• 87  29.06.2019 sobota, Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 88  30.06.2019 neděle, Slalom ve Strakonicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
29.06.2019 - 30.06.2019, Otava Strakonice
on-line přihlašování od 23.05.2019 00:00:00 do 25.06.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MWendl Denis20002+Vodácký oddíl Horšovský Týn066016  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
C1MVácha Viktor19852KK Rakovník017056  87 so
 88 ne
06.06.19 11:04:28
C1MHáša Michal1981V2TJ Jiskra Bechyně076013  87 so
 88 ne
19.06.19 21:18:56
C1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  87 so
 88 ne
24.06.19 07:18:06
C1MHabich Bohumil19912VS Tábor030003  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C1MHabich Tomáš19972VS Tábor030061  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C1MVálek Michal2006ZS2VS Tábor030025  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C1MHojda Ladislav1973V2Vodácký oddíl Horšovský Týn066002  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
C1MKuneš Daniel2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066020  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
C1MWendl Miloslav1978V2Vodácký oddíl Horšovský Týn066011  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
C1MWendl Samuel2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066018  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
C1MPischek Jan1977V2TJ Syntesia Pardubice057011  87 so
 88 ne
25.06.19 17:56:35
C1MNováček Michal1977V2TJ SK Hubertus KV034025  87 so
 88 ne
25.06.19 18:52:17
C1MPešta Jan1981V2Lužnice Tábor078014  87 so
 88 ne
25.06.19 21:32:45
C1MKvapil Martin1976V2TJ Slavia K. Vary035009  87 so
 88 ne
25.06.19 22:08:04
C1MHauck Marek1977V2KVS Hradec Králové045035  87 so
 88 ne
25.06.19 22:40:13
C1MVaněk Jiří19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014009  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:57
C1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  87 so
 88 ne
střídání lodě s Oldřich Weber26.06.19 10:04:42
C1MKuna Alois1960V2SK VS Č. Budějovice023059  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
C1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
C1MWeber Oldřich19872SK VS Č. Budějovice023133  87 so
 88 ne
střídání lodě - Zdeněk Boček26.06.19 10:04:42
C1MHák Jiří1952V3+Loko Trutnov060002  87 so
 88 ne
24.06.19 07:18:06
C1MKubát Jiří1959V3+Kanoistický klub Klatovy z.s.036007  87 so
 88 ne
24.06.19 15:14:28
C1MHabich Karel19943+VS Tábor030031  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C1MKrofta Dominik19933+VS Tábor030047  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C1MKrofta Zdeněk1959V3+VS Tábor030045  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C1MKubeš Vladimír1961V3+VS Tábor030011  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C1MVálek Michal1974V3+VS Tábor030022  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C1MTáborský Jan2003DM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
C1MMalý Filip2002DS3+Otava Strakonice027031  87 so
 88 ne
25.06.19 20:08:02
C1MPanzer Martin2007ZM3+TJ Loko Plzeň039033  87 so
 88 ne
25.06.19 20:17:42
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090011  87 so
 88 ne
25.06.19 21:16:51
C1MPrchlík Jiří1978V3+Lužnice Tábor078005  87 so
 88 ne
25.06.19 21:32:45
C1MKeš Miroslav1967V3+SK Domeček Soběslav026020  87 so
 88 ne
25.06.19 21:39:23
C1MŠedivý Jan2003DM3+SK VS Č. Budějovice023134  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
C1MŠerý Michal1971V3C&K Rožátov088003  87 so
 88 ne
04.06.19 06:43:24
C1MBohatý Oto2007ZM3SK Třebechovice061038  87 so
 88 ne
22.06.19 21:30:58
C1MBeier Alva2005ZS3Loko Trutnov060054  87 so
 88 ne
24.06.19 07:18:06
C1MMíl Pavel1967V3Loko Trutnov060038  87 so
 88 ne
24.06.19 07:18:06
C1MEgert Luděk1971V3KK Rakovník017012  87 so
 88 ne
24.06.19 19:39:12
C1MSvoboda Adam2006ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009119  87 so
 88 ne
24.06.19 20:34:38
C1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  87 so
 88 ne
25.06.19 16:00:08
C1MPechlát Hynek1971V3Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  87 so
 88 ne
25.06.19 17:13:43
C1MPechlát Adam2007ZM3Klub vodních sportů Sušice z.s.042018  87 so
 88 ne
25.06.19 17:13:43
C1MČervenka Jaroslav1964V3TJ SK Hubertus KV034003  87 so
 88 ne
25.06.19 18:52:17
C1MSýkora Jaroslav1961V3TJ SK Hubertus KV034024  87 so
 88 ne
25.06.19 18:52:17
C1MVoneš Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011065  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
C1MVenc Ondřej2007ZM3KK Brandýs nad Labem011022  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
C1MVránek Jan2004DM3VS Blovice033009  87 so
 88 ne
25.06.19 19:53:42
C1MHajduch Jaroslav2004DM3Otava Strakonice027010  87 so
 88 ne
25.06.19 20:08:02
C1MCardoselli Tomáš2005ZS3TJ Bohemians Praha001106  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
C1MŠtembera Dominik2004DM3Lužnice Tábor078022  87 so
 88 ne
25.06.19 21:32:45
C1MKrejčí Antonín1955V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014039  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:57
C1MPípal Zbyněk2003DM3SK VS Č. Budějovice023041  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
C1MVadlejch Jan19893SK VS Č. Budějovice023027  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
C1MUhlík Jan2008ZMTJ Jiskra Bechyně076028  87 so
 88 ne
19.06.19 21:18:56
C1MPetřík Marek2008ZMUniverzitní sportovní klub Praha009088  87 so
 88 ne
24.06.19 07:49:00
C1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  87 so
 88 ne
24.06.19 07:49:00
C1MHoral Martin1957VDelfín Jablonec046050  87 so
 88 ne
24.06.19 11:11:01
C1MEgert Tomáš2004DMKK Rakovník017003  87 so
 88 ne
24.06.19 19:39:12
C1MVelenovský Jiří1978VVS Tábor030072  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C1MPivoňka Zdeněk1982VVodácký oddíl Horšovský Týn066006  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
C1MKolman Vít2010PZTJ Bohemians Praha001127  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
C1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  87 so
 88 ne
25.06.19 22:08:04
C1MBrambora Ondřej2005ZSTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:57
C1MMachuta Zdeněk1964VTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014054  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:57
C1MPischek Jan Gabin2006ZSSK VS Č. Budějovice023003  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
celkem C1M: 67    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  87 so
 88 ne
24.06.19 07:49:00
C1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  87 so
 88 ne
25.06.19 08:31:58
C1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  87 so
 88 ne
25.06.19 13:43:31
C1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
C1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  87 so
 88 ne
25.06.19 22:08:04
C1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2SK VS Č. Budějovice023017  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
C1ŽMílová Terezie19983+Loko Trutnov060037  87 so
 88 ne
24.06.19 07:18:06
C1ŽKremrová Adéla2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009034  87 so
 88 ne
24.06.19 15:21:35
C1ŽŠindelářová Tereza2004DM3+VS Tábor030046  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C1ŽHojdová Markéta2007ZM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
C1ŽKolářová Markéta2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090033  87 so
 88 ne
25.06.19 21:16:51
C1ŽMachutová Iva2003DM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:57
C1ŽHoráková Julie2006ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:57
C1ŽFryšová Petra1993Univerzitní sportovní klub Praha009075  87 so
 88 ne
25.06.19 22:38:46
C1ŽTkadlecová Kateřina2005ZSTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014076  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:57
C1ŽŠvehlová Rozárie2008ZMSK VS Č. Budějovice023015  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
celkem C1Ž: 17    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MŠrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
V2KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
017058
036020
 87 so
 88 ne
17.06.19 12:52:11
C2MHáša Michal
Martin Václav
1981
1971
V2TJ Jiskra Bechyně
TJ Bohemians Praha
076013
001027
 87 so
 88 ne
19.06.19 21:18:56
C2MHolý Jiří1957V2KK Rakovník017007  87 so
 88 ne
24.06.19 19:39:12
C2MHabich Karel
Habich Bohumil
1994
1991
2VS Tábor
VS Tábor
030031
030003
 87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C2MKrofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
2VS Tábor
VS Tábor
030047
030045
 87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C2MVálek Michal
Kubeš Vladimír
1974
1961
V2VS Tábor
VS Tábor
030022
030011
 87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C2MNedvídek František
Hák Jiří
1944
1952
V2TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
053011
060002
 87 so
 88 ne
25.06.19 16:00:08
C2MZáruba Martin
Vorel Zdeněk
1974
1974
V2TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
053026
057044
 87 so
 88 ne
25.06.19 16:00:08
C2MVácha Viktor
Jícha Dušan
1985
1982
3KK Rakovník
TJ Sokol Písek
017056
080008
 87 so
 88 ne
06.06.19 11:04:28
C2MKrejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
V3TJ Permon Roztoky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
065026
014039
 87 so
 88 ne
19.06.19 21:32:27
C2MKovařík Vít
Körner Adam
2003
2004
DM3KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011072
011061
 87 so
 88 ne
23.06.19 15:03:47
C2MNovák Václav
Novák Matouš
2005
2006
ZS3VS Tábor
VS Tábor
030071
030024
 87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C2MVelenovský Jiří
Riant Martin
1978
1977
V3VS Tábor
VS Tábor
030072
030065
 87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C2MPeterka Vít
Minařík Miroslav
1969
1955
V3KK Rakovník
KK Rakovník
017025
017020
 87 so
 88 ne
25.06.19 13:13:51
C2MPanzer Martin
Hanzel Jáchym
2007
2008
ZM3TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
039033
039039
 87 so
 88 ne
25.06.19 20:17:42
C2MCardoselli Tomáš
Pelikán Václav
2005
2005
ZS3TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
001106
001111
 87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
C2MSlavík Vojtěch
Babouček Antonín
2005
2007
ZS3Wild Water Canoe Club FROL
Wild Water Canoe Club FROL
090011
090039
 87 so
 88 ne
25.06.19 21:16:51
C2MHron Robin
Fohl Ondřej
1979
1979
VTJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014023
014028
 87 so
 88 ne
23.06.19 23:00:24
C2MEgert Tomáš
Pšenička Václav
2004
2001
DSKK Rakovník
KK Rakovník
017003
017022
 87 so
 88 ne
24.06.19 19:39:12
C2MLíbal Tomáš
Mrůzek David
2008
1976
VKK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
011079
012010
 87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
C2MVaněk Daniel
Štercl Vít
2008
1999
KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
011059
012056
 87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
C2MŠíma Lukáš
Škop Jáchym
2006
2005
ZSOtava Strakonice
Otava Strakonice
027002
027017
 87 so
 88 ne
25.06.19 20:08:02
C2MBrambora Ondřej
Sedlařík Adam
2005
2005
ZSTJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014077
014073
 87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:57
C2MDoležal Vít
Hrňák Matouš
2011
2009
PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014063
014093
 87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:57
C2MHoráková Julie
Tkadlecová Kateřina
2006
2005
ZSTJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014010
014076
 87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:57
C2MSakalová Magdaléna
Sakalová Markéta
2007
2007
ZMTJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014082
014081
 87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:57
celkem C2M: 26    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XŠejvlová Lenka
Holý Jiří
1973
1957
V2KK Rakovník
KK Rakovník
017002
017007
 87 so
 88 ne
23.06.19 20:45:16
C2XHabich Bohumil
Brotánková Petra
1991
2001
2VS Tábor
TJ Loko Plzeň
030003
039015
 87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C2XHabich Karel
Habichová Polesná Jitka
1994
1990
2VS Tábor
TJ Loko Plzeň
030031
039058
 87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C2XŠampalíková Klára
Mádrová Amálie
2004
2003
DM2TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
039029
039027
 87 so
 88 ne
25.06.19 20:17:42
C2XBoček Zdeněk
Bočková Kateřina
1975
2007
V2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023006
023007
 87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
C2XŠindelářová Tereza
Válek Michal
2004
2006
DM3VS Tábor
VS Tábor
030046
030025
 87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
C2XKohoutová Lenka
Egert Luděk
1974
1971
VKK Rakovník
KK Rakovník
017057
017012
 87 so
 88 ne
24.06.19 19:39:12
C2XVaculová Lucie
Štercl Vít
2008
1999
KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
011075
012056
 87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
C2XMachuta Zdeněk
Machutová Iva
1964
2003
VTJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014054
014019
 87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:57
C2XMrůzek David
Mrůzková Michala
1976
1979
VDUKLA Brandýs
TJ Bohemians Praha
012010
001072
 87 so
 88 ne
26.06.19 08:12:26
celkem C2X: 10    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MCubr Filip20002+TJ ČSAD Plzeň038008  87 so
 88 ne
23.06.19 19:56:23
K1MMrůzek David1976V2+DUKLA Brandýs012010  87 so
 88 ne
26.06.19 08:12:26
K1MHáša Michal1981V2TJ Jiskra Bechyně076013  87 so
 88 ne
19.06.19 21:18:56
K1MBohatý Oto2007ZM2SK Třebechovice061038  87 so
 88 ne
22.06.19 21:30:58
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  87 so
 88 ne
22.06.19 21:30:58
K1MPavlík Pavel19982SK Třebechovice061014  87 so
 88 ne
22.06.19 21:30:58
K1MKörner Adam2004DM2KK Brandýs nad Labem011061  87 so
 88 ne
23.06.19 15:03:47
K1MKovařík Vít2003DM2KK Brandýs nad Labem011072  87 so
 88 ne
23.06.19 15:03:47
K1MNěmec Aleš1976V2TJ DNT VS Kadaň047015  87 so
 88 ne
23.06.19 22:17:12
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  87 so
 88 ne
24.06.19 07:18:06
K1MČerník Štěpán2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009036  87 so
 88 ne
24.06.19 07:49:00
K1MHoral Vojtěch2002DS2Delfín Jablonec046079  87 so
 88 ne
24.06.19 11:11:01
K1MNovák Václav2005ZS2VS Tábor030071  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
K1MKoudelka Tomáš1964V2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024027  87 so
 88 ne
25.06.19 13:43:31
K1MGaluška Zdeněk2004DM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  87 so
 88 ne
25.06.19 15:04:52
K1MGaluška Vladislav1965V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042016  87 so
 88 ne
25.06.19 15:04:52
K1MTurner Karel2004DM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  87 so
 88 ne
25.06.19 15:04:52
K1MTáborský Jan2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
K1MZáruba Martin1974V2TJ Dvůr Králové053026  87 so
 88 ne
25.06.19 16:00:08
K1MPechlát Hynek1971V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  87 so
 88 ne
25.06.19 17:13:43
K1MProcházka Miloš1954V2TJ SK Hubertus KV034036  87 so
 88 ne
25.06.19 18:52:18
K1MHek Jan1979V2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049013  87 so
 88 ne
25.06.19 19:23:43
K1MSemerád Jakub2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  87 so
 88 ne
25.06.19 19:23:43
K1MStrasser Marek2004DM2TJ Loko Žatec052025  87 so
 88 ne
25.06.19 19:47:50
K1MMilyan Daniel1971V2TJ Loko Žatec052012  87 so
 88 ne
25.06.19 19:47:50
K1MChod Václav1961V2VS Blovice033001  87 so
 88 ne
25.06.19 19:53:42
K1MHajduch Jaroslav2004DM2Otava Strakonice027010  87 so
 88 ne
25.06.19 20:08:02
K1MMalý Filip2002DS2Otava Strakonice027031  87 so
 88 ne
25.06.19 20:08:02
K1MŠindelář Jan2002DS2TJ Loko Plzeň039050  87 so
 88 ne
25.06.19 20:17:42
K1MŠindelář Pavel1970V2TJ Loko Plzeň039055  87 so
 88 ne
25.06.19 20:17:42
K1MGrossmann Petr1974V2TJ Loko Plzeň039047  87 so
 88 ne
25.06.19 20:17:42
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  87 so
 88 ne
25.06.19 20:17:42
K1MPanzer Martin2007ZM2TJ Loko Plzeň039033  87 so
 88 ne
25.06.19 20:17:42
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2TJ Bohemians Praha001106  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1MMartin Václav1971V2TJ Bohemians Praha001027  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1MStehno Petr2003DM2Wild Water Canoe Club FROL090034  87 so
 88 ne
25.06.19 21:16:51
K1MPrchlík Michal1981V2Lužnice Tábor078006  87 so
 88 ne
25.06.19 21:32:45
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:57
K1MKysela David1977V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014024  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:58
K1MMachuta Zdeněk1964V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014054  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:58
K1MŠtercl Vít19992DUKLA Brandýs012056  87 so
 88 ne
26.06.19 08:12:26
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1MKomárek Jakub2005ZS2SK VS Č. Budějovice023037  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1MMulač Viktor1975V2SK VS Č. Budějovice023028  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1MPutzer Hynek2003DM2SK VS Č. Budějovice023099  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1MŠedivý Jan2003DM2SK VS Č. Budějovice023134  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1MŠimák Jakub2004DM2SK VS Č. Budějovice023050  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1MHynek Pavel2003DM3+TJ Semily059012  87 so
 88 ne
24.05.19 13:39:35
K1MŠrámek Jiří1966V3+KK Rakovník017058  87 so
 88 ne
17.06.19 12:52:11
K1MUhlík František1975V3+TJ Jiskra Bechyně076007  87 so
 88 ne
19.06.19 21:18:56
K1MUhlík Jan2008ZM3+TJ Jiskra Bechyně076028  87 so
 88 ne
19.06.19 21:18:56
K1MKrejčí Hynek1978V3+TJ Permon Roztoky065026  87 so
 88 ne
19.06.19 21:32:28
K1MPavlík Jiří1964V3+SK Třebechovice061021  87 so
 88 ne
22.06.19 21:30:58
K1MTaraba Matyáš2004DM3+KK Brandýs nad Labem011070  87 so
 88 ne
23.06.19 15:03:47
K1MJeřábek Tomáš2004DM3+KK Brandýs nad Labem011073  87 so
 88 ne
23.06.19 15:03:47
K1MKraus Václav1961V3+TJ ČSAD Plzeň038004  87 so
 88 ne
23.06.19 19:56:23
K1MBurger Jáchym2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009050  87 so
 88 ne
24.06.19 07:49:00
K1MKárník Tadeáš2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009029  87 so
 88 ne
24.06.19 07:49:00
K1MPšenička Václav2001DS3+KK Rakovník017022  87 so
 88 ne
24.06.19 19:39:12
K1MEgert Tomáš2004DM3+KK Rakovník017003  87 so
 88 ne
24.06.19 19:39:12
K1MSvoboda Adam2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  87 so
 88 ne
24.06.19 20:34:38
K1MNovák Matěj2004DM3+VS Tábor030039  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
K1MNovák Matouš2006ZS3+VS Tábor030024  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
K1MVálek Michal2006ZS3+VS Tábor030025  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
K1MVelenovský Jiří1978V3+VS Tábor030072  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
K1MVolf Matěj2003DM3+VS Tábor030064  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
K1MPártl Mirek1954V3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024018  87 so
 88 ne
25.06.19 13:43:31
K1MTaišl Filip1976V3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042020  87 so
 88 ne
25.06.19 17:24:56
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  87 so
 88 ne
25.06.19 17:55:25
K1MAdamec Jakub1984V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043024  87 so
 88 ne
25.06.19 18:15:49
K1MBenda Jan2005ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049006  87 so
 88 ne
25.06.19 19:23:43
K1MBenda Libor1966V3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049034  87 so
 88 ne
25.06.19 19:23:43
K1MPištora Michal2005ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049029  87 so
 88 ne
25.06.19 19:23:43
K1MPetr Lukáš2004DM3+KK Brandýs nad Labem011048  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
K1MVenc Ondřej2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011022  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
K1MVoneš Jakub2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011065  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
K1MValášek Jan2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011042  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
K1MŠtibrányi David2004DM3+KK Brandýs nad Labem011068  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
K1MMilyan Daniel2006ZS3+TJ Loko Žatec052022  87 so
 88 ne
25.06.19 19:47:50
K1MVránek Jan2004DM3+VS Blovice033009  87 so
 88 ne
25.06.19 19:53:42
K1MŠkop Jáchym2005ZS3+Otava Strakonice027017  87 so
 88 ne
25.06.19 20:08:02
K1MVondra Václav1957V3+Otava Strakonice027020  87 so
 88 ne
25.06.19 20:08:02
K1MPelikán Václav2005ZS3+TJ Bohemians Praha001111  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1MDodal Jan1953V3+TJ Bohemians Praha001008  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1MKoshelev Sergey1960V3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042040  87 so
 88 ne
25.06.19 20:58:16
K1MBabouček Antonín2007ZM3+Wild Water Canoe Club FROL090039  87 so
 88 ne
25.06.19 21:16:51
K1MCísařovský Adam2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090016  87 so
 88 ne
25.06.19 21:16:51
K1MJahoda Jakub2004DM3+Wild Water Canoe Club FROL090022  87 so
 88 ne
25.06.19 21:16:51
K1MKutek Michal2006ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090023  87 so
 88 ne
25.06.19 21:16:51
K1MKotrba Tomáš1977V3+Lužnice Tábor078003  87 so
 88 ne
25.06.19 21:32:45
K1MMíka Hynek2006ZS3+SK Domeček Soběslav026001  87 so
 88 ne
25.06.19 21:39:23
K1MJacoš Pavel19883+TJ Slavia K. Vary035023  87 so
 88 ne
25.06.19 22:08:04
K1MKubát Jiří19883+TJ Slavia K. Vary035024  87 so
 88 ne
25.06.19 22:08:04
K1MHauck Marek2007ZM3+KVS Hradec Králové045019  87 so
 88 ne
25.06.19 22:40:13
K1MHron Robin1979V3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014023  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:58
K1MNovák Jindřich1964V3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014021  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:58
K1MSedlařík Adam2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014073  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:58
K1MDruska Vojta2006ZS3+SK VS Č. Budějovice023021  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1MStanovský Tomáš1972V3+SK VS Č. Budějovice023052  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1MPoduška Patrik1976V3Sokol Trója086006  87 so
 88 ne
03.06.19 21:35:38
K1MFohl Ondřej1979V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014028  87 so
 88 ne
23.06.19 23:00:24
K1MKrál Matěj2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009047  87 so
 88 ne
24.06.19 07:49:00
K1MPetřík Marek2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009088  87 so
 88 ne
24.06.19 07:49:00
K1MPlas Tobiáš2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009093  87 so
 88 ne
24.06.19 07:49:00
K1MPollert Jonáš2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009113  87 so
 88 ne
24.06.19 07:49:00
K1MZýka Petr1951V3TJ ČSAD Plzeň038022  87 so
 88 ne
24.06.19 10:15:22
K1MHeger Miroslav1955V3KK Rakovník017038  87 so
 88 ne
24.06.19 19:39:12
K1MBeránek Tomáš2006ZS3SK Týniště nad Orlicí063061  87 so
 88 ne
24.06.19 23:32:25
K1MVelenovský Vojta2008ZM3VS Tábor030074  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
K1MRiant Martin1977V3VS Tábor030065  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
K1MBureš Jan1978V3Klub vodních sportů Sušice z.s.042062  87 so
 88 ne
25.06.19 13:36:31
K1MKrbec Ondřej2004DM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066023  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
K1MKvasnička Matěj2008ZM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066026  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
K1MTáborský Pavel1972V3Vodácký oddíl Horšovský Týn066004  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
K1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  87 so
 88 ne
25.06.19 16:00:08
K1MPechlát Adam2007ZM3Klub vodních sportů Sušice z.s.042018  87 so
 88 ne
25.06.19 17:13:43
K1MDolejš Martin1980V3TJ SK Hubertus KV034015  87 so
 88 ne
25.06.19 18:52:17
K1MLegutko Josef2006ZS3TJ Loko Žatec052065  87 so
 88 ne
25.06.19 19:47:50
K1MSynek Přemysl2007ZM3TJ Loko Žatec052060  87 so
 88 ne
25.06.19 19:47:50
K1MDovala Jakub2007ZM3TJ Loko Žatec052043  87 so
 88 ne
25.06.19 19:47:50
K1MSalák Petr2004DM3VS Blovice033004  87 so
 88 ne
25.06.19 19:53:42
K1MŠíma Lukáš2006ZS3Otava Strakonice027002  87 so
 88 ne
25.06.19 20:08:02
K1MŠkop Jan2007ZM3Otava Strakonice027016  87 so
 88 ne
25.06.19 20:08:02
K1MGrossmann Lukáš2008ZM3TJ Loko Plzeň039038  87 so
 88 ne
25.06.19 20:17:42
K1MMartin Václav2002DS3TJ Bohemians Praha001074  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1MBabouček Ondřej1977V3Wild Water Canoe Club FROL090001  87 so
 88 ne
25.06.19 21:16:51
K1MCísařovský Petr1977V3Wild Water Canoe Club FROL090010  87 so
 88 ne
25.06.19 21:16:51
K1MVraný Matěj2006ZS3Wild Water Canoe Club FROL090007  87 so
 88 ne
25.06.19 21:16:51
K1MŠtembera Dominik2004DM3Lužnice Tábor078022  87 so
 88 ne
25.06.19 21:32:45
K1MŠtembera Jakub2004DM3Lužnice Tábor078023  87 so
 88 ne
25.06.19 21:32:45
K1MSladovník Jakub2006ZS3SK Domeček Soběslav026002  87 so
 88 ne
25.06.19 21:39:23
K1MJančar Štěpán2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009020  87 so
 88 ne
25.06.19 22:38:46
K1MŽatecký Jiří1969V3TJ Permon Roztoky065008  87 so
 88 ne
25.06.19 22:53:07
K1MHrňák Šimon2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014064  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:57
K1MKlimeš Vít2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:58
K1MWestfal Mattias2004DM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014094  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:58
K1MKulhánek Josef1951V3Delfín Jablonec046010  87 so
 88 ne
26.06.19 08:03:29
K1MBombic Erik2005ZS3SK VS Č. Budějovice023079  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1MKolář Jakub2006ZS3SK VS Č. Budějovice023058  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1MPischek Jan Gabin2006ZS3SK VS Č. Budějovice023003  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1MPlocek Matyáš Jan2008ZM3SK VS Č. Budějovice023064  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1MPoduška Mikuláš2012PZSokol Trója086007  87 so
 88 ne
03.06.19 21:35:38
K1MPazourek Jan1973VTJ Jiskra Bechyně076003  87 so
 88 ne
19.06.19 21:18:56
K1MUhlík Vojtěch2010PZTJ Jiskra Bechyně076017  87 so
 88 ne
19.06.19 21:18:56
K1MHoření Hynek2011PZTJ DNT VS Kadaň047024  87 so
 88 ne
23.06.19 22:17:12
K1MHoření Petr1975VTJ DNT VS Kadaň047025  87 so
 88 ne
23.06.19 22:17:12
K1MHorák David2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009005  87 so
 88 ne
24.06.19 07:49:00
K1MLanger Filip2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009071  87 so
 88 ne
24.06.19 07:49:00
K1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  87 so
 88 ne
24.06.19 07:49:00
K1MRiant Antonín2010PZVS Tábor030040  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
K1MBabor Stanislav1958VSK Vltava Č. Krumlov z.s.024019  87 so
 88 ne
25.06.19 13:43:31
K1MKliment Tomáš2008ZMVodácký oddíl Horšovský Týn066012  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
K1MTáborský Vojtěch2010PZVodácký oddíl Horšovský Týn066028  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
K1MVejvančický Pavel2009PZVodácký oddíl Horšovský Týn066019  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
K1MAugustýn Jakub2009PZKlub Kanoistika Roudnice n.L.049031  87 so
 88 ne
25.06.19 19:23:43
K1MKareš Samuel2009PZKlub Kanoistika Roudnice n.L.049023  87 so
 88 ne
25.06.19 19:23:43
K1MSemerád Vít2010PZKlub Kanoistika Roudnice n.L.049026  87 so
 88 ne
25.06.19 19:23:43
K1MFoltín Radim2010PZKK Brandýs nad Labem011052  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
K1MHlaváček Tadeáš Samuel2010PZKK Brandýs nad Labem011018  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
K1MKepšta Martin2009PZKK Brandýs nad Labem011027  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
K1MLíbal Tomáš2008ZMKK Brandýs nad Labem011079  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
K1MMrůzek David2010PZKK Brandýs nad Labem011053  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
K1MNovotný Matyáš2009PZKK Brandýs nad Labem011031  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
K1MVaněk Daniel2008ZMKK Brandýs nad Labem011059  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
K1MHonzík Jáchym2009PZOtava Strakonice027052  87 so
 88 ne
25.06.19 20:08:02
K1MTesař Petr2006ZSTJ Loko Plzeň039042  87 so
 88 ne
25.06.19 20:17:42
K1MHrubec Matěj2010PZTJ Bohemians Praha001094  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1MZachystal Adam2010PZTJ Bohemians Praha001137  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1MKolman Vít2010PZTJ Bohemians Praha001127  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1MPelikán Martin2009PZTJ Bohemians Praha001131  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1MSeidl Marek2010PZTJ Bohemians Praha001122  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1MCardoselli Lukas2010PZTJ Bohemians Praha001125  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1MPřibyla Šimon2004DMTJ Bohemians Praha001138  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1MMartin Jakub2009PZTJ Bohemians Praha001107  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1MHladík Šimon2009PZTJ Bohemians Praha001136  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1MSýkora Ondřej2010PZTJ Bohemians Praha001108  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1MHadraba Michal1976VWild Water Canoe Club FROL090032  87 so
 88 ne
25.06.19 21:16:51
K1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  87 so
 88 ne
25.06.19 22:08:04
K1MHilar Mikoláš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009063  87 so
 88 ne
25.06.19 22:38:46
K1MSkalka Matěj2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009131  87 so
 88 ne
25.06.19 22:38:46
K1MDoležal Vít2011PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014063  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:57
K1MHrňák Matouš2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014093  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:57
celkem K1M: 184    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2+SK VS Č. Budějovice023017  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1ŽČerná Lucie1977V2TJ DNT VS Kadaň047013  87 so
 88 ne
23.06.19 22:17:12
K1ŽBačáková Radka1983V2Univerzitní sportovní klub Praha009101  87 so
 88 ne
24.06.19 07:49:00
K1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  87 so
 88 ne
24.06.19 07:49:00
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009099  87 so
 88 ne
24.06.19 07:49:00
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  87 so
 88 ne
24.06.19 15:21:35
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  87 so
 88 ne
25.06.19 08:31:58
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
K1ŽŠindelářová Tereza2004DM2VS Tábor030046  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  87 so
 88 ne
25.06.19 13:43:31
K1ŽGalušková Anna1970V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042003  87 so
 88 ne
25.06.19 15:04:51
K1ŽGalušková Bára2006ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  87 so
 88 ne
25.06.19 15:04:52
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  87 so
 88 ne
25.06.19 15:29:10
K1ŽZárubová Michaela19862TJ Dvůr Králové053008  87 so
 88 ne
25.06.19 16:00:08
K1ŽHeková Natálie2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  87 so
 88 ne
25.06.19 19:23:43
K1ŽSaifrtová Magdalena2005ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049009  87 so
 88 ne
25.06.19 19:23:43
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049061  87 so
 88 ne
25.06.19 19:23:44
K1ŽStrasserová Bára2001DS2TJ Loko Žatec052011  87 so
 88 ne
25.06.19 19:47:50
K1ŽŠampalíková Klára2004DM2TJ Loko Plzeň039029  87 so
 88 ne
25.06.19 20:17:42
K1ŽLagnerová Jana1959V2SK Domeček Soběslav026010  87 so
 88 ne
25.06.19 21:39:23
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  87 so
 88 ne
25.06.19 22:08:04
K1ŽHaucková Gabriela2002DS2KVS Hradec Králové045006  87 so
 88 ne
25.06.19 22:40:13
K1ŽHaucková Ilona1978V2KVS Hradec Králové045036  87 so
 88 ne
25.06.19 22:40:13
K1ŽHrdličková Sára2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:58
K1ŽMachutová Iva2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:58
K1ŽBočková Bára2003DM2SK VS Č. Budějovice023068  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1ŽPšeničková Jana19983+KK Rakovník017023  87 so
 88 ne
24.06.19 19:39:12
K1ŽNováčková Michala1984V3+SK VS Karbo Benátky010012  87 so
 88 ne
25.06.19 08:59:47
K1ŽRiantová Anežka2008ZM3+VS Tábor030067  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
K1ŽRiantová Marie2006ZS3+VS Tábor030068  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
K1ŽPechlátová Nikola2004DM3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042041  87 so
 88 ne
25.06.19 17:13:43
K1ŽPřibylová Karolina1978V3+TJ SK Hubertus KV034016  87 so
 88 ne
25.06.19 18:52:18
K1ŽBeerová Anežka2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049066  87 so
 88 ne
25.06.19 19:23:43
K1ŽChvostová Ivana1983V3+Otava Strakonice027001  87 so
 88 ne
25.06.19 20:08:02
K1ŽHabichová Polesná Jitka19903+TJ Loko Plzeň039058  87 so
 88 ne
25.06.19 20:17:42
K1ŽBrotánková Petra2001DS3+TJ Loko Plzeň039015  87 so
 88 ne
25.06.19 20:17:42
K1ŽMádrová Amálie2003DM3+TJ Loko Plzeň039027  87 so
 88 ne
25.06.19 20:17:42
K1ŽHochheim Kristýna19913+TJ Bohemians Praha001033  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1ŽBurgerová Ester2004DM3+Wild Water Canoe Club FROL090019  87 so
 88 ne
25.06.19 21:16:51
K1ŽHoráková Julie2006ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:58
K1ŽTkadlecová Kateřina2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014076  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:58
K1ŽBočková Kateřina2007ZM3+SK VS Č. Budějovice023007  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1ŽŠvehlová Rozárie2008ZM3+SK VS Č. Budějovice023015  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1ŽŠejvlová Lenka1973V3KK Rakovník017002  87 so
 88 ne
23.06.19 20:45:16
K1ŽPodoušková Klára2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009124  87 so
 88 ne
24.06.19 07:49:00
K1ŽKohoutová Lenka1974V3KK Rakovník017057  87 so
 88 ne
24.06.19 19:39:12
K1ŽNováková Marcela1974V3VS Tábor030070  87 so
 88 ne
25.06.19 11:41:20
K1ŽPetriková Barbora2008ZM3TJ Loko Žatec052046  87 so
 88 ne
25.06.19 19:47:50
K1ŽHonzíková Lucie2003DM3Otava Strakonice027013  87 so
 88 ne
25.06.19 20:08:02
K1ŽKylbergerová Iva2007ZM3Otava Strakonice027003  87 so
 88 ne
25.06.19 20:08:02
K1ŽMilotová Dora2007ZM3TJ Bohemians Praha001120  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1ŽŽatecká Taťána2007ZM3TJ Permon Roztoky065014  87 so
 88 ne
25.06.19 22:53:07
K1ŽŠrámková Michaela19913Klub vodních sportů Sušice z.s.042026  87 so
 88 ne
25.06.19 23:31:56
K1ŽSakalová Magdaléna2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014082  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:58
K1ŽSakalová Markéta2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014081  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:58
K1ŽŠimáková Anna2008ZM3SK VS Č. Budějovice023065  87 so
 88 ne
26.06.19 10:04:42
K1ŽHoření Hedvika2008ZMTJ DNT VS Kadaň047008  87 so
 88 ne
23.06.19 22:17:12
K1ŽKubátová Anna1960VKanoistický klub Klatovy z.s.036009  87 so
 88 ne
24.06.19 15:14:28
K1ŽBláhová Karolína2007ZMSK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043008  87 so
 88 ne
25.06.19 18:15:49
K1ŽŠrétrová Štěpánka2009PZKlub Kanoistika Roudnice n.L.049038  87 so
 88 ne
25.06.19 19:23:44
K1ŽPádivá Františka2010PZKK Brandýs nad Labem011036  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
K1ŽVaculová Lucie2008ZMKK Brandýs nad Labem011075  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
K1ŽVatěrová Amálie2010PZKK Brandýs nad Labem011083  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
K1ŽVencová Alžběta2010PZKK Brandýs nad Labem011080  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
K1ŽZaťková Eliška2009PZKK Brandýs nad Labem011062  87 so
 88 ne
25.06.19 19:44:05
K1ŽPanzerová Kateřina2003DMTJ Loko Plzeň039020  87 so
 88 ne
25.06.19 20:17:42
K1ŽCardoselli Stella2009PZTJ Bohemians Praha001080  87 so
 88 ne
25.06.19 20:52:50
K1ŽPodoušková Jůlie2010PZUniverzitní sportovní klub Praha009128  87 so
 88 ne
25.06.19 22:38:46
K1ŽHronová Šárka2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014087  87 so
 88 ne
25.06.19 23:42:58
celkem K1Ž: 70    
počty C1M: 67   C1Ž: 17   C2M: 26   C2X: 10   K1M: 184   K1Ž: 70     celkem: 374

Zahraniční závodníci

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1MHrdlicka Jan
1956
VAUT Austria
LFC Linz
 87 so
 88 ne
25.06.19 13:42:25
celkem K1M: 1    
počty zahraničních závodníků K1M: 1     celkem : 1
Celkové součty: C1M: 67   C1Ž: 17   C2M: 26   C2X: 10   K1M: 185   K1Ž: 70     celkem : 375

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

SK vodní slalom České Budějovice: 2
C1M: 1   C2X: 1     celkem : 2

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 68   C1Ž: 17   C2M: 26   C2X: 11   K1M: 185   K1Ž: 70     celkem : 377