• 75  15.06.2019 sobota, 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě, startovné: mládež 50,-   dospělí 0,-
  • 76  16.06.2019 neděle, 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě, startovné: mládež 50,-   dospělí 0,-
15.06.2019 - 16.06.2019, KK Rakovník
on-line přihlašování od 09.05.2019 00:00:00 do 12.06.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  75 so
 76 ne
03.06.19 12:21:50
C1MDrábek Matyáš2005ZS2KVS Hradec Králové045022  75 so
 76 ne
10.06.19 11:16:46
C1MIndruch Matěj2006ZS2KVS Hradec Králové045012  75 so
 76 ne
10.06.19 11:16:46
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  75 so
 76 ne
10.06.19 13:29:16
C1MVálek Michal2006ZS2VS Tábor030025  75 so
 76 ne
12.06.19 07:13:30
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  75 so
 76 ne
12.06.19 09:32:33
C1MHeger Jonáš2006ZS3+KVS Hradec Králové045021  75 so
 76 ne
10.06.19 11:16:46
C1MMalý Vojtěch2006ZS3+UP Olomouc119191  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C1MStřílka Richard2006ZS3+UP Olomouc119180  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C1MSvoboda Ondřej2006ZS3+UP Olomouc119190  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090011  75 so
 76 ne
11.06.19 20:23:16
C1MPrüher Vojtěch2006ZS3+SK VS Č. Budějovice023071  75 so
 76 ne
12.06.19 00:25:00
C1MŠťastný Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057075  75 so
 76 ne
12.06.19 06:35:24
C1MSvoboda Adam2006ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009119  75 so
 76 ne
07.06.19 10:28:45
C1MBeier Alva2005ZS3Loko Trutnov060054  75 so
 76 ne
09.06.19 18:16:29
C1MBandas Matěj2006ZS3KK Brandýs nad Labem011069  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
C1MHluchý Vilém2006ZS3KK Brandýs nad Labem011045  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
C1MŠtercl Dominik2005ZS3DUKLA Brandýs012083  75 so
 76 ne
12.06.19 09:42:06
C1MRetek Václav2007ZM2UP Olomouc119189  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C1MRetek Toman2007ZM3+UP Olomouc119188  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C1MBohatý Oto2007ZM3SK Třebechovice061038  75 so
 76 ne
04.06.19 21:55:14
C1MIndruch Tomáš2008ZM3KVS Hradec Králové045002  75 so
 76 ne
10.06.19 11:16:46
C1MKutín Filip2007ZM3UP Olomouc119218  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C1MNovák Tobiáš2008ZM3UP Olomouc119182  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C1MVenc Ondřej2007ZM3KK Brandýs nad Labem011022  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
C1MVoneš Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011065  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
celkem C1M: 28    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2+UP Olomouc119127  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C1ŽMrázková Klára2006ZS2KK Opava121035  75 so
 76 ne
26.05.19 08:38:17
C1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  75 so
 76 ne
04.06.19 21:55:14
C1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  75 so
 76 ne
10.06.19 20:02:23
C1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  75 so
 76 ne
10.06.19 22:12:51
C1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2SK VS Č. Budějovice023017  75 so
 76 ne
12.06.19 00:25:00
C1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  75 so
 76 ne
05.06.19 10:51:50
C1ŽRutarová Kateřina2005ZS3+Vodní sporty Desná128015  75 so
 76 ne
11.06.19 18:55:53
C1ŽStřechová Ela2005ZS3+TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  75 so
 76 ne
11.06.19 19:29:15
C1ŽNekolná Žofie2006ZS3KK Brandýs nad Labem011034  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
C1ŽVrbová Marie2007ZM2UP Olomouc119198  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C1ŽKočířová Valentýna2008ZM3+UP Olomouc119208  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3+UP Olomouc119176  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C1ŽMalá Magdaléna2007ZM3+UP Olomouc119192  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C1ŽBergmannová Sandra2008ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103010  75 so
 76 ne
05.06.19 10:51:50
C1ŽStloukalová Aneta2007ZM3UP Olomouc119196  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C1ŽVojtíková Klára2007ZM3KK Brandýs nad Labem011078  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
C1ŽSaifrtová Magdaléna2008ZMKK Brandýs nad Labem011071  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
celkem C1Ž: 20    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MJiřík Matěj
Šťastný Matěj
2005
2005
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057025
057075
 75 so
 76 ne
12.06.19 06:35:24
celkem C2M: 1    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽMalá Magdaléna
Kočířová Valentýna
2007
2008
ZM3UP Olomouc
UP Olomouc
119192
119208
 75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
celkem C2Ž: 1    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XDrábek Matyáš
Samková Olga
2005
2005
ZS2KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
045022
061039
 75 so
 76 ne
10.06.19 11:16:46
C2XDoležalová Bára
Novák Matyáš
2005
2005
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119127
119076
 75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C2XKratochvílová Adéla
Malý Vojtěch
2007
2006
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119176
119191
 75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C2XJiras Filip
Pavelková Markéta
2005
2005
ZS2Univerzitní sportovní klub Praha
SK VS Karbo Benátky
009130
010107
 75 so
 76 ne
10.06.19 13:29:16
C2XPrüher Vojtěch
Švehlová Rozárie
2006
2008
ZS2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023015
 75 so
 76 ne
12.06.19 00:25:00
C2XIndruch Matěj
Motlová Andrea
2006
2006
ZS3KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
045012
045016
 75 so
 76 ne
10.06.19 11:16:46
C2XHansgutová Monika
Štýbnar Vojtěch
2005
2005
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119207
119197
 75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C2XVrbová Marie
Kutín Filip
2007
2007
ZM3UP Olomouc
UP Olomouc
119198
119218
 75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
C2XFröhlich Jáchym
Šrétrová Amálie
2007
2007
ZM3Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
049065
049061
 75 so
 76 ne
12.06.19 18:34:17
C2XVojtíková Klára
Voneš Jakub
2007
2007
ZMKK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011078
011065
 75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
C2XSaifrtová Magdaléna
Venc Ondřej
2008
2007
ZMKK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011071
011022
 75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
celkem C2X: 11    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  75 so
 76 ne
23.05.19 18:39:27
K1MČerník Štěpán2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009036  75 so
 76 ne
04.06.19 19:23:53
K1MPollert Antonín2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009022  75 so
 76 ne
04.06.19 19:23:53
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  75 so
 76 ne
09.06.19 14:27:26
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2TJ Bohemians Praha001106  75 so
 76 ne
09.06.19 16:26:15
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  75 so
 76 ne
10.06.19 09:19:35
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1MŠotek Adam2005ZS2UP Olomouc119118  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1MŠtýbnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
K1MRendón Enrique2005ZS2Wild Water Canoe Club FROL090013  75 so
 76 ne
11.06.19 14:49:11
K1MKomárek Jakub2005ZS2SK VS Č. Budějovice023037  75 so
 76 ne
12.06.19 00:25:00
K1MNovotný David2005ZS2SK VS Č. Budějovice023029  75 so
 76 ne
12.06.19 00:25:00
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  75 so
 76 ne
12.06.19 03:01:14
K1MNovák Václav2005ZS2VS Tábor030071  75 so
 76 ne
12.06.19 07:13:30
K1MBízek Marek2005ZS2DUKLA Brandýs012076  75 so
 76 ne
12.06.19 09:42:06
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  75 so
 76 ne
12.06.19 09:42:06
K1MMarek Kryštof2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  75 so
 76 ne
12.06.19 20:21:05
K1MSemerád Jakub2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  75 so
 76 ne
12.06.19 20:21:05
K1MSvoboda Martin2005ZS2TJ Loko Žatec052034  75 so
 76 ne
12.06.19 21:07:18
K1MBurger Jáchym2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009050  75 so
 76 ne
04.06.19 19:23:53
K1MKárník Tadeáš2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009029  75 so
 76 ne
04.06.19 19:23:53
K1MDziadek Marek2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103017  75 so
 76 ne
05.06.19 10:51:50
K1MSobotka Adam2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103001  75 so
 76 ne
05.06.19 10:51:50
K1MSvoboda Adam2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  75 so
 76 ne
07.06.19 10:28:45
K1MPelikán Václav2005ZS3+TJ Bohemians Praha001111  75 so
 76 ne
09.06.19 16:26:15
K1MŠtolfa Filip2006ZS3+VK Tzunami Ostrava118029  75 so
 76 ne
09.06.19 20:31:40
K1MBeier Alva2005ZS3+Loko Trutnov060054  75 so
 76 ne
09.06.19 21:57:15
K1MSedlařík Adam2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014073  75 so
 76 ne
10.06.19 09:19:35
K1MHeger Jonáš2006ZS3+KVS Hradec Králové045021  75 so
 76 ne
10.06.19 11:16:46
K1MJaroš Michael2006ZS3+UP Olomouc119171  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1MKratochvíl Lukáš2005ZS3+UP Olomouc119045  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1MPomajbík Filip2006ZS3+UP Olomouc119187  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1MStřílka Richard2006ZS3+UP Olomouc119180  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1MSvoboda Ondřej2006ZS3+UP Olomouc119190  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1MKovář Filip2006ZS3+KK Opava121017  75 so
 76 ne
10.06.19 14:09:16
K1MHluchý Vilém2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011045  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
K1MKuchař Antonín2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011057  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
K1MPopelka Petr2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011047  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
K1MValášek Jan2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011042  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
K1MCísařovský Adam2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090016  75 so
 76 ne
11.06.19 20:23:16
K1MKutek Michal2006ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090023  75 so
 76 ne
11.06.19 20:23:16
K1MJiřík Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057025  75 so
 76 ne
12.06.19 06:35:24
K1MVálek Michal2006ZS3+VS Tábor030025  75 so
 76 ne
12.06.19 07:13:30
K1MNovák Matouš2006ZS3+VS Tábor030024  75 so
 76 ne
12.06.19 07:13:30
K1MZvolský Kristián2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009161  75 so
 76 ne
12.06.19 09:32:33
K1MŠtercl Dominik2005ZS3+DUKLA Brandýs012083  75 so
 76 ne
12.06.19 09:42:06
K1MPištora Michal2005ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049029  75 so
 76 ne
12.06.19 20:21:05
K1MBenda Jan2005ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049006  75 so
 76 ne
12.06.19 20:21:05
K1MMilyan Daniel2006ZS3+TJ Loko Žatec052022  75 so
 76 ne
12.06.19 21:07:18
K1MŠkop Jáchym2005ZS3+Otava Strakonice027017  75 so
 76 ne
13.06.19 13:12:20
K1MChytil Lumír2006ZS3TJ Šumperk z.s.129042  75 so
 76 ne
23.05.19 18:39:27
K1MŠustr Vojtěch2006ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014075  75 so
 76 ne
10.06.19 09:19:35
K1MKadubec Matěj2005ZS3SK Veselí nad Moravou133035  75 so
 76 ne
10.06.19 09:49:37
K1MPolášek Martin2005ZS3SK Veselí nad Moravou133034  75 so
 76 ne
10.06.19 09:49:37
K1MMalý Vojtěch2006ZS3UP Olomouc119191  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1MBeránek Tomáš2006ZS3SK Týniště nad Orlicí063061  75 so
 76 ne
11.06.19 07:49:31
K1MBandas Matěj2006ZS3KK Brandýs nad Labem011069  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
K1MFoltín Šimon2006ZS3KK Brandýs nad Labem011049  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
K1MVraný Matěj2006ZS3Wild Water Canoe Club FROL090007  75 so
 76 ne
11.06.19 20:23:16
K1MBombic Erik2005ZS3SK VS Č. Budějovice023079  75 so
 76 ne
12.06.19 00:25:00
K1MHotový Václav2006ZS3SK VS Č. Budějovice023057  75 so
 76 ne
12.06.19 00:25:00
K1MKolář Jakub2006ZS3SK VS Č. Budějovice023058  75 so
 76 ne
12.06.19 00:25:00
K1MNovotný Petr2006ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024066  75 so
 76 ne
12.06.19 09:58:00
K1MŠíma Lukáš2006ZS3Otava Strakonice027002  75 so
 76 ne
13.06.19 13:12:20
K1MTomeček Adam2008ZM2SK Veselí nad Moravou133015  75 so
 76 ne
10.06.19 09:49:37
K1MRetek Toman2007ZM2UP Olomouc119188  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1MRetek Václav2007ZM2UP Olomouc119189  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1MŠvejd Jáchym2007ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  75 so
 76 ne
11.06.19 17:47:01
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  75 so
 76 ne
12.06.19 07:13:30
K1MPanzer Martin2007ZM2TJ Loko Plzeň039033  75 so
 76 ne
12.06.19 21:01:17
K1MBohatý Oto2007ZM3+SK Třebechovice061038  75 so
 76 ne
04.06.19 21:55:14
K1MHauck Marek2007ZM3+KVS Hradec Králové045019  75 so
 76 ne
10.06.19 11:16:46
K1MAntl Tomáš2008ZM3+KK Opava121001  75 so
 76 ne
10.06.19 14:09:16
K1MVenc Ondřej2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011022  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
K1MVoneš Jakub2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011065  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  75 so
 76 ne
12.06.19 20:21:05
K1MKrál Matěj2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009047  75 so
 76 ne
04.06.19 19:23:53
K1MPetřík Marek2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009088  75 so
 76 ne
04.06.19 19:23:53
K1MPlas Tobiáš2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009093  75 so
 76 ne
04.06.19 19:23:53
K1MPollert Jonáš2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009113  75 so
 76 ne
04.06.19 19:23:53
K1MSamek Petr2008ZM3SK Třebechovice061004  75 so
 76 ne
04.06.19 21:55:14
K1MKápka Kryštof2007ZM3VK Tzunami Ostrava118027  75 so
 76 ne
09.06.19 20:31:40
K1MHrňák Šimon2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014064  75 so
 76 ne
10.06.19 09:19:35
K1MZeman Jakub2007ZM3SK Veselí nad Moravou133017  75 so
 76 ne
10.06.19 09:49:37
K1MIndruch Tomáš2008ZM3KVS Hradec Králové045002  75 so
 76 ne
10.06.19 11:16:46
K1MKutín Filip2007ZM3UP Olomouc119218  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1MNovák Tobiáš2008ZM3UP Olomouc119182  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1MBaar Dominik2007ZM3KK Opava121061  75 so
 76 ne
10.06.19 14:09:16
K1MBalarin Evžen2008ZM3KK Opava121044  75 so
 76 ne
10.06.19 14:09:16
K1MDragon Jakub2007ZM3KK Opava121031  75 so
 76 ne
10.06.19 14:09:16
K1MKubita Tomáš2008ZM3KK Opava121016  75 so
 76 ne
10.06.19 14:09:16
K1MStropek Tobiáš2007ZM3KK Opava121007  75 so
 76 ne
10.06.19 14:09:16
K1MŠefčík Václav2008ZM3KK Opava121033  75 so
 76 ne
10.06.19 14:09:16
K1MHanuš Jakub2007ZM3KK Rakovník017046  75 so
 76 ne
10.06.19 15:48:27
K1MKvasnička Matěj2008ZM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066026  75 so
 76 ne
10.06.19 20:02:23
K1MJančar Štěpán2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009020  75 so
 76 ne
11.06.19 08:58:28
K1MSlušný Vojtěch2008ZM3SK VS Karbo Benátky010115  75 so
 76 ne
11.06.19 10:41:03
K1MOsička Tadeáš2008ZM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108015  75 so
 76 ne
11.06.19 19:29:15
K1MDočkal Radek2008ZM3DUKLA Brandýs012015  75 so
 76 ne
12.06.19 09:42:06
K1MPalouda Mikoláš2007ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024004  75 so
 76 ne
12.06.19 09:58:00
K1MŠafařík Pavel2008ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024037  75 so
 76 ne
12.06.19 09:58:00
K1MKasper Jakub2007ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024056  75 so
 76 ne
12.06.19 09:58:00
K1MBareš Hugo2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009027  75 so
 76 ne
12.06.19 18:33:32
K1MHanzel Jáchym2008ZM3TJ Loko Plzeň039039  75 so
 76 ne
12.06.19 21:01:17
K1MVeverka Čeněk2007ZM3TJ Loko Plzeň039014  75 so
 76 ne
12.06.19 21:01:17
K1MSynek Přemysl2007ZM3TJ Loko Žatec052060  75 so
 76 ne
12.06.19 21:07:18
K1MŠkop Jan2007ZM3Otava Strakonice027016  75 so
 76 ne
13.06.19 13:12:20
K1MBaar Patrik2007ZMKK Opava121015  75 so
 76 ne
10.06.19 14:09:16
K1MHanč Pavel2008ZMDUKLA Brandýs012034  75 so
 76 ne
12.06.19 09:42:06
celkem K1M: 110    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2+SK VS Č. Budějovice023017  75 so
 76 ne
12.06.19 00:25:00
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  75 so
 76 ne
13.05.19 22:00:15
K1ŽMrázková Klára2006ZS2KK Opava121035  75 so
 76 ne
26.05.19 08:38:17
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  75 so
 76 ne
26.05.19 19:34:52
K1ŽTůmová Veronika2006ZS2TJ SK Hubertus KV034027  75 so
 76 ne
29.05.19 19:43:18
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009099  75 so
 76 ne
04.06.19 19:23:53
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  75 so
 76 ne
04.06.19 21:55:14
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  75 so
 76 ne
10.06.19 20:02:23
K1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  75 so
 76 ne
10.06.19 22:12:51
K1ŽPavelková Markéta2005ZS2SK VS Karbo Benátky010107  75 so
 76 ne
11.06.19 10:41:03
K1ŽGalušková Bára2006ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  75 so
 76 ne
11.06.19 17:47:01
K1ŽRutarová Kateřina2005ZS2Vodní sporty Desná128015  75 so
 76 ne
11.06.19 18:55:53
K1ŽKleinová Štěpánka2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024059  75 so
 76 ne
12.06.19 09:58:00
K1ŽSaifrtová Magdalena2005ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049009  75 so
 76 ne
12.06.19 20:21:05
K1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  75 so
 76 ne
05.06.19 10:51:50
K1ŽHoráková Julie2006ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  75 so
 76 ne
10.06.19 09:19:35
K1ŽTkadlecová Kateřina2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014076  75 so
 76 ne
10.06.19 09:19:35
K1ŽMotlová Andrea2006ZS3+KVS Hradec Králové045016  75 so
 76 ne
10.06.19 11:16:46
K1ŽŠtěpánková Julie2006ZS3+KVS Hradec Králové045033  75 so
 76 ne
10.06.19 11:16:46
K1ŽNovosadová Eliška2005ZS3+UP Olomouc119206  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1ŽNekolná Žofie2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011034  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS3+SKK Vysoké Mýto064055  75 so
 76 ne
11.06.19 12:34:16
K1ŽStřechová Ela2005ZS3+TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  75 so
 76 ne
11.06.19 19:29:15
K1ŽJelínková Sára2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009012  75 so
 76 ne
12.06.19 09:32:33
K1ŽŠtěpánková Stella2006ZS3KVS Hradec Králové045034  75 so
 76 ne
10.06.19 11:16:46
K1ŽŽďárská Laura2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057062  75 so
 76 ne
12.06.19 06:35:24
K1ŽFabianová Anna2007ZM2VK Tzunami Ostrava118017  75 so
 76 ne
09.06.19 20:31:40
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM2UP Olomouc119176  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1ŽVrbová Marie2007ZM2UP Olomouc119198  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  75 so
 76 ne
10.06.19 20:02:23
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049061  75 so
 76 ne
12.06.19 20:21:05
K1ŽKočířová Valentýna2008ZM3+UP Olomouc119208  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1ŽMalá Magdaléna2007ZM3+UP Olomouc119192  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1ŽJurajdová Simona2007ZM3+Vodní sporty Desná128006  75 so
 76 ne
11.06.19 18:55:53
K1ŽPavelková Eva2008ZM3+Vodní sporty Desná128017  75 so
 76 ne
11.06.19 18:55:53
K1ŽŠvehlová Rozárie2008ZM3+SK VS Č. Budějovice023015  75 so
 76 ne
12.06.19 00:25:00
K1ŽBočková Kateřina2007ZM3+SK VS Č. Budějovice023007  75 so
 76 ne
12.06.19 00:25:00
K1ŽBeerová Anežka2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049066  75 so
 76 ne
12.06.19 20:21:05
K1ŽŠtěpánková Markéta2008ZM3TJ Šumperk z.s.129041  75 so
 76 ne
23.05.19 18:39:27
K1ŽPodušková Klára2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009124  75 so
 76 ne
04.06.19 19:23:53
K1ŽBergmannová Sandra2008ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103010  75 so
 76 ne
05.06.19 10:51:50
K1ŽChocholová Veronika2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014079  75 so
 76 ne
10.06.19 09:19:35
K1ŽSakalová Magdaléna2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014082  75 so
 76 ne
10.06.19 09:19:35
K1ŽSakalová Markéta2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014081  75 so
 76 ne
10.06.19 09:19:35
K1ŽStloukalová Aneta2007ZM3UP Olomouc119196  75 so
 76 ne
10.06.19 13:14:25
K1ŽJirasová Klára2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009041  75 so
 76 ne
10.06.19 13:29:16
K1ŽVojtíková Klára2007ZM3KK Brandýs nad Labem011078  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
K1ŽSaifrtová Magdaléna2008ZM3KK Brandýs nad Labem011071  75 so
 76 ne
11.06.19 08:13:42
K1ŽJurajdová Veronika2007ZM3Vodní sporty Desná128007  75 so
 76 ne
11.06.19 18:55:53
K1ŽTesařová Eliška2007ZM3DUKLA Brandýs012031  75 so
 76 ne
12.06.19 09:42:06
celkem K1Ž: 54    
počty C1M: 28   C1Ž: 20   C2M: 1   C2Ž: 1   C2X: 11   K1M: 110   K1Ž: 54     celkem: 225