- 75 15.06.2019 sobota, 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě, startovné: mládež 50,- dospělí 0,-
- 76 16.06.2019 neděle, 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě, startovné: mládež 50,- dospělí 0,-
15.06.2019 - 16.06.2019, KK Rakovník
on-line přihlašování od 09.05.2019 00:00:00 do 12.06.2019 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Větrovský Tomáš | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009016 | 75 so 76 ne | 03.06.19 12:21:50 | |
C1M | Drábek Matyáš | 2005 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045022 | 75 so 76 ne | 10.06.19 11:16:46 | |
C1M | Indruch Matěj | 2006 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045012 | 75 so 76 ne | 10.06.19 11:16:46 | |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C1M | Jiras Filip | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:29:16 | |
C1M | Válek Michal | 2006 | ZS | 2 | VS Tábor | 030025 | 75 so 76 ne | 12.06.19 07:13:30 | |
C1M | Pollert Jan | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 75 so 76 ne | 12.06.19 09:32:33 | |
C1M | Heger Jonáš | 2006 | ZS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045021 | 75 so 76 ne | 10.06.19 11:16:46 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 75 so 76 ne | 11.06.19 20:23:16 | |
C1M | Prüher Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 | 75 so 76 ne | 12.06.19 00:25:00 | |
C1M | Šťastný Matěj | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057075 | 75 so 76 ne | 12.06.19 06:35:24 | |
C1M | Svoboda Adam | 2006 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 75 so 76 ne | 07.06.19 10:28:45 | |
C1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 75 so 76 ne | 09.06.19 18:16:29 | |
C1M | Bandas Matěj | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011069 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
C1M | Hluchý Vilém | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011045 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
C1M | Štercl Dominik | 2005 | ZS | 3 | TJ DUKLA Praha | 012083 | 75 so 76 ne | 12.06.19 09:42:06 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C1M | Bohatý Oto | 2007 | ZM | 3 | SK Třebechovice | 011088 | 75 so 76 ne | 04.06.19 21:55:14 | |
C1M | Indruch Tomáš | 2008 | ZM | 3 | KVS Hradec Králové | 045002 | 75 so 76 ne | 10.06.19 11:16:46 | |
C1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
C1M | Voneš Jakub | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
celkem C1M: 28 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C1Ž | Mrázková Klára | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 75 so 76 ne | 26.05.19 08:38:17 | |
C1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 75 so 76 ne | 04.06.19 21:55:14 | |
C1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 75 so 76 ne | 10.06.19 20:02:23 | |
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 75 so 76 ne | 10.06.19 22:12:51 | |
C1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 75 so 76 ne | 12.06.19 00:25:00 | |
C1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 75 so 76 ne | 05.06.19 10:51:50 | |
C1Ž | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 3+ | Vodní sporty Desná | 128015 | 75 so 76 ne | 11.06.19 18:55:53 | |
C1Ž | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 75 so 76 ne | 11.06.19 19:29:15 | |
C1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
C1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 75 so 76 ne | 05.06.19 10:51:50 | |
C1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
C1Ž | Saifrtová Magdaléna | 2008 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011071 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | ||
celkem C1Ž: 20 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Jiřík Matěj Šťastný Matěj | 2005 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057025 057075 | 75 so 76 ne | 12.06.19 06:35:24 | |
celkem C2M: 1 | |||||||||
Kategorie C2Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2Ž | Malá Magdalena Kočířová Valentýna | 2007 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 119208 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
celkem C2Ž: 1 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Drábek Matyáš Samková Olga | 2005 2005 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové SK Třebechovice | 045022 061039 | 75 so 76 ne | 10.06.19 11:16:46 | |
C2X | Doležalová Bára Novák Matyáš | 2005 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 119076 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C2X | Kratochvílová Adéla Malý Vojtěch | 2007 2006 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 119191 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C2X | Jiras Filip Pavelková Markéta | 2005 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 012007 012084 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:29:16 | |
C2X | Prüher Vojtěch Švehlová Rozárie | 2006 2008 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 023015 | 75 so 76 ne | 12.06.19 00:25:00 | |
C2X | Indruch Matěj Motlová Andrea | 2006 2006 | ZS | 3 | KVS Hradec Králové KVS Hradec Králové | 045012 045016 | 75 so 76 ne | 10.06.19 11:16:46 | |
C2X | Hansgutová Monika Štýbnar Vojtěch | 2005 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 119197 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C2X | Vrbová Marie Kutín Filip | 2007 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 119218 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
C2X | Fröhlich Jáchym Šrétrová Amálie | 2007 2007 | ZM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 049061 | 75 so 76 ne | 12.06.19 18:34:17 | |
C2X | Vojtíková Klára Voneš Jakub | 2007 2007 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 011065 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | ||
C2X | Saifrtová Magdaléna Venc Ondřej | 2008 2007 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011071 011022 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | ||
celkem C2X: 11 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 75 so 76 ne | 23.05.19 18:39:27 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 75 so 76 ne | 04.06.19 19:23:53 | |
K1M | Pollert Antonín | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 75 so 76 ne | 04.06.19 19:23:53 | |
K1M | Jinek Hugo | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 | 75 so 76 ne | 09.06.19 14:27:26 | |
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 75 so 76 ne | 09.06.19 16:26:15 | |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 75 so 76 ne | 10.06.19 09:19:35 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1M | Zach Radovan | 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011055 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
K1M | Rendón Enrique | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001023 | 75 so 76 ne | 11.06.19 14:49:11 | |
K1M | Komárek Jakub | 2005 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 75 so 76 ne | 12.06.19 00:25:00 | |
K1M | Novotný David | 2005 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023029 | 75 so 76 ne | 12.06.19 00:25:00 | |
K1M | Ondruš Mario | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009133 | 75 so 76 ne | 12.06.19 03:01:14 | |
K1M | Novák Václav | 2005 | ZS | 2 | VS Tábor | 030071 | 75 so 76 ne | 12.06.19 07:13:30 | |
K1M | Bízek Marek | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012076 | 75 so 76 ne | 12.06.19 09:42:06 | |
K1M | Capalini Daniel | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012061 | 75 so 76 ne | 12.06.19 09:42:06 | |
K1M | Marek Kryštof | 2006 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049067 | 75 so 76 ne | 12.06.19 20:21:05 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 75 so 76 ne | 12.06.19 20:21:05 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | ZS | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 75 so 76 ne | 12.06.19 21:07:18 | |
K1M | Burger Jáchym | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009050 | 75 so 76 ne | 04.06.19 19:23:53 | |
K1M | Kárník Tadeáš | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 75 so 76 ne | 04.06.19 19:23:53 | |
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 75 so 76 ne | 05.06.19 10:51:50 | |
K1M | Sobotka Adam | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103001 | 75 so 76 ne | 05.06.19 10:51:50 | |
K1M | Svoboda Adam | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 75 so 76 ne | 07.06.19 10:28:45 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001111 | 75 so 76 ne | 09.06.19 16:26:15 | |
K1M | Štolfa Filip | 2006 | ZS | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118029 | 75 so 76 ne | 09.06.19 20:31:40 | |
K1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 75 so 76 ne | 09.06.19 21:57:15 | |
K1M | Sedlařík Adam | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014073 | 75 so 76 ne | 10.06.19 09:19:35 | |
K1M | Heger Jonáš | 2006 | ZS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045021 | 75 so 76 ne | 10.06.19 11:16:46 | |
K1M | Jaroš Michael | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119171 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1M | Pomajbík Filip | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119187 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1M | Kovář Filip | 2006 | ZS | 3+ | KK Opava | 121017 | 75 so 76 ne | 10.06.19 14:09:16 | |
K1M | Hluchý Vilém | 2006 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011045 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
K1M | Kuchař Antonín | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011057 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
K1M | Popelka Petr | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011047 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
K1M | Valášek Jan | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
K1M | Císařovský Adam | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090016 | 75 so 76 ne | 11.06.19 20:23:16 | |
K1M | Kutek Michal | 2006 | ZS | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012087 | 75 so 76 ne | 11.06.19 20:23:16 | |
K1M | Jiřík Matěj | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057025 | 75 so 76 ne | 12.06.19 06:35:24 | |
K1M | Válek Michal | 2006 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030025 | 75 so 76 ne | 12.06.19 07:13:30 | |
K1M | Novák Matouš | 2006 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030024 | 75 so 76 ne | 12.06.19 07:13:30 | |
K1M | Zvolský Kristian Ladislav | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009161 | 75 so 76 ne | 12.06.19 09:32:33 | |
K1M | Štercl Dominik | 2005 | ZS | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012083 | 75 so 76 ne | 12.06.19 09:42:06 | |
K1M | Pištora Michal | 2005 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049029 | 75 so 76 ne | 12.06.19 20:21:05 | |
K1M | Benda Jan | 2005 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049006 | 75 so 76 ne | 12.06.19 20:21:05 | |
K1M | Milyan Daniel | 2006 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014101 | 75 so 76 ne | 12.06.19 21:07:18 | |
K1M | Škop Jáchym | 2005 | ZS | 3+ | Otava Strakonice | 027017 | 75 so 76 ne | 13.06.19 13:12:20 | |
K1M | Chytil Lumír | 2006 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129042 | 75 so 76 ne | 23.05.19 18:39:27 | |
K1M | Šustr Vojtěch | 2006 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014075 | 75 so 76 ne | 10.06.19 09:19:35 | |
K1M | Kadubec Matěj | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133035 | 75 so 76 ne | 10.06.19 09:49:37 | |
K1M | Polášek Martin | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133034 | 75 so 76 ne | 10.06.19 09:49:37 | |
K1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1M | Beránek Tomáš | 2006 | ZS | 3 | SK Třebechovice | 061016 | 75 so 76 ne | 11.06.19 07:49:31 | |
K1M | Bandas Matěj | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011069 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
K1M | Foltín Šimon | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011049 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
K1M | Vraný Matěj | 2006 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090007 | 75 so 76 ne | 11.06.19 20:23:16 | |
K1M | Bombic Erik | 2005 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023079 | 75 so 76 ne | 12.06.19 00:25:00 | |
K1M | Hotový Václav | 2006 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023057 | 75 so 76 ne | 12.06.19 00:25:00 | |
K1M | Kolář Jakub | 2006 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023058 | 75 so 76 ne | 12.06.19 00:25:00 | |
K1M | Novotný Petr | 2006 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 75 so 76 ne | 12.06.19 09:58:00 | |
K1M | Šíma Lukáš | 2006 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027002 | 75 so 76 ne | 13.06.19 13:12:20 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 75 so 76 ne | 10.06.19 09:49:37 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1M | Švejd Jáchym | 2007 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 | 75 so 76 ne | 11.06.19 17:47:01 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZM | 2 | VS Tábor | 030034 | 75 so 76 ne | 12.06.19 07:13:30 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 75 so 76 ne | 12.06.19 21:01:17 | |
K1M | Bohatý Oto | 2007 | ZM | 3+ | SK Třebechovice | 011088 | 75 so 76 ne | 04.06.19 21:55:14 | |
K1M | Hauck Marek | 2007 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045019 | 75 so 76 ne | 10.06.19 11:16:46 | |
K1M | Antl Tomáš | 2008 | ZM | 3+ | KK Opava | 121001 | 75 so 76 ne | 10.06.19 14:09:16 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
K1M | Voneš Jakub | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 75 so 76 ne | 12.06.19 20:21:05 | |
K1M | Král Matěj | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009047 | 75 so 76 ne | 04.06.19 19:23:53 | |
K1M | Petřík Marek | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 75 so 76 ne | 04.06.19 19:23:53 | |
K1M | Plas Tobiáš | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009093 | 75 so 76 ne | 04.06.19 19:23:53 | |
K1M | Pollert Jonáš | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 | 75 so 76 ne | 04.06.19 19:23:53 | |
K1M | Samek Petr | 2008 | ZM | 3 | SK Třebechovice | 061004 | 75 so 76 ne | 04.06.19 21:55:14 | |
K1M | Kápka Kryštof | 2007 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118027 | 75 so 76 ne | 09.06.19 20:31:40 | |
K1M | Hrňák Šimon | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014064 | 75 so 76 ne | 10.06.19 09:19:35 | |
K1M | Zeman Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133017 | 75 so 76 ne | 10.06.19 09:49:37 | |
K1M | Indruch Tomáš | 2008 | ZM | 3 | KVS Hradec Králové | 045002 | 75 so 76 ne | 10.06.19 11:16:46 | |
K1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1M | Baar Dominik | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121061 | 75 so 76 ne | 10.06.19 14:09:16 | |
K1M | Balarin Evžen | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121044 | 75 so 76 ne | 10.06.19 14:09:16 | |
K1M | Dragon Jakub | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121031 | 75 so 76 ne | 10.06.19 14:09:16 | |
K1M | Kubita Tomáš | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121016 | 75 so 76 ne | 10.06.19 14:09:16 | |
K1M | Stropek Tobiáš | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121007 | 75 so 76 ne | 10.06.19 14:09:16 | |
K1M | Šefčík Václav | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121033 | 75 so 76 ne | 10.06.19 14:09:16 | |
K1M | Hanuš Jakub | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 75 so 76 ne | 10.06.19 15:48:27 | |
K1M | Kvasnička Matěj | 2008 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 75 so 76 ne | 10.06.19 20:02:23 | |
K1M | Jančar Štěpán | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009020 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:58:28 | |
K1M | Slušný Vojtěch | 2008 | ZM | 3 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010115 | 75 so 76 ne | 11.06.19 10:41:03 | |
K1M | Osička Tadeáš | 2008 | ZM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108015 | 75 so 76 ne | 11.06.19 19:29:15 | |
K1M | Dočkal Radek | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009166 | 75 so 76 ne | 12.06.19 09:42:06 | |
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 75 so 76 ne | 12.06.19 09:58:00 | |
K1M | Šafařík Pavel | 2008 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 | 75 so 76 ne | 12.06.19 09:58:00 | |
K1M | Kasper Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 75 so 76 ne | 12.06.19 09:58:00 | |
K1M | Bareš Hugo | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009027 | 75 so 76 ne | 12.06.19 18:33:32 | |
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039039 | 75 so 76 ne | 12.06.19 21:01:17 | |
K1M | Veverka Čeněk | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039014 | 75 so 76 ne | 12.06.19 21:01:17 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052060 | 75 so 76 ne | 12.06.19 21:07:18 | |
K1M | Škop Jan | 2007 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027016 | 75 so 76 ne | 13.06.19 13:12:20 | |
K1M | Baar Patrik | 2007 | ZM | KK Opava | 121015 | 75 so 76 ne | 10.06.19 14:09:16 | ||
K1M | Hanč Pavel | 2008 | ZM | TJ DUKLA Praha | 012034 | 75 so 76 ne | 12.06.19 09:42:06 | ||
celkem K1M: 110 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | ZS | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 75 so 76 ne | 12.06.19 00:25:00 | |
K1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 75 so 76 ne | 13.05.19 22:00:15 | |
K1Ž | Mrázková Klára | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 75 so 76 ne | 26.05.19 08:38:17 | |
K1Ž | Červenková Amélie | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 | 75 so 76 ne | 26.05.19 19:34:52 | |
K1Ž | Tůmová Veronika | 2006 | ZS | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034027 | 75 so 76 ne | 29.05.19 19:43:18 | |
K1Ž | Sedláková Magdalena | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009099 | 75 so 76 ne | 04.06.19 19:23:53 | |
K1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 75 so 76 ne | 04.06.19 21:55:14 | |
K1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 75 so 76 ne | 10.06.19 20:02:23 | |
K1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 75 so 76 ne | 10.06.19 22:12:51 | |
K1Ž | Pavelková Markéta | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012084 | 75 so 76 ne | 11.06.19 10:41:03 | |
K1Ž | Galušková Bára | 2006 | ZS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042006 | 75 so 76 ne | 11.06.19 17:47:01 | |
K1Ž | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 2 | Vodní sporty Desná | 128015 | 75 so 76 ne | 11.06.19 18:55:53 | |
K1Ž | Kleinová Štěpánka | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 75 so 76 ne | 12.06.19 09:58:00 | |
K1Ž | Saifrtová Magdaléna | 2005 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049009 | 75 so 76 ne | 12.06.19 20:21:05 | |
K1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 75 so 76 ne | 05.06.19 10:51:50 | |
K1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 75 so 76 ne | 10.06.19 09:19:35 | |
K1Ž | Tkadlecová Kateřina | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014076 | 75 so 76 ne | 10.06.19 09:19:35 | |
K1Ž | Motlová Andrea | 2006 | ZS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045016 | 75 so 76 ne | 10.06.19 11:16:46 | |
K1Ž | Štěpánková Julie | 2006 | ZS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045033 | 75 so 76 ne | 10.06.19 11:16:46 | |
K1Ž | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
K1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | ZS | 3+ | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 75 so 76 ne | 11.06.19 12:34:16 | |
K1Ž | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 75 so 76 ne | 11.06.19 19:29:15 | |
K1Ž | Jelínková Sára | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009012 | 75 so 76 ne | 12.06.19 09:32:33 | |
K1Ž | Štěpánková Stella | 2006 | ZS | 3 | KVS Hradec Králové | 117321 | 75 so 76 ne | 10.06.19 11:16:46 | |
K1Ž | Žďárská Laura | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057062 | 75 so 76 ne | 12.06.19 06:35:24 | |
K1Ž | Fabianová Anna | 2007 | ZM | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 75 so 76 ne | 09.06.19 20:31:40 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | ZM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 75 so 76 ne | 10.06.19 20:02:23 | |
K1Ž | Šrétrová Amálie | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 75 so 76 ne | 12.06.19 20:21:05 | |
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1Ž | Jurajdová Simona | 2007 | ZM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128006 | 75 so 76 ne | 11.06.19 18:55:53 | |
K1Ž | Pavelková Eva | 2008 | ZM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128017 | 75 so 76 ne | 11.06.19 18:55:53 | |
K1Ž | Švehlová Rozárie | 2008 | ZM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 75 so 76 ne | 12.06.19 00:25:00 | |
K1Ž | Bočková Kateřina | 2007 | ZM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023007 | 75 so 76 ne | 12.06.19 00:25:00 | |
K1Ž | Beerová Anežka | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049066 | 75 so 76 ne | 12.06.19 20:21:05 | |
K1Ž | Štěpánková Markéta | 2008 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 129041 | 75 so 76 ne | 23.05.19 18:39:27 | |
K1Ž | Podušková Klára | 2008 | ZM | 3 | Sokol Trója | 086008 | 75 so 76 ne | 04.06.19 19:23:53 | |
K1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 75 so 76 ne | 05.06.19 10:51:50 | |
K1Ž | Chocholová Veronika | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014079 | 75 so 76 ne | 10.06.19 09:19:35 | |
K1Ž | Sakalová Magdaléna | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 75 so 76 ne | 10.06.19 09:19:35 | |
K1Ž | Sakalová Markéta | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 75 so 76 ne | 10.06.19 09:19:35 | |
K1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:14:25 | |
K1Ž | Jirasová Klára | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011094 | 75 so 76 ne | 10.06.19 13:29:16 | |
K1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
K1Ž | Saifrtová Magdaléna | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011071 | 75 so 76 ne | 11.06.19 08:13:42 | |
K1Ž | Jurajdová Veronika | 2007 | ZM | 3 | Vodní sporty Desná | 128007 | 75 so 76 ne | 11.06.19 18:55:53 | |
K1Ž | Tesařová Eliška | 2007 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 012031 | 75 so 76 ne | 12.06.19 09:42:06 | |
celkem K1Ž: 54 | |||||||||
počty C1M: 28 C1Ž: 20 C2M: 1 C2Ž: 1 C2X: 11 K1M: 110 K1Ž: 54 celkem: 225 |