- 70 01.06.2019 sobota, Slalom v Kroměříži, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 71 02.06.2019 neděle, Slalom v Kroměříži, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
01.06.2019 - 02.06.2019, VK Kroměříž
on-line přihlašování od 25.04.2019 00:00:00 do 27.05.2019 23:59:59
Kanoe Klub Spoj Brno | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:42:58 | |
C1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:42:58 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:42:58 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:42:58 | ||
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:42:58 | |
K1M | Sobotka Adam | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103001 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:42:58 | |
K1M | Bernat Pavel | 2004 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103019 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:42:58 | |
K1M | Vítek David | 2007 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103012 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:42:58 | |
K1M | Dorničák Maxim | 2007 | ZM | Kanoe Klub Spoj Brno | 103029 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:42:58 | ||
K1M | Ježek Jakub | 2008 | ZM | Kanoe Klub Spoj Brno | 103027 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:42:58 | ||
K1M | Nekuda Lukáš | 2010 | PZ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103018 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:42:58 | ||
K1M | Šamánek Filip | 2010 | PZ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103003 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:42:58 | ||
K1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:42:58 | |
K1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:42:58 | |
celkem C1Ž: 2 K1M: 10 K1Ž: 2 | |||||||||
KK Opava | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Baar Dominik | 2007 | ZM | KK Opava | 121061 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | ||
C1M | Dragon Jakub | 2007 | ZM | KK Opava | 121031 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | ||
C1M | Šefčík Václav | 2008 | ZM | KK Opava | 121033 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | ||
C1Ž | Šefčíková Anastázie | 2004 | DM | 3 | KK Opava | 121006 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | |
C2M | Antl Tomáš Stropek Tobiáš | 2008 2007 | ZM | 3 | KK Opava KK Opava | 121001 121007 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | |
C2M | Balarin Evžen Kubita Tomáš | 2008 2008 | ZM | KK Opava KK Opava | 121044 121016 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | ||
K1M | Mrázek Jan | 1998 | 2+ | KK Opava | 121030 | 70 so 71 ne | jen neděle | 26.05.19 21:57:16 | |
K1M | Rousek Tomáš | 1997 | 2 | KK Opava | 121032 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | ||
K1M | Vavrla Adam | 2000 | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118002 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | ||
K1M | Antl Tomáš | 2008 | ZM | 3+ | KK Opava | 121001 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | |
K1M | Kovář Filip | 2006 | ZS | 3+ | KK Opava | 121017 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | |
K1M | Baar Dominik | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121061 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | |
K1M | Balarin Evžen | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121044 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | |
K1M | Dragon Jakub | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121031 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | |
K1M | Kubita Tomáš | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121016 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | |
K1M | Stropek Tobiáš | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121007 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | |
K1M | Baar Patrik | 2007 | ZM | KK Opava | 121015 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | ||
K1M | Kovář Michal | 2009 | PZ | KK Opava | 121022 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | ||
K1M | Rousek David | 2010 | PZ | KK Opava | 121057 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | ||
K1M | Šefčík Václav | 2008 | ZM | KK Opava | 121033 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | ||
K1Ž | Šefčíková Anastázie | 2004 | DM | 3+ | KK Opava | 121006 | 70 so 71 ne | 26.05.19 21:57:16 | |
celkem C1M: 3 C1Ž: 1 C2M: 2 K1M: 14 K1Ž: 1 | |||||||||
SK Veselí nad Moravou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 70 so 71 ne | 27.05.19 20:35:35 | |
K1M | Břečka Jan | 1958 | V | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133002 | 70 so 71 ne | 27.05.19 20:35:35 | |
K1M | Rolenc Jakub | 2004 | DM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133025 | 70 so 71 ne | 27.05.19 20:35:35 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 70 so 71 ne | 27.05.19 20:35:35 | |
K1M | Zeman Šimon | 2004 | DM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133127 | 70 so 71 ne | 27.05.19 20:35:35 | |
K1M | Černý Vojtěch | 2007 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133030 | 70 so 71 ne | 27.05.19 20:35:35 | |
K1M | Doležal Filip | 2004 | DM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133023 | 70 so 71 ne | 27.05.19 20:35:35 | |
K1M | Doležal Tomáš | 2002 | DS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133022 | 70 so 71 ne | 27.05.19 20:35:35 | |
K1M | Polášek Martin | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133034 | 70 so 71 ne | 27.05.19 20:35:35 | |
K1M | Zeman Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133017 | 70 so 71 ne | 27.05.19 20:35:35 | |
K1M | Habarta Jan | 2009 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133038 | 70 so 71 ne | 27.05.19 20:35:35 | ||
K1M | Habarta Tomáš | 2009 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133037 | 70 so 71 ne | 27.05.19 20:35:35 | ||
K1M | Kadubec Matěj | 2005 | ZS | SK Veselí nad Moravou | 133035 | 70 so 71 ne | 27.05.19 20:35:35 | ||
K1M | Minařík Šimon | 2007 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133033 | 70 so 71 ne | 27.05.19 20:35:35 | ||
K1M | Šišpera Tomáš | 2008 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133041 | 70 so 71 ne | 27.05.19 20:35:35 | ||
celkem C1M: 1 K1M: 14 | |||||||||
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:30 | |
C1M | Hric Ondřej | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:30 | |
C1M | Kosík Dan | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:30 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:30 | |
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:30 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:30 | |
C1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:30 | |
C1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
C1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
C1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:30 | |
C1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:30 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:30 | |
C1Ž | Retková Marie | 2003 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
C1Ž | Střílková Jana | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
C1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:30 | |
C1Ž | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
C1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
C1Ž | Marousková Tereza | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:30 | ||
C2M | Gabrlík Jakub Mráka Jan | 2004 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 119154 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
C2M | Šotek Adam Urban Jaroslav | 2005 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 119205 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
C2M | Kosík Dan Malý Vojtěch | 2004 2006 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 119191 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
C2X | Hansgutová Monika Štýbnar Vojtěch | 2005 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 119197 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
C2X | Kratochvílová Adéla Retek Václav Toman | 2007 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 119189 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
C2X | Kočířová Valentýna Malá Magdalena | 2008 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 119192 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
C2X | Střílková Jana Střílka Richard | 2004 2006 | DM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 119180 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | ||
C2X | Kratochvílová Michaela Procházková Pavla | 1975 1983 | V | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky Kanoe Klub Spoj Brno | 119048 103011 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | ||
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1M | Hric Ondřej | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1M | Kosík Dan | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1M | Urban Jaroslav | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1M | Pomajbík Filip | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119187 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1M | Syslo Jiří | 2003 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119217 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | ||
K1M | Štýbnar Matěj | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | ||
K1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1Ž | Retková Marie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1Ž | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1Ž | Střílková Jana | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1Ž | Chromá Nicol | 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | |
K1Ž | Marousková Tereza | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 70 so 71 ne | 27.05.19 23:08:31 | ||
celkem C1M: 7 C1Ž: 11 C2M: 3 C2X: 5 K1M: 16 K1Ž: 12 | |||||||||
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Dobešová Eva | 2004 | DM | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 70 so 71 ne | 27.05.19 18:48:57 | |
C1Ž | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 70 so 71 ne | 27.05.19 18:48:57 | |
K1M | Brázda Šimon | 2007 | ZM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 70 so 71 ne | 27.05.19 18:48:57 | ||
K1M | Osička Tadeáš | 2008 | ZM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108015 | 70 so 71 ne | 27.05.19 18:48:57 | |
K1M | Vyskočil Viktor | 2008 | ZM | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108039 | 70 so 71 ne | 27.05.19 18:48:57 | ||
K1Ž | Dobešová Eva | 2004 | DM | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 70 so 71 ne | 27.05.19 18:48:57 | |
K1Ž | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 70 so 71 ne | 27.05.19 18:48:57 | |
K1Ž | Kuskevych Anastasia | 2004 | DM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 70 so 71 ne | 27.05.19 18:48:57 | ||
K1Ž | Vojtěchová Barbora | 2004 | DM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 70 so 71 ne | 27.05.19 18:48:57 | ||
celkem C1Ž: 2 K1M: 3 K1Ž: 4 | |||||||||
VK Kroměříž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Plachý Roman | 1969 | V | 3 | VK Kroměříž | 112026 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:30:04 | |
K1M | Hrabec Bohumil | 1960 | V | 2 | VK Kroměříž | 112014 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:30:04 | |
K1M | Plachý Vojtěch | 2001 | DS | 2 | VK Kroměříž | 112045 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:30:04 | |
K1M | Ligurský Ivo | 1968 | V | 2 | VK Kroměříž | 112019 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:30:04 | |
K1M | Šiška Ondřej | 2004 | DM | 3+ | VK Kroměříž | 112018 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:30:04 | |
K1M | Ligurský Ivo | 1990 | 3+ | VK Kroměříž | 112046 | 70 so 71 ne | 27.05.19 19:30:04 | ||
celkem C1M: 1 K1M: 5 | |||||||||
VK Tzunami Ostrava | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kupka Lukáš | 2007 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118026 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:26 | |
C1M | Fabian František | 2009 | PZ | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:26 | ||
C1M | Štolfa Filip | 2006 | ZS | VK Tzunami Ostrava | 118029 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:26 | ||
C1Ž | Minárová Aneta | 2001 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118015 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:26 | |
C1Ž | Fabianová Anna | 2007 | ZM | 3+ | TJ DUKLA Praha | 120005 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:26 | |
C2M | Kápka Kryštof Štolfa Filip | 2007 2006 | ZS | 3 | VK Tzunami Ostrava VK Tzunami Ostrava | 118027 118029 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:26 | |
C2Ž | Srpová Lada Srpová Stela | 2006 2006 | ZS | Vodní sporty Ostrava, z.s. Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120004 120003 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:26 | ||
K1M | Postuwka Patrik | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120011 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:25 | |
K1M | Maikranz Petr | 1967 | V | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118034 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:25 | |
K1M | Kápka Kryštof | 2007 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118027 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:25 | |
K1M | Kupka Petr | 1981 | V | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118053 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:25 | |
K1M | Štolfa Filip | 2006 | ZS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118029 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:25 | |
K1M | Vodička Vojtěch | 2004 | DM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118006 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:25 | |
K1M | Fabian František | 2009 | PZ | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:25 | ||
K1M | Kápka Lukáš | 2009 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118028 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:25 | ||
K1M | Šlachta Jan | 2009 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118020 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:25 | ||
K1Ž | Fabianová Anna | 2007 | ZM | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:25 | |
K1Ž | Kudělásková Monika | 2003 | DM | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118014 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:25 | |
K1Ž | Srpová Lada | 2006 | ZS | 3 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120004 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:26 | |
K1Ž | Srpová Stela | 2006 | ZS | 3 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:26 | |
K1Ž | Šlachtová Tereza | 2006 | ZS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118012 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:26 | |
K1Ž | Michajlovičová Sára | 2009 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118013 | 70 so 71 ne | 26.05.19 19:29:25 | ||
celkem C1M: 3 C1Ž: 2 C2M: 1 C2Ž: 1 K1M: 9 K1Ž: 6 | |||||||||
Vodní sporty Desná | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kökörčin Matěj | 2003 | DM | 3 | Vodní sporty Desná | 128008 | 70 so 71 ne | 27.05.19 22:29:10 | |
C1Ž | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 3+ | Vodní sporty Desná | 128015 | 70 so 71 ne | 27.05.19 22:29:10 | |
C2X | Pavelková Eva Jurajdová Simona | 2008 2007 | ZM | 3 | Vodní sporty Desná Vodní sporty Desná | 128017 128006 | 70 so 71 ne | 27.05.19 22:29:11 | |
C2X | Kökörčin Matěj Jurajdová Veronika | 2003 2007 | DM | 3 | Vodní sporty Desná Vodní sporty Desná | 128008 128007 | 70 so 71 ne | 27.05.19 22:29:11 | |
K1M | Kökörčin Matěj | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Desná | 128008 | 70 so 71 ne | 27.05.19 22:29:11 | |
K1M | Rutar Martin | 2003 | DM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128014 | 70 so 71 ne | 27.05.19 22:29:11 | |
K1M | Pavelka Marek | 2004 | DM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128013 | 70 so 71 ne | 27.05.19 22:29:11 | |
K1Ž | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 2 | Vodní sporty Desná | 128015 | 70 so 71 ne | 27.05.19 22:29:11 | |
K1Ž | Jurajdová Simona | 2007 | ZM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128006 | 70 so 71 ne | 27.05.19 22:29:11 | |
K1Ž | Jurajdová Veronika | 2007 | ZM | 3 | Vodní sporty Desná | 128007 | 70 so 71 ne | 27.05.19 22:29:11 | |
K1Ž | Pavelková Eva | 2008 | ZM | 3 | Vodní sporty Desná | 128017 | 70 so 71 ne | 27.05.19 22:29:11 | |
celkem C1M: 1 C1Ž: 1 C2X: 2 K1M: 3 K1Ž: 4 | |||||||||
VS Lipník nad Bečvou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Bílovská Gabriela | 1974 | V | 2 | VS Lipník nad Bečvou | 115040 | 70 so 71 ne | 27.05.19 10:40:43 | |
K1Ž | Svoboda Zdeněk | 1970 | V | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108011 | 70 so 71 ne | 27.05.19 10:40:43 | |
celkem K1Ž: 2 | |||||||||
počty C1M: 16 C1Ž: 19 C2M: 6 C2Ž: 1 C2X: 7 K1M: 74 K1Ž: 31 celkem: 154 |