• 70  01.06.2019 sobota, Slalom v Kroměříži, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 71  02.06.2019 neděle, Slalom v Kroměříži, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
01.06.2019 - 02.06.2019, VK Kroměříž
on-line přihlašování od 25.04.2019 00:00:00 do 27.05.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MRetek Václav2007ZM2UP Olomouc119189  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C1MHric Ondřej2004DM3+UP Olomouc119092  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C1MKosík Dan2004DM3+UP Olomouc119173  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C1MMalý Vojtěch2006ZS3+UP Olomouc119191  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C1MRetek Toman2007ZM3+UP Olomouc119188  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C1MStřílka Richard2006ZS3+UP Olomouc119180  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C1MSvoboda Ondřej2006ZS3UP Olomouc119190  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
celkem C1M: 7    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C1ŽVrbová Marie2007ZM2UP Olomouc119198  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C1ŽKočířová Valentýna2008ZM3+UP Olomouc119208  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3+UP Olomouc119176  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C1ŽMalá Magdaléna2007ZM3+UP Olomouc119192  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C1ŽRetková Marie2003DM3+UP Olomouc119215  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C1ŽStřílková Jana2004DM3+UP Olomouc119181  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C1ŽHansgutová Monika2005ZS3UP Olomouc119207  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C1ŽNovosadová Eliška2005ZS3UP Olomouc119206  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C1ŽStloukalová Aneta2007ZM3UP Olomouc119196  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C1ŽMarousková Tereza2009PZUP Olomouc119177  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
celkem C1Ž: 11    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MGabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119152
119154
 70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C2MŠotek Adam
Urban Jaroslav
2005
2004
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119118
119205
 70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C2MKosík Dan
Malý Vojtěch
2004
2006
DM3UP Olomouc
UP Olomouc
119173
119191
 70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
celkem C2M: 3    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XHansgutová Monika
Štýbnar Vojtěch
2005
2005
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119207
119197
 70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C2XKratochvílová Adéla
Retek Václav
2007
2007
ZM3UP Olomouc
UP Olomouc
119176
119189
 70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
C2XStřílková Jana
Střílka Richard
2004
2006
DMUP Olomouc
UP Olomouc
119181
119180
 70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
celkem C2X: 3    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MGabrlík Jakub2004DM2UP Olomouc119152  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1MMráka Jan2004DM2UP Olomouc119154  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1MRetek Toman2007ZM2UP Olomouc119188  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1MŠtýbnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1MHric Ondřej2004DM3+UP Olomouc119092  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1MKosík Dan2004DM3+UP Olomouc119173  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1MRetek Václav2007ZM3+UP Olomouc119189  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1MStřílka Richard2006ZS3+UP Olomouc119180  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1MSvoboda Ondřej2006ZS3+UP Olomouc119190  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1MŠotek Adam2005ZS3+UP Olomouc119118  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1MUrban Jaroslav2004DM3+UP Olomouc119205  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1MMalý Vojtěch2006ZS3UP Olomouc119191  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1MPomajbík Filip2006ZS3UP Olomouc119187  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1MMaděrka Tobiáš2009PZUP Olomouc119214  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1MŠtýbnar Matěj2009PZUP Olomouc119209  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
celkem K1M: 15    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1ŽKočířová Valentýna2008ZM3+UP Olomouc119208  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3+UP Olomouc119176  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1ŽMalá Magdaléna2007ZM3+UP Olomouc119192  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1ŽNovosadová Eliška2005ZS3+UP Olomouc119206  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1ŽStřílková Jana2004DM3+UP Olomouc119181  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1ŽVrbová Marie2007ZM3+UP Olomouc119198  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1ŽStloukalová Aneta2007ZM3UP Olomouc119196  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
K1ŽMarousková Tereza2009PZUP Olomouc119177  70 so
 71 ne
14.05.19 21:49:28
celkem K1Ž: 11    
počty C1M: 7   C1Ž: 11   C2M: 3   C2X: 3   K1M: 15   K1Ž: 11     celkem: 50

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

VK Kroměříž: 3
C1M: 1   K1M: 2     celkem : 3

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 8   C1Ž: 11   C2M: 3   C2X: 3   K1M: 17   K1Ž: 11     celkem : 53