• 60  18.05.2019 sobota, 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
  • 61  19.05.2019 neděle, 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
18.05.2019 - 19.05.2019, Klub Kanoistika Roudnice n.L.
on-line přihlašování od 11.04.2019 00:00:00 do 15.05.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MJáně Michal1986MTDUKLA Brandýs012039  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
C1MJáně Jakub19901DUKLA Brandýs012023  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
C1MKrál Adam2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009114  60 so
 61 ne
06.05.19 17:30:41
C1MLhota Kryštof2002DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009106  60 so
 61 ne
06.05.19 17:30:41
C1MUrban Daniel2001DS2+TJ Šumperk z.s.129021  60 so
 61 ne
07.05.19 18:04:12
C1MWendl Denis20002+Vodácký oddíl Horšovský Týn066016  60 so
 61 ne
13.05.19 21:23:42
C1MHrobský Milan1983V2+Raft klub Trója097014  60 so
 61 ne
14.05.19 08:23:08
C1MBuchtel Martin1982V2+TJ SK Hubertus KV034033  60 so
 61 ne
14.05.19 16:04:16
C1MKratochvíl Martin2003DM2+UP Olomouc119139  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
C1MPešek Michal19922+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014029  60 so
 61 ne
15.05.19 19:47:18
C1MFoukal Pavel19872+DUKLA Brandýs012044  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
C1MRašek Michal1977V2+DUKLA Brandýs012030  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
C1MJícha Dušan1982V2TJ Sokol Písek080008  60 so
 61 ne
28.04.19 22:53:18
C1MUlitzka Oliver2002DS2KK Opava121003  60 so
 61 ne
07.05.19 02:00:29
C1MMrázek Jakub2004DM2KK Opava121103  60 so
 61 ne
07.05.19 02:00:29
C1MUrban Michal2004DM2TJ Šumperk z.s.129024  60 so
 61 ne
07.05.19 18:04:12
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  60 so
 61 ne
08.05.19 07:09:11
C1MDrábek Matyáš2005ZS2KVS Hradec Králové045022  60 so
 61 ne
08.05.19 19:46:18
C1MIndruch Matěj2006ZS2KVS Hradec Králové045012  60 so
 61 ne
08.05.19 19:46:18
C1MIndruch Tomáš1976V2KVS Hradec Králové045001  60 so
 61 ne
08.05.19 19:46:18
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  60 so
 61 ne
12.05.19 18:50:57
C1MBeier Matouš2004DM2Loko Trutnov060047  60 so
 61 ne
13.05.19 21:17:00
C1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  60 so
 61 ne
13.05.19 21:17:00
C1MHartl Jakub2004DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  60 so
 61 ne
13.05.19 21:23:41
C1MWendl Samuel2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066018  60 so
 61 ne
13.05.19 21:23:42
C1MRašner Karel2004DM2KK Postřelmov185007  60 so
 61 ne
14.05.19 06:55:43
C1MKučera Tomáš1970V2Raft klub Trója097021  60 so
 61 ne
14.05.19 08:23:08
C1MPříhoda Lukáš2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009084  60 so
 61 ne
14.05.19 13:48:56
C1MKvapil Martin1976V2TJ Slavia K. Vary035009  60 so
 61 ne
14.05.19 14:53:56
C1MGürtler Adam2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009143  60 so
 61 ne
14.05.19 18:16:34
C1MŘíha Matyáš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009117  60 so
 61 ne
14.05.19 20:14:15
C1MPrüher Jakub1968V2SK VS Č. Budějovice023088  60 so
 61 ne
15.05.19 00:13:19
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  60 so
 61 ne
15.05.19 00:13:19
C1MŠedivý Vít2004DM2SK VS Č. Budějovice023135  60 so
 61 ne
15.05.19 00:13:19
C1MVaněk Matěj2004DM2VS Tábor030044  60 so
 61 ne
15.05.19 06:50:14
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  60 so
 61 ne
15.05.19 08:37:53
C1MKašpar Martin1967V2SK Žižkov008010  60 so
 61 ne
15.05.19 08:58:25
C1MGotvald Robert19902SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  60 so
 61 ne
15.05.19 16:32:30
C1MFiala Jakub2001DS2UP Olomouc119018  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
C1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
C1MCuc Michal1977V2Technika Praha007007  60 so
 61 ne
15.05.19 17:02:29
C1MMrůzek Vojta19982DUKLA Brandýs012057  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
C1MKočí Martin19913+TJ Ohře Klášterec048081  60 so
 61 ne
11.05.19 22:28:39
C1MKuneš Daniel2003DM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066020  60 so
 61 ne
13.05.19 21:23:42
C1MPrüher Vojtěch2006ZS3+SK VS Č. Budějovice023071  60 so
 61 ne
15.05.19 00:13:19
C1MŠedivý Jan2003DM3+SK VS Č. Budějovice023134  60 so
 61 ne
15.05.19 00:13:19
C1MPrchlík Jiří1978V3+Lužnice Tábor078005  60 so
 61 ne
15.05.19 05:30:24
C1MVálek Michal2006ZS3+VS Tábor030025  60 so
 61 ne
15.05.19 06:50:14
C1MKopička Ondřej19893+Delfín Jablonec046108  60 so
 61 ne
15.05.19 09:27:34
C1MKruťa Kryštof20003+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  60 so
 61 ne
15.05.19 16:32:30
C1MKosík Dan2004DM3+UP Olomouc119173  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
C1MMalý Vojtěch2006ZS3+UP Olomouc119191  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
C1MStřílka Richard2006ZS3+UP Olomouc119180  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090011  60 so
 61 ne
15.05.19 21:28:44
C1MKašpar Čeněk20003+DUKLA Brandýs012081  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
celkem C1M: 56    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKneblová Tereza2003DMMTUP Olomouc119053  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
C1ŽKrálová Adéla2001DS1Univerzitní sportovní klub Praha009103  60 so
 61 ne
06.05.19 18:01:43
C1ŽSatková Gabriela2001DS1Kanoe Klub Spoj Brno103016  60 so
 61 ne
08.05.19 19:44:33
C1ŽDoležalová Lucie2003DM1UP Olomouc119157  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
C1ŽKloboučková Ivana2003DM2+KK Opava121009  60 so
 61 ne
07.05.19 02:00:29
C1ŽDziadková Zuzana2002DS2+Kanoe Klub Spoj Brno103009  60 so
 61 ne
08.05.19 19:44:33
C1ŽKošíková Denisa2002DS2+SK Veselí nad Moravou133047  60 so
 61 ne
09.05.19 07:28:44
C1ŽMorenová Adriana2004DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009096  60 so
 61 ne
12.05.19 19:20:38
C1ŽFreislebenová Patricia2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009142  60 so
 61 ne
13.05.19 11:38:37
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2+UP Olomouc119127  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
C1ŽSoučková Lucie2004DM2KVS Hradec Králové045024  60 so
 61 ne
08.05.19 19:46:18
C1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  60 so
 61 ne
09.05.19 11:07:22
C1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  60 so
 61 ne
10.05.19 15:56:01
C1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  60 so
 61 ne
13.05.19 11:47:00
C1ŽKašparová Anna19852Sk VS Slávia Hradec Králové055012  60 so
 61 ne
14.05.19 19:47:55
C1ŽVaňková Klára2001DS2VS Tábor030043  60 so
 61 ne
15.05.19 06:50:14
C1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
C1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  60 so
 61 ne
08.05.19 19:44:33
C1ŽStřílková Jana2004DM3+UP Olomouc119181  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
celkem C1Ž: 20    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MKočí Martin
Volák Jaroslav
1991
1990
1TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
048081
048068
 60 so
 61 ne
11.05.19 22:28:39
C2MMrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
1KK Opava
KK Opava
121030
121032
 60 so
 61 ne
13.05.19 13:32:43
C2MKašpar Martin
Klimuškin Pavel
1967
1964
V1SK Žižkov
Kotva Bráník
008010
077003
 60 so
 61 ne
15.05.19 08:58:25
C2MPohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
1Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
036019
066016
 60 so
 61 ne
15.05.19 21:20:49
C2MSuchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
1DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012049
012009
 60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
C2MHartl Jakub
Kuneš Daniel
2004
2003
DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066024
066020
 60 so
 61 ne
13.05.19 21:23:42
C2MPrüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
DM2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023135
 60 so
 61 ne
15.05.19 00:13:19
C2MGabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119152
119154
 60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
celkem C2M: 8    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XWendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
066018
023085
 60 so
 61 ne
13.05.19 21:23:42
C2XKloboučková Ivana
Urban Daniel
2003
2001
DS2KK Opava
TJ Šumperk z.s.
121009
129021
 60 so
 61 ne
07.05.19 02:00:29
C2XKneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119053
119139
 60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
celkem C2X: 3    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MTunka Ondřej1990MTUniverzitní sportovní klub Praha009055  60 so
 61 ne
15.05.19 17:44:11
K1MŽížala Josef19991Univerzitní sportovní klub Praha009085  60 so
 61 ne
14.05.19 08:27:45
K1MBárta Jan20001Univerzitní sportovní klub Praha009184  60 so
 61 ne
14.05.19 14:45:49
K1MBuchtel Martin1982V1TJ SK Hubertus KV034033  60 so
 61 ne
14.05.19 16:04:16
K1MBílý Petr1981V1Univerzitní sportovní klub Praha009006  60 so
 61 ne
14.05.19 23:21:22
K1MZima Tomáš20001Klub Kanoistika Roudnice n.L.049042  60 so
 61 ne
15.05.19 18:28:15
K1MPohanka Vít20001Kanoistický klub Klatovy z.s.036019  60 so
 61 ne
15.05.19 21:20:49
K1MKrejčí Jakub2002DS1DUKLA Brandýs012054  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
K1MMrázek Jakub2004DM2+KK Opava121103  60 so
 61 ne
07.05.19 02:00:29
K1MŽák Jiří19862+KK Opava121040  60 so
 61 ne
07.05.19 02:00:29
K1MRouča Samuel2002DS2+TJ Šumperk z.s.129002  60 so
 61 ne
07.05.19 18:04:12
K1MKošík Michal19952+SK Veselí nad Moravou133058  60 so
 61 ne
09.05.19 07:28:44
K1MCubr Filip20002+TJ ČSAD Plzeň038008  60 so
 61 ne
12.05.19 21:20:32
K1MMrázek Jan19982+KK Opava121030  60 so
 61 ne
13.05.19 13:32:43
K1MChmátal Petr19902+Univerzitní sportovní klub Praha009165  60 so
 61 ne
15.05.19 14:18:59
K1MPetřík Matouš19972+Univerzitní sportovní klub Praha009030  60 so
 61 ne
15.05.19 16:35:40
K1MDupal Jiří19912+UP Olomouc119147  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1MTichý Štěpán20002+UP Olomouc119200  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1MAbraham Tomáš19922+SK VS Karbo Benátky010013  60 so
 61 ne
15.05.19 21:24:49
K1MStránský Dominik19992+SK VS Karbo Benátky010026  60 so
 61 ne
15.05.19 21:24:49
K1MŠpalek Matěj20002+SK VS Karbo Benátky010099  60 so
 61 ne
15.05.19 21:24:49
K1MVeverka Lukáš2002DS2+SK VS Karbo Benátky010008  60 so
 61 ne
15.05.19 21:24:49
K1MMrůzek David1976V2+DUKLA Brandýs012010  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
K1MHoral Vojtěch2002DS2Delfín Jablonec046079  60 so
 61 ne
05.05.19 15:37:28
K1MVavrla Adam20002KK Opava121063  60 so
 61 ne
07.05.19 02:00:29
K1MHajduch Jaroslav2004DM2Otava Strakonice027010  60 so
 61 ne
07.05.19 17:25:59
K1MHolínek Svatopluk2001DS2TJ Šumperk z.s.129016  60 so
 61 ne
07.05.19 18:04:12
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  60 so
 61 ne
07.05.19 18:04:12
K1MBrokeš Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129038  60 so
 61 ne
07.05.19 18:04:12
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  60 so
 61 ne
08.05.19 19:44:33
K1MBergmann Ondřej20002Kanoe Klub Spoj Brno103026  60 so
 61 ne
08.05.19 19:44:33
K1MMatějíček Vojtěch2002DS2Kanoe Klub Spoj Brno103036  60 so
 61 ne
08.05.19 19:44:33
K1MIvánek Roman2002DS2SK Veselí nad Moravou133063  60 so
 61 ne
09.05.19 07:28:44
K1MČerník Štěpán2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009036  60 so
 61 ne
09.05.19 22:36:01
K1MPavlík Pavel19982SK Třebechovice061014  60 so
 61 ne
10.05.19 15:56:01
K1MBednárek Jan1983V2Vodní sporty Zábřeh135001  60 so
 61 ne
10.05.19 22:03:46
K1MPátek Vítězslav2003DM2Vodní sporty Zábřeh135046  60 so
 61 ne
10.05.19 22:03:46
K1MPechač Jonáš2004DM2Univerzitní sportovní klub Praha009149  60 so
 61 ne
11.05.19 21:44:21
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  60 so
 61 ne
12.05.19 19:59:32
K1MČepička Ladislav2003DM2TJ ČSAD Plzeň038014  60 so
 61 ne
12.05.19 21:20:32
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  60 so
 61 ne
12.05.19 22:39:08
K1MHouska Jan2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009123  60 so
 61 ne
13.05.19 17:02:53
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  60 so
 61 ne
13.05.19 21:17:00
K1MTáborský Jan2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  60 so
 61 ne
13.05.19 21:23:42
K1MFrencl Josef2002DS2Univerzitní sportovní klub Praha009134  60 so
 61 ne
13.05.19 21:33:46
K1MPostuwka Patrik2003DM2VK Tzunami Ostrava118033  60 so
 61 ne
13.05.19 22:42:57
K1MBouzek Filip19922Klub vodních sportů Sušice z.s.042024  60 so
 61 ne
14.05.19 08:59:26
K1MGaluška Zdeněk2004DM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  60 so
 61 ne
14.05.19 08:59:26
K1MPotužák Jan19882Klub vodních sportů Sušice z.s.042032  60 so
 61 ne
14.05.19 08:59:26
K1MŠvejd Jáchym2007ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  60 so
 61 ne
14.05.19 08:59:26
K1MŠvejd Jan2004DM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042022  60 so
 61 ne
14.05.19 08:59:26
K1MTurner Karel2004DM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  60 so
 61 ne
14.05.19 08:59:26
K1MŠvejd Jakub2001DS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042008  60 so
 61 ne
14.05.19 08:59:27
K1MMulač Viktor1975V2SK VS Č. Budějovice023028  60 so
 61 ne
15.05.19 00:13:19
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  60 so
 61 ne
15.05.19 00:13:19
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  60 so
 61 ne
15.05.19 00:13:19
K1MKomárek Jakub2005ZS2SK VS Č. Budějovice023037  60 so
 61 ne
15.05.19 00:13:19
K1MNovotný David2005ZS2SK VS Č. Budějovice023029  60 so
 61 ne
15.05.19 00:13:19
K1MPutzer Hynek2003DM2SK VS Č. Budějovice023099  60 so
 61 ne
15.05.19 00:13:19
K1MStanovský Jakub2004DM2SK VS Č. Budějovice023048  60 so
 61 ne
15.05.19 00:13:19
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  60 so
 61 ne
15.05.19 00:13:19
K1MRezek Tomáš2001DS2SK VS Č. Budějovice023162  60 so
 61 ne
15.05.19 00:13:19
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  60 so
 61 ne
15.05.19 06:50:14
K1MNovák Václav2005ZS2VS Tábor030071  60 so
 61 ne
15.05.19 06:50:14
K1MVaněk Matěj2004DM2VS Tábor030044  60 so
 61 ne
15.05.19 06:50:14
K1MKulhánek Jan1978V2Delfín Jablonec046012  60 so
 61 ne
15.05.19 09:27:34
K1MSaal Štěpán2001DS2Delfín Jablonec046048  60 so
 61 ne
15.05.19 09:27:34
K1MOndruš Mikuláš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009127  60 so
 61 ne
15.05.19 14:36:48
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  60 so
 61 ne
15.05.19 14:36:48
K1MGotvald Robert19902SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  60 so
 61 ne
15.05.19 16:32:30
K1MKruťa Kryštof20002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  60 so
 61 ne
15.05.19 16:32:30
K1MPuškarčuk Aleš19892SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043015  60 so
 61 ne
15.05.19 16:32:30
K1MGabrlík Jakub2004DM2UP Olomouc119152  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1MHala Jiří2002DS2UP Olomouc119143  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1MMráka Jan2004DM2UP Olomouc119154  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1MŠtýbnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1MRousek Tomáš19972KK Opava121032  60 so
 61 ne
15.05.19 17:40:44
K1MHavránek Jakub2002DS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049064  60 so
 61 ne
15.05.19 19:33:48
K1MHek Jan1979V2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049013  60 so
 61 ne
15.05.19 19:33:48
K1MKlement Maxim2001DS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049019  60 so
 61 ne
15.05.19 19:33:48
K1MMarek Kryštof2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  60 so
 61 ne
15.05.19 19:33:48
K1MSemerád Adam2004DM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  60 so
 61 ne
15.05.19 19:33:48
K1MDolista Jan19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014005  60 so
 61 ne
15.05.19 19:47:18
K1MPrell Pavel1976V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014017  60 so
 61 ne
15.05.19 19:47:18
K1MŘejha Jiří1981V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014048  60 so
 61 ne
15.05.19 19:47:18
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  60 so
 61 ne
15.05.19 19:47:18
K1MNeugebauer Roman1965V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014096  60 so
 61 ne
15.05.19 19:47:18
K1MChochola Ondřej2004DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014078  60 so
 61 ne
15.05.19 19:47:18
K1MHrňák Jáchym2004DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  60 so
 61 ne
15.05.19 19:47:18
K1MSvoboda Martin2005ZS2TJ Loko Žatec052034  60 so
 61 ne
15.05.19 19:48:07
K1MKökörčin Matěj2003DM2Vodní sporty Desná128008  60 so
 61 ne
15.05.19 21:13:12
K1MSahula Matěj2003DM2SK VS Karbo Benátky010102  60 so
 61 ne
15.05.19 21:24:49
K1MStránský Daniel2002DS2SK VS Karbo Benátky010103  60 so
 61 ne
15.05.19 21:24:49
K1MBízek Marek2005ZS2DUKLA Brandýs012076  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
K1MBohatý Karel2001DS2DUKLA Brandýs012053  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
K1MKudrna Josef2004DM2DUKLA Brandýs012073  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
K1MProcházka Josef2002DS2DUKLA Brandýs012046  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
K1MVenc Štěpán2004DM2DUKLA Brandýs012066  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
K1MRubín Daniel1975V2DUKLA Brandýs012032  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
K1MKratochvíl Lukáš2005ZS3+UP Olomouc119045  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  60 so
 61 ne
15.05.19 19:33:48
K1MSemerád Jakub2006ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  60 so
 61 ne
15.05.19 19:33:48
K1MMilyan Daniel2006ZS3+TJ Loko Žatec052022  60 so
 61 ne
15.05.19 19:48:07
K1MBeran Václav2000Univerzitní sportovní klub Praha009058  60 so
 61 ne
12.05.19 21:22:44
celkem K1M: 108    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽDušková Kateřina19981Univerzitní sportovní klub Praha009070  60 so
 61 ne
06.05.19 18:50:34
K1ŽSatková Gabriela2001DS1Kanoe Klub Spoj Brno103016  60 so
 61 ne
08.05.19 19:44:33
K1ŽGalušková Antonie2001DS1Klub vodních sportů Sušice z.s.042031  60 so
 61 ne
14.05.19 08:59:26
K1ŽNesnídalová Lucie2002DS1TJ Loko Žatec052020  60 so
 61 ne
15.05.19 19:48:07
K1ŽBeková Kateřina2002DS1DUKLA Brandýs012038  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
K1ŽKloboučková Ivana2003DM2+KK Opava121009  60 so
 61 ne
07.05.19 02:00:29
K1ŽBeranová Hana2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009112  60 so
 61 ne
12.05.19 21:22:44
K1ŽVrbová Alexandra20002+Vodácký oddíl Horšovský Týn066009  60 so
 61 ne
13.05.19 21:23:42
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2+SK VS Č. Budějovice023017  60 so
 61 ne
15.05.19 00:13:19
K1ŽVaňková Klára2001DS2+VS Tábor030043  60 so
 61 ne
15.05.19 06:50:14
K1ŽDoležalová Lucie2003DM2+UP Olomouc119157  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1ŽKneblová Tereza2003DM2+UP Olomouc119053  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1ŽZimová Marie19922+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049030  60 so
 61 ne
15.05.19 19:33:48
K1ŽKoblencová Anna19972+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014030  60 so
 61 ne
15.05.19 19:47:18
K1ŽNeugebauerová Anna Marie2002DS2+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014065  60 so
 61 ne
15.05.19 19:47:18
K1ŽCapalini Nicola2002DS2+DUKLA Brandýs012052  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
K1ŽKarlíková Barbora2002DS2+DUKLA Brandýs012069  60 so
 61 ne
15.05.19 22:50:56
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  60 so
 61 ne
06.05.19 17:47:01
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  60 so
 61 ne
06.05.19 17:47:01
K1ŽMrázková Klára2006ZS2KK Opava121035  60 so
 61 ne
07.05.19 02:00:29
K1ŽDaňková Anna2004DM2TJ Šumperk z.s.129007  60 so
 61 ne
07.05.19 18:04:12
K1ŽDziadková Zuzana2002DS2Kanoe Klub Spoj Brno103009  60 so
 61 ne
08.05.19 19:44:33
K1ŽHaucková Gabriela2002DS2KVS Hradec Králové045006  60 so
 61 ne
08.05.19 19:46:18
K1ŽKeprtová Markéta2001DS2KVS Hradec Králové045028  60 so
 61 ne
08.05.19 19:46:18
K1ŽSoučková Lucie2004DM2KVS Hradec Králové045024  60 so
 61 ne
08.05.19 19:46:18
K1ŽKošíková Denisa2002DS2SK Veselí nad Moravou133047  60 so
 61 ne
09.05.19 07:28:44
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  60 so
 61 ne
09.05.19 11:07:22
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009099  60 so
 61 ne
09.05.19 22:36:01
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  60 so
 61 ne
10.05.19 15:56:01
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  60 so
 61 ne
13.05.19 21:23:42
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  60 so
 61 ne
13.05.19 21:23:42
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  60 so
 61 ne
13.05.19 21:53:53
K1ŽGalušková Bára2006ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  60 so
 61 ne
14.05.19 08:59:26
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  60 so
 61 ne
14.05.19 14:53:56
K1ŽKašparová Anna19852Sk VS Slávia Hradec Králové055012  60 so
 61 ne
14.05.19 19:47:55
K1ŽFabianová Anna2007ZM2VK Tzunami Ostrava118017  60 so
 61 ne
14.05.19 22:13:57
K1ŽTesařová Hana2004DM2SK VS Č. Budějovice023085  60 so
 61 ne
15.05.19 00:13:19
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  60 so
 61 ne
15.05.19 06:50:14
K1ŽŠindelářová Tereza2004DM2VS Tábor030046  60 so
 61 ne
15.05.19 06:50:14
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1ŽHeková Natálie2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  60 so
 61 ne
15.05.19 19:33:48
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049061  60 so
 61 ne
15.05.19 19:33:48
K1ŽHrdličková Sára2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  60 so
 61 ne
15.05.19 19:47:18
K1ŽMachutová Iva2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  60 so
 61 ne
15.05.19 19:47:18
K1ŽRutarová Kateřina2005ZS2Vodní sporty Desná128015  60 so
 61 ne
15.05.19 21:13:12
K1ŽKofroňová Zuzana2002DS2SK VS Karbo Benátky010009  60 so
 61 ne
15.05.19 21:24:49
K1ŽPavelková Markéta2005ZS2SK VS Karbo Benátky010107  60 so
 61 ne
15.05.19 21:24:50
K1ŽKolářová Markéta2005ZS2Wild Water Canoe Club FROL090033  60 so
 61 ne
15.05.19 21:28:44
K1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  60 so
 61 ne
08.05.19 19:44:33
K1ŽŠefčíková Anastázie2004DM3+KK Opava121006  60 so
 61 ne
13.05.19 13:32:43
K1ŽJelínková Sára2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009012  60 so
 61 ne
15.05.19 08:37:53
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3+UP Olomouc119176  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1ŽStřílková Jana2004DM3+UP Olomouc119181  60 so
 61 ne
15.05.19 16:58:04
K1ŽTkadlecová Kateřina2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014076  60 so
 61 ne
15.05.19 19:47:18
K1ŽHoráková Julie2006ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  60 so
 61 ne
15.05.19 19:47:18
K1ŽJurajdová Simona2007ZM3+Vodní sporty Desná128006  60 so
 61 ne
15.05.19 21:13:12
K1ŽBurgerová Ester2004DM3+Wild Water Canoe Club FROL090019  60 so
 61 ne
15.05.19 21:28:44
celkem K1Ž: 61    
počty C1M: 56   C1Ž: 20   C2M: 8   C2X: 3   K1M: 108   K1Ž: 61     celkem: 256