• 27  20.04.2019 sobota, 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
  • 28  21.04.2019 neděle, 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
20.04.2019 - 21.04.2019, TJ Bohemians Praha
on-line přihlašování od 05.02.2019 23:00:00 do 17.04.2019 20:00:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MRygel Marek1989MTKanoe Klub Spoj Brno103047  27 so
 28 ne
10.04.19 07:39:51
C1MSlanina Vladimír1994MTTJ Loko Žatec052028  27 so
 28 ne
12.04.19 14:04:54
C1MRolenc Ondřej1991MTTJ Syntesia Pardubice057071  27 so
 28 ne
16.04.19 11:49:46
C1MŠťastný Jan1970V1TJ Syntesia Pardubice057047  27 so
 28 ne
18.03.19 13:20:20
C1MPavlík Radek19921TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108033  27 so
 28 ne
12.04.19 20:25:51
C1MBeier Matouš2004DM1Loko Trutnov060047  27 so
 28 ne
14.04.19 20:56:41
C1MSuchánek Daniel19931SKK Vysoké Mýto064021  27 so
 28 ne
15.04.19 08:43:06
C1MŠilar Jakub19871SKK Vysoké Mýto064033  27 so
 28 ne
15.04.19 08:43:06
C1MKlíma Vojtěch2002DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024033  27 so
 28 ne
15.04.19 18:12:39
C1MNovosad Lukáš1976V1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024001  27 so
 28 ne
15.04.19 18:12:39
C1MNovák Martin19911SK Vltava Č. Krumlov z.s.024043  27 so
 28 ne
15.04.19 18:12:39
C1MSkořepa Vojtěch19991SK Vltava Č. Krumlov z.s.024015  27 so
 28 ne
15.04.19 18:12:39
C1MŠvadlena Václav19851SK Vltava Č. Krumlov z.s.024032  27 so
 28 ne
15.04.19 18:12:39
C1MJanů Filip2002DS1UP Olomouc119159  27 so
 28 ne
16.04.19 08:15:35
C1MŠmoldas Michal19981TJ Vodní Sporty Litovel116061  27 so
 28 ne
17.04.19 08:06:05
C1MMareš Jakub2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024055  27 so
 28 ne
15.04.19 18:12:39
C1MVejnar Samuel2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024042  27 so
 28 ne
15.04.19 18:12:39
C1MSalaj František2004DM2TJ Vodní Sporty Litovel116095  27 so
 28 ne
17.04.19 08:06:05
C1MŠmakal Petr2003DM2TJ Vodní Sporty Litovel116088  27 so
 28 ne
17.04.19 08:06:05
C1MRuffer Matěj19992TJ Syntesia Pardubice057005  27 so
 28 ne
17.04.19 10:45:48
C1MJílek Jan19933SKK Vysoké Mýto064038  27 so
 28 ne
15.04.19 08:43:06
celkem C1M: 21    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽNěmcová Marie2000MTKanoe Klub Spoj Brno103024  27 so
 28 ne
10.04.19 07:39:51
C1ŽPaloudová Anežka1999MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  27 so
 28 ne
15.04.19 18:12:39
C1ŽDziadková Zuzana2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103009  27 so
 28 ne
10.04.19 07:39:51
C1ŽPlachtová Alexandra19981SK Vltava Č. Krumlov z.s.024030  27 so
 28 ne
15.04.19 18:12:39
C1ŽPaloudová Karolína20001SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  27 so
 28 ne
15.04.19 18:12:39
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  27 so
 28 ne
15.04.19 18:12:39
C1ŽŠtěpánková Petra2001DS1UP Olomouc119068  27 so
 28 ne
16.04.19 08:15:35
C1ŽSatková Martina19981DUKLA Brandýs012074  27 so
 28 ne
16.04.19 13:17:40
celkem C1Ž: 8    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MRygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
MTKanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
103047
108045
 27 so
 28 ne
10.04.19 07:39:51
C2MSuchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
MTSKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
064021
057071
 27 so
 28 ne
15.04.19 08:43:06
C2MKristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
MTUP Olomouc
TJ Bohemians Praha
119213
001016
 27 so
 28 ne
16.04.19 08:15:35
C2MSlanina Vladimír
Slanina Vladimír
1969
1994
1TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
052035
052028
 27 so
 28 ne
12.04.19 14:04:54
C2MLisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
V1UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
119020
057059
 27 so
 28 ne
16.04.19 08:15:35
C2MHendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132020
132022
 27 so
 28 ne
16.04.19 21:19:00
C2MHořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
V1TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
116009
103034
 27 so
 28 ne
17.04.19 08:06:05
C2MŠťastný Michal
Mornštejn Roman
1965
1969
V1TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
001038
001128
 27 so
 28 ne
18.04.19 18:01:44
C2MOliverius Jan
Jindrák Petr
1967
1969
V2Technika Praha
Technika Praha
007047
007041
 27 so
 28 ne
11.04.19 13:27:16
celkem C2M: 9    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MSatke Adam1994MTKanoe Klub Spoj Brno103041  27 so
 28 ne
10.04.19 07:39:51
K1MHric Filip1993MTUP Olomouc119140  27 so
 28 ne
16.04.19 08:15:35
K1MSlepica Karel1988MTUP Olomouc119071  27 so
 28 ne
16.04.19 08:15:35
K1MZapletal Vojtěch1998MTTJ Bohemians Praha001112  27 so
 28 ne
18.04.19 18:01:44
K1MKošík Michal19951SK Veselí nad Moravou133058  27 so
 28 ne
04.04.19 14:11:31
K1MIvánek Roman2002DS1SK Veselí nad Moravou133063  27 so
 28 ne
04.04.19 14:11:31
K1MMatějíček Vojtěch2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103036  27 so
 28 ne
10.04.19 07:39:51
K1MPolívka Radek1980V1Sk VS Slávia Hradec Králové055020  27 so
 28 ne
12.04.19 07:52:36
K1MŠvagr Rostislav20001SK Týniště nad Orlicí063058  27 so
 28 ne
12.04.19 19:31:47
K1MMarek Aleš1978V1Loko Trutnov060030  27 so
 28 ne
14.04.19 20:56:41
K1MKoblížek Daniel20001Loko Trutnov060040  27 so
 28 ne
14.04.19 20:56:41
K1MHradec Matěj2003DM1UP Olomouc119142  27 so
 28 ne
16.04.19 08:15:35
K1MNeubert Adam19971UP Olomouc119002  27 so
 28 ne
16.04.19 08:15:35
K1MMrůzek Kamil1977V1DUKLA Brandýs012007  27 so
 28 ne
16.04.19 13:17:40
K1MZieris Matyáš19951TJ Bohemians Praha001103  27 so
 28 ne
18.04.19 18:01:44
K1MKirchner David2002DS1TJ Bohemians Praha001114  27 so
 28 ne
18.04.19 18:01:44
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  27 so
 28 ne
05.04.19 10:07:11
K1MBergmann Ondřej20002Kanoe Klub Spoj Brno103026  27 so
 28 ne
10.04.19 07:39:51
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  27 so
 28 ne
10.04.19 07:39:51
K1MHrabec Bohumil1960V2VK Kroměříž112014  27 so
 28 ne
10.04.19 13:43:25
K1MVeniger Jan20002SKK Vysoké Mýto064042  27 so
 28 ne
15.04.19 08:43:06
K1MOndřich Václav2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024072  27 so
 28 ne
15.04.19 18:12:39
K1MOlšák Matyáš2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024067  27 so
 28 ne
15.04.19 18:12:39
K1MKratochvíl Petr1971V2UP Olomouc119040  27 so
 28 ne
16.04.19 08:15:35
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  27 so
 28 ne
16.04.19 08:15:35
K1MProcházka Vojtěch2002DS2UP Olomouc119124  27 so
 28 ne
16.04.19 08:15:35
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  27 so
 28 ne
16.04.19 14:24:45
K1MŠindelář Jan2002DS2TJ Loko Plzeň039050  27 so
 28 ne
16.04.19 14:24:45
K1MŠindelář Pavel1970V2TJ Loko Plzeň039055  27 so
 28 ne
16.04.19 14:24:45
K1MNovák Filip2002DS2TJ Bohemians Praha001030  27 so
 28 ne
18.04.19 18:01:44
K1MKruťa Kryštof20003SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  27 so
 28 ne
16.04.19 00:37:41
K1MTrefný Jiří1982V3TJ Bohemians Praha001046  27 so
 28 ne
18.04.19 18:01:44
celkem K1M: 32    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽPaloudová Anežka1999MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  27 so
 28 ne
15.04.19 18:12:39
K1ŽSatková Martina1998MTDUKLA Brandýs012074  27 so
 28 ne
16.04.19 13:17:40
K1ŽDimovová Barbora2000MTTJ Vodní Sporty Litovel116082  27 so
 28 ne
17.04.19 08:06:05
K1ŽBílovská Gabriela1974V1VS Lipník nad Bečvou115040  27 so
 28 ne
01.04.19 13:54:34
K1ŽKošíková Denisa2002DS1SK Veselí nad Moravou133047  27 so
 28 ne
04.04.19 14:11:31
K1ŽDziadková Zuzana2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103009  27 so
 28 ne
10.04.19 07:39:51
K1ŽNěmcová Marie20001Kanoe Klub Spoj Brno103024  27 so
 28 ne
10.04.19 07:39:51
K1ŽKolihová Hana2003DM1SK Domeček Soběslav026018  27 so
 28 ne
14.04.19 20:22:39
K1ŽPaloudová Karolína20001SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  27 so
 28 ne
15.04.19 18:12:39
K1ŽHricová Klára19991UP Olomouc119090  27 so
 28 ne
16.04.19 08:15:35
K1ŽBayerová Barbora19981TJ Bohemians Praha001124  27 so
 28 ne
18.04.19 18:01:44
K1ŽDvořáková Dominika2002DS1TJ Bohemians Praha001115  27 so
 28 ne
18.04.19 18:01:44
K1ŽNovosadová Kristina2004DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  27 so
 28 ne
15.04.19 18:12:39
K1ŽTykalová Jana1968V2TJ Ohře Klášterec048072  27 so
 28 ne
17.04.19 08:32:35
celkem K1Ž: 14    
počty C1M: 21   C1Ž: 8   C2M: 9   K1M: 32   K1Ž: 14     celkem: 84