• 20  06.04.2019 sobota, Dolnostudénské sjezdy, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 21  06.04.2019 sobota, Dolnostudénské sjezdy, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 22  07.04.2019 neděle, Dolnostudénské sjezdy, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 23  07.04.2019 neděle, Dolnostudénské sjezdy, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
06.04.2019 - 07.04.2019, Vodní sporty Desná
on-line přihlašování od 28.02.2019 00:00:00 do 29.03.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MRygel Marek1989MTKanoe Klub Spoj Brno103047  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 19:19:11
C1MSuchánek Daniel19931SKK Vysoké Mýto064021  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:34:10
C1MBřečka Jan1958V2SK Veselí nad Moravou133002  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 17:13:35
C1MRežňák Ladislav1966V2Kanoe Klub Spoj Brno103034  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 19:19:11
C1MVeselý Petr1976V2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108045  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 20:31:00
C1MJílek Jan19933SKK Vysoké Mýto064038  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:34:10
C1MKosík Dan2004DM3UP Olomouc119173  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
C1MMalý Vojtěch2006ZS3UP Olomouc119191  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
C1MStřílka Richard2006ZS3UP Olomouc119180  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
celkem C1M: 9    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽNěmcová Marie2000MTKanoe Klub Spoj Brno103024  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 19:19:11
C1ŽDziadková Zuzana2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103009  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 19:19:11
C1ŽKošíková Denisa2002DS2SK Veselí nad Moravou133047  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 17:13:35
C1ŽHorová Klára19982UP Olomouc119058  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
C1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103030  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 19:19:11
C1ŽStřílková Jana2004DM3UP Olomouc119181  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
celkem C1Ž: 6    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MRygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
MTKanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
103047
108045
 20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 19:19:12
C2MMráka Jan
Gabrlík Jakub
2004
2004
DM3UP Olomouc
UP Olomouc
119154
119152
 20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
celkem C2M: 2    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XNovosadová Eliška
Hansgutová Monika
2005
2005
ZSUP Olomouc
UP Olomouc
119206
119207
 20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
celkem C2X: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MSatke Adam1994MTKanoe Klub Spoj Brno103041  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 19:19:12
K1MIvánek Roman2002DS1SK Veselí nad Moravou133063  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 17:13:35
K1MKošík Michal19951SK Veselí nad Moravou133058  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 17:13:35
K1MMatějíček Vojtěch2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103036  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 19:19:12
K1MHrabec Bohumil1960V2VK Kroměříž112014  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 17:25:22
K1MBergmann Ondřej20002Kanoe Klub Spoj Brno103026  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 19:19:12
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 19:19:12
K1MVeniger Jan20002SKK Vysoké Mýto064042  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:34:10
K1MGabrlík Jakub2004DM2UP Olomouc119152  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
K1MKratochvíl Petr1971V2UP Olomouc119040  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
K1MŠotek Adam2005ZS2UP Olomouc119118  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
K1MŠtýbnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
K1MDoležal Filip2004DM3SK Veselí nad Moravou133023  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 17:13:35
K1MDoležal Tomáš2002DS3SK Veselí nad Moravou133022  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 17:13:35
K1MRolenc Jakub2004DM3SK Veselí nad Moravou133025  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 17:13:35
K1MZeman Šimon2004DM3SK Veselí nad Moravou133127  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 17:13:35
K1MSobotka Adam2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103001  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 19:19:12
K1MDziadek Marek2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103017  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 19:19:12
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:34:10
K1MJaroš Michael2006ZS3UP Olomouc119171  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
K1MMráka Jan2004DM3UP Olomouc119154  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
K1MPomajbík Filip2006ZS3UP Olomouc119187  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
K1MSvoboda Ondřej2006ZS3UP Olomouc119190  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
K1MUrban Jaroslav2004DM3UP Olomouc119205  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
K1MHric Ondřej2004DM3UP Olomouc119092  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
K1MVyskočil Viktor2008ZMTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108039  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 20:31:00
K1MVosmek Jáchym2007ZMSKK Vysoké Mýto064039  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:34:10
K1MSyrový Filip2007ZMSKK Vysoké Mýto064026  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:34:10
K1MKvapil Ondřej2007ZMSKK Vysoké Mýto064040  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:34:10
celkem K1M: 29    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽKošíková Denisa2002DS1SK Veselí nad Moravou133047  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 17:13:35
K1ŽDziadková Zuzana2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103009  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 19:19:12
K1ŽNěmcová Marie20001Kanoe Klub Spoj Brno103024  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 19:19:12
K1ŽDobešová Eva2004DM2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 20:31:00
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS2SKK Vysoké Mýto064055  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:34:10
K1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
K1ŽNovosadová Eliška2005ZS2UP Olomouc119206  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
K1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103030  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 19:19:12
K1ŽStřechová Ela2005ZS3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 20:31:00
K1ŽKuskevych Anastasia2004DM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108014  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 20:31:00
K1ŽVojtěchová Barbora2004DM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108034  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 20:31:00
K1ŽDopitová Daniela2002DS3UP Olomouc119216  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3UP Olomouc119176  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 21:39:45
K1ŽBergmannová Sandra2008ZMKanoe Klub Spoj Brno103010  20 so
 21 so
 22 ne
 23 ne
29.03.19 19:19:12
celkem K1Ž: 15    
počty C1M: 9   C1Ž: 6   C2M: 2   C2X: 1   K1M: 29   K1Ž: 15     celkem: 62