• 3  23.03.2019 sobota, Sjezd v Hanušovicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 4  23.03.2019 sobota, Sjezd v Hanušovicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 6  24.03.2019 neděle, Sjezd v Hanušovicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 5  24.03.2019 neděle, Sjezd v Hanušovicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
23.03.2019 - 24.03.2019, Vodní sporty Desná
on-line přihlašování od 14.02.2019 00:00:00 do 15.03.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MRygel Marek1989MTKanoe Klub Spoj Brno103047  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:50:22
C1MŠilar Jakub19871SKK Vysoké Mýto064033  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 21:44:37
C1MBřečka Jan1958V2SK Veselí nad Moravou133002  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:37:46
C1MRašner Karel2004DM2KK Postřelmov185007  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 19:51:49
C1MKosík Dan2004DM3UP Olomouc119173  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
C1MMalý Vojtěch2006ZS3UP Olomouc119191  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
C1MStřílka Richard2006ZS3UP Olomouc119180  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
C1MJílek Jan1993SKK Vysoké Mýto064038  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 21:44:37
celkem C1M: 8    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽNěmcová Marie2000MTKanoe Klub Spoj Brno103024  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:50:22
C1ŽDziadková Zuzana2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103009  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:50:22
C1ŽKošíková Denisa2002DS2SK Veselí nad Moravou133047  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:37:46
C1ŽStřílková Jana2004DM3UP Olomouc119181  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
C1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103030  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:50:22
celkem C1Ž: 5    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MKrejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
1SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
064010
064033
 3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 21:44:37
celkem C2M: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MSatke Adam1994MTKanoe Klub Spoj Brno103041  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:50:22
K1MKošík Michal19951SK Veselí nad Moravou133058  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:37:46
K1MIvánek Roman2002DS1SK Veselí nad Moravou133063  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:37:46
K1MMatějíček Vojtěch2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103036  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:50:22
K1MKrejza Filip19891SKK Vysoké Mýto064010  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 21:44:37
K1MGabrlík Jakub2004DM2UP Olomouc119152  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
K1MŠtybnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
K1MWalter David2001DS2TJ Šumperk z.s.129013  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:04:42
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:50:22
K1MBergmann Ondřej20002Kanoe Klub Spoj Brno103026  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:50:22
K1MBernat Pavel2004DM2Kanoe Klub Spoj Brno103019  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:50:22
K1MMartinka Antonín19932VK Kroměříž112028  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 19:00:39
K1MHrabec Bohumil1960V2VK Kroměříž112014  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 19:00:39
K1MVeniger Jan20002SKK Vysoké Mýto064042  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 21:44:37
K1MHric Ondřej2004DM3UP Olomouc119092  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
K1MJaroš Michael2006ZS3UP Olomouc119171  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
K1MMráka Jan2004DM3UP Olomouc119154  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
K1MSvoboda Ondřej2006ZS3UP Olomouc119190  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
K1MŠotek Adam2005ZS3UP Olomouc119118  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
K1MUrban Jaroslav2004DM3UP Olomouc119205  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
K1MBrokeš Marek2003DM3TJ Šumperk z.s.129038  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:04:42
K1MHeřmanský Jan2005ZS3TJ Šumperk z.s.129039  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:04:42
K1MDoležal Filip2004DM3SK Veselí nad Moravou133023  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:37:45
K1MZeman Šimon2004DM3SK Veselí nad Moravou133127  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:37:45
K1MDziadek Marek2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103017  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:50:22
K1MSobotka Adam2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103001  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:50:22
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 21:44:37
K1MLoun Matěj2004DMTJ Šumperk z.s.129040  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:04:42
K1MTomeček Adam2008ZMSK Veselí nad Moravou133015  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:37:45
K1MDoležal Tomáš2002DSSK Veselí nad Moravou133022  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:37:45
K1MKadubec Matěj2005ZSSK Veselí nad Moravou133035  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:37:45
K1MZeman Jakub2007ZMSK Veselí nad Moravou133017  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:37:45
K1MPolášek Martin2005ZSSK Veselí nad Moravou133034  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:37:45
K1MČerný Vojtěch2007ZMSK Veselí nad Moravou133030  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:37:45
K1MKonečný Daniel1997VK Kroměříž112001  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 19:00:39
K1MBlanář Jindřich1993VK Kroměříž112021  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 19:00:39
K1MKvapil Ondřej2007ZMSKK Vysoké Mýto064040  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 21:44:37
K1MSyrový Filip2007ZMSKK Vysoké Mýto064026  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 21:44:37
celkem K1M: 38    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽDziadková Zuzana2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103009  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:50:22
K1ŽNěmcová Marie20001Kanoe Klub Spoj Brno103024  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:50:22
K1ŽVaňková Klára2001DS1VS Tábor030043  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 20:41:56
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
K1ŽNovosadová Eliška2005ZS2UP Olomouc119206  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
K1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
K1ŽNajmanová Kateřina1984V2UP Olomouc119099  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
K1ŽDaňková Anna2004DM2TJ Šumperk z.s.129007  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:04:42
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS2SKK Vysoké Mýto064055  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 21:44:37
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3UP Olomouc119176  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
K1ŽStřílková Jana2004DM3UP Olomouc119181  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 14:56:25
K1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103030  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:50:22
K1ŽŠtěpánková Markéta2008ZMTJ Šumperk z.s.129041  3 so
 4 so
 5 ne
 6 ne
15.03.19 18:04:42
celkem K1Ž: 14    
počty C1M: 8   C1Ž: 5   C2M: 1   K1M: 38   K1Ž: 14     celkem: 66