- 137 09.09.2018 neděle, Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech, startovné: mládež 150,- dospělí 0,-
08.09.2018 - 09.09.2018, TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
on-line přihlašování od 02.08.2018 00:00:00 do 03.09.2018 23:59:59
Kanoe Klub Spoj Brno | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Němcová Marie | 2000 | DS | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 137 ne | 06.09.18 13:48:08 | |
C1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DM | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 137 ne | 06.09.18 13:48:08 | |
C1Ž | Satková Gabriela | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009046 | 137 ne | 06.09.18 13:48:08 | |
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 137 ne | 06.09.18 13:48:08 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 137 ne | 06.09.18 13:48:08 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | DS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 137 ne | 06.09.18 13:48:08 | |
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 137 ne | 06.09.18 13:48:08 | |
K1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DM | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 137 ne | 06.09.18 13:48:08 | |
K1Ž | Němcová Marie | 2000 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 137 ne | 06.09.18 13:48:08 | |
K1Ž | Satková Gabriela | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009046 | 137 ne | 06.09.18 13:48:08 | |
celkem C1Ž: 3 K1M: 4 K1Ž: 3 | |||||||||
KK Opava | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Ulitzka Oliver | 2002 | DM | 2 | KK Opava | 121003 | 137 ne | 03.09.18 04:45:49 | |
K1M | Mrázek Jakub | 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 137 ne | 03.09.18 04:45:49 | |
K1Ž | Kloboučková Ivana | 2003 | DM | 2 | KK Opava | 121009 | 137 ne | 03.09.18 04:45:49 | |
K1Ž | Mrázková Klára | 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 137 ne | 03.09.18 04:45:49 | |
celkem C1M: 1 K1M: 1 K1Ž: 2 | |||||||||
KK Postřelmov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Rašner Karel | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 137 ne | 27.08.18 11:55:41 | |
C2M | Rašner Karel Vaněk Matěj | 2004 2004 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha VS Tábor | 185007 030044 | 137 ne | 27.08.18 11:55:41 | |
celkem C1M: 1 C2M: 1 | |||||||||
Loko Trutnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Beier Matouš | 2004 | ZS | 1 | Loko Trutnov | 060047 | 137 ne | 03.09.18 11:49:00 | |
C1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060051 | 137 ne | 03.09.18 11:49:00 | |
C1M | Suk Jakub | 2002 | DM | Loko Trutnov | 060053 | 137 ne | 03.09.18 11:49:00 | ||
C2M | Beier Alva Beier Matouš | 2005 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice Loko Trutnov | 057157 060047 | 137 ne | 03.09.18 11:49:00 | |
K1M | Koblížek Daniel | 2000 | DS | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057140 | 137 ne | 03.09.18 11:49:00 | |
K1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 137 ne | 03.09.18 11:49:00 | |
K1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060051 | 137 ne | 03.09.18 11:49:00 | |
K1M | Suk Jakub | 2002 | DM | Loko Trutnov | 060053 | 137 ne | 03.09.18 11:49:00 | ||
celkem C1M: 3 C2M: 1 K1M: 4 | |||||||||
SK Domeček Soběslav | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Kolihová Hana | 2003 | DM | 1 | SK Domeček Soběslav | 026018 | 137 ne | 30.08.18 13:25:46 | |
K1Ž | Bočánková Jana | 2003 | DM | 2 | SK Domeček Soběslav | 026019 | 137 ne | 30.08.18 13:25:46 | |
celkem K1Ž: 2 | |||||||||
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Kruťa Kryštof | 2000 | DS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 | 137 ne | 03.09.18 22:25:58 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
SK Týniště nad Orlicí | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Švagr Rostislav Koblížek Daniel | 2000 2000 | DS | 1 | SK Týniště nad Orlicí TJ Syntesia Pardubice | 063009 057140 | 137 ne | 02.09.18 21:05:56 | |
K1M | Švagr Rostislav | 2000 | DS | 1 | SK Týniště nad Orlicí | 063009 | 137 ne | 02.09.18 21:05:56 | |
celkem C2M: 1 K1M: 1 | |||||||||
SK Veselí nad Moravou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 137 ne | 23.08.18 20:42:04 | |
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DM | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 137 ne | 23.08.18 20:42:04 | |
K1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DM | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 137 ne | 23.08.18 20:42:04 | |
celkem C1Ž: 1 K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Klíma Vojtěch | 2002 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024033 | 137 ne | 03.09.18 19:42:07 | |
C1M | Vejnar Samuel | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 137 ne | 03.09.18 19:42:07 | |
C1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 137 ne | 03.09.18 19:42:07 | |
C1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 137 ne | 03.09.18 19:42:07 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 137 ne | 03.09.18 19:42:07 | |
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 137 ne | 03.09.18 19:42:07 | |
K1M | Ondřich Václav | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024072 | 137 ne | 03.09.18 19:42:07 | |
K1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 137 ne | 03.09.18 19:42:07 | |
K1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 137 ne | 03.09.18 19:42:07 | |
K1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 137 ne | 03.09.18 19:42:07 | |
celkem C1M: 2 C1Ž: 2 K1M: 3 K1Ž: 3 | |||||||||
SKK Vysoké Mýto | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Veniger Jan | 2000 | DS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064042 | 137 ne | 03.09.18 13:22:16 | |
K1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 137 ne | 03.09.18 13:22:17 | |
K1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | ZS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 137 ne | 03.09.18 13:22:17 | |
celkem K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Janů Filip | 2002 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119159 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
C1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119139 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
C1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
C1M | Fiala Jakub | 2001 | DS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119018 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | ||
C1Ž | Kneblová Klára | 2005 | ZS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
C1Ž | Kneblová Tereza | 2003 | DM | 1 | TJ DUKLA Praha | 119053 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
C1Ž | Divíšková Petra | 2001 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119068 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
C1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
C1Ž | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
C1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
C1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
C2M | Janů Filip Kratochvíl Martin | 2002 2003 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ DUKLA Praha | 119159 119139 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
C2M | Hradec Matěj Rudorfer Martin | 2003 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ DUKLA Praha | 119142 119094 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
C2M | Mráka Jan Gabrlík Jakub | 2004 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 119152 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
C2M | Novotný Petr Bárta Jan | 2000 2000 | DS | TJ DUKLA Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 012085 009184 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | ||
C2M | Tichý Štěpán Urban Daniel | 2000 2001 | DS | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 012086 012088 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | ||
K1M | Hradec Matěj | 2003 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119142 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1M | Gabrlík Tomáš | 2000 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119116 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1M | Hala Jiří | 2002 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119143 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1M | Procházka Vojtěch | 2002 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119124 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1M | Rudorfer Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119094 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1M | Hric Ondřej | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1M | Kosík Dan | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1Ž | Kneblová Tereza | 2003 | DM | 1 | TJ DUKLA Praha | 119053 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1Ž | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1Ž | Kneblová Klára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1Ž | Retková Marie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1Ž | Divíšková Petra | 2001 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119068 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
K1Ž | Střílková Jana | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 137 ne | 06.09.18 11:24:03 | |
celkem C1M: 5 C1Ž: 7 C2M: 5 K1M: 12 K1Ž: 9 | |||||||||
TJ Vodní Sporty Litovel | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Vodák Norbert | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106097 | 137 ne | 03.09.18 19:57:06 | |
C1M | Šmakal Petr | 2003 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106088 | 137 ne | 03.09.18 19:57:06 | |
C1M | Salaj František | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 | 137 ne | 03.09.18 19:57:06 | |
C1M | Papula Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 | 137 ne | 03.09.18 19:57:06 | |
C1M | Geprt David | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106098 | 137 ne | 03.09.18 19:57:06 | |
C1M | Vitoul Tomáš | 2003 | DM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106107 | 137 ne | 03.09.18 19:57:06 | ||
C2M | Šmakal Petr Salaj František | 2003 2004 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106088 106095 | 137 ne | 03.09.18 19:57:06 | |
C2M | Papula Jan Geprt David | 2005 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 106098 | 137 ne | 03.09.18 19:57:06 | |
K1M | Berka Štěpán | 2002 | DM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106069 | 137 ne | 03.09.18 19:57:06 | ||
K1Ž | Dimovová Barbora | 2000 | DS | MT | TJ Vodní Sporty Litovel | 106082 | 137 ne | 03.09.18 19:57:06 | |
K1Ž | Dimovová Viktorie | 2000 | DS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106081 | 137 ne | 03.09.18 19:57:06 | |
K1Ž | Novosadová Michaela | 2000 | DS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106080 | 137 ne | 03.09.18 19:57:06 | |
celkem C1M: 6 C2M: 2 K1M: 1 K1Ž: 3 | |||||||||
TJ Bohemians Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Kirchner David | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 001114 | 137 ne | 03.09.18 20:45:51 | |
K1M | Zapletal Mikuláš | 2000 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 001113 | 137 ne | 03.09.18 20:45:51 | |
K1M | Nedvěd Matěj | 2001 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001123 | 137 ne | 03.09.18 20:45:51 | |
K1M | Novák Filip | 2002 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001030 | 137 ne | 03.09.18 20:45:51 | |
K1Ž | Dvořáková Dominika | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 001115 | 137 ne | 03.09.18 20:45:51 | |
celkem K1M: 4 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ DUKLA Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Heger Vojtěch | 2000 | DS | TJ DUKLA Praha | 012019 | 137 ne | 04.09.18 21:48:52 | ||
C1M | Bohatý Karel | 2001 | DS | SK Třebechovice | 061027 | 137 ne | 04.09.18 21:48:52 | ||
C1M | Lerch Eduard | 2002 | DM | TJ DUKLA Praha | 012072 | 137 ne | 04.09.18 21:48:52 | ||
C2M | Capalini Daniel Venc Štěpán | 2005 2004 | ZS | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 012061 012066 | 137 ne | 04.09.18 21:48:52 | ||
K1M | Krejčí Jakub | 2002 | DM | TJ DUKLA Praha | 012054 | 137 ne | 04.09.18 21:48:52 | ||
K1Ž | Beková Kateřina | 2002 | DM | TJ DUKLA Praha | 012038 | 137 ne | 04.09.18 21:48:52 | ||
celkem C1M: 3 C2M: 1 K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Loko Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039050 | 137 ne | 03.09.18 20:33:56 | |
K1Ž | Brotánková Petra | 2001 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039015 | 137 ne | 03.09.18 20:33:56 | |
celkem K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Semily | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059021 | 137 ne | 28.08.18 15:34:37 | |
K1M | Hynek Pavel | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059012 | 137 ne | 28.08.18 15:34:37 | |
K1M | Řehák Jiří | 2003 | DM | 3 | TJ Semily | 059044 | 137 ne | 28.08.18 15:34:37 | |
celkem K1M: 3 | |||||||||
TJ Šumperk z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Urban Daniel | 2001 | DS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012088 | 137 ne | 28.08.18 18:35:04 | |
C2M | Walter David Brokeš Marek | 2001 2003 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. TJ Bohemians Praha | 129013 001063 | 137 ne | 28.08.18 18:35:04 | |
K1M | Walter David | 2001 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129013 | 137 ne | 28.08.18 18:35:04 | |
K1M | Brokeš Marek | 2003 | DM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001063 | 137 ne | 28.08.18 18:35:04 | |
K1M | Rouča Samuel | 2002 | DM | TJ Šumperk z.s. | 129002 | 137 ne | 28.08.18 18:35:04 | ||
K1M | Holínek Svatopluk | 2001 | DS | TJ Šumperk z.s. | 129016 | 137 ne | 28.08.18 18:35:04 | ||
celkem C1M: 1 C2M: 1 K1M: 4 | |||||||||
TJ Syntesia Pardubice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Fencl Jáchym | 2003 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057087 | 137 ne | 03.09.18 19:30:37 | |
C1M | Plášil Hynek | 2006 | ZM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057086 | 137 ne | 03.09.18 19:30:37 | |
C1M | Šťastný Matěj | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057075 | 137 ne | 03.09.18 19:30:37 | |
C1M | Veselý Ondřej | 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057054 | 137 ne | 03.09.18 19:30:37 | |
C2M | Němec Radek Veselý Ondřej | 2004 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057036 057054 | 137 ne | 03.09.18 19:30:37 | |
C2M | Plášil Hynek Šťastný Matěj | 2006 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057086 057075 | 137 ne | 03.09.18 19:30:37 | |
C2M | Skalický Aleš Fencl Jáchym | 2002 2003 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057092 057087 | 137 ne | 03.09.18 19:30:37 | |
C2Ž | Bundová Simona Zedníčková Michaela Anna | 2004 2005 | ZS | TJ Syntesia Pardubice SKK Vysoké Mýto | 057008 064055 | 137 ne | 03.09.18 19:30:37 | ||
K1M | Němec Radek | 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057036 | 137 ne | 03.09.18 19:30:37 | |
K1M | Skalický Aleš | 2002 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057092 | 137 ne | 03.09.18 19:30:37 | |
K1Ž | Bundová Simona | 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057008 | 137 ne | 03.09.18 19:30:37 | |
celkem C1M: 4 C2M: 3 C2Ž: 1 K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Valašské Meziříčí | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Nachtigal RIchard | 2000 | DS | 2 | TJ Valašské Meziříčí | 132022 | 137 ne | 01.09.18 17:44:10 | |
C1M | Hendrych Tomáš | 2000 | DS | 2 | TJ Valašské Meziříčí | 132020 | 137 ne | 01.09.18 17:44:10 | |
C2M | Nachtigal RIchard Hendrych Tomáš | 2000 2000 | DS | 1 | TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí | 132022 132020 | 137 ne | 01.09.18 17:44:10 | |
C2M | Švéda Daniel Smilek Jiří | 2002 2003 | DM | 1 | TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí | 132004 132005 | 137 ne | 01.09.18 17:44:10 | |
celkem C1M: 2 C2M: 2 | |||||||||
VS Blovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Vránek Jan | 2004 | ZS | 2 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 137 ne | 29.08.18 14:34:09 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
VS Tábor | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 137 ne | 03.09.18 06:38:16 | |
K1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 1 | VS Tábor | 030043 | 137 ne | 03.09.18 06:38:16 | |
celkem K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
počty C1M: 28 C1Ž: 13 C2M: 17 C2Ž: 1 K1M: 47 K1Ž: 29 celkem: 135 |