• 137  09.09.2018 neděle, Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech, startovné: mládež 150,-   dospělí 0,-
08.09.2018 - 09.09.2018, TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
on-line přihlašování od 02.08.2018 00:00:00 do 03.09.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MBeier Matouš2004ZS1Loko Trutnov060047  137 ne
03.09.18 11:49:00
C1MKlíma Vojtěch2002DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024033  137 ne
03.09.18 19:42:07
C1MJanů Filip2002DM1UP Olomouc119159  137 ne
06.09.18 11:24:03
C1MRašner Karel2004ZS2KK Postřelmov185007  137 ne
27.08.18 11:55:41
C1MUrban Daniel2001DS2TJ Šumperk z.s.129021  137 ne
28.08.18 18:35:04
C1MNachtigal Richard2000DS2TJ Valašské Meziříčí132022  137 ne
01.09.18 17:44:10
C1MHendrych Tomáš2000DS2TJ Valašské Meziříčí132020  137 ne
01.09.18 17:44:10
C1MUlitzka Oliver2002DM2KK Opava121003  137 ne
03.09.18 04:45:49
C1MFencl Jáchym2003DM2TJ Syntesia Pardubice057087  137 ne
03.09.18 19:30:37
C1MPlášil Hynek2006ZM2TJ Syntesia Pardubice057086  137 ne
03.09.18 19:30:37
C1MŠťastný Matěj2005ZS2TJ Syntesia Pardubice057075  137 ne
03.09.18 19:30:37
C1MVeselý Ondřej2004ZS2TJ Syntesia Pardubice057054  137 ne
03.09.18 19:30:37
C1MVejnar Samuel2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024042  137 ne
03.09.18 19:42:07
C1MVodák Norbert2004ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116097  137 ne
03.09.18 19:57:06
C1MŠmakal Petr2003DM2TJ Vodní Sporty Litovel116088  137 ne
03.09.18 19:57:06
C1MSalaj František2004ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116095  137 ne
03.09.18 19:57:06
C1MPapula Jan2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116094  137 ne
03.09.18 19:57:06
C1MGeprt David2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116098  137 ne
03.09.18 19:57:06
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  137 ne
06.09.18 11:24:03
C1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  137 ne
06.09.18 11:24:03
C1MMíl Jakub2003DM3Loko Trutnov060051  137 ne
03.09.18 11:49:00
C1MNovák Matyáš2005ZS3UP Olomouc119076  137 ne
06.09.18 11:24:03
C1MSuk Jakub2002DMLoko Trutnov060053  137 ne
03.09.18 11:49:00
C1MVitoul Tomáš2003DMTJ Vodní Sporty Litovel116107  137 ne
03.09.18 19:57:06
C1MHeger Vojtěch2000DSDUKLA Brandýs012019  137 ne
04.09.18 21:48:52
C1MBohatý Karel2001DSDUKLA Brandýs012053  137 ne
04.09.18 21:48:52
C1MLerch Eduard2002DMDUKLA Brandýs012072  137 ne
04.09.18 21:48:52
C1MFiala Jakub2001DSUP Olomouc119018  137 ne
06.09.18 11:24:03
celkem C1M: 28    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽNěmcová Marie2000DSMTKanoe Klub Spoj Brno103024  137 ne
06.09.18 13:48:08
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  137 ne
03.09.18 19:42:07
C1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  137 ne
03.09.18 19:42:07
C1ŽKneblová Klára2005ZS1UP Olomouc119064  137 ne
06.09.18 11:24:03
C1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  137 ne
06.09.18 11:24:03
C1ŽŠtěpánková Petra2001DS1UP Olomouc119068  137 ne
06.09.18 11:24:03
C1ŽDziadková Zuzana2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103009  137 ne
06.09.18 13:48:08
C1ŽKošíková Denisa2002DM2SK Veselí nad Moravou133047  137 ne
23.08.18 20:42:04
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  137 ne
06.09.18 11:24:03
C1ŽDoležalová Lucie2003DM2UP Olomouc119157  137 ne
06.09.18 11:24:03
C1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  137 ne
06.09.18 11:24:03
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  137 ne
06.09.18 11:24:03
C1ŽSatková Gabriela2001DS2Kanoe Klub Spoj Brno103016  137 ne
06.09.18 13:48:08
celkem C1Ž: 13    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MNachtigal Richard
Hendrych Tomáš
2000
2000
DS1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132022
132020
 137 ne
01.09.18 17:44:10
C2MŠvéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
DM1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132004
132005
 137 ne
01.09.18 17:44:10
C2MŠvagr Rostislav
Koblížek Daniel
2000
2000
DS1SK Týniště nad Orlicí
Loko Trutnov
063058
060040
 137 ne
02.09.18 21:05:56
C2MJanů Filip
Kratochvíl Martin
2002
2003
DM1UP Olomouc
UP Olomouc
119159
119139
 137 ne
06.09.18 11:24:03
C2MWalter David
Brokeš Marek
2001
2003
DS2TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
129013
129038
 137 ne
28.08.18 18:35:04
C2MBeier Alva
Beier Matouš
2005
2004
ZS2Loko Trutnov
Loko Trutnov
060054
060047
 137 ne
03.09.18 11:49:00
C2MNěmec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
ZS2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057036
057054
 137 ne
03.09.18 19:30:37
C2MŠmakal Petr
Salaj František
2003
2004
DM2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116088
116095
 137 ne
03.09.18 19:57:06
C2MPapula Jan
Geprt David
2005
2005
ZS2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116094
116098
 137 ne
03.09.18 19:57:06
C2MHradec Matěj
Rudorfer Martin
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119142
119094
 137 ne
06.09.18 11:24:03
C2MRašner Karel
Vaněk Matěj
2004
2004
ZS3KK Postřelmov
VS Tábor
185007
030044
 137 ne
27.08.18 11:55:41
C2MPlášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057086
057075
 137 ne
03.09.18 19:30:37
C2MSkalický Aleš
Fencl Jáchym
2002
2003
DM3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057092
057087
 137 ne
03.09.18 19:30:37
C2MMráka Jan
Gabrlík Jakub
2004
2004
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119154
119152
 137 ne
06.09.18 11:24:03
C2MCapalini Daniel
Venc Štěpán
2005
2004
ZSDUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012061
012066
 137 ne
04.09.18 21:48:52
C2MNovotný Petr
Bárta Jan
2000
2000
DSUP Olomouc
Univerzitní sportovní klub Praha
119097
009184
 137 ne
06.09.18 11:24:03
C2MTichý Štěpán
Urban Daniel
2000
2001
DSUP Olomouc
TJ Šumperk z.s.
119200
129021
 137 ne
06.09.18 11:24:03
celkem C2M: 17    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽBundová Simona
Zedníčková Michaela
2004
2005
ZSTJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
057008
064055
 137 ne
03.09.18 19:30:37
celkem C2Ž: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MIvánek Roman2002DM1SK Veselí nad Moravou133063  137 ne
23.08.18 20:42:04
K1MŠvagr Rostislav2000DS1SK Týniště nad Orlicí063058  137 ne
02.09.18 21:05:56
K1MKoblížek Daniel2000DS1Loko Trutnov060040  137 ne
03.09.18 11:49:00
K1MKirchner David2002DM1Bohemians Praha001114  137 ne
03.09.18 20:45:51
K1MZapletal Mikuláš2000DS1Bohemians Praha001113  137 ne
03.09.18 20:45:51
K1MHradec Matěj2003DM1UP Olomouc119142  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1MMatějíček Vojtěch2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103036  137 ne
06.09.18 13:48:08
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  137 ne
28.08.18 15:34:37
K1MHynek Pavel2003DM2TJ Semily059012  137 ne
28.08.18 15:34:37
K1MWalter David2001DS2TJ Šumperk z.s.129013  137 ne
28.08.18 18:35:04
K1MVránek Jan2004ZS2VS Blovice033009  137 ne
29.08.18 14:34:09
K1MMrázek Jakub2004ZS2KK Opava121103  137 ne
03.09.18 04:45:49
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  137 ne
03.09.18 06:38:16
K1MBeier Alva2005ZS2Loko Trutnov060054  137 ne
03.09.18 11:49:00
K1MVeniger Jan2000DS2SKK Vysoké Mýto064042  137 ne
03.09.18 13:22:16
K1MNěmec Radek2004ZS2TJ Syntesia Pardubice057036  137 ne
03.09.18 19:30:37
K1MSkalický Aleš2002DM2TJ Syntesia Pardubice057092  137 ne
03.09.18 19:30:37
K1MOndřich Václav2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024072  137 ne
03.09.18 19:42:07
K1MŠindelář Jan2002DM2TJ Loko Plzeň039050  137 ne
03.09.18 20:33:56
K1MNedvěd Matěj2001DS2Bohemians Praha001123  137 ne
03.09.18 20:45:51
K1MNovák Filip2002DM2Bohemians Praha001030  137 ne
03.09.18 20:45:51
K1MGabrlík Jakub2004ZS2UP Olomouc119152  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1MGabrlík Tomáš2000DS2UP Olomouc119116  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1MHala Jiří2002DM2UP Olomouc119143  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1MProcházka Vojtěch2002DM2UP Olomouc119124  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1MŠtybnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  137 ne
06.09.18 13:48:08
K1MBergmann Ondřej2000DS2Kanoe Klub Spoj Brno103026  137 ne
06.09.18 13:48:08
K1MŘehák Jiří2003DM3TJ Semily059044  137 ne
28.08.18 15:34:37
K1MBrokeš Marek2003DM3TJ Šumperk z.s.129038  137 ne
28.08.18 18:35:04
K1MMíl Jakub2003DM3Loko Trutnov060051  137 ne
03.09.18 11:49:00
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  137 ne
03.09.18 13:22:17
K1MKruťa Kryštof2000DS3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  137 ne
03.09.18 22:25:58
K1MHric Ondřej2004ZS3UP Olomouc119092  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1MKosík Dan2004ZS3UP Olomouc119173  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1MMráka Jan2004ZS3UP Olomouc119154  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1MŠotek Adam2005ZS3UP Olomouc119118  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1MDziadek Marek2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103017  137 ne
06.09.18 13:48:08
K1MRouča Samuel2002DMTJ Šumperk z.s.129002  137 ne
28.08.18 18:35:04
K1MHolínek Svatopluk2001DSTJ Šumperk z.s.129016  137 ne
28.08.18 18:35:04
K1MSuk Jakub2002DMLoko Trutnov060053  137 ne
03.09.18 11:49:00
K1MFuriš Eduard2004ZSSK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  137 ne
03.09.18 19:42:07
K1MOlšák Matyáš2001DSSK Vltava Č. Krumlov z.s.024067  137 ne
03.09.18 19:42:07
K1MBerka Štěpán2002DMTJ Vodní Sporty Litovel116069  137 ne
03.09.18 19:57:06
K1MKrejčí Jakub2002DMDUKLA Brandýs012054  137 ne
04.09.18 21:48:52
celkem K1M: 47    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽDimovová Barbora2000DSMTTJ Vodní Sporty Litovel116082  137 ne
03.09.18 19:57:06
K1ŽKošíková Denisa2002DM1SK Veselí nad Moravou133047  137 ne
23.08.18 20:42:04
K1ŽKolihová Hana2003DM1SK Domeček Soběslav026018  137 ne
30.08.18 13:25:46
K1ŽVaňková Klára2001DS1VS Tábor030043  137 ne
03.09.18 06:38:16
K1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  137 ne
03.09.18 19:42:07
K1ŽDvořáková Dominika2002DM1Bohemians Praha001115  137 ne
03.09.18 20:45:51
K1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1ŽDziadková Zuzana2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103009  137 ne
06.09.18 13:48:08
K1ŽNěmcová Marie2000DS1Kanoe Klub Spoj Brno103024  137 ne
06.09.18 13:48:08
K1ŽBočánková Jana2003DM2SK Domeček Soběslav026019  137 ne
30.08.18 13:25:46
K1ŽKloboučková Ivana2003DM2KK Opava121009  137 ne
03.09.18 04:45:49
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS2SKK Vysoké Mýto064055  137 ne
03.09.18 13:22:17
K1ŽBundová Simona2004ZS2TJ Syntesia Pardubice057008  137 ne
03.09.18 19:30:37
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  137 ne
03.09.18 19:42:07
K1ŽNovosadová Kristina2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  137 ne
03.09.18 19:42:07
K1ŽDimovová Viktorie2000DS2TJ Vodní Sporty Litovel116081  137 ne
03.09.18 19:57:06
K1ŽVaňková Michaela2000DS2TJ Vodní Sporty Litovel116080  137 ne
03.09.18 19:57:06
K1ŽBrotánková Petra2001DS2TJ Loko Plzeň039015  137 ne
03.09.18 20:33:56
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1ŽDoležalová Lucie2003DM2UP Olomouc119157  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1ŽKneblová Klára2005ZS2UP Olomouc119064  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1ŽŠtěpánková Petra2001DS2UP Olomouc119068  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1ŽSatková Gabriela2001DS2Kanoe Klub Spoj Brno103016  137 ne
06.09.18 13:48:08
K1ŽMrázková Klára2006ZM3KK Opava121035  137 ne
03.09.18 04:45:49
K1ŽStřílková Jana2004ZS3UP Olomouc119181  137 ne
06.09.18 11:24:03
K1ŽBeková Kateřina2002DMDUKLA Brandýs012038  137 ne
04.09.18 21:48:52
celkem K1Ž: 29    
počty C1M: 28   C1Ž: 13   C2M: 17   C2Ž: 1   K1M: 47   K1Ž: 29     celkem: 135