- 135 08.09.2018 sobota, Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech, startovné: mládež 200,- dospělí 0,-
08.09.2018 - 09.09.2018, TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
on-line přihlašování od 02.08.2018 00:00:00 do 03.09.2018 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Heger Vojtěch | 2000 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 012019 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | |
C1M | Novotný Petr | 2000 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 012085 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
C1M | Urban Daniel | 2001 | DS | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012088 | 135 so | 28.08.18 18:25:55 | |
C1M | Wendl Denis | 2000 | DS | 2+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066016 | 135 so | 03.09.18 21:10:16 | |
C1M | Bohatý Karel | 2001 | DS | 2+ | SK Třebechovice | 061027 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | |
C1M | Příhoda Lukáš | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009084 | 135 so | 03.09.18 16:20:18 | |
C1M | Gürtler Adam | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009143 | 135 so | 03.09.18 16:20:18 | |
C1M | Fiala Jakub | 2001 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119018 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
C1M | Vavrla Adam | 2000 | DS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118002 | 135 so | 03.09.18 20:15:28 | |
C1M | Koláček Petr | 2001 | DS | 3 | TJ DUKLA Praha | 012070 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | |
C1M | Král Adam | 2003 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009114 | 135 so | 27.08.18 11:16:08 | |
C1M | Lhota Kryštof | 2002 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009106 | 135 so | 27.08.18 11:16:08 | |
C1M | Lerch Eduard | 2002 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012072 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | |
C1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 119139 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
C1M | Janoušek Viktor | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009125 | 135 so | 31.08.18 20:21:01 | |
C1M | Říha Matyáš | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009117 | 135 so | 02.09.18 11:32:09 | |
C1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 135 so | 03.09.18 11:30:47 | |
C1M | Čihovský Šimon | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 135 so | 03.09.18 13:10:44 | |
C1M | Ulitzka Oliver | 2002 | DM | 2 | KK Opava | 121003 | 135 so | 03.09.18 20:15:28 | |
C1M | Wendl Samuel | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066018 | 135 so | 03.09.18 21:10:16 | |
C1M | Janů Filip | 2002 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119159 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
C1M | Rudorfer Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119094 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
C1M | Kuneš Daniel | 2003 | DM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066020 | 135 so | 03.09.18 21:10:16 | |
C1M | Klíma Vojtěch | 2002 | DM | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024033 | 135 so | 06.09.18 12:20:25 | |
C1M | Suk Jakub | 2002 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060053 | 135 so | 03.09.18 11:30:47 | |
C1M | Rašner Karel | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 135 so | 27.08.18 11:54:28 | |
C1M | Urban Michal | 2004 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 135 so | 28.08.18 18:25:55 | |
C1M | Větrovský Tomáš | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009016 | 135 so | 29.08.18 20:13:30 | |
C1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 135 so | 03.09.18 06:38:03 | |
C1M | Beier Matouš | 2004 | ZS | 2 | Loko Trutnov | 060047 | 135 so | 03.09.18 11:30:47 | |
C1M | Šedivý Vít | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 135 so | 03.09.18 13:10:44 | |
C1M | Mrázek Jakub | 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 135 so | 03.09.18 20:15:28 | |
C1M | Hartl Jakub | 2004 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 | 135 so | 03.09.18 21:10:16 | |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
C1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
C1M | Drábek Matyáš | 2005 | ZS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045022 | 135 so | 29.08.18 20:57:54 | |
C1M | Kosík Dan | 2004 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
C1M | Indruch Matěj | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045012 | 135 so | 29.08.18 20:57:54 | |
celkem C1M: 38 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Králová Adéla | 2001 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009103 | 135 so | 30.08.18 21:07:30 | |
C1Ž | Vrbová Alexandra | 2000 | DS | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066009 | 135 so | 03.09.18 21:10:16 | |
C1Ž | Satková Gabriela | 2001 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009046 | 135 so | 06.09.18 13:47:39 | |
C1Ž | Divíšková Petra | 2001 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119068 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
C1Ž | Němcová Marie | 2000 | DS | 2+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 135 so | 06.09.18 13:47:39 | |
C1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 2 | VS Tábor | 030043 | 135 so | 03.09.18 06:38:03 | |
C1Ž | Minárová Aneta | 2001 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118015 | 135 so | 03.09.18 20:44:45 | |
C1Ž | Kneblová Tereza | 2003 | DM | MT | TJ DUKLA Praha | 119053 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
C1Ž | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
C1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DM | 2+ | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 135 so | 23.08.18 20:39:28 | |
C1Ž | Freislebenová Patricie | 2003 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009142 | 135 so | 30.08.18 19:55:09 | |
C1Ž | Kloboučková Ivana | 2003 | DM | 2+ | KK Opava | 121009 | 135 so | 03.09.18 20:15:28 | |
C1Ž | Capalini Nicola | 2002 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012052 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | |
C1Ž | Dvořáková Dominika | 2002 | DM | 2+ | TJ Bohemians Praha | 001115 | 135 so | 05.09.18 15:45:51 | |
C1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DM | 2+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 135 so | 06.09.18 13:47:39 | |
C1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 135 so | 28.08.18 11:51:12 | |
C1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 135 so | 06.09.18 12:20:25 | |
C1Ž | Kneblová Klára | 2005 | ZS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
C1Ž | Morenová Adriana | 2004 | ZS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 135 so | 03.09.18 15:17:22 | |
C1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
C1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 135 so | 02.09.18 21:57:41 | |
C1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
C1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
celkem C1Ž: 23 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Pohanka Vít Wendl Denis | 2000 2000 | DS | 1 | Kanoistický klub Klatovy z.s. Vodácký oddíl Horšovský Týn | 036019 066016 | 135 so | 21.08.18 18:15:48 | |
C2M | Wendl Samuel Táborský Jan | 2003 2003 | DM | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066018 066027 | 135 so | 03.09.18 21:10:16 | |
C2M | Hartl Jakub Kuneš Daniel | 2004 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 066020 | 135 so | 03.09.18 21:10:16 | |
C2M | Beier Alva Beier Matouš | 2005 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice Loko Trutnov | 057157 060047 | 135 so | 03.09.18 11:30:47 | |
C2M | Capalini Daniel Venc Štěpán | 2005 2004 | ZS | 3 | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 012061 012066 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | |
celkem C2M: 5 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Bohatý Karel Karlíková Barbora | 2001 2002 | DS | 2 | SK Třebechovice TJ DUKLA Praha | 061027 012069 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | |
C2X | Heger Vojtěch Galušková Antonie | 2000 2001 | DS | 2 | TJ DUKLA Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 012019 009185 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | |
C2X | Bárta Jan Králová Adéla | 2000 2001 | DS | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009184 009103 | 135 so | 03.09.18 22:17:22 | ||
C2X | Novotný Petr Satková Gabriela | 2000 2001 | DS | TJ DUKLA Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 012085 009046 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | ||
C2X | Wendl Samuel Tesařová Hana | 2003 2004 | DM | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn SK Vodní slalom České Budějovice | 066018 023085 | 135 so | 03.09.18 21:10:16 | |
C2X | Doležalová Lucie Rudorfer Martin | 2003 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ DUKLA Praha | 119157 119094 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
C2X | Kneblová Tereza Kratochvíl Martin | 2003 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 119053 119139 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
C2X | Beková Kateřina Krejčí Jakub | 2002 2002 | DM | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 012038 012054 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | ||
C2X | Urban Michal | 2004 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 135 so | 02.09.18 15:30:16 | |
celkem C2X: 9 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Pohanka Vít | 2000 | DS | 1 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036019 | 135 so | 21.08.18 18:15:48 | |
K1M | Bárta Jan | 2000 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009184 | 135 so | 27.08.18 10:13:12 | |
K1M | Zima Tomáš | 2000 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009172 | 135 so | 31.08.18 21:17:12 | |
K1M | Zeman Vojtěch | 2000 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009102 | 135 so | 27.08.18 10:13:12 | |
K1M | Cubr Filip | 2000 | DS | 2+ | TJ ČSAD Plzeň | 038008 | 135 so | 31.08.18 16:55:06 | |
K1M | Špalek Matěj | 2000 | DS | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010099 | 135 so | 05.09.18 15:20:59 | |
K1M | Tichý Štěpán | 2000 | DS | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012086 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1M | Vácha Ondřej | 2001 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129010 | 135 so | 28.08.18 18:25:55 | |
K1M | Holínek Svatopluk | 2001 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129016 | 135 so | 28.08.18 18:25:55 | |
K1M | Houska Jan | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009123 | 135 so | 30.08.18 23:17:37 | |
K1M | Klement Maxim | 2001 | DS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049019 | 135 so | 31.08.18 21:17:12 | |
K1M | Rezek Tomáš | 2001 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023162 | 135 so | 03.09.18 13:10:44 | |
K1M | Saal Štěpán | 2001 | DS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 046048 | 135 so | 03.09.18 19:13:52 | |
K1M | Vavrla Adam | 2000 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118002 | 135 so | 03.09.18 20:15:28 | |
K1M | Milyan David | 2001 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052003 | 135 so | 03.09.18 20:37:46 | |
K1M | Švejd Jakub | 2001 | DS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042008 | 135 so | 04.09.18 08:41:09 | |
K1M | Šorel Martin | 2001 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 012018 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | |
K1M | Kruťa Kryštof | 2000 | DS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 | 135 so | 05.09.18 15:17:53 | |
K1M | Gabrlík Tomáš | 2000 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119116 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | DS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 135 so | 06.09.18 13:47:39 | |
K1M | Řezník Vít | 2001 | DS | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129017 | 135 so | 28.08.18 18:25:55 | |
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | DS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 135 so | 06.09.18 12:20:25 | |
K1M | Ondřich Václav | 2001 | DS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024072 | 135 so | 06.09.18 12:20:25 | |
K1M | Raška Tomáš | 2001 | DS | Univerzitní sportovní klub Praha | 009080 | 135 so | 28.08.18 11:06:17 | ||
K1M | Beran Václav | 2000 | DS | Univerzitní sportovní klub Praha | 009058 | 135 so | 30.08.18 11:42:06 | ||
K1M | Krejčí Jakub | 2002 | DM | 1 | TJ DUKLA Praha | 012054 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | |
K1M | Rouča Samuel | 2002 | DM | 2+ | TJ Šumperk z.s. | 129002 | 135 so | 28.08.18 18:25:55 | |
K1M | Veverka Lukáš | 2002 | DM | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010008 | 135 so | 05.09.18 15:20:59 | |
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 135 so | 23.08.18 20:39:28 | |
K1M | Hanuš Jiří | 2002 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061041 | 135 so | 23.08.18 23:06:14 | |
K1M | Marek Matyáš | 2003 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061025 | 135 so | 23.08.18 23:06:14 | |
K1M | Postuwka Patrik | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120011 | 135 so | 27.08.18 09:45:31 | |
K1M | Malý Filip | 2002 | DM | 2 | Otava Strakonice | 027031 | 135 so | 27.08.18 22:06:31 | |
K1M | Vácha Marek | 2003 | DM | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129037 | 135 so | 28.08.18 18:25:55 | |
K1M | Brokeš Marek | 2003 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001063 | 135 so | 28.08.18 18:25:55 | |
K1M | Čepička Ladislav | 2003 | DM | 2 | TJ ČSAD Plzeň | 038014 | 135 so | 31.08.18 16:55:06 | |
K1M | Havránek Jakub | 2002 | DM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049064 | 135 so | 31.08.18 21:17:12 | |
K1M | Duřt Vojtěch | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009122 | 135 so | 31.08.18 21:20:02 | |
K1M | Frencl Josef | 2002 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009134 | 135 so | 01.09.18 19:48:25 | |
K1M | Pátek Vítězslav | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Zábřeh | 135046 | 135 so | 02.09.18 22:47:03 | |
K1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 135 so | 03.09.18 11:30:47 | |
K1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 135 so | 03.09.18 13:10:44 | |
K1M | Tesař Vojtěch | 2002 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023077 | 135 so | 03.09.18 13:10:44 | |
K1M | Putzer Hynek | 2003 | DM | 2 | SK Kaplice, z.s | 025003 | 135 so | 03.09.18 13:10:44 | |
K1M | Čihovský Šimon | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 135 so | 03.09.18 13:10:44 | |
K1M | Kökörčin Matěj | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Desná | 128008 | 135 so | 03.09.18 18:11:49 | |
K1M | Horal Vojtěch | 2002 | DM | 2 | Delfín Jablonec | 046079 | 135 so | 03.09.18 20:05:28 | |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039050 | 135 so | 03.09.18 20:30:40 | |
K1M | Táborský Jan | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 | 135 so | 03.09.18 21:10:16 | |
K1M | Procházka Josef | 2002 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 012046 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | |
K1M | Juda Mikuláš | 2003 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010109 | 135 so | 05.09.18 15:20:59 | |
K1M | Sahula Matěj | 2003 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010102 | 135 so | 05.09.18 15:20:59 | |
K1M | Stránský Daniel | 2002 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010103 | 135 so | 05.09.18 15:20:59 | |
K1M | Kirchner David | 2002 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001114 | 135 so | 05.09.18 15:45:51 | |
K1M | Novák Filip | 2002 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001030 | 135 so | 05.09.18 15:45:51 | |
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059021 | 135 so | 05.09.18 18:44:05 | |
K1M | Hala Jiří | 2002 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119143 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1M | Hradec Matěj | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119142 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119139 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1M | Rudorfer Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119094 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 135 so | 06.09.18 13:47:39 | |
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 135 so | 06.09.18 13:47:40 | |
K1M | Stehno Petr | 2003 | DM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090034 | 135 so | 31.08.18 12:49:26 | |
K1M | Suk Jakub | 2002 | DM | 3+ | Loko Trutnov | 060053 | 135 so | 03.09.18 11:30:47 | |
K1M | Budák David | 2003 | DM | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047010 | 135 so | 03.09.18 13:22:19 | |
K1M | Rutar Martin | 2003 | DM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128014 | 135 so | 03.09.18 18:11:49 | |
K1M | Hynek Pavel | 2003 | DM | 3+ | TJ Semily | 059012 | 135 so | 05.09.18 18:44:05 | |
K1M | Procházka Vojtěch | 2002 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119124 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1M | Mrázek Jakub | 2004 | ZS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 135 so | 03.09.18 20:15:28 | |
K1M | Rašner Karel | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 135 so | 27.08.18 11:54:28 | |
K1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 135 so | 28.08.18 18:25:55 | |
K1M | Urban Michal | 2004 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 135 so | 28.08.18 18:25:55 | |
K1M | Semerád Adam | 2004 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 135 so | 31.08.18 21:17:12 | |
K1M | Hajduch Jaroslav | 2004 | ZS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090030 | 135 so | 01.09.18 14:51:44 | |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 135 so | 03.09.18 06:38:03 | |
K1M | Stanovský Jakub | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023048 | 135 so | 03.09.18 13:10:44 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | ZS | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 135 so | 03.09.18 20:37:46 | |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 135 so | 03.09.18 20:39:28 | |
K1M | Hrňák Jáchym | 2004 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014067 | 135 so | 03.09.18 20:39:28 | |
K1M | Chochola Ondřej | 2004 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014078 | 135 so | 03.09.18 20:39:28 | |
K1M | Bízek Marek | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012076 | 135 so | 03.09.18 21:21:14 | |
K1M | Turner Karel | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 135 so | 04.09.18 08:41:09 | |
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | ZS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 135 so | 04.09.18 08:41:09 | |
K1M | Capalini Daniel | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012061 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | |
K1M | Kudrna Josef | 2004 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011093 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | |
K1M | Venc Štěpán | 2004 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012066 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | |
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 135 so | 06.09.18 12:20:25 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 033009 | 135 so | 29.08.18 14:32:48 | |
K1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 135 so | 03.09.18 11:30:47 | |
K1M | Novotný David | 2005 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023029 | 135 so | 03.09.18 13:10:44 | |
K1M | Štercl Dominik | 2005 | ZS | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012083 | 135 so | 03.09.18 21:21:14 | |
K1M | Švejd Jan | 2004 | ZS | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042022 | 135 so | 04.09.18 08:41:09 | |
K1M | Hric Ondřej | 2004 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1M | Kosík Dan | 2004 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 135 so | 06.09.18 13:47:39 | |
K1M | Ondruš Mario | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009133 | 135 so | 06.09.18 13:55:44 | |
K1M | Marek Kryštof | 2006 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049067 | 135 so | 31.08.18 21:17:12 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 135 so | 31.08.18 21:17:12 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 135 so | 02.09.18 09:34:22 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 135 so | 03.09.18 20:30:40 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 135 so | 03.09.18 21:21:14 | |
K1M | Hluchý Vilém | 2006 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011045 | 135 so | 03.09.18 21:21:14 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1M | Střílka Richard | 2006 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
celkem K1M: 111 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Galušková Antonie | 2001 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009185 | 135 so | 04.09.18 08:41:09 | |
K1Ž | Satková Gabriela | 2001 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009046 | 135 so | 06.09.18 13:47:40 | |
K1Ž | Dušková Michala | 2000 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009105 | 135 so | 27.08.18 10:13:12 | |
K1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 2+ | VS Tábor | 030043 | 135 so | 03.09.18 06:38:03 | |
K1Ž | Vrbová Alexandra | 2000 | DS | 2+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066009 | 135 so | 03.09.18 21:10:16 | |
K1Ž | Němcová Marie | 2000 | DS | 2+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 135 so | 06.09.18 13:47:40 | |
K1Ž | Keprtová Markéta | 2001 | DS | 2 | KVS Hradec Králové | 045028 | 135 so | 29.08.18 20:57:54 | |
K1Ž | Minárová Natálie | 2001 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118016 | 135 so | 03.09.18 20:44:45 | |
K1Ž | Divíšková Petra | 2001 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119068 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1Ž | Hrušková Klára | 2001 | DS | 3+ | KK Opava | 121026 | 135 so | 03.09.18 20:15:28 | |
K1Ž | Brotánková Petra | 2001 | DS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039015 | 135 so | 03.09.18 20:30:40 | |
K1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | DS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 135 so | 06.09.18 12:20:25 | |
K1Ž | Králová Adéla | 2001 | DS | Univerzitní sportovní klub Praha | 009103 | 135 so | 30.08.18 21:07:30 | ||
K1Ž | Doležalová Viktorie | 2001 | DS | SK VS Benátky nad Jizerou | 010110 | 135 so | 05.09.18 15:20:59 | ||
K1Ž | Nesnídalová Lucie | 2002 | DM | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009080 | 135 so | 03.09.18 20:37:46 | |
K1Ž | Beková Kateřina | 2002 | DM | 1 | TJ DUKLA Praha | 012038 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | |
K1Ž | Beranová Hana | 2003 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009112 | 135 so | 30.08.18 11:42:06 | |
K1Ž | Kloboučková Ivana | 2003 | DM | 2+ | KK Opava | 121009 | 135 so | 03.09.18 20:15:28 | |
K1Ž | Neugebauerová Anna Marie | 2002 | DM | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014065 | 135 so | 03.09.18 20:39:28 | |
K1Ž | Capalini Nicola | 2002 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012052 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | |
K1Ž | Karlíková Barbora | 2002 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012069 | 135 so | 04.09.18 21:45:58 | |
K1Ž | Dvořáková Dominika | 2002 | DM | 2+ | TJ Bohemians Praha | 001115 | 135 so | 05.09.18 15:45:51 | |
K1Ž | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1Ž | Kneblová Tereza | 2003 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 119053 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1Ž | Červenková Vanessa | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009139 | 135 so | 13.08.18 08:58:11 | |
K1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 135 so | 23.08.18 20:39:28 | |
K1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 135 so | 28.08.18 11:51:12 | |
K1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045006 | 135 so | 29.08.18 20:57:54 | |
K1Ž | Freislebenová Patricie | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009142 | 135 so | 30.08.18 19:55:09 | |
K1Ž | Nováková Karolína | 2002 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052036 | 135 so | 03.09.18 20:37:46 | |
K1Ž | Hrdličková Sára | 2003 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014015 | 135 so | 03.09.18 20:39:28 | |
K1Ž | Machutová Iva | 2003 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014019 | 135 so | 03.09.18 20:39:28 | |
K1Ž | Kudělásková Monika | 2003 | DM | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118014 | 135 so | 03.09.18 20:44:45 | |
K1Ž | Kofroňová Zuzana | 2002 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010009 | 135 so | 05.09.18 15:20:59 | |
K1Ž | Retková Marie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 135 so | 06.09.18 12:20:25 | |
K1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 135 so | 06.09.18 13:47:40 | |
K1Ž | Kolihová Hana | 2003 | DM | 3+ | SK Domeček Soběslav | 026018 | 135 so | 05.09.18 20:17:50 | |
K1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | ZS | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 135 so | 03.09.18 13:10:44 | |
K1Ž | Kneblová Klára | 2005 | ZS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1Ž | Červenková Amélie | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 | 135 so | 13.08.18 08:58:11 | |
K1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 135 so | 23.08.18 23:06:14 | |
K1Ž | Daňková Anna | 2004 | ZS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129007 | 135 so | 28.08.18 18:25:55 | |
K1Ž | Součková Lucie | 2004 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045024 | 135 so | 29.08.18 20:57:54 | |
K1Ž | Tesařová Hana | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023085 | 135 so | 03.09.18 13:10:44 | |
K1Ž | Morenová Adriana | 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 135 so | 03.09.18 17:20:02 | |
K1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 135 so | 03.09.18 21:10:16 | |
K1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 135 so | 06.09.18 12:20:25 | |
K1Ž | Střílková Jana | 2004 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
K1Ž | Heková Natálie | 2006 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049063 | 135 so | 31.08.18 21:17:12 | |
K1Ž | Mrázková Klára | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 135 so | 03.09.18 20:15:28 | |
K1Ž | Šrétrová Amálie | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 135 so | 03.09.18 20:39:28 | |
K1Ž | Fabianová Anna | 2007 | ZM | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 135 so | 03.09.18 20:44:45 | |
K1Ž | Galušková Bára | 2006 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042006 | 135 so | 04.09.18 08:41:09 | |
K1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 135 so | 03.09.18 20:39:28 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 135 so | 06.09.18 11:23:35 | |
celkem K1Ž: 59 | |||||||||
počty C1M: 38 C1Ž: 23 C2M: 5 C2X: 9 K1M: 111 K1Ž: 59 celkem: 245 |