• 135  08.09.2018 sobota, Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech, startovné: mládež 200,-   dospělí 0,-
08.09.2018 - 09.09.2018, TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
on-line přihlašování od 02.08.2018 00:00:00 do 03.09.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MHeger Vojtěch2000DS1DUKLA Brandýs012019  135 so
04.09.18 21:45:58
C1MNovotný Petr2000DS1UP Olomouc119097  135 so
06.09.18 11:23:35
C1MLhota Kryštof2002DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009106  135 so
27.08.18 11:16:08
C1MUrban Daniel2001DS2+TJ Šumperk z.s.129021  135 so
28.08.18 18:25:55
C1MWendl Denis2000DS2+Vodácký oddíl Horšovský Týn066016  135 so
03.09.18 21:10:16
C1MBohatý Karel2001DS2+DUKLA Brandýs012053  135 so
04.09.18 21:45:58
C1MLerch Eduard2002DM2+DUKLA Brandýs012072  135 so
04.09.18 21:45:58
C1MKrál Adam2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009114  135 so
27.08.18 11:16:08
C1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  135 so
28.08.18 18:25:55
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  135 so
29.08.18 20:13:30
C1MJanoušek Viktor2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009125  135 so
31.08.18 20:21:01
C1MŘíha Matyáš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009117  135 so
02.09.18 11:32:09
C1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  135 so
03.09.18 06:38:03
C1MBeier Matouš2004ZS2Loko Trutnov060047  135 so
03.09.18 11:30:47
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  135 so
03.09.18 13:10:44
C1MŠedivý Vít2004ZS2SK VS Č. Budějovice023135  135 so
03.09.18 13:10:44
C1MGürtler Adam2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009143  135 so
03.09.18 16:20:18
C1MUlitzka Oliver2002DM2KK Opava121003  135 so
03.09.18 20:15:28
C1MHartl Jakub2004ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  135 so
03.09.18 21:10:16
C1MWendl Samuel2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066018  135 so
03.09.18 21:10:16
C1MKoláček Petr2001DS2DUKLA Brandýs012070  135 so
04.09.18 21:45:58
C1MFiala Jakub2001DS2UP Olomouc119018  135 so
06.09.18 11:23:35
C1MJanů Filip2002DM2UP Olomouc119159  135 so
06.09.18 11:23:35
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  135 so
06.09.18 11:23:35
C1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  135 so
06.09.18 11:23:35
C1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  135 so
06.09.18 11:23:35
C1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  135 so
06.09.18 11:23:35
C1MRašner Karel2004ZS3+KK Postřelmov185007  135 so
27.08.18 11:54:28
C1MDrábek Matyáš2005ZS3+KVS Hradec Králové045022  135 so
29.08.18 20:57:54
C1MIndruch Matěj2006ZM3+KVS Hradec Králové045012  135 so
29.08.18 20:57:54
C1MMíl Jakub2003DM3+Loko Trutnov060051  135 so
03.09.18 11:30:47
C1MSuk Jakub2002DM3+Loko Trutnov060053  135 so
03.09.18 11:30:47
C1MPříhoda Lukáš2001DS3+Univerzitní sportovní klub Praha009084  135 so
03.09.18 16:20:18
C1MMrázek Jakub2004ZS3+KK Opava121103  135 so
03.09.18 20:15:28
C1MVavrla Adam2000DS3+KK Opava121063  135 so
03.09.18 20:15:28
C1MKuneš Daniel2003DM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066020  135 so
03.09.18 21:10:16
C1MKosík Dan2004ZS3+UP Olomouc119173  135 so
06.09.18 11:23:35
C1MKlíma Vojtěch2002DM3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024033  135 so
06.09.18 12:20:25
celkem C1M: 38    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽVrbová Alexandra2000DS1Vodácký oddíl Horšovský Týn066009  135 so
03.09.18 21:10:16
C1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  135 so
06.09.18 11:23:35
C1ŽNěmcová Marie2000DS1Kanoe Klub Spoj Brno103024  135 so
06.09.18 13:47:39
C1ŽSatková Gabriela2001DS1Kanoe Klub Spoj Brno103016  135 so
06.09.18 13:47:39
C1ŽKošíková Denisa2002DM2+SK Veselí nad Moravou133047  135 so
23.08.18 20:39:28
C1ŽRůžičková Kateřina2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009120  135 so
28.08.18 11:51:12
C1ŽKrálová Adéla2001DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009103  135 so
30.08.18 21:07:30
C1ŽKloboučková Ivana2003DM2+KK Opava121009  135 so
03.09.18 20:15:28
C1ŽDvořáková Dominika2002DM2+Bohemians Praha001115  135 so
05.09.18 15:45:51
C1ŽDoležalová Lucie2003DM2+UP Olomouc119157  135 so
06.09.18 11:23:35
C1ŽKneblová Klára2005ZS2+UP Olomouc119064  135 so
06.09.18 11:23:35
C1ŽŠtěpánková Petra2001DS2+UP Olomouc119068  135 so
06.09.18 11:23:35
C1ŽDziadková Zuzana2002DM2+Kanoe Klub Spoj Brno103009  135 so
06.09.18 13:47:39
C1ŽFreislebenová Patricia2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009142  135 so
30.08.18 19:55:09
C1ŽMorenová Adriana2004ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009096  135 so
03.09.18 15:17:22
C1ŽMinárová Aneta2001DS2VK Tzunami Ostrava118015  135 so
03.09.18 20:44:45
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  135 so
06.09.18 11:23:35
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  135 so
06.09.18 12:20:25
C1ŽSamková Olga2005ZS3+SK Třebechovice061039  135 so
02.09.18 21:57:41
C1ŽVaňková Klára2001DS3+VS Tábor030043  135 so
03.09.18 06:38:03
C1ŽCapalini Nicola2002DM3+DUKLA Brandýs012052  135 so
04.09.18 21:45:58
C1ŽJanů Veronika2005ZS3+UP Olomouc119137  135 so
06.09.18 11:23:35
C1ŽRetková Anna2005ZS3+UP Olomouc119005  135 so
06.09.18 11:23:35
celkem C1Ž: 23    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MPohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
DS1Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
036019
066016
 135 so
21.08.18 18:15:48
C2MWendl Samuel
Táborský Jan
2003
2003
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066018
066027
 135 so
03.09.18 21:10:16
C2MBeier Alva
Beier Matouš
2005
2004
ZS2Loko Trutnov
Loko Trutnov
060054
060047
 135 so
03.09.18 11:30:47
C2MHartl Jakub
Kuneš Daniel
2004
2003
DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066024
066020
 135 so
03.09.18 21:10:16
C2MCapalini Daniel
Venc Štěpán
2005
2004
ZS2DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012061
012066
 135 so
04.09.18 21:45:58
celkem C2M: 5    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XHeger Vojtěch
Galušková Antonie
2000
2001
DSMTDUKLA Brandýs
Klub vodních sportů Sušice z.s.
012019
042031
 135 so
04.09.18 21:45:58
C2XWendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
066018
023085
 135 so
03.09.18 21:10:16
C2XBárta Jan
Králová Adéla
2000
2001
DS2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009184
009103
 135 so
03.09.18 22:17:22
C2XBeková Kateřina
Krejčí Jakub
2002
2002
DM2DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012038
012054
 135 so
04.09.18 21:45:58
C2XDoležalová Lucie
Rudorfer Martin
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119157
119094
 135 so
06.09.18 11:23:35
C2XKneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119053
119139
 135 so
06.09.18 11:23:35
C2XNovotný Petr
Satková Gabriela
2000
2001
DS2UP Olomouc
Kanoe Klub Spoj Brno
119097
103016
 135 so
06.09.18 11:23:35
C2XUrban Michal2004ZS3TJ Šumperk z.s.129024  135 so
02.09.18 15:30:16
C2XBohatý Karel
Karlíková Barbora
2001
2002
DS3DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012053
012069
 135 so
04.09.18 21:45:58
celkem C2X: 9    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MBárta Jan2000DS1Univerzitní sportovní klub Praha009184  135 so
27.08.18 10:13:12
K1MZima Tomáš2000DS1Klub Kanoistika Roudnice n.L.049042  135 so
31.08.18 21:17:12
K1MKrejčí Jakub2002DM1DUKLA Brandýs012054  135 so
04.09.18 21:45:58
K1MPohanka Vít2000DS2+Kanoistický klub Klatovy z.s.036019  135 so
21.08.18 18:15:48
K1MZeman Vojtěch2000DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009102  135 so
27.08.18 10:13:12
K1MŠpalek Matěj2000DS2+SK VS Karbo Benátky010099  135 so
05.09.18 15:20:59
K1MIvánek Roman2002DM2SK Veselí nad Moravou133063  135 so
23.08.18 20:39:28
K1MHanuš Jiří2002DM2SK Třebechovice061041  135 so
23.08.18 23:06:14
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  135 so
23.08.18 23:06:14
K1MPostuwka Patrik2003DM2VK Tzunami Ostrava118033  135 so
27.08.18 09:45:31
K1MRašner Karel2004ZS2KK Postřelmov185007  135 so
27.08.18 11:54:28
K1MMalý Filip2002DM2Otava Strakonice027031  135 so
27.08.18 22:06:31
K1MRaška Tomáš2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009080  135 so
28.08.18 11:06:17
K1MRouča Samuel2002DM2TJ Šumperk z.s.129002  135 so
28.08.18 18:25:55
K1MVácha Ondřej2001DS2TJ Šumperk z.s.129010  135 so
28.08.18 18:25:55
K1MHolínek Svatopluk2001DS2TJ Šumperk z.s.129016  135 so
28.08.18 18:25:55
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  135 so
28.08.18 18:25:55
K1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  135 so
28.08.18 18:25:55
K1MBeran Václav2000DS2Univerzitní sportovní klub Praha009058  135 so
30.08.18 11:42:06
K1MHouska Jan2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009123  135 so
30.08.18 23:17:37
K1MStehno Petr2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009154  135 so
31.08.18 12:49:26
K1MCubr Filip2000DS2TJ ČSAD Plzeň038008  135 so
31.08.18 16:55:06
K1MČepička Ladislav2003DM2TJ ČSAD Plzeň038014  135 so
31.08.18 16:55:06
K1MHavránek Jakub2002DM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049064  135 so
31.08.18 21:17:12
K1MKlement Maxim2001DS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049019  135 so
31.08.18 21:17:12
K1MMarek Kryštof2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  135 so
31.08.18 21:17:12
K1MSemerád Adam2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  135 so
31.08.18 21:17:12
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  135 so
31.08.18 21:20:02
K1MHajduch Jaroslav2004ZS2Otava Strakonice027010  135 so
01.09.18 14:51:44
K1MFrencl Josef2002DM2Univerzitní sportovní klub Praha009134  135 so
01.09.18 19:48:25
K1MPátek Vítězslav2003DM2Vodní sporty Zábřeh135046  135 so
02.09.18 22:47:03
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  135 so
03.09.18 06:38:03
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  135 so
03.09.18 11:30:47
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  135 so
03.09.18 13:10:44
K1MTesař Vojtěch2002DM2SK VS Č. Budějovice023077  135 so
03.09.18 13:10:44
K1MPutzer Hynek2003DM2SK VS Č. Budějovice023099  135 so
03.09.18 13:10:44
K1MRezek Tomáš2001DS2SK VS Č. Budějovice023162  135 so
03.09.18 13:10:44
K1MStanovský Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023048  135 so
03.09.18 13:10:44
K1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  135 so
03.09.18 13:10:44
K1MSaal Štěpán2001DS2Delfín Jablonec046048  135 so
03.09.18 19:13:52
K1MHoral Vojtěch2002DM2Delfín Jablonec046079  135 so
03.09.18 20:05:28
K1MMrázek Jakub2004ZS2KK Opava121103  135 so
03.09.18 20:15:28
K1MVavrla Adam2000DS2KK Opava121063  135 so
03.09.18 20:15:28
K1MŠindelář Jan2002DM2TJ Loko Plzeň039050  135 so
03.09.18 20:30:40
K1MSvoboda Martin2005ZS2TJ Loko Žatec052034  135 so
03.09.18 20:37:46
K1MMilyan David2001DS2TJ Loko Žatec052003  135 so
03.09.18 20:37:46
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  135 so
03.09.18 20:39:28
K1MHrňák Jáchym2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  135 so
03.09.18 20:39:28
K1MChochola Ondřej2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014078  135 so
03.09.18 20:39:28
K1MTáborský Jan2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  135 so
03.09.18 21:10:16
K1MBízek Marek2005ZS2KK Brandýs nad Labem011026  135 so
03.09.18 21:21:14
K1MŠvejd Jakub2001DS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042008  135 so
04.09.18 08:41:09
K1MTurner Karel2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  135 so
04.09.18 08:41:09
K1MGaluška Zdeněk2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  135 so
04.09.18 08:41:09
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  135 so
04.09.18 21:45:58
K1MKudrna Josef2004ZS2DUKLA Brandýs012073  135 so
04.09.18 21:45:58
K1MProcházka Josef2002DM2DUKLA Brandýs012046  135 so
04.09.18 21:45:58
K1MŠorel Martin2001DS2DUKLA Brandýs012018  135 so
04.09.18 21:45:58
K1MVenc Štěpán2004ZS2DUKLA Brandýs012066  135 so
04.09.18 21:45:58
K1MKruťa Kryštof2000DS2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  135 so
05.09.18 15:17:53
K1MJuda Mikuláš2003DM2SK VS Karbo Benátky010109  135 so
05.09.18 15:20:59
K1MSahula Matěj2003DM2SK VS Karbo Benátky010102  135 so
05.09.18 15:20:59
K1MStránský Daniel2002DM2SK VS Karbo Benátky010103  135 so
05.09.18 15:20:59
K1MVeverka Lukáš2002DM2SK VS Karbo Benátky010008  135 so
05.09.18 15:20:59
K1MKirchner David2002DM2Bohemians Praha001114  135 so
05.09.18 15:45:51
K1MNovák Filip2002DM2Bohemians Praha001030  135 so
05.09.18 15:45:51
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  135 so
05.09.18 18:44:05
K1MGabrlík Jakub2004ZS2UP Olomouc119152  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MGabrlík Tomáš2000DS2UP Olomouc119116  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MHala Jiří2002DM2UP Olomouc119143  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MHradec Matěj2003DM2UP Olomouc119142  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MMráka Jan2004ZS2UP Olomouc119154  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MTichý Štěpán2000DS2UP Olomouc119200  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MFuriš Eduard2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  135 so
06.09.18 12:20:25
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  135 so
06.09.18 13:47:39
K1MBergmann Ondřej2000DS2Kanoe Klub Spoj Brno103026  135 so
06.09.18 13:47:39
K1MMatějíček Vojtěch2002DM2Kanoe Klub Spoj Brno103036  135 so
06.09.18 13:47:40
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  135 so
06.09.18 13:55:44
K1MVácha Marek2003DM3+TJ Šumperk z.s.129037  135 so
28.08.18 18:25:55
K1MŘezník Vít2001DS3+TJ Šumperk z.s.129017  135 so
28.08.18 18:25:55
K1MBrokeš Marek2003DM3+TJ Šumperk z.s.129038  135 so
28.08.18 18:25:55
K1MVránek Jan2004ZS3+VS Blovice033009  135 so
29.08.18 14:32:48
K1MSemerád Jakub2006ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  135 so
31.08.18 21:17:12
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  135 so
02.09.18 09:34:22
K1MBeier Alva2005ZS3+Loko Trutnov060054  135 so
03.09.18 11:30:47
K1MSuk Jakub2002DM3+Loko Trutnov060053  135 so
03.09.18 11:30:47
K1MNovotný David2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023029  135 so
03.09.18 13:10:44
K1MBudák David2003DM3+TJ DNT VS Kadaň047010  135 so
03.09.18 13:22:19
K1MKökörčin Matěj2003DM3+Vodní sporty Desná128008  135 so
03.09.18 18:11:49
K1MRutar Martin2003DM3+Vodní sporty Desná128014  135 so
03.09.18 18:11:49
K1MPanzer Martin2007ZM3+TJ Loko Plzeň039033  135 so
03.09.18 20:30:40
K1MŠtercl Dominik2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011043  135 so
03.09.18 21:21:14
K1MVenc Ondřej2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011022  135 so
03.09.18 21:21:14
K1MHluchý Vilém2006ZM3+KK Brandýs nad Labem011045  135 so
03.09.18 21:21:14
K1MŠvejd Jan2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042022  135 so
04.09.18 08:41:09
K1MHynek Pavel2003DM3+TJ Semily059012  135 so
05.09.18 18:44:05
K1MHric Ondřej2004ZS3+UP Olomouc119092  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MKosík Dan2004ZS3+UP Olomouc119173  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MProcházka Vojtěch2002DM3+UP Olomouc119124  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MRetek Toman2007ZM3+UP Olomouc119188  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MRetek Václav2007ZM3+UP Olomouc119189  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MStřílka Richard2006ZM3+UP Olomouc119180  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MŠotek Adam2005ZS3+UP Olomouc119118  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MŠtybnar Vojtěch2005ZS3+UP Olomouc119197  135 so
06.09.18 11:23:35
K1MOlšák Matyáš2001DS3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024067  135 so
06.09.18 12:20:25
K1MOndřich Václav2001DS3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024072  135 so
06.09.18 12:20:25
K1MDziadek Marek2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103017  135 so
06.09.18 13:47:39
celkem K1M: 111    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽNesnídalová Lucie2002DM1TJ Loko Žatec052020  135 so
03.09.18 20:37:46
K1ŽGalušková Antonie2001DS1Klub vodních sportů Sušice z.s.042031  135 so
04.09.18 08:41:09
K1ŽSatková Gabriela2001DS1Kanoe Klub Spoj Brno103016  135 so
06.09.18 13:47:40
K1ŽDušková Michala2000DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009105  135 so
27.08.18 10:13:12
K1ŽBeranová Hana2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009112  135 so
30.08.18 11:42:06
K1ŽVaňková Klára2001DS2+VS Tábor030043  135 so
03.09.18 06:38:03
K1ŽKloboučková Ivana2003DM2+KK Opava121009  135 so
03.09.18 20:15:28
K1ŽNeugebauerová Anna Marie2002DM2+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014065  135 so
03.09.18 20:39:28
K1ŽVrbová Alexandra2000DS2+Vodácký oddíl Horšovský Týn066009  135 so
03.09.18 21:10:16
K1ŽBeková Kateřina2002DM2+DUKLA Brandýs012038  135 so
04.09.18 21:45:58
K1ŽKarlíková Barbora2002DM2+DUKLA Brandýs012069  135 so
04.09.18 21:45:58
K1ŽDvořáková Dominika2002DM2+Bohemians Praha001115  135 so
05.09.18 15:45:51
K1ŽDoležalová Lucie2003DM2+UP Olomouc119157  135 so
06.09.18 11:23:35
K1ŽKneblová Klára2005ZS2+UP Olomouc119064  135 so
06.09.18 11:23:35
K1ŽKneblová Tereza2003DM2+UP Olomouc119053  135 so
06.09.18 11:23:35
K1ŽNěmcová Marie2000DS2+Kanoe Klub Spoj Brno103024  135 so
06.09.18 13:47:40
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  135 so
13.08.18 08:58:11
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  135 so
13.08.18 08:58:11
K1ŽKošíková Denisa2002DM2SK Veselí nad Moravou133047  135 so
23.08.18 20:39:28
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  135 so
23.08.18 23:06:14
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  135 so
28.08.18 11:51:12
K1ŽHaucková Gabriela2002DM2KVS Hradec Králové045006  135 so
29.08.18 20:57:54
K1ŽKeprtová Markéta2001DS2KVS Hradec Králové045028  135 so
29.08.18 20:57:54
K1ŽSoučková Lucie2004ZS2KVS Hradec Králové045024  135 so
29.08.18 20:57:54
K1ŽFreislebenová Patricia2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009142  135 so
30.08.18 19:55:09
K1ŽKrálová Adéla2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009103  135 so
30.08.18 21:07:30
K1ŽHeková Natálie2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  135 so
31.08.18 21:17:12
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2SK VS Č. Budějovice023017  135 so
03.09.18 13:10:44
K1ŽTesařová Hana2004ZS2SK VS Č. Budějovice023085  135 so
03.09.18 13:10:44
K1ŽMorenová Adriana2004ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009096  135 so
03.09.18 17:20:02
K1ŽNováková Karolína2002DM2TJ Loko Žatec052036  135 so
03.09.18 20:37:46
K1ŽHrdličková Sára2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  135 so
03.09.18 20:39:28
K1ŽMachutová Iva2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  135 so
03.09.18 20:39:28
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014011  135 so
03.09.18 20:39:28
K1ŽMinárová Natálie2001DS2VK Tzunami Ostrava118016  135 so
03.09.18 20:44:45
K1ŽKudělásková Monika2003DM2VK Tzunami Ostrava118014  135 so
03.09.18 20:44:45
K1ŽFabianová Anna2007ZM2VK Tzunami Ostrava118017  135 so
03.09.18 20:44:45
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  135 so
03.09.18 21:10:16
K1ŽGalušková Bára2006ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  135 so
04.09.18 08:41:09
K1ŽCapalini Nicola2002DM2DUKLA Brandýs012052  135 so
04.09.18 21:45:58
K1ŽKofroňová Zuzana2002DM2SK VS Karbo Benátky010009  135 so
05.09.18 15:20:59
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  135 so
06.09.18 11:23:35
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  135 so
06.09.18 11:23:35
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  135 so
06.09.18 11:23:35
K1ŽŠtěpánková Petra2001DS2UP Olomouc119068  135 so
06.09.18 11:23:35
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  135 so
06.09.18 12:20:25
K1ŽNovosadová Kristina2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  135 so
06.09.18 12:20:25
K1ŽDziadková Zuzana2002DM2Kanoe Klub Spoj Brno103009  135 so
06.09.18 13:47:40
K1ŽDaňková Anna2004ZS3+TJ Šumperk z.s.129007  135 so
28.08.18 18:25:55
K1ŽMrázková Klára2006ZM3+KK Opava121035  135 so
03.09.18 20:15:28
K1ŽHrušková Klára2001DS3+KK Opava121026  135 so
03.09.18 20:15:28
K1ŽBrotánková Petra2001DS3+TJ Loko Plzeň039015  135 so
03.09.18 20:30:40
K1ŽHoráková Julie2006ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  135 so
03.09.18 20:39:28
K1ŽDoležalová Viktorie2001DS3+SK VS Karbo Benátky010110  135 so
05.09.18 15:20:59
K1ŽKolihová Hana2003DM3+SK Domeček Soběslav026018  135 so
05.09.18 20:17:50
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3+UP Olomouc119176  135 so
06.09.18 11:23:35
K1ŽRetková Marie2003DM3+UP Olomouc119215  135 so
06.09.18 11:23:35
K1ŽStřílková Jana2004ZS3+UP Olomouc119181  135 so
06.09.18 11:23:35
K1ŽPaloudová Karolína2000DS3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  135 so
06.09.18 12:20:25
celkem K1Ž: 59    
počty C1M: 38   C1Ž: 23   C2M: 5   C2X: 9   K1M: 111   K1Ž: 59     celkem: 245