- 131 01.09.2018 sobota, Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném, startovné: mládež 200,- dospělí 0,-
01.09.2018 - 02.09.2018, SK Vodní slalom České Budějovice
on-line přihlašování od 26.07.2018 00:00:00 do 29.08.2018 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Urban Michal | 2004 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 131 so | 16.08.18 19:02:37 | |
C1M | Větrovský Tomáš | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009016 | 131 so | 20.08.18 09:57:02 | |
C1M | Mrázek Jakub | 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 131 so | 23.08.18 14:14:30 | |
C1M | Jiras Filip | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 131 so | 27.08.18 08:33:34 | |
C1M | Rašner Karel | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 131 so | 27.08.18 11:50:03 | |
C1M | Beier Matouš | 2004 | ZS | 2 | Loko Trutnov | 060047 | 131 so | 27.08.18 22:03:09 | |
C1M | Pollert Jan | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 131 so | 28.08.18 12:28:47 | |
C1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 131 so | 29.08.18 09:52:00 | |
C1M | Šedivý Vít | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 131 so | 29.08.18 12:34:46 | |
C1M | Hartl Jakub | 2004 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 | 131 so | 29.08.18 15:08:43 | |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
C1M | Pollert Jáchym | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 131 so | 26.08.18 22:17:33 | |
C1M | Veselý Ondřej | 2004 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057054 | 131 so | 27.08.18 18:47:02 | |
C1M | Šťastný Matěj | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057075 | 131 so | 27.08.18 18:47:02 | |
C1M | Drábek Matyáš | 2005 | ZS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045022 | 131 so | 28.08.18 20:56:17 | |
C1M | Hric Ondřej | 2004 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
C1M | Kosík Dan | 2004 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
C1M | Vejnar Samuel | 2005 | ZS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 131 so | 29.08.18 23:10:18 | |
C1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 131 so | 16.08.18 19:02:37 | |
C1M | Štercl Dominik | 2005 | ZS | 3 | TJ DUKLA Praha | 012083 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
C1M | Loun Matěj Václav | 2004 | ZS | TJ Šumperk z.s. | 129040 | 131 so | 16.08.18 19:02:37 | ||
C1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 131 so | 27.08.18 11:11:02 | |
C1M | Heger Jonáš | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045021 | 131 so | 28.08.18 20:56:17 | |
C1M | Indruch Matěj | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045012 | 131 so | 28.08.18 20:56:17 | |
C1M | Válek Michal | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030025 | 131 so | 29.08.18 09:52:00 | |
C1M | Prüher Vojtěch | 2006 | ZM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 | 131 so | 29.08.18 12:34:46 | |
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 131 so | 29.08.18 21:47:32 | |
C1M | Svoboda Adam | 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 131 so | 27.08.18 15:59:42 | |
C1M | Plášil Hynek | 2006 | ZM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057086 | 131 so | 27.08.18 18:47:02 | |
C1M | Saidl František | 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009153 | 131 so | 28.08.18 18:49:33 | |
C1M | Voneš Jakub | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
C1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 131 so | 29.08.18 21:47:32 | |
celkem C1M: 35 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Kneblová Klára | 2005 | ZS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
C1Ž | Morenová Adriana | 2004 | ZS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 131 so | 25.08.18 10:28:27 | |
C1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
C1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 131 so | 29.08.18 12:34:46 | |
C1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 131 so | 29.08.18 15:08:43 | |
C1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 131 so | 29.08.18 21:07:54 | |
C1Ž | Dobešová Eva | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 131 so | 29.08.18 21:43:03 | |
C1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
C1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 131 so | 23.08.18 16:14:00 | |
C1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 131 so | 28.08.18 08:11:06 | |
C1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030046 | 131 so | 29.08.18 09:52:00 | |
C1Ž | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 131 so | 29.08.18 21:43:03 | |
C1Ž | Střílková Jana | 2004 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
C1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | ZS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 131 so | 29.08.18 23:10:18 | |
C1Ž | Kolářová Markéta | 2005 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090033 | 131 so | 27.08.18 12:02:58 | |
C1Ž | Tesařová Hana | 2004 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023085 | 131 so | 29.08.18 12:34:46 | |
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 131 so | 28.08.18 08:46:47 | |
C1Ž | Mrázková Klára | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 131 so | 23.08.18 14:14:30 | |
C1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | ZM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 131 so | 29.08.18 15:08:44 | |
C1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
C1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 131 so | 29.08.18 20:44:25 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
C1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
C1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 131 so | 29.08.18 21:47:32 | |
celkem C1Ž: 24 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Pechač Jonáš Pollert Jáchym | 2004 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 009136 | 131 so | 26.08.18 22:17:33 | |
C2M | Černík Štěpán Jiras Filip | 2006 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha TJ DUKLA Praha | 009036 012007 | 131 so | 27.08.18 11:31:44 | |
C2M | Beier Alva Beier Matouš | 2005 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice Loko Trutnov | 057157 060047 | 131 so | 27.08.18 22:03:09 | |
C2M | Šedivý Vít Prüher Vojtěch | 2004 2006 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 023071 | 131 so | 29.08.18 12:34:46 | |
C2M | Gabrlík Jakub Mráka Jan | 2004 2004 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 119154 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
C2M | Urban Jaroslav Šotek Adam | 2004 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 119118 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
C2M | Capalini Daniel Venc Štěpán | 2005 2004 | ZS | 3 | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 012061 012066 | 131 so | 27.08.18 07:27:53 | |
C2M | Šťastný Matěj Plášil Hynek | 2005 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057075 057086 | 131 so | 27.08.18 18:47:02 | |
C2M | Veselý Ondřej Němec Radek | 2004 2004 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057054 057036 | 131 so | 27.08.18 18:47:02 | |
celkem C2M: 9 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Součková Lucie Drábek Matyáš | 2004 2005 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové KVS Hradec Králové | 045024 045022 | 131 so | 28.08.18 20:56:17 | |
C2X | Janů Veronika Novák Matyáš | 2005 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 119076 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
C2X | Červenková Amélie Ondruš Mario | 2005 2005 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 009133 | 131 so | 13.08.18 08:54:00 | |
C2X | Šefčíková Anastázie Kovář Michal | 2004 2009 | ZS | 3 | KK Opava KK Opava | 121006 121022 | 131 so | 23.08.18 14:14:30 | |
C2X | Hansgutová Monika Štýbnar Vojtěch | 2005 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 119197 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
C2X | Vejnar Samuel Kleinová Štěpánka | 2005 2005 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 024059 | 131 so | 29.08.18 23:10:18 | ||
celkem C2X: 6 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Mrázek Jakub | 2004 | ZS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 131 so | 23.08.18 14:14:30 | |
K1M | Hajduch Jaroslav | 2004 | ZS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090030 | 131 so | 16.08.18 06:27:57 | |
K1M | Urban Michal | 2004 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 131 so | 16.08.18 19:02:37 | |
K1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 131 so | 16.08.18 19:02:37 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | ZS | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 131 so | 21.08.18 13:31:46 | |
K1M | Jinek Hugo | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 | 131 so | 26.08.18 16:59:55 | |
K1M | Capalini Daniel | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012061 | 131 so | 27.08.18 07:27:53 | |
K1M | Kudrna Josef | 2004 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011093 | 131 so | 27.08.18 07:27:53 | |
K1M | Venc Štěpán | 2004 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012066 | 131 so | 27.08.18 07:27:53 | |
K1M | Rašner Karel | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 131 so | 27.08.18 11:50:03 | |
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 131 so | 27.08.18 19:07:17 | |
K1M | Turner Karel | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 131 so | 28.08.18 21:34:59 | |
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | ZS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 131 so | 28.08.18 21:34:59 | |
K1M | Semerád Adam | 2004 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 131 so | 29.08.18 08:29:25 | |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 131 so | 29.08.18 09:52:00 | |
K1M | Novák Václav | 2005 | ZS | 2 | VS Tábor | 030071 | 131 so | 29.08.18 09:52:00 | |
K1M | Stanovský Jakub | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023048 | 131 so | 29.08.18 12:34:46 | |
K1M | Šimák Jakub | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023050 | 131 so | 29.08.18 12:34:46 | |
K1M | Bízek Marek | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012076 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
K1M | Zach Radovan | 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011055 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
K1M | Hrňák Jáchym | 2004 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014067 | 131 so | 29.08.18 20:44:25 | |
K1M | Chochola Ondřej | 2004 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014078 | 131 so | 29.08.18 20:44:25 | |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 131 so | 29.08.18 20:44:25 | |
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 131 so | 29.08.18 23:10:18 | |
K1M | Egert Tomáš | 2004 | ZS | 3+ | KK Rakovník | 017003 | 131 so | 20.08.18 21:02:01 | |
K1M | Hadraba Martin | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090014 | 131 so | 23.08.18 07:37:56 | |
K1M | Ondruš Mario | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009133 | 131 so | 25.08.18 22:56:48 | |
K1M | Rendón Enrique | 2005 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001023 | 131 so | 27.08.18 09:50:21 | |
K1M | Jiřík Matěj | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057025 | 131 so | 27.08.18 18:47:02 | |
K1M | Němec Radek | 2004 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057036 | 131 so | 27.08.18 18:47:02 | |
K1M | Čmejrek Cyril | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009140 | 131 so | 27.08.18 19:34:47 | |
K1M | Rolenc Jakub | 2004 | ZS | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133025 | 131 so | 27.08.18 20:53:27 | |
K1M | Zeman Šimon | 2004 | ZS | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133127 | 131 so | 27.08.18 20:53:27 | |
K1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 131 so | 27.08.18 22:03:09 | |
K1M | Stolín Adam | 2005 | ZS | 3+ | Loko Trutnov | 060046 | 131 so | 27.08.18 22:03:09 | |
K1M | Sobotka Adam | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103001 | 131 so | 28.08.18 08:11:06 | |
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 131 so | 28.08.18 08:11:06 | |
K1M | Pechač Jonáš | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 | 131 so | 28.08.18 15:35:49 | |
K1M | Strasser Marek | 2004 | ZS | 3+ | TJ Loko Žatec | 052025 | 131 so | 28.08.18 20:41:18 | |
K1M | Švejd Jan | 2004 | ZS | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042022 | 131 so | 28.08.18 21:34:59 | |
K1M | Škop Jáchym | 2005 | ZS | 3+ | Otava Strakonice | 027017 | 131 so | 28.08.18 21:38:40 | |
K1M | Virágh Tomáš | 2004 | ZS | 3+ | SK Třebechovice | 061013 | 131 so | 28.08.18 22:25:16 | |
K1M | Benda Jan | 2005 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049006 | 131 so | 29.08.18 08:29:25 | |
K1M | Hezina Jiří | 2004 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049068 | 131 so | 29.08.18 08:29:25 | |
K1M | Pištora Michal | 2005 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049029 | 131 so | 29.08.18 08:29:25 | |
K1M | Komárek Jakub | 2005 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 131 so | 29.08.18 12:34:46 | |
K1M | Novotný David | 2005 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023029 | 131 so | 29.08.18 12:34:46 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 033009 | 131 so | 29.08.18 14:30:14 | |
K1M | Körner Adam | 2004 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011061 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
K1M | Kuchař Antonín | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011057 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
K1M | Petr Lukáš | 2004 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011048 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
K1M | Popelka Petr | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011047 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
K1M | Štercl Dominik | 2005 | ZS | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012083 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
K1M | Taraba Matyáš | 2004 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 011070 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
K1M | Valášek Jan | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
K1M | Štibrányi David | 2004 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011068 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
K1M | Sedlařík Adam | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014073 | 131 so | 29.08.18 20:44:25 | |
K1M | Pavelka Marek | 2004 | ZS | 3+ | Vodní sporty Desná | 128013 | 131 so | 29.08.18 21:19:15 | |
K1M | Strnad Ondřej | 2004 | ZS | 3+ | Vodní sporty Desná | 128016 | 131 so | 29.08.18 21:19:15 | |
K1M | Lžičař David | 2004 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090006 | 131 so | 29.08.18 21:46:57 | |
K1M | Hric Ondřej | 2004 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1M | Kosík Dan | 2004 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1M | Urban Jaroslav | 2004 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1M | Jahoda Jakub | 2004 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090022 | 131 so | 29.08.18 23:36:35 | |
K1M | Loun Matěj Václav | 2004 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129040 | 131 so | 16.08.18 19:02:37 | |
K1M | Císařovský Adam | 2005 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090016 | 131 so | 26.08.18 08:51:26 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001111 | 131 so | 27.08.18 19:07:17 | |
K1M | Doležal Filip | 2004 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133023 | 131 so | 27.08.18 20:53:27 | |
K1M | Polášek Martin | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133034 | 131 so | 27.08.18 20:53:27 | |
K1M | Bernat Pavel | 2004 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103019 | 131 so | 28.08.18 08:11:06 | |
K1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 131 so | 29.08.18 08:14:08 | |
K1M | Novotný Ondřej | 2005 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049069 | 131 so | 29.08.18 08:29:25 | |
K1M | Westfal Mattias | 2004 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014094 | 131 so | 29.08.18 20:44:25 | |
K1M | Kindl Ferdinand | 2004 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009039 | 131 so | 29.08.18 21:46:56 | |
K1M | Pokorný Ctibor | 2005 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024044 | 131 so | 29.08.18 23:10:18 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 131 so | 24.08.18 07:49:34 | |
K1M | Švejd Jáchym | 2007 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 | 131 so | 28.08.18 21:34:59 | |
K1M | Marek Kryštof | 2006 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049067 | 131 so | 29.08.18 08:29:25 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZM | 2 | VS Tábor | 030034 | 131 so | 29.08.18 09:52:00 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1M | Milyan Daniel | 2006 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014101 | 131 so | 21.08.18 13:31:46 | |
K1M | Kárník Tadeáš | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 131 so | 23.08.18 17:37:29 | |
K1M | Burger Jáchym | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009050 | 131 so | 26.08.18 11:54:03 | |
K1M | Bláha Vojtěch | 2006 | ZM | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118021 | 131 so | 26.08.18 19:43:18 | |
K1M | Míka Hynek | 2006 | ZM | 3+ | TJ Bohemians Praha | 026001 | 131 so | 26.08.18 22:48:05 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 131 so | 27.08.18 11:11:02 | |
K1M | Svoboda Adam | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 131 so | 27.08.18 15:59:42 | |
K1M | Babouček Antonín | 2007 | ZM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090039 | 131 so | 27.08.18 16:06:28 | |
K1M | Pollert Antonín | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 131 so | 28.08.18 12:28:47 | |
K1M | Saidl František | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009153 | 131 so | 28.08.18 18:49:33 | |
K1M | Hauck Marek | 2007 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045019 | 131 so | 28.08.18 20:56:17 | |
K1M | Heger Jonáš | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045021 | 131 so | 28.08.18 20:56:17 | |
K1M | Indruch Matěj | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045012 | 131 so | 28.08.18 20:56:17 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 131 so | 29.08.18 08:29:25 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 131 so | 29.08.18 08:29:25 | |
K1M | Novák Matouš | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030024 | 131 so | 29.08.18 09:52:00 | |
K1M | Válek Michal | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030025 | 131 so | 29.08.18 09:52:00 | |
K1M | Hluchý Vilém | 2006 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011045 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
K1M | Voneš Jakub | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
K1M | Bohatý Oto | 2007 | ZM | 3+ | SK Třebechovice | 011088 | 131 so | 29.08.18 21:07:54 | |
K1M | Jaroš Michael | 2006 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119171 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1M | Střílka Richard | 2006 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1M | Chytil Lumír | 2006 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129042 | 131 so | 16.08.18 19:02:37 | |
K1M | Hanuš Jakub | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 131 so | 20.08.18 21:02:01 | |
K1M | Petříček Adam | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052026 | 131 so | 21.08.18 13:31:46 | |
K1M | Kovář Filip | 2006 | ZM | 3 | KK Opava | 121017 | 131 so | 23.08.18 14:14:30 | |
K1M | Stropek Tobiáš | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121007 | 131 so | 23.08.18 14:14:30 | |
K1M | Štolfa Filip | 2006 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118029 | 131 so | 26.08.18 19:43:18 | |
K1M | Pollert Jonáš | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 | 131 so | 26.08.18 22:17:33 | |
K1M | Sladovník Jakub | 2006 | ZM | 3 | SK Domeček Soběslav | 026002 | 131 so | 26.08.18 22:48:05 | |
K1M | Kutek Michal | 2006 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 012087 | 131 so | 27.08.18 07:24:31 | |
K1M | Veverka Čeněk | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039014 | 131 so | 27.08.18 11:11:02 | |
K1M | Zeman Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133017 | 131 so | 27.08.18 20:53:27 | |
K1M | Škop Jan | 2007 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027016 | 131 so | 28.08.18 21:38:40 | |
K1M | Beránek Tomáš | 2006 | ZM | 3 | SK Třebechovice | 061016 | 131 so | 28.08.18 22:25:16 | |
K1M | Druska Vojtěch | 2006 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023021 | 131 so | 29.08.18 12:34:46 | |
K1M | Hotový Václav | 2006 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023057 | 131 so | 29.08.18 12:34:46 | |
K1M | Kolář Jakub | 2006 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023058 | 131 so | 29.08.18 12:34:46 | |
K1M | Bandas Matěj | 2006 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011069 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
K1M | Foltín Šimon | 2006 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011049 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
K1M | Stratil Filip | 2006 | ZM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 | 131 so | 29.08.18 20:25:12 | |
K1M | Klimeš Vít | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014034 | 131 so | 29.08.18 20:44:25 | |
K1M | Hrňák Šimon | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014064 | 131 so | 29.08.18 20:44:25 | |
K1M | Šustr Vojtěch | 2006 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014075 | 131 so | 29.08.18 20:44:25 | |
K1M | Brázda Šimon | 2007 | ZM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 131 so | 29.08.18 21:43:03 | ||
K1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1M | Pomajbík Filip | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119187 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 131 so | 29.08.18 23:10:18 | |
K1M | Novotný Petr | 2006 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 131 so | 29.08.18 23:10:18 | |
K1M | Novosad Jonáš | 2006 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024049 | 131 so | 29.08.18 23:10:18 | |
K1M | Kasper Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 131 so | 29.08.18 23:10:18 | |
K1M | Novák Jáchym | 2006 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001135 | 131 so | 27.08.18 19:07:17 | ||
K1M | Vosmek Jáchym | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 131 so | 29.08.18 08:14:08 | ||
celkem K1M: 143 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | ZS | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 131 so | 29.08.18 12:34:46 | |
K1Ž | Kneblová Klára | 2005 | ZS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1Ž | Červenková Amélie | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 | 131 so | 13.08.18 08:54:00 | |
K1Ž | Daňková Anna | 2004 | ZS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129007 | 131 so | 16.08.18 19:02:37 | |
K1Ž | Sedláková Magdalena | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009099 | 131 so | 21.08.18 14:01:38 | |
K1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 131 so | 23.08.18 16:14:00 | |
K1Ž | Morenová Adriana | 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 131 so | 25.08.18 10:30:46 | |
K1Ž | Šampalíková Klára | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 039029 | 131 so | 27.08.18 11:11:02 | |
K1Ž | Kolářová Markéta | 2005 | ZS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090033 | 131 so | 27.08.18 12:02:58 | |
K1Ž | Součková Lucie | 2004 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045024 | 131 so | 28.08.18 20:56:17 | |
K1Ž | Pavelková Markéta | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012084 | 131 so | 28.08.18 22:32:56 | |
K1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030046 | 131 so | 29.08.18 09:52:00 | |
K1Ž | Tesařová Hana | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023085 | 131 so | 29.08.18 12:34:46 | |
K1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 131 so | 29.08.18 15:08:44 | |
K1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 131 so | 29.08.18 21:07:54 | |
K1Ž | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 2 | Vodní sporty Desná | 128015 | 131 so | 29.08.18 21:19:15 | |
K1Ž | Dobešová Eva | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 131 so | 29.08.18 21:43:03 | |
K1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 131 so | 29.08.18 21:47:31 | |
K1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 131 so | 29.08.18 21:47:32 | |
K1Ž | Kleinová Štěpánka | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 131 so | 29.08.18 23:10:18 | |
K1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 131 so | 29.08.18 23:10:18 | |
K1Ž | Šefčíková Anastázie | 2004 | ZS | 3+ | KK Opava | 121006 | 131 so | 23.08.18 14:14:30 | |
K1Ž | Burgerová Ester | 2004 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090019 | 131 so | 26.08.18 11:54:03 | |
K1Ž | Bundová Simona | 2004 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057008 | 131 so | 27.08.18 18:47:02 | |
K1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 131 so | 28.08.18 08:11:06 | |
K1Ž | Pechlátová Nikola | 2004 | ZS | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042041 | 131 so | 28.08.18 21:34:59 | |
K1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | ZS | 3+ | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 131 so | 29.08.18 08:14:08 | |
K1Ž | Tkadlecová Kateřina | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014076 | 131 so | 29.08.18 20:44:25 | |
K1Ž | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 131 so | 29.08.18 21:43:03 | |
K1Ž | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 131 so | 29.08.18 21:47:32 | |
K1Ž | Střílková Jana | 2004 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 131 so | 29.08.18 21:47:32 | |
K1Ž | Vojtěchová Barbora | 2004 | ZS | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 131 so | 29.08.18 21:43:03 | ||
K1Ž | Mrázková Klára | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 131 so | 23.08.18 14:14:30 | |
K1Ž | Fabianová Anna | 2007 | ZM | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 131 so | 26.08.18 19:43:18 | |
K1Ž | Tůmová Veronika | 2006 | ZM | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034027 | 131 so | 27.08.18 21:45:01 | |
K1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 131 so | 28.08.18 08:46:48 | |
K1Ž | Galušková Bára | 2006 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042006 | 131 so | 28.08.18 21:34:59 | |
K1Ž | Heková Natálie | 2006 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049063 | 131 so | 29.08.18 08:29:25 | |
K1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | ZM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 131 so | 29.08.18 15:08:44 | |
K1Ž | Šrétrová Amálie | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 131 so | 29.08.18 20:44:25 | |
K1Ž | Motlová Andrea | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045016 | 131 so | 28.08.18 20:56:17 | |
K1Ž | Štěpánková Julie | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045033 | 131 so | 28.08.18 20:56:17 | |
K1Ž | Beerová Anežka | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049066 | 131 so | 29.08.18 08:29:25 | |
K1Ž | Riantová Marie | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030068 | 131 so | 29.08.18 09:52:00 | |
K1Ž | Bočková Kateřina | 2007 | ZM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023007 | 131 so | 29.08.18 12:34:46 | |
K1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 131 so | 29.08.18 20:11:32 | |
K1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 131 so | 29.08.18 20:44:25 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 131 so | 29.08.18 21:47:32 | |
K1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 131 so | 29.08.18 21:47:32 | |
K1Ž | Milotová Dora | 2007 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001120 | 131 so | 27.08.18 19:07:17 | |
K1Ž | Kylbergerová Iva | 2007 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027003 | 131 so | 28.08.18 21:38:40 | |
K1Ž | Sakalová Magdaléna | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 131 so | 29.08.18 20:44:25 | |
K1Ž | Sakalová Markéta | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 131 so | 29.08.18 20:44:25 | |
K1Ž | Chocholová Veronika | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014079 | 131 so | 29.08.18 20:44:25 | |
K1Ž | Jurajdová Simona | 2007 | ZM | 3 | Vodní sporty Desná | 128006 | 131 so | 29.08.18 21:19:15 | |
K1Ž | Jurajdová Veronika | 2007 | ZM | 3 | Vodní sporty Desná | 128007 | 131 so | 29.08.18 21:19:15 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 131 so | 29.08.18 21:47:32 | |
K1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 131 so | 29.08.18 21:47:32 | |
celkem K1Ž: 60 | |||||||||
počty C1M: 35 C1Ž: 24 C2M: 9 C2X: 6 K1M: 143 K1Ž: 60 celkem: 277 |