• 121  23.08.2018 čtvrtek, ECA CUP + ECA CUP JUNIORŮ ve sprintu v Roudnici n.L., startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
22.08.2018 - 23.08.2018, Klub Kanoistika Roudnice n.L.
on-line přihlašování od 19.07.2018 00:00:00 do 17.08.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MKlíma Vojtěch2002DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024033  121 čt
13.08.18 16:19:01
C1MNovosad Lukáš1976V1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024001  121 čt
13.08.18 16:19:01
C1MBeier Matouš2004ZS1Loko Trutnov060047  121 čt
15.08.18 20:58:20
celkem C1M: 3    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽPaloudová Anežka1999MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  121 čt
13.08.18 16:19:01
C1ŽNěmcová Marie2000DSMTKanoe Klub Spoj Brno103024  121 čt
14.08.18 19:53:34
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  121 čt
13.08.18 16:19:01
C1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  121 čt
13.08.18 16:19:01
C1ŽPlachtová Alexandra19981SK Vltava Č. Krumlov z.s.024030  121 čt
13.08.18 16:19:01
C1ŽSatková Martina19981DUKLA Brandýs012074  121 čt
14.08.18 07:17:24
C1ŽDziadková Zuzana2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103009  121 čt
14.08.18 19:53:34
C1ŽNovosadová Kristina2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  121 čt
13.08.18 16:19:01
celkem C1Ž: 8    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MKoblížek Daniel
Švagr Rostislav
2000
2000
DS1Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
060040
063058
 121 čt
15.08.18 20:58:20
C2MBeier Alva
Beier Matouš
2005
2004
ZS2Loko Trutnov
Loko Trutnov
060054
060047
 121 čt
15.08.18 20:58:20
celkem C2M: 2    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MSatke Adam1994MTKanoe Klub Spoj Brno103041  121 čt
14.08.18 19:53:34
K1MZapletal Vojtěch1998MTBohemians Praha001112  121 čt
15.08.18 14:22:36
K1MMatějíček Vojtěch2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103036  121 čt
14.08.18 19:53:34
K1MZapletal Mikuláš2000DS1Bohemians Praha001113  121 čt
15.08.18 14:22:36
K1MKirchner David2002DM1Bohemians Praha001114  121 čt
15.08.18 14:22:36
K1MKoblížek Daniel2000DS1Loko Trutnov060040  121 čt
15.08.18 20:58:20
K1MMarek Aleš1978V1Loko Trutnov060030  121 čt
15.08.18 20:58:20
K1MŠvagr Rostislav2000DS1SK Týniště nad Orlicí063058  121 čt
15.08.18 22:58:12
K1MOndřich Václav2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024072  121 čt
13.08.18 16:19:01
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  121 čt
14.08.18 10:31:40
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  121 čt
14.08.18 19:53:34
K1MBergmann Ondřej2000DS2Kanoe Klub Spoj Brno103026  121 čt
14.08.18 19:53:34
K1MBáča Milan1973V2KK Brandýs nad Labem011021  121 čt
15.08.18 09:14:56
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2Bohemians Praha001106  121 čt
15.08.18 14:22:36
K1MNovák Filip2002DM2Bohemians Praha001030  121 čt
15.08.18 14:22:36
K1MNedvěd Matěj2001DS2Bohemians Praha001123  121 čt
15.08.18 14:22:36
K1MVeniger Jan2000DS2SKK Vysoké Mýto064042  121 čt
15.08.18 15:16:45
K1MBeier Alva2005ZS2Loko Trutnov060054  121 čt
15.08.18 20:58:20
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  121 čt
16.08.18 19:26:21
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  121 čt
15.08.18 15:16:45
K1MFuriš Eduard2004ZSSK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  121 čt
13.08.18 16:19:01
K1MOlšák Matyáš2001DSSK Vltava Č. Krumlov z.s.024067  121 čt
13.08.18 16:19:01
celkem K1M: 22    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽPaloudová Anežka1999MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  121 čt
13.08.18 16:19:02
K1ŽSatková Martina1998MTDUKLA Brandýs012074  121 čt
14.08.18 07:17:24
K1ŽKolihová Hana2003DM1SK Domeček Soběslav026018  121 čt
11.08.18 22:21:50
K1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  121 čt
13.08.18 16:19:02
K1ŽVaňková Klára2001DS1VS Tábor030043  121 čt
14.08.18 10:31:40
K1ŽNěmcová Marie2000DS1Kanoe Klub Spoj Brno103024  121 čt
14.08.18 19:53:34
K1ŽDziadková Zuzana2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103009  121 čt
14.08.18 19:53:34
K1ŽBayerová Barbora19981Bohemians Praha001124  121 čt
15.08.18 14:22:36
K1ŽDvořáková Dominika2002DM1Bohemians Praha001115  121 čt
15.08.18 14:22:36
K1ŽBočánková Jana2003DM2SK Domeček Soběslav026019  121 čt
11.08.18 22:21:50
K1ŽKleinová Štěpánka2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024059  121 čt
13.08.18 16:19:01
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  121 čt
13.08.18 16:19:02
K1ŽNovosadová Kristina2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  121 čt
13.08.18 16:19:02
K1ŽBáčová Michaela19982KK Brandýs nad Labem011023  121 čt
15.08.18 09:14:56
K1ŽMašínová Marie19972Bohemians Praha001130  121 čt
15.08.18 14:22:36
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS2SKK Vysoké Mýto064055  121 čt
15.08.18 15:16:45
celkem K1Ž: 16    
počty C1M: 3   C1Ž: 8   C2M: 2   K1M: 22   K1Ž: 16     celkem: 51

Zahraniční závodníci

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1MFrančeškin Maks
1992
SLO Slovenia
Kajak kanu klub Ljubljana
 121 čt
31.07.18 18:10:29
celkem K1M: 1    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1ŽŠteblaj Ana
2002
DMSLO Slovenia
Kajak kanu klub Ljubljana
 121 čt
31.07.18 18:10:29
K1ŽJančar Živa
2002
DMSLO Slovenia
Kajak kanu klub Ljubljana
 121 čt
31.07.18 18:10:29
celkem K1W: 2    
počty zahraničních závodníků K1M: 1   K1Ž: 2     celkem : 3
Celkové součty: C1M: 3   C1Ž: 8   C2M: 2   K1M: 23   K1Ž: 18     celkem : 54