- 121 23.08.2018 čtvrtek, ECA CUP + ECA CUP JUNIORŮ ve sprintu v Roudnici n.L., startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
22.08.2018 - 23.08.2018, Klub Kanoistika Roudnice n.L.
on-line přihlašování od 19.07.2018 00:00:00 do 17.08.2018 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Klíma Vojtěch | 2002 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024033 | 121 čt | 13.08.18 16:19:01 | |
C1M | Novosad Lukáš | 1976 | V | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024001 | 121 čt | 13.08.18 16:19:01 | |
C1M | Beier Matouš | 2004 | ZS | 1 | Loko Trutnov | 060047 | 121 čt | 15.08.18 20:58:20 | |
celkem C1M: 3 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Paloudová Anežka | 1999 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 121 čt | 13.08.18 16:19:01 | ||
C1Ž | Němcová Marie | 2000 | DS | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 121 čt | 14.08.18 19:53:34 | |
C1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 121 čt | 13.08.18 16:19:01 | |
C1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 121 čt | 13.08.18 16:19:01 | |
C1Ž | Plachtová Alexandra | 1998 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024030 | 121 čt | 13.08.18 16:19:01 | ||
C1Ž | Satková Martina | 1998 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012074 | 121 čt | 14.08.18 07:17:24 | ||
C1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DM | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 121 čt | 14.08.18 19:53:34 | |
C1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 121 čt | 13.08.18 16:19:01 | |
celkem C1Ž: 8 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Koblížek Daniel Švagr Rostislav | 2000 2000 | DS | 1 | TJ Syntesia Pardubice SK Týniště nad Orlicí | 057140 063009 | 121 čt | 15.08.18 20:58:20 | |
C2M | Beier Alva Beier Matouš | 2005 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice Loko Trutnov | 057157 060047 | 121 čt | 15.08.18 20:58:20 | |
celkem C2M: 2 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Satke Adam | 1994 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103041 | 121 čt | 14.08.18 19:53:34 | ||
K1M | Zapletal Vojtěch | 1998 | MT | TJ Bohemians Praha | 001112 | 121 čt | 15.08.18 14:22:36 | ||
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 121 čt | 14.08.18 19:53:34 | |
K1M | Zapletal Mikuláš | 2000 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 001113 | 121 čt | 15.08.18 14:22:36 | |
K1M | Kirchner David | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 001114 | 121 čt | 15.08.18 14:22:36 | |
K1M | Koblížek Daniel | 2000 | DS | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057140 | 121 čt | 15.08.18 20:58:20 | |
K1M | Marek Aleš | 1978 | V | 1 | Loko Trutnov | 060030 | 121 čt | 15.08.18 20:58:20 | |
K1M | Švagr Rostislav | 2000 | DS | 1 | SK Týniště nad Orlicí | 063009 | 121 čt | 15.08.18 22:58:12 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 121 čt | 13.08.18 16:19:01 | |
K1M | Ondřich Václav | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024072 | 121 čt | 13.08.18 16:19:01 | |
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 121 čt | 13.08.18 16:19:01 | |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 121 čt | 14.08.18 10:31:40 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 121 čt | 14.08.18 19:53:34 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | DS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 121 čt | 14.08.18 19:53:34 | |
K1M | Báča Milan | 1973 | V | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011021 | 121 čt | 15.08.18 09:14:56 | |
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 121 čt | 15.08.18 14:22:36 | |
K1M | Novák Filip | 2002 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001030 | 121 čt | 15.08.18 14:22:36 | |
K1M | Nedvěd Matěj | 2001 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001123 | 121 čt | 15.08.18 14:22:36 | |
K1M | Veniger Jan | 2000 | DS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064042 | 121 čt | 15.08.18 15:16:45 | |
K1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 121 čt | 15.08.18 20:58:20 | |
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059021 | 121 čt | 16.08.18 19:26:21 | |
K1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 121 čt | 15.08.18 15:16:45 | |
celkem K1M: 22 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Paloudová Anežka | 1999 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 121 čt | 13.08.18 16:19:02 | ||
K1Ž | Satková Martina | 1998 | MT | TJ DUKLA Praha | 012074 | 121 čt | 14.08.18 07:17:24 | ||
K1Ž | Kolihová Hana | 2003 | DM | 1 | SK Domeček Soběslav | 026018 | 121 čt | 11.08.18 22:21:50 | |
K1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 121 čt | 13.08.18 16:19:02 | |
K1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 1 | VS Tábor | 030043 | 121 čt | 14.08.18 10:31:40 | |
K1Ž | Němcová Marie | 2000 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 121 čt | 14.08.18 19:53:34 | |
K1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DM | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 121 čt | 14.08.18 19:53:34 | |
K1Ž | Bayerová Barbora | 1998 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001124 | 121 čt | 15.08.18 14:22:36 | ||
K1Ž | Dvořáková Dominika | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 001115 | 121 čt | 15.08.18 14:22:36 | |
K1Ž | Bočánková Jana | 2003 | DM | 2 | SK Domeček Soběslav | 026019 | 121 čt | 11.08.18 22:21:50 | |
K1Ž | Kleinová Štěpánka | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 121 čt | 13.08.18 16:19:01 | |
K1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 121 čt | 13.08.18 16:19:02 | |
K1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 121 čt | 13.08.18 16:19:02 | |
K1Ž | Báčová Michaela | 1998 | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011023 | 121 čt | 15.08.18 09:14:56 | ||
K1Ž | Mašínová Marie | 1997 | 2 | TJ Bohemians Praha | 001130 | 121 čt | 15.08.18 14:22:36 | ||
K1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | ZS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 121 čt | 15.08.18 15:16:45 | |
celkem K1Ž: 16 | |||||||||
počty C1M: 3 C1Ž: 8 C2M: 2 K1M: 22 K1Ž: 16 celkem: 51 |
Zahraniční závodníci
Kategorie K1M | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Frančeškin Maks | 1992 | SLO Slovenia Kajak kanu klub Ljubljana | 121 čt | 31.07.18 18:10:29 | ||
celkem K1M: 1 | |||||||
Kategorie K1Ž | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Šteblaj Ana | 2002 | DM | SLO Slovenia Kajak kanu klub Ljubljana | 121 čt | 31.07.18 18:10:29 | |
K1Ž | Jančar Živa | 2002 | DM | SLO Slovenia Kajak kanu klub Ljubljana | 121 čt | 31.07.18 18:10:29 | |
celkem K1W: 2 | |||||||
počty zahraničních závodníků K1M: 1 K1Ž: 2 celkem : 3 |