- 124 25.08.2018 sobota, 9. Český pohár ve sprintu na Lipně, startovné: mládež 0,- dospělí 200,-
- 126 26.08.2018 neděle, 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně, startovné: mládež 0,- dospělí 200,-
25.08.2018 - 26.08.2018, SK Vltava Č. Krumlov z.s.
on-line přihlašování od 01.08.2018 23:57:00 do 20.08.2018 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Slanina Vladimír | 1994 | MT | TJ Loko Žatec | 052028 | 124 so 126 ne | 08.08.18 11:46:14 | ||
C1M | Rolenc Ondřej | 1991 | MT | TJ Syntesia Pardubice | 057071 | 124 so 126 ne | 20.08.18 12:08:46 | ||
C1M | Rygel Marek | 1989 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103047 | 124 so 126 ne | 20.08.18 18:32:42 | ||
C1M | Kristek Václav | 1996 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119213 | 124 so 126 ne | 12.08.18 20:34:16 | ||
C1M | Suchánek Daniel | 1993 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064021 | 124 so 126 ne | 15.08.18 15:19:05 | ||
C1M | Šilar Jakub | 1987 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064033 | 124 so 126 ne | 15.08.18 15:19:05 | ||
C1M | Šmoldas Michal | 1998 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106061 | 124 so 126 ne | 17.08.18 11:25:02 | ||
C1M | Pavlík Radek | 1992 | 1 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108033 | 124 so 126 ne | 20.08.18 17:19:13 | ||
C1M | Skořepa Vojtěch | 1999 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024015 | 124 so 126 ne | 21.08.18 07:24:28 | ||
C1M | Švadlena Václav | 1985 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024032 | 124 so 126 ne | 21.08.18 07:24:28 | ||
C1M | Jelínek Šimon | 1994 | 2 | TJ Bohemians Praha | 001018 | 124 so 126 ne | 15.08.18 14:30:47 | ||
C1M | Ruffer Matěj | 1999 | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057005 | 124 so 126 ne | 20.08.18 12:08:46 | ||
C1M | Šťastný Jan | 1970 | V | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057047 | 124 so 126 ne | 20.08.18 12:08:46 | |
C1M | Pischek Jan | 1977 | V | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057011 | 124 so 126 ne | 20.08.18 12:08:46 | |
C1M | Novosad Lukáš | 1976 | V | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024001 | 124 so 126 ne | 21.08.18 07:24:28 | |
C1M | Janů Filip | 2002 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119159 | 124 so 126 ne | 12.08.18 20:34:16 | |
C1M | Klíma Vojtěch | 2002 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024033 | 124 so 126 ne | 21.08.18 07:24:28 | |
C1M | Šmakal Petr | 2003 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106088 | 124 so 126 ne | 17.08.18 11:25:02 | |
C1M | Beier Matouš | 2004 | ZS | 1 | Loko Trutnov | 060047 | 124 so 126 ne | 20.08.18 14:11:21 | |
C1M | Papula Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 | 124 so 126 ne | 17.08.18 11:25:02 | |
C1M | Salaj František | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 | 124 so 126 ne | 17.08.18 11:25:02 | |
celkem C1M: 21 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Paloudová Anežka | 1999 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 124 so 126 ne | 21.08.18 07:24:28 | ||
C1Ž | Plachtová Alexandra | 1998 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024030 | 124 so 126 ne | 21.08.18 07:24:28 | ||
C1Ž | Němcová Marie | 2000 | DS | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 124 so 126 ne | 20.08.18 18:32:42 | |
C1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 124 so 126 ne | 21.08.18 07:24:28 | |
C1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DM | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 124 so 126 ne | 20.08.18 18:32:42 | |
C1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 124 so 126 ne | 21.08.18 07:24:28 | |
celkem C1Ž: 6 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Kristek Václav Jelínek Filip | 1996 1996 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ Bohemians Praha | 119213 001016 | 124 so 126 ne | 12.08.18 20:34:16 | ||
C2M | Suchánek Daniel Rolenc Ondřej | 1993 1991 | MT | SKK Vysoké Mýto TJ Syntesia Pardubice | 064021 057071 | 124 so 126 ne | 15.08.18 15:19:05 | ||
C2M | Veselý Petr Rygel Marek | 1976 1989 | MT | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. Kanoe Klub Spoj Brno | 108045 103047 | 124 so 126 ne | 20.08.18 17:19:14 | ||
C2M | Slanina Vladimír Slanina Vladimír | 1994 1969 | 1 | TJ Loko Žatec TJ Loko Žatec | 052028 052035 | 124 so 126 ne | 08.08.18 11:46:14 | ||
C2M | Lisický David Uncajtik Lukáš | 1981 1984 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ Syntesia Pardubice | 119020 057059 | 124 so 126 ne | 12.08.18 20:34:16 | ||
C2M | Mornštejn Roman Šťastný Michal | 1969 1965 | V | 1 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001128 001038 | 124 so 126 ne | 15.08.18 14:30:47 | |
C2M | Hořínek Jaroslav Režňák Ladislav | 1963 1966 | V | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel Kanoe Klub Spoj Brno | 106009 103034 | 124 so 126 ne | 17.08.18 11:25:02 | |
C2M | Hendrych Tomáš Nachtigal RIchard | 2000 2000 | DS | 1 | TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí | 132020 132022 | 124 so 126 ne | 20.08.18 10:42:46 | |
C2M | Koblížek Daniel Švagr Rostislav | 2000 2000 | DS | 1 | TJ Syntesia Pardubice SK Týniště nad Orlicí | 057140 063009 | 124 so 126 ne | 20.08.18 14:11:21 | |
celkem C2M: 9 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Hric Filip | 1993 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119140 | 124 so 126 ne | 12.08.18 20:34:16 | ||
K1M | Slepica Karel | 1988 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119071 | 124 so 126 ne | 12.08.18 20:34:16 | ||
K1M | Zapletal Vojtěch | 1998 | MT | TJ Bohemians Praha | 001112 | 124 so 126 ne | 15.08.18 14:30:46 | ||
K1M | Satke Adam | 1994 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103041 | 124 so 126 ne | 20.08.18 18:32:42 | ||
K1M | Neubert Adam | 1997 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119002 | 124 so 126 ne | 12.08.18 20:34:16 | ||
K1M | Zieris Matyáš | 1995 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001103 | 124 so 126 ne | 15.08.18 14:30:46 | ||
K1M | Košík Michal | 1995 | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 124 so 126 ne | 20.08.18 23:01:58 | ||
K1M | Smolka Ondřej | 1994 | 2 | TJ Bohemians Praha | 001037 | 124 so 126 ne | 15.08.18 14:30:46 | ||
K1M | Tykal Jiří | 1992 | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048073 | 124 so 126 ne | 18.08.18 11:24:55 | ||
K1M | Krč Ladislav | 1999 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012016 | 124 so 126 ne | 20.08.18 20:46:20 | ||
K1M | Nachtigal Jiří | 1997 | 2 | Sportclub 80 Chomutov z.s. | 020008 | 124 so 126 ne | 21.08.18 15:26:42 | ||
K1M | Polívka Radek | 1980 | V | 1 | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055020 | 124 so 126 ne | 13.08.18 07:40:22 | |
K1M | Marek Aleš | 1978 | V | 1 | Loko Trutnov | 060030 | 124 so 126 ne | 20.08.18 14:11:21 | |
K1M | Mrůzek Kamil | 1977 | V | 1 | TJ Semily | 059017 | 124 so 126 ne | 20.08.18 20:46:20 | |
K1M | Kratochvíl Petr | 1971 | V | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119040 | 124 so 126 ne | 12.08.18 20:34:16 | |
K1M | Hrabec Bohumil | 1960 | V | 2 | VK Kroměříž | 112014 | 124 so 126 ne | 17.08.18 08:12:09 | |
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039055 | 124 so 126 ne | 20.08.18 20:08:00 | |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 124 so 126 ne | 20.08.18 20:08:00 | |
K1M | Filipi Robert | 1964 | V | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 124 so 126 ne | 22.08.18 13:52:46 | |
K1M | Koblížek Daniel | 2000 | DS | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057140 | 124 so 126 ne | 20.08.18 14:11:21 | |
K1M | Švagr Rostislav | 2000 | DS | 1 | SK Týniště nad Orlicí | 063009 | 124 so 126 ne | 20.08.18 23:16:40 | |
K1M | Veniger Jan | 2000 | DS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064042 | 124 so 126 ne | 15.08.18 15:19:05 | |
K1M | Walter David | 2001 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129013 | 124 so 126 ne | 15.08.18 18:49:12 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | DS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 124 so 126 ne | 20.08.18 18:32:42 | |
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 124 so 126 ne | 21.08.18 07:24:28 | |
K1M | Ondřich Václav | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024072 | 124 so 126 ne | 21.08.18 07:24:28 | |
K1M | Hradec Matěj | 2003 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119142 | 124 so 126 ne | 12.08.18 20:34:16 | |
K1M | Kirchner David | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 001114 | 124 so 126 ne | 15.08.18 14:30:46 | |
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 124 so 126 ne | 20.08.18 18:32:42 | |
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DM | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 124 so 126 ne | 20.08.18 23:01:58 | |
K1M | Novák Filip | 2002 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001030 | 124 so 126 ne | 15.08.18 14:30:47 | |
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059021 | 124 so 126 ne | 19.08.18 22:45:39 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 124 so 126 ne | 20.08.18 18:32:42 | |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039050 | 124 so 126 ne | 20.08.18 20:08:00 | |
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 124 so 126 ne | 12.08.18 20:34:16 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 124 so 126 ne | 12.08.18 20:34:16 | |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 124 so 126 ne | 17.08.18 11:25:31 | |
K1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 124 so 126 ne | 20.08.18 14:11:21 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 124 so 126 ne | 21.08.18 07:24:28 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 124 so 126 ne | 12.08.18 20:34:16 | |
celkem K1M: 40 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Paloudová Anežka | 1999 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 124 so 126 ne | 21.08.18 07:24:28 | ||
K1Ž | Hricová Klára | 1999 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119090 | 124 so 126 ne | 12.08.18 20:34:16 | ||
K1Ž | Bayerová Barbora | 1998 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001124 | 124 so 126 ne | 15.08.18 14:30:46 | ||
K1Ž | Bílovská Gabriela | 1974 | V | 1 | VS Lipník nad Bečvou | 115040 | 124 so 126 ne | 11.08.18 21:44:26 | |
K1Ž | Halašková Petra | 1974 | V | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119019 | 124 so 126 ne | 12.08.18 20:34:16 | |
K1Ž | Tykalová Jana | 1968 | V | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048072 | 124 so 126 ne | 18.08.18 11:24:55 | |
K1Ž | Dimovová Barbora | 2000 | DS | MT | TJ Vodní Sporty Litovel | 106082 | 124 so 126 ne | 17.08.18 11:25:02 | |
K1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 1 | VS Tábor | 030043 | 124 so 126 ne | 17.08.18 11:25:31 | |
K1Ž | Němcová Marie | 2000 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 124 so 126 ne | 20.08.18 18:32:42 | |
K1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 124 so 126 ne | 21.08.18 07:24:28 | |
K1Ž | Dimovová Viktorie | 2000 | DS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106081 | 124 so 126 ne | 17.08.18 11:25:02 | |
K1Ž | Novosadová Michaela | 2000 | DS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106080 | 124 so 126 ne | 17.08.18 11:25:02 | |
K1Ž | Satková Gabriela | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009046 | 124 so 126 ne | 20.08.18 18:32:42 | |
K1Ž | Dvořáková Dominika | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 001115 | 124 so 126 ne | 15.08.18 14:30:46 | |
K1Ž | Kolihová Hana | 2003 | DM | 1 | SK Domeček Soběslav | 026018 | 124 so 126 ne | 20.08.18 08:41:22 | |
K1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DM | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 124 so 126 ne | 20.08.18 18:32:42 | |
K1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DM | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 124 so 126 ne | 20.08.18 23:01:58 | |
K1Ž | Retková Marie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 124 so 126 ne | 12.08.18 20:34:16 | |
K1Ž | Bočánková Jana | 2003 | DM | 2 | SK Domeček Soběslav | 026019 | 124 so 126 ne | 20.08.18 08:41:22 | |
K1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 124 so 126 ne | 12.08.18 20:34:16 | |
K1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 124 so 126 ne | 21.08.18 07:24:28 | |
K1Ž | Kleinová Štěpánka | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 124 so 126 ne | 21.08.18 07:24:28 | |
celkem K1Ž: 22 | |||||||||
počty C1M: 21 C1Ž: 6 C2M: 9 K1M: 40 K1Ž: 22 celkem: 98 |
Zahraniční závodníci
Kategorie C1M | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Oštrbenk Maj | 2002 | DM | SLO Slovenia Kajak kanu klub Čatež | 124 so 126 ne | 21.08.18 15:43:36 | |
celkem C1M: 1 | |||||||
Kategorie K1M | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Debeljak Vid | 1995 | SLO Slovenia SLO | 124 so 126 ne | 21.08.18 15:45:44 | ||
K1M | Firm Matic | 1995 | SLO Slovenia SLO | 124 so 126 ne | 21.08.18 15:45:44 | ||
K1M | Oštrbenk Vid | 2001 | DS | SLO Slovenia Kajak kanu klub Čatež | 124 so 126 ne | 21.08.18 15:43:36 | |
celkem K1M: 3 | |||||||
počty zahraničních závodníků C1M: 1 K1M: 3 celkem : 4 |