• 124  25.08.2018 sobota, 9. Český pohár ve sprintu na Lipně, startovné: mládež 0,-   dospělí 200,-
  • 126  26.08.2018 neděle, 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně, startovné: mládež 0,-   dospělí 200,-
25.08.2018 - 26.08.2018, SK Vltava Č. Krumlov z.s.
on-line přihlašování od 01.08.2018 23:57:00 do 20.08.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MSlanina Vladimír1994MTTJ Loko Žatec052028  124 so
 126 ne
08.08.18 11:46:14
C1MRolenc Ondřej1991MTTJ Syntesia Pardubice057071  124 so
 126 ne
20.08.18 12:08:46
C1MRygel Marek1989MTKanoe Klub Spoj Brno103047  124 so
 126 ne
20.08.18 18:32:42
C1MJanů Filip2002DM1UP Olomouc119159  124 so
 126 ne
12.08.18 20:34:16
C1MKristek Václav19961UP Olomouc119213  124 so
 126 ne
12.08.18 20:34:16
C1MSuchánek Daniel19931SKK Vysoké Mýto064021  124 so
 126 ne
15.08.18 15:19:05
C1MŠilar Jakub19871SKK Vysoké Mýto064033  124 so
 126 ne
15.08.18 15:19:05
C1MŠmoldas Michal19981TJ Vodní Sporty Litovel116061  124 so
 126 ne
17.08.18 11:25:02
C1MŠťastný Jan1970V1TJ Syntesia Pardubice057047  124 so
 126 ne
20.08.18 12:08:46
C1MPischek Jan1977V1TJ Syntesia Pardubice057011  124 so
 126 ne
20.08.18 12:08:46
C1MBeier Matouš2004ZS1Loko Trutnov060047  124 so
 126 ne
20.08.18 14:11:21
C1MPavlík Radek19921TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108033  124 so
 126 ne
20.08.18 17:19:13
C1MNovosad Lukáš1976V1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024001  124 so
 126 ne
21.08.18 07:24:28
C1MKlíma Vojtěch2002DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024033  124 so
 126 ne
21.08.18 07:24:28
C1MSkořepa Vojtěch19991SK Vltava Č. Krumlov z.s.024015  124 so
 126 ne
21.08.18 07:24:28
C1MŠvadlena Václav19851SK Vltava Č. Krumlov z.s.024032  124 so
 126 ne
21.08.18 07:24:28
C1MJelínek Šimon19942Bohemians Praha001018  124 so
 126 ne
15.08.18 14:30:47
C1MPapula Jan2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116094  124 so
 126 ne
17.08.18 11:25:02
C1MŠmakal Petr2003DM2TJ Vodní Sporty Litovel116088  124 so
 126 ne
17.08.18 11:25:02
C1MSalaj František2004ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116095  124 so
 126 ne
17.08.18 11:25:02
C1MRuffer Matěj19992TJ Syntesia Pardubice057005  124 so
 126 ne
20.08.18 12:08:46
celkem C1M: 21    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽNěmcová Marie2000DSMTKanoe Klub Spoj Brno103024  124 so
 126 ne
20.08.18 18:32:42
C1ŽPaloudová Anežka1999MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  124 so
 126 ne
21.08.18 07:24:28
C1ŽDziadková Zuzana2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103009  124 so
 126 ne
20.08.18 18:32:42
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  124 so
 126 ne
21.08.18 07:24:28
C1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  124 so
 126 ne
21.08.18 07:24:28
C1ŽPlachtová Alexandra19981SK Vltava Č. Krumlov z.s.024030  124 so
 126 ne
21.08.18 07:24:28
celkem C1Ž: 6    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MKristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
MTUP Olomouc
Bohemians Praha
119213
001016
 124 so
 126 ne
12.08.18 20:34:16
C2MSuchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
MTSKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
064021
057071
 124 so
 126 ne
15.08.18 15:19:05
C2MVeselý Petr
Rygel Marek
1976
1989
MTTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
Kanoe Klub Spoj Brno
108045
103047
 124 so
 126 ne
20.08.18 17:19:14
C2MSlanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
1TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
052028
052035
 124 so
 126 ne
08.08.18 11:46:14
C2MLisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
1UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
119020
057059
 124 so
 126 ne
12.08.18 20:34:16
C2MMornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
V1Bohemians Praha
Bohemians Praha
001128
001038
 124 so
 126 ne
15.08.18 14:30:47
C2MHořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
V1TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
116009
103034
 124 so
 126 ne
17.08.18 11:25:02
C2MHendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
DS1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132020
132022
 124 so
 126 ne
20.08.18 10:42:46
C2MKoblížek Daniel
Švagr Rostislav
2000
2000
DS1Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
060040
063058
 124 so
 126 ne
20.08.18 14:11:21
celkem C2M: 9    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MHric Filip1993MTUP Olomouc119140  124 so
 126 ne
12.08.18 20:34:16
K1MSlepica Karel1988MTUP Olomouc119071  124 so
 126 ne
12.08.18 20:34:16
K1MZapletal Vojtěch1998MTBohemians Praha001112  124 so
 126 ne
15.08.18 14:30:46
K1MSatke Adam1994MTKanoe Klub Spoj Brno103041  124 so
 126 ne
20.08.18 18:32:42
K1MHradec Matěj2003DM1UP Olomouc119142  124 so
 126 ne
12.08.18 20:34:16
K1MNeubert Adam19971UP Olomouc119002  124 so
 126 ne
12.08.18 20:34:16
K1MPolívka Radek1980V1Sk VS Slávia Hradec Králové055020  124 so
 126 ne
13.08.18 07:40:22
K1MZieris Matyáš19951Bohemians Praha001103  124 so
 126 ne
15.08.18 14:30:46
K1MKirchner David2002DM1Bohemians Praha001114  124 so
 126 ne
15.08.18 14:30:46
K1MKoblížek Daniel2000DS1Loko Trutnov060040  124 so
 126 ne
20.08.18 14:11:21
K1MMarek Aleš1978V1Loko Trutnov060030  124 so
 126 ne
20.08.18 14:11:21
K1MMatějíček Vojtěch2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103036  124 so
 126 ne
20.08.18 18:32:42
K1MMrůzek Kamil1977V1DUKLA Brandýs012007  124 so
 126 ne
20.08.18 20:46:20
K1MIvánek Roman2002DM1SK Veselí nad Moravou133063  124 so
 126 ne
20.08.18 23:01:58
K1MKošík Michal19951SK Veselí nad Moravou133058  124 so
 126 ne
20.08.18 23:01:58
K1MŠvagr Rostislav2000DS1SK Týniště nad Orlicí063058  124 so
 126 ne
20.08.18 23:16:40
K1MGabrlík Jakub2004ZS2UP Olomouc119152  124 so
 126 ne
12.08.18 20:34:16
K1MKratochvíl Petr1971V2UP Olomouc119040  124 so
 126 ne
12.08.18 20:34:16
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  124 so
 126 ne
12.08.18 20:34:16
K1MSmolka Ondřej19942Bohemians Praha001037  124 so
 126 ne
15.08.18 14:30:46
K1MNovák Filip2002DM2Bohemians Praha001030  124 so
 126 ne
15.08.18 14:30:47
K1MVeniger Jan2000DS2SKK Vysoké Mýto064042  124 so
 126 ne
15.08.18 15:19:05
K1MWalter David2001DS2TJ Šumperk z.s.129013  124 so
 126 ne
15.08.18 18:49:12
K1MHrabec Bohumil1960V2VK Kroměříž112014  124 so
 126 ne
17.08.18 08:12:09
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  124 so
 126 ne
17.08.18 11:25:31
K1MTykal Jiří19922TJ Ohře Klášterec048073  124 so
 126 ne
18.08.18 11:24:55
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  124 so
 126 ne
19.08.18 22:45:39
K1MBeier Alva2005ZS2Loko Trutnov060054  124 so
 126 ne
20.08.18 14:11:21
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  124 so
 126 ne
20.08.18 18:32:42
K1MBergmann Ondřej2000DS2Kanoe Klub Spoj Brno103026  124 so
 126 ne
20.08.18 18:32:42
K1MŠindelář Pavel1970V2TJ Loko Plzeň039055  124 so
 126 ne
20.08.18 20:08:00
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  124 so
 126 ne
20.08.18 20:08:00
K1MŠindelář Jan2002DM2TJ Loko Plzeň039050  124 so
 126 ne
20.08.18 20:08:00
K1MKrč Ladislav19992DUKLA Brandýs012016  124 so
 126 ne
20.08.18 20:46:20
K1MOndřich Václav2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024072  124 so
 126 ne
21.08.18 07:24:28
K1MNachtigal Jiří19972Sportclub 80 Chomutov z.s.020008  124 so
 126 ne
21.08.18 15:26:42
K1MFilipi Robert1964V2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  124 so
 126 ne
22.08.18 13:52:46
K1MMráka Jan2004ZS3UP Olomouc119154  124 so
 126 ne
12.08.18 20:34:16
K1MFuriš Eduard2004ZSSK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  124 so
 126 ne
21.08.18 07:24:28
K1MOlšák Matyáš2001DSSK Vltava Č. Krumlov z.s.024067  124 so
 126 ne
21.08.18 07:24:28
celkem K1M: 40    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽDimovová Barbora2000DSMTTJ Vodní Sporty Litovel116082  124 so
 126 ne
17.08.18 11:25:02
K1ŽPaloudová Anežka1999MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  124 so
 126 ne
21.08.18 07:24:28
K1ŽBílovská Gabriela1974V1VS Lipník nad Bečvou115040  124 so
 126 ne
11.08.18 21:44:26
K1ŽHalašková Petra1974V1UP Olomouc119019  124 so
 126 ne
12.08.18 20:34:16
K1ŽHricová Klára19991UP Olomouc119090  124 so
 126 ne
12.08.18 20:34:16
K1ŽBayerová Barbora19981Bohemians Praha001124  124 so
 126 ne
15.08.18 14:30:46
K1ŽDvořáková Dominika2002DM1Bohemians Praha001115  124 so
 126 ne
15.08.18 14:30:46
K1ŽVaňková Klára2001DS1VS Tábor030043  124 so
 126 ne
17.08.18 11:25:31
K1ŽKolihová Hana2003DM1SK Domeček Soběslav026018  124 so
 126 ne
20.08.18 08:41:22
K1ŽDziadková Zuzana2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103009  124 so
 126 ne
20.08.18 18:32:42
K1ŽNěmcová Marie2000DS1Kanoe Klub Spoj Brno103024  124 so
 126 ne
20.08.18 18:32:42
K1ŽKošíková Denisa2002DM1SK Veselí nad Moravou133047  124 so
 126 ne
20.08.18 23:01:58
K1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  124 so
 126 ne
21.08.18 07:24:28
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  124 so
 126 ne
12.08.18 20:34:16
K1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  124 so
 126 ne
12.08.18 20:34:16
K1ŽDimovová Viktorie2000DS2TJ Vodní Sporty Litovel116081  124 so
 126 ne
17.08.18 11:25:02
K1ŽVaňková Michaela2000DS2TJ Vodní Sporty Litovel116080  124 so
 126 ne
17.08.18 11:25:02
K1ŽTykalová Jana1968V2TJ Ohře Klášterec048072  124 so
 126 ne
18.08.18 11:24:55
K1ŽBočánková Jana2003DM2SK Domeček Soběslav026019  124 so
 126 ne
20.08.18 08:41:22
K1ŽSatková Gabriela2001DS2Kanoe Klub Spoj Brno103016  124 so
 126 ne
20.08.18 18:32:42
K1ŽNovosadová Kristina2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  124 so
 126 ne
21.08.18 07:24:28
K1ŽKleinová Štěpánka2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024059  124 so
 126 ne
21.08.18 07:24:28
celkem K1Ž: 22    
počty C1M: 21   C1Ž: 6   C2M: 9   K1M: 40   K1Ž: 22     celkem: 98

Zahraniční závodníci

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
C1MOštrbenk Maj
2002
DMSLO Slovenia
Kajak kanu klub Čatež
 124 so
 126 ne
21.08.18 15:43:36
celkem C1M: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1MOštrbenk Vid
2001
DSSLO Slovenia
Kajak kanu klub Čatež
 124 so
 126 ne
21.08.18 15:43:36
K1MDebeljak Vid
1995
SLO Slovenia
SLO
 124 so
 126 ne
21.08.18 15:45:44
K1MFirm Matic
1995
SLO Slovenia
SLO
 124 so
 126 ne
21.08.18 15:45:44
celkem K1M: 3    
počty zahraničních závodníků C1M: 1   K1M: 3     celkem : 4
Celkové součty: C1M: 22   C1Ž: 6   C2M: 9   K1M: 43   K1Ž: 22     celkem : 102