• 113  18.08.2018 sobota, 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP junior, startovné: mládež 50,-   dospělí 0,-
  • 114  18.08.2018 sobota, 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
  • 116  19.08.2018 neděle, 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP junior, startovné: mládež 50,-   dospělí 0,-
  • 117  19.08.2018 neděle, 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
18.08.2018 - 19.08.2018, TJ Syntesia Pardubice
on-line přihlašování od 12.07.2018 00:00:00 do 16.08.2018 12:00:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MSlanina Vladimír1994MTTJ Loko Žatec052028  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
08.08.18 11:44:51
C1MRolenc Ondřej1991MTTJ Syntesia Pardubice057071  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 10:23:42
C1MKristek Václav19961UP Olomouc119213  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1MKlíma Vojtěch2002DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024033  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
C1MNovosad Lukáš1976V1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024001  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
C1MSkořepa Vojtěch19991SK Vltava Č. Krumlov z.s.024015  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
C1MŠvadlena Václav19851SK Vltava Č. Krumlov z.s.024032  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
C1MNovák Martin19911SK Vltava Č. Krumlov z.s.024043  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
C1MRygel Marek19891Kanoe Klub Spoj Brno103047  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 19:35:20
C1MSuchánek Daniel19931SKK Vysoké Mýto064021  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 15:08:37
C1MŠilar Jakub19871SKK Vysoké Mýto064033  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 15:08:37
C1MŠmoldas Michal19981TJ Vodní Sporty Litovel116061  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
C1MŠotola Karel19971TJ Vodní Sporty Litovel116049  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
C1MŠťastný Jan1970V1TJ Syntesia Pardubice057047  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 10:23:42
C1MRuffer Matěj19991TJ Syntesia Pardubice057005  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 10:23:42
C1MPischek Jan1977V1TJ Syntesia Pardubice057011  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 10:23:42
C1MJanů Filip2002DM2UP Olomouc119159  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1MHendrych Tomáš2000DS2TJ Valašské Meziříčí132020  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 13:10:31
C1MRežňák Ladislav1966V2Kanoe Klub Spoj Brno103034  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 19:35:20
C1MHořínek Jaroslav1963V2TJ Vodní Sporty Litovel116009  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
C1MSalaj František2004ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116095  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
C1MBeier Matouš2004ZS2Loko Trutnov060047  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 20:49:42
C1MTatíček Miroslav19852TJ Syntesia Pardubice057049  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 10:23:42
C1MMíka Hynek2006ZM3SK Domeček Soběslav026001  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
11.08.18 22:16:11
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS3UP Olomouc119045  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1MNovák Matyáš2005ZS3UP Olomouc119076  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1MStřílka Richard2006ZM3UP Olomouc119180  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1MNachtigal Richard2000DS3TJ Valašské Meziříčí132022  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 13:10:31
C1MPavlík Radek19923TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108033  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 21:12:58
C1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 15:08:37
C1MGeprt David2005ZS3TJ Vodní Sporty Litovel116098  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
C1MPapula Jan2005ZS3TJ Vodní Sporty Litovel116094  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
C1MŠmakal Petr2003DM3TJ Vodní Sporty Litovel116088  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
C1MVodák Norbert2004ZS3TJ Vodní Sporty Litovel116097  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
C1MŠťastný Matěj2005ZS3TJ Syntesia Pardubice057075  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 10:23:42
C1MVeselý Ondřej2004ZS3TJ Syntesia Pardubice057054  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 10:23:42
C1MPlášil Hynek2006ZM3TJ Syntesia Pardubice057086  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 10:23:42
C1MSladovník Jakub2006ZMSK Domeček Soběslav026002  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
11.08.18 22:16:11
C1MKosík Dan2004ZSUP Olomouc119173  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1MKutín Filip2007ZMUP Olomouc119218  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1MMalý Vojtěch2006ZMUP Olomouc119191  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1MRetek Toman2007ZMUP Olomouc119188  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1MRetek Václav2007ZMUP Olomouc119189  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1MUlitzka Oliver2002DMKK Opava121003  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 07:26:58
C1MBek Matyáš2006ZMSK Týniště nad Orlicí063063  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 22:55:35
celkem C1M: 46    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽNěmcová Marie2000DSMTKanoe Klub Spoj Brno103024  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 19:35:21
C1ŽDoležalová Lucie2003DM1UP Olomouc119157  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1ŽPlachtová Alexandra19981SK Vltava Č. Krumlov z.s.024030  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
C1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
C1ŽDziadková Zuzana2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103009  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 19:35:21
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1ŽKneblová Klára2005ZS2UP Olomouc119064  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1ŽŠtěpánková Petra2001DS2UP Olomouc119068  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
C1ŽNovosadová Kristina2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
C1ŽPaloudová Anežka19992SK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
C1ŽKošíková Denisa2002DM2SK Veselí nad Moravou133047  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 09:34:28
C1ŽDobešová Eva2004ZS2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 21:12:58
C1ŽStřílková Jana2004ZS3UP Olomouc119181  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1ŽKratochvílová Adéla2007ZMUP Olomouc119176  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1ŽMalá Magdaléna2007ZMUP Olomouc119192  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1ŽStloukalová Aneta2007ZMUP Olomouc119196  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1ŽVrbová Marie2007ZMUP Olomouc119198  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C1ŽMatějíčková Anežka2005ZSKanoe Klub Spoj Brno103030  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 19:35:21
C1ŽStřechová Ela2005ZSTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 21:12:58
celkem C1Ž: 22    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MKristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
MTUP Olomouc
Bohemians Praha
119213
001016
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C2MRygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
MTKanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
103047
108045
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 19:35:20
C2MSlanina Vladimír
Slanina Vladimír
1969
1994
1TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
052035
052028
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
08.08.18 11:44:51
C2MNachtigal Richard
Hendrych Tomáš
2000
2000
DS1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132022
132020
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 13:10:31
C2MRežňák Ladislav
Hořínek Jaroslav
1966
1963
V1Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní Sporty Litovel
103034
116009
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 19:35:20
C2MMornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
V1Bohemians Praha
Bohemians Praha
001128
001038
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 14:04:44
C2MChlouba Luboš
Zapletal Vojtěch
1959
1998
1Bohemians Praha
Bohemians Praha
001061
001112
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 14:04:44
C2MSuchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
1SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
064021
057071
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 15:08:37
C2MŠotola Karel
Šmoldas Michal
1997
1998
1TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116049
116061
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
C2MSmilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
DM2TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132005
132004
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 13:10:31
C2MKrejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
2SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
064010
064033
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 15:08:37
C2MKoblížek Daniel
Švagr Rostislav
2000
2000
DS2Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
060040
063058
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 20:49:42
C2MGabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119152
119154
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C2MHradec Matěj
Rudorfer Martin
2003
2003
DM3UP Olomouc
UP Olomouc
119142
119094
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C2MKratochvíl Martin
Janů Filip
2003
2002
DM3UP Olomouc
UP Olomouc
119139
119159
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C2MMalý Vojtěch
Svoboda Ondřej
2006
2006
ZM3UP Olomouc
UP Olomouc
119191
119190
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C2MSalaj František
Papula Jan
2004
2005
ZS3TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116095
116094
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
C2MGeprt David
Vodák Norbert
2005
2004
ZS3TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116098
116097
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
C2MBeier Matouš
Beier Alva
2004
2005
ZS3Loko Trutnov
Loko Trutnov
060047
060054
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 20:49:42
C2MNěmec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057036
057054
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 10:23:42
C2MPlášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057086
057075
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 10:23:42
C2MWeiser Kryštof
Stratil Filip
2007
2006
ZMTJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116090
116086
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
C2MŠvagr Robin
Viragh Tomáš
2004
2004
ZSSK Týniště nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
063001
063062
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 22:55:35
C2MPischek Jan
Pischek Jan Gabin
1977
2006
VTJ Syntesia Pardubice
SK VS Č. Budějovice
057011
023003
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 10:23:42
celkem C2M: 24    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽNovosadová Eliška
Hansgutová Monika
2005
2005
ZSUP Olomouc
UP Olomouc
119206
119207
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
C2ŽZedníčková Michaela
Bundová Simona
2005
2004
ZSSKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
064055
057008
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 15:08:37
celkem C2Ž: 2    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MHric Filip1993MTUP Olomouc119140  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MMrůzek Kamil1977VMTDUKLA Brandýs012007  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 07:12:37
K1MPanzer Aleš1974V1TJ Loko Plzeň039023  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
12.08.18 20:16:49
K1MŠindelář Pavel1970V1TJ Loko Plzeň039055  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
12.08.18 20:16:49
K1MKratochvíl Petr1971V1UP Olomouc119040  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MNeubert Adam19971UP Olomouc119002  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MIvánek Roman2002DM1SK Veselí nad Moravou133063  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 09:34:28
K1MKošík Michal19951SK Veselí nad Moravou133058  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 09:34:28
K1MKrč Ladislav19991DUKLA Brandýs012016  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 07:12:37
K1MMatějíček Vojtěch2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103036  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 19:35:20
K1MSatke Adam19941Kanoe Klub Spoj Brno103041  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 19:35:21
K1MZapletal Vojtěch19981Bohemians Praha001112  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 14:04:44
K1MZapletal Mikuláš2000DS1Bohemians Praha001113  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 14:04:44
K1MMarek Aleš1978V1Loko Trutnov060030  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 20:49:42
K1MKoblížek Daniel2000DS1Loko Trutnov060040  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 20:49:42
K1MWalter David2001DS2TJ Šumperk z.s.129013  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
10.08.18 15:40:10
K1MMíka Hynek2006ZM2SK Domeček Soběslav026001  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
11.08.18 22:16:11
K1MSladovník Jakub2006ZM2SK Domeček Soběslav026002  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
11.08.18 22:16:11
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
12.08.18 19:33:15
K1MŠindelář Jan2002DM2TJ Loko Plzeň039050  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
12.08.18 20:16:49
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:15:17
K1MGabrlík Jakub2004ZS2UP Olomouc119152  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MGabrlík Tomáš2000DS2UP Olomouc119116  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MHala Jiří2002DM2UP Olomouc119143  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MHradec Matěj2003DM2UP Olomouc119142  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MProcházka Vojtěch2002DM2UP Olomouc119124  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MSlepica Karel19882UP Olomouc119071  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MŠtybnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MOlšák Matyáš2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024067  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
K1MOndřich Václav2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024072  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
K1MMrázek Jakub2004ZS2KK Opava121103  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 07:26:58
K1MHrabec Bohumil1960V2VK Kroměříž112014  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 11:34:36
K1MBergmann Ondřej2000DS2Kanoe Klub Spoj Brno103026  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 19:35:20
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 19:35:20
K1MBernat Pavel2004ZS2Kanoe Klub Spoj Brno103019  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 19:35:21
K1MBáča Milan1973V2KK Brandýs nad Labem011021  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 09:13:37
K1MKirchner David2002DM2Bohemians Praha001114  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 14:04:44
K1MSmolka Ondřej19942Bohemians Praha001037  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 14:04:44
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2Bohemians Praha001106  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 14:04:44
K1MNedvěd Matěj2001DS2Bohemians Praha001123  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 14:04:44
K1MNovák Filip2002DM2Bohemians Praha001030  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 14:04:44
K1MKrejza Filip19892SKK Vysoké Mýto064010  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 15:08:37
K1MVeniger Jan2000DS2SKK Vysoké Mýto064042  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 15:08:37
K1MZedníčková Michaela2005ZS2SKK Vysoké Mýto064055  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 15:08:37
K1MBeier Alva2005ZS2Loko Trutnov060054  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 20:49:42
K1MViragh Tomáš2004ZS2SK Týniště nad Orlicí063062  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 22:55:35
K1MŠvagr Rostislav2000DS2SK Týniště nad Orlicí063058  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 22:55:35
K1MVránek Jan2004ZS2VS Blovice033009  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 09:35:26
K1MJiřík Matěj2005ZS2TJ Syntesia Pardubice057025  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 10:23:42
K1MNěmec Radek2004ZS2TJ Syntesia Pardubice057036  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 10:23:42
K1MSkalický Aleš2002DM2TJ Syntesia Pardubice057092  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 10:23:42
K1MCinko Radek19932TJ Syntesia Pardubice057065  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 10:23:42
K1MOutrata Jindřich1970V2TJ Syntesia Pardubice057033  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 10:23:42
K1MŘehák Jiří2003DM3TJ Semily059044  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
12.08.18 19:33:15
K1MPanzer Martin2007ZM3TJ Loko Plzeň039033  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
Jen ČPŽ12.08.18 20:22:31
K1MHric Ondřej2004ZS3UP Olomouc119092  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MJaroš Michael2006ZM3UP Olomouc119171  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MKosík Dan2004ZS3UP Olomouc119173  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MMráka Jan2004ZS3UP Olomouc119154  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MPomajbík Filip2006ZM3UP Olomouc119187  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MRetek Toman2007ZM3UP Olomouc119188  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MRetek Václav2007ZM3UP Olomouc119189  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MSvoboda Ondřej2006ZM3UP Olomouc119190  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MŠotek Adam2005ZS3UP Olomouc119118  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MUrban Jaroslav2004ZS3UP Olomouc119205  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MFuriš Eduard2004ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
K1MLigurský Ivo19903VK Kroměříž112046  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 11:34:36
K1MMartinka Antonín19933VK Kroměříž112028  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 11:34:36
K1MŠiška Ondřej2004ZS3VK Kroměříž112018  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 11:34:36
K1MDziadek Marek2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103017  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 19:35:20
K1MSobotka Adam2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103001  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 19:35:20
K1MStřecha Jan2001DS3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108042  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 21:12:58
K1MPelikán Václav2005ZS3Bohemians Praha001111  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 14:04:44
K1MStratil Filip2006ZM3TJ Vodní Sporty Litovel116086  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
K1MFlorián Jindřich2006ZM3Loko Trutnov060072  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 20:49:42
K1MBek Matyáš2006ZM3SK Týniště nad Orlicí063063  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 22:55:35
K1MKutín Filip2007ZMUP Olomouc119218  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MStřílka Richard2006ZMUP Olomouc119180  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1MBrázda Šimon2007ZMTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108078  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 21:12:58
K1MZrzavý Jakub2005ZSSKK Vysoké Mýto064056  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 15:08:37
K1MVosmek Jáchym2007ZMSKK Vysoké Mýto064039  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 15:08:37
K1MKvapil Ondřej2007ZMSKK Vysoké Mýto064040  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 15:08:37
K1MWeiser Kryštof2007ZMTJ Vodní Sporty Litovel116090  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
K1MFlorián Heřman2003DMLoko Trutnov060073  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 20:49:42
K1MŠvagr Robin2004ZSSK Týniště nad Orlicí063001  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 22:55:35
celkem K1M: 87    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽHricová Klára1999MTUP Olomouc119090  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1ŽDimovová Barbora2000DSMTTJ Vodní Sporty Litovel116082  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
K1ŽBílovská Gabriela1974V1VS Lipník nad Bečvou115040  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.07.18 10:03:10
K1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
K1ŽPaloudová Anežka19991SK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
K1ŽNěmcová Marie2000DS1Kanoe Klub Spoj Brno103024  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 19:35:20
K1ŽDvořáková Dominika2002DM1Bohemians Praha001115  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 14:04:44
K1ŽČapáková Eliška19951TJ Vodní Sporty Litovel116072  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
K1ŽBočánková Jana2003DM2SK Domeček Soběslav026019  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
11.08.18 22:16:11
K1ŽKolihová Hana2003DM2SK Domeček Soběslav026018  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
11.08.18 22:16:11
K1ŽVaňková Klára2001DS2VS Tábor030043  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:15:17
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1ŽDoležalová Lucie2003DM2UP Olomouc119157  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1ŽHalašková Petra1974V2UP Olomouc119019  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1ŽKneblová Klára2005ZS2UP Olomouc119064  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1ŽNovosadová Eliška2005ZS2UP Olomouc119206  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
K1ŽNovosadová Kristina2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
K1ŽKošíková Denisa2002DM2SK Veselí nad Moravou133047  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 09:34:28
K1ŽKloboučková Ivana2003DM2KK Opava121009  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 07:26:58
K1ŽDziadková Zuzana2002DM2Kanoe Klub Spoj Brno103009  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 19:35:20
K1ŽDobešová Eva2004ZS2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 21:12:58
K1ŽBáčová Michaela19982KK Brandýs nad Labem011023  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 09:13:37
K1ŽDimovová Viktorie2000DS2TJ Vodní Sporty Litovel116081  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
K1ŽVaňková Michaela2000DS2TJ Vodní Sporty Litovel116080  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 18:39:48
K1ŽStřílková Jana2004ZS3UP Olomouc119181  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1ŽVrbová Marie2007ZM3UP Olomouc119198  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1ŽKleinová Štěpánka2005ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024059  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:59:15
K1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103030  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 19:35:20
K1ŽKuskevych Anastasia2004ZS3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108014  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 21:12:58
K1ŽStřechová Ela2005ZS3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 21:12:58
K1ŽVojtěchová Barbora2004ZS3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108034  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 21:12:58
K1ŽMašínová Marie19973Bohemians Praha001130  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
15.08.18 14:04:44
K1ŽBundová Simona2004ZS3TJ Syntesia Pardubice057008  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
16.08.18 10:23:42
K1ŽStloukalová Aneta2007ZMUP Olomouc119196  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZMUP Olomouc119176  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
13.08.18 08:51:30
K1ŽMrázková Klára2006ZMKK Opava121035  113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
14.08.18 07:26:58
celkem K1Ž: 41    
počty C1M: 46   C1Ž: 22   C2M: 24   C2Ž: 2   K1M: 87   K1Ž: 41     celkem: 222

Zahraniční závodníci

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1MFrančeškin Maks
1992
SLO Slovenia
Kajak kanu klub Ljubljana
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
31.07.18 18:08:19
celkem K1M: 1    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1ŽŠteblaj Ana
2002
DMSLO Slovenia
Kajak kanu klub Ljubljana
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
31.07.18 18:08:19
K1ŽJančar Živa
2002
DMSLO Slovenia
Kajak kanu klub Ljubljana
 113 so
 114 so
 116 ne
 117 ne
31.07.18 18:08:19
celkem K1W: 2    
počty zahraničních závodníků K1M: 1   K1Ž: 2     celkem : 3
Celkové součty: C1M: 46   C1Ž: 22   C2M: 24   C2Ž: 2   K1M: 88   K1Ž: 43     celkem : 225