- 113 18.08.2018 sobota, 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP junior, startovné: mládež 50,- dospělí 0,-
- 114 18.08.2018 sobota, 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
- 116 19.08.2018 neděle, 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP junior, startovné: mládež 50,- dospělí 0,-
- 117 19.08.2018 neděle, 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
18.08.2018 - 19.08.2018, TJ Syntesia Pardubice
on-line přihlašování od 12.07.2018 00:00:00 do 16.08.2018 12:00:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Slanina Vladimír | 1994 | MT | TJ Loko Žatec | 052028 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 08.08.18 11:44:51 | ||
C1M | Rygel Marek | 1989 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103047 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 19:35:20 | ||
C1M | Rolenc Ondřej | 1991 | MT | TJ Syntesia Pardubice | 057071 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 10:23:42 | ||
C1M | Janů Filip | 2002 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119159 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C1M | Kristek Václav | 1996 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119213 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | ||
C1M | Klíma Vojtěch | 2002 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024033 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | |
C1M | Novosad Lukáš | 1976 | V | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024001 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | |
C1M | Skořepa Vojtěch | 1999 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024015 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | ||
C1M | Švadlena Václav | 1985 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024032 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | ||
C1M | Novák Martin | 1991 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024043 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | ||
C1M | Pavlík Radek | 1992 | 1 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108033 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 21:12:58 | ||
C1M | Suchánek Daniel | 1993 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064021 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 15:08:37 | ||
C1M | Šilar Jakub | 1987 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064033 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 15:08:37 | ||
C1M | Šmoldas Michal | 1998 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106061 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | ||
C1M | Beier Matouš | 2004 | ZS | 1 | Loko Trutnov | 060047 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 20:49:42 | |
C1M | Šťastný Jan | 1970 | V | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057047 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 10:23:42 | |
C1M | Pischek Jan | 1977 | V | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057011 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 10:23:42 | |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119139 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C1M | Ulitzka Oliver | 2002 | DM | 2 | KK Opava | 121003 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 07:26:58 | |
C1M | Hendrych Tomáš | 2000 | DS | 2 | TJ Valašské Meziříčí | 132020 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 13:10:31 | |
C1M | Nachtigal RIchard | 2000 | DS | 2 | TJ Valašské Meziříčí | 132022 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 13:10:31 | |
C1M | Režňák Ladislav | 1966 | V | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103034 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 19:35:20 | |
C1M | Geprt David | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106098 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | |
C1M | Hořínek Jaroslav | 1963 | V | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106009 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | |
C1M | Papula Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | |
C1M | Salaj František | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | |
C1M | Šmakal Petr | 2003 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106088 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | |
C1M | Vodák Norbert | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106097 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | |
C1M | Šotola Karel | 1997 | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106049 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | ||
C1M | Šťastný Matěj | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057075 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 10:23:42 | |
C1M | Veselý Ondřej | 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057054 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 10:23:42 | |
C1M | Plášil Hynek | 2006 | ZM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057086 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 10:23:42 | |
C1M | Ruffer Matěj | 1999 | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057005 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 10:23:42 | ||
C1M | Tatíček Miroslav | 1985 | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057049 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 10:23:42 | ||
C1M | Míka Hynek | 2006 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 11.08.18 22:16:11 | |
C1M | Sladovník Jakub | 2006 | ZM | 3 | SK Domeček Soběslav | 026002 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 11.08.18 22:16:11 | |
C1M | Kosík Dan | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 15:08:37 | |
C1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | ||
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | ||
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | ||
C1M | Bek Matyáš | 2006 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 063063 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 22:55:35 | ||
celkem C1M: 46 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Paloudová Anežka | 1999 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | ||
C1Ž | Němcová Marie | 2000 | DS | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 19:35:21 | |
C1Ž | Kneblová Klára | 2005 | ZS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C1Ž | Divíšková Petra | 2001 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119068 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | |
C1Ž | Plachtová Alexandra | 1998 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024030 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | ||
C1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | |
C1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DM | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 19:35:21 | |
C1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C1Ž | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | |
C1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 09:34:28 | |
C1Ž | Dobešová Eva | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 21:12:58 | |
C1Ž | Střílková Jana | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 19:35:21 | |
C1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | ||
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | ||
C1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | ||
C1Ž | Střechová Ela | 2005 | ZS | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 21:12:58 | ||
celkem C1Ž: 22 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Kristek Václav Jelínek Filip | 1996 1996 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ Bohemians Praha | 119213 001016 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | ||
C2M | Rygel Marek Veselý Petr | 1989 1976 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 103047 108045 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 19:35:20 | ||
C2M | Suchánek Daniel Rolenc Ondřej | 1993 1991 | MT | SKK Vysoké Mýto TJ Syntesia Pardubice | 064021 057071 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 15:08:37 | ||
C2M | Slanina Vladimír Slanina Vladimír | 1969 1994 | 1 | TJ Loko Žatec TJ Loko Žatec | 052035 052028 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 08.08.18 11:44:51 | ||
C2M | Kratochvíl Martin Janů Filip | 2003 2002 | DM | 1 | TJ DUKLA Praha SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119139 119159 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C2M | Nachtigal RIchard Hendrych Tomáš | 2000 2000 | DS | 1 | TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí | 132022 132020 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 13:10:31 | |
C2M | Smilek Jiří Švéda Daniel | 2003 2002 | DM | 1 | TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí | 132005 132004 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 13:10:31 | |
C2M | Režňák Ladislav Hořínek Jaroslav | 1966 1963 | V | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno TJ Vodní Sporty Litovel | 103034 106009 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 19:35:20 | |
C2M | Mornštejn Roman Šťastný Michal | 1969 1965 | V | 1 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001128 001038 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 14:04:44 | |
C2M | Chlouba Luboš Zapletal Vojtěch | 1959 1998 | 1 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001061 001112 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 14:04:44 | ||
C2M | Krejza Filip Šilar Jakub | 1989 1987 | 1 | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064010 064033 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 15:08:37 | ||
C2M | Šotola Karel Šmoldas Michal | 1997 1998 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106049 106061 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | ||
C2M | Koblížek Daniel Švagr Rostislav | 2000 2000 | DS | 1 | TJ Syntesia Pardubice SK Týniště nad Orlicí | 057140 063009 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 20:49:42 | |
C2M | Hradec Matěj Rudorfer Martin | 2003 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ DUKLA Praha | 119142 119094 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C2M | Salaj František Papula Jan | 2004 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 106094 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | |
C2M | Geprt David Vodák Norbert | 2005 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106098 106097 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | |
C2M | Beier Matouš Beier Alva | 2004 2005 | ZS | 2 | Loko Trutnov TJ Syntesia Pardubice | 060047 057157 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 20:49:42 | |
C2M | Němec Radek Veselý Ondřej | 2004 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057036 057054 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 10:23:42 | |
C2M | Pischek Jan Pischek Jan Gabin | 1977 2006 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice SK Vodní slalom České Budějovice | 057011 023003 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 10:23:42 | |
C2M | Gabrlík Jakub Mráka Jan | 2004 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 119154 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C2M | Malý Vojtěch Svoboda Ondřej | 2006 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 119190 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
C2M | Plášil Hynek Šťastný Matěj | 2006 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057086 057075 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 10:23:42 | |
C2M | Weiser Kryštof Stratil Filip | 2007 2006 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106090 106086 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | ||
C2M | Švagr Robin Virágh Tomáš | 2004 2004 | ZS | SK Týniště nad Orlicí SK Třebechovice | 063001 061013 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 22:55:35 | ||
celkem C2M: 24 | |||||||||
Kategorie C2Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2Ž | Novosadová Eliška Hansgutová Monika | 2005 2005 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 119207 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | ||
C2Ž | Zedníčková Michaela Anna Bundová Simona | 2005 2004 | ZS | SKK Vysoké Mýto TJ Syntesia Pardubice | 064055 057008 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 15:08:37 | ||
celkem C2Ž: 2 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Hric Filip | 1993 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119140 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | ||
K1M | Slepica Karel | 1988 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119071 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | ||
K1M | Satke Adam | 1994 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103041 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 19:35:21 | ||
K1M | Zapletal Vojtěch | 1998 | MT | TJ Bohemians Praha | 001112 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 14:04:44 | ||
K1M | Hradec Matěj | 2003 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119142 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Neubert Adam | 1997 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119002 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | ||
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DM | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 09:34:28 | |
K1M | Košík Michal | 1995 | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 09:34:28 | ||
K1M | Mrůzek Kamil | 1977 | V | 1 | TJ Semily | 059017 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 07:12:37 | |
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 19:35:20 | |
K1M | Zapletal Mikuláš | 2000 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 001113 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 14:04:44 | |
K1M | Kirchner David | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 001114 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 14:04:44 | |
K1M | Krejza Filip | 1989 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064010 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 15:08:37 | ||
K1M | Marek Aleš | 1978 | V | 1 | Loko Trutnov | 060030 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 20:49:42 | |
K1M | Koblížek Daniel | 2000 | DS | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057140 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 20:49:42 | |
K1M | Švagr Rostislav | 2000 | DS | 1 | SK Týniště nad Orlicí | 063009 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 22:55:35 | |
K1M | Walter David | 2001 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129013 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 10.08.18 15:40:10 | |
K1M | Míka Hynek | 2006 | ZM | 2 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 11.08.18 22:16:11 | |
K1M | Sladovník Jakub | 2006 | ZM | 2 | SK Domeček Soběslav | 026002 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 11.08.18 22:16:11 | |
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059021 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 12.08.18 19:33:15 | |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 12.08.18 20:16:49 | |
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039055 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 12.08.18 20:16:49 | |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039050 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 12.08.18 20:16:49 | |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:15:17 | |
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Gabrlík Tomáš | 2000 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119116 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Hala Jiří | 2002 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119143 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Kratochvíl Petr | 1971 | V | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119040 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Procházka Vojtěch | 2002 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119124 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Rudorfer Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119094 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | |
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | |
K1M | Ondřich Václav | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024072 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | |
K1M | Krč Ladislav | 1999 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012016 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 07:12:37 | ||
K1M | Mrázek Jakub | 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 07:26:58 | |
K1M | Hrabec Bohumil | 1960 | V | 2 | VK Kroměříž | 112014 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 11:34:36 | |
K1M | Ligurský Ivo | 1990 | 2 | VK Kroměříž | 112046 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 11:34:36 | ||
K1M | Martinka Antonín | 1993 | 2 | VK Kroměříž | 112028 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 11:34:36 | ||
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | DS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 19:35:20 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 19:35:20 | |
K1M | Bernat Pavel | 2004 | ZS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103019 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 19:35:21 | |
K1M | Báča Milan | 1973 | V | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011021 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 09:13:37 | |
K1M | Smolka Ondřej | 1994 | 2 | TJ Bohemians Praha | 001037 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 14:04:44 | ||
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 14:04:44 | |
K1M | Nedvěd Matěj | 2001 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001123 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 14:04:44 | |
K1M | Novák Filip | 2002 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001030 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 14:04:44 | |
K1M | Veniger Jan | 2000 | DS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064042 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 15:08:37 | |
K1M | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | ZS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 15:08:37 | |
K1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 20:49:42 | |
K1M | Florián Jindřich | 2006 | ZM | 2 | Loko Trutnov | 060072 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 20:49:42 | |
K1M | Virágh Tomáš | 2004 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061013 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 22:55:35 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | ZS | 2 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 09:35:26 | |
K1M | Jiřík Matěj | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057025 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 10:23:42 | |
K1M | Němec Radek | 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057036 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 10:23:42 | |
K1M | Skalický Aleš | 2002 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057092 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 10:23:42 | |
K1M | Cinko Radek | 1993 | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057065 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 10:23:42 | ||
K1M | Řehák Jiří | 2003 | DM | 3 | TJ Semily | 059044 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 12.08.18 19:33:15 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | Jen ČPŽ | 12.08.18 20:22:31 |
K1M | Hric Ondřej | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Jaroš Michael | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119171 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Kosík Dan | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Pomajbík Filip | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119187 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Střílka Richard | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Urban Jaroslav | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1M | Šiška Ondřej | 2004 | ZS | 3 | VK Kroměříž | 112018 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 11:34:36 | |
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 19:35:20 | |
K1M | Sobotka Adam | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103001 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 19:35:20 | |
K1M | Střecha Jan | 2001 | DS | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108042 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 21:12:58 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001111 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 14:04:44 | |
K1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 15:08:37 | |
K1M | Stratil Filip | 2006 | ZM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | |
K1M | Bek Matyáš | 2006 | ZM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 063063 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 22:55:35 | |
K1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | ||
K1M | Brázda Šimon | 2007 | ZM | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 21:12:58 | |||
K1M | Vosmek Jáchym | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 15:08:37 | ||
K1M | Kvapil Ondřej | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 15:08:37 | ||
K1M | Weiser Kryštof | 2007 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106090 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | ||
K1M | Florián Heřman | 2003 | DM | Loko Trutnov | 060073 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 20:49:42 | ||
K1M | Švagr Robin | 2004 | ZS | SK Týniště nad Orlicí | 063001 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 22:55:35 | ||
K1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 10:23:42 | ||
celkem K1M: 87 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Paloudová Anežka | 1999 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | ||
K1Ž | Dimovová Barbora | 2000 | DS | MT | TJ Vodní Sporty Litovel | 106082 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | |
K1Ž | Bílovská Gabriela | 1974 | V | 1 | VS Lipník nad Bečvou | 115040 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.07.18 10:03:10 | |
K1Ž | Kolihová Hana | 2003 | DM | 1 | SK Domeček Soběslav | 026018 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 11.08.18 22:16:11 | |
K1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 1 | VS Tábor | 030043 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:15:17 | |
K1Ž | Halašková Petra | 1974 | V | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119019 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1Ž | Hricová Klára | 1999 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119090 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | ||
K1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | |
K1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DM | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 09:34:28 | |
K1Ž | Němcová Marie | 2000 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 19:35:20 | |
K1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DM | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 19:35:20 | |
K1Ž | Dvořáková Dominika | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 001115 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 14:04:44 | |
K1Ž | Bočánková Jana | 2003 | DM | 2 | SK Domeček Soběslav | 026019 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 11.08.18 22:16:11 | |
K1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1Ž | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1Ž | Kneblová Klára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1Ž | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1Ž | Retková Marie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1Ž | Kleinová Štěpánka | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | |
K1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | |
K1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:59:15 | |
K1Ž | Kloboučková Ivana | 2003 | DM | 2 | KK Opava | 121009 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 07:26:58 | |
K1Ž | Dobešová Eva | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 21:12:58 | |
K1Ž | Báčová Michaela | 1998 | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011023 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 09:13:37 | ||
K1Ž | Mašínová Marie | 1997 | 2 | TJ Bohemians Praha | 001130 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 14:04:44 | ||
K1Ž | Dimovová Viktorie | 2000 | DS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106081 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | |
K1Ž | Šotola Eliška | 1995 | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106072 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | ||
K1Ž | Novosadová Michaela | 2000 | DS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106080 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 15.08.18 18:39:48 | |
K1Ž | Bundová Simona | 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057008 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 16.08.18 10:23:42 | |
K1Ž | Střílková Jana | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | |
K1Ž | Mrázková Klára | 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 07:26:58 | |
K1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 19:35:20 | |
K1Ž | Kuskevych Anastasia | 2004 | ZS | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 21:12:58 | ||
K1Ž | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 21:12:58 | |
K1Ž | Vojtěchová Barbora | 2004 | ZS | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 14.08.18 21:12:58 | ||
K1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 13.08.18 08:51:30 | ||
celkem K1Ž: 41 | |||||||||
počty C1M: 46 C1Ž: 22 C2M: 24 C2Ž: 2 K1M: 87 K1Ž: 41 celkem: 222 |
Zahraniční závodníci
Kategorie K1M | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Frančeškin Maks | 1992 | SLO Slovenia Kajak kanu klub Ljubljana | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 31.07.18 18:08:19 | ||
celkem K1M: 1 | |||||||
Kategorie K1Ž | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Šteblaj Ana | 2002 | DM | SLO Slovenia Kajak kanu klub Ljubljana | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 31.07.18 18:08:19 | |
K1Ž | Jančar Živa | 2002 | DM | SLO Slovenia Kajak kanu klub Ljubljana | 113 so 114 so 116 ne 117 ne | 31.07.18 18:08:19 | |
celkem K1W: 2 | |||||||
počty zahraničních závodníků K1M: 1 K1Ž: 2 celkem : 3 |