• 115  18.08.2018 sobota, Mistrovství ČR ve sprintu družstev v Českém Vrbném , startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
  • 118  19.08.2018 neděle, ECA CUP teams, startovné: mládež 0,-   dospělí 0,-
18.08.2018 - 19.08.2018, TJ Syntesia Pardubice
on-line přihlašování od 12.07.2018 00:00:00 do 16.08.2018 12:00:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MŠmoldas Michal19981TJ Vodní Sporty Litovel116061  115 so
 118 ne
15.08.18 18:19:26
C1MSalaj František2004ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116095  115 so
 118 ne
15.08.18 18:19:26
C1MJanů Filip2002DM2UP Olomouc119159  115 so
 118 ne
15.08.18 23:25:23
C1MŠťastný Matěj2005ZS3TJ Syntesia Pardubice057075  115 so
 118 ne
16.08.18 10:03:49
C1MVeselý Ondřej2004ZS3TJ Syntesia Pardubice057054  115 so
 118 ne
16.08.18 10:03:49
C1MPlášil Hynek2006ZM3TJ Syntesia Pardubice057086  115 so
 118 ne
16.08.18 10:03:49
celkem C1M: 6    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽNěmcová Marie2000DSMTKanoe Klub Spoj Brno103024  115 so
 118 ne
14.08.18 19:43:55
C1ŽDoležalová Lucie2003DM1UP Olomouc119157  115 so
 118 ne
15.08.18 23:25:23
C1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  115 so
 118 ne
15.08.18 23:25:23
celkem C1Ž: 3    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MNachtigal Richard
Hendrych Tomáš
2000
2000
DS1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132022
132020
 115 so
 118 ne
14.08.18 13:08:19
C2MZapletal Vojtěch
Chlouba Luboš
1998
1959
1Bohemians Praha
Bohemians Praha
001112
001061
 115 so
 118 ne
15.08.18 13:52:17
C2MŠmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
1TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116061
116049
 115 so
 118 ne
15.08.18 18:19:26
C2MKrejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
2SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
064010
064033
 115 so
 118 ne
15.08.18 15:12:44
C2MHradec Matěj
Rudorfer Martin
2003
2003
DM3UP Olomouc
UP Olomouc
119142
119094
 115 so
 118 ne
15.08.18 23:25:23
C2MNěmec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057036
057054
 115 so
 118 ne
16.08.18 10:03:49
C2MPlášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057086
057075
 115 so
 118 ne
16.08.18 10:03:49
celkem C2M: 7    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽBundová Simona
Zedníčková Michaela
2004
2005
ZSTJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
057008
064055
 115 so
 118 ne
16.08.18 10:03:49
celkem C2Ž: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MKošík Michal19951SK Veselí nad Moravou133058  115 so
 118 ne
13.08.18 09:40:59
K1MPanzer Aleš1974V1TJ Loko Plzeň039023  115 so
 118 ne
Šindelář Pavel, Šindelář Jan13.08.18 12:03:22
K1MSatke Adam19941Kanoe Klub Spoj Brno103041  115 so
 118 ne
14.08.18 19:43:55
K1MZapletal Vojtěch19981Bohemians Praha001112  115 so
 118 ne
15.08.18 13:52:17
K1MNeubert Adam19971UP Olomouc119002  115 so
 118 ne
15.08.18 23:25:23
K1MHrabec Bohumil1960V2VK Kroměříž112014  115 so
 118 ne
Další lodě: Martinka Antonín 112028 Ligurský Ivo 11204614.08.18 11:15:28
K1MNovák Filip2002DM2Bohemians Praha001030  115 so
 118 ne
15.08.18 13:52:17
K1MKrejza Filip19892SKK Vysoké Mýto064010  115 so
 118 ne
15.08.18 15:12:44
K1MGabrlík Jakub2004ZS2UP Olomouc119152  115 so
 118 ne
15.08.18 23:25:23
K1MHradec Matěj2003DM2UP Olomouc119142  115 so
 118 ne
15.08.18 23:25:23
K1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  115 so
 118 ne
15.08.18 23:25:23
K1MJiřík Matěj2005ZS2TJ Syntesia Pardubice057025  115 so
 118 ne
16.08.18 10:03:49
K1MNěmec Radek2004ZS2TJ Syntesia Pardubice057036  115 so
 118 ne
16.08.18 10:03:49
celkem K1M: 13    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽDimovová Barbora2000DSMTTJ Vodní Sporty Litovel116082  115 so
 118 ne
15.08.18 18:19:26
K1ŽHricová Klára1999MTUP Olomouc119090  115 so
 118 ne
15.08.18 23:25:23
K1ŽNěmcová Marie2000DS1Kanoe Klub Spoj Brno103024  115 so
 118 ne
14.08.18 19:43:55
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  115 so
 118 ne
15.08.18 23:25:23
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  115 so
 118 ne
15.08.18 23:25:23
K1ŽBundová Simona2004ZS3TJ Syntesia Pardubice057008  115 so
 118 ne
16.08.18 10:03:49
celkem K1Ž: 6    
počty C1M: 6   C1Ž: 3   C2M: 7   C2Ž: 1   K1M: 13   K1Ž: 6     celkem: 36

Zahraniční závodníci

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1MButcher Finn
1995
NZL New Zealand
NZL
 115 so
 118 ne
16.08.18 08:44:08
K1MDangen Jack
1998
NZL New Zealand
NZL
 115 so
 118 ne
16.08.18 08:44:08
K1MDawson Mike
1986
NZL New Zealand
NZL
 115 so
 118 ne
16.08.18 08:44:08
celkem K1M: 3    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1ŽWilliams Courtney
1997
NZL New Zealand
NZL
 115 so
 118 ne
16.08.18 08:44:08
celkem K1W: 1    
počty zahraničních závodníků K1M: 3   K1Ž: 1     celkem : 4
Celkové součty: C1M: 6   C1Ž: 3   C2M: 7   C2Ž: 1   K1M: 16   K1Ž: 7     celkem : 40