• 77  16.06.2018 sobota, MČR dorostu družstev ve sjezdu v Třebechovicích, startovné: mládež 150,-   dospělí 0,-
  • 79  17.06.2018 neděle, MČR žáků družstev ve sjezdu v Třebechovicích, startovné: mládež 150,-   dospělí 0,-
16.06.2018 - 17.06.2018, SKK Vysoké Mýto
on-line přihlašování od 10.05.2018 00:00:00 do 11.06.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MKlíma Vojtěch2002DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024033  77 so
 79 ne
dorost11.06.18 22:50:08
C1MUrban Daniel2001DS2TJ Šumperk z.s.129021  77 so
 79 ne
08.06.18 16:35:28
C1MBeier Matouš2004ZS2Loko Trutnov060047  77 so
 79 ne
08.06.18 20:56:53
C1MJanů Filip2002DM2UP Olomouc119159  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
C1MSalaj František2004ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116095  77 so
 79 ne
11.06.18 11:09:54
C1MNachtigal Richard2000DS3TJ Valašské Meziříčí132022  77 so
 79 ne
10.06.18 21:49:58
C1MNovák Matyáš2005ZS3UP Olomouc119076  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
C1MŠmakal Petr2003DM3TJ Vodní Sporty Litovel116088  77 so
 79 ne
11.06.18 11:09:54
C1MVejnar Samuel2005ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024042  77 so
 79 ne
žáci11.06.18 22:50:08
C1MRetek Toman2007ZMUP Olomouc119188  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
C1MBek Matyáš2006ZMSK Týniště nad Orlicí063063  77 so
 79 ne
10.06.18 22:46:54
celkem C1M: 11    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽNěmcová Marie2000DSMTKanoe Klub Spoj Brno103024  77 so
 79 ne
06.06.18 20:46:10
C1ŽDoležalová Lucie2003DM1UP Olomouc119157  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
C1ŽŠtěpánková Petra2001DS2UP Olomouc119068  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  77 so
 79 ne
dorost11.06.18 22:50:08
C1ŽMalá Magdaléna2007ZMUP Olomouc119192  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
celkem C1Ž: 7    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MHendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
DS1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132020
132022
 77 so
 79 ne
10.06.18 21:49:58
C2MVejnar Samuel
Palouda Mikoláš
2005
2007
ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024042
024004
 77 so
 79 ne
žáci11.06.18 22:50:08
C2MBeier Alva
Beier Matouš
2005
2004
ZS3Loko Trutnov
Loko Trutnov
060054
060047
 77 so
 79 ne
08.06.18 20:56:53
C2MKratochvíl Martin
Janů Filip
2003
2002
DM3UP Olomouc
UP Olomouc
119139
119159
 77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
C2MMráka Jan
Gabrlík Jakub
2004
2004
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119154
119152
 77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
C2MGeprt David
Papula Jan
2005
2005
ZS3TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116098
116094
 77 so
 79 ne
11.06.18 11:09:54
C2MOndřich Václav
Koudelka Samson
2001
2002
DS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024072
024011
 77 so
 79 ne
dorost11.06.18 22:50:08
celkem C2M: 7    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽZedníčková Michaela
Bundová Simona
2005
2004
ZSSKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
064055
057008
 77 so
 79 ne
11.06.18 11:59:30
celkem C2Ž: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MMatějíček Vojtěch2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103036  77 so
 79 ne
06.06.18 20:46:10
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  77 so
 79 ne
06.06.18 16:59:52
K1MMíka Hynek2006ZM2SK Domeček Soběslav026001  77 so
 79 ne
06.06.18 21:01:05
K1MHolínek Svatopluk2001DS2TJ Šumperk z.s.129016  77 so
 79 ne
08.06.18 16:35:28
K1MBeier Alva2005ZS2Loko Trutnov060054  77 so
 79 ne
08.06.18 20:56:53
K1MHala Jiří2002DM2UP Olomouc119143  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
K1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
K1MOndřich Václav2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024072  77 so
 79 ne
dorost11.06.18 22:50:08
K1MDziadek Marek2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103017  77 so
 79 ne
06.06.18 20:46:10
K1MRolenc Jakub2004ZS3SK Veselí nad Moravou133025  77 so
 79 ne
07.06.18 21:57:01
K1MRetek Toman2007ZM3UP Olomouc119188  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
K1MUrban Jaroslav2004ZS3UP Olomouc119205  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
K1MJaroš Michael2006ZM3UP Olomouc119171  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
K1MBek Matyáš2006ZM3SK Týniště nad Orlicí063063  77 so
 79 ne
10.06.18 22:46:54
K1MStratil Filip2006ZM3TJ Vodní Sporty Litovel116086  77 so
 79 ne
11.06.18 11:09:54
K1MKasper Jakub2007ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024056  77 so
 79 ne
žáci (ml)11.06.18 22:50:08
K1MHeřmanský Jan2005ZSTJ Šumperk z.s.129039  77 so
 79 ne
08.06.18 16:35:28
K1MZrzavý Jakub2005ZSSKK Vysoké Mýto064056  77 so
 79 ne
11.06.18 11:59:30
celkem K1M: 19    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽDimovová Barbora2000DSMTTJ Vodní Sporty Litovel116082  77 so
 79 ne
11.06.18 11:09:54
K1ŽSatková Gabriela2001DS1Kanoe Klub Spoj Brno103016  77 so
 79 ne
06.06.18 20:46:10
K1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  77 so
 79 ne
dorost11.06.18 22:50:08
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
K1ŽNovosadová Eliška2005ZS2UP Olomouc119206  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
K1ŽDoležalová Lucie2003DM2UP Olomouc119157  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
K1ŽMádrová Amálie2003DM2TJ Loko Plzeň039027  77 so
 79 ne
Klára Šampalíková, Adéla Grossmannová11.06.18 20:15:19
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZMUP Olomouc119176  77 so
 79 ne
10.06.18 22:09:20
celkem K1Ž: 8    
počty C1M: 11   C1Ž: 7   C2M: 7   C2Ž: 1   K1M: 19   K1Ž: 8     celkem: 53