• 78  16.06.2018 sobota, MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd, startovné: mládež 150,-   dospělí 80,-
  • 80  17.06.2018 neděle, MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod, startovné: mládež 150,-   dospělí 80,-
16.06.2018 - 17.06.2018, SKK Vysoké Mýto
on-line přihlašování od 10.05.2018 00:00:00 do 11.06.2018 23:59:59

Bohemians Praha

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MZapletal Mikuláš2000DS1Bohemians Praha001113  78 so
 80 ne
10.06.18 16:27:35
K1MKirchner David2002DM1Bohemians Praha001114  78 so
 80 ne
10.06.18 16:27:35
K1MNovák Filip2002DM2Bohemians Praha001030  78 so
 80 ne
10.06.18 16:27:35
K1MNedvěd Matěj2001DS2Bohemians Praha001123  78 so
 80 ne
10.06.18 16:27:35
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2Bohemians Praha001106  78 so
 80 ne
10.06.18 16:27:35
K1MPelikán Václav2005ZS3Bohemians Praha001111  78 so
 80 ne
v sobotu pouze žákovský pohár10.06.18 16:27:35
K1MProcházka Jiří2006ZMBohemians Praha001126  78 so
 80 ne
v sobotu pouze žákovský pohár10.06.18 16:27:35
K1ŽDvořáková Dominika2002DM1Bohemians Praha001115  78 so
 80 ne
10.06.18 16:27:35
K1ŽMilotová Dora2007ZMBohemians Praha001120  78 so
 80 ne
v sobotu pouze žákovský pohár10.06.18 16:27:35
celkem K1M: 7     K1Ž: 2    

Kanoe Klub Spoj Brno

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽNěmcová Marie2000DSMTKanoe Klub Spoj Brno103024  78 so
 80 ne
06.06.18 20:32:47
C1ŽDziadková Zuzana2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103009  78 so
 80 ne
06.06.18 20:32:47
C1ŽSatková Gabriela2001DS2Kanoe Klub Spoj Brno103016  78 so
 80 ne
06.06.18 20:32:47
C1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103030  78 so
 80 ne
06.06.18 20:32:47
K1MMatějíček Vojtěch2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103036  78 so
 80 ne
06.06.18 20:32:47
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  78 so
 80 ne
06.06.18 20:32:47
K1MBergmann Ondřej2000DS2Kanoe Klub Spoj Brno103026  78 so
 80 ne
06.06.18 20:32:47
K1MBernat Pavel2004ZS2Kanoe Klub Spoj Brno103019  78 so
 80 ne
06.06.18 20:32:47
K1MDziadek Marek2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103017  78 so
 80 ne
06.06.18 20:32:47
K1MSobotka Adam2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103001  78 so
 80 ne
06.06.18 20:32:47
K1ŽDziadková Zuzana2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103009  78 so
 80 ne
06.06.18 20:32:47
K1ŽNěmcová Marie2000DS1Kanoe Klub Spoj Brno103024  78 so
 80 ne
06.06.18 20:32:47
K1ŽSatková Gabriela2001DS2Kanoe Klub Spoj Brno103016  78 so
 80 ne
06.06.18 20:32:47
K1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103030  78 so
 80 ne
06.06.18 20:32:47
celkem C1Ž: 4     K1M: 6     K1Ž: 4    

KK Postřelmov

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MRašner Karel2004ZS2KK Postřelmov185007  78 so
 80 ne
V sobotu MČR-d11.06.18 18:18:21
C2MRašner Karel
Vaněk Matěj
2004
2004
ZS3KK Postřelmov
VS Tábor
185007
030044
 78 so
 80 ne
11.06.18 18:18:21
celkem C1M: 1     C2M: 1    

Klub Kanoistika Roudnice n.L.

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MHezina Jiří2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049068  78 so
 80 ne
08.06.18 21:24:24
celkem K1M: 1    

Loko Trutnov

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MBeier Matouš2004ZS1Loko Trutnov060047  78 so
 80 ne
08.06.18 20:47:55
C1MMíl Jakub2003DM3Loko Trutnov060051  78 so
 80 ne
08.06.18 20:47:55
C2MKoblížek Daniel
Švagr Rostislav
2000
2000
DS1Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
060040
063058
 78 so
 80 ne
08.06.18 20:47:55
C2MBeier Alva
Beier Matouš
2005
2004
ZS2Loko Trutnov
Loko Trutnov
060054
060047
 78 so
 80 ne
08.06.18 20:47:55
K1MBeier Alva2005ZS2Loko Trutnov060054  78 so
 80 ne
08.06.18 20:47:55
K1MFlorián Jindřich2006ZM2Loko Trutnov060072  78 so
 80 ne
08.06.18 20:47:55
K1MMíl Jakub2003DM3Loko Trutnov060051  78 so
 80 ne
08.06.18 20:47:55
K1MFlorián Heřman2003DMLoko Trutnov060073  78 so
 80 ne
08.06.18 20:47:55
celkem C1M: 2     C2M: 2     K1M: 4    

SK Domeček Soběslav

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MMíka Hynek2006ZM3SK Domeček Soběslav026001  78 so
 80 ne
06.06.18 20:55:19
C1ŽBočánková Jana2003DM2SK Domeček Soběslav026019  78 so
 80 ne
06.06.18 20:55:19
C1ŽKolihová Hana2003DM2SK Domeček Soběslav026018  78 so
 80 ne
06.06.18 20:55:19
K1MMíka Hynek2006ZM2SK Domeček Soběslav026001  78 so
 80 ne
06.06.18 20:55:19
K1MSladovník Jakub2006ZM2SK Domeček Soběslav026002  78 so
 80 ne
06.06.18 20:55:19
K1MKremla Jakub2006ZM3SK Domeček Soběslav026008  78 so
 80 ne
06.06.18 20:55:19
K1ŽKolihová Hana2003DM1SK Domeček Soběslav026018  78 so
 80 ne
06.06.18 20:55:19
K1ŽBočánková Jana2003DM2SK Domeček Soběslav026019  78 so
 80 ne
06.06.18 20:55:19
celkem C1M: 1     C1Ž: 2     K1M: 3     K1Ž: 2    

SK Týniště nad Orlicí

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MBek Matyáš
Beránek Tomáš
2006
2006
ZMSK Týniště nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
063063
063061
 78 so
 80 ne
10.06.18 22:43:08
C2MViragh Tomáš
Švagr Robin
2004
2004
ZSSK Týniště nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
063062
063001
 78 so
 80 ne
10.06.18 22:43:08
K1MŠvagr Rostislav2000DS1SK Týniště nad Orlicí063058  78 so
 80 ne
10.06.18 22:43:08
K1MViragh Tomáš2004ZS2SK Týniště nad Orlicí063062  78 so
 80 ne
10.06.18 22:43:08
K1MBek Matyáš2006ZM3SK Týniště nad Orlicí063063  78 so
 80 ne
10.06.18 22:43:08
K1MŠvagr Robin2004ZSSK Týniště nad Orlicí063001  78 so
 80 ne
10.06.18 22:43:08
K1MBeránek Tomáš2006ZMSK Týniště nad Orlicí063061  78 so
 80 ne
10.06.18 22:43:08
celkem C2M: 2     K1M: 5    

SK Veselí nad Moravou

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKošíková Denisa2002DM2SK Veselí nad Moravou133047  78 so
 80 ne
07.06.18 21:52:03
K1MIvánek Roman2002DM1SK Veselí nad Moravou133063  78 so
 80 ne
07.06.18 21:52:03
K1MDoležal Filip2004ZS3SK Veselí nad Moravou133023  78 so
 80 ne
07.06.18 21:52:03
K1MZeman Šimon2004ZS3SK Veselí nad Moravou133127  78 so
 80 ne
07.06.18 21:52:03
K1MRolenc Jakub2004ZS3SK Veselí nad Moravou133025  78 so
 80 ne
07.06.18 21:52:03
K1ŽKošíková Denisa2002DM1SK Veselí nad Moravou133047  78 so
 80 ne
07.06.18 21:52:03
celkem C1Ž: 1     K1M: 4     K1Ž: 1    

SK Vltava Č. Krumlov z.s.

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MKlíma Vojtěch2002DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024033  78 so
 80 ne
11.06.18 22:50:40
C1MMareš Jakub2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024055  78 so
 80 ne
11.06.18 22:50:40
C1MVejnar Samuel2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024042  78 so
 80 ne
11.06.18 22:50:40
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  78 so
 80 ne
11.06.18 22:50:40
C1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  78 so
 80 ne
11.06.18 22:50:40
C1ŽNovosadová Kristina2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  78 so
 80 ne
11.06.18 22:50:40
C2MMareš Jakub
Vejnar Samuel
2003
2005
DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024055
024042
 78 so
 80 ne
V neděli posádka Vejnar(24042)-Furiš(24071)11.06.18 22:50:40
C2MKasper Jakub
Novotný Petr
2007
2006
ZMSK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024056
024066
 78 so
 80 ne
11.06.18 22:50:40
K1MOndřich Václav2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024072  78 so
 80 ne
11.06.18 22:50:40
K1MKasper Jakub2007ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024056  78 so
 80 ne
11.06.18 22:50:40
K1MFuriš Eduard2004ZSSK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  78 so
 80 ne
11.06.18 22:50:40
K1MKoudelka Samson2002DMSK Vltava Č. Krumlov z.s.024011  78 so
 80 ne
11.06.18 22:50:40
K1MNovotný Petr2006ZMSK Vltava Č. Krumlov z.s.024066  78 so
 80 ne
11.06.18 22:50:40
K1MOlšák Matyáš2001DSSK Vltava Č. Krumlov z.s.024067  78 so
 80 ne
11.06.18 22:50:40
K1MPalouda Mikoláš2007ZMSK Vltava Č. Krumlov z.s.024004  78 so
 80 ne
11.06.18 22:50:40
K1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  78 so
 80 ne
11.06.18 22:50:40
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  78 so
 80 ne
11.06.18 22:50:40
K1ŽNovosadová Kristina2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  78 so
 80 ne
V sobotu MČR-d11.06.18 22:50:40
K1ŽŠafaříková Alena2006ZMSK Vltava Č. Krumlov z.s.024098  78 so
 80 ne
11.06.18 22:50:40
celkem C1M: 3     C1Ž: 3     C2M: 2     K1M: 7     K1Ž: 4    

SKK Vysoké Mýto

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  78 so
 80 ne
11.06.18 11:50:58
C2ŽZedníčková Michaela
Bundová Simona
2005
2004
ZSSKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
064055
057008
 78 so
 80 ne
11.06.18 11:50:58
K1MVeniger Jan2000DS2SKK Vysoké Mýto064042  78 so
 80 ne
11.06.18 11:50:58
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  78 so
 80 ne
11.06.18 11:50:58
K1MVosmek Jáchym2007ZMSKK Vysoké Mýto064039  78 so
 80 ne
11.06.18 11:50:58
K1MSyrový Filip2007ZMSKK Vysoké Mýto064026  78 so
 80 ne
11.06.18 11:50:58
K1MKvapil Ondřej2007ZMSKK Vysoké Mýto064040  78 so
 80 ne
11.06.18 11:50:58
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS2SKK Vysoké Mýto064055  78 so
 80 ne
11.06.18 11:50:58
celkem C1M: 1     C2Ž: 1     K1M: 5     K1Ž: 1    

TJ Vodní Sporty Litovel

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MŠmakal Petr2003DM2TJ Vodní Sporty Litovel116088  78 so
 80 ne
11.06.18 11:05:53
C1MSalaj František2004ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116095  78 so
 80 ne
11.06.18 11:05:53
C1MPapula Jan2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116094  78 so
 80 ne
11.06.18 11:05:53
C1MVodák Norbert2004ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116097  78 so
 80 ne
11.06.18 11:05:53
C1MGeprt David2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116098  78 so
 80 ne
11.06.18 11:05:53
C1MVitoul Tomáš2003DMTJ Vodní Sporty Litovel116107  78 so
 80 ne
11.06.18 11:05:53
C2MVitoul Tomáš
Šmakal Petr
2003
2003
DM2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116107
116088
 78 so
 80 ne
11.06.18 11:05:53
C2MSalaj František
Vodák Norbert
2004
2004
ZS2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116095
116097
 78 so
 80 ne
11.06.18 11:05:53
C2MGeprt David
Papula Jan
2005
2005
ZS2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116098
116094
 78 so
 80 ne
11.06.18 11:05:53
C2MStratil Filip
Weiser Kryštof
2006
2007
ZMTJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116086
116090
 78 so
 80 ne
11.06.18 11:05:53
K1MStratil Filip2006ZM3TJ Vodní Sporty Litovel116086  78 so
 80 ne
11.06.18 11:05:53
K1MWeiser Kryštof2007ZMTJ Vodní Sporty Litovel116090  78 so
 80 ne
11.06.18 11:05:53
K1MBerka Štěpán2002DMTJ Vodní Sporty Litovel116069  78 so
 80 ne
11.06.18 11:05:53
K1ŽDimovová Barbora2000DSMTTJ Vodní Sporty Litovel116082  78 so
 80 ne
11.06.18 11:05:53
K1ŽDimovová Viktorie2000DS2TJ Vodní Sporty Litovel116081  78 so
 80 ne
11.06.18 11:05:53
K1ŽVaňková Michaela2000DS2TJ Vodní Sporty Litovel116080  78 so
 80 ne
11.06.18 11:05:53
celkem C1M: 6     C2M: 4     K1M: 3     K1Ž: 3    

TJ Loko Plzeň

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  78 so
 80 ne
11.06.18 20:11:59
K1MŠindelář Jan2002DM2TJ Loko Plzeň039050  78 so
 80 ne
11.06.18 20:11:59
K1MŠindelář Pavel1970V2TJ Loko Plzeň039055  78 so
 80 ne
11.06.18 20:11:59
K1MPanzer Martin2007ZM3TJ Loko Plzeň039033  78 so
 80 ne
11.06.18 20:11:59
K1MVeverka Čeněk2007ZMTJ Loko Plzeň039014  78 so
 80 ne
11.06.18 20:11:59
K1ŽMádrová Amálie2003DM2TJ Loko Plzeň039027  78 so
 80 ne
11.06.18 20:11:59
K1ŽŠampalíková Klára2004ZS2TJ Loko Plzeň039029  78 so
 80 ne
11.06.18 20:11:59
celkem K1M: 5     K1Ž: 2    

TJ Semily

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  78 so
 80 ne
06.06.18 16:52:11
K1MHynek Pavel2003DM2TJ Semily059012  78 so
 80 ne
06.06.18 16:52:11
K1MVodrážka Matěj2004ZS2TJ Semily059049  78 so
 80 ne
06.06.18 16:52:11
K1MNovotný Štěpán2006ZM3TJ Semily059024  78 so
 80 ne
06.06.18 16:52:11
celkem K1M: 4    

TJ Šumperk z.s.

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MUrban Daniel2001DS2TJ Šumperk z.s.129021  78 so
 80 ne
03.06.18 19:13:36
C1MUrban Michal2004ZS3TJ Šumperk z.s.129024  78 so
 80 ne
03.06.18 19:13:36
C2MWalter David
Řezník Vít
2001
2001
DS2TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
129013
129017
 78 so
 80 ne
03.06.18 19:13:36
K1MWalter David2001DS2TJ Šumperk z.s.129013  78 so
 80 ne
03.06.18 19:13:36
K1MBrokeš Marek2003DM3TJ Šumperk z.s.129038  78 so
 80 ne
03.06.18 19:13:36
K1MHeřmanský Jan2005ZS3TJ Šumperk z.s.129039  78 so
 80 ne
03.06.18 19:13:36
K1MHolínek Svatopluk2001DSTJ Šumperk z.s.129016  78 so
 80 ne
03.06.18 19:13:36
K1MLoun Matěj2004ZSTJ Šumperk z.s.129040  78 so
 80 ne
03.06.18 19:13:36
K1ŽDaňková Anna2004ZS2TJ Šumperk z.s.129007  78 so
 80 ne
03.06.18 19:13:36
celkem C1M: 2     C2M: 1     K1M: 5     K1Ž: 1    

TJ Syntesia Pardubice

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MŠťastný Matěj2005ZS2TJ Syntesia Pardubice057075  78 so
 80 ne
11.06.18 22:08:42
C1MVeselý Ondřej2004ZS2TJ Syntesia Pardubice057054  78 so
 80 ne
11.06.18 22:08:42
C1MFencl Jáchym2003DM2TJ Syntesia Pardubice057087  78 so
 80 ne
11.06.18 22:08:42
C1MPlášil Hynek2006ZM2TJ Syntesia Pardubice057086  78 so
 80 ne
11.06.18 22:08:42
C2MNěmec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
ZS2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057036
057054
 78 so
 80 ne
11.06.18 22:08:42
C2MPlášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057086
057075
 78 so
 80 ne
11.06.18 22:08:42
C2MSkalický Aleš
Fencl Jáchym
2002
2003
DM3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057092
057087
 78 so
 80 ne
11.06.18 22:08:43
C2ŽŽďárská Laura
Plášilová Anežka
2006
2002
DMTJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057062
057064
 78 so
 80 ne
11.06.18 22:08:42
C2ŽSadílková Lucie
Veselá Veronika
2002
2002
DMTJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057040
057091
 78 so
 80 ne
11.06.18 22:08:42
K1MSkalický Aleš2002DM2TJ Syntesia Pardubice057092  78 so
 80 ne
11.06.18 22:08:42
K1MNěmec Radek2004ZS2TJ Syntesia Pardubice057036  78 so
 80 ne
11.06.18 22:08:42
K1MJiřík Matěj2005ZS2TJ Syntesia Pardubice057025  78 so
 80 ne
11.06.18 22:08:42
K1ŽBundová Simona2004ZS2TJ Syntesia Pardubice057008  78 so
 80 ne
11.06.18 22:08:42
K1ŽPlášilová Anežka2002DM3TJ Syntesia Pardubice057064  78 so
 80 ne
11.06.18 22:08:42
K1ŽŽďárská Laura2006ZMTJ Syntesia Pardubice057062  78 so
 80 ne
11.06.18 22:08:42
celkem C1M: 4     C2M: 3     C2Ž: 2     K1M: 3     K1Ž: 3    

TJ Turnov

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MHlobil Josef2001DS3TJ Turnov062003  78 so
 80 ne
11.06.18 14:59:39
K1MJarolímek Otta1961V3TJ Turnov062006  78 so
 80 ne
11.06.18 14:59:39
K1MKozderka Pavel1985TJ Turnov062017  78 so
 80 ne
11.06.18 14:59:39
K1MKvíčala Matyáš2005ZSTJ Turnov062022  78 so
 80 ne
11.06.18 14:59:39
celkem K1M: 4    

TJ Valašské Meziříčí

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MHendrych Tomáš2000DS2TJ Valašské Meziříčí132020  78 so
 80 ne
10.06.18 21:47:54
C1MSmilek Jiří2003DM2TJ Valašské Meziříčí132005  78 so
 80 ne
10.06.18 21:47:54
C1MŠvéda Daniel2002DM2TJ Valašské Meziříčí132004  78 so
 80 ne
10.06.18 21:47:54
C1MNachtigal Richard2000DS2TJ Valašské Meziříčí132022  78 so
 80 ne
10.06.18 21:47:54
C2MHendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
DS1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132020
132022
 78 so
 80 ne
10.06.18 21:47:54
C2MSmilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
DM1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132005
132004
 78 so
 80 ne
10.06.18 21:47:54
C2MČíž Jan
Mikel Jakub
2007
2007
ZMTJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132047
132048
 78 so
 80 ne
10.06.18 21:47:54
celkem C1M: 4     C2M: 3    

UP Olomouc

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MJanů Filip2002DM1UP Olomouc119159  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1MKosík Dan2004ZS3UP Olomouc119173  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1MMalý Vojtěch2006ZM3UP Olomouc119191  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1MStřílka Richard2006ZM3UP Olomouc119180  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1MNovák Matyáš2005ZS3UP Olomouc119076  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1MRetek Toman2007ZMUP Olomouc119188  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1MHric Ondřej2004ZSUP Olomouc119092  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1MRetek Václav2007ZMUP Olomouc119189  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1ŽŠtěpánková Petra2001DS1UP Olomouc119068  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1ŽKneblová Klára2005ZS1UP Olomouc119064  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1ŽDoležalová Lucie2003DM2UP Olomouc119157  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1ŽVrbová Marie2007ZM3UP Olomouc119198  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1ŽStřílková Jana2004ZS3UP Olomouc119181  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1ŽKratochvílová Adéla2007ZMUP Olomouc119176  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1ŽRetková Marie2003DMUP Olomouc119215  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1ŽMalá Magdaléna2007ZMUP Olomouc119192  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C1ŽStloukalová Aneta2007ZMUP Olomouc119196  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C2MKratochvíl Martin
Janů Filip
2003
2002
DM1UP Olomouc
UP Olomouc
119139
119159
 78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C2MHradec Matěj
Rudorfer Martin
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119142
119094
 78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C2MMráka Jan
Gabrlík Jakub
2004
2004
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119154
119152
 78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C2MSvoboda Ondřej
Malý Vojtěch
2006
2006
ZM3UP Olomouc
UP Olomouc
119190
119191
 78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
C2MŠtybnar Vojtěch
Šotek Adam
2005
2005
ZSUP Olomouc
UP Olomouc
119197
119118
 78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MHradec Matěj2003DM1UP Olomouc119142  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MHala Jiří2002DM2UP Olomouc119143  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MProcházka Vojtěch2002DM2UP Olomouc119124  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MGabrlík Jakub2004ZS2UP Olomouc119152  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MŠtybnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MRetek Toman2007ZM3UP Olomouc119188  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MRetek Václav2007ZM3UP Olomouc119189  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MMráka Jan2004ZS3UP Olomouc119154  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MUrban Jaroslav2004ZS3UP Olomouc119205  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MŠotek Adam2005ZS3UP Olomouc119118  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MJaroš Michael2006ZM3UP Olomouc119171  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MPomajbík Filip2006ZM3UP Olomouc119187  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MStřílka Richard2006ZM3UP Olomouc119180  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MSvoboda Ondřej2006ZM3UP Olomouc119190  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MHric Ondřej2004ZS3UP Olomouc119092  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MKosík Dan2004ZS3UP Olomouc119173  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1MKutín Filip2007ZMUP Olomouc119218  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1ŽŠtěpánková Petra2001DS2UP Olomouc119068  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1ŽKneblová Klára2005ZS2UP Olomouc119064  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1ŽDoležalová Lucie2003DM2UP Olomouc119157  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1ŽNovosadová Eliška2005ZS2UP Olomouc119206  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3UP Olomouc119176  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1ŽVrbová Marie2007ZM3UP Olomouc119198  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1ŽStřílková Jana2004ZS3UP Olomouc119181  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1ŽDopitová Daniela2002DM3UP Olomouc119216  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1ŽMalá Magdaléna2007ZMUP Olomouc119192  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
K1ŽStloukalová Aneta2007ZMUP Olomouc119196  78 so
 80 ne
10.06.18 21:59:39
celkem C1M: 10     C1Ž: 13     C2M: 5     K1M: 19     K1Ž: 15    

VS Tábor

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  78 so
 80 ne
07.06.18 07:23:39
K1ŽVaňková Klára2001DS1VS Tábor030043  78 so
 80 ne
07.06.18 07:23:39
celkem K1M: 1     K1Ž: 1    
počty C1M: 34   C1Ž: 23   C2M: 23   C2Ž: 3   K1M: 86   K1Ž: 39     celkem: 208