- 78 16.06.2018 sobota, MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd, startovné: mládež 150,- dospělí 80,-
- 80 17.06.2018 neděle, MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod, startovné: mládež 150,- dospělí 80,-
16.06.2018 - 17.06.2018, SKK Vysoké Mýto
on-line přihlašování od 10.05.2018 00:00:00 do 11.06.2018 23:59:59
Kanoe Klub Spoj Brno | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Němcová Marie | 2000 | DS | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:32:47 | |
C1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DM | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:32:47 | |
C1Ž | Satková Gabriela | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009046 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:32:47 | |
C1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:32:47 | |
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:32:47 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:32:47 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | DS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:32:47 | |
K1M | Bernat Pavel | 2004 | ZS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103019 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:32:47 | |
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:32:47 | |
K1M | Sobotka Adam | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103001 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:32:47 | |
K1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DM | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:32:47 | |
K1Ž | Němcová Marie | 2000 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:32:47 | |
K1Ž | Satková Gabriela | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009046 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:32:47 | |
K1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:32:47 | |
celkem C1Ž: 4 K1M: 6 K1Ž: 4 | |||||||||
KK Postřelmov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Rašner Karel | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 78 so 80 ne | V sobotu MČR-d | 11.06.18 18:18:21 |
C2M | Rašner Karel Vaněk Matěj | 2004 2004 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha VS Tábor | 185007 030044 | 78 so 80 ne | 11.06.18 18:18:21 | |
celkem C1M: 1 C2M: 1 | |||||||||
Klub Kanoistika Roudnice n.L. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Hezina Jiří | 2004 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049068 | 78 so 80 ne | 08.06.18 21:24:24 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
Loko Trutnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Beier Matouš | 2004 | ZS | 1 | Loko Trutnov | 060047 | 78 so 80 ne | 08.06.18 20:47:55 | |
C1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060051 | 78 so 80 ne | 08.06.18 20:47:55 | |
C2M | Koblížek Daniel Švagr Rostislav | 2000 2000 | DS | 1 | TJ Syntesia Pardubice SK Týniště nad Orlicí | 057140 063009 | 78 so 80 ne | 08.06.18 20:47:55 | |
C2M | Beier Alva Beier Matouš | 2005 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice Loko Trutnov | 057157 060047 | 78 so 80 ne | 08.06.18 20:47:55 | |
K1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 78 so 80 ne | 08.06.18 20:47:55 | |
K1M | Florián Jindřich | 2006 | ZM | 2 | Loko Trutnov | 060072 | 78 so 80 ne | 08.06.18 20:47:55 | |
K1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060051 | 78 so 80 ne | 08.06.18 20:47:55 | |
K1M | Florián Heřman | 2003 | DM | Loko Trutnov | 060073 | 78 so 80 ne | 08.06.18 20:47:55 | ||
celkem C1M: 2 C2M: 2 K1M: 4 | |||||||||
SK Domeček Soběslav | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Míka Hynek | 2006 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:55:19 | |
C1Ž | Bočánková Jana | 2003 | DM | 2 | SK Domeček Soběslav | 026019 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:55:19 | |
C1Ž | Kolihová Hana | 2003 | DM | 2 | SK Domeček Soběslav | 026018 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:55:19 | |
K1M | Míka Hynek | 2006 | ZM | 2 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:55:19 | |
K1M | Sladovník Jakub | 2006 | ZM | 2 | SK Domeček Soběslav | 026002 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:55:19 | |
K1M | Kremla Jakub | 2006 | ZM | 3 | SK Domeček Soběslav | 026008 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:55:19 | |
K1Ž | Kolihová Hana | 2003 | DM | 1 | SK Domeček Soběslav | 026018 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:55:19 | |
K1Ž | Bočánková Jana | 2003 | DM | 2 | SK Domeček Soběslav | 026019 | 78 so 80 ne | 06.06.18 20:55:19 | |
celkem C1M: 1 C1Ž: 2 K1M: 3 K1Ž: 2 | |||||||||
SK Týniště nad Orlicí | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Bek Matyáš Beránek Tomáš | 2006 2006 | ZM | TJ Syntesia Pardubice SK Třebechovice | 063063 061016 | 78 so 80 ne | 10.06.18 22:43:08 | ||
C2M | Virágh Tomáš Švagr Robin | 2004 2004 | ZS | SK Třebechovice SK Týniště nad Orlicí | 061013 063001 | 78 so 80 ne | 10.06.18 22:43:08 | ||
K1M | Švagr Rostislav | 2000 | DS | 1 | SK Týniště nad Orlicí | 063009 | 78 so 80 ne | 10.06.18 22:43:08 | |
K1M | Virágh Tomáš | 2004 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061013 | 78 so 80 ne | 10.06.18 22:43:08 | |
K1M | Bek Matyáš | 2006 | ZM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 063063 | 78 so 80 ne | 10.06.18 22:43:08 | |
K1M | Švagr Robin | 2004 | ZS | SK Týniště nad Orlicí | 063001 | 78 so 80 ne | 10.06.18 22:43:08 | ||
K1M | Beránek Tomáš | 2006 | ZM | SK Třebechovice | 061016 | 78 so 80 ne | 10.06.18 22:43:08 | ||
celkem C2M: 2 K1M: 5 | |||||||||
SK Veselí nad Moravou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 78 so 80 ne | 07.06.18 21:52:03 | |
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DM | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 78 so 80 ne | 07.06.18 21:52:03 | |
K1M | Doležal Filip | 2004 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133023 | 78 so 80 ne | 07.06.18 21:52:03 | |
K1M | Zeman Šimon | 2004 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133127 | 78 so 80 ne | 07.06.18 21:52:03 | |
K1M | Rolenc Jakub | 2004 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133025 | 78 so 80 ne | 07.06.18 21:52:03 | |
K1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DM | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 78 so 80 ne | 07.06.18 21:52:03 | |
celkem C1Ž: 1 K1M: 4 K1Ž: 1 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Klíma Vojtěch | 2002 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024033 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:50:40 | |
C1M | Mareš Jakub | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024055 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:50:40 | |
C1M | Vejnar Samuel | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:50:40 | |
C1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:50:40 | |
C1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:50:40 | |
C1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:50:40 | |
C2M | Mareš Jakub Vejnar Samuel | 2003 2005 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024055 024042 | 78 so 80 ne | V neděli posádka Vejnar(24042)-Furiš(24071) | 11.06.18 22:50:40 |
C2M | Kasper Jakub Novotný Petr | 2007 2006 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 024066 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:50:40 | ||
K1M | Furiš Eduard | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:50:40 | |
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:50:40 | |
K1M | Ondřich Václav | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024072 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:50:40 | |
K1M | Kasper Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:50:40 | |
K1M | Koudelka Samson | 2002 | DM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024011 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:50:40 | ||
K1M | Novotný Petr | 2006 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:50:40 | ||
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:50:40 | ||
K1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:50:40 | |
K1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:50:40 | |
K1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 78 so 80 ne | V sobotu MČR-d | 11.06.18 22:50:40 |
K1Ž | Šafaříková Alena | 2006 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:50:40 | ||
celkem C1M: 3 C1Ž: 3 C2M: 2 K1M: 7 K1Ž: 4 | |||||||||
SKK Vysoké Mýto | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:50:58 | |
C2Ž | Zedníčková Michaela Anna Bundová Simona | 2005 2004 | ZS | SKK Vysoké Mýto TJ Syntesia Pardubice | 064055 057008 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:50:58 | ||
K1M | Veniger Jan | 2000 | DS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064042 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:50:58 | |
K1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:50:58 | |
K1M | Vosmek Jáchym | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:50:58 | ||
K1M | Syrový Filip | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064026 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:50:58 | ||
K1M | Kvapil Ondřej | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:50:58 | ||
K1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | ZS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:50:58 | |
celkem C1M: 1 C2Ž: 1 K1M: 5 K1Ž: 1 | |||||||||
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Janů Filip | 2002 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119159 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119139 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C1M | Kosík Dan | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | ||
C1M | Hric Ondřej | 2004 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | ||
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | ||
C1Ž | Divíšková Petra | 2001 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119068 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C1Ž | Kneblová Klára | 2005 | ZS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C1Ž | Kneblová Tereza | 2003 | DM | 1 | TJ DUKLA Praha | 119053 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C1Ž | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C1Ž | Střílková Jana | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | ||
C1Ž | Retková Marie | 2003 | DM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | ||
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | ||
C1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | ||
C2M | Kratochvíl Martin Janů Filip | 2003 2002 | DM | 1 | TJ DUKLA Praha SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119139 119159 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C2M | Hradec Matěj Rudorfer Martin | 2003 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ DUKLA Praha | 119142 119094 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C2M | Mráka Jan Gabrlík Jakub | 2004 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 119152 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C2M | Svoboda Ondřej Malý Vojtěch | 2006 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 119191 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
C2M | Štýbnar Vojtěch Šotek Adam | 2005 2005 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 119118 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | ||
K1M | Hradec Matěj | 2003 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119142 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Hala Jiří | 2002 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119143 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Procházka Vojtěch | 2002 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119124 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Rudorfer Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119094 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Urban Jaroslav | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Jaroš Michael | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119171 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Pomajbík Filip | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119187 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Střílka Richard | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Hric Ondřej | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Kosík Dan | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | ||
K1Ž | Kneblová Tereza | 2003 | DM | 1 | TJ DUKLA Praha | 119053 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1Ž | Divíšková Petra | 2001 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119068 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1Ž | Kneblová Klára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1Ž | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1Ž | Retková Marie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1Ž | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1Ž | Střílková Jana | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1Ž | Dopitová Daniela | 2002 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119216 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | ||
K1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:59:39 | ||
celkem C1M: 10 C1Ž: 13 C2M: 5 K1M: 19 K1Ž: 15 | |||||||||
TJ Vodní Sporty Litovel | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Šmakal Petr | 2003 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106088 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:05:53 | |
C1M | Salaj František | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:05:53 | |
C1M | Papula Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:05:53 | |
C1M | Vodák Norbert | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106097 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:05:53 | |
C1M | Geprt David | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106098 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:05:53 | |
C1M | Vitoul Tomáš | 2003 | DM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106107 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:05:53 | ||
C2M | Vitoul Tomáš Šmakal Petr | 2003 2003 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106107 106088 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:05:53 | |
C2M | Salaj František Vodák Norbert | 2004 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 106097 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:05:53 | |
C2M | Geprt David Papula Jan | 2005 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106098 106094 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:05:53 | |
C2M | Stratil Filip Weiser Kryštof | 2006 2007 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 106090 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:05:53 | ||
K1M | Stratil Filip | 2006 | ZM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:05:53 | |
K1M | Weiser Kryštof | 2007 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106090 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:05:53 | ||
K1M | Berka Štěpán | 2002 | DM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106069 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:05:53 | ||
K1Ž | Dimovová Barbora | 2000 | DS | MT | TJ Vodní Sporty Litovel | 106082 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:05:53 | |
K1Ž | Dimovová Viktorie | 2000 | DS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106081 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:05:53 | |
K1Ž | Novosadová Michaela | 2000 | DS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106080 | 78 so 80 ne | 11.06.18 11:05:53 | |
celkem C1M: 6 C2M: 4 K1M: 3 K1Ž: 3 | |||||||||
TJ Bohemians Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Zapletal Mikuláš | 2000 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 001113 | 78 so 80 ne | 10.06.18 16:27:35 | |
K1M | Kirchner David | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 001114 | 78 so 80 ne | 10.06.18 16:27:35 | |
K1M | Novák Filip | 2002 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001030 | 78 so 80 ne | 10.06.18 16:27:35 | |
K1M | Nedvěd Matěj | 2001 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001123 | 78 so 80 ne | 10.06.18 16:27:35 | |
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 78 so 80 ne | 10.06.18 16:27:35 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001111 | 78 so 80 ne | v sobotu pouze žákovský pohár | 10.06.18 16:27:35 |
K1M | Procházka Jiří | 2006 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001126 | 78 so 80 ne | v sobotu pouze žákovský pohár | 10.06.18 16:27:35 | |
K1Ž | Dvořáková Dominika | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 001115 | 78 so 80 ne | 10.06.18 16:27:35 | |
K1Ž | Milotová Dora | 2007 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001120 | 78 so 80 ne | v sobotu pouze žákovský pohár | 10.06.18 16:27:35 | |
celkem K1M: 7 K1Ž: 2 | |||||||||
TJ Loko Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 78 so 80 ne | 11.06.18 20:11:59 | |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039050 | 78 so 80 ne | 11.06.18 20:11:59 | |
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039055 | 78 so 80 ne | 11.06.18 20:11:59 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 78 so 80 ne | 11.06.18 20:11:59 | |
K1M | Veverka Čeněk | 2007 | ZM | TJ Loko Plzeň | 039014 | 78 so 80 ne | 11.06.18 20:11:59 | ||
K1Ž | Mádrová Amálie | 2003 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039027 | 78 so 80 ne | 11.06.18 20:11:59 | |
K1Ž | Šampalíková Klára | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 039029 | 78 so 80 ne | 11.06.18 20:11:59 | |
celkem K1M: 5 K1Ž: 2 | |||||||||
TJ Semily | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059021 | 78 so 80 ne | 06.06.18 16:52:11 | |
K1M | Hynek Pavel | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059012 | 78 so 80 ne | 06.06.18 16:52:11 | |
K1M | Vodrážka Matěj | 2004 | ZS | 2 | TJ Semily | 059049 | 78 so 80 ne | 06.06.18 16:52:11 | |
K1M | Novotný Štěpán | 2006 | ZM | 3 | TJ Semily | 059024 | 78 so 80 ne | 06.06.18 16:52:11 | |
celkem K1M: 4 | |||||||||
TJ Šumperk z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Urban Daniel | 2001 | DS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012088 | 78 so 80 ne | 03.06.18 19:13:36 | |
C1M | Urban Michal | 2004 | ZS | 3 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 78 so 80 ne | 03.06.18 19:13:36 | |
C2M | Walter David Řezník Vít | 2001 2001 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. TJ Šumperk z.s. | 129013 129017 | 78 so 80 ne | 03.06.18 19:13:36 | |
K1M | Walter David | 2001 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129013 | 78 so 80 ne | 03.06.18 19:13:36 | |
K1M | Brokeš Marek | 2003 | DM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001063 | 78 so 80 ne | 03.06.18 19:13:36 | |
K1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 78 so 80 ne | 03.06.18 19:13:36 | |
K1M | Holínek Svatopluk | 2001 | DS | TJ Šumperk z.s. | 129016 | 78 so 80 ne | 03.06.18 19:13:36 | ||
K1M | Loun Matěj Václav | 2004 | ZS | TJ Šumperk z.s. | 129040 | 78 so 80 ne | 03.06.18 19:13:36 | ||
K1Ž | Daňková Anna | 2004 | ZS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129007 | 78 so 80 ne | 03.06.18 19:13:36 | |
celkem C1M: 2 C2M: 1 K1M: 5 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Syntesia Pardubice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Šťastný Matěj | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057075 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:08:42 | |
C1M | Veselý Ondřej | 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057054 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:08:42 | |
C1M | Fencl Jáchym | 2003 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057087 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:08:42 | |
C1M | Plášil Hynek | 2006 | ZM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057086 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:08:42 | |
C2M | Němec Radek Veselý Ondřej | 2004 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057036 057054 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:08:42 | |
C2M | Plášil Hynek Šťastný Matěj | 2006 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057086 057075 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:08:42 | |
C2M | Skalický Aleš Fencl Jáchym | 2002 2003 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057092 057087 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:08:43 | |
C2Ž | Žďárská Laura Plášilová Anežka | 2006 2002 | DM | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057062 057064 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:08:42 | ||
C2Ž | Sadílková Lucie Veselá Veronika | 2002 2002 | DM | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057040 057091 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:08:42 | ||
K1M | Skalický Aleš | 2002 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057092 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:08:42 | |
K1M | Němec Radek | 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057036 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:08:42 | |
K1M | Jiřík Matěj | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057025 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:08:42 | |
K1Ž | Bundová Simona | 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057008 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:08:42 | |
K1Ž | Plášilová Anežka | 2002 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057064 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:08:42 | |
K1Ž | Žďárská Laura | 2006 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057062 | 78 so 80 ne | 11.06.18 22:08:42 | ||
celkem C1M: 4 C2M: 3 C2Ž: 2 K1M: 3 K1Ž: 3 | |||||||||
TJ Turnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Hlobil Josef | 2001 | DS | 3 | TJ Turnov | 062003 | 78 so 80 ne | 11.06.18 14:59:39 | |
K1M | Jarolímek Otto | 1961 | V | 3 | TJ Turnov | 062006 | 78 so 80 ne | 11.06.18 14:59:39 | |
K1M | Kozderka Pavel | 1985 | TJ Turnov | 062017 | 78 so 80 ne | 11.06.18 14:59:39 | |||
K1M | Kvíčala Matyáš | 2005 | ZS | TJ Turnov | 062022 | 78 so 80 ne | 11.06.18 14:59:39 | ||
celkem K1M: 4 | |||||||||
TJ Valašské Meziříčí | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hendrych Tomáš | 2000 | DS | 2 | TJ Valašské Meziříčí | 132020 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:47:54 | |
C1M | Smilek Jiří | 2003 | DM | 2 | TJ Valašské Meziříčí | 132005 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:47:54 | |
C1M | Švéda Daniel | 2002 | DM | 2 | TJ Valašské Meziříčí | 132004 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:47:54 | |
C1M | Nachtigal RIchard | 2000 | DS | 2 | TJ Valašské Meziříčí | 132022 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:47:54 | |
C2M | Hendrych Tomáš Nachtigal RIchard | 2000 2000 | DS | 1 | TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí | 132020 132022 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:47:54 | |
C2M | Smilek Jiří Švéda Daniel | 2003 2002 | DM | 1 | TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí | 132005 132004 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:47:54 | |
C2M | Číž Jan Mikel Jakub | 2007 2007 | ZM | TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí | 132047 132048 | 78 so 80 ne | 10.06.18 21:47:54 | ||
celkem C1M: 4 C2M: 3 | |||||||||
VS Tábor | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 78 so 80 ne | 07.06.18 07:23:39 | |
K1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 1 | VS Tábor | 030043 | 78 so 80 ne | 07.06.18 07:23:39 | |
celkem K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
počty C1M: 34 C1Ž: 23 C2M: 23 C2Ž: 3 K1M: 86 K1Ž: 39 celkem: 208 |