• 36  28.04.2018 sobota, 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 38  29.04.2018 neděle, 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
28.04.2018 - 29.04.2018, Loko Trutnov
on-line přihlašování od 21.03.2018 23:00:00 do 25.04.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MMiller Jan1968V2TJ Turnov062010  36 so
 38 ne
18.04.18 09:32:15
C1MKeller Miloslav1962V2VS Tábor030009  36 so
 38 ne
18.04.18 10:17:29
C1MVorel Zdeněk1974V2TJ Syntesia Pardubice057044  36 so
 38 ne
24.04.18 12:02:36
C1MJanoušek Viktor2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009125  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
C1MBeier Artur1970V2Loko Trutnov060001  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
C1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
C1MKubeš Vladimír1961V3+VS Tábor030011  36 so
 38 ne
18.04.18 10:17:29
C1MKrofta Dominik19933+VS Tábor030047  36 so
 38 ne
18.04.18 10:17:29
C1MKrofta Zdeněk1959V3+VS Tábor030045  36 so
 38 ne
18.04.18 10:17:29
C1MPolívka Karel1978V3+Sk VS Slávia Hradec Králové055034  36 so
 38 ne
20.04.18 16:29:55
C1MKeš Miroslav1967V3+SK Domeček Soběslav026020  36 so
 38 ne
23.04.18 20:52:49
C1MBačina Jan1973V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043056  36 so
 38 ne
24.04.18 17:57:02
C1MKruťa Kryštof2000DS3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  36 so
 38 ne
24.04.18 17:57:02
C1MLeskovjan Martin19863+Technika Praha007016  36 so
 38 ne
25.04.18 11:33:20
C1MKuchař Jaromír1974V3+TJ Dvůr Králové053027  36 so
 38 ne
25.04.18 17:45:58
C1MOutrata Jindřich1970V3+TJ Syntesia Pardubice057033  36 so
 38 ne
25.04.18 20:27:31
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3+WWCC FROL090011  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
C1MBolehovský Jiří1974V3+Loko Trutnov060026  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
C1MHák Jiří1952V3+Loko Trutnov060002  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
C1MMoštěk Ondřej1982V3+Loko Trutnov060042  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
C1MNedvídek František1968V3TJ Dvůr Králové053036  36 so
 38 ne
25.04.18 17:45:58
C1MSvoboda Adam2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009119  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
C1MMíl Pavel1967V3Loko Trutnov060038  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
C1MHynek Pavel2003DMTJ Semily059012  36 so
 38 ne
20.04.18 11:20:59
C1MVeselý Matěj1978VTJ Dvůr Králové053024  36 so
 38 ne
25.04.18 17:45:58
celkem C1M: 25    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽMorenová Adriana2004ZS2+Univerzitní sportovní klub Praha009096  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
C1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  36 so
 38 ne
22.04.18 20:53:11
C1ŽErlová Natálie2006ZM2Univerzitní sportovní klub Praha009019  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
C1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
C1ŽKremrová Adéla2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009034  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
C1ŽMílová Terezie19983+Loko Trutnov060037  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
celkem C1Ž: 6    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MKrofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
2VS Tábor
VS Tábor
030047
030045
 36 so
 38 ne
18.04.18 10:17:30
C2MKruťa Kryštof
Pavlík Pavel
2000
1998
2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Třebechovice
043013
061014
 36 so
 38 ne
24.04.18 17:57:02
C2MOutrata Jindřich
Kuchař Jaromír
1970
1974
V2TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
057033
053027
 36 so
 38 ne
25.04.18 20:27:31
C2MJanoušek Viktor
Stehno Petr
2003
2003
DM2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009125
009154
 36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
C2MHák Jiří
Nedvídek František
1952
1944
V2Loko Trutnov
TJ Dvůr Králové
060002
053011
 36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
C2MHorák David
Císařovský Petr
1976
1977
V3WWCC FROL
WWCC FROL
090008
090010
 36 so
 38 ne
03.04.18 20:00:18
C2MJinek Hugo
Čmejrek Cyril
2005
2004
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009146
009140
 36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
C2MMoštěk Ondřej
Stolín David
1982
1978
V3Loko Trutnov
Loko Trutnov
060042
060033
 36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
C2MVeselý Matěj
Hain Přemysl
1978
1977
VTJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
053024
053028
 36 so
 38 ne
25.04.18 17:45:58
celkem C2M: 9    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XPospíšilová Jitka
Keller Miloslav
1989
1962
2VS Tábor
VS Tábor
030019
030009
 36 so
 38 ne
18.04.18 10:17:30
C2XKruťa Kryštof
Houšková Kateřina
2000
2003
DS2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
043013
043014
 36 so
 38 ne
24.04.18 17:57:02
C2XČervenková Vanessa
Ondruš Mikuláš
2003
2003
DM2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009139
009127
 36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
C2XBeierová Běta
Beier Artur
2008
1970
V2Loko Trutnov
Loko Trutnov
060063
060001
 36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
C2XČervenková Amélie
Ondruš Mario
2005
2005
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009138
009133
 36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
celkem C2X: 5    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MVeverka Lukáš2002DM2+SK VS Karbo Benátky010008  36 so
 38 ne
23.04.18 18:17:42
K1MHorák David1976V2WWCC FROL090008  36 so
 38 ne
03.04.18 20:00:18
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  36 so
 38 ne
18.04.18 10:17:30
K1MHajduch Jaroslav2004ZS2Otava Strakonice027010  36 so
 38 ne
19.04.18 05:52:28
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  36 so
 38 ne
20.04.18 10:47:08
K1MŠanda Petr2000DS2WWCC FROL090012  36 so
 38 ne
20.04.18 22:26:20
K1MPavlík Pavel19982SK Třebechovice061014  36 so
 38 ne
22.04.18 20:53:11
K1MHanuš Jiří2002DM2SK Třebechovice061041  36 so
 38 ne
22.04.18 20:53:11
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  36 so
 38 ne
22.04.18 20:53:11
K1MJeremiaš Jan19852SK Třebechovice061008  36 so
 38 ne
22.04.18 20:53:11
K1MMěchura Jiří19872SK Třebechovice061020  36 so
 38 ne
22.04.18 20:53:11
K1MMěchura Jiří1954V2SK Třebechovice061019  36 so
 38 ne
22.04.18 20:53:11
K1MJuda Mikuláš2003DM2SK VS Karbo Benátky010109  36 so
 38 ne
23.04.18 18:17:42
K1MSahula Matěj2003DM2SK VS Karbo Benátky010102  36 so
 38 ne
23.04.18 18:17:42
K1MStránský Daniel2002DM2SK VS Karbo Benátky010103  36 so
 38 ne
23.04.18 18:17:42
K1MKruťa Kryštof2000DS2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  36 so
 38 ne
24.04.18 17:57:02
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  36 so
 38 ne
25.04.18 08:32:04
K1MTroch Petr1971V2TJ Dvůr Králové053021  36 so
 38 ne
25.04.18 17:45:58
K1MZáruba Martin1974V2TJ Dvůr Králové053026  36 so
 38 ne
25.04.18 17:45:58
K1MOutrata Jindřich1970V2TJ Syntesia Pardubice057033  36 so
 38 ne
25.04.18 20:27:31
K1MČerník Štěpán2006ZM2Univerzitní sportovní klub Praha009036  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1MHouska Jan2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009123  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1MOndruš Mikuláš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009127  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1MHek Jan1979V2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049013  36 so
 38 ne
25.04.18 23:11:29
K1MMarek Kryštof2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  36 so
 38 ne
25.04.18 23:11:29
K1MSemerád Adam2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  36 so
 38 ne
25.04.18 23:11:29
K1MMarek Lukáš1980V2Loko Trutnov060039  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
K1MŠkop Jáchym2005ZS3+Otava Strakonice027017  36 so
 38 ne
19.04.18 20:57:29
K1MViragh Tomáš2004ZS3+SK Týniště nad Orlicí063062  36 so
 38 ne
20.04.18 19:42:33
K1MKlišč Zdeněk19993+SK Třebechovice061017  36 so
 38 ne
22.04.18 20:53:11
K1MBohatý Oto2007ZM3+SK Třebechovice061038  36 so
 38 ne
22.04.18 20:53:11
K1MPavlík Jiří1964V3+SK Třebechovice061021  36 so
 38 ne
22.04.18 20:53:11
K1MAdášek Alois2002DM3+SK VS Karbo Benátky010111  36 so
 38 ne
23.04.18 18:17:42
K1MJuda Štěpán2004ZS3+SK VS Karbo Benátky010108  36 so
 38 ne
23.04.18 18:17:42
K1MKořínek Martin1977V3+Delfín Jablonec046006  36 so
 38 ne
24.04.18 22:06:24
K1MHluchý Vilém2006ZM3+KK Brandýs nad Labem011045  36 so
 38 ne
25.04.18 08:32:04
K1MKörner Adam2004ZS3+KK Brandýs nad Labem011061  36 so
 38 ne
25.04.18 08:32:04
K1MKovařík Vít2003DM3+KK Brandýs nad Labem011072  36 so
 38 ne
25.04.18 08:32:04
K1MKuchař Antonín2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011057  36 so
 38 ne
25.04.18 08:32:04
K1MPopelka Petr2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011047  36 so
 38 ne
25.04.18 08:32:04
K1MValášek Jan2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011042  36 so
 38 ne
25.04.18 08:32:04
K1MVenc Ondřej2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011022  36 so
 38 ne
25.04.18 08:32:04
K1MVoneš Jakub2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011065  36 so
 38 ne
25.04.18 08:32:04
K1MJánský Pavel1975V3+TJ Dvůr Králové053013  36 so
 38 ne
25.04.18 17:45:58
K1MKuchař Jaromír1974V3+TJ Dvůr Králové053027  36 so
 38 ne
25.04.18 17:45:58
K1MČmejrek Cyril2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009140  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1MRendó Enrique2005ZS3+WWCC FROL090013  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1MHadraba Martin2005ZS3+WWCC FROL090014  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1MKárník Tadeáš2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009029  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1MOndruš Mario2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009133  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1MPechač Jonáš2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009149  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1MSlavík Vojtěch2005ZS3+WWCC FROL090011  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1MStehno Petr2003DM3+Univerzitní sportovní klub Praha009154  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1MSvoboda Adam2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1MBenda Jan2005ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049006  36 so
 38 ne
25.04.18 23:11:29
K1MBenda Libor1966V3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049034  36 so
 38 ne
25.04.18 23:11:29
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  36 so
 38 ne
25.04.18 23:11:29
K1MHoryna Lukáš1980V3+Loko Trutnov060011  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
K1MStolín Adam2005ZS3+Loko Trutnov060046  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
K1MCísařovský Petr1977V3WWCC FROL090010  36 so
 38 ne
03.04.18 20:00:18
K1MŠkop Jan2007ZM3Otava Strakonice027016  36 so
 38 ne
19.04.18 20:57:29
K1MPolívka Karel1945V3Sk VS Slávia Hradec Králové055021  36 so
 38 ne
20.04.18 16:29:55
K1MBeránek Tomáš2006ZM3SK Týniště nad Orlicí063061  36 so
 38 ne
20.04.18 19:42:33
K1MMára Michal2003DM3VS Tábor030056  36 so
 38 ne
24.04.18 07:49:47
K1MBačina Jan2006ZM3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043001  36 so
 38 ne
24.04.18 17:57:02
K1MKořínek Vojtěch2004ZS3Delfín Jablonec046049  36 so
 38 ne
24.04.18 22:06:24
K1MBandas Matěj2006ZM3KK Brandýs nad Labem011069  36 so
 38 ne
25.04.18 08:32:04
K1MHain Přemysl1977V3TJ Dvůr Králové053028  36 so
 38 ne
25.04.18 17:45:58
K1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  36 so
 38 ne
25.04.18 17:45:58
K1MCísařovský Adam2005ZS3WWCC FROL090016  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1MKutek Michal2006ZM3WWCC FROL090023  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1MVraný Matěj2006ZM3WWCC FROL090007  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1MStolín David1978V3Loko Trutnov060033  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
K1MBolehovský Oto2011PZLoko Trutnov060070  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
celkem K1M: 77    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  36 so
 38 ne
18.04.18 10:17:30
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  36 so
 38 ne
22.04.18 20:53:11
K1ŽKofroňová Zuzana2002DM2SK VS Karbo Benátky010009  36 so
 38 ne
23.04.18 18:17:42
K1ŽPavelková Markéta2005ZS2SK VS Karbo Benátky010107  36 so
 38 ne
23.04.18 18:17:42
K1ŽBednářová Anna2002DM2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043006  36 so
 38 ne
24.04.18 17:57:02
K1ŽBednářová Markéta2004ZS2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043005  36 so
 38 ne
24.04.18 17:57:02
K1ŽHoušková Kateřina2003DM2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043014  36 so
 38 ne
24.04.18 17:57:02
K1ŽZárubová Michaela19862TJ Dvůr Králové053008  36 so
 38 ne
25.04.18 17:45:58
K1ŽBačáková Radka1983V2Univerzitní sportovní klub Praha009101  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1ŽErlová Natálie2006ZM2Univerzitní sportovní klub Praha009019  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1ŽKolářová Markéta2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009023  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1ŽMorenová Adriana2004ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009096  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1ŽPavelková Irena1974V2Univerzitní sportovní klub Praha009059  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009099  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1ŽHeková Natálie2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  36 so
 38 ne
25.04.18 23:11:29
K1ŽSaifrtová Magdalena2005ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049009  36 so
 38 ne
25.04.18 23:11:29
K1ŽKliščová Barbora2002DM3+SK Třebechovice061042  36 so
 38 ne
22.04.18 20:53:11
K1ŽMárová Zuzana2001DS3+VS Tábor030037  36 so
 38 ne
24.04.18 07:49:47
K1ŽBeerová Anežka2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049066  36 so
 38 ne
25.04.18 23:11:29
K1ŽZelenková Barbora2001DS3+Loko Trutnov060058  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
K1ŽHoráková Ela2006ZM3WWCC FROL090009  36 so
 38 ne
25.04.18 20:44:33
K1ŽBolehovská Iva1978V3Loko Trutnov060004  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
K1ŽMarková Jitka1978V3Loko Trutnov060027  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
K1ŽBeierová Běta2008PZLoko Trutnov060063  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
K1ŽMrskočová Jana1988Loko Trutnov060060  36 so
 38 ne
26.04.18 15:10:09
celkem K1Ž: 29    
počty C1M: 25   C1Ž: 6   C2M: 9   C2X: 5   K1M: 77   K1Ž: 29     celkem: 151

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

USK Praha: 1
K1Ž: 1     celkem : 1

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 25   C1Ž: 6   C2M: 9   C2X: 5   K1M: 77   K1Ž: 30     celkem : 152