• 36  28.04.2018 sobota, 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 38  29.04.2018 neděle, 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
28.04.2018 - 29.04.2018, Loko Trutnov
on-line přihlašování od 21.03.2018 23:00:00 do 25.04.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MMiller Jan1968V2TJ Turnov062010  36 so
 38 ne
18.04.18 09:32:15
C1MKubeš Vladimír1961V2VS Tábor030011  36 so
 38 ne
18.04.18 10:17:29
C1MKrofta Dominik19932VS Tábor030047  36 so
 38 ne
18.04.18 10:17:29
C1MKrofta Zdeněk1959V2VS Tábor030045  36 so
 38 ne
18.04.18 10:17:29
C1MKeller Miloslav1962V2VS Tábor030009  36 so
 38 ne
18.04.18 10:17:29
C1MJanoušek Viktor2003DM3+Univerzitní sportovní klub Praha009125  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009151  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
C1MSvoboda Adam2006ZMUniverzitní sportovní klub Praha009119  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
C1MHynek Pavel2003DMTJ Semily059012  36 so
 38 ne
20.04.18 11:20:59
C1MPolívka Karel1978VSk VS Slávia Hradec Králové055034  36 so
 38 ne
20.04.18 16:29:55
celkem C1M: 10    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽMorenová Adriana2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009096  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
C1ŽErlová Natálie2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009019  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
C1ŽKremrová Adéla2005ZSUniverzitní sportovní klub Praha009034  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
celkem C1Ž: 3    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MKrofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
2VS Tábor
VS Tábor
030047
030045
 36 so
 38 ne
18.04.18 10:17:30
C2MJinek Hugo
Čmejrek Cyril
2005
2004
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009146
009140
 36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
C2MJanoušek Viktor
Stehno Petr
2003
2003
DM3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009125
009154
 36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
C2MHorák David
Císařovský Petr
1976
1977
VKlub Larse Heletága
Klub Larse Heletága
091008
091010
 36 so
 38 ne
03.04.18 20:00:18
celkem C2M: 4    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XPospíšilová Jitka
Keller Miloslav
1989
1962
2VS Tábor
VS Tábor
030019
030009
 36 so
 38 ne
18.04.18 10:17:30
C2XČervenková Amélie
Ondruš Mario
2005
2005
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009138
009133
 36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
C2XČervenková Vanessa
Ondruš Mikuláš
2003
2003
DM3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009139
009127
 36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
celkem C2X: 3    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MHorák David1976V2Klub Larse Heletága091008  36 so
 38 ne
03.04.18 20:00:18
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1MOndruš Mikuláš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009127  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1MHouska Jan2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009123  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1MStehno Petr2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009154  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1MHajduch Jaroslav2004ZS2Otava Strakonice027010  36 so
 38 ne
19.04.18 05:52:28
K1MČerník Štěpán2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009036  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1MSlavík Vojtěch2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009151  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1MČmejrek Cyril2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009140  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1MPechač Jonáš2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009149  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1MJinek Hugo2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009146  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1MPinkava Lukáš1976V3+SK VS Č. Budějovice023016  36 so
 38 ne
20.04.18 10:47:08
K1MPolívka Karel1945V3+Sk VS Slávia Hradec Králové055021  36 so
 38 ne
20.04.18 16:29:55
K1MViragh Tomáš2004ZS3+SK Týniště nad Orlicí063062  36 so
 38 ne
20.04.18 19:42:33
K1MHluchý Vilém2006ZM3+KK Brandýs nad Labem011045  36 so
 38 ne
20.04.18 22:18:58
K1MValášek Jan2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011042  36 so
 38 ne
20.04.18 22:18:58
K1MKörner Adam2004ZS3+KK Brandýs nad Labem011061  36 so
 38 ne
20.04.18 22:18:58
K1MPopelka Petr2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011047  36 so
 38 ne
20.04.18 22:18:58
K1MKopeček Michal2007ZM3VS Tábor030034  36 so
 38 ne
18.04.18 10:17:30
K1MCísařovský Adam2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009076  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1MHadraba Martin2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009074  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1MSvoboda Adam2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009119  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1MKutek Michal2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009073  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1MŠkop Jáchym2005ZS3Otava Strakonice027017  36 so
 38 ne
19.04.18 20:57:29
K1MBeránek Tomáš2006ZM3SK Týniště nad Orlicí063061  36 so
 38 ne
20.04.18 19:42:33
K1MBandas Matěj2006ZM3KK Brandýs nad Labem011069  36 so
 38 ne
20.04.18 22:18:58
K1MKuchař Antonín2005ZS3KK Brandýs nad Labem011057  36 so
 38 ne
20.04.18 22:18:58
K1MVenc Ondřej2007ZM3KK Brandýs nad Labem011022  36 so
 38 ne
20.04.18 22:18:58
K1MVoneš Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011065  36 so
 38 ne
20.04.18 22:18:58
K1MŘehák Jiří2003DM3TJ Semily059044  36 so
 38 ne
22.04.18 09:06:23
K1MCísařovský Petr1977VKlub Larse Heletága091010  36 so
 38 ne
03.04.18 20:00:18
K1MEnrigue Rendon2005ZSUniverzitní sportovní klub Praha009003  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1MVraný Matěj2006ZMUniverzitní sportovní klub Praha009087  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1MKárník Tadeáš2006ZMUniverzitní sportovní klub Praha009029  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1MŠkop Jan2007ZMOtava Strakonice027016  36 so
 38 ne
19.04.18 20:57:29
K1MKovařík Vít2003DMKK Brandýs nad Labem011072  36 so
 38 ne
20.04.18 22:18:58
K1MŠanda Petr2000DSBS Vlašim019022  36 so
 38 ne
20.04.18 22:26:20
celkem K1M: 38    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  36 so
 38 ne
18.04.18 10:17:30
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1ŽBačáková Radka1983V2Univerzitní sportovní klub Praha009101  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1ŽPavelková Irena1974V2Univerzitní sportovní klub Praha009059  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1ŽMorenová Adriana2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009096  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1ŽErlová Natálie2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009019  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1ŽKolářová Markéta2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009023  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1ŽKremrová Adéla2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009034  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1ŽHoráková Ela2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009109  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009099  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
K1ŽBurgerová Ester2004ZSUniverzitní sportovní klub Praha009179  36 so
 38 ne
18.04.18 15:03:35
celkem K1Ž: 12    
počty C1M: 10   C1Ž: 3   C2M: 4   C2X: 3   K1M: 38   K1Ž: 12     celkem: 70