• 139  15.09.2018 sobota, 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
  • 140  16.09.2018 neděle, 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
15.09.2018 - 16.09.2018, SK VS Č. Budějovice
on-line přihlašování od 25.07.2018 00:00:00 do 11.09.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MNovotný Petr2000DS1UP Olomouc119097  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
C1MHeger Vojtěch2000DS1DUKLA Brandýs012019  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
C1MHeger Tomáš19981DUKLA Brandýs012014  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
C1MHrobský Milan1983V2+Raft klub Trója097014  139 so
 140 ne
01.09.18 22:53:41
C1MBuchtel Martin1982V2+TJ SK Hubertus KV034033  139 so
 140 ne
03.09.18 10:52:26
C1MWendl Denis2000DS2+Vodácký oddíl Horšovský Týn066016  139 so
 140 ne
09.09.18 20:37:57
C1MKvapil Martin1976V2+TJ Slavia K. Vary035009  139 so
 140 ne
10.09.18 09:40:16
C1MUrban Daniel2001DS2+TJ Šumperk z.s.129021  139 so
 140 ne
10.09.18 20:48:23
C1MPešek Michal19922+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014029  139 so
 140 ne
11.09.18 08:45:09
C1MFusek Radomír19902+TJ Valašské Meziříčí132040  139 so
 140 ne
11.09.18 15:25:25
C1MNovotný Jan19982+UP Olomouc119105  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
C1MBohatý Karel2001DS2+DUKLA Brandýs012053  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
C1MFoukal Pavel19872+DUKLA Brandýs012044  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
C1MLerch Eduard2002DM2+DUKLA Brandýs012072  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
C1MRašek Michal1977V2+DUKLA Brandýs012030  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
C1MKaminský Jan19992+Univerzitní sportovní klub Praha009017  139 so
 140 ne
12.09.18 19:49:30
C1MLhota Kryštof2002DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009106  139 so
 140 ne
12.09.18 19:49:30
C1MJícha Dušan1982V2TJ Sokol Písek080008  139 so
 140 ne
28.08.18 20:28:42
C1MKučera Tomáš1970V2Raft klub Trója097021  139 so
 140 ne
01.09.18 22:53:41
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  139 so
 140 ne
03.09.18 06:19:26
C1MŠťastný Jan1970V2TJ Syntesia Pardubice057047  139 so
 140 ne
04.09.18 16:24:37
C1MBeier Matouš2004ZS2Loko Trutnov060047  139 so
 140 ne
07.09.18 20:31:42
C1MLeskovjan Martin19862Technika Praha007016  139 so
 140 ne
08.09.18 14:54:46
C1MŘíha Matyáš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009117  139 so
 140 ne
09.09.18 11:49:55
C1MHartl Jakub2004ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  139 so
 140 ne
09.09.18 20:37:57
C1MWendl Samuel2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066018  139 so
 140 ne
09.09.18 20:37:57
C1MPollert Jaroslav1971V2Univerzitní sportovní klub Praha009060  139 so
 140 ne
10.09.18 12:37:28
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  139 so
 140 ne
10.09.18 12:39:54
C1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  139 so
 140 ne
10.09.18 20:48:23
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  139 so
 140 ne
10.09.18 22:26:22
C1MCuc Michal1977V2Technika Praha007007  139 so
 140 ne
11.09.18 10:28:56
C1MŠedivý Vít2004ZS2SK VS Č. Budějovice023135  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
C1MPrüher Jakub1968V2SK VS Č. Budějovice023088  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
C1MStanovský Vojtěch2002DM2SK VS Č. Budějovice023042  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
C1MUlitzka Oliver2002DM2KK Opava121003  139 so
 140 ne
11.09.18 13:50:26
C1MFiala Jakub2001DS2UP Olomouc119018  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
C1MJanů Filip2002DM2UP Olomouc119159  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
C1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
C1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
C1MKrál Adam2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009114  139 so
 140 ne
12.09.18 19:49:30
C1MJanoušek Viktor2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009125  139 so
 140 ne
12.09.18 19:49:30
C1MGürtler Adam2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009143  139 so
 140 ne
12.09.18 19:49:30
C1MMíl Jakub2003DM3+Loko Trutnov060051  139 so
 140 ne
07.09.18 20:31:42
C1MDrábek Matyáš2005ZS3+KVS Hradec Králové045022  139 so
 140 ne
09.09.18 11:46:40
C1MIndruch Matěj2006ZM3+KVS Hradec Králové045012  139 so
 140 ne
09.09.18 11:46:40
C1MKuneš Daniel2003DM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066020  139 so
 140 ne
09.09.18 20:37:57
C1MPollert Jáchym2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009136  139 so
 140 ne
10.09.18 12:37:28
C1MFilipi Robert1964V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  139 so
 140 ne
10.09.18 21:20:25
C1MKosík Dan2004ZS3+UP Olomouc119173  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
C1MKašpar Jonáš19913+DUKLA Brandýs012024  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
C1MKlíma Vojtěch2002DM3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024033  139 so
 140 ne
11.09.18 21:58:05
C1MPříhoda Lukáš2001DS3+Univerzitní sportovní klub Praha009084  139 so
 140 ne
12.09.18 19:49:30
C1MŠťastný Matěj2005ZS3TJ Syntesia Pardubice057075  139 so
 140 ne
04.09.18 16:24:37
celkem C1M: 55    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽVrbová Alexandra2000DS1Vodácký oddíl Horšovský Týn066009  139 so
 140 ne
09.09.18 20:37:57
C1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
C1ŽNěmcová Marie2000DS1Kanoe Klub Spoj Brno103024  139 so
 140 ne
12.09.18 19:45:57
C1ŽKošíková Denisa2002DM2+SK Veselí nad Moravou133047  139 so
 140 ne
23.08.18 20:44:17
C1ŽRůžičková Kateřina2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009120  139 so
 140 ne
28.08.18 11:53:26
C1ŽKrálová Adéla2001DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009103  139 so
 140 ne
10.09.18 22:09:15
C1ŽKloboučková Ivana2003DM2+KK Opava121009  139 so
 140 ne
11.09.18 13:50:26
C1ŽKošárková Barbora19962+KK Opava121056  139 so
 140 ne
11.09.18 13:50:26
C1ŽDoležalová Lucie2003DM2+UP Olomouc119157  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
C1ŽKneblová Klára2005ZS2+UP Olomouc119064  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
C1ŽŠtěpánková Petra2001DS2+UP Olomouc119068  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
C1ŽDziadková Zuzana2002DM2+Kanoe Klub Spoj Brno103009  139 so
 140 ne
12.09.18 19:45:57
C1ŽFreislebenová Patricia2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009142  139 so
 140 ne
30.08.18 19:57:41
C1ŽMorenová Adriana2004ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009096  139 so
 140 ne
03.09.18 17:22:37
C1ŽMinárová Aneta2001DS2VK Tzunami Ostrava118015  139 so
 140 ne
09.09.18 17:15:48
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  139 so
 140 ne
11.09.18 21:58:05
C1ŽSamková Olga2005ZS3+SK Třebechovice061039  139 so
 140 ne
29.08.18 21:11:20
C1ŽJanů Veronika2005ZS3+UP Olomouc119137  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
C1ŽRetková Anna2005ZS3+UP Olomouc119005  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
C1ŽCapalini Nicola2002DM3+DUKLA Brandýs012052  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
C1ŽVaňková Klára2001DS3+VS Tábor030043  139 so
 140 ne
12.09.18 19:45:06
celkem C1Ž: 22    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MKašpar Albert
Kašpar Jonáš
1998
1991
MTDUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012033
012024
 139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
C2MWendl Samuel
Táborský Jan
2003
2003
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066018
066027
 139 so
 140 ne
09.09.18 20:37:57
C2MWendl Denis
Pohanka Vít
2000
2000
DS1Vodácký oddíl Horšovský Týn
Kanoistický klub Klatovy z.s.
066016
036019
 139 so
 140 ne
09.09.18 20:37:57
C2MSuchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
1DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012009
012049
 139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
C2MBeier Alva
Beier Matouš
2005
2004
ZS2Loko Trutnov
Loko Trutnov
060054
060047
 139 so
 140 ne
07.09.18 20:31:42
C2MHartl Jakub
Kuneš Daniel
2004
2003
DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066024
066020
 139 so
 140 ne
09.09.18 20:37:57
C2MGotvald Robert
Šrámek Michal
1990
1982
2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
DUKLA Brandýs
043047
012068
 139 so
 140 ne
10.09.18 21:20:25
C2MPrüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
ZS2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023135
 139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
C2MMráka Jan
Gabrlík Jakub
2004
2004
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119154
119152
 139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
celkem C2M: 9    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XDoležalová Lucie
Rudorfer Martin
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119157
119094
 139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
C2XKneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119053
119139
 139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
C2XUrban Michal
Daňková Anna
2004
2004
ZS3TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
129024
129007
 139 so
 140 ne
10.09.18 20:48:23
C2XBohatý Karel
Karlíková Barbora
2001
2002
DS3DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012053
012069
 139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
celkem C2X: 4    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MBuchtel Martin1982V1TJ SK Hubertus KV034033  139 so
 140 ne
03.09.18 10:52:26
K1MPetřík Matouš19971Univerzitní sportovní klub Praha009030  139 so
 140 ne
03.09.18 16:47:24
K1MZima Tomáš2000DS1Klub Kanoistika Roudnice n.L.049042  139 so
 140 ne
10.09.18 20:27:11
K1MMrázek Jan19981KK Opava121030  139 so
 140 ne
11.09.18 13:50:26
K1MKrejčí Jakub2002DM1DUKLA Brandýs012054  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
K1MPohanka Vít2000DS2+Kanoistický klub Klatovy z.s.036019  139 so
 140 ne
21.08.18 18:17:23
K1MKošík Michal19952+SK Veselí nad Moravou133058  139 so
 140 ne
23.08.18 20:44:18
K1MChmátal Petr19902+Univerzitní sportovní klub Praha009165  139 so
 140 ne
27.08.18 14:40:59
K1MZeman Vojtěch2000DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009102  139 so
 140 ne
03.09.18 16:47:24
K1MŽák Jiří19862+KK Opava121040  139 so
 140 ne
11.09.18 13:50:26
K1MBeneš Jindřich19852+Klub vodních sportů Sušice z.s.042001  139 so
 140 ne
11.09.18 14:48:52
K1MDupal Jiří19912+UP Olomouc119147  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MBinčík Petr19942+DUKLA Brandýs012059  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
K1MIvánek Roman2002DM2SK Veselí nad Moravou133063  139 so
 140 ne
23.08.18 20:44:18
K1MRaška Jan19952Univerzitní sportovní klub Praha009026  139 so
 140 ne
27.08.18 14:40:59
K1MMalý Filip2002DM2Otava Strakonice027031  139 so
 140 ne
27.08.18 22:11:34
K1MRaška Tomáš2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009080  139 so
 140 ne
28.08.18 09:18:27
K1MPavlík Pavel19982SK Třebechovice061014  139 so
 140 ne
29.08.18 21:11:20
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  139 so
 140 ne
29.08.18 21:11:20
K1MBeran Václav2000DS2Univerzitní sportovní klub Praha009058  139 so
 140 ne
30.08.18 11:45:12
K1MHouska Jan2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009123  139 so
 140 ne
30.08.18 23:23:54
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  139 so
 140 ne
31.08.18 21:21:01
K1MFrencl Josef2002DM2Univerzitní sportovní klub Praha009134  139 so
 140 ne
01.09.18 19:50:26
K1MHajduch Jaroslav2004ZS2Otava Strakonice027010  139 so
 140 ne
02.09.18 19:37:03
K1MSaal Štěpán2001DS2Delfín Jablonec046048  139 so
 140 ne
03.09.18 19:15:44
K1MHoral Vojtěch2002DM2Delfín Jablonec046079  139 so
 140 ne
03.09.18 20:11:04
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  139 so
 140 ne
07.09.18 20:31:42
K1MStehno Petr2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009154  139 so
 140 ne
08.09.18 12:09:25
K1MCubr Filip2000DS2TJ ČSAD Plzeň038008  139 so
 140 ne
08.09.18 17:28:45
K1MČepička Ladislav2003DM2TJ ČSAD Plzeň038014  139 so
 140 ne
08.09.18 17:28:45
K1MSouček Marek19992KVS Hradec Králové045017  139 so
 140 ne
09.09.18 11:46:40
K1MTáborský Jan2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  139 so
 140 ne
09.09.18 20:37:57
K1MGaluška Zdeněk2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  139 so
 140 ne
10.09.18 10:08:30
K1MŠvejd Jáchym2007ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  139 so
 140 ne
10.09.18 10:08:30
K1MŠvejd Jakub2001DS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042008  139 so
 140 ne
10.09.18 10:08:30
K1MTurner Karel2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  139 so
 140 ne
10.09.18 10:08:31
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  139 so
 140 ne
10.09.18 15:42:01
K1MKlement Maxim2001DS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049019  139 so
 140 ne
10.09.18 20:27:11
K1MMarek Kryštof2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  139 so
 140 ne
10.09.18 20:27:11
K1MSemerád Adam2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  139 so
 140 ne
10.09.18 20:27:11
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  139 so
 140 ne
10.09.18 20:48:23
K1MHolínek Svatopluk2001DS2TJ Šumperk z.s.129016  139 so
 140 ne
10.09.18 20:48:23
K1MRouča Samuel2002DM2TJ Šumperk z.s.129002  139 so
 140 ne
10.09.18 20:48:23
K1MVácha Ondřej2001DS2TJ Šumperk z.s.129010  139 so
 140 ne
10.09.18 20:48:23
K1MFilipi Robert1964V2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  139 so
 140 ne
10.09.18 21:20:25
K1MGotvald Robert19902SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  139 so
 140 ne
10.09.18 21:20:25
K1MKruťa Kryštof2000DS2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  139 so
 140 ne
10.09.18 21:20:25
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2Bohemians Praha001106  139 so
 140 ne
10.09.18 21:27:51
K1MKirchner David2002DM2Bohemians Praha001114  139 so
 140 ne
10.09.18 21:27:51
K1MNovák Filip2002DM2Bohemians Praha001030  139 so
 140 ne
10.09.18 21:27:51
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  139 so
 140 ne
11.09.18 07:00:43
K1MFuriš Eduard2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  139 so
 140 ne
11.09.18 07:33:31
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  139 so
 140 ne
11.09.18 08:45:09
K1MDolista Jan19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014005  139 so
 140 ne
11.09.18 08:45:09
K1MHrňák Jáchym2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  139 so
 140 ne
11.09.18 08:45:09
K1MChochola Ondřej2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014078  139 so
 140 ne
11.09.18 08:45:09
K1MNeugebauer Roman1965V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014096  139 so
 140 ne
11.09.18 08:45:09
K1MPrell Pavel1976V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014017  139 so
 140 ne
11.09.18 08:45:09
K1MZvolánek Jan19952SK VS Č. Budějovice023040  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
K1MTesař Vojtěch2002DM2SK VS Č. Budějovice023077  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
K1MPutzer Hynek2003DM2SK VS Č. Budějovice023099  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
K1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
K1MŠimák Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023050  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
K1MStanovský Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023048  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
K1MRezek Tomáš2001DS2SK VS Č. Budějovice023162  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
K1MMulač Viktor1975V2SK VS Č. Budějovice023028  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
K1MMrázek Jakub2004ZS2KK Opava121103  139 so
 140 ne
11.09.18 13:50:26
K1MVavrla Adam2000DS2KK Opava121063  139 so
 140 ne
11.09.18 13:50:26
K1MPotužák Jan19882Klub vodních sportů Sušice z.s.042032  139 so
 140 ne
11.09.18 14:48:52
K1MJančar Filip1976V2Kotva Bráník077018  139 so
 140 ne
11.09.18 15:05:21
K1MGabrlík Jakub2004ZS2UP Olomouc119152  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MHala Jiří2002DM2UP Olomouc119143  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MKabrhel Václav1983V2UP Olomouc119060  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MMráka Jan2004ZS2UP Olomouc119154  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MTichý Štěpán2000DS2UP Olomouc119200  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MSvoboda Martin2005ZS2TJ Loko Žatec052034  139 so
 140 ne
11.09.18 20:25:42
K1MMilyan David2001DS2TJ Loko Žatec052003  139 so
 140 ne
11.09.18 20:25:42
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
K1MKudrna Josef2004ZS2DUKLA Brandýs012073  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
K1MMrůzek David1976V2DUKLA Brandýs012010  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
K1MŠtercl Vít19992DUKLA Brandýs012056  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
K1MŠorel Martin2001DS2DUKLA Brandýs012018  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
K1MProcházka Josef2002DM2DUKLA Brandýs012046  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
K1MVenc Štěpán2004ZS2DUKLA Brandýs012066  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
K1MPátek Vítězslav2003DM2Vodní sporty Zábřeh135046  139 so
 140 ne
12.09.18 10:04:14
K1MBízek Marek2005ZS2KK Brandýs nad Labem011026  139 so
 140 ne
12.09.18 10:06:46
K1MŠulc Karel2000DS2KK Brandýs nad Labem011017  139 so
 140 ne
12.09.18 10:06:46
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  139 so
 140 ne
Pouze sobota12.09.18 19:45:06
K1MBergmann Ondřej2000DS2Kanoe Klub Spoj Brno103026  139 so
 140 ne
12.09.18 19:45:57
K1MMatějíček Vojtěch2002DM2Kanoe Klub Spoj Brno103036  139 so
 140 ne
12.09.18 19:45:57
K1MBeier Alva2005ZS3+Loko Trutnov060054  139 so
 140 ne
07.09.18 20:31:42
K1MŠvejd Jan2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042022  139 so
 140 ne
10.09.18 10:08:31
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  139 so
 140 ne
10.09.18 20:27:11
K1MSemerád Jakub2006ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  139 so
 140 ne
10.09.18 20:27:11
K1MBrokeš Marek2003DM3+TJ Šumperk z.s.129038  139 so
 140 ne
10.09.18 20:48:23
K1MVácha Marek2003DM3+TJ Šumperk z.s.129037  139 so
 140 ne
10.09.18 20:48:23
K1MPechač Jonáš2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009149  139 so
 140 ne
10.09.18 22:04:39
K1MNovotný David2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023029  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
K1MKomárek Jakub2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023037  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
K1MKökörčin Matěj2003DM3+Vodní sporty Desná128008  139 so
 140 ne
11.09.18 18:57:48
K1MPavelka Marek2004ZS3+Vodní sporty Desná128013  139 so
 140 ne
11.09.18 18:57:48
K1MRutar Martin2003DM3+Vodní sporty Desná128014  139 so
 140 ne
11.09.18 18:57:48
K1MStrnad Ondřej2004ZS3+Vodní sporty Desná128016  139 so
 140 ne
11.09.18 18:57:48
K1MHric Ondřej2004ZS3+UP Olomouc119092  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MKosík Dan2004ZS3+UP Olomouc119173  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MRetek Toman2007ZM3+UP Olomouc119188  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MRetek Václav2007ZM3+UP Olomouc119189  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MStřílka Richard2006ZM3+UP Olomouc119180  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MŠotek Adam2005ZS3+UP Olomouc119118  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MŠtybnar Vojtěch2005ZS3+UP Olomouc119197  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MUrban Jaroslav2004ZS3+UP Olomouc119205  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1MNovák Matouš2006ZM3+VS Tábor030024  139 so
 140 ne
12.09.18 19:45:06
K1MVálek Michal2006ZM3+VS Tábor030025  139 so
 140 ne
12.09.18 19:45:06
K1MDziadek Marek2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103017  139 so
 140 ne
12.09.18 19:45:57
K1MSobotka Adam2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103001  139 so
 140 ne
12.09.18 19:45:57
celkem K1M: 122    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽGalušková Antonie2001DS1Klub vodních sportů Sušice z.s.042031  139 so
 140 ne
10.09.18 10:08:30
K1ŽNesnídalová Lucie2002DM1TJ Loko Žatec052020  139 so
 140 ne
11.09.18 20:25:42
K1ŽOrnstová Eva19891DUKLA Brandýs012045  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
K1ŽBeranová Hana2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009112  139 so
 140 ne
30.08.18 11:45:12
K1ŽDušková Michala2000DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009105  139 so
 140 ne
03.09.18 16:47:24
K1ŽVrbová Alexandra2000DS2+Vodácký oddíl Horšovský Týn066009  139 so
 140 ne
09.09.18 20:37:58
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2+TJ Slavia K. Vary035004  139 so
 140 ne
10.09.18 09:40:16
K1ŽZimová Marie19922+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049030  139 so
 140 ne
10.09.18 20:27:12
K1ŽDvořáková Dominika2002DM2+Bohemians Praha001115  139 so
 140 ne
10.09.18 21:27:51
K1ŽKoblencová Anna19972+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014030  139 so
 140 ne
11.09.18 08:45:09
K1ŽNeugebauerová Anna Marie2002DM2+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014065  139 so
 140 ne
11.09.18 08:45:09
K1ŽKloboučková Ivana2003DM2+KK Opava121009  139 so
 140 ne
11.09.18 13:50:26
K1ŽDoležalová Lucie2003DM2+UP Olomouc119157  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1ŽKneblová Klára2005ZS2+UP Olomouc119064  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1ŽKneblová Tereza2003DM2+UP Olomouc119053  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1ŽBeková Kateřina2002DM2+DUKLA Brandýs012038  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
K1ŽKarlíková Barbora2002DM2+DUKLA Brandýs012069  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
K1ŽVaňková Klára2001DS2+VS Tábor030043  139 so
 140 ne
12.09.18 19:45:06
K1ŽNěmcová Marie2000DS2+Kanoe Klub Spoj Brno103024  139 so
 140 ne
12.09.18 19:45:57
K1ŽKošíková Denisa2002DM2SK Veselí nad Moravou133047  139 so
 140 ne
23.08.18 20:44:18
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  139 so
 140 ne
28.08.18 09:57:12
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  139 so
 140 ne
28.08.18 09:57:12
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  139 so
 140 ne
28.08.18 11:53:26
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  139 so
 140 ne
29.08.18 21:11:20
K1ŽFreislebenová Patricia2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009142  139 so
 140 ne
30.08.18 19:57:41
K1ŽMorenová Adriana2004ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009096  139 so
 140 ne
03.09.18 17:24:52
K1ŽHaucková Gabriela2002DM2KVS Hradec Králové045006  139 so
 140 ne
09.09.18 11:46:40
K1ŽKeprtová Markéta2001DS2KVS Hradec Králové045028  139 so
 140 ne
09.09.18 11:46:40
K1ŽSoučková Lucie2004ZS2KVS Hradec Králové045024  139 so
 140 ne
09.09.18 11:46:40
K1ŽMinárová Natálie2001DS2VK Tzunami Ostrava118016  139 so
 140 ne
09.09.18 17:15:48
K1ŽFabianová Anna2007ZM2VK Tzunami Ostrava118017  139 so
 140 ne
09.09.18 17:15:48
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  139 so
 140 ne
09.09.18 20:37:58
K1ŽGalušková Bára2006ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  139 so
 140 ne
10.09.18 10:08:31
K1ŽHeková Natálie2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  139 so
 140 ne
10.09.18 20:27:11
K1ŽKrálová Adéla2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009103  139 so
 140 ne
10.09.18 22:09:15
K1ŽHrdličková Sára2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  139 so
 140 ne
11.09.18 08:45:09
K1ŽMachutová Iva2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  139 so
 140 ne
11.09.18 08:45:09
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014011  139 so
 140 ne
11.09.18 08:45:09
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2SK VS Č. Budějovice023017  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
K1ŽTesařová Hana2004ZS2SK VS Č. Budějovice023085  139 so
 140 ne
11.09.18 10:32:24
K1ŽMrázková Mária19962KK Opava121037  139 so
 140 ne
11.09.18 13:50:26
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1ŽŠtěpánková Petra2001DS2UP Olomouc119068  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1ŽNováková Karolína2002DM2TJ Loko Žatec052036  139 so
 140 ne
11.09.18 20:25:42
K1ŽCapalini Nicola2002DM2DUKLA Brandýs012052  139 so
 140 ne
11.09.18 21:13:39
K1ŽKleinová Štěpánka2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024059  139 so
 140 ne
11.09.18 21:58:05
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  139 so
 140 ne
11.09.18 21:58:05
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  139 so
 140 ne
12.09.18 10:01:37
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  139 so
 140 ne
12.09.18 19:45:06
K1ŽDziadková Zuzana2002DM2Kanoe Klub Spoj Brno103009  139 so
 140 ne
12.09.18 19:45:57
K1ŽDaňková Anna2004ZS3+TJ Šumperk z.s.129007  139 so
 140 ne
10.09.18 20:48:23
K1ŽMrázková Klára2006ZM3+KK Opava121035  139 so
 140 ne
11.09.18 13:50:26
K1ŽRutarová Kateřina2005ZS3+Vodní sporty Desná128015  139 so
 140 ne
11.09.18 18:57:48
K1ŽHansgutová Monika2005ZS3+UP Olomouc119207  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1ŽNajmanová Kateřina19843+UP Olomouc119099  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1ŽRetková Marie2003DM3+UP Olomouc119215  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
K1ŽStřílková Jana2004ZS3+UP Olomouc119181  139 so
 140 ne
11.09.18 18:58:23
celkem K1Ž: 59    
počty C1M: 55   C1Ž: 22   C2M: 9   C2X: 4   K1M: 122   K1Ž: 59     celkem: 271

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

VS Tábor: 3
C1M: 1   C2X: 1   K1M: 1     celkem : 3

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 56   C1Ž: 22   C2M: 9   C2X: 5   K1M: 123   K1Ž: 59     celkem : 274