• 119  18.08.2018 sobota, Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 120  19.08.2018 neděle, Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
18.08.2018 - 19.08.2018, TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
on-line přihlašování od 12.07.2018 00:00:00 do 14.08.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MŘíha Martin19921Univerzitní sportovní klub Praha009152  119 so
 120 ne
14.08.18 19:33:56
C1MJáně Jakub19901DUKLA Brandýs012023  119 so
 120 ne
14.08.18 21:59:42
C1MKrál Adam2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009114  119 so
 120 ne
14.08.18 23:49:15
C1MJícha Dušan1982V2TJ Sokol Písek080008  119 so
 120 ne
19.07.18 19:43:17
C1MHartl Jakub2004ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  119 so
 120 ne
06.08.18 21:56:23
C1MWendl Samuel2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066018  119 so
 120 ne
06.08.18 21:56:23
C1MVětrovský Jiří1966V2Sport Zbraslav095002  119 so
 120 ne
08.08.18 09:24:46
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  119 so
 120 ne
08.08.18 12:16:55
C1MKašpar Martin1967V2SK Žižkov008010  119 so
 120 ne
11.08.18 22:34:46
C1MHauck Marek1977V2KVS Hradec Králové045035  119 so
 120 ne
12.08.18 11:15:04
C1MKučera Tomáš1970V2Raft klub Trója097021  119 so
 120 ne
12.08.18 16:39:57
C1MŘíha Matyáš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009117  119 so
 120 ne
13.08.18 19:17:07
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  119 so
 120 ne
13.08.18 20:19:00
C1MŠedivý Vít2004ZS2SK VS Č. Budějovice023135  119 so
 120 ne
14.08.18 15:03:57
C1MVaněk Jiří19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014009  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
C1MGürtler Adam2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009143  119 so
 120 ne
15.08.18 09:19:23
C1MKuneš Daniel2003DM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066020  119 so
 120 ne
06.08.18 21:56:23
C1MKašpar Čeněk2000DS3+SK Žižkov008041  119 so
 120 ne
11.08.18 22:34:46
C1MPollert Jáchym2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009136  119 so
 120 ne
14.08.18 10:51:44
C1MŠedivý Jan2003DM3+SK VS Č. Budějovice023134  119 so
 120 ne
14.08.18 15:03:57
C1MSuchý Matěj19863+DUKLA Brandýs012009  119 so
 120 ne
14.08.18 21:59:42
C1MVavrla Adam2000DS3KK Opava121063  119 so
 120 ne
07.08.18 21:17:50
C1MKnězů Vojtěch1977VKlub Larse Heletága091002  119 so
 120 ne
13.08.18 17:33:50
C1MBeneš Petr1975VKlub Larse Heletága091001  119 so
 120 ne
13.08.18 17:33:50
celkem C1M: 24    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽFreislebenová Patricia2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009142  119 so
 120 ne
12.08.18 22:29:51
C1ŽMorenová Adriana2004ZS2+Univerzitní sportovní klub Praha009096  119 so
 120 ne
13.08.18 15:58:16
C1ŽCapalini Nicola2002DM2+DUKLA Brandýs012052  119 so
 120 ne
14.08.18 21:59:42
C1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  119 so
 120 ne
10.08.18 16:45:07
C1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  119 so
 120 ne
12.08.18 22:32:49
celkem C1Ž: 5    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MSuchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
1DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012009
012049
 119 so
 120 ne
14.08.18 21:59:42
celkem C2M: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MHilgert Luboš19861DUKLA Brandýs012001  119 so
 120 ne
14.08.18 21:59:42
K1MMaslaňák Tomáš19901DUKLA Brandýs012002  119 so
 120 ne
14.08.18 21:59:43
K1MAbraham Tomáš19922+SK VS Karbo Benátky010013  119 so
 120 ne
13.08.18 12:04:40
K1MStránský Dominik19992+SK VS Karbo Benátky010026  119 so
 120 ne
13.08.18 12:04:40
K1MŠpalek Matěj2000DS2+SK VS Karbo Benátky010099  119 so
 120 ne
13.08.18 12:04:40
K1MVeverka Lukáš2002DM2+SK VS Karbo Benátky010008  119 so
 120 ne
13.08.18 12:04:40
K1MZeman Vojtěch2000DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009102  119 so
 120 ne
14.08.18 17:39:45
K1MHorák David1976V2Klub Larse Heletága091008  119 so
 120 ne
14.07.18 10:53:53
K1MTáborský Jan2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  119 so
 120 ne
06.08.18 21:56:23
K1MJančar Filip1976V2Kotva Bráník077018  119 so
 120 ne
07.08.18 10:04:25
K1MVavrla Adam2000DS2KK Opava121063  119 so
 120 ne
07.08.18 21:17:50
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  119 so
 120 ne
09.08.18 16:44:40
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  119 so
 120 ne
10.08.18 16:45:07
K1MHavránek Jakub2002DM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049064  119 so
 120 ne
10.08.18 22:06:32
K1MKlement Maxim2001DS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049019  119 so
 120 ne
10.08.18 22:06:32
K1MSemerád Adam2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  119 so
 120 ne
10.08.18 22:06:32
K1MOndruš Mikuláš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009127  119 so
 120 ne
12.08.18 18:25:21
K1MJuda Mikuláš2003DM2SK VS Karbo Benátky010109  119 so
 120 ne
13.08.18 12:04:40
K1MSahula Matěj2003DM2SK VS Karbo Benátky010102  119 so
 120 ne
13.08.18 12:04:40
K1MStránský Daniel2002DM2SK VS Karbo Benátky010103  119 so
 120 ne
13.08.18 12:04:40
K1MČerník Štěpán2006ZM2Univerzitní sportovní klub Praha009036  119 so
 120 ne
13.08.18 14:32:06
K1MŠedivý Jakub19942SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043029  119 so
 120 ne
14.08.18 00:03:03
K1MPuškarčuk Aleš19892SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043015  119 so
 120 ne
14.08.18 00:03:03
K1MGotvald Robert19902SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  119 so
 120 ne
14.08.18 00:03:03
K1MMalý Filip2002DM2Otava Strakonice027031  119 so
 120 ne
14.08.18 06:15:46
K1MHouska Jan2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009123  119 so
 120 ne
14.08.18 09:10:20
K1MPutzer Hynek2003DM2SK VS Č. Budějovice023099  119 so
 120 ne
14.08.18 15:03:57
K1MMulač Viktor1975V2SK VS Č. Budějovice023028  119 so
 120 ne
14.08.18 15:03:57
K1MZifčák Štefan1977V2SK VS Č. Budějovice023034  119 so
 120 ne
14.08.18 15:03:57
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  119 so
 120 ne
14.08.18 15:03:57
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  119 so
 120 ne
14.08.18 15:03:57
K1MŠanda Petr2000DS2BS Vlašim019022  119 so
 120 ne
14.08.18 15:56:26
K1MVyhnánek Jiří1974V2Technika Praha007034  119 so
 120 ne
14.08.18 18:13:13
K1MFrencl Josef2002DM2Univerzitní sportovní klub Praha009134  119 so
 120 ne
14.08.18 20:26:04
K1MBízek Marek2005ZS2KK Brandýs nad Labem011026  119 so
 120 ne
14.08.18 20:46:35
K1MPostuwka Patrik2003DM2VK Tzunami Ostrava118033  119 so
 120 ne
14.08.18 20:50:43
K1MŠvejd Jakub2001DS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042008  119 so
 120 ne
14.08.18 21:37:26
K1MTurner Karel2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  119 so
 120 ne
14.08.18 21:37:26
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  119 so
 120 ne
14.08.18 21:37:55
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  119 so
 120 ne
14.08.18 21:59:42
K1MKudrna Josef2004ZS2DUKLA Brandýs012073  119 so
 120 ne
14.08.18 21:59:43
K1MProcházka Josef2002DM2DUKLA Brandýs012046  119 so
 120 ne
14.08.18 21:59:43
K1MŠorel Martin2001DS2DUKLA Brandýs012018  119 so
 120 ne
14.08.18 21:59:43
K1MVenc Štěpán2004ZS2DUKLA Brandýs012066  119 so
 120 ne
14.08.18 21:59:43
K1MŘejha Jiří1981V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014048  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1MPrell Pavel1976V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014017  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1MDolista Jan19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014005  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1MKysela David1977V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014024  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1MVybulka Jakub19982TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014037  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1MNeugebauer Roman1965V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014096  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1MHrňák Jáchym2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1MVoves Ladislav19852TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014003  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1MChochola Ondřej2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014078  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1MMachuta Zdeněk1964V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014054  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  119 so
 120 ne
16.08.18 08:03:48
K1MKulhánek Jan1978V2Delfín Jablonec046012  119 so
 120 ne
16.08.18 09:14:41
K1MSaal Štěpán2001DS2Delfín Jablonec046048  119 so
 120 ne
16.08.18 09:14:41
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  119 so
 120 ne
10.08.18 22:06:32
K1MSemerád Jakub2006ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  119 so
 120 ne
10.08.18 22:06:32
K1MHauck Marek2007ZM3+KVS Hradec Králové045019  119 so
 120 ne
12.08.18 11:15:04
K1MOndruš Mario2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009133  119 so
 120 ne
12.08.18 18:25:21
K1MKomárek Jakub2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023037  119 so
 120 ne
14.08.18 15:03:57
K1MPechač Jonáš2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009149  119 so
 120 ne
14.08.18 20:05:33
K1MKörner Adam2004ZS3+KK Brandýs nad Labem011061  119 so
 120 ne
14.08.18 20:46:35
K1MPopelka Petr2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011047  119 so
 120 ne
14.08.18 20:46:35
K1MPetr Lukáš2004ZS3+KK Brandýs nad Labem011048  119 so
 120 ne
14.08.18 20:46:35
K1MVenc Ondřej2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011022  119 so
 120 ne
14.08.18 20:46:35
K1MHluchý Vilém2006ZM3+KK Brandýs nad Labem011045  119 so
 120 ne
14.08.18 20:46:35
K1MHron Robin1979V3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014023  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1MSedlařík Adam2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014073  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1MPetříček Adam2007ZM3TJ Loko Žatec052026  119 so
 120 ne
14.08.18 13:43:34
K1MŠustr Vojtěch2006ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014075  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
celkem K1M: 73    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽHilgertová Štěpánka1968V1DUKLA Brandýs012008  119 so
 120 ne
14.08.18 21:59:43
K1ŽBeranová Hana2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009112  119 so
 120 ne
14.08.18 18:16:30
K1ŽCapalini Nicola2002DM2+DUKLA Brandýs012052  119 so
 120 ne
14.08.18 21:59:43
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  119 so
 120 ne
10.08.18 16:45:07
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  119 so
 120 ne
12.08.18 08:24:58
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  119 so
 120 ne
12.08.18 08:24:58
K1ŽHaucková Gabriela2002DM2KVS Hradec Králové045006  119 so
 120 ne
12.08.18 11:15:04
K1ŽFreislebenová Patricia2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009142  119 so
 120 ne
12.08.18 22:29:51
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  119 so
 120 ne
12.08.18 22:32:49
K1ŽKofroňová Zuzana2002DM2SK VS Karbo Benátky010009  119 so
 120 ne
13.08.18 12:04:40
K1ŽPavelková Markéta2005ZS2SK VS Karbo Benátky010107  119 so
 120 ne
13.08.18 12:04:40
K1ŽMorenová Adriana2004ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009096  119 so
 120 ne
13.08.18 15:59:18
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  119 so
 120 ne
14.08.18 07:28:00
K1ŽVeselá Linda1980V2Technika Praha007035  119 so
 120 ne
14.08.18 18:13:13
K1ŽHrdličková Sára2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1ŽMachutová Iva2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014011  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1ŽKoblencová Anna19972TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014030  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1ŽTesařová Hana2004ZS2SK VS Č. Budějovice023085  119 so
 120 ne
15.08.18 14:27:08
K1ŽHoráková Julie2006ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1ŽTkadlecová Kateřina2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014076  119 so
 120 ne
14.08.18 22:19:03
K1ŽZemanová Jana1969V3Univerzitní sportovní klub Praha009004  119 so
 120 ne
12.08.18 17:47:48
K1ŽDoležalová Viktorie2001DSSK VS Karbo Benátky010110  119 so
 120 ne
13.08.18 12:04:40
celkem K1Ž: 23    
počty C1M: 24   C1Ž: 5   C2M: 1   K1M: 73   K1Ž: 23     celkem: 126

Zahraniční závodníci

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
C1MDebliquy Mewen
2003
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
C1MHuet Lubin
2001
DSFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
C1MLe Meur Glen
2002
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
C1MMizzi Julien
2003
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
C1MNoyalet Gwenole
2003
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
C1MSalmon Marin
2003
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
C1MCastryck Titouan
2004
ZSFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
celkem C1M: 7    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
C1ŽBeurel Louna
2003
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
C1ŽCastryck Camille
2003
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
C1ŽGrangeon Clara
2003
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
C1ŽMarchand Eva
2003
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
C1ŽRegnier Romane
2004
ZSFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
celkem C1Ž: 5    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
C2XDaille Etienne
Bouzidi Carole
1989
1985
FRA France
CKC Vallée de l Ain
 119 so
 120 ne
14.08.18 23:11:16
celkem C2X: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1MDebliquy Mewen
2003
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
K1MDubois Martin
2002
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
K1MDubois Clement
2002
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
K1MHello Joris
2002
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
K1MHuet Lubin
2001
DSFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
K1MMizzi Julien
2003
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
K1MGorvo Noe
2004
ZSFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
K1MCastryck Titouan
2004
ZSFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
K1MDebliquy Elouan
2006
ZMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
K1MLazarev Viktor
2003
DMRUS Russian Federation
Дети белой воды
 119 so
 120 ne
12.08.18 23:32:54
K1MTsvetkov Nikita
2004
ZSRUS Russian Federation
Дети белой воды
 119 so
 120 ne
12.08.18 23:32:54
K1MMikhaylov Vladislav
2004
ZSRUS Russian Federation
Дети белой воды
 119 so
 120 ne
12.08.18 23:32:54
K1MVolnov Maksim
2005
ZSRUS Russian Federation
Дети белой воды
 119 so
 120 ne
12.08.18 23:32:54
K1MHebort Samuel
2004
ZSSVK Slovakia
KDV Slávia UK Bratislava
 119 so
 120 ne
14.08.18 22:25:23
K1MKubinec Filip
2002
DMSVK Slovakia
KDV Slávia UK Bratislava
 119 so
 120 ne
14.08.18 22:25:23
K1MBako David
2002
DMSVK Slovakia
KDV Slávia UK Bratislava
 119 so
 120 ne
14.08.18 22:25:23
K1MTaliga Lukáš
2003
DMSVK Slovakia
KDV Slávia UK Bratislava
 119 so
 120 ne
14.08.18 22:25:23
K1MRomashkin Dmitry
1968
VRUS Russian Federation
DK Kayak Moscow
 119 so
 120 ne
14.08.18 22:28:28
K1MSeleznev Mikhail
1967
VRUS Russian Federation
DK Kayak Moscow
 119 so
 120 ne
14.08.18 22:28:28
K1MGrotov Alex
1975
VRUS Russian Federation
DK Kayak Moscow
 119 so
 120 ne
14.08.18 22:28:28
K1MDaille Etienne
1989
FRA France
CKC Vallée de l Ain
 119 so
 120 ne
14.08.18 23:11:16
K1MButcher Finn
1995
NZL New Zealand
NZL
 119 so
 120 ne
16.08.18 11:52:37
K1MDangen Jack
1998
NZL New Zealand
NZL
 119 so
 120 ne
16.08.18 11:52:37
K1MDawson Mike
1986
NZL New Zealand
NZL
 119 so
 120 ne
16.08.18 11:52:37
K1MThompson Angus
1999
AUS Australia
AUS
 119 so
 120 ne
16.08.18 11:53:05
celkem K1M: 25    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1ŽBeurel Louna
2003
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
K1ŽCastryck Camille
2003
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
K1ŽGrangeon Clara
2003
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
K1ŽMarchand Eva
2003
DMFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
K1ŽRegnier Romane
2004
ZSFRA France
Bretagne
 119 so
 120 ne
30.07.18 10:13:27
K1ŽGolikova Alena
2003
DMRUS Russian Federation
Дети белой воды
 119 so
 120 ne
12.08.18 23:32:54
K1ŽPodobryaeva Nina
2005
ZSRUS Russian Federation
Дети белой воды
 119 so
 120 ne
12.08.18 23:32:54
K1ŽAltman Isabella
2007
ZMUSA United States
PWRC
 119 so
 120 ne
14.08.18 09:22:13
K1ŽBartošová Lucia
2003
DMSVK Slovakia
KDV Slávia UK Bratislava
 119 so
 120 ne
14.08.18 22:25:23
K1ŽHurbanová Gabriela
2004
ZSSVK Slovakia
KDV Slávia UK Bratislava
 119 so
 120 ne
14.08.18 22:25:23
K1ŽRomashkina Katerina
1974
VRUS Russian Federation
DK Kayak Moscow
 119 so
 120 ne
14.08.18 22:28:28
K1ŽDaille Viviana
1998
FRA France
CKC Vallée de l Ain
 119 so
 120 ne
14.08.18 23:11:16
K1ŽBouzidi Carole
1985
FRA France
CKC Vallée de l Ain
 119 so
 120 ne
14.08.18 23:11:16
K1ŽWilliams Courtney
1997
NZL New Zealand
NZL
 119 so
 120 ne
16.08.18 11:52:37
K1ŽWegman Martina
1990
NED Netherlands
NED
 119 so
 120 ne
16.08.18 11:53:38
celkem K1W: 15    
počty zahraničních závodníků C1M: 7   C1Ž: 5   C2X: 1   K1M: 25   K1Ž: 15     celkem : 53
Celkové součty: C1M: 31   C1Ž: 10   C2M: 1   K1M: 98   K1Ž: 38   C2X: 1     celkem : 179