- 119 18.08.2018 sobota, Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 120 19.08.2018 neděle, Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
18.08.2018 - 19.08.2018, TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
on-line přihlašování od 12.07.2018 00:00:00 do 14.08.2018 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Říha Martin | 1992 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009152 | 119 so 120 ne | 14.08.18 19:33:56 | ||
C1M | Jáně Jakub | 1990 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012023 | 119 so 120 ne | 14.08.18 21:59:42 | ||
C1M | Král Adam | 2003 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009114 | 119 so 120 ne | 14.08.18 23:49:15 | |
C1M | Jícha Dušan | 1982 | V | 2 | TJ Sokol Písek | 080008 | 119 so 120 ne | 19.07.18 19:43:17 | |
C1M | Hartl Jakub | 2004 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 | 119 so 120 ne | 06.08.18 21:56:23 | |
C1M | Wendl Samuel | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066018 | 119 so 120 ne | 06.08.18 21:56:23 | |
C1M | Větrovský Jiří | 1966 | V | 2 | SPORT Zbraslav, z. s. | 095002 | 119 so 120 ne | 08.08.18 09:24:46 | |
C1M | Větrovský Tomáš | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009016 | 119 so 120 ne | 08.08.18 12:16:55 | |
C1M | Kašpar Martin | 1967 | V | 2 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008010 | 119 so 120 ne | 11.08.18 22:34:46 | |
C1M | Hauck Marek | 1977 | V | 2 | KVS Hradec Králové | 045035 | 119 so 120 ne | 12.08.18 11:15:04 | |
C1M | Kučera Tomáš | 1970 | V | 2 | Raft klub Troja | 097021 | 119 so 120 ne | 12.08.18 16:39:57 | |
C1M | Říha Matyáš | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009117 | 119 so 120 ne | 13.08.18 19:17:07 | |
C1M | Jiras Filip | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 119 so 120 ne | 13.08.18 20:19:00 | |
C1M | Šedivý Vít | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 119 so 120 ne | 14.08.18 15:03:57 | |
C1M | Vaněk Jiří | 1987 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014009 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | ||
C1M | Gürtler Adam | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009143 | 119 so 120 ne | 15.08.18 09:19:23 | |
C1M | Kuneš Daniel | 2003 | DM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066020 | 119 so 120 ne | 06.08.18 21:56:23 | |
C1M | Kašpar Čeněk | 2000 | DS | 3+ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008081 | 119 so 120 ne | 11.08.18 22:34:46 | |
C1M | Pollert Jáchym | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 119 so 120 ne | 14.08.18 10:51:44 | |
C1M | Šedivý Jan | 2003 | DM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023134 | 119 so 120 ne | 14.08.18 15:03:57 | |
C1M | Suchý Matěj | 1986 | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012009 | 119 so 120 ne | 14.08.18 21:59:42 | ||
C1M | Vavrla Adam | 2000 | DS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118002 | 119 so 120 ne | 07.08.18 21:17:50 | |
C1M | Knězů Vojtěch | 1977 | V | Klub Larse Heletága | 091002 | 119 so 120 ne | 13.08.18 17:33:50 | ||
C1M | Beneš Petr | 1975 | V | Klub Larse Heletága | 091001 | 119 so 120 ne | 13.08.18 17:33:50 | ||
celkem C1M: 24 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Freislebenová Patricie | 2003 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009142 | 119 so 120 ne | 12.08.18 22:29:51 | |
C1Ž | Morenová Adriana | 2004 | ZS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 119 so 120 ne | 13.08.18 15:58:16 | |
C1Ž | Capalini Nicola | 2002 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012052 | 119 so 120 ne | 14.08.18 21:59:42 | |
C1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 119 so 120 ne | 10.08.18 16:45:07 | |
C1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 119 so 120 ne | 12.08.18 22:32:49 | |
celkem C1Ž: 5 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Suchý Matěj Suchý Ondřej | 1986 1979 | 1 | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 012009 012049 | 119 so 120 ne | 14.08.18 21:59:42 | ||
celkem C2M: 1 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Hilgert Luboš | 1986 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012001 | 119 so 120 ne | 14.08.18 21:59:42 | ||
K1M | Maslaňák Tomáš | 1990 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012002 | 119 so 120 ne | 14.08.18 21:59:43 | ||
K1M | Abraham Tomáš | 1992 | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010013 | 119 so 120 ne | 13.08.18 12:04:40 | ||
K1M | Stránský Dominik | 1999 | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010026 | 119 so 120 ne | 13.08.18 12:04:40 | ||
K1M | Špalek Matěj | 2000 | DS | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010099 | 119 so 120 ne | 13.08.18 12:04:40 | |
K1M | Veverka Lukáš | 2002 | DM | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010008 | 119 so 120 ne | 13.08.18 12:04:40 | |
K1M | Zeman Vojtěch | 2000 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009102 | 119 so 120 ne | 14.08.18 17:39:45 | |
K1M | Horák David | 1976 | V | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090008 | 119 so 120 ne | 14.07.18 10:53:53 | |
K1M | Táborský Jan | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 | 119 so 120 ne | 06.08.18 21:56:23 | |
K1M | Jančar Filip | 1976 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009118 | 119 so 120 ne | 07.08.18 10:04:25 | |
K1M | Vavrla Adam | 2000 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118002 | 119 so 120 ne | 07.08.18 21:17:50 | |
K1M | Duřt Vojtěch | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009122 | 119 so 120 ne | 09.08.18 16:44:40 | |
K1M | Marek Matyáš | 2003 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061025 | 119 so 120 ne | 10.08.18 16:45:07 | |
K1M | Havránek Jakub | 2002 | DM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049064 | 119 so 120 ne | 10.08.18 22:06:32 | |
K1M | Klement Maxim | 2001 | DS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049019 | 119 so 120 ne | 10.08.18 22:06:32 | |
K1M | Semerád Adam | 2004 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 119 so 120 ne | 10.08.18 22:06:32 | |
K1M | Ondruš Mikuláš | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009127 | 119 so 120 ne | 12.08.18 18:25:21 | |
K1M | Juda Mikuláš | 2003 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010109 | 119 so 120 ne | 13.08.18 12:04:40 | |
K1M | Sahula Matěj | 2003 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010102 | 119 so 120 ne | 13.08.18 12:04:40 | |
K1M | Stránský Daniel | 2002 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010103 | 119 so 120 ne | 13.08.18 12:04:40 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 119 so 120 ne | 13.08.18 14:32:06 | |
K1M | Šedivý Jakub | 1994 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043029 | 119 so 120 ne | 14.08.18 00:03:03 | ||
K1M | Puškarčuk Aleš | 1989 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043015 | 119 so 120 ne | 14.08.18 00:03:03 | ||
K1M | Gotvald Robert | 1990 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043047 | 119 so 120 ne | 14.08.18 00:03:03 | ||
K1M | Malý Filip | 2002 | DM | 2 | Otava Strakonice | 027031 | 119 so 120 ne | 14.08.18 06:15:46 | |
K1M | Houska Jan | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009123 | 119 so 120 ne | 14.08.18 09:10:20 | |
K1M | Putzer Hynek | 2003 | DM | 2 | SK Kaplice, z.s | 025003 | 119 so 120 ne | 14.08.18 15:03:57 | |
K1M | Mulač Viktor | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023028 | 119 so 120 ne | 14.08.18 15:03:57 | |
K1M | HORA Štefan | 1977 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023034 | 119 so 120 ne | 14.08.18 15:03:57 | |
K1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 119 so 120 ne | 14.08.18 15:03:57 | |
K1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 119 so 120 ne | 14.08.18 15:03:57 | |
K1M | Šanda Petr | 2000 | DS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090012 | 119 so 120 ne | 14.08.18 15:56:26 | |
K1M | Vyhnánek Jiří | 1974 | V | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007034 | 119 so 120 ne | 14.08.18 18:13:13 | |
K1M | Frencl Josef | 2002 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009134 | 119 so 120 ne | 14.08.18 20:26:04 | |
K1M | Bízek Marek | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012076 | 119 so 120 ne | 14.08.18 20:46:35 | |
K1M | Postuwka Patrik | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120011 | 119 so 120 ne | 14.08.18 20:50:43 | |
K1M | Švejd Jakub | 2001 | DS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042008 | 119 so 120 ne | 14.08.18 21:37:26 | |
K1M | Turner Karel | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 119 so 120 ne | 14.08.18 21:37:26 | |
K1M | Jinek Hugo | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 | 119 so 120 ne | 14.08.18 21:37:55 | |
K1M | Capalini Daniel | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012061 | 119 so 120 ne | 14.08.18 21:59:42 | |
K1M | Kudrna Josef | 2004 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011093 | 119 so 120 ne | 14.08.18 21:59:43 | |
K1M | Procházka Josef | 2002 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 012046 | 119 so 120 ne | 14.08.18 21:59:43 | |
K1M | Šorel Martin | 2001 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 012018 | 119 so 120 ne | 14.08.18 21:59:43 | |
K1M | Venc Štěpán | 2004 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012066 | 119 so 120 ne | 14.08.18 21:59:43 | |
K1M | Řejha Jiří | 1981 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014048 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | |
K1M | Prell Pavel | 1976 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014017 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | |
K1M | Dolista Jan | 1987 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014005 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | ||
K1M | Kysela David | 1977 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014024 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | |
K1M | Vybulka Jakub | 1998 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014037 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | ||
K1M | Neugebauer Roman | 1965 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014096 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | |
K1M | Hrňák Jáchym | 2004 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014067 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | |
K1M | Voves Ladislav | 1985 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014003 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | ||
K1M | Chochola Ondřej | 2004 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014078 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | |
K1M | Machuta Zdeněk | 1964 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014054 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | |
K1M | Zach Radovan | 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011055 | 119 so 120 ne | 16.08.18 08:03:48 | |
K1M | Kulhánek Jan | 1978 | V | 2 | Delfín Jablonec | 046012 | 119 so 120 ne | 16.08.18 09:14:41 | |
K1M | Saal Štěpán | 2001 | DS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 046048 | 119 so 120 ne | 16.08.18 09:14:41 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 119 so 120 ne | 10.08.18 22:06:32 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 119 so 120 ne | 10.08.18 22:06:32 | |
K1M | Hauck Marek | 2007 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045019 | 119 so 120 ne | 12.08.18 11:15:04 | |
K1M | Ondruš Mario | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009133 | 119 so 120 ne | 12.08.18 18:25:21 | |
K1M | Komárek Jakub | 2005 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 119 so 120 ne | 14.08.18 15:03:57 | |
K1M | Pechač Jonáš | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 | 119 so 120 ne | 14.08.18 20:05:33 | |
K1M | Körner Adam | 2004 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011061 | 119 so 120 ne | 14.08.18 20:46:35 | |
K1M | Popelka Petr | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011047 | 119 so 120 ne | 14.08.18 20:46:35 | |
K1M | Petr Lukáš | 2004 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011048 | 119 so 120 ne | 14.08.18 20:46:35 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 119 so 120 ne | 14.08.18 20:46:35 | |
K1M | Hluchý Vilém | 2006 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011045 | 119 so 120 ne | 14.08.18 20:46:35 | |
K1M | Hron Robin | 1979 | V | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014023 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | |
K1M | Sedlařík Adam | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014073 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | |
K1M | Petříček Adam | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052026 | 119 so 120 ne | 14.08.18 13:43:34 | |
K1M | Šustr Vojtěch | 2006 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014075 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | |
celkem K1M: 73 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Hilgertová Štěpánka | 1968 | V | 1 | TJ DUKLA Praha | 012008 | 119 so 120 ne | 14.08.18 21:59:43 | |
K1Ž | Beranová Hana | 2003 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009112 | 119 so 120 ne | 14.08.18 18:16:30 | |
K1Ž | Capalini Nicola | 2002 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012052 | 119 so 120 ne | 14.08.18 21:59:43 | |
K1Ž | Koblencová Anna | 1997 | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014030 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | ||
K1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 119 so 120 ne | 10.08.18 16:45:07 | |
K1Ž | Červenková Vanessa | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009139 | 119 so 120 ne | 12.08.18 08:24:58 | |
K1Ž | Červenková Amélie | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 | 119 so 120 ne | 12.08.18 08:24:58 | |
K1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045006 | 119 so 120 ne | 12.08.18 11:15:04 | |
K1Ž | Freislebenová Patricie | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009142 | 119 so 120 ne | 12.08.18 22:29:51 | |
K1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 119 so 120 ne | 12.08.18 22:32:49 | |
K1Ž | Kofroňová Zuzana | 2002 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010009 | 119 so 120 ne | 13.08.18 12:04:40 | |
K1Ž | Pavelková Markéta | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012084 | 119 so 120 ne | 13.08.18 12:04:40 | |
K1Ž | Morenová Adriana | 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 119 so 120 ne | 13.08.18 15:59:18 | |
K1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 119 so 120 ne | 14.08.18 07:28:00 | ||
K1Ž | Veselá Linda | 1980 | V | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007035 | 119 so 120 ne | 14.08.18 18:13:13 | |
K1Ž | Hrdličková Sára | 2003 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014015 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | |
K1Ž | Machutová Iva | 2003 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014019 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | |
K1Ž | Šrétrová Amálie | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | |
K1Ž | Tesařová Hana | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023085 | 119 so 120 ne | 15.08.18 14:27:08 | |
K1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | |
K1Ž | Tkadlecová Kateřina | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014076 | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:19:03 | |
K1Ž | Zemanová Jana | 1969 | V | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009004 | 119 so 120 ne | 12.08.18 17:47:48 | |
K1Ž | Doležalová Viktorie | 2001 | DS | SK VS Benátky nad Jizerou | 010110 | 119 so 120 ne | 13.08.18 12:04:40 | ||
celkem K1Ž: 23 | |||||||||
počty C1M: 24 C1Ž: 5 C2M: 1 K1M: 73 K1Ž: 23 celkem: 126 |
Zahraniční závodníci
Kategorie C1M | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Debliquy Mewen | 2003 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
C1M | Huet Lubin | 2001 | DS | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
C1M | Le Meur Glen | 2002 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
C1M | Mizzi Julien | 2003 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
C1M | Noyalet Gwenole | 2003 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
C1M | Salmon Marin | 2003 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
C1M | Castryck Titouan | 2004 | ZS | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
celkem C1M: 7 | |||||||
Kategorie C1Ž | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Beurel Louna | 2003 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
C1Ž | Castryck Camille | 2003 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
C1Ž | Grangeon Clara | 2003 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
C1Ž | Marchand Eva | 2003 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
C1Ž | Regnier Romane | 2004 | ZS | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
celkem C1Ž: 5 | |||||||
Kategorie C2X | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Daille Etienne Bouzidi Carole | 1989 1985 | FRA France CKC Vallée de l Ain | 119 so 120 ne | 14.08.18 23:11:16 | ||
celkem C2X: 1 | |||||||
Kategorie K1M | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Debliquy Mewen | 2003 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
K1M | Dubois Martin | 2002 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
K1M | Dubois Clement | 2002 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
K1M | Hello Joris | 2002 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
K1M | Huet Lubin | 2001 | DS | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
K1M | Mizzi Julien | 2003 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
K1M | Gorvo Noe | 2004 | ZS | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
K1M | Castryck Titouan | 2004 | ZS | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
K1M | Debliquy Elouan | 2006 | ZM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
K1M | Lazarev Viktor | 2003 | DM | RUS Russian Federation Дети белой воды | 119 so 120 ne | 12.08.18 23:32:54 | |
K1M | Tsvetkov Nikita | 2004 | ZS | RUS Russian Federation Дети белой воды | 119 so 120 ne | 12.08.18 23:32:54 | |
K1M | Mikhaylov Vladislav | 2004 | ZS | RUS Russian Federation Дети белой воды | 119 so 120 ne | 12.08.18 23:32:54 | |
K1M | Volnov Maksim | 2005 | ZS | RUS Russian Federation Дети белой воды | 119 so 120 ne | 12.08.18 23:32:54 | |
K1M | Hebort Samuel | 2004 | ZS | SVK Slovakia KDV Slávia UK Bratislava | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:25:23 | |
K1M | Kubinec Filip | 2002 | DM | SVK Slovakia KDV Slávia UK Bratislava | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:25:23 | |
K1M | Bako David | 2002 | DM | SVK Slovakia KDV Slávia UK Bratislava | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:25:23 | |
K1M | Taliga Lukáš | 2003 | DM | SVK Slovakia KDV Slávia UK Bratislava | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:25:23 | |
K1M | Romashkin Dmitry | 1968 | V | RUS Russian Federation DK Kayak Moscow | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:28:28 | |
K1M | Seleznev Mikhail | 1967 | V | RUS Russian Federation DK Kayak Moscow | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:28:28 | |
K1M | Grotov Alex | 1975 | V | RUS Russian Federation DK Kayak Moscow | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:28:28 | |
K1M | Daille Etienne | 1989 | FRA France CKC Vallée de l Ain | 119 so 120 ne | 14.08.18 23:11:16 | ||
K1M | Butcher Finn | 1995 | NZL New Zealand NZL | 119 so 120 ne | 16.08.18 11:52:37 | ||
K1M | Dangen Jack | 1998 | NZL New Zealand NZL | 119 so 120 ne | 16.08.18 11:52:37 | ||
K1M | Dawson Mike | 1986 | NZL New Zealand NZL | 119 so 120 ne | 16.08.18 11:52:37 | ||
K1M | Thompson Angus | 1999 | AUS Australia AUS | 119 so 120 ne | 16.08.18 11:53:05 | ||
celkem K1M: 25 | |||||||
Kategorie K1Ž | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Beurel Louna | 2003 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
K1Ž | Castryck Camille | 2003 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
K1Ž | Grangeon Clara | 2003 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
K1Ž | Marchand Eva | 2003 | DM | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
K1Ž | Regnier Romane | 2004 | ZS | FRA France Bretagne | 119 so 120 ne | 30.07.18 10:13:27 | |
K1Ž | Golikova Alena | 2003 | DM | RUS Russian Federation Дети белой воды | 119 so 120 ne | 12.08.18 23:32:54 | |
K1Ž | Podobryaeva Nina | 2005 | ZS | RUS Russian Federation Дети белой воды | 119 so 120 ne | 12.08.18 23:32:54 | |
K1Ž | Altman Isabella | 2007 | ZM | USA United States PWRC | 119 so 120 ne | 14.08.18 09:22:13 | |
K1Ž | Bartošová Lucia | 2003 | DM | SVK Slovakia KDV Slávia UK Bratislava | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:25:23 | |
K1Ž | Hurbanová Gabriela | 2004 | ZS | SVK Slovakia KDV Slávia UK Bratislava | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:25:23 | |
K1Ž | Romashkina Katerina | 1974 | V | RUS Russian Federation DK Kayak Moscow | 119 so 120 ne | 14.08.18 22:28:28 | |
K1Ž | Daille Viviana | 1998 | FRA France CKC Vallée de l Ain | 119 so 120 ne | 14.08.18 23:11:16 | ||
K1Ž | Bouzidi Carole | 1985 | FRA France CKC Vallée de l Ain | 119 so 120 ne | 14.08.18 23:11:16 | ||
K1Ž | Williams Courtney | 1997 | NZL New Zealand NZL | 119 so 120 ne | 16.08.18 11:52:37 | ||
K1Ž | Wegman Martina | 1990 | NED Netherlands NED | 119 so 120 ne | 16.08.18 11:53:38 | ||
celkem K1W: 15 | |||||||
počty zahraničních závodníků C1M: 7 C1Ž: 5 C2X: 1 K1M: 25 K1Ž: 15 celkem : 53 |