• 98  28.07.2018 sobota, Sjezd v Třebechovicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 99  28.07.2018 sobota, Sprint v Třebechovicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 100  29.07.2018 neděle, Sjezd v Třebechovicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 101  29.07.2018 neděle, Sprint v Třebechovicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
28.07.2018 - 29.07.2018, SK Třebechovice
on-line přihlašování od 21.06.2018 00:00:00 do 25.07.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MNedvídek František1944VTJ Dvůr Králové053011  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
22.07.18 20:20:12
celkem C1M: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MOutrata Jindřich1970V2TJ Syntesia Pardubice057033  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
16.07.18 21:30:31
K1MDvořák Tomáš1968V2SK Třebechovice061005  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
18.07.18 22:23:36
K1MMěchura Jiří19872SK Třebechovice061020  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
18.07.18 22:23:36
K1MHynek Pavel2003DM2TJ Semily059012  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
20.07.18 16:43:57
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
20.07.18 16:43:57
K1MJarolímek Otta1961V3TJ Turnov062006  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
16.07.18 22:46:44
K1MOmeták Jan1975V3TJ Turnov062027  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
16.07.18 22:46:44
K1MPavlík Jiří1964V3SK Třebechovice061021  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
18.07.18 22:23:36
K1MKlišč Zdeněk19993SK Třebechovice061017  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
18.07.18 22:23:36
K1MPavlík Pavel19983SK Třebechovice061014  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
18.07.18 22:23:36
K1MNovotný Štěpán2006ZM3TJ Semily059024  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
20.07.18 16:43:57
K1MVodrážka Matěj2004ZS3TJ Semily059049  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
20.07.18 16:43:57
K1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
22.07.18 20:20:12
K1MViragh Tomáš2004ZS3SK Týniště nad Orlicí063062  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
22.07.18 22:20:47
K1MKřišťan Martin1964V3SK Týniště nad Orlicí063020  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
22.07.18 22:20:47
K1MMarek Matyáš2003DMSK Třebechovice061025  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
18.07.18 22:23:36
K1MBohatý Oto2007ZMSK Třebechovice061038  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
18.07.18 22:23:36
K1MŘehák Jiří2003DMTJ Semily059044  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
20.07.18 16:43:57
K1MSlavík Daniel2006ZMTJ Semily059026  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
20.07.18 16:43:57
K1MBeránek Tomáš2006ZMSK Týniště nad Orlicí063061  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
22.07.18 22:20:47
celkem K1M: 20    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽKonvalinková Irena1977V3TJ Syntesia Pardubice057042  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
16.07.18 21:30:31
K1ŽSamková Olga2005ZS3SK Třebechovice061039  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
18.07.18 22:23:36
K1ŽHaviárová Zuzana2005ZSSK Třebechovice061035  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
18.07.18 22:23:36
K1ŽKliščová Barbora2002DMSK Třebechovice061042  100 ne
 101 ne
 98 so
 99 so
18.07.18 22:23:36
celkem K1Ž: 4    
počty C1M: 1   K1M: 20   K1Ž: 4     celkem: 25