• 92  14.07.2018 sobota, Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů, 3. a 4. ČP veteránů, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 93  15.07.2018 neděle, Letní slalom v Českém Vrbném, 4. CP veteránů, Memoriál Karla Krejčího, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
14.07.2018 - 15.07.2018, SK VS Č. Budějovice
on-line přihlašování od 01.06.2018 00:00:00 do 11.07.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MKuna Václav19981SK VS Č. Budějovice023151  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C1MBuchtel Martin1982V2+TJ SK Hubertus KV034033  92 so
 93 ne
08.07.18 17:03:30
C1MKarásek Petr19862+Univerzitní sportovní klub Praha009018  92 so
 93 ne
09.07.18 03:59:55
C1MUrban Daniel2001DS2+TJ Šumperk z.s.129021  92 so
 93 ne
09.07.18 09:01:26
C1MWendl Denis2000DS2+Vodácký oddíl Horšovský Týn066016  92 so
 93 ne
10.07.18 20:43:10
C1MJícha Dušan1982V2TJ Sokol Písek080008  92 so
 93 ne
05.06.18 21:21:05
C1MVětrovský Jiří1966V2Sport Zbraslav095002  92 so
 93 ne
23.06.18 19:35:17
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  92 so
 93 ne
23.06.18 19:38:28
C1MMiller Jan1968V2TJ Turnov062010  92 so
 93 ne
28.06.18 20:15:25
C1MPešta Jan1981V2Lužnice Tábor078014  92 so
 93 ne
07.07.18 08:51:00
C1MŘíha Matyáš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009117  92 so
 93 ne
08.07.18 22:01:32
C1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  92 so
 93 ne
09.07.18 08:55:10
C1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  92 so
 93 ne
09.07.18 09:01:26
C1MPischek Jan1977V2TJ Syntesia Pardubice057011  92 so
 93 ne
09.07.18 10:59:58
C1MHauck Marek1977V2KVS Hradec Králové045035  92 so
 93 ne
09.07.18 12:42:02
C1MJiras Marek1976V2Univerzitní sportovní klub Praha009095  92 so
 93 ne
09.07.18 19:45:43
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  92 so
 93 ne
09.07.18 19:45:43
C1MPollert Jaroslav1971V2Univerzitní sportovní klub Praha009060  92 so
 93 ne
09.07.18 19:45:43
C1MUlitzka Oliver2002DM2KK Opava121003  92 so
 93 ne
09.07.18 20:09:38
C1MKašpar Martin1967V2SK Žižkov008010  92 so
 93 ne
09.07.18 20:26:39
C1MVorel Zdeněk1974V2TJ Syntesia Pardubice057044  92 so
 93 ne
09.07.18 20:47:10
C1MBeier Artur1970V2Loko Trutnov060001  92 so
 93 ne
09.07.18 21:35:55
C1MBeier Matouš2004ZS2Loko Trutnov060047  92 so
 93 ne
09.07.18 21:35:55
C1MKvapil Martin1976V2TJ Slavia K. Vary035009  92 so
 93 ne
10.07.18 14:58:45
C1MChod David1982V2VS Blovice033014  92 so
 93 ne
10.07.18 18:01:14
C1MHojda Ladislav1973V2Vodácký oddíl Horšovský Týn066002  92 so
 93 ne
10.07.18 20:43:10
C1MWendl Miloslav1978V2Vodácký oddíl Horšovský Týn066011  92 so
 93 ne
10.07.18 20:43:10
C1MWendl Samuel2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066018  92 so
 93 ne
10.07.18 20:43:10
C1MHabich Bohumil19912VS Tábor030003  92 so
 93 ne
10.07.18 22:32:33
C1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  92 so
 93 ne
10.07.18 22:32:33
C1MŠedivý Vít2004ZS2SK VS Č. Budějovice023135  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C1MKuna Alois1960V2SK VS Č. Budějovice023059  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C1MPrüher Jakub1968V2SK VS Č. Budějovice023088  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C1MPospíchal Radek19942SK VS Č. Budějovice023039  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C1MWeber Oldřich19872SK VS Č. Budějovice023133  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C1MStanovský Vojtěch2002DM2SK VS Č. Budějovice023042  92 so
 93 ne
Pouze neděle10.07.18 23:50:59
C1MSehnal Štěpán19852Univerzitní sportovní klub Praha009178  92 so
 93 ne
12.07.18 19:55:41
C1MTomek Lukáš19872Univerzitní sportovní klub Praha009100  92 so
 93 ne
12.07.18 19:55:41
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  92 so
 93 ne
12.07.18 19:55:41
C1MŠerý Michal1971V3+C.K. Rožátov088003  92 so
 93 ne
03.06.18 16:46:52
C1MPrchlík Jiří1978V3+Lužnice Tábor078005  92 so
 93 ne
07.07.18 08:51:00
C1MMulač Oldřich1961V3+TJ SK Hubertus KV034020  92 so
 93 ne
08.07.18 17:03:30
C1MPolívka Karel1978V3+Sk VS Slávia Hradec Králové055034  92 so
 93 ne
08.07.18 22:11:03
C1MKruťa Kryštof2000DS3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  92 so
 93 ne
09.07.18 00:32:57
C1MFilipi Robert1964V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  92 so
 93 ne
09.07.18 00:32:57
C1MHák Jiří1952V3+Loko Trutnov060002  92 so
 93 ne
09.07.18 08:55:10
C1MPollert Jáchym2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009136  92 so
 93 ne
09.07.18 19:45:43
C1MKeš Miroslav1967V3+SK Domeček Soběslav026020  92 so
 93 ne
09.07.18 21:59:09
C1MPšenička Luděk1960V3+KK Rakovník017026  92 so
 93 ne
09.07.18 23:10:58
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3+WWCC FROL090011  92 so
 93 ne
10.07.18 08:30:00
C1MTurner Karel2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  92 so
 93 ne
10.07.18 16:36:37
C1MKuneš Daniel2003DM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066020  92 so
 93 ne
10.07.18 20:43:10
C1MTáborský Jan2003DM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  92 so
 93 ne
10.07.18 20:43:10
C1MHabich Karel19943+VS Tábor030031  92 so
 93 ne
10.07.18 22:32:33
C1MKrofta Zdeněk1959V3+VS Tábor030045  92 so
 93 ne
10.07.18 22:32:33
C1MKubeš Vladimír1961V3+VS Tábor030011  92 so
 93 ne
10.07.18 22:32:33
C1MVálek Michal2006ZM3+VS Tábor030025  92 so
 93 ne
10.07.18 22:32:33
C1MŠedivý Jan2003DM3+SK VS Č. Budějovice023134  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C1MPrüher Vojtěch2006ZM3+SK VS Č. Budějovice023071  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C1MSvoboda Adam2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009119  92 so
 93 ne
01.07.18 16:23:16
C1MČervenka Jaroslav1964V3TJ SK Hubertus KV034003  92 so
 93 ne
08.07.18 17:03:30
C1MMíl Pavel1967V3Loko Trutnov060038  92 so
 93 ne
09.07.18 08:55:10
C1MPšenička Václav2001DS3KK Rakovník017022  92 so
 93 ne
09.07.18 23:10:58
C1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  92 so
 93 ne
10.07.18 15:31:11
C1MŠtembera Dominik2004ZSLužnice Tábor078022  92 so
 93 ne
07.07.18 08:51:00
C1MKlimuškin Pavel1964VKotva Bráník077003  92 so
 93 ne
09.07.18 19:33:40
C1MŠvehla Zdeněk1976VSK Vltava Č. Krumlov z.s.024023  92 so
 93 ne
10.07.18 10:24:41
C1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  92 so
 93 ne
10.07.18 14:58:45
C1MPípal Zbyněk2003DMSK VS Č. Budějovice023041  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C1MKrejčí Karel1972VSK VS Č. Budějovice023053  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
celkem C1M: 72    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽMorenová Adriana2004ZS2+Univerzitní sportovní klub Praha009096  92 so
 93 ne
25.06.18 18:45:17
C1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  92 so
 93 ne
10.07.18 20:43:10
C1ŽVaňková Klára2001DS2VS Tábor030043  92 so
 93 ne
10.07.18 22:32:33
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  92 so
 93 ne
10.07.18 22:38:18
C1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2SK VS Č. Budějovice023017  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C1ŽKremrová Adéla2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009034  92 so
 93 ne
10.07.18 21:26:04
C1ŽŠindelářová Tereza2004ZS3+VS Tábor030046  92 so
 93 ne
10.07.18 22:32:33
C1ŽPaloudová Anežka19993+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  92 so
 93 ne
10.07.18 22:38:18
C1ŽKolářová Markéta2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009023  92 so
 93 ne
10.07.18 20:00:14
C1ŽŠvehlová Rozárie2008PZSK VS Č. Budějovice023015  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
celkem C1Ž: 10    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MKlimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
V1Kotva Bráník
SK Žižkov
077003
008010
 92 so
 93 ne
09.07.18 19:33:40
C2MWendl Denis
Pohanka Vít
2000
2000
DS1Vodácký oddíl Horšovský Týn
Kanoistický klub Klatovy z.s.
066016
036019
 92 so
 93 ne
10.07.18 20:43:10
C2MPospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
1SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023039
023133
 92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C2MHák Jiří
Nedvídek František
1952
1944
V2Loko Trutnov
TJ Dvůr Králové
060002
053011
 92 so
 93 ne
09.07.18 08:55:10
C2MJiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
V2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009095
009060
 92 so
 93 ne
09.07.18 19:45:43
C2MVorel Zdeněk
Záruba Martin
1974
1974
V2TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
057044
053026
 92 so
 93 ne
09.07.18 20:47:10
C2MPechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
V2Klub vodních sportů Sušice z.s.
KK Rakovník
042019
017007
 92 so
 93 ne
10.07.18 17:34:17
C2MŠrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
V2KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
017058
036020
 92 so
 93 ne
10.07.18 21:28:48
C2MHabich Karel
Habich Bohumil
1994
1991
2VS Tábor
VS Tábor
030031
030003
 92 so
 93 ne
10.07.18 22:32:33
C2MPrüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
ZS2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023135
 92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C2MBoček Zdeněk
Pešta Jan
1975
1981
V2SK VS Č. Budějovice
Lužnice Tábor
023006
078014
 92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C2MJindrák Petr
Větrovský Jiří
1969
1966
V2Technika Praha
Sport Zbraslav
007041
095002
 92 so
 93 ne
11.07.18 19:19:41
C2MTomek Lukáš
Sehnal Štěpán
1987
1985
2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009100
009178
 92 so
 93 ne
12.07.18 19:55:41
C2MMulač Oldřich
Lepík Filip
1961
1976
V3TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
034020
034017
 92 so
 93 ne
08.07.18 17:03:30
C2MPaloudová Anežka
Paloudová Karolína
1999
2000
3SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024017
024034
 92 so
 93 ne
10.07.18 22:38:18
C2MŠedivý Jan
Putzer Hynek
2003
2003
DM3SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023134
023099
 92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C2MPípal Zbyněk
Komárek Jakub
2003
2005
DM3SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023041
023037
 92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
celkem C2M: 17    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XKašpar Martin
Kašparová Iva
1967
1972
V1SK Žižkov
SK Žižkov
008010
008025
 92 so
 93 ne
pouze sobota10.07.18 13:13:28
C2XWendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
066018
023085
 92 so
 93 ne
10.07.18 20:43:10
C2XBoček Zdeněk
Bočková Bára
1975
2003
V2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023006
023068
 92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C2XŠedivý Vít
Švehlová Kateřina
2004
2005
ZS2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023135
023017
 92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
C2XJindrák Petr
Lagnerová Jana
1969
1959
V2Technika Praha
SK Domeček Soběslav
007041
026010
 92 so
 93 ne
11.07.18 19:19:41
celkem C2X: 5    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MPohanka Vít2000DS1Kanoistický klub Klatovy z.s.036019  92 so
 93 ne
07.07.18 20:52:26
K1MBuchtel Martin1982V1TJ SK Hubertus KV034033  92 so
 93 ne
08.07.18 17:03:30
K1MCubr Filip2000DS2+TJ ČSAD Plzeň038008  92 so
 93 ne
01.07.18 16:34:06
K1MRouča Samuel2002DM2+TJ Šumperk z.s.129002  92 so
 93 ne
09.07.18 09:01:26
K1MJančar Filip1976V2Kotva Bráník077018  92 so
 93 ne
20.06.18 14:54:04
K1MKrejza Filip19892SKK Vysoké Mýto064010  92 so
 93 ne
04.07.18 12:49:40
K1MSuchánek Daniel19932SKK Vysoké Mýto064021  92 so
 93 ne
04.07.18 12:49:40
K1MJilma Martin19892Lužnice Tábor078017  92 so
 93 ne
07.07.18 08:51:00
K1MPrchlík Michal1981V2Lužnice Tábor078006  92 so
 93 ne
07.07.18 08:51:00
K1MKirchner David2002DM2Bohemians Praha001114  92 so
 93 ne
08.07.18 07:49:48
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2Bohemians Praha001106  92 so
 93 ne
08.07.18 07:49:48
K1MNovák Filip2002DM2Bohemians Praha001030  92 so
 93 ne
08.07.18 07:49:48
K1MLepík Filip1976V2TJ SK Hubertus KV034017  92 so
 93 ne
08.07.18 17:03:30
K1MProcházka Miloš1954V2TJ SK Hubertus KV034036  92 so
 93 ne
08.07.18 17:03:30
K1MKruťa Kryštof2000DS2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  92 so
 93 ne
09.07.18 00:32:57
K1MFilipi Robert1964V2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  92 so
 93 ne
09.07.18 00:32:57
K1MPuškarčuk Aleš19892SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043015  92 so
 93 ne
09.07.18 00:32:57
K1MMalý Filip2002DM2Otava Strakonice027031  92 so
 93 ne
09.07.18 07:01:09
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  92 so
 93 ne
09.07.18 08:55:10
K1MBrokeš Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129038  92 so
 93 ne
09.07.18 09:01:26
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  92 so
 93 ne
09.07.18 09:01:26
K1MHolínek Svatopluk2001DS2TJ Šumperk z.s.129016  92 so
 93 ne
09.07.18 09:01:26
K1MVácha Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129037  92 so
 93 ne
09.07.18 09:01:26
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  92 so
 93 ne
09.07.18 18:41:33
K1MPavlík Pavel19982SK Třebechovice061014  92 so
 93 ne
09.07.18 18:41:33
K1MOutrata Jindřich1970V2TJ Syntesia Pardubice057033  92 so
 93 ne
09.07.18 19:28:07
K1MVorel Zdeněk1974V2TJ Syntesia Pardubice057044  92 so
 93 ne
09.07.18 20:47:10
K1MGrossmann Petr1974V2TJ Loko Plzeň039047  92 so
 93 ne
09.07.18 21:12:42
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  92 so
 93 ne
09.07.18 21:12:42
K1MŠindelář Pavel1970V2TJ Loko Plzeň039055  92 so
 93 ne
09.07.18 21:12:42
K1MMilyan Daniel1971V2TJ Loko Žatec052012  92 so
 93 ne
09.07.18 21:45:01
K1MŠvehla Zdeněk1976V2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024023  92 so
 93 ne
10.07.18 10:24:41
K1MKubát Zdeněk19912Kanoistický klub Klatovy z.s.036024  92 so
 93 ne
10.07.18 11:32:38
K1MNěmec Aleš1976V2TJ DNT VS Kadaň047015  92 so
 93 ne
10.07.18 11:33:06
K1MKysela David1977V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014024  92 so
 93 ne
10.07.18 12:29:54
K1MVybulka Jakub19982TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014037  92 so
 93 ne
10.07.18 12:29:54
K1MChochola Ondřej2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014078  92 so
 93 ne
10.07.18 12:29:54
K1MNeugebauer Roman1965V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014096  92 so
 93 ne
10.07.18 12:29:54
K1MHrňák Jáchym2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  92 so
 93 ne
10.07.18 12:29:54
K1MTroch Petr1971V2TJ Dvůr Králové053021  92 so
 93 ne
10.07.18 15:31:11
K1MGaluška Zdeněk2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  92 so
 93 ne
10.07.18 16:36:37
K1MTurner Karel2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  92 so
 93 ne
10.07.18 16:36:37
K1MFuriš Eduard2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  92 so
 93 ne
10.07.18 16:53:31
K1MPechlát Hynek1971V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  92 so
 93 ne
10.07.18 17:34:17
K1MChod Václav1961V2VS Blovice033001  92 so
 93 ne
10.07.18 18:01:14
K1MHajduch Jaroslav2004ZS2Otava Strakonice027010  92 so
 93 ne
10.07.18 20:26:24
K1MTáborský Jan2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  92 so
 93 ne
10.07.18 20:43:10
K1MBáča Milan1973V2KK Brandýs nad Labem011021  92 so
 93 ne
10.07.18 21:06:23
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  92 so
 93 ne
10.07.18 22:32:33
K1MNovák Václav2005ZS2VS Tábor030071  92 so
 93 ne
10.07.18 22:32:33
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  92 so
 93 ne
10.07.18 22:32:34
K1MKoudelka Tomáš1964V2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024027  92 so
 93 ne
10.07.18 22:38:18
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
K1MStach Daniel19882SK VS Č. Budějovice023094  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MŠedivý Jan2003DM2SK VS Č. Budějovice023134  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MMulač Viktor1975V2SK VS Č. Budějovice023028  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MŠimák Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023050  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MStanovský Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023048  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MRezek Tomáš2001DS2SK VS Č. Budějovice023162  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MPutzer Hynek2003DM2SK VS Č. Budějovice023099  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MKyrián Luděk1978V2SK VS Č. Budějovice023063  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MZvolánek Jan19952SK VS Č. Budějovice023040  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MTesař Vojtěch2002DM2SK VS Č. Budějovice023077  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MZifčák Štefan1977V2SK VS Č. Budějovice023034  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MPátek Vítězslav2003DM2Vodní sporty Zábřeh135046  92 so
 93 ne
11.07.18 20:00:08
K1MMarek Kryštof2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  92 so
 93 ne
11.07.18 21:50:59
K1MSvoboda Adam2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  92 so
 93 ne
01.07.18 16:23:16
K1MKraus Václav1961V3+TJ ČSAD Plzeň038004  92 so
 93 ne
01.07.18 16:34:06
K1MKotrba Tomáš1977V3+Lužnice Tábor078003  92 so
 93 ne
07.07.18 08:51:00
K1MNedvěd Matěj2001DS3+Bohemians Praha001123  92 so
 93 ne
08.07.18 07:49:48
K1MKoshelev Sergey1960V3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042040  92 so
 93 ne
08.07.18 21:12:26
K1MRouča Jaroslav1970V3+TJ Šumperk z.s.129034  92 so
 93 ne
09.07.18 09:01:26
K1MRendó Enrique2005ZS3+WWCC FROL090013  92 so
 93 ne
09.07.18 11:30:05
K1MHauck Marek2007ZM3+KVS Hradec Králové045019  92 so
 93 ne
09.07.18 12:42:02
K1MPavlík Jiří1964V3+SK Třebechovice061021  92 so
 93 ne
09.07.18 18:41:33
K1MJiřík Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057025  92 so
 93 ne
09.07.18 20:47:10
K1MPanzer Martin2007ZM3+TJ Loko Plzeň039033  92 so
 93 ne
09.07.18 21:12:42
K1MBeier Alva2005ZS3+Loko Trutnov060054  92 so
 93 ne
09.07.18 21:35:55
K1MPšenička Luděk1960V3+KK Rakovník017026  92 so
 93 ne
09.07.18 23:10:58
K1MPšenička Václav2001DS3+KK Rakovník017022  92 so
 93 ne
09.07.18 23:10:58
K1MSlavík Vojtěch2005ZS3+WWCC FROL090011  92 so
 93 ne
10.07.18 08:30:00
K1MPultera Zbyněk1958V3+TJ Šumperk z.s.129022  92 so
 93 ne
10.07.18 13:41:57
K1MJacoš Pavel19883+TJ Slavia K. Vary035023  92 so
 93 ne
10.07.18 14:58:45
K1MKubát Jiří19883+TJ Slavia K. Vary035024  92 so
 93 ne
10.07.18 14:58:45
K1MSopek Milan2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042010  92 so
 93 ne
10.07.18 16:36:37
K1MVránek Jan2004ZS3+VS Blovice033009  92 so
 93 ne
10.07.18 18:01:14
K1MŠrámek Jiří1966V3+KK Rakovník017058  92 so
 93 ne
10.07.18 21:28:48
K1MNovák Matouš2006ZM3+VS Tábor030024  92 so
 93 ne
10.07.18 22:32:33
K1MVálek Michal2006ZM3+VS Tábor030025  92 so
 93 ne
10.07.18 22:32:34
K1MVejvoda Ondřej1980V3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024050  92 so
 93 ne
10.07.18 22:38:18
K1MPártl Mirek1954V3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024018  92 so
 93 ne
10.07.18 22:38:18
K1MPrüher Jakub1968V3+SK VS Č. Budějovice023088  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MKomárek Jakub2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023037  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MStanovský Tomáš1972V3+SK VS Č. Budějovice023052  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MNovotný David2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023029  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MJindrák Petr1969V3+Technika Praha007041  92 so
 93 ne
11.07.18 19:19:41
K1MPollert Antonín2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009022  92 so
 93 ne
12.07.18 19:55:41
K1MKutek Michal2006ZM3WWCC FROL090023  92 so
 93 ne
27.06.18 10:56:08
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  92 so
 93 ne
04.07.18 12:49:40
K1MKulhánek Josef1951V3Delfín Jablonec046010  92 so
 93 ne
06.07.18 15:55:28
K1MŠtembera Dominik2004ZS3Lužnice Tábor078022  92 so
 93 ne
07.07.18 08:51:00
K1MCísařovský Adam2005ZS3WWCC FROL090016  92 so
 93 ne
08.07.18 21:46:09
K1MCísařovský Petr1977V3WWCC FROL090010  92 so
 93 ne
08.07.18 21:47:50
K1MLoun Matěj2004ZS3TJ Šumperk z.s.129040  92 so
 93 ne
09.07.18 09:01:26
K1MPutzer Pavel1967V3SK Kaplice, z.s025033  92 so
 93 ne
09.07.18 15:13:07
K1MPollert Jonáš2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009113  92 so
 93 ne
09.07.18 19:45:43
K1MPetříček Adam2007ZM3TJ Loko Žatec052026  92 so
 93 ne
09.07.18 21:45:01
K1MKlimeš Vít2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  92 so
 93 ne
10.07.18 12:29:54
K1MTroch Jan2003DM3TJ Dvůr Králové053023  92 so
 93 ne
10.07.18 15:31:11
K1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  92 so
 93 ne
10.07.18 15:31:11
K1MKrbec Ondřej2004ZS3Vodácký oddíl Horšovský Týn066023  92 so
 93 ne
10.07.18 20:43:10
K1MKasper Jakub2007ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024056  92 so
 93 ne
10.07.18 22:38:18
K1MBombic Erik2005ZS3SK VS Č. Budějovice023079  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MKolář Jakub2006ZM3SK VS Č. Budějovice023058  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MDruska Vojta2006ZM3SK VS Č. Budějovice023021  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MKolář Jaroslav1975V3SK VS Č. Budějovice023036  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MHotový Václav2006ZM3SK VS Č. Budějovice023057  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MHeřmánek Antonín1973V3SK Žižkov008014  92 so
 93 ne
11.07.18 10:39:53
K1MMatějka Jakub1981V3SK Žižkov008030  92 so
 93 ne
11.07.18 10:39:53
K1MHorák David2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009005  92 so
 93 ne
20.06.18 21:45:42
K1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  92 so
 93 ne
02.07.18 13:19:18
K1MPlas Tobiáš2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009093  92 so
 93 ne
03.07.18 16:58:33
K1MLanger Filip2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009071  92 so
 93 ne
07.07.18 23:14:19
K1MGrossmann Lukáš2008PZTJ Loko Plzeň039038  92 so
 93 ne
09.07.18 21:12:42
K1MHanzel Jáchym2008PZTJ Loko Plzeň039039  92 so
 93 ne
09.07.18 21:12:42
K1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  92 so
 93 ne
10.07.18 14:58:45
K1MNovák Jáchym2006ZMBohemians Praha001135  92 so
 93 ne
10.07.18 18:53:13
K1MKrál Matěj2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009047  92 so
 93 ne
10.07.18 23:10:08
K1MLenc Miroslav1986SK VS Č. Budějovice023066  92 so
 93 ne
10.07.18 23:50:59
K1MPrüher Vojtěch2006ZMSK VS Č. Budějovice023071  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MPlocek Matyáš Jan2008PZSK VS Č. Budějovice023064  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MPolák Jakub1980VSK VS Č. Budějovice023127  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1MLetko Radek1978VWWCC FROL090029  92 so
 93 ne
11.07.18 21:25:18
celkem K1M: 136    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽDušková Michala2000DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009105  92 so
 93 ne
07.07.18 21:57:34
K1ŽNeugebauerová Anna Marie2002DM2+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014065  92 so
 93 ne
10.07.18 12:29:54
K1ŽVaňková Klára2001DS2+VS Tábor030043  92 so
 93 ne
10.07.18 22:32:34
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2+SK VS Č. Budějovice023017  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1ŽMorenová Adriana2004ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009096  92 so
 93 ne
25.06.18 18:46:59
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009099  92 so
 93 ne
04.07.18 16:38:04
K1ŽDaňková Anna2004ZS2TJ Šumperk z.s.129007  92 so
 93 ne
09.07.18 09:01:26
K1ŽHaucková Ilona1978V2KVS Hradec Králové045036  92 so
 93 ne
09.07.18 12:42:02
K1ŽHaucková Gabriela2002DM2KVS Hradec Králové045006  92 so
 93 ne
09.07.18 12:42:02
K1ŽKeprtová Markéta2001DS2KVS Hradec Králové045028  92 so
 93 ne
09.07.18 12:42:02
K1ŽLagnerová Jana1959V2SK Domeček Soběslav026010  92 so
 93 ne
09.07.18 21:59:09
K1ŽČerná Lucie1977V2TJ DNT VS Kadaň047013  92 so
 93 ne
10.07.18 11:33:06
K1ŽHrdličková Sára2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  92 so
 93 ne
10.07.18 12:29:54
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  92 so
 93 ne
10.07.18 14:58:45
K1ŽBačáková Radka1983V2Univerzitní sportovní klub Praha009101  92 so
 93 ne
10.07.18 19:30:47
K1ŽKolářová Markéta2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009023  92 so
 93 ne
10.07.18 20:00:14
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  92 so
 93 ne
10.07.18 20:43:10
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  92 so
 93 ne
10.07.18 20:43:10
K1ŽBáčová Michaela19982KK Brandýs nad Labem011023  92 so
 93 ne
10.07.18 21:06:23
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  92 so
 93 ne
10.07.18 21:26:04
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  92 so
 93 ne
10.07.18 22:32:34
K1ŽŠindelářová Tereza2004ZS2VS Tábor030046  92 so
 93 ne
10.07.18 22:32:34
K1ŽPaloudová Anežka19992SK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  92 so
 93 ne
10.07.18 22:38:18
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  92 so
 93 ne
10.07.18 22:38:18
K1ŽKleinová Štěpánka2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024059  92 so
 93 ne
10.07.18 22:38:18
K1ŽPokorná Iva19852SK VS Č. Budějovice023084  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1ŽBočková Bára2003DM2SK VS Č. Budějovice023068  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1ŽPurgerová Šárka19842SK VS Č. Budějovice023117  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1ŽTesařová Hana2004ZS2SK VS Č. Budějovice023085  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1ŽGalušková Bára2006ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  92 so
 93 ne
11.07.18 17:38:06
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS3+SKK Vysoké Mýto064055  92 so
 93 ne
04.07.18 12:49:40
K1ŽMulačová Marta19863+Raft klub Trója097012  92 so
 93 ne
08.07.18 14:29:46
K1ŽBundová Simona2004ZS3+TJ Syntesia Pardubice057008  92 so
 93 ne
09.07.18 20:47:10
K1ŽKolihová Hana2003DM3+SK Domeček Soběslav026018  92 so
 93 ne
09.07.18 21:59:09
K1ŽPolesná Jitka19903+TJ Loko Plzeň039058  92 so
 93 ne
10.07.18 07:58:35
K1ŽHochheim Kristýna19913+Bohemians Praha001033  92 so
 93 ne
10.07.18 08:03:03
K1ŽPechlátová Nikola2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042041  92 so
 93 ne
10.07.18 17:34:17
K1ŽRiantová Marie2006ZM3+VS Tábor030068  92 so
 93 ne
Pouze sobota10.07.18 22:32:34
K1ŽBočková Kateřina2007ZM3+SK VS Č. Budějovice023007  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
K1ŽBočánková Jana2003DM3SK Domeček Soběslav026019  92 so
 93 ne
09.07.18 21:59:09
K1ŽChocholová Veronika2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014079  92 so
 93 ne
10.07.18 12:29:54
K1ŽRiantová Anežka2008PZVS Tábor030067  92 so
 93 ne
Pouze sobota10.07.18 22:32:34
K1ŽŠvehlová Rozárie2008PZSK VS Č. Budějovice023015  92 so
 93 ne
10.07.18 23:51:00
celkem K1Ž: 43    
počty C1M: 72   C1Ž: 10   C2M: 17   C2X: 5   K1M: 136   K1Ž: 43     celkem: 283

Zahraniční závodníci

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
C1MLokken Zach
1994
USA United States
USA
 92 so
 93 ne
08.07.18 17:52:51
C1MUshkarev Savva
2003
DMRUS Russian Federation
St. Petersburg
 92 so
 93 ne
10.07.18 09:49:29
celkem C1M: 2    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
C1ŽAltman Isabella
2007
ZMUSA United States
PWRV
 92 so
 93 ne
04.07.18 08:19:57
C1ŽAltman Marcella
2004
ZSUSA United States
PWRC
 92 so
 93 ne
04.07.18 08:42:46
C1ŽLogacheva Taisia
2005
ZSRUS Russian Federation
St. Petersburg
 92 so
 93 ne
10.07.18 09:49:29
C1ŽShcherbina Alisa
2004
ZSRUS Russian Federation
St. Petersburg
 92 so
 93 ne
10.07.18 09:49:29
C1ŽFedchenko Karina
2004
ZSRUS Russian Federation
St. Petersburg
 92 so
 93 ne
10.07.18 09:49:29
C1ŽPleshkova Darya
2004
ZSRUS Russian Federation
St. Petersburg
 92 so
 93 ne
10.07.18 09:49:29
celkem C1Ž: 6    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1MKrivel Artem
2007
ZMRUS Russian Federation
St. Petersburg
 92 so
 93 ne
10.07.18 09:49:29
K1MTarakanov Grigory
2008
PZRUS Russian Federation
St. Petersburg
 92 so
 93 ne
10.07.18 09:49:29
K1MGilyov Kiril
2007
ZMRUS Russian Federation
St. Petersburg
 92 so
 93 ne
10.07.18 09:49:29
celkem K1M: 3    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1ŽAltman Marcella
2004
ZSUSA United States
PWRV
 92 so
 93 ne
04.07.18 08:19:57
K1ŽAltman Isabella
2007
ZMUSA United States
PWRV
 92 so
 93 ne
04.07.18 08:19:57
K1ŽIfarraguerri Anna
1994
USA United States
USA
 92 so
 93 ne
08.07.18 17:52:51
K1ŽLogacheva Taisia
2005
ZSRUS Russian Federation
St. Petersburg
 92 so
 93 ne
10.07.18 09:49:29
K1ŽShcherbina Alisa
2004
ZSRUS Russian Federation
St. Petersburg
 92 so
 93 ne
10.07.18 09:49:29
K1ŽAbaturova Milena
2004
ZSRUS Russian Federation
St. Petersburg
 92 so
 93 ne
10.07.18 09:49:29
K1ŽFedchenko Karina
2004
ZSRUS Russian Federation
St. Petersburg
 92 so
 93 ne
10.07.18 09:49:29
K1ŽPleshkova Darya
2004
ZSRUS Russian Federation
St. Petersburg
 92 so
 93 ne
10.07.18 09:49:29
celkem K1W: 8    
počty zahraničních závodníků C1M: 2   C1Ž: 6   K1M: 3   K1Ž: 8     celkem : 19
Celkové součty: C1M: 74   C1Ž: 16   C2M: 17   C2X: 5   K1M: 139   K1Ž: 51     celkem : 302