- 90 07.07.2018 sobota, Slalom v Kadani + Český pohár předžáků, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 91 08.07.2018 neděle, Slalom v Kadani + Český pohár předžáků, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
07.07.2018 - 08.07.2018, TJ DNT VS Kadaň
on-line přihlašování od 31.05.2018 00:00:00 do 04.07.2018 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Habich Tomáš | 1997 | 2 | VS Tábor | 030061 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:56 | ||
C1M | Vaněk Jiří | 1987 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014009 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | ||
C1M | Krofta Dominik | 1993 | 3+ | VS Tábor | 030047 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:56 | ||
C1M | Kočí Martin | 1991 | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048081 | 90 so 91 ne | 04.07.18 23:27:17 | ||
C1M | Volák Jaroslav | 1990 | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048068 | 90 so 91 ne | 04.07.18 23:27:17 | ||
C1M | Pokorný Milan | 1989 | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048074 | 90 so 91 ne | 04.07.18 23:27:17 | ||
C1M | Chrapek Ondřej | 1989 | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048078 | 90 so 91 ne | 04.07.18 23:27:17 | ||
C1M | Jícha Dušan | 1982 | V | 2 | TJ Sokol Písek | 080008 | 90 so 91 ne | 05.06.18 21:22:08 | |
C1M | Kvapil Martin | 1976 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035009 | 90 so 91 ne | 26.06.18 08:49:21 | |
C1M | Keller Miloslav | 1962 | V | 2 | VS Tábor | 030009 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:56 | |
C1M | Šerý Michal | 1971 | V | 3+ | C.K. Rožátov | 088003 | 90 so 91 ne | 03.06.18 16:43:03 | |
C1M | Kubeš Vladimír | 1961 | V | 3+ | VS Tábor | 030011 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:56 | |
C1M | Krofta Zdeněk | 1959 | V | 3+ | VS Tábor | 030045 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:56 | |
C1M | Válek Michal | 1974 | V | 3+ | VS Tábor | 030022 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:56 | |
C1M | Mulač Oldřich | 1961 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034020 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:12:29 | |
C1M | Červenka Jaroslav | 1964 | V | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034003 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:12:29 | |
C1M | Sýkora Jaroslav | 1961 | V | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034024 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:12:29 | |
C1M | Krejčí Antonín | 1955 | V | 3 | TJ Roztoky | 065002 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | |
C1M | Němec Aleš | 1976 | V | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 90 so 91 ne | 04.07.18 21:55:40 | |
C1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 90 so 91 ne | 02.07.18 22:32:26 | ||
C1M | Pleticha Marek | 1976 | V | TJ DNT VS Kadaň | 047016 | 90 so 91 ne | 03.07.18 14:01:25 | ||
C1M | Jandáš Roman | 1965 | V | TJ DNT VS Kadaň | 047048 | 90 so 91 ne | 04.07.18 21:55:40 | ||
C1M | Táborský Jan | 2003 | DM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 | 90 so 91 ne | 03.07.18 21:06:20 | |
C1M | Jiras Filip | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 90 so 91 ne | 03.07.18 21:19:30 | |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 90 so 91 ne | 28.06.18 08:26:13 | |
C1M | Pollert Jáchym | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:09:24 | |
C1M | Vránek Jan | 2004 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 90 so 91 ne | 04.07.18 19:41:33 | |
C1M | Pechlát Adam | 2007 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 90 so 91 ne | 02.07.18 22:32:26 | |
C1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 90 so 91 ne | 02.07.18 19:19:44 | |
C1M | Válek Michal | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030025 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:56 | |
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 90 so 91 ne | 26.06.18 08:49:21 | ||
celkem C1M: 31 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:56 | ||
C1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 90 so 91 ne | 26.06.18 08:49:21 | |
C1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 90 so 91 ne | 18.06.18 18:24:52 | |
C1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030046 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:56 | |
C1Ž | Kolářová Markéta | 2005 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090033 | 90 so 91 ne | 02.07.18 12:44:40 | |
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 90 so 91 ne | 02.07.18 19:43:14 | |
C1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | ZM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 90 so 91 ne | 03.07.18 21:06:20 | |
C1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | |
celkem C1Ž: 8 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Kočí Martin Volák Jaroslav | 1991 1990 | 1 | TJ Ohře Klášterec TJ Ohře Klášterec | 048081 048068 | 90 so 91 ne | 04.07.18 23:27:17 | ||
C2M | Krofta Dominik Krofta Zdeněk | 1993 1959 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030047 030045 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:56 | ||
C2M | Válek Michal Kubeš Vladimír | 1974 1961 | V | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030022 030011 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:56 | |
C2M | Lepík Filip Mulač Oldřich | 1976 1961 | V | 3 | TJ SK Hubertus KV TJ SK Hubertus KV | 034017 034020 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:12:29 | |
C2M | Kovářík Vít Körner Adam | 2003 2004 | DM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011072 011061 | 90 so 91 ne | 03.07.18 16:59:27 | |
C2M | Pollert Jonáš Pollert Jáchym | 2007 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 009136 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:09:24 | |
C2M | Novák Matouš Novák Václav | 2006 2005 | ZS | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030024 030071 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:56 | |
C2M | Šustr Vojtěch Brambora Ondřej | 2006 2005 | ZS | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014075 014077 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | ||
C2M | Hanzel Jáchym Panzer Martin | 2008 2007 | ZM | TJ Loko Plzeň TJ Loko Plzeň | 039039 039033 | 90 so 91 ne | 02.07.18 19:19:44 | ||
celkem C2M: 9 | |||||||||
Kategorie C2Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2Ž | Mádrová Amálie Šampalíková Klára | 2003 2004 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň TJ Bohemians Praha | 039027 039029 | 90 so 91 ne | 02.07.18 19:19:44 | |
celkem C2Ž: 1 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Pospíšilová Jitka Keller Miloslav | 1989 1962 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030019 030009 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:56 | ||
C2X | Panzerová Kateřina Habich Tomáš | 2003 1997 | 3 | TJ Loko Plzeň VS Tábor | 039020 030061 | 90 so 91 ne | 02.07.18 19:19:44 | ||
C2X | Kremrová Adéla Pollert Jáchym | 2005 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 009136 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:09:24 | |
C2X | Jirasová Klára Jiras Filip | 2008 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. TJ DUKLA Praha | 011094 012007 | 90 so 91 ne | 03.07.18 21:19:30 | |
C2X | Novák Václav Riantová Marie | 2005 2006 | ZS | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030071 030068 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:56 | |
C2X | Šindelářová Tereza Válek Michal | 2004 2006 | ZS | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030046 030025 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:57 | |
C2X | Šrétrová Amálie Klimeš Vít | 2007 2007 | ZM | Klub Kanoistika Roudnice n.L. TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 049061 014034 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | ||
celkem C2X: 7 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Voves Ladislav | 1985 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014003 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | ||
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 90 so 91 ne | 02.07.18 19:19:44 | |
K1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 90 so 91 ne | 02.07.18 22:32:26 | |
K1M | Tůma Martin | 1972 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034026 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:12:29 | |
K1M | Lepík Filip | 1976 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034017 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:12:29 | |
K1M | Procházka Miloš | 1954 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034036 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:12:29 | |
K1M | Prell Pavel | 1976 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014017 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | |
K1M | Martin Václav | 1971 | V | 2 | TJ Bohemians Praha | 001027 | 90 so 91 ne | 04.07.18 15:18:09 | |
K1M | Sajdl František | 1970 | V | 2 | TJ Loko Žatec | 052018 | 90 so 91 ne | JEN SOBOTA | 04.07.18 21:44:01 |
K1M | Milyan Daniel | 1971 | V | 2 | TJ Loko Žatec | 052012 | 90 so 91 ne | JEN SOBOTA | 04.07.18 21:44:01 |
K1M | Němec Aleš | 1976 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 90 so 91 ne | 04.07.18 21:55:40 | |
K1M | Hek Jan | 1979 | V | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049013 | 90 so 91 ne | 04.07.18 22:09:40 | |
K1M | Krejčí Hynek | 1978 | V | 3+ | TJ Roztoky | 065026 | 90 so 91 ne | 24.06.18 11:09:01 | |
K1M | Dodal Jan | 1953 | V | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001008 | 90 so 91 ne | 03.07.18 10:24:44 | |
K1M | Velenovský Jiří | 1978 | V | 3+ | VS Tábor | 030072 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:57 | |
K1M | Koshelev Sergey | 1960 | V | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042040 | 90 so 91 ne | 03.07.18 17:19:15 | |
K1M | Žatecký Jiří | 1969 | V | 3 | TJ Roztoky | 065008 | 90 so 91 ne | 02.07.18 06:55:08 | |
K1M | Císařovský Petr | 1977 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090010 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:06:09 | |
K1M | Dolejš Martin | 1980 | V | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034015 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:12:29 | |
K1M | Brejcha Jan | 1982 | V | TJ DNT VS Kadaň | 047020 | 90 so 91 ne | 04.07.18 21:55:40 | ||
K1M | Táborský Jan | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 | 90 so 91 ne | 03.07.18 21:06:20 | |
K1M | Volf Matěj | 2003 | DM | 3+ | VS Tábor | 030064 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:57 | |
K1M | Kovářík Vít | 2003 | DM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011072 | 90 so 91 ne | 03.07.18 16:59:27 | |
K1M | Budák David | 2003 | DM | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047010 | 90 so 91 ne | 04.07.18 21:55:40 | |
K1M | Brejcha Jaroslav | 2002 | DM | TJ DNT VS Kadaň | 047021 | 90 so 91 ne | 04.07.18 21:55:40 | ||
K1M | Novák Václav | 2005 | ZS | 2 | VS Tábor | 030071 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:57 | |
K1M | Zach Radovan | 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011055 | 90 so 91 ne | 03.07.18 16:59:27 | |
K1M | Chochola Ondřej | 2004 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014078 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | |
K1M | Hrňák Jáchym | 2004 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014067 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | |
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 90 so 91 ne | 04.07.18 15:18:09 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | ZS | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 90 so 91 ne | 04.07.18 23:05:11 | |
K1M | Slavík Vojtěch | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 90 so 91 ne | 28.06.18 08:26:13 | |
K1M | Čmejrek Cyril | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009140 | 90 so 91 ne | 03.07.18 10:04:12 | |
K1M | Novák Matěj | 2004 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030039 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:57 | |
K1M | Körner Adam | 2004 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011061 | 90 so 91 ne | 03.07.18 16:59:27 | |
K1M | Jahoda Jakub | 2004 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090022 | 90 so 91 ne | 04.07.18 12:50:27 | |
K1M | Lžičař David | 2004 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090006 | 90 so 91 ne | 04.07.18 17:38:21 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 033009 | 90 so 91 ne | 04.07.18 19:41:33 | |
K1M | Pištora Michal | 2005 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049029 | 90 so 91 ne | 04.07.18 22:09:40 | |
K1M | Jeřábek Tomáš | 2004 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011073 | 90 so 91 ne | 03.07.18 16:59:27 | |
K1M | Císařovský Adam | 2005 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090016 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:04:49 | |
K1M | Pollert Jáchym | 2004 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:09:24 | |
K1M | Jiras Filip | 2005 | ZS | 3 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 90 so 91 ne | 03.07.18 21:19:30 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001111 | 90 so 91 ne | 04.07.18 15:18:09 | |
K1M | Kindl Ferdinand | 2004 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009039 | 90 so 91 ne | 04.07.18 17:38:21 | |
K1M | Novotný Ondřej | 2005 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049069 | 90 so 91 ne | 04.07.18 22:09:40 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZM | 2 | VS Tábor | 030034 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:57 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 90 so 91 ne | 02.07.18 19:19:44 | |
K1M | Novák Matouš | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030024 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:57 | |
K1M | Kutek Michal | 2006 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 012087 | 90 so 91 ne | 27.06.18 10:53:23 | |
K1M | Vraný Matěj | 2006 | ZM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090007 | 90 so 91 ne | 02.07.18 19:05:44 | |
K1M | Veverka Čeněk | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039014 | 90 so 91 ne | 02.07.18 19:19:44 | |
K1M | Pechlát Adam | 2007 | ZM | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 90 so 91 ne | 02.07.18 22:32:26 | |
K1M | Foltín Šimon | 2006 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011049 | 90 so 91 ne | 03.07.18 16:59:27 | |
K1M | Pollert Jonáš | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:09:24 | |
K1M | Klimeš Vít | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014034 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | |
K1M | Hrňák Šimon | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014064 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | |
K1M | Předota Kristián | 2006 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011066 | 90 so 91 ne | 03.07.18 16:59:27 | ||
K1M | Langer Filip | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009071 | 90 so 91 ne | 20.06.18 21:54:23 | ||
K1M | Plas Tobiáš | 2008 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009093 | 90 so 91 ne | 21.06.18 12:13:05 | ||
K1M | Král Matěj | 2008 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009047 | 90 so 91 ne | 21.06.18 13:09:27 | ||
K1M | Horák David | 2009 | PZ | Wild Water Canoe Club FROL | 090025 | 90 so 91 ne | 26.06.18 08:41:21 | ||
K1M | Kvapil Matěj | 2009 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 90 so 91 ne | 26.06.18 08:49:21 | ||
K1M | Petřík Marek | 2008 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 90 so 91 ne | 26.06.18 13:20:24 | ||
K1M | Pinkava Matyáš | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 90 so 91 ne | 29.06.18 09:44:25 | ||
K1M | Honzík Jáchym | 2009 | PZ | Otava Strakonice | 027052 | 90 so 91 ne | 02.07.18 05:44:23 | ||
K1M | Uhlík Jan | 2008 | PZ | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 90 so 91 ne | 02.07.18 16:37:26 | ||
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | PZ | TJ Loko Plzeň | 039039 | 90 so 91 ne | 02.07.18 19:19:44 | ||
K1M | Kopeček Jakub | 2011 | PZ | VS Tábor | 030012 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:57 | ||
K1M | Velenovský Vojtěch | 2008 | PZ | VS Tábor | 030074 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:57 | ||
K1M | Riant Antonín | 2010 | PZ | VS Tábor | 030040 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:57 | ||
K1M | Slušný Vojtěch | 2008 | PZ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010115 | 90 so 91 ne | 03.07.18 13:03:51 | ||
K1M | Svoboda Šimon | 2008 | PZ | TJ DUKLA Praha | 010112 | 90 so 91 ne | 03.07.18 13:03:51 | ||
K1M | Kliment Tomáš | 2008 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 90 so 91 ne | 03.07.18 21:06:20 | ||
K1M | Táborský Vojtěch | 2010 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 90 so 91 ne | 03.07.18 21:06:20 | ||
K1M | Vejvančický Pavel | 2009 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066019 | 90 so 91 ne | 03.07.18 21:06:20 | ||
K1M | Hrňák Matouš | 2009 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014093 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | ||
K1M | Pelikán Martin | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009189 | 90 so 91 ne | 04.07.18 15:18:09 | ||
K1M | Cardoselli Lucas | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009188 | 90 so 91 ne | 04.07.18 15:18:09 | ||
K1M | Martin Jakub | 2009 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001107 | 90 so 91 ne | 04.07.18 15:18:09 | ||
K1M | Kolman Vít | 2010 | PZ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 90 so 91 ne | 04.07.18 15:18:09 | ||
K1M | Seidl Marek | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001122 | 90 so 91 ne | 04.07.18 15:18:09 | ||
celkem K1M: 83 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:57 | ||
K1Ž | Vaňková Kristýna | 1991 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014040 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | ||
K1Ž | Pajmová Jana | 1984 | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047003 | 90 so 91 ne | 04.07.18 21:55:40 | ||
K1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 90 so 91 ne | 26.06.18 08:49:21 | |
K1Ž | Bačáková Radka | 1983 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009101 | 90 so 91 ne | 03.07.18 11:59:28 | |
K1Ž | Černá Lucie | 1977 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047013 | 90 so 91 ne | 04.07.18 21:55:40 | |
K1Ž | Borská Alena | 1976 | V | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001067 | 90 so 91 ne | 04.07.18 15:18:09 | |
K1Ž | Tykalová Jana | 1968 | V | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048072 | 90 so 91 ne | 01.07.18 18:08:43 | |
K1Ž | Nováková Marcela | 1974 | V | 3 | VS Tábor | 030070 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:57 | |
K1Ž | Brotánková Petra | 2001 | DS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039015 | 90 so 91 ne | 02.07.18 19:19:44 | |
K1Ž | Bednářová Anna | 2002 | DM | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043006 | 90 so 91 ne | 03.07.18 19:39:31 | |
K1Ž | Mádrová Amálie | 2003 | DM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039027 | 90 so 91 ne | 02.07.18 19:19:44 | |
K1Ž | Turčinová Anna | 2002 | DM | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034013 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:12:29 | |
K1Ž | Daneková Jana | 2002 | DM | TJ SK Hubertus KV | 034014 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:12:29 | ||
K1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 90 so 91 ne | 18.06.18 18:24:52 | |
K1Ž | Kolářová Markéta | 2005 | ZS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090033 | 90 so 91 ne | 02.07.18 12:44:40 | |
K1Ž | Šampalíková Klára | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 039029 | 90 so 91 ne | 02.07.18 19:19:44 | |
K1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030046 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:57 | |
K1Ž | Bednářová Markéta | 2004 | ZS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043005 | 90 so 91 ne | 03.07.18 19:39:31 | |
K1Ž | Saifrtová Magdaléna | 2005 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049009 | 90 so 91 ne | 04.07.18 22:09:40 | |
K1Ž | Pechlátová Nikola | 2004 | ZS | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042041 | 90 so 91 ne | 02.07.18 22:32:26 | |
K1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 90 so 91 ne | 02.07.18 19:43:14 | |
K1Ž | Tůmová Veronika | 2006 | ZM | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034027 | 90 so 91 ne | 03.07.18 20:12:29 | |
K1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | ZM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 90 so 91 ne | 03.07.18 21:06:20 | |
K1Ž | Šrétrová Amálie | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | |
K1Ž | Heková Natálie | 2006 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049063 | 90 so 91 ne | 04.07.18 22:09:40 | |
K1Ž | Riantová Marie | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030068 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:57 | |
K1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | |
K1Ž | Beerová Anežka | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049066 | 90 so 91 ne | 04.07.18 22:09:40 | |
K1Ž | Kylbergerová Iva | 2007 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027003 | 90 so 91 ne | 02.07.18 05:44:23 | |
K1Ž | Žatecká Taťána | 2007 | ZM | 3 | TJ Roztoky | 065014 | 90 so 91 ne | 02.07.18 06:55:08 | |
K1Ž | Sakalová Markéta | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | |
K1Ž | Sakalová Magdaléna | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | |
K1Ž | Chocholová Veronika | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014079 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | |
K1Ž | Riantová Anežka | 2008 | PZ | VS Tábor | 030067 | 90 so 91 ne | 03.07.18 12:16:57 | ||
K1Ž | Saifrtová Magdaléna | 2008 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011071 | 90 so 91 ne | 03.07.18 16:59:27 | ||
K1Ž | Jirasová Klára | 2008 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011094 | 90 so 91 ne | 03.07.18 21:19:30 | ||
K1Ž | Šrétrová Štěpánka | 2009 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049038 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | ||
K1Ž | Šebelová Markéta | 2008 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014074 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | ||
K1Ž | Šebelová Jana | 2009 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014032 | 90 so 91 ne | 04.07.18 08:26:47 | ||
K1Ž | Petriková Barbora | 2008 | PZ | TJ Loko Žatec | 052046 | 90 so 91 ne | 04.07.18 21:44:01 | ||
celkem K1Ž: 41 | |||||||||
počty C1M: 31 C1Ž: 8 C2M: 9 C2Ž: 1 C2X: 7 K1M: 83 K1Ž: 41 celkem: 180 |
Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:
SK vodní slalom České Budějovice: 1K1M: 1 celkem : 1