• 90  07.07.2018 sobota, Slalom v Kadani + Český pohár předžáků, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 91  08.07.2018 neděle, Slalom v Kadani + Český pohár předžáků, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
07.07.2018 - 08.07.2018, TJ DNT VS Kadaň
on-line přihlašování od 31.05.2018 00:00:00 do 04.07.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MKvapil Martin1976V2+TJ Slavia K. Vary035009  90 so
 91 ne
26.06.18 08:49:21
C1MJícha Dušan1982V2TJ Sokol Písek080008  90 so
 91 ne
05.06.18 21:22:08
C1MPechlát Hynek1971V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  90 so
 91 ne
02.07.18 22:32:26
C1MKubeš Vladimír1961V2VS Tábor030011  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:56
C1MKrofta Dominik19932VS Tábor030047  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:56
C1MKrofta Zdeněk1959V2VS Tábor030045  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:56
C1MKeller Miloslav1962V2VS Tábor030009  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:56
C1MHabich Tomáš19972VS Tábor030061  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:56
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  90 so
 91 ne
03.07.18 21:19:30
C1MVaněk Jiří19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014009  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
C1MŠerý Michal1971V3+C.K. Rožátov088003  90 so
 91 ne
03.06.18 16:43:03
C1MVálek Michal1974V3+VS Tábor030022  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:56
C1MPollert Jáchym2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009136  90 so
 91 ne
03.07.18 20:09:24
C1MMulač Oldřich1961V3+TJ SK Hubertus KV034020  90 so
 91 ne
03.07.18 20:12:29
C1MVolák Jaroslav19903+TJ Ohře Klášterec048068  90 so
 91 ne
04.07.18 23:27:17
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009151  90 so
 91 ne
28.06.18 08:26:13
C1MPanzer Martin2007ZM3TJ Loko Plzeň039033  90 so
 91 ne
02.07.18 19:19:44
C1MVálek Michal2006ZM3VS Tábor030025  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:56
C1MČervenka Jaroslav1964V3TJ SK Hubertus KV034003  90 so
 91 ne
03.07.18 20:12:29
C1MSýkora Jaroslav1961V3TJ SK Hubertus KV034024  90 so
 91 ne
03.07.18 20:12:29
C1MTáborský Jan2003DM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  90 so
 91 ne
03.07.18 21:06:20
C1MKrejčí Antonín1955V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014039  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
C1MVránek Jan2004ZS3VS Blovice033009  90 so
 91 ne
04.07.18 19:41:33
C1MJandáš Roman1965V3TJ DNT VS Kadaň047048  90 so
 91 ne
04.07.18 21:55:40
C1MNěmec Aleš1976V3TJ DNT VS Kadaň047015  90 so
 91 ne
04.07.18 21:55:40
C1MChrápek Ondřej19893TJ Ohře Klášterec048078  90 so
 91 ne
04.07.18 23:27:17
C1MKočí Martin19913TJ Ohře Klášterec048081  90 so
 91 ne
04.07.18 23:27:17
C1MPokorný Milan19893TJ Ohře Klášterec048074  90 so
 91 ne
04.07.18 23:27:17
C1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  90 so
 91 ne
26.06.18 08:49:21
C1MPechlát Adam2007ZMKlub vodních sportů Sušice z.s.042018  90 so
 91 ne
02.07.18 22:32:26
C1MPleticha Marek1976VTJ DNT VS Kadaň047016  90 so
 91 ne
03.07.18 14:01:25
celkem C1M: 31    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  90 so
 91 ne
26.06.18 08:49:21
C1ŽErlová Natálie2006ZM2Univerzitní sportovní klub Praha009019  90 so
 91 ne
02.07.18 19:43:14
C1ŽPospíšilová Jitka19893+VS Tábor030019  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:56
C1ŽKremrová Adéla2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009034  90 so
 91 ne
18.06.18 18:24:52
C1ŽKolářová Markéta2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009023  90 so
 91 ne
02.07.18 12:44:40
C1ŽŠindelářová Tereza2004ZS3VS Tábor030046  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:56
C1ŽHojdová Markéta2007ZM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  90 so
 91 ne
03.07.18 21:06:20
C1ŽHoráková Julie2006ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
celkem C1Ž: 8    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MKočí Martin
Volák Jaroslav
1991
1990
1TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
048081
048068
 90 so
 91 ne
04.07.18 23:27:17
C2MKrofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
2VS Tábor
VS Tábor
030047
030045
 90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:56
C2MVálek Michal
Kubeš Vladimír
1974
1961
V2VS Tábor
VS Tábor
030022
030011
 90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:56
C2MNovák Matouš
Novák Václav
2006
2005
ZS3VS Tábor
VS Tábor
030024
030071
 90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:56
C2MKovařík Vít
Körner Adam
2003
2004
DM3KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011072
011061
 90 so
 91 ne
03.07.18 16:59:27
C2MPollert Jonáš
Pollert Jáchym
2007
2004
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009113
009136
 90 so
 91 ne
03.07.18 20:09:24
C2MLepík Filip
Mulač Oldřich
1976
1961
V3TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
034017
034020
 90 so
 91 ne
03.07.18 20:12:29
C2MHanzel Jáchym
Panzer Martin
2008
2007
ZMTJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
039039
039033
 90 so
 91 ne
02.07.18 19:19:44
C2MŠustr Vojtěch
Brambora Ondřej
2006
2005
ZSTJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014075
014077
 90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
celkem C2M: 9    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽMádrová Amálie
Šampalíková Klára
2003
2004
DM3TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
039027
039029
 90 so
 91 ne
02.07.18 19:19:44
celkem C2Ž: 1    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XPospíšilová Jitka
Keller Miloslav
1989
1962
2VS Tábor
VS Tábor
030019
030009
 90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:56
C2XPanzerová Kateřina
Habich Tomáš
2003
1997
3TJ Loko Plzeň
VS Tábor
039020
030061
 90 so
 91 ne
02.07.18 19:19:44
C2XNovák Václav
Riantová Marie
2005
2006
ZS3VS Tábor
VS Tábor
030071
030068
 90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:56
C2XŠindelářová Tereza
Válek Michal
2004
2006
ZS3VS Tábor
VS Tábor
030046
030025
 90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:57
C2XKremrová Adéla
Pollert Jáchym
2005
2004
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009034
009136
 90 so
 91 ne
03.07.18 20:09:24
C2XJirasová Klára
Jiras Filip
2008
2005
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009041
009130
 90 so
 91 ne
03.07.18 21:19:30
C2XŠrétrová Amálie
Klimeš Vít
2007
2007
ZMTJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014011
014034
 90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
celkem C2X: 7    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  90 so
 91 ne
02.07.18 19:19:44
K1MPechlát Hynek1971V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  90 so
 91 ne
02.07.18 22:32:26
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:57
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  90 so
 91 ne
03.07.18 16:59:27
K1MKoshelev Sergey1960V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042040  90 so
 91 ne
03.07.18 17:19:15
K1MTůma Martin1972V2TJ SK Hubertus KV034026  90 so
 91 ne
03.07.18 20:12:29
K1MLepík Filip1976V2TJ SK Hubertus KV034017  90 so
 91 ne
03.07.18 20:12:29
K1MProcházka Miloš1954V2TJ SK Hubertus KV034036  90 so
 91 ne
03.07.18 20:12:29
K1MTáborský Jan2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  90 so
 91 ne
03.07.18 21:06:20
K1MChochola Ondřej2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014078  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
K1MVoves Ladislav19852TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014003  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
K1MHrňák Jáchym2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
K1MPrell Pavel1976V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014017  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2Bohemians Praha001106  90 so
 91 ne
04.07.18 15:18:09
K1MMartin Václav1971V2Bohemians Praha001027  90 so
 91 ne
04.07.18 15:18:09
K1MSajdl František1970V2TJ Loko Žatec052018  90 so
 91 ne
JEN SOBOTA04.07.18 21:44:01
K1MMilyan Daniel1971V2TJ Loko Žatec052012  90 so
 91 ne
JEN SOBOTA04.07.18 21:44:01
K1MNěmec Aleš1976V2TJ DNT VS Kadaň047015  90 so
 91 ne
04.07.18 21:55:40
K1MHek Jan1979V2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049013  90 so
 91 ne
04.07.18 22:09:40
K1MSvoboda Martin2005ZS2TJ Loko Žatec052034  90 so
 91 ne
04.07.18 23:05:11
K1MKrejčí Hynek1978V3+TJ Permon Roztoky065026  90 so
 91 ne
24.06.18 11:09:01
K1MSlavík Vojtěch2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009151  90 so
 91 ne
28.06.18 08:26:13
K1MŽatecký Jiří1969V3+TJ Permon Roztoky065008  90 so
 91 ne
02.07.18 06:55:08
K1MPanzer Martin2007ZM3+TJ Loko Plzeň039033  90 so
 91 ne
02.07.18 19:19:44
K1MČmejrek Cyril2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009140  90 so
 91 ne
03.07.18 10:04:12
K1MDodal Jan1953V3+Bohemians Praha001008  90 so
 91 ne
03.07.18 10:24:44
K1MNovák Matouš2006ZM3+VS Tábor030024  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:57
K1MVelenovský Jiří1978V3+VS Tábor030072  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:57
K1MNovák Václav2005ZS3+VS Tábor030071  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:57
K1MKörner Adam2004ZS3+KK Brandýs nad Labem011061  90 so
 91 ne
03.07.18 16:59:27
K1MDolejš Martin1980V3+TJ SK Hubertus KV034015  90 so
 91 ne
03.07.18 20:12:29
K1MVránek Jan2004ZS3+VS Blovice033009  90 so
 91 ne
04.07.18 19:41:33
K1MBudák David2003DM3+TJ DNT VS Kadaň047010  90 so
 91 ne
04.07.18 21:55:40
K1MKutek Michal2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009073  90 so
 91 ne
27.06.18 10:53:23
K1MVeverka Čeněk2007ZM3TJ Loko Plzeň039014  90 so
 91 ne
02.07.18 19:19:44
K1MPechlát Adam2007ZM3Klub vodních sportů Sušice z.s.042018  90 so
 91 ne
02.07.18 22:32:26
K1MVolf Matěj2003DM3VS Tábor030064  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:57
K1MNovák Matěj2004ZS3VS Tábor030039  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:57
K1MFoltín Šimon2006ZM3KK Brandýs nad Labem011049  90 so
 91 ne
03.07.18 16:59:27
K1MJeřábek Tomáš2004ZS3KK Brandýs nad Labem011073  90 so
 91 ne
03.07.18 16:59:27
K1MKovařík Vít2003DM3KK Brandýs nad Labem011072  90 so
 91 ne
03.07.18 16:59:27
K1MCísařovský Adam2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009076  90 so
 91 ne
03.07.18 20:04:49
K1MCísařovský Petr1977V3Klub Larse Heletága091010  90 so
 91 ne
03.07.18 20:06:09
K1MPollert Jonáš2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009113  90 so
 91 ne
03.07.18 20:09:24
K1MPollert Jáchym2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009136  90 so
 91 ne
03.07.18 20:09:24
K1MJiras Filip2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009130  90 so
 91 ne
03.07.18 21:19:30
K1MKlimeš Vít2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
K1MHrňák Šimon2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014064  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
K1MJahoda Jakub2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009002  90 so
 91 ne
04.07.18 12:50:27
K1MPelikán Václav2005ZS3Bohemians Praha001111  90 so
 91 ne
04.07.18 15:18:09
K1MKindl Ferdinand2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009039  90 so
 91 ne
04.07.18 17:38:21
K1MLžičař David2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009046  90 so
 91 ne
04.07.18 17:38:21
K1MNovotný Ondřej2005ZS3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049069  90 so
 91 ne
04.07.18 22:09:40
K1MPištora Michal2005ZS3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049029  90 so
 91 ne
04.07.18 22:09:40
K1MLanger Filip2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009071  90 so
 91 ne
20.06.18 21:54:23
K1MPlas Tobiáš2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009093  90 so
 91 ne
21.06.18 12:13:05
K1MKrál Matěj2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009047  90 so
 91 ne
21.06.18 13:09:27
K1MHorák David2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009005  90 so
 91 ne
26.06.18 08:41:21
K1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  90 so
 91 ne
26.06.18 08:49:21
K1MPetřík Marek2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009088  90 so
 91 ne
26.06.18 13:20:24
K1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  90 so
 91 ne
29.06.18 09:44:25
K1MHonzík Jáchym2009PZOtava Strakonice027052  90 so
 91 ne
02.07.18 05:44:23
K1MUhlík Jan2008PZTJ Jiskra Bechyně076028  90 so
 91 ne
02.07.18 16:37:26
K1MVraný Matěj2006ZMUniverzitní sportovní klub Praha009087  90 so
 91 ne
02.07.18 19:05:44
K1MHanzel Jáchym2008PZTJ Loko Plzeň039039  90 so
 91 ne
02.07.18 19:19:44
K1MKopeček Jakub2011PZVS Tábor030012  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:57
K1MVelenovský Vojta2008PZVS Tábor030074  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:57
K1MRiant Antonín2010PZVS Tábor030040  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:57
K1MSlušný Vojtěch2008PZSK VS Karbo Benátky010115  90 so
 91 ne
03.07.18 13:03:51
K1MSvoboda Šimon2008PZSK VS Karbo Benátky010112  90 so
 91 ne
03.07.18 13:03:51
K1MPředota Kristián2006ZMKK Brandýs nad Labem011066  90 so
 91 ne
03.07.18 16:59:27
K1MKliment Tomáš2008PZVodácký oddíl Horšovský Týn066012  90 so
 91 ne
03.07.18 21:06:20
K1MTáborský Vojtěch2010PZVodácký oddíl Horšovský Týn066028  90 so
 91 ne
03.07.18 21:06:20
K1MVejvančický Pavel2009PZVodácký oddíl Horšovský Týn066019  90 so
 91 ne
03.07.18 21:06:20
K1MHrňák Matouš2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014093  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
K1MPelikán Martin2009PZBohemians Praha001131  90 so
 91 ne
04.07.18 15:18:09
K1MCardoselli Lukas2010PZBohemians Praha001125  90 so
 91 ne
04.07.18 15:18:09
K1MMartin Jakub2009PZBohemians Praha001107  90 so
 91 ne
04.07.18 15:18:09
K1MKolman Vít2010PZBohemians Praha001127  90 so
 91 ne
04.07.18 15:18:09
K1MSeidl Marek2010PZBohemians Praha001122  90 so
 91 ne
04.07.18 15:18:09
K1MBrejcha Jan1982VTJ DNT VS Kadaň047020  90 so
 91 ne
04.07.18 21:55:40
K1MBrejcha Jaroslav2002DMTJ DNT VS Kadaň047021  90 so
 91 ne
04.07.18 21:55:40
celkem K1M: 83    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2+TJ Slavia K. Vary035004  90 so
 91 ne
26.06.18 08:49:21
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  90 so
 91 ne
18.06.18 18:24:52
K1ŽŠampalíková Klára2004ZS2TJ Loko Plzeň039029  90 so
 91 ne
02.07.18 19:19:44
K1ŽErlová Natálie2006ZM2Univerzitní sportovní klub Praha009019  90 so
 91 ne
02.07.18 19:43:14
K1ŽBačáková Radka1983V2Univerzitní sportovní klub Praha009101  90 so
 91 ne
03.07.18 11:59:28
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:57
K1ŽŠindelářová Tereza2004ZS2VS Tábor030046  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:57
K1ŽBednářová Anna2002DM2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043006  90 so
 91 ne
03.07.18 19:39:31
K1ŽBednářová Markéta2004ZS2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043005  90 so
 91 ne
03.07.18 19:39:31
K1ŽTůmová Veronika2006ZM2TJ SK Hubertus KV034027  90 so
 91 ne
03.07.18 20:12:29
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  90 so
 91 ne
03.07.18 21:06:20
K1ŽVaňková Kristýna19912TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014040  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014011  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
K1ŽHeková Natálie2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  90 so
 91 ne
04.07.18 22:09:40
K1ŽKolářová Markéta2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009023  90 so
 91 ne
02.07.18 12:44:40
K1ŽMádrová Amálie2003DM3+TJ Loko Plzeň039027  90 so
 91 ne
02.07.18 19:19:44
K1ŽBrotánková Petra2001DS3+TJ Loko Plzeň039015  90 so
 91 ne
02.07.18 19:19:44
K1ŽPechlátová Nikola2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042041  90 so
 91 ne
02.07.18 22:32:26
K1ŽHoráková Julie2006ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
K1ŽBorská Alena1976V3+Bohemians Praha001067  90 so
 91 ne
04.07.18 15:18:09
K1ŽČerná Lucie1977V3+TJ DNT VS Kadaň047013  90 so
 91 ne
04.07.18 21:55:40
K1ŽPajmová Jana19843+TJ DNT VS Kadaň047003  90 so
 91 ne
04.07.18 21:55:40
K1ŽBeerová Anežka2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049066  90 so
 91 ne
04.07.18 22:09:40
K1ŽSaifrtová Magdalena2005ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049009  90 so
 91 ne
04.07.18 22:09:40
K1ŽTykalová Jana1968V3TJ Ohře Klášterec048072  90 so
 91 ne
01.07.18 18:08:43
K1ŽKylbergerová Iva2007ZM3Otava Strakonice027003  90 so
 91 ne
02.07.18 05:44:23
K1ŽŽatecká Taťána2007ZM3TJ Permon Roztoky065014  90 so
 91 ne
02.07.18 06:55:08
K1ŽNováková Marcela1974V3VS Tábor030070  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:57
K1ŽRiantová Marie2006ZM3VS Tábor030068  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:57
K1ŽDaneková Jana2002DM3TJ SK Hubertus KV034014  90 so
 91 ne
03.07.18 20:12:29
K1ŽTurčinová Anna2002DM3TJ SK Hubertus KV034013  90 so
 91 ne
03.07.18 20:12:29
K1ŽSakalová Markéta2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014081  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
K1ŽSakalová Magdaléna2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014082  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
K1ŽChocholová Veronika2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014079  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
K1ŽRiantová Anežka2008PZVS Tábor030067  90 so
 91 ne
03.07.18 12:16:57
K1ŽSaifrtová Magdaléna2008PZKK Brandýs nad Labem011071  90 so
 91 ne
03.07.18 16:59:27
K1ŽJirasová Klára2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009041  90 so
 91 ne
03.07.18 21:19:30
K1ŽŠrétrová Štěpánka2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014018  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
K1ŽŠebelová Markéta2008PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014074  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
K1ŽŠebelová Jana2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014032  90 so
 91 ne
04.07.18 08:26:47
K1ŽPetriková Barbora2008PZTJ Loko Žatec052046  90 so
 91 ne
04.07.18 21:44:01
celkem K1Ž: 41    
počty C1M: 31   C1Ž: 8   C2M: 9   C2Ž: 1   C2X: 7   K1M: 83   K1Ž: 41     celkem: 180

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

SK vodní slalom České Budějovice: 1
K1M: 1     celkem : 1

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 31   C1Ž: 8   C2M: 9   C2Ž: 1   C2X: 7   K1M: 84   K1Ž: 41     celkem : 181