• 86  30.06.2018 sobota, Slalom v Dolních Kounicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 87  01.07.2018 neděle, Slalom v Dolních Kounicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
30.06.2018 - 01.07.2018, TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
on-line přihlašování od 24.05.2018 00:00:00 do 28.06.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MFusek Radomír19902+TJ Valašské Meziříčí132040  86 so
 87 ne
28.06.18 15:05:21
C1MWalter Jakub19982TJ Šumperk z.s.129014  86 so
 87 ne
25.06.18 08:48:36
C1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  86 so
 87 ne
25.06.18 08:48:36
C1MMrázek Jakub2004ZS3+KK Opava121103  86 so
 87 ne
25.06.18 15:13:47
C1MMalý Vojtěch2006ZM3+UP Olomouc119191  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
C1MVeselý Petr1976V3+TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108045  86 so
 87 ne
28.06.18 22:19:35
C1MHolínek Svatopluk2001DS3TJ Šumperk z.s.129016  86 so
 87 ne
25.06.18 08:48:36
C1MRetek Toman2007ZM3UP Olomouc119188  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
C1MRetek Václav2007ZM3UP Olomouc119189  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
C1MSvoboda Ondřej2006ZM3UP Olomouc119190  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
C1MHeřmanský Jan2005ZSTJ Šumperk z.s.129039  86 so
 87 ne
25.06.18 08:48:36
C1MŠefčík Václav2008PZKK Opava121033  86 so
 87 ne
25.06.18 15:13:47
C1MKratochvíl Jakub2009PZUP Olomouc119175  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
celkem C1M: 13    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽNěmcová Marie2000DS1Kanoe Klub Spoj Brno103024  86 so
 87 ne
21.06.18 20:40:26
C1ŽDziadková Zuzana2002DM2+Kanoe Klub Spoj Brno103009  86 so
 87 ne
21.06.18 20:40:26
C1ŽKošíková Denisa2002DM2+SK Veselí nad Moravou133047  86 so
 87 ne
28.06.18 06:50:40
C1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  86 so
 87 ne
21.06.18 20:40:26
C1ŽDaňková Anna2004ZS3+TJ Šumperk z.s.129007  86 so
 87 ne
25.06.18 08:48:36
C1ŽMrázková Klára2006ZM3+KK Opava121035  86 so
 87 ne
25.06.18 15:13:47
C1ŽRetková Anna2005ZS3+UP Olomouc119005  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
C1ŽDobešová Eva2004ZS3+TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  86 so
 87 ne
28.06.18 22:19:35
C1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3UP Olomouc119176  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
C1ŽMalá Magdaléna2007ZM3UP Olomouc119192  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
C1ŽRetková Marie2003DM3UP Olomouc119215  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
C1ŽBergmannová Sandra2008PZKanoe Klub Spoj Brno103010  86 so
 87 ne
21.06.18 20:40:26
C1ŽŠefčíková Anastázie2004ZSKK Opava121006  86 so
 87 ne
25.06.18 15:13:47
C1ŽKočířová Valentýna2008PZUP Olomouc119208  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
C1ŽMarousková Tereza2009PZUP Olomouc119177  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
celkem C1Ž: 15    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MČíž Jan
Mikel Jakub
2007
2007
ZMTJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132047
132048
 86 so
 87 ne
28.06.18 15:05:21
celkem C2M: 1    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XFusek Radomír
Mlýnská Apolena
1990
1987
1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132040
132001
 86 so
 87 ne
28.06.18 15:05:21
C2XDaňková Anna
Urban Michal
2004
2004
ZS3TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
129007
129024
 86 so
 87 ne
25.06.18 08:48:36
C2XŠefčíková Anastázie
Kovář Filip
2004
2006
ZSKK Opava
KK Opava
121006
121017
 86 so
 87 ne
25.06.18 15:13:47
C2XKratochvílová Adéla
Retek Toman
2007
2007
ZMUP Olomouc
UP Olomouc
119176
119188
 86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
celkem C2X: 4    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MKošík Michal19952+SK Veselí nad Moravou133058  86 so
 87 ne
28.06.18 06:50:40
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  86 so
 87 ne
21.06.18 20:40:26
K1MBergmann Ondřej2000DS2Kanoe Klub Spoj Brno103026  86 so
 87 ne
21.06.18 20:40:26
K1MMatějíček Vojtěch2002DM2Kanoe Klub Spoj Brno103036  86 so
 87 ne
21.06.18 20:40:26
K1MSatke Adam19942Kanoe Klub Spoj Brno103041  86 so
 87 ne
21.06.18 20:40:26
K1MHolínek Svatopluk2001DS2TJ Šumperk z.s.129016  86 so
 87 ne
25.06.18 08:48:36
K1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  86 so
 87 ne
25.06.18 08:48:36
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  86 so
 87 ne
25.06.18 08:48:36
K1MMrázek Jakub2004ZS2KK Opava121103  86 so
 87 ne
25.06.18 15:13:47
K1MPátek Vítězslav2003DM2Vodní sporty Zábřeh135046  86 so
 87 ne
27.06.18 19:11:50
K1MIvánek Roman2002DM2SK Veselí nad Moravou133063  86 so
 87 ne
28.06.18 06:50:40
K1MTomeček Petr1978V2SK Veselí nad Moravou133031  86 so
 87 ne
28.06.18 06:50:40
K1MPlachý Vojtěch2001DS2VK Kroměříž112045  86 so
 87 ne
28.06.18 19:07:53
K1MŠiška Ondřej2004ZS2VK Kroměříž112018  86 so
 87 ne
28.06.18 19:07:53
K1MDziadek Marek2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103017  86 so
 87 ne
21.06.18 20:40:26
K1MSobotka Adam2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103001  86 so
 87 ne
21.06.18 20:40:26
K1MŘezník Vít2001DS3+TJ Šumperk z.s.129017  86 so
 87 ne
25.06.18 08:48:36
K1MVácha Marek2003DM3+TJ Šumperk z.s.129037  86 so
 87 ne
25.06.18 08:48:36
K1MRousek Martin1965V3+KK Opava121024  86 so
 87 ne
25.06.18 15:13:47
K1MPavelka Marek2004ZS3+Vodní sporty Desná128013  86 so
 87 ne
27.06.18 22:27:59
K1MSvoboda Zdeněk1970V3+VS Lipník nad Bečvou115001  86 so
 87 ne
28.06.18 09:20:58
K1MRetek Toman2007ZM3+UP Olomouc119188  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
K1MRetek Václav2007ZM3+UP Olomouc119189  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
K1MHrabec Bohumil1960V3+VK Kroměříž112014  86 so
 87 ne
28.06.18 19:07:53
K1MBernat Pavel2004ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103019  86 so
 87 ne
21.06.18 20:40:26
K1MVítek David2007ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103012  86 so
 87 ne
21.06.18 20:40:26
K1MChytil Lumír2006ZM3TJ Šumperk z.s.129042  86 so
 87 ne
25.06.18 08:48:36
K1MRouča Jaroslav1970V3TJ Šumperk z.s.129034  86 so
 87 ne
25.06.18 08:48:36
K1MLoun Matěj2004ZS3TJ Šumperk z.s.129040  86 so
 87 ne
25.06.18 08:48:36
K1MKovář Filip2006ZM3KK Opava121017  86 so
 87 ne
25.06.18 15:13:47
K1MČamek David2006ZM3TJ Vodní Sporty Litovel116084  86 so
 87 ne
27.06.18 19:11:18
K1MFišnar Jakub2007ZM3Vodní sporty Zábřeh135017  86 so
 87 ne
27.06.18 19:11:50
K1MMalý Vojtěch2006ZM3UP Olomouc119191  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
K1MSvoboda Ondřej2006ZM3UP Olomouc119190  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
K1MSyslo Jiří2003DM3UP Olomouc119217  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
K1MBrázda Šimon2007ZM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108078  86 so
 87 ne
28.06.18 22:19:35
K1MOsička Jaroslav1967V3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108024  86 so
 87 ne
28.06.18 22:19:35
K1MStřecha Jan2001DS3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108042  86 so
 87 ne
28.06.18 22:19:35
K1MStřecha Martin1972V3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108035  86 so
 87 ne
28.06.18 22:19:35
K1MVeselý Petr1976V3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108045  86 so
 87 ne
28.06.18 22:19:35
K1MBaar Dominik2007ZMKK Opava121061  86 so
 87 ne
25.06.18 15:13:47
K1MKubita Tomáš2008PZKK Opava121016  86 so
 87 ne
25.06.18 15:13:47
K1MRousek David2010PZKK Opava121057  86 so
 87 ne
25.06.18 15:13:47
K1MŠefčík Václav2008PZKK Opava121033  86 so
 87 ne
25.06.18 15:13:47
K1MČamek Petr2009PZTJ Vodní Sporty Litovel116085  86 so
 87 ne
27.06.18 19:11:17
K1MČerný Vojtěch2007ZMSK Veselí nad Moravou133030  86 so
 87 ne
28.06.18 06:50:40
K1MHabarta Jan2009PZSK Veselí nad Moravou133038  86 so
 87 ne
28.06.18 06:50:40
K1MHabarta Tomáš2009PZSK Veselí nad Moravou133037  86 so
 87 ne
28.06.18 06:50:40
K1MJurásek Matěj2009PZSK Veselí nad Moravou133028  86 so
 87 ne
28.06.18 06:50:40
K1MKadubec Matěj2005ZSSK Veselí nad Moravou133035  86 so
 87 ne
28.06.18 06:50:40
K1MPolášek Martin2005ZSSK Veselí nad Moravou133034  86 so
 87 ne
28.06.18 06:50:40
K1MTomeček Adam2008PZSK Veselí nad Moravou133015  86 so
 87 ne
28.06.18 06:50:40
K1MTomeček David2011PZSK Veselí nad Moravou133020  86 so
 87 ne
28.06.18 06:50:40
K1MČíž Jan2007ZMTJ Valašské Meziříčí132047  86 so
 87 ne
28.06.18 15:05:21
K1MMikel Jakub2007ZMTJ Valašské Meziříčí132048  86 so
 87 ne
28.06.18 15:05:21
K1MKratochvíl Jakub2009PZUP Olomouc119175  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
K1MOsička Tadeáš2008PZTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108015  86 so
 87 ne
28.06.18 22:19:35
K1MVyskočil Viktor2008PZTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108039  86 so
 87 ne
28.06.18 22:19:35
celkem K1M: 58    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽNěmcová Marie2000DS2+Kanoe Klub Spoj Brno103024  86 so
 87 ne
21.06.18 20:40:26
K1ŽDziadková Zuzana2002DM2Kanoe Klub Spoj Brno103009  86 so
 87 ne
21.06.18 20:40:26
K1ŽRousková Kateřina1973V2KK Opava121034  86 so
 87 ne
25.06.18 15:13:47
K1ŽKošíková Denisa2002DM2SK Veselí nad Moravou133047  86 so
 87 ne
28.06.18 06:50:40
K1ŽBílovská Gabriela1974V2VS Lipník nad Bečvou115040  86 so
 87 ne
28.06.18 09:20:58
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
K1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  86 so
 87 ne
21.06.18 20:40:26
K1ŽDaňková Anna2004ZS3+TJ Šumperk z.s.129007  86 so
 87 ne
25.06.18 08:48:36
K1ŽMrázková Klára2006ZM3+KK Opava121035  86 so
 87 ne
25.06.18 15:13:47
K1ŽŠefčíková Anastázie2004ZS3+KK Opava121006  86 so
 87 ne
25.06.18 15:13:47
K1ŽŽandová Tereza2006ZM3+Vodní sporty Zábřeh135021  86 so
 87 ne
27.06.18 19:11:50
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3+UP Olomouc119176  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
K1ŽRetková Marie2003DM3+UP Olomouc119215  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
K1ŽDobešová Eva2004ZS3+TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  86 so
 87 ne
28.06.18 22:19:35
K1ŽMalá Magdaléna2007ZM3UP Olomouc119192  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
K1ŽVojtěchová Barbora2004ZS3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108034  86 so
 87 ne
28.06.18 22:19:35
K1ŽBergmannová Sandra2008PZKanoe Klub Spoj Brno103010  86 so
 87 ne
21.06.18 20:40:26
K1ŽOndráčková Barbora2010PZTJ Šumperk z.s.129028  86 so
 87 ne
25.06.18 09:19:38
K1ŽŠtěpánková Markéta2008PZTJ Šumperk z.s.129041  86 so
 87 ne
Tyto závodnice jsou predžačky a startují v kategorii Pz.25.06.18 09:19:38
K1ŽRoučová Eliška2008PZTJ Šumperk z.s.129043  86 so
 87 ne
26.06.18 18:49:02
K1ŽUrbanová Veronika2009PZTJ Šumperk z.s.129044  86 so
 87 ne
26.06.18 18:49:02
K1ŽPavelková Eva2008PZVodní sporty Desná128017  86 so
 87 ne
27.06.18 22:27:59
K1ŽHabartová Lucie2009PZSK Veselí nad Moravou133036  86 so
 87 ne
28.06.18 06:50:40
K1ŽJurásková Karina2008PZSK Veselí nad Moravou133029  86 so
 87 ne
28.06.18 06:50:40
K1ŽKočířová Valentýna2008PZUP Olomouc119208  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
K1ŽMarousková Tereza2009PZUP Olomouc119177  86 so
 87 ne
28.06.18 15:25:41
celkem K1Ž: 26    
počty C1M: 13   C1Ž: 15   C2M: 1   C2X: 4   K1M: 58   K1Ž: 26     celkem: 117

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

VK Kroměříž: 1
K1M: 1     celkem : 1

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 13   C1Ž: 15   C2M: 1   C2X: 4   K1M: 59   K1Ž: 26     celkem : 118