- 88 30.06.2018 sobota, Slalom ve Strakonicích, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 89 01.07.2018 neděle, Slalom ve Strakonicích, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
30.06.2018 - 01.07.2018, Otava Strakonice
on-line přihlašování od 27.05.2018 00:00:00 do 26.06.2018 17:00:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Vácha Viktor | 1985 | 2 | KK Rakovník | 017056 | 88 so 89 ne | 05.06.18 15:44:32 | ||
C1M | Habich Lukáš | 1991 | 2 | VS Tábor | 030003 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | ||
C1M | Habich Tomáš | 1997 | 2 | VS Tábor | 030061 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | ||
C1M | Weber Oldřich | 1987 | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023133 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | ||
C1M | Vaněk Jiří | 1987 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014009 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:07 | ||
C1M | Gotvald Robert | 1990 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043047 | 88 so 89 ne | 25.06.18 22:47:26 | ||
C1M | Habich Karel | 1994 | 3+ | VS Tábor | 030031 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | ||
C1M | Krofta Dominik | 1993 | 3+ | VS Tábor | 030047 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | ||
C1M | Jícha Dušan | 1982 | V | 2 | TJ Sokol Písek | 080008 | 88 so 89 ne | 05.06.18 21:23:10 | |
C1M | Pešta Jan | 1981 | V | 2 | TJ Lužnice Tábor | 078014 | 88 so 89 ne | 18.06.18 13:32:36 | |
C1M | Háša Michal | 1981 | V | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 88 so 89 ne | 21.06.18 11:50:44 | |
C1M | Keller Miloslav | 1962 | V | 2 | VS Tábor | 030009 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
C1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
C1M | Kuna Alois | 1960 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023059 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
C1M | Chod David | 1982 | V | 2 | VS Blovice | 033014 | 88 so 89 ne | 25.06.18 19:08:57 | |
C1M | Hauck Marek | 1977 | V | 2 | KVS Hradec Králové | 045035 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:19:38 | |
C1M | Hojda Ladislav | 1973 | V | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066002 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:53:37 | |
C1M | Wendl Miloslav | 1978 | V | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066011 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:53:37 | |
C1M | Kvapil Martin | 1976 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035009 | 88 so 89 ne | 25.06.18 22:40:45 | |
C1M | Šerý Michal | 1971 | V | 3+ | C.K. Rožátov | 088003 | 88 so 89 ne | 03.06.18 16:38:54 | |
C1M | Prchlík Jiří | 1978 | V | 3+ | TJ Lužnice Tábor | 078005 | 88 so 89 ne | jen nedele, zavod 89 | 18.06.18 13:32:36 |
C1M | Krofta Zdeněk | 1959 | V | 3+ | VS Tábor | 030045 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
C1M | Kubeš Vladimír | 1961 | V | 3+ | VS Tábor | 030011 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
C1M | Válek Michal | 1974 | V | 3+ | VS Tábor | 030022 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
C1M | Keš Miroslav | 1967 | V | 3+ | SK Domeček Soběslav | 026020 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:52:22 | |
C1M | Pšenička Luděk | 1960 | V | 3+ | KK Rakovník | 017026 | 88 so 89 ne | 26.06.18 16:28:52 | |
C1M | Kubát Jiří | 1959 | V | 3+ | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036007 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:08:43 | |
C1M | Hák Jiří | 1952 | V | 3+ | Loko Trutnov | 060002 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:18:02 | |
C1M | Němec Aleš | 1976 | V | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 88 so 89 ne | 25.06.18 14:57:37 | |
C1M | Krejčí Antonín | 1955 | V | 3 | TJ Roztoky | 065002 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:07 | |
C1M | Egert Luděk | 1971 | V | 3 | KK Rakovník | 017012 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:58 | |
C1M | Míl Pavel | 1967 | V | 3 | Loko Trutnov | 060038 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:18:02 | |
C1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 88 so 89 ne | 25.06.18 14:45:34 | ||
C1M | Kruťa Kryštof | 2000 | DS | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 | 88 so 89 ne | 25.06.18 22:47:26 | |
C1M | Pšenička Václav | 2001 | DS | 3 | KK Rakovník | 017022 | 88 so 89 ne | 26.06.18 16:28:52 | |
C1M | Wendl Samuel | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066018 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:53:37 | |
C1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:18:02 | |
C1M | Malý Filip | 2002 | DM | 3+ | Otava Strakonice | 027031 | 88 so 89 ne | 20.06.18 07:45:31 | |
C1M | Šedivý Jan | 2003 | DM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023134 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
C1M | Suk Jakub | 2002 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060053 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:18:02 | |
C1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DM | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | ||
C1M | Pollert Jan | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 88 so 89 ne | 23.06.18 22:38:40 | |
C1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
C1M | Šedivý Vít | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
C1M | Jiras Filip | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:53:51 | |
C1M | Hartl Jakub | 2004 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:53:37 | |
C1M | Beier Matouš | 2004 | ZS | 2 | Loko Trutnov | 060047 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:18:02 | |
C1M | Turner Karel | 2004 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 88 so 89 ne | 20.06.18 21:41:34 | |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 88 so 89 ne | 22.06.18 08:05:36 | |
C1M | Vejnar Samuel | 2005 | ZS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 88 so 89 ne | 25.06.18 15:17:56 | |
C1M | Pollert Jáchym | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 88 so 89 ne | 26.06.18 16:05:04 | |
C1M | Hajduch Jaroslav | 2004 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090030 | 88 so 89 ne | 24.06.18 19:34:41 | |
C1M | Vránek Jan | 2004 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 88 so 89 ne | 25.06.18 19:08:57 | |
C1M | Pechlát Adam | 2007 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 88 so 89 ne | 25.06.18 14:45:34 | |
C1M | Válek Michal | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030025 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
C1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:56:32 | |
C1M | Saidl František | 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009153 | 88 so 89 ne | 23.06.18 18:40:41 | |
C1M | Černík Štěpán | 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 88 so 89 ne | 24.06.18 20:43:21 | |
C1M | Svoboda Adam | 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 88 so 89 ne | 24.06.18 23:31:05 | |
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 88 so 89 ne | 25.06.18 22:40:45 | ||
C1M | Stolín Antonín | 2008 | PZ | Loko Trutnov | 060059 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:18:02 | ||
celkem C1M: 61 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | ||
C1Ž | Mílová Terezie | 1998 | 3+ | Loko Trutnov | 060037 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:18:02 | ||
C1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 88 so 89 ne | 25.06.18 22:40:45 | |
C1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 2 | VS Tábor | 030043 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
C1Ž | Zelenková Barbora | 2001 | DS | Loko Trutnov | 060058 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:18:02 | ||
C1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 88 so 89 ne | 25.06.18 15:17:56 | |
C1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 88 so 89 ne | 25.06.18 16:47:33 | |
C1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | DM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045006 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:19:38 | |
C1Ž | Morenová Adriana | 2004 | ZS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 88 so 89 ne | 25.06.18 18:41:53 | |
C1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
C1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:53:37 | |
C1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 88 so 89 ne | 18.06.18 18:23:34 | |
C1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030046 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
C1Ž | Kleinová Štěpánka | 2005 | ZS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 88 so 89 ne | 25.06.18 15:17:56 | |
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 88 so 89 ne | 24.06.18 18:58:13 | |
C1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | ZM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:53:37 | |
C1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:07 | |
C1Ž | Švehlová Rozárie | 2008 | PZ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | ||
celkem C1Ž: 18 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Habich Karel Habich Lukáš | 1994 1991 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030031 030003 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | ||
C2M | Krofta Dominik Krofta Zdeněk | 1993 1959 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030047 030045 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | ||
C2M | Háša Michal Martin Václav | 1981 1971 | V | 2 | TJ Jiskra Bechyně TJ Bohemians Praha | 076013 001027 | 88 so 89 ne | 21.06.18 11:50:44 | |
C2M | Holý Jiří Pechlát Hynek | 1957 1971 | V | 2 | KK Rakovník Klub vodních sportů Sušice z.s. | 017007 042019 | 88 so 89 ne | 24.06.18 20:55:53 | |
C2M | Šrámek Jiří Veselý Josef | 1966 1950 | V | 2 | KK Rakovník Kanoistický klub Klatovy z.s. | 017058 036020 | 88 so 89 ne | 24.06.18 20:55:53 | |
C2M | Válek Michal Kubeš Vladimír | 1974 1961 | V | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030022 030011 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
C2M | Krejčí Hynek Krejčí Antonín | 1978 1955 | V | 3 | TJ Roztoky TJ Roztoky | 065026 065002 | 88 so 89 ne | 24.06.18 11:07:33 | |
C2M | Turner Karel Švejd Jakub | 2004 2001 | DS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice Klub vodních sportů Sušice z.s. | 023096 042008 | 88 so 89 ne | 20.06.18 21:41:34 | |
C2M | Hartl Jakub Táborský Jan | 2004 2003 | DM | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 066027 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:53:37 | |
C2M | Pípal Zbyněk Komárek Jakub | 2003 2005 | DM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL SK Vodní slalom České Budějovice | 023041 023037 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
C2M | Putzer Hynek Šedivý Jan | 2003 2003 | DM | 3 | SK Kaplice, z.s SK Vodní slalom České Budějovice | 025003 023134 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
C2M | Jiras Filip Černík Štěpán | 2005 2006 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 012007 009036 | 88 so 89 ne | 24.06.18 20:43:21 | |
C2M | Válek Michal Vaněk Matěj | 2006 2004 | ZS | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030025 030044 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
C2M | Svoboda Adam Saidl František | 2006 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 009153 | 88 so 89 ne | 23.06.18 18:40:41 | |
C2M | Hanzel Jáchym Panzer Martin | 2008 2007 | ZM | TJ Loko Plzeň TJ Loko Plzeň | 039039 039033 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:56:32 | ||
celkem C2M: 15 | |||||||||
Kategorie C2Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2Ž | Mádrová Amálie Šampalíková Klára | 2003 2004 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň TJ Bohemians Praha | 039027 039029 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:56:32 | |
celkem C2Ž: 1 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Bokrová Kristýna Martin Václav | 1991 1971 | 2 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001033 001027 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:06:42 | ||
C2X | Pospíšilová Jitka Keller Miloslav | 1989 1962 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030019 030009 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | ||
C2X | Panzerová Kateřina Habich Tomáš | 2003 1997 | 3 | TJ Loko Plzeň VS Tábor | 039020 030061 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:56:32 | ||
C2X | Boček Zdeněk Bočková Bára | 1975 2003 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 023068 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
C2X | Kratochvílová Tereza Ondřich Václav | 2003 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 024072 | 88 so 89 ne | 25.06.18 15:17:56 | |
C2X | Wendl Samuel Tesařová Hana | 2003 2004 | DM | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn SK Vodní slalom České Budějovice | 066018 023085 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:53:37 | |
C2X | Táborský Jan Hojdová Eliška | 2003 2005 | DM | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 066007 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:53:37 | |
C2X | Hartl Jakub Hojdová Markéta | 2004 2007 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 066017 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:53:37 | |
C2X | Novák Václav Riantová Marie | 2005 2006 | ZS | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030071 030068 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
C2X | Šindelářová Tereza Válek Michal | 2004 2006 | ZS | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030046 030025 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
celkem C2X: 10 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Jilma Martin | 1989 | 2 | TJ Lužnice Tábor | 078017 | 88 so 89 ne | 18.06.18 13:32:36 | ||
K1M | Pokorný Ondřej | 1987 | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023086 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | ||
K1M | Pavlík Pavel | 1998 | 2 | SK Třebechovice | 061014 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:44:31 | ||
K1M | Gotvald Robert | 1990 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043047 | 88 so 89 ne | 25.06.18 22:47:26 | ||
K1M | Vozka Aleš | 1989 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042029 | 88 so 89 ne | 26.06.18 16:25:58 | ||
K1M | Bouzek Filip | 1992 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042024 | 88 so 89 ne | 26.06.18 16:25:58 | ||
K1M | Potužák Jan | 1988 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042032 | 88 so 89 ne | 26.06.18 16:25:58 | ||
K1M | Matějka Jaroslav | 1993 | 3 | Otava Strakonice | 027023 | 88 so 89 ne | 20.06.18 07:45:31 | ||
K1M | Prchlík Michal | 1981 | V | 2 | TJ Lužnice Tábor | 078006 | 88 so 89 ne | 18.06.18 13:32:36 | |
K1M | Háša Michal | 1981 | V | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 88 so 89 ne | 21.06.18 11:50:44 | |
K1M | Záruba Martin | 1974 | V | 2 | TJ Dvůr Králové | 053026 | 88 so 89 ne | 24.06.18 21:44:47 | |
K1M | Martin Václav | 1971 | V | 2 | TJ Bohemians Praha | 001027 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:06:42 | |
K1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 88 so 89 ne | 25.06.18 14:45:34 | |
K1M | Němec Aleš | 1976 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 88 so 89 ne | 25.06.18 14:57:37 | |
K1M | Koudelka Tomáš | 1964 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024027 | 88 so 89 ne | 25.06.18 15:17:56 | |
K1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
K1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
K1M | Sajdl František | 1970 | V | 2 | TJ Loko Žatec | 052018 | 88 so 89 ne | 25.06.18 18:05:15 | |
K1M | Chod Václav | 1961 | V | 2 | VS Blovice | 033001 | 88 so 89 ne | 25.06.18 19:08:57 | |
K1M | Grossmann Petr | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039047 | 88 so 89 ne | Jen SO | 25.06.18 20:56:32 |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:56:32 | |
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039055 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:56:32 | |
K1M | Milyan Daniel | 1971 | V | 2 | TJ Loko Žatec | 052012 | 88 so 89 ne | 26.06.18 20:02:43 | |
K1M | Hek Jan | 1979 | V | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049013 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:30:24 | |
K1M | Kotrba Tomáš | 1977 | V | 3+ | TJ Lužnice Tábor | 078003 | 88 so 89 ne | 18.06.18 13:32:36 | |
K1M | Krejčí Hynek | 1978 | V | 3+ | TJ Roztoky | 065026 | 88 so 89 ne | 24.06.18 11:07:33 | |
K1M | Šrámek Jiří | 1966 | V | 3+ | KK Rakovník | 017058 | 88 so 89 ne | 24.06.18 20:55:53 | |
K1M | Velenovský Jiří | 1978 | V | 3+ | VS Tábor | 030072 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
K1M | Pártl Miroslav | 1954 | V | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024018 | 88 so 89 ne | 25.06.18 15:17:56 | |
K1M | Palouda Tomáš | 1969 | V | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024021 | 88 so 89 ne | 25.06.18 15:17:56 | |
K1M | Kraus Václav | 1961 | V | 3+ | TJ ČSAD Plzeň | 038004 | 88 so 89 ne | 25.06.18 15:20:04 | |
K1M | Stanovský Tomáš | 1972 | V | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023052 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
K1M | Pavlík Jiří | 1964 | V | 3+ | SK Třebechovice | 061021 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:44:31 | |
K1M | Koshelev Sergey | 1960 | V | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042040 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:46:31 | |
K1M | Hron Robin | 1979 | V | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014023 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:07 | |
K1M | Pazourek Pavel | 1976 | V | 3+ | TJ Jiskra Bechyně | 076004 | 88 so 89 ne | 26.06.18 16:11:36 | |
K1M | Pšenička Luděk | 1960 | V | 3+ | KK Rakovník | 017026 | 88 so 89 ne | 26.06.18 16:28:52 | |
K1M | Dodal Jan | 1953 | V | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001008 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:22:20 | |
K1M | Jilma Ivan | 1957 | V | 3 | TJ Lužnice Tábor | 078001 | 88 so 89 ne | 18.06.18 13:32:36 | |
K1M | Pražák Radek | 1972 | V | 3 | TJ Lužnice Tábor | 078012 | 88 so 89 ne | 18.06.18 13:32:36 | |
K1M | Kovařík Richard | 1959 | V | 3 | Otava Strakonice | 027012 | 88 so 89 ne | 20.06.18 07:45:31 | |
K1M | Vaněk Martin | 1971 | V | 3 | VS Tábor | 030049 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
K1M | Žatecký Jiří | 1969 | V | 3 | TJ Roztoky | 065008 | 88 so 89 ne | 25.06.18 11:20:47 | |
K1M | Zýka Petr | 1951 | V | 3 | TJ ČSAD Plzeň | 038022 | 88 so 89 ne | 25.06.18 15:20:04 | |
K1M | Marek Pavel | 1972 | V | 3 | SK Třebechovice | 061037 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:44:31 | |
K1M | Císařovský Petr | 1977 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090010 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:30:20 | |
K1M | Kulhánek Josef | 1951 | V | 3 | Delfín Jablonec | 046010 | 88 so 89 ne | 25.06.18 22:42:41 | |
K1M | Bureš Jan | 1978 | V | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042062 | 88 so 89 ne | 26.06.18 16:25:58 | |
K1M | Babouček Ondřej | 1977 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090001 | 88 so 89 ne | 26.06.18 16:29:11 | |
K1M | Cubr Filip | 2000 | DS | 2+ | TJ ČSAD Plzeň | 038008 | 88 so 89 ne | 25.06.18 15:20:04 | |
K1M | Švejd Jakub | 2001 | DS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042008 | 88 so 89 ne | 20.06.18 21:41:34 | |
K1M | Kruťa Kryštof | 2000 | DS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 | 88 so 89 ne | 25.06.18 22:47:26 | |
K1M | Nedvěd Matěj | 2001 | DS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001123 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:06:42 | |
K1M | Ondřich Václav | 2001 | DS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024072 | 88 so 89 ne | 25.06.18 15:17:56 | |
K1M | Pšenička Václav | 2001 | DS | 3+ | KK Rakovník | 017022 | 88 so 89 ne | 26.06.18 16:28:52 | |
K1M | Malý Filip | 2002 | DM | 2 | Otava Strakonice | 027031 | 88 so 89 ne | 20.06.18 07:45:31 | |
K1M | Kirchner David | 2002 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001114 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:06:42 | |
K1M | Novák Filip | 2002 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001030 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:06:42 | |
K1M | Čepička Ladislav | 2003 | DM | 2 | TJ ČSAD Plzeň | 038014 | 88 so 89 ne | 25.06.18 15:20:04 | |
K1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
K1M | Putzer Hynek | 2003 | DM | 2 | SK Kaplice, z.s | 025003 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
K1M | Šedivý Jan | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023134 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039050 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:56:32 | |
K1M | Táborský Jan | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:53:37 | |
K1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:18:02 | |
K1M | Hynek Pavel | 2003 | DM | 3+ | TJ Semily | 059012 | 88 so 89 ne | 18.06.18 08:54:09 | |
K1M | Volf Matěj | 2003 | DM | 3+ | VS Tábor | 030064 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
K1M | Suk Jakub | 2002 | DM | 3+ | Loko Trutnov | 060053 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:18:02 | |
K1M | Hajduch Jaroslav | 2004 | ZS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090030 | 88 so 89 ne | 20.06.18 07:45:31 | |
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | ZS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 88 so 89 ne | 20.06.18 21:41:34 | |
K1M | Turner Karel | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 88 so 89 ne | 20.06.18 21:41:34 | |
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:06:42 | |
K1M | Novák Václav | 2005 | ZS | 2 | VS Tábor | 030071 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 88 so 89 ne | 25.06.18 15:17:56 | |
K1M | Šedivý Vít | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
K1M | Šimák Jakub | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023050 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | ZS | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 88 so 89 ne | 25.06.18 18:05:15 | |
K1M | Chochola Ondřej | 2004 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014078 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:07 | |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:07 | |
K1M | Semerád Adam | 2004 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:30:24 | |
K1M | Škop Jáchym | 2005 | ZS | 3+ | Otava Strakonice | 027017 | 88 so 89 ne | 20.06.18 07:45:31 | |
K1M | Hadraba Martin | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090014 | 88 so 89 ne | 20.06.18 07:54:24 | |
K1M | Slavík Vojtěch | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 88 so 89 ne | 22.06.18 08:05:36 | |
K1M | Sopek Milan | 2004 | ZS | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042010 | 88 so 89 ne | 22.06.18 10:24:51 | |
K1M | Rendón Enrique | 2005 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001023 | 88 so 89 ne | 23.06.18 15:45:52 | |
K1M | Čmejrek Cyril | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009140 | 88 so 89 ne | 25.06.18 13:28:15 | |
K1M | Komárek Jakub | 2005 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 033009 | 88 so 89 ne | 25.06.18 19:08:57 | |
K1M | Egert Tomáš | 2004 | ZS | 3+ | KK Rakovník | 017003 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:20:22 | |
K1M | Strasser Marek | 2004 | ZS | 3+ | TJ Loko Žatec | 052025 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:33:33 | |
K1M | Novák Matěj | 2004 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030039 | 88 so 89 ne | 26.06.18 20:27:56 | |
K1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:18:02 | |
K1M | Stolín Adam | 2005 | ZS | 3+ | Loko Trutnov | 060046 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:18:02 | |
K1M | Pištora Michal | 2005 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049029 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:30:24 | |
K1M | Štembera Dominik | 2004 | ZS | 3 | TJ Lužnice Tábor | 078022 | 88 so 89 ne | 18.06.18 13:32:36 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001111 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:06:42 | |
K1M | Vejnar Samuel | 2005 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 88 so 89 ne | 25.06.18 15:17:56 | |
K1M | Bombic Erik | 2005 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023079 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
K1M | Salák Petr | 2004 | ZS | 3 | VS Blovice | 033004 | 88 so 89 ne | 25.06.18 19:08:57 | |
K1M | Jiras Filip | 2005 | ZS | 3 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:09:11 | |
K1M | Císařovský Adam | 2005 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090016 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:27:32 | |
K1M | Štembera Jakub | 2004 | ZS | TJ Lužnice Tábor | 078023 | 88 so 89 ne | 18.06.18 13:32:36 | ||
K1M | Švejd Jáchym | 2007 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 | 88 so 89 ne | 20.06.18 21:41:34 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 88 so 89 ne | 24.06.18 20:43:21 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZM | 2 | VS Tábor | 030034 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
K1M | Marek Kryštof | 2006 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049067 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:30:24 | |
K1M | Kárník Tadeáš | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 88 so 89 ne | 07.06.18 21:00:33 | |
K1M | Saidl František | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009153 | 88 so 89 ne | 23.06.18 18:40:41 | |
K1M | Pollert Antonín | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 88 so 89 ne | 23.06.18 22:38:40 | |
K1M | Zvolský Kristian Ladislav | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009161 | 88 so 89 ne | 23.06.18 22:38:40 | |
K1M | Svoboda Adam | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 88 so 89 ne | 24.06.18 23:31:05 | |
K1M | Novák Matouš | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030024 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
K1M | Válek Michal | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030025 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
K1M | Hauck Marek | 2007 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045019 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:19:38 | |
K1M | Bohatý Oto | 2007 | ZM | 3+ | SK Třebechovice | 011088 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:44:31 | |
K1M | Míka Hynek | 2006 | ZM | 3+ | TJ Bohemians Praha | 026001 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:52:22 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:56:32 | |
K1M | Babouček Antonín | 2007 | ZM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090039 | 88 so 89 ne | 26.06.18 16:28:10 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:30:24 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:30:24 | |
K1M | Kutek Michal | 2006 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 012087 | 88 so 89 ne | 19.06.18 08:17:23 | |
K1M | Škop Jan | 2007 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027016 | 88 so 89 ne | 20.06.18 07:45:31 | |
K1M | Vraný Matěj | 2006 | ZM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090007 | 88 so 89 ne | 24.06.18 08:56:59 | |
K1M | Pechlát Adam | 2007 | ZM | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 88 so 89 ne | 25.06.18 14:45:34 | |
K1M | Novotný Petr | 2006 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 88 so 89 ne | 25.06.18 15:17:56 | |
K1M | Kasper Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 88 so 89 ne | 25.06.18 15:17:56 | |
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 88 so 89 ne | 25.06.18 15:17:56 | |
K1M | Druska Vojtěch | 2006 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023021 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
K1M | Hotový Václav | 2006 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023057 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
K1M | Kolář Jakub | 2006 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023058 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052060 | 88 so 89 ne | 25.06.18 18:05:15 | |
K1M | Sladovník Jakub | 2006 | ZM | 3 | SK Domeček Soběslav | 026002 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:52:22 | |
K1M | Šustr Vojtěch | 2006 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014075 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:07 | |
K1M | Pollert Jonáš | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 | 88 so 89 ne | 26.06.18 16:05:04 | |
K1M | Honzík Jáchym | 2009 | PZ | Otava Strakonice | 027052 | 88 so 89 ne | 20.06.18 07:45:31 | ||
K1M | Pinkava Matyáš | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 88 so 89 ne | 20.06.18 15:29:05 | ||
K1M | Horák David | 2009 | PZ | Wild Water Canoe Club FROL | 090025 | 88 so 89 ne | 20.06.18 21:39:00 | ||
K1M | Uhlík Jan | 2008 | PZ | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 88 so 89 ne | 21.06.18 11:50:44 | ||
K1M | Plas Tobiáš | 2008 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009093 | 88 so 89 ne | 21.06.18 12:04:02 | ||
K1M | Petřík Marek | 2008 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 88 so 89 ne | 21.06.18 12:09:45 | ||
K1M | Král Matěj | 2008 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009047 | 88 so 89 ne | 21.06.18 13:00:24 | ||
K1M | Martin Jakub | 2009 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001107 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:06:42 | ||
K1M | Cardoselli Lucas | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009188 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:06:42 | ||
K1M | Pelikán Martin | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009189 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:06:42 | ||
K1M | Kopeček Jakub | 2011 | PZ | VS Tábor | 030012 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | ||
K1M | Riant Antonín | 2010 | PZ | VS Tábor | 030040 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | ||
K1M | Velenovský Vojtěch | 2008 | PZ | VS Tábor | 030074 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | ||
K1M | Svoboda Šimon | 2008 | PZ | TJ DUKLA Praha | 010112 | 88 so 89 ne | 25.06.18 12:46:07 | ||
K1M | Slušný Vojtěch | 2008 | PZ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010115 | 88 so 89 ne | 25.06.18 12:46:07 | ||
K1M | Plocek Matyáš Jan | 2008 | PZ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023064 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | ||
K1M | Grossmann Lukáš | 2008 | PZ | TJ Loko Plzeň | 039038 | 88 so 89 ne | Jen SO | 25.06.18 20:56:32 | |
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | PZ | TJ Loko Plzeň | 039039 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:56:32 | ||
K1M | Táborský Vojtěch | 2010 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:53:38 | ||
K1M | Vejvančický Pavel | 2009 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066019 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:53:38 | ||
K1M | Kliment Tomáš | 2008 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:53:38 | ||
K1M | Kvapil Matěj | 2009 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 88 so 89 ne | 25.06.18 22:40:45 | ||
K1M | Kareš Samuel | 2009 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049023 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:30:24 | ||
celkem K1M: 158 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Zárubová Michaela | 1986 | 2 | TJ Dvůr Králové | 053008 | 88 so 89 ne | 24.06.18 21:44:47 | ||
K1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | ||
K1Ž | Pokorná Iva | 1985 | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023084 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | ||
K1Ž | Purgerová Šárka | 1984 | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023117 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | ||
K1Ž | Vaňková Kristýna | 1991 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014040 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:07 | ||
K1Ž | Bokrová Kristýna | 1991 | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001033 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:06:42 | ||
K1Ž | Habichová Polesná Jitka | 1990 | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039058 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:56:32 | ||
K1Ž | Kudějová Kristýna | 1988 | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014053 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:07 | ||
K1Ž | Mulačová Marta | 1986 | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 097012 | 88 so 89 ne | 25.06.18 23:20:41 | ||
K1Ž | Pšeničková Jana | 1998 | 3+ | KK Rakovník | 017023 | 88 so 89 ne | 26.06.18 16:28:52 | ||
K1Ž | Galušková Anna | 1970 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042003 | 88 so 89 ne | Start pouze v sobotu | 20.06.18 21:41:34 |
K1Ž | Bačáková Radka | 1983 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009101 | 88 so 89 ne | 25.06.18 12:39:24 | |
K1Ž | Černá Lucie | 1977 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047013 | 88 so 89 ne | 25.06.18 14:57:37 | |
K1Ž | Benešová Marie | 1961 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042012 | 88 so 89 ne | 25.06.18 18:57:10 | |
K1Ž | Haucková Ilona | 1978 | V | 2 | KVS Hradec Králové | 045036 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:19:38 | |
K1Ž | Lagnerová Jana | 1959 | V | 2 | SK Domeček Soběslav | 026010 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:52:22 | |
K1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 88 so 89 ne | 25.06.18 22:40:45 | |
K1Ž | Chvostová Ivana | 1983 | V | 3+ | Otava Strakonice | 027001 | 88 so 89 ne | 20.06.18 07:45:31 | |
K1Ž | Přibylová Karolína | 1978 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034016 | 88 so 89 ne | 23.06.18 14:38:28 | |
K1Ž | Borská Alena | 1976 | V | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001067 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:22:20 | |
K1Ž | Nováková Marcela | 1974 | V | 3 | VS Tábor | 030070 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
K1Ž | Kubátová Anna | 1960 | V | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036009 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:08:43 | ||
K1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 2+ | VS Tábor | 030043 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
K1Ž | Brotánková Petra | 2001 | DS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039015 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:56:32 | |
K1Ž | Zelenková Barbora | 2001 | DS | 3+ | Loko Trutnov | 060058 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:18:02 | |
K1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 88 so 89 ne | 25.06.18 16:47:33 | |
K1Ž | Bočková Bára | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023068 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
K1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045006 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:19:38 | |
K1Ž | Hrdličková Sára | 2003 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014015 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:07 | |
K1Ž | Mádrová Amálie | 2003 | DM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039027 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:56:32 | |
K1Ž | Honzíková Lucie | 2003 | DM | 3 | Otava Strakonice | 027013 | 88 so 89 ne | 20.06.18 07:45:31 | |
K1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | ZS | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
K1Ž | Sedláková Magdalena | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009099 | 88 so 89 ne | 12.06.18 20:27:19 | |
K1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 88 so 89 ne | 18.06.18 18:23:34 | |
K1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030046 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
K1Ž | Tesařová Hana | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023085 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
K1Ž | Morenová Adriana | 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 88 so 89 ne | 25.06.18 18:43:41 | |
K1Ž | Šampalíková Klára | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 039029 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:56:32 | |
K1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:53:38 | |
K1Ž | Pechlátová Nikola | 2004 | ZS | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042041 | 88 so 89 ne | 25.06.18 14:45:34 | |
K1Ž | Tkadlecová Kateřina | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014076 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:07 | |
K1Ž | Honzíková Eva | 2005 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027008 | 88 so 89 ne | 20.06.18 07:45:31 | |
K1Ž | Galušková Bára | 2006 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042006 | 88 so 89 ne | 20.06.18 21:41:34 | |
K1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 88 so 89 ne | 24.06.18 18:58:13 | |
K1Ž | Šrétrová Amálie | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:07 | |
K1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | ZM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:53:38 | |
K1Ž | Heková Natálie | 2006 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049063 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:30:24 | |
K1Ž | Riantová Marie | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030068 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | |
K1Ž | Bočková Kateřina | 2007 | ZM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023007 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | |
K1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:07 | |
K1Ž | Beerová Anežka | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049066 | 88 so 89 ne | 26.06.18 21:30:24 | |
K1Ž | Kylbergerová Iva | 2007 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027003 | 88 so 89 ne | 20.06.18 07:45:31 | |
K1Ž | Žatecká Taťána | 2007 | ZM | 3 | TJ Roztoky | 065014 | 88 so 89 ne | 25.06.18 11:20:47 | |
K1Ž | Chocholová Veronika | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014079 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:07 | |
K1Ž | Sakalová Magdaléna | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:07 | |
K1Ž | Sakalová Markéta | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:07 | |
K1Ž | Riantová Anežka | 2008 | PZ | VS Tábor | 030067 | 88 so 89 ne | 25.06.18 10:40:53 | ||
K1Ž | Šimáková Anna | 2008 | PZ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023065 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | ||
K1Ž | Švehlová Rozárie | 2008 | PZ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 88 so 89 ne | 25.06.18 17:12:15 | ||
K1Ž | Petriková Barbora | 2008 | PZ | TJ Loko Žatec | 052046 | 88 so 89 ne | 25.06.18 18:05:15 | ||
K1Ž | Jirasová Klára | 2008 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011094 | 88 so 89 ne | 25.06.18 20:53:51 | ||
K1Ž | Šrétrová Štěpánka | 2009 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049038 | 88 so 89 ne | 25.06.18 21:47:07 | ||
celkem K1Ž: 62 | |||||||||
počty C1M: 61 C1Ž: 18 C2M: 15 C2Ž: 1 C2X: 10 K1M: 158 K1Ž: 62 celkem: 325 |