- 84 23.06.2018 sobota, 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L., startovné: mládež 50,- dospělí 0,-
- 85 24.06.2018 neděle, 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L., startovné: mládež 50,- dospělí 0,-
23.06.2018 - 24.06.2018, TJ DUKLA Praha
on-line přihlašování od 25.04.2018 12:00:00 do 20.06.2018 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Mrázek Jakub | 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 84 so 85 ne | 25.05.18 02:56:24 | |
C1M | Větrovský Tomáš | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009016 | 84 so 85 ne | 05.06.18 13:34:02 | |
C1M | Urban Michal | 2004 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 84 so 85 ne | 11.06.18 10:55:47 | |
C1M | Pollert Jan | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 84 so 85 ne | 15.06.18 22:06:45 | |
C1M | Jiras Filip | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 84 so 85 ne | 17.06.18 19:17:02 | |
C1M | Beier Matouš | 2004 | ZS | 2 | Loko Trutnov | 060047 | 84 so 85 ne | 17.06.18 21:02:42 | |
C1M | Rašner Karel | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 84 so 85 ne | 19.06.18 14:31:30 | |
C1M | Hartl Jakub | 2004 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 | 84 so 85 ne | 19.06.18 21:36:07 | |
C1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 84 so 85 ne | 20.06.18 06:37:35 | |
C1M | Šedivý Vít | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 84 so 85 ne | 20.06.18 07:15:37 | |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:39 | |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 84 so 85 ne | 06.06.18 09:03:00 | |
C1M | Drábek Matyáš | 2005 | ZS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045022 | 84 so 85 ne | 12.06.18 19:46:06 | |
C1M | Heger Jonáš | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045021 | 84 so 85 ne | 12.06.18 19:46:06 | |
C1M | Indruch Matěj | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045012 | 84 so 85 ne | 12.06.18 19:46:06 | |
C1M | Šťastný Matěj | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057075 | 84 so 85 ne | 19.06.18 16:08:56 | |
C1M | Válek Michal | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030025 | 84 so 85 ne | 20.06.18 06:37:35 | |
C1M | Prüher Vojtěch | 2006 | ZM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 | 84 so 85 ne | 20.06.18 07:15:37 | |
C1M | Pollert Jáchym | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 84 so 85 ne | 20.06.18 11:59:02 | |
C1M | Hric Ondřej | 2004 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:39 | |
C1M | Kosík Dan | 2004 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:39 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:39 | |
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:39 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:39 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:39 | |
C1M | Saidl František | 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009153 | 84 so 85 ne | 12.06.18 19:08:07 | |
C1M | Svoboda Adam | 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 84 so 85 ne | 18.06.18 11:56:06 | |
C1M | Plášil Hynek | 2006 | ZM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057086 | 84 so 85 ne | 19.06.18 16:08:56 | |
C1M | Štercl Dominik | 2005 | ZS | 3 | TJ DUKLA Praha | 012083 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
C1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
C1M | Voneš Jakub | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
C1M | Kudrna Josef | 2004 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011093 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:03:57 | |
C1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:39 | |
C1M | Foltín Šimon | 2006 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011049 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | ||
celkem C1M: 34 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Kneblová Klára | 2005 | ZS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:39 | |
C1Ž | Morenová Adriana | 2004 | ZS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 84 so 85 ne | 14.06.18 21:00:49 | |
C1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:39 | |
C1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 84 so 85 ne | 16.06.18 15:56:03 | |
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 84 so 85 ne | 17.06.18 21:57:10 | |
C1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 84 so 85 ne | 19.06.18 21:36:07 | |
C1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 84 so 85 ne | 20.06.18 07:15:37 | |
C1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
C1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 84 so 85 ne | 22.05.18 09:02:37 | |
C1Ž | Daňková Anna | 2004 | ZS | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129007 | 84 so 85 ne | 11.06.18 10:55:47 | |
C1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030046 | 84 so 85 ne | 20.06.18 06:37:35 | |
C1Ž | Střílková Jana | 2004 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
C1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
celkem C1Ž: 14 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Jiras Filip Černík Štěpán | 2005 2006 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 012007 009036 | 84 so 85 ne | 17.06.18 19:17:02 | |
C2M | Beier Alva Beier Matouš | 2005 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice Loko Trutnov | 057157 060047 | 84 so 85 ne | 17.06.18 21:02:42 | |
C2M | Prüher Vojtěch Šedivý Vít | 2006 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 023135 | 84 so 85 ne | 20.06.18 07:15:37 | |
C2M | Pollert Jáchym Pechač Jonáš | 2004 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 009149 | 84 so 85 ne | 20.06.18 11:59:02 | |
C2M | Mráka Jan Gabrlík Jakub | 2004 2004 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 119152 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
C2M | Heger Jonáš Indruch Matěj | 2006 2006 | ZM | 3 | KVS Hradec Králové KVS Hradec Králové | 045021 045012 | 84 so 85 ne | 12.06.18 19:46:06 | |
C2M | Capalini Daniel Venc Štěpán | 2005 2004 | ZS | 3 | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 012061 012066 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:03:57 | |
C2M | Popelka Petr Valášek Jan | 2005 2005 | ZS | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011047 011042 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | ||
celkem C2M: 8 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Janů Veronika Novák Matyáš | 2005 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 119076 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
C2X | Červenková Amélie Ondruš Mario | 2005 2005 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 009133 | 84 so 85 ne | 17.05.18 13:02:41 | |
C2X | Hansgutová Monika Štýbnar Vojtěch | 2005 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 119197 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
celkem C2X: 3 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Mrázek Jakub | 2004 | ZS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 84 so 85 ne | 25.05.18 02:56:24 | |
K1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 84 so 85 ne | 11.06.18 10:55:47 | |
K1M | Urban Michal | 2004 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 84 so 85 ne | 11.06.18 10:55:47 | |
K1M | Hajduch Jaroslav | 2004 | ZS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090030 | 84 so 85 ne | 11.06.18 15:18:22 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 84 so 85 ne | 18.06.18 09:49:42 | |
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | ZS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 84 so 85 ne | 18.06.18 20:59:42 | |
K1M | Švejd Jáchym | 2007 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 | 84 so 85 ne | 18.06.18 20:59:42 | |
K1M | Turner Karel | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 84 so 85 ne | 18.06.18 20:59:42 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 84 so 85 ne | 19.06.18 11:34:57 | |
K1M | Rašner Karel | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 84 so 85 ne | 19.06.18 14:31:30 | |
K1M | Jinek Hugo | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 | 84 so 85 ne | 19.06.18 15:38:28 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZM | 2 | VS Tábor | 030034 | 84 so 85 ne | 20.06.18 06:37:35 | |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 84 so 85 ne | 20.06.18 06:37:35 | |
K1M | Novák Václav | 2005 | ZS | 2 | VS Tábor | 030071 | 84 so 85 ne | 20.06.18 06:37:35 | |
K1M | Šimák Jakub | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023050 | 84 so 85 ne | 20.06.18 07:15:37 | |
K1M | Stanovský Jakub | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023048 | 84 so 85 ne | 20.06.18 07:15:37 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | ZS | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 84 so 85 ne | 20.06.18 14:49:56 | |
K1M | Bízek Marek | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012076 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
K1M | Zach Radovan | 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011055 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 84 so 85 ne | 20.06.18 19:33:34 | |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 84 so 85 ne | 20.06.18 20:52:59 | |
K1M | Hrňák Jáchym | 2004 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014067 | 84 so 85 ne | 20.06.18 20:52:59 | |
K1M | Chochola Ondřej | 2004 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014078 | 84 so 85 ne | 20.06.18 20:52:59 | |
K1M | Marek Kryštof | 2006 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049067 | 84 so 85 ne | 20.06.18 23:42:27 | |
K1M | Semerád Adam | 2004 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 84 so 85 ne | 20.06.18 23:42:27 | |
K1M | Capalini Daniel | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012061 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:03:57 | |
K1M | Kudrna Josef | 2004 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011093 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:03:57 | |
K1M | Venc Štěpán | 2004 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012066 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:03:57 | |
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1M | Ondruš Mario | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009133 | 84 so 85 ne | 17.05.18 13:02:41 | |
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 84 so 85 ne | 22.05.18 09:02:37 | |
K1M | Sobotka Adam | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103001 | 84 so 85 ne | 22.05.18 09:02:37 | |
K1M | Saidl František | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009153 | 84 so 85 ne | 04.06.18 07:32:32 | |
K1M | Slavík Vojtěch | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 84 so 85 ne | 06.06.18 09:03:00 | |
K1M | Jahoda Jakub | 2004 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090022 | 84 so 85 ne | 11.06.18 22:48:44 | |
K1M | Hauck Marek | 2007 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045019 | 84 so 85 ne | 12.06.18 19:46:06 | |
K1M | Pollert Antonín | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 84 so 85 ne | 15.06.18 22:06:45 | |
K1M | Pollert Jan | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 84 so 85 ne | 15.06.18 22:06:45 | |
K1M | Bohatý Oto | 2007 | ZM | 3+ | SK Třebechovice | 011088 | 84 so 85 ne | 16.06.18 15:56:03 | |
K1M | Rendón Enrique | 2005 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001023 | 84 so 85 ne | 17.06.18 19:12:39 | |
K1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 84 so 85 ne | 17.06.18 21:02:42 | |
K1M | Stolín Adam | 2005 | ZS | 3+ | Loko Trutnov | 060046 | 84 so 85 ne | 17.06.18 21:02:42 | |
K1M | Juda Štěpán | 2004 | ZS | 3+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010108 | 84 so 85 ne | 18.06.18 08:32:26 | |
K1M | Svoboda Adam | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 84 so 85 ne | 18.06.18 11:56:06 | |
K1M | Čmejrek Cyril | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009140 | 84 so 85 ne | 18.06.18 20:16:12 | |
K1M | Švejd Jan | 2004 | ZS | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042022 | 84 so 85 ne | 18.06.18 20:59:42 | |
K1M | Manas Adam | 2004 | ZS | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047012 | 84 so 85 ne | 19.06.18 11:31:31 | |
K1M | Babouček Antonín | 2007 | ZM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090039 | 84 so 85 ne | 19.06.18 11:36:14 | |
K1M | Jiřík Matěj | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057025 | 84 so 85 ne | 19.06.18 16:08:56 | |
K1M | Němec Radek | 2004 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057036 | 84 so 85 ne | 19.06.18 16:08:56 | |
K1M | Novák Matouš | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030024 | 84 so 85 ne | 20.06.18 06:37:35 | |
K1M | Válek Michal | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030025 | 84 so 85 ne | 20.06.18 06:37:35 | |
K1M | Komárek Jakub | 2005 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 84 so 85 ne | 20.06.18 07:15:37 | |
K1M | Novotný David | 2005 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023029 | 84 so 85 ne | 20.06.18 07:15:37 | |
K1M | Hadraba Martin | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090014 | 84 so 85 ne | 20.06.18 07:50:02 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 033009 | 84 so 85 ne | 20.06.18 09:09:53 | |
K1M | Burger Jáchym | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009050 | 84 so 85 ne | 20.06.18 10:29:23 | |
K1M | Milyan Daniel | 2006 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014101 | 84 so 85 ne | 20.06.18 14:49:56 | |
K1M | Strasser Marek | 2004 | ZS | 3+ | TJ Loko Žatec | 052025 | 84 so 85 ne | 20.06.18 14:49:56 | |
K1M | Zvolský Kristian Ladislav | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009161 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:19:40 | |
K1M | Hluchý Vilém | 2006 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011045 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
K1M | Körner Adam | 2004 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011061 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
K1M | Kuchař Antonín | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011057 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
K1M | Petr Lukáš | 2004 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011048 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
K1M | Popelka Petr | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011047 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
K1M | Štercl Dominik | 2005 | ZS | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012083 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
K1M | Štibrányi David | 2004 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011068 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
K1M | Taraba Matyáš | 2004 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 011070 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
K1M | Valášek Jan | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
K1M | Voneš Jakub | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
K1M | Strnad Ondřej | 2004 | ZS | 3+ | Vodní sporty Desná | 128016 | 84 so 85 ne | 20.06.18 18:28:14 | |
K1M | Pechač Jonáš | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 | 84 so 85 ne | 20.06.18 19:11:06 | |
K1M | Sedlařík Adam | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014073 | 84 so 85 ne | 20.06.18 20:52:59 | |
K1M | Lžičař David | 2004 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090006 | 84 so 85 ne | 20.06.18 21:43:41 | |
K1M | Benda Jan | 2005 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049006 | 84 so 85 ne | 20.06.18 23:42:27 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 84 so 85 ne | 20.06.18 23:42:27 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 84 so 85 ne | 20.06.18 23:42:27 | |
K1M | Pištora Michal | 2005 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049029 | 84 so 85 ne | 20.06.18 23:42:27 | |
K1M | Hric Ondřej | 2004 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1M | Jaroš Michael | 2006 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119171 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1M | Kosík Dan | 2004 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1M | Střílka Richard | 2006 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1M | Stropek Tobiáš | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121007 | 84 so 85 ne | 25.05.18 02:56:24 | |
K1M | Kovář Filip | 2006 | ZM | 3 | KK Opava | 121017 | 84 so 85 ne | 25.05.18 02:56:24 | |
K1M | Loun Matěj Václav | 2004 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129040 | 84 so 85 ne | 11.06.18 10:55:47 | |
K1M | Plášil Hynek | 2006 | ZM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057086 | 84 so 85 ne | 19.06.18 16:08:56 | |
K1M | Krbec Ondřej | 2004 | ZS | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066023 | 84 so 85 ne | 19.06.18 21:36:07 | |
K1M | Kořínek Vojtěch | 2004 | ZS | 3 | Delfín Jablonec | 046049 | 84 so 85 ne | 19.06.18 22:04:50 | |
K1M | Císařovský Adam | 2005 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090016 | 84 so 85 ne | 20.06.18 09:33:54 | |
K1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 84 so 85 ne | 20.06.18 10:42:47 | |
K1M | Pollert Jonáš | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 | 84 so 85 ne | 20.06.18 11:59:02 | |
K1M | Petříček Adam | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052026 | 84 so 85 ne | 20.06.18 14:49:56 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052060 | 84 so 85 ne | 20.06.18 14:49:56 | |
K1M | Bandas Matěj | 2006 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011069 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
K1M | Foltín Šimon | 2006 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011049 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
K1M | Jeřábek Tomáš | 2004 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011073 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001111 | 84 so 85 ne | 20.06.18 19:33:34 | |
K1M | Klimeš Vít | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014034 | 84 so 85 ne | 20.06.18 20:52:59 | |
K1M | Mojžiš Matyáš | 2004 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014062 | 84 so 85 ne | 20.06.18 20:52:59 | |
K1M | Šustr Vojtěch | 2006 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014075 | 84 so 85 ne | 20.06.18 20:52:59 | |
K1M | Novotný Ondřej | 2005 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049069 | 84 so 85 ne | 20.06.18 23:42:27 | |
K1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1M | Pomajbík Filip | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119187 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1M | Kindl Ferdinand | 2004 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009039 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:37:38 | |
K1M | Baar Dominik | 2007 | ZM | KK Opava | 121061 | 84 so 85 ne | 25.05.18 02:56:24 | ||
K1M | Předota Kristián | 2006 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011066 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | ||
K1M | Schiff Tomáš | 2005 | ZS | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011077 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | ||
celkem K1M: 117 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | ZS | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 84 so 85 ne | 20.06.18 07:15:37 | |
K1Ž | Kneblová Klára | 2005 | ZS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1Ž | Červenková Amélie | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 | 84 so 85 ne | 17.05.18 13:02:41 | |
K1Ž | Mrázková Klára | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 84 so 85 ne | 25.05.18 02:56:24 | |
K1Ž | Daňková Anna | 2004 | ZS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129007 | 84 so 85 ne | 11.06.18 10:55:47 | |
K1Ž | Fabianová Anna | 2007 | ZM | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 84 so 85 ne | 11.06.18 22:22:12 | |
K1Ž | Součková Lucie | 2004 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045024 | 84 so 85 ne | 12.06.18 19:46:06 | |
K1Ž | Sedláková Magdalena | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009099 | 84 so 85 ne | 12.06.18 20:25:03 | |
K1Ž | Morenová Adriana | 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 84 so 85 ne | 14.06.18 21:02:58 | |
K1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 84 so 85 ne | 16.06.18 15:56:03 | |
K1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 84 so 85 ne | 17.06.18 21:57:10 | |
K1Ž | Pavelková Markéta | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012084 | 84 so 85 ne | 18.06.18 08:32:26 | |
K1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 84 so 85 ne | 18.06.18 18:21:43 | |
K1Ž | Galušková Bára | 2006 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042006 | 84 so 85 ne | 18.06.18 20:59:42 | |
K1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 84 so 85 ne | 19.06.18 21:36:07 | |
K1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | ZM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 84 so 85 ne | 19.06.18 21:36:07 | |
K1Ž | Kolářová Markéta | 2005 | ZS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090033 | 84 so 85 ne | 19.06.18 21:44:17 | |
K1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030046 | 84 so 85 ne | 20.06.18 06:37:35 | |
K1Ž | Tesařová Hana | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023085 | 84 so 85 ne | 20.06.18 07:15:37 | |
K1Ž | Kleinová Štěpánka | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 84 so 85 ne | 20.06.18 10:11:17 | |
K1Ž | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 2 | Vodní sporty Desná | 128015 | 84 so 85 ne | 20.06.18 18:28:14 | |
K1Ž | Šrétrová Amálie | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 84 so 85 ne | 20.06.18 20:52:59 | |
K1Ž | Heková Natálie | 2006 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049063 | 84 so 85 ne | 20.06.18 23:42:27 | |
K1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 84 so 85 ne | 22.05.18 09:02:37 | |
K1Ž | Šefčíková Anastázie | 2004 | ZS | 3+ | KK Opava | 121006 | 84 so 85 ne | 25.05.18 02:56:24 | |
K1Ž | Štěpánková Julie | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045033 | 84 so 85 ne | 12.06.18 19:46:06 | |
K1Ž | Bundová Simona | 2004 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057008 | 84 so 85 ne | 19.06.18 16:08:56 | |
K1Ž | Riantová Marie | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030068 | 84 so 85 ne | 20.06.18 06:37:35 | |
K1Ž | Burgerová Ester | 2004 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090019 | 84 so 85 ne | 20.06.18 10:29:23 | |
K1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | ZS | 3+ | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 84 so 85 ne | 20.06.18 10:42:47 | |
K1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 84 so 85 ne | 20.06.18 16:45:11 | |
K1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 84 so 85 ne | 20.06.18 20:52:59 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1Ž | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1Ž | Střílková Jana | 2004 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
K1Ž | Štěpánková Stella | 2006 | ZM | 3 | KVS Hradec Králové | 117321 | 84 so 85 ne | 12.06.18 19:46:06 | |
K1Ž | Horáková Ela | 2006 | ZM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090009 | 84 so 85 ne | 12.06.18 21:21:01 | |
K1Ž | Jurajdová Simona | 2007 | ZM | 3 | Vodní sporty Desná | 128006 | 84 so 85 ne | 20.06.18 18:28:14 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 84 so 85 ne | 21.06.18 22:06:40 | |
celkem K1Ž: 44 | |||||||||
počty C1M: 34 C1Ž: 14 C2M: 8 C2X: 3 K1M: 117 K1Ž: 44 celkem: 220 |