• 84  23.06.2018 sobota, 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L., startovné: mládež 50,-   dospělí 0,-
  • 85  24.06.2018 neděle, 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L., startovné: mládež 50,-   dospělí 0,-
23.06.2018 - 24.06.2018, DUKLA Brandýs
on-line přihlašování od 25.04.2018 12:00:00 do 20.06.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  84 so
 85 ne
05.06.18 13:34:02
C1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  84 so
 85 ne
11.06.18 10:55:47
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  84 so
 85 ne
15.06.18 22:06:45
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  84 so
 85 ne
17.06.18 19:17:02
C1MBeier Matouš2004ZS2Loko Trutnov060047  84 so
 85 ne
17.06.18 21:02:42
C1MHartl Jakub2004ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  84 so
 85 ne
19.06.18 21:36:07
C1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  84 so
 85 ne
20.06.18 06:37:35
C1MŠedivý Vít2004ZS2SK VS Č. Budějovice023135  84 so
 85 ne
20.06.18 07:15:37
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:39
C1MMrázek Jakub2004ZS3+KK Opava121103  84 so
 85 ne
25.05.18 02:56:24
C1MDrábek Matyáš2005ZS3+KVS Hradec Králové045022  84 so
 85 ne
12.06.18 19:46:06
C1MHeger Jonáš2006ZM3+KVS Hradec Králové045021  84 so
 85 ne
12.06.18 19:46:06
C1MIndruch Matěj2006ZM3+KVS Hradec Králové045012  84 so
 85 ne
12.06.18 19:46:06
C1MRašner Karel2004ZS3+KK Postřelmov185007  84 so
 85 ne
19.06.18 14:31:30
C1MPollert Jáchym2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009136  84 so
 85 ne
20.06.18 11:59:02
C1MKosík Dan2004ZS3+UP Olomouc119173  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:39
C1MMalý Vojtěch2006ZM3+UP Olomouc119191  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:39
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009151  84 so
 85 ne
06.06.18 09:03:00
C1MSaidl František2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009153  84 so
 85 ne
12.06.18 19:08:07
C1MSvoboda Adam2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009119  84 so
 85 ne
18.06.18 11:56:06
C1MŠťastný Matěj2005ZS3TJ Syntesia Pardubice057075  84 so
 85 ne
19.06.18 16:08:56
C1MPlášil Hynek2006ZM3TJ Syntesia Pardubice057086  84 so
 85 ne
19.06.18 16:08:56
C1MVálek Michal2006ZM3VS Tábor030025  84 so
 85 ne
20.06.18 06:37:35
C1MPrüher Vojtěch2006ZM3SK VS Č. Budějovice023071  84 so
 85 ne
20.06.18 07:15:37
C1MŠtercl Dominik2005ZS3KK Brandýs nad Labem011043  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
C1MVenc Ondřej2007ZM3KK Brandýs nad Labem011022  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
C1MVoneš Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011065  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
C1MKudrna Josef2004ZS3DUKLA Brandýs012073  84 so
 85 ne
21.06.18 22:03:57
C1MHric Ondřej2004ZS3UP Olomouc119092  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:39
C1MRetek Toman2007ZM3UP Olomouc119188  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:39
C1MRetek Václav2007ZM3UP Olomouc119189  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:39
C1MStřílka Richard2006ZM3UP Olomouc119180  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:39
C1MSvoboda Ondřej2006ZM3UP Olomouc119190  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:39
C1MFoltín Šimon2006ZMKK Brandýs nad Labem011049  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
celkem C1M: 34    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKneblová Klára2005ZS2+UP Olomouc119064  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:39
C1ŽMorenová Adriana2004ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009096  84 so
 85 ne
14.06.18 21:00:49
C1ŽErlová Natálie2006ZM2Univerzitní sportovní klub Praha009019  84 so
 85 ne
17.06.18 21:57:10
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:39
C1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  84 so
 85 ne
22.05.18 09:02:37
C1ŽDaňková Anna2004ZS3+TJ Šumperk z.s.129007  84 so
 85 ne
11.06.18 10:55:47
C1ŽSamková Olga2005ZS3+SK Třebechovice061039  84 so
 85 ne
16.06.18 15:56:03
C1ŽHojdová Eliška2005ZS3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  84 so
 85 ne
19.06.18 21:36:07
C1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023017  84 so
 85 ne
20.06.18 07:15:37
C1ŽRetková Anna2005ZS3+UP Olomouc119005  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
C1ŽŠindelářová Tereza2004ZS3VS Tábor030046  84 so
 85 ne
20.06.18 06:37:35
C1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3UP Olomouc119176  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
C1ŽMalá Magdaléna2007ZM3UP Olomouc119192  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
C1ŽStřílková Jana2004ZS3UP Olomouc119181  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
celkem C1Ž: 14    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MBeier Alva
Beier Matouš
2005
2004
ZS2Loko Trutnov
Loko Trutnov
060054
060047
 84 so
 85 ne
17.06.18 21:02:42
C2MPrüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
ZS2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023135
 84 so
 85 ne
20.06.18 07:15:37
C2MCapalini Daniel
Venc Štěpán
2005
2004
ZS2DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012061
012066
 84 so
 85 ne
21.06.18 22:03:57
C2MMráka Jan
Gabrlík Jakub
2004
2004
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119154
119152
 84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
C2MHeger Jonáš
Indruch Matěj
2006
2006
ZM3KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
045021
045012
 84 so
 85 ne
12.06.18 19:46:06
C2MJiras Filip
Černík Štěpán
2005
2006
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009130
009036
 84 so
 85 ne
17.06.18 19:17:02
C2MPollert Jáchym
Pechač Jonáš
2004
2004
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009136
009149
 84 so
 85 ne
20.06.18 11:59:02
C2MPopelka Petr
Valášek Jan
2005
2005
ZSKK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011047
011042
 84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
celkem C2M: 8    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XČervenková Amélie
Ondruš Mario
2005
2005
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009138
009133
 84 so
 85 ne
17.05.18 13:02:41
C2XJanů Veronika
Novák Matyáš
2005
2005
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119137
119076
 84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
C2XHansgutová Monika
Štybnar Vojtěch
2005
2005
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119207
119197
 84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
celkem C2X: 3    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  84 so
 85 ne
17.05.18 13:02:41
K1MMrázek Jakub2004ZS2KK Opava121103  84 so
 85 ne
25.05.18 02:56:24
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  84 so
 85 ne
11.06.18 10:55:47
K1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  84 so
 85 ne
11.06.18 10:55:47
K1MHajduch Jaroslav2004ZS2Otava Strakonice027010  84 so
 85 ne
11.06.18 15:18:22
K1MGaluška Zdeněk2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  84 so
 85 ne
18.06.18 20:59:42
K1MŠvejd Jáchym2007ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  84 so
 85 ne
18.06.18 20:59:42
K1MTurner Karel2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  84 so
 85 ne
18.06.18 20:59:42
K1MFuriš Eduard2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  84 so
 85 ne
19.06.18 11:34:57
K1MRašner Karel2004ZS2KK Postřelmov185007  84 so
 85 ne
19.06.18 14:31:30
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  84 so
 85 ne
19.06.18 15:38:28
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  84 so
 85 ne
20.06.18 06:37:35
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  84 so
 85 ne
20.06.18 06:37:35
K1MŠimák Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023050  84 so
 85 ne
20.06.18 07:15:37
K1MStanovský Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023048  84 so
 85 ne
20.06.18 07:15:37
K1MSvoboda Martin2005ZS2TJ Loko Žatec052034  84 so
 85 ne
20.06.18 14:49:56
K1MBízek Marek2005ZS2KK Brandýs nad Labem011026  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2Bohemians Praha001106  84 so
 85 ne
20.06.18 19:33:34
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  84 so
 85 ne
20.06.18 20:52:59
K1MHrňák Jáchym2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  84 so
 85 ne
20.06.18 20:52:59
K1MChochola Ondřej2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014078  84 so
 85 ne
20.06.18 20:52:59
K1MMarek Kryštof2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  84 so
 85 ne
20.06.18 23:42:27
K1MSemerád Adam2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  84 so
 85 ne
20.06.18 23:42:27
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  84 so
 85 ne
21.06.18 22:03:57
K1MKudrna Josef2004ZS2DUKLA Brandýs012073  84 so
 85 ne
21.06.18 22:03:57
K1MVenc Štěpán2004ZS2DUKLA Brandýs012066  84 so
 85 ne
21.06.18 22:03:57
K1MGabrlík Jakub2004ZS2UP Olomouc119152  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1MMráka Jan2004ZS2UP Olomouc119154  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1MDziadek Marek2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103017  84 so
 85 ne
22.05.18 09:02:37
K1MSobotka Adam2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103001  84 so
 85 ne
22.05.18 09:02:37
K1MSaidl František2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009153  84 so
 85 ne
04.06.18 07:32:32
K1MSlavík Vojtěch2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009151  84 so
 85 ne
06.06.18 09:03:00
K1MHauck Marek2007ZM3+KVS Hradec Králové045019  84 so
 85 ne
12.06.18 19:46:06
K1MPollert Antonín2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009022  84 so
 85 ne
15.06.18 22:06:45
K1MPollert Jan2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009129  84 so
 85 ne
15.06.18 22:06:45
K1MBohatý Oto2007ZM3+SK Třebechovice061038  84 so
 85 ne
16.06.18 15:56:03
K1MEnrigue Rendó2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009003  84 so
 85 ne
17.06.18 19:12:39
K1MBeier Alva2005ZS3+Loko Trutnov060054  84 so
 85 ne
17.06.18 21:02:42
K1MStolín Adam2005ZS3+Loko Trutnov060046  84 so
 85 ne
17.06.18 21:02:42
K1MJuda Štěpán2004ZS3+SK VS Karbo Benátky010108  84 so
 85 ne
18.06.18 08:32:26
K1MČerník Štěpán2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009036  84 so
 85 ne
18.06.18 09:49:42
K1MČmejrek Cyril2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009140  84 so
 85 ne
18.06.18 20:16:12
K1MŠvejd Jan2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042022  84 so
 85 ne
18.06.18 20:59:42
K1MManas Adam2004ZS3+TJ DNT VS Kadaň047012  84 so
 85 ne
19.06.18 11:31:31
K1MJiřík Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057025  84 so
 85 ne
19.06.18 16:08:56
K1MNovák Matouš2006ZM3+VS Tábor030024  84 so
 85 ne
20.06.18 06:37:35
K1MVálek Michal2006ZM3+VS Tábor030025  84 so
 85 ne
20.06.18 06:37:35
K1MNovák Václav2005ZS3+VS Tábor030071  84 so
 85 ne
20.06.18 06:37:35
K1MKomárek Jakub2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023037  84 so
 85 ne
20.06.18 07:15:37
K1MNovotný David2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023029  84 so
 85 ne
20.06.18 07:15:37
K1MHadraba Martin2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009074  84 so
 85 ne
20.06.18 07:50:02
K1MVránek Jan2004ZS3+VS Blovice033009  84 so
 85 ne
20.06.18 09:09:53
K1MStrasser Marek2004ZS3+TJ Loko Žatec052025  84 so
 85 ne
20.06.18 14:49:56
K1MHluchý Vilém2006ZM3+KK Brandýs nad Labem011045  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MKörner Adam2004ZS3+KK Brandýs nad Labem011061  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MKuchař Antonín2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011057  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MPetr Lukáš2004ZS3+KK Brandýs nad Labem011048  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MPopelka Petr2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011047  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MŠtercl Dominik2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011043  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MŠtibrányi David2004ZS3+KK Brandýs nad Labem011068  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MValášek Jan2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011042  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MVenc Ondřej2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011022  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MVoneš Jakub2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011065  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MStrnad Ondřej2004ZS3+Vodní sporty Desná128016  84 so
 85 ne
20.06.18 18:28:14
K1MPechač Jonáš2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009149  84 so
 85 ne
20.06.18 19:11:06
K1MBenda Jan2005ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049006  84 so
 85 ne
20.06.18 23:42:27
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  84 so
 85 ne
20.06.18 23:42:27
K1MSemerád Jakub2006ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  84 so
 85 ne
20.06.18 23:42:27
K1MHric Ondřej2004ZS3+UP Olomouc119092  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1MKosík Dan2004ZS3+UP Olomouc119173  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1MRetek Toman2007ZM3+UP Olomouc119188  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1MRetek Václav2007ZM3+UP Olomouc119189  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1MStřílka Richard2006ZM3+UP Olomouc119180  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1MŠotek Adam2005ZS3+UP Olomouc119118  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1MŠtybnar Vojtěch2005ZS3+UP Olomouc119197  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1MStropek Tobiáš2007ZM3KK Opava121007  84 so
 85 ne
25.05.18 02:56:24
K1MKovář Filip2006ZM3KK Opava121017  84 so
 85 ne
25.05.18 02:56:24
K1MLoun Matěj2004ZS3TJ Šumperk z.s.129040  84 so
 85 ne
11.06.18 10:55:47
K1MJahoda Jakub2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009002  84 so
 85 ne
11.06.18 22:48:44
K1MSvoboda Adam2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009119  84 so
 85 ne
18.06.18 11:56:06
K1MBabouček Antonín2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009069  84 so
 85 ne
19.06.18 11:36:14
K1MNěmec Radek2004ZS3TJ Syntesia Pardubice057036  84 so
 85 ne
19.06.18 16:08:56
K1MPlášil Hynek2006ZM3TJ Syntesia Pardubice057086  84 so
 85 ne
19.06.18 16:08:56
K1MKrbec Ondřej2004ZS3Vodácký oddíl Horšovský Týn066023  84 so
 85 ne
19.06.18 21:36:07
K1MKořínek Vojtěch2004ZS3Delfín Jablonec046049  84 so
 85 ne
19.06.18 22:04:50
K1MCísařovský Adam2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009076  84 so
 85 ne
20.06.18 09:33:54
K1MBurger Jáchym2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009050  84 so
 85 ne
20.06.18 10:29:23
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  84 so
 85 ne
20.06.18 10:42:47
K1MPollert Jonáš2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009113  84 so
 85 ne
20.06.18 11:59:02
K1MMilyan Daniel2006ZM3TJ Loko Žatec052022  84 so
 85 ne
20.06.18 14:49:56
K1MPetříček Adam2007ZM3TJ Loko Žatec052026  84 so
 85 ne
20.06.18 14:49:56
K1MSynek Přemysl2007ZM3TJ Loko Žatec052060  84 so
 85 ne
20.06.18 14:49:56
K1MZvolský Kristián2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009161  84 so
 85 ne
20.06.18 16:19:40
K1MBandas Matěj2006ZM3KK Brandýs nad Labem011069  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MFoltín Šimon2006ZM3KK Brandýs nad Labem011049  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MJeřábek Tomáš2004ZS3KK Brandýs nad Labem011073  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MTaraba Matyáš2004ZS3KK Brandýs nad Labem011070  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MPelikán Václav2005ZS3Bohemians Praha001111  84 so
 85 ne
20.06.18 19:33:34
K1MKlimeš Vít2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  84 so
 85 ne
20.06.18 20:52:59
K1MSedlařík Adam2005ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014073  84 so
 85 ne
20.06.18 20:52:59
K1MŠustr Vojtěch2006ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014075  84 so
 85 ne
20.06.18 20:52:59
K1MLžičař David2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009046  84 so
 85 ne
20.06.18 21:43:41
K1MNovotný Ondřej2005ZS3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049069  84 so
 85 ne
20.06.18 23:42:27
K1MPištora Michal2005ZS3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049029  84 so
 85 ne
20.06.18 23:42:27
K1MJaroš Michael2006ZM3UP Olomouc119171  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1MKutín Filip2007ZM3UP Olomouc119218  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1MMalý Vojtěch2006ZM3UP Olomouc119191  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1MPomajbík Filip2006ZM3UP Olomouc119187  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1MSvoboda Ondřej2006ZM3UP Olomouc119190  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1MKindl Ferdinand2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009039  84 so
 85 ne
21.06.18 22:37:38
K1MBaar Dominik2007ZMKK Opava121061  84 so
 85 ne
25.05.18 02:56:24
K1MPředota Kristián2006ZMKK Brandýs nad Labem011066  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MSchiff Tomáš2005ZSKK Brandýs nad Labem011077  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1MMojžíš Matyáš2004ZSTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014062  84 so
 85 ne
20.06.18 20:52:59
celkem K1M: 117    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽKneblová Klára2005ZS2+UP Olomouc119064  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  84 so
 85 ne
17.05.18 13:02:41
K1ŽFabianová Anna2007ZM2VK Tzunami Ostrava118017  84 so
 85 ne
11.06.18 22:22:12
K1ŽSoučková Lucie2004ZS2KVS Hradec Králové045024  84 so
 85 ne
12.06.18 19:46:06
K1ŽMorenová Adriana2004ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009096  84 so
 85 ne
14.06.18 21:02:58
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  84 so
 85 ne
16.06.18 15:56:03
K1ŽErlová Natálie2006ZM2Univerzitní sportovní klub Praha009019  84 so
 85 ne
17.06.18 21:57:10
K1ŽPavelková Markéta2005ZS2SK VS Karbo Benátky010107  84 so
 85 ne
18.06.18 08:32:26
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  84 so
 85 ne
18.06.18 18:21:43
K1ŽGalušková Bára2006ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  84 so
 85 ne
18.06.18 20:59:42
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  84 so
 85 ne
19.06.18 21:36:07
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  84 so
 85 ne
19.06.18 21:36:07
K1ŽŠindelářová Tereza2004ZS2VS Tábor030046  84 so
 85 ne
20.06.18 06:37:35
K1ŽTesařová Hana2004ZS2SK VS Č. Budějovice023085  84 so
 85 ne
20.06.18 07:15:37
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2SK VS Č. Budějovice023017  84 so
 85 ne
20.06.18 07:15:37
K1ŽKleinová Štěpánka2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024059  84 so
 85 ne
20.06.18 10:11:17
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014011  84 so
 85 ne
20.06.18 20:52:59
K1ŽHeková Natálie2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  84 so
 85 ne
20.06.18 23:42:27
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  84 so
 85 ne
22.05.18 09:02:37
K1ŽMrázková Klára2006ZM3+KK Opava121035  84 so
 85 ne
25.05.18 02:56:24
K1ŽŠefčíková Anastázie2004ZS3+KK Opava121006  84 so
 85 ne
25.05.18 02:56:24
K1ŽDaňková Anna2004ZS3+TJ Šumperk z.s.129007  84 so
 85 ne
11.06.18 10:55:47
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009099  84 so
 85 ne
12.06.18 20:25:03
K1ŽBundová Simona2004ZS3+TJ Syntesia Pardubice057008  84 so
 85 ne
19.06.18 16:08:56
K1ŽKolářová Markéta2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009023  84 so
 85 ne
19.06.18 21:44:17
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS3+SKK Vysoké Mýto064055  84 so
 85 ne
20.06.18 10:42:47
K1ŽRutarová Kateřina2005ZS3+Vodní sporty Desná128015  84 so
 85 ne
20.06.18 18:28:14
K1ŽHoráková Julie2006ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  84 so
 85 ne
20.06.18 20:52:59
K1ŽHansgutová Monika2005ZS3+UP Olomouc119207  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3+UP Olomouc119176  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1ŽNovosadová Eliška2005ZS3+UP Olomouc119206  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1ŽStřílková Jana2004ZS3+UP Olomouc119181  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1ŽVrbová Marie2007ZM3+UP Olomouc119198  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
K1ŽŠtěpánková Julie2006ZM3KVS Hradec Králové045033  84 so
 85 ne
12.06.18 19:46:06
K1ŽŠtěpánková Stella2006ZM3KVS Hradec Králové045034  84 so
 85 ne
12.06.18 19:46:06
K1ŽHoráková Ela2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009109  84 so
 85 ne
12.06.18 21:21:01
K1ŽRiantová Marie2006ZM3VS Tábor030068  84 so
 85 ne
20.06.18 06:37:35
K1ŽBurgerová Ester2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009179  84 so
 85 ne
20.06.18 10:29:23
K1ŽNekolná Žofie2006ZM3KK Brandýs nad Labem011034  84 so
 85 ne
20.06.18 16:45:11
K1ŽJurajdová Simona2007ZM3Vodní sporty Desná128006  84 so
 85 ne
20.06.18 18:28:14
K1ŽMalá Magdaléna2007ZM3UP Olomouc119192  84 so
 85 ne
21.06.18 22:06:40
celkem K1Ž: 44    
počty C1M: 34   C1Ž: 14   C2M: 8   C2X: 3   K1M: 117   K1Ž: 44     celkem: 220