• 81  16.06.2018 sobota, XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 82  17.06.2018 neděle, XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
16.06.2018 - 17.06.2018, KK Rakovník
on-line přihlašování od 10.05.2018 00:00:00 do 13.06.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MKarásek Petr19861Univerzitní sportovní klub Praha009018  81 so
 82 ne
12.06.18 22:59:50
C1MJícha Dušan1982V2TJ Sokol Písek080008  81 so
 82 ne
11.05.18 21:00:10
C1MKremr Patrik1972V2Univerzitní sportovní klub Praha009108  81 so
 82 ne
21.05.18 18:30:06
C1MVácha Viktor19852KK Rakovník017056  81 so
 82 ne
23.05.18 10:10:23
C1MJiras Marek1976V2Univerzitní sportovní klub Praha009095  81 so
 82 ne
31.05.18 19:45:34
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  81 so
 82 ne
31.05.18 19:45:34
C1MPollert Jaroslav1971V2Univerzitní sportovní klub Praha009060  81 so
 82 ne
31.05.18 19:45:34
C1MVětrovský Jiří1966V2Sport Zbraslav095002  81 so
 82 ne
05.06.18 13:26:26
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  81 so
 82 ne
05.06.18 13:29:32
C1MKubeš Vladimír1961V2VS Tábor030011  81 so
 82 ne
11.06.18 12:13:52
C1MHák Jiří1952V2Loko Trutnov060002  81 so
 82 ne
12.06.18 08:25:43
C1MHauck Marek1977V2KVS Hradec Králové045035  81 so
 82 ne
12.06.18 20:14:40
C1MKučera Tomáš1970V2Raft klub Trója097021  81 so
 82 ne
12.06.18 21:55:13
C1MGürtler Adam2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009143  81 so
 82 ne
13.06.18 17:25:48
C1MŠedivý Vít2004ZS2SK VS Č. Budějovice023135  81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
C1MPrüher Jakub1968V2SK VS Č. Budějovice023088  81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
C1MKuna Alois1960V2SK VS Č. Budějovice023059  81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
C1MNováček Michal1977V2TJ SK Hubertus KV034025  81 so
 82 ne
13.06.18 19:56:28
C1MJanoušek Viktor2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009125  81 so
 82 ne
13.06.18 21:15:21
C1MŠerý Michal1971V3+C.K. Rožátov088003  81 so
 82 ne
27.05.18 07:48:50
C1MPollert Jáchym2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009136  81 so
 82 ne
31.05.18 19:45:34
C1MPšenička Václav2001DS3+KK Rakovník017022  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
C1MPšenička Luděk1960V3+KK Rakovník017026  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
C1MHeger Jonáš2006ZM3+KVS Hradec Králové045021  81 so
 82 ne
12.06.18 20:14:40
C1MŠedivý Jan2003DM3+SK VS Č. Budějovice023134  81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
C1MMulač Oldřich1961V3+TJ SK Hubertus KV034020  81 so
 82 ne
13.06.18 19:56:28
C1MSmetánka Radek1976V3+TJ SK Hubertus KV034022  81 so
 82 ne
13.06.18 19:56:28
C1MKeš Miroslav1967V3+SK Domeček Soběslav026020  81 so
 82 ne
13.06.18 20:36:38
C1MFilipi Robert1964V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  81 so
 82 ne
13.06.18 23:41:41
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009151  81 so
 82 ne
06.06.18 08:58:15
C1MPeterka Vít1969V3KK Rakovník017025  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
C1MSvoboda Adam2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009119  81 so
 82 ne
10.06.18 21:43:32
C1MKočí Martin19913TJ Ohře Klášterec048081  81 so
 82 ne
11.06.18 20:38:12
C1MSaidl František2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009153  81 so
 82 ne
12.06.18 19:02:06
C1MPrüher Vojtěch2006ZM3SK VS Č. Budějovice023071  81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
C1MŠrámek Jaroslav1957V3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043068  81 so
 82 ne
13.06.18 23:41:41
C1MKruťa Kryštof2000DS3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  81 so
 82 ne
13.06.18 23:41:41
C1MHeger Kryštof1992KK Rakovník017037  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
celkem C1M: 39    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽRůžičková Kateřina2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009120  81 so
 82 ne
11.06.18 05:50:38
C1ŽErlová Natálie2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009019  81 so
 82 ne
07.06.18 21:46:00
C1ŽKremrová Adéla2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009034  81 so
 82 ne
12.06.18 17:49:18
celkem C1Ž: 3    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MKašpar Martin
Klimuškin Pavel
1967
1964
V1SK Žižkov
Kotva Bráník
008010
077003
 81 so
 82 ne
13.06.18 21:10:04
C2MJiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
V2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009095
009060
 81 so
 82 ne
31.05.18 19:45:34
C2MHolý Jiří
Pechlát Hynek
1957
1971
V2KK Rakovník
Klub vodních sportů Sušice z.s.
017007
042019
 81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
C2MPrüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
ZS2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023135
 81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
C2MJindrák Petr
Větrovský Jiří
1969
1966
V2Technika Praha
Sport Zbraslav
007041
095002
 81 so
 82 ne
13.06.18 21:30:13
C2MJiras Filip
Černík Štěpán
2005
2006
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009130
009036
 81 so
 82 ne
31.05.18 19:45:34
C2MPollert Jáchym
Pechač Jonáš
2004
2004
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009136
009149
 81 so
 82 ne
31.05.18 19:45:34
C2MPeterka Vít
Minařík Miroslav
1969
1955
V3KK Rakovník
KK Rakovník
017025
017020
 81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
C2MHeger Mikuláš
Heger Kryštof
1990
1992
3KK Rakovník
KK Rakovník
017036
017037
 81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
C2MHanuš Jiří
Marek Matyáš
2002
2003
DM3SK Třebechovice
SK Třebechovice
061041
061025
 81 so
 82 ne
13.06.18 23:21:40
celkem C2M: 10    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XKruťa Kryštof
Houšková Kateřina
2000
2003
DS3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
043013
043014
 81 so
 82 ne
13.06.18 23:41:41
celkem C2X: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MBílý Petr1981V1Univerzitní sportovní klub Praha009006  81 so
 82 ne
13.06.18 15:44:51
K1MHorák David1976V2Klub Larse Heletága091008  81 so
 82 ne
27.05.18 18:12:23
K1MPeterka Adam19962KK Rakovník017027  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
K1MPeterka Jáchym19982KK Rakovník017028  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
K1MVejvoda Vojtěch19992KK Rakovník017042  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
K1MHeger Kryštof19922KK Rakovník017037  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
K1MFrencl Josef2002DM2Univerzitní sportovní klub Praha009134  81 so
 82 ne
07.06.18 22:19:17
K1MHouska Jan2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009123  81 so
 82 ne
07.06.18 22:29:59
K1MPechlát Hynek1971V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  81 so
 82 ne
10.06.18 13:40:58
K1MCubr Filip2000DS2TJ ČSAD Plzeň038008  81 so
 82 ne
10.06.18 16:41:25
K1MČepička Ladislav2003DM2TJ ČSAD Plzeň038014  81 so
 82 ne
10.06.18 16:41:25
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  81 so
 82 ne
10.06.18 20:28:47
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  81 so
 82 ne
10.06.18 20:43:46
K1MKoshelev Sergey1960V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042040  81 so
 82 ne
10.06.18 21:26:12
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  81 so
 82 ne
11.06.18 12:13:52
K1MJančar Filip1976V2Kotva Bráník077018  81 so
 82 ne
11.06.18 12:28:36
K1MHajduch Jaroslav2004ZS2Otava Strakonice027010  81 so
 82 ne
11.06.18 15:17:14
K1MSaal Štěpán2001DS2Delfín Jablonec046048  81 so
 82 ne
11.06.18 21:26:47
K1MJuda Mikuláš2003DM2SK VS Karbo Benátky010109  81 so
 82 ne
12.06.18 10:18:02
K1MSahula Matěj2003DM2SK VS Karbo Benátky010102  81 so
 82 ne
12.06.18 10:18:02
K1MStránský Daniel2002DM2SK VS Karbo Benátky010103  81 so
 82 ne
12.06.18 10:18:02
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  81 so
 82 ne
12.06.18 15:14:11
K1MChod Václav1961V2VS Blovice033001  81 so
 82 ne
12.06.18 20:49:29
K1MTroch Petr1971V2TJ Dvůr Králové053021  81 so
 82 ne
12.06.18 21:49:49
K1MZáruba Martin1974V2TJ Dvůr Králové053026  81 so
 82 ne
12.06.18 21:49:49
K1MŠedivý Jan2003DM2SK VS Č. Budějovice023134  81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
K1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
K1MRezek Tomáš2001DS2SK VS Č. Budějovice023162  81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
K1MŠimák Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023050  81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
K1MMulač Viktor1975V2SK VS Č. Budějovice023028  81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
K1MTůma Martin1972V2TJ SK Hubertus KV034026  81 so
 82 ne
13.06.18 19:56:28
K1MLepík Filip1976V2TJ SK Hubertus KV034017  81 so
 82 ne
13.06.18 19:56:28
K1MProcházka Miloš1954V2TJ SK Hubertus KV034036  81 so
 82 ne
13.06.18 19:56:28
K1MHavránek Jakub2002DM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049064  81 so
 82 ne
13.06.18 21:26:18
K1MKlement Maxim2001DS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049019  81 so
 82 ne
13.06.18 21:26:18
K1MSemerád Adam2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  81 so
 82 ne
13.06.18 21:26:18
K1MJindrák Petr1969V2Technika Praha007041  81 so
 82 ne
13.06.18 21:30:13
K1MOutrata Jindřich1970V2TJ Syntesia Pardubice057033  81 so
 82 ne
13.06.18 23:19:29
K1MHanuš Jiří2002DM2SK Třebechovice061041  81 so
 82 ne
13.06.18 23:21:40
K1MJeremiaš Jan19852SK Třebechovice061008  81 so
 82 ne
13.06.18 23:21:40
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  81 so
 82 ne
13.06.18 23:21:40
K1MMěchura Jiří19872SK Třebechovice061020  81 so
 82 ne
13.06.18 23:21:40
K1MPavlík Jiří1964V2SK Třebechovice061021  81 so
 82 ne
13.06.18 23:21:40
K1MPavlík Pavel19982SK Třebechovice061014  81 so
 82 ne
13.06.18 23:21:40
K1MFilipi Robert1964V2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  81 so
 82 ne
13.06.18 23:41:41
K1MPuškarčuk Aleš19892SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043015  81 so
 82 ne
13.06.18 23:41:41
K1MDolista Jan19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014005  81 so
 82 ne
14.06.18 11:41:41
K1MHrňák Jáchym2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  81 so
 82 ne
14.06.18 11:41:41
K1MNeugebauer Roman1965V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014096  81 so
 82 ne
14.06.18 11:41:41
K1MPrell Pavel1976V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014017  81 so
 82 ne
14.06.18 11:41:41
K1MŘejha Jiří1981V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014048  81 so
 82 ne
14.06.18 11:41:41
K1MOndruš Mikuláš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009127  81 so
 82 ne
14.06.18 11:50:25
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  81 so
 82 ne
14.06.18 11:50:25
K1MČerník Štěpán2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009036  81 so
 82 ne
01.06.18 19:18:24
K1MSlavík Vojtěch2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009151  81 so
 82 ne
06.06.18 08:58:15
K1MHeger Mikuláš19903+KK Rakovník017036  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
K1MŠrámek Jiří1966V3+KK Rakovník017058  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
K1MPšenička Luděk1960V3+KK Rakovník017026  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
K1MPšenička Václav2001DS3+KK Rakovník017022  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
K1MSaidl František2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009153  81 so
 82 ne
09.06.18 23:17:31
K1MKraus Václav1961V3+TJ ČSAD Plzeň038004  81 so
 82 ne
10.06.18 16:41:25
K1MČmejrek Cyril2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009140  81 so
 82 ne
11.06.18 07:13:29
K1MKulhánek Josef1951V3+Delfín Jablonec046010  81 so
 82 ne
11.06.18 21:26:47
K1MKořínek Martin1977V3+Delfín Jablonec046006  81 so
 82 ne
11.06.18 21:26:47
K1MPechač Jonáš2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009149  81 so
 82 ne
11.06.18 22:44:58
K1MAdášek Alois2002DM3+SK VS Karbo Benátky010111  81 so
 82 ne
12.06.18 10:18:02
K1MJuda Štěpán2004ZS3+SK VS Karbo Benátky010108  81 so
 82 ne
12.06.18 10:18:02
K1MPrüher Jakub1968V3+SK VS Č. Budějovice023088  81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
K1MNovotný David2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023029  81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
K1MKomárek Jakub2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023037  81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
K1MZifčák Štefan1977V3+SK VS Č. Budějovice023034  81 so
 82 ne
13.06.18 18:25:43
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  81 so
 82 ne
13.06.18 21:26:18
K1MMarek Kryštof2006ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  81 so
 82 ne
13.06.18 21:26:18
K1MSemerád Jakub2006ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  81 so
 82 ne
13.06.18 21:26:18
K1MVyhnánek Jiří1974V3+Technika Praha007034  81 so
 82 ne
13.06.18 23:20:24
K1MBohatý Oto2007ZM3+SK Třebechovice061038  81 so
 82 ne
13.06.18 23:21:40
K1MKruťa Kryštof2000DS3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  81 so
 82 ne
13.06.18 23:41:41
K1MCísařovský Petr1977V3Klub Larse Heletága091010  81 so
 82 ne
27.05.18 18:12:23
K1MCísařovský Adam2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009076  81 so
 82 ne
27.05.18 18:19:48
K1MPollert Jonáš2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009113  81 so
 82 ne
31.05.18 19:45:34
K1MEgert Tomáš2004ZS3KK Rakovník017003  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
K1MHeger Miroslav1955V3KK Rakovník017038  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
K1MJára Leoš1974V3KK Rakovník017041  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
K1MBabouček Antonín2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009069  81 so
 82 ne
08.06.18 14:27:28
K1MEnrigue Rendó2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009003  81 so
 82 ne
10.06.18 21:21:52
K1MSvoboda Adam2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009119  81 so
 82 ne
10.06.18 21:43:32
K1MKlimuškin Šimon19953Kotva Bráník077014  81 so
 82 ne
11.06.18 12:28:36
K1MHadraba Martin2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009074  81 so
 82 ne
11.06.18 17:25:21
K1MKořínek Vojtěch2004ZS3Delfín Jablonec046049  81 so
 82 ne
11.06.18 21:26:47
K1MKindl Ferdinand2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009039  81 so
 82 ne
11.06.18 22:37:59
K1MJahoda Jakub2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009002  81 so
 82 ne
11.06.18 22:46:49
K1MLžičař David2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009046  81 so
 82 ne
12.06.18 19:36:58
K1MHauck Marek2007ZM3KVS Hradec Králové045019  81 so
 82 ne
12.06.18 20:14:40
K1MBurger Jáchym2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009050  81 so
 82 ne
12.06.18 20:35:52
K1MPetříček Adam2007ZM3TJ Loko Žatec052026  81 so
 82 ne
12.06.18 21:59:49
K1MSynek Přemysl2007ZM3TJ Loko Žatec052060  81 so
 82 ne
12.06.18 21:59:49
K1MNovotný Ondřej2005ZS3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049069  81 so
 82 ne
13.06.18 21:26:18
K1MŠustr Vojtěch2006ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014075  81 so
 82 ne
14.06.18 11:41:41
K1MKárník Tadeáš2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009029  81 so
 82 ne
14.06.18 11:50:25
K1MSuchý Jakub1981VSokol Trója086003  81 so
 82 ne
13.06.18 13:22:24
celkem K1M: 102    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽNeugebauerová Anna Marie2002DM2+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014065  81 so
 82 ne
14.06.18 11:41:41
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  81 so
 82 ne
17.05.18 10:39:12
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  81 so
 82 ne
17.05.18 10:39:12
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  81 so
 82 ne
21.05.18 18:30:06
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  81 so
 82 ne
11.06.18 05:50:38
K1ŽKofroňová Zuzana2002DM2SK VS Karbo Benátky010009  81 so
 82 ne
12.06.18 10:18:02
K1ŽPavelková Markéta2005ZS2SK VS Karbo Benátky010107  81 so
 82 ne
12.06.18 10:18:02
K1ŽHaucková Gabriela2002DM2KVS Hradec Králové045006  81 so
 82 ne
12.06.18 20:14:40
K1ŽBačáková Radka1983V2Univerzitní sportovní klub Praha009101  81 so
 82 ne
13.06.18 08:19:36
K1ŽTůmová Veronika2006ZM2TJ SK Hubertus KV034027  81 so
 82 ne
13.06.18 19:56:28
K1ŽVeselá Linda1980V2Technika Praha007035  81 so
 82 ne
13.06.18 23:20:24
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  81 so
 82 ne
13.06.18 23:21:40
K1ŽBednářová Anna2002DM2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043006  81 so
 82 ne
13.06.18 23:41:41
K1ŽHoušková Kateřina2003DM2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043014  81 so
 82 ne
13.06.18 23:41:41
K1ŽHrdličková Sára2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  81 so
 82 ne
14.06.18 11:41:41
K1ŽMachutová Iva2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  81 so
 82 ne
14.06.18 11:41:41
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014011  81 so
 82 ne
14.06.18 11:41:41
K1ŽErlová Natálie2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009019  81 so
 82 ne
07.06.18 21:46:00
K1ŽPechlátová Nikola2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042041  81 so
 82 ne
10.06.18 13:40:58
K1ŽNováčková Michala19843+SK VS Karbo Benátky010012  81 so
 82 ne
12.06.18 10:18:02
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009099  81 so
 82 ne
12.06.18 20:10:05
K1ŽKolářová Markéta2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009023  81 so
 82 ne
12.06.18 20:19:28
K1ŽHoráková Julie2006ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  81 so
 82 ne
14.06.18 11:41:41
K1ŽHoráková Ela2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009109  81 so
 82 ne
27.05.18 18:10:01
K1ŽKohoutová Lenka1974V3KK Rakovník017057  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
K1ŽKuhnová Anežka19983KK Rakovník017001  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
K1ŽŠejvlová Lenka1973V3KK Rakovník017002  81 so
 82 ne
07.06.18 13:21:49
K1ŽBurgerová Ester2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009179  81 so
 82 ne
12.06.18 20:35:52
K1ŽBeerová Anežka2007ZM3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049066  81 so
 82 ne
13.06.18 21:26:18
K1ŽTykalová Jana1968V3TJ Ohře Klášterec048072  81 so
 82 ne
13.06.18 22:57:12
K1ŽTkadlecová Kateřina2005ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014076  81 so
 82 ne
14.06.18 11:41:41
K1ŽBrabcová Alžběta1989Sokol Trója086002  81 so
 82 ne
13.06.18 13:22:24
K1ŽBarešová Kateřina1991Sokol Trója086001  81 so
 82 ne
13.06.18 13:22:24
celkem K1Ž: 33    
počty C1M: 39   C1Ž: 3   C2M: 10   C2X: 1   K1M: 102   K1Ž: 33     celkem: 188

Zahraniční závodníci

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1ŽPleshkova Daria
2004
ZSRUS Russian Federation
Saint-Petersburg
 81 so
 82 ne
10.06.18 07:42:26
K1ŽFedchenko Karina
2004
ZSRUS Russian Federation
Saint-Petersburg
 81 so
 82 ne
10.06.18 07:42:26
K1ŽSherbina Alisa
2004
ZSRUS Russian Federation
Saint-Petersburg
 81 so
 82 ne
10.06.18 07:42:26
K1ŽLogacheva Taisia
2005
ZSRUS Russian Federation
Saint-Petersburg
 81 so
 82 ne
10.06.18 07:42:26
celkem K1W: 4    
počty zahraničních závodníků K1Ž: 4     celkem : 4
Celkové součty: C1M: 39   C1Ž: 3   C2M: 10   C2X: 1   K1M: 102   K1Ž: 37     celkem : 192