- 56 19.05.2018 sobota, Slalom na Paraplíčku, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 57 20.05.2018 neděle, Slalom na Paraplíčku, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
19.05.2018 - 20.05.2018, Klub kanoistiky Železný Brod z.s.
on-line přihlašování od 12.04.2018 00:00:00 do 15.05.2018 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Gotvald Robert | 1990 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043047 | 56 so 57 ne | 14.05.18 22:40:01 | ||
C1M | Vrba Vojtěch | 1994 | 3 | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055010 | 56 so 57 ne | 16.05.18 18:10:14 | ||
C1M | Miller Jan | 1997 | TJ Turnov | 062001 | 56 so 57 ne | 14.05.18 20:36:45 | |||
C1M | Havlíček Jan | 1982 | V | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009021 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:13:33 | |
C1M | Vorel Zdeněk | 1974 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057044 | 56 so 57 ne | 15.05.18 00:31:19 | |
C1M | Hajský Stanislav | 1969 | V | 2 | TJ Semily | 059016 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:07:53 | |
C1M | Bačina Jan | 1973 | V | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043056 | 56 so 57 ne | 14.05.18 22:40:01 | |
C1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 56 so 57 ne | 15.05.18 22:17:11 | |
C1M | Polívka Karel | 1978 | V | 3+ | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055034 | 56 so 57 ne | 16.05.18 18:10:14 | |
C1M | Foltín Marek | 1973 | V | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011010 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
C1M | Tunka Zdeněk | 1957 | V | 3 | Delfín Jablonec | 046023 | 56 so 57 ne | 15.05.18 11:10:01 | |
C1M | Benhák Jiří | 1956 | V | 3 | Delfín Jablonec | 046031 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:56:43 | |
C1M | Kruťa Kryštof | 2000 | DS | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 | 56 so 57 ne | 14.05.18 22:40:01 | |
C1M | Janoušek Viktor | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009125 | 56 so 57 ne | 14.05.18 21:06:41 | |
C1M | Drábek Matyáš | 2005 | ZS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045022 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:07:47 | |
C1M | Stolín Adam | 2005 | ZS | 3 | Loko Trutnov | 060046 | 56 so 57 ne | 15.05.18 18:36:26 | |
C1M | Heger Jonáš | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045021 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:07:47 | |
C1M | Indruch Matěj | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045012 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:07:47 | |
C1M | Saidl František | 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009153 | 56 so 57 ne | 09.05.18 19:48:07 | |
C1M | Svoboda Adam | 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 56 so 57 ne | 14.05.18 21:26:35 | |
C1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
C1M | Foltín Šimon | 2006 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011049 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | ||
C1M | Indruch Tomáš | 2008 | PZ | KVS Hradec Králové | 045002 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:07:47 | ||
C1M | Stolín Antonín | 2008 | PZ | Loko Trutnov | 060059 | 56 so 57 ne | 15.05.18 18:36:26 | ||
celkem C1M: 24 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Havlíčková Kateřina | 1985 | MT | Univerzitní sportovní klub Praha | 009031 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:13:33 | ||
C1Ž | Morenová Adriana | 2004 | ZS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:26:44 | |
C1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 56 so 57 ne | 14.05.18 09:02:23 | |
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 56 so 57 ne | 14.05.18 22:27:16 | |
celkem C1Ž: 4 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Fuchs Matouš Fuchs Jakub | 2002 1999 | Delfín Jablonec Delfín Jablonec | 046042 046017 | 56 so 57 ne | 15.05.18 11:10:01 | |||
C2M | Vorel Zdeněk Záruba Martin | 1974 1974 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice TJ Dvůr Králové | 057044 053026 | 56 so 57 ne | 15.05.18 00:31:19 | |
C2M | Šenk Marek Jakubů Jaroslav | 1974 1973 | V | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011020 011009 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
C2M | Benhák Jiří Benhák Ladislav | 1956 1954 | V | 2 | Delfín Jablonec SK Vodní slalom České Budějovice | 046031 023002 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:56:43 | |
C2M | Kulhánek Jan Musil Pavel | 1978 1964 | V | 3 | Delfín Jablonec Delfín Jablonec | 046012 046015 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:56:44 | |
C2M | Bačina Jan Bačina Jan | 2006 1973 | V | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043001 043056 | 56 so 57 ne | 14.05.18 22:40:01 | ||
C2M | Stehno Petr Janoušek Viktor | 2003 2003 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL Univerzitní sportovní klub Praha | 090034 009125 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:07:15 | |
C2M | Kovářík Vít Körner Adam | 2003 2004 | DM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011072 011061 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
C2M | Jinek Hugo Čmejrek Cyril | 2005 2004 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 009140 | 56 so 57 ne | 13.05.18 19:05:06 | |
C2M | Erlová Natálie Morenová Adriana | 2006 2004 | ZS | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 009096 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:33:07 | ||
C2M | Saidl František Svoboda Adam | 2006 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009153 009119 | 56 so 57 ne | 09.05.18 19:48:07 | |
C2M | Indruch Matěj Heger Jonáš | 2006 2006 | ZM | 3 | KVS Hradec Králové KVS Hradec Králové | 045012 045021 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:07:47 | |
celkem C2M: 12 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Kruťa Kryštof Houšková Kateřina | 2000 2003 | DS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 043014 | 56 so 57 ne | 14.05.18 22:40:01 | |
C2X | Bednářová Anna Saal Štěpán | 2002 2001 | DS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. Wild Water Canoe Club FROL | 043006 046048 | 56 so 57 ne | 14.05.18 22:40:01 | |
C2X | Motlová Andrea Drábek Matyáš | 2006 2005 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové KVS Hradec Králové | 045016 045022 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:07:47 | |
celkem C2X: 3 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Gotvald Robert | 1990 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043047 | 56 so 57 ne | 14.05.18 22:40:01 | ||
K1M | Kozderka Pavel | 1985 | 2 | TJ Turnov | 062017 | 56 so 57 ne | 16.05.18 18:06:28 | ||
K1M | Brychcí Petr | 1990 | 3 | Klub kanoistiky Železný Brod z.s. | 070074 | 56 so 57 ne | 15.05.18 22:55:02 | ||
K1M | Miller Jan | 1997 | TJ Turnov | 062001 | 56 so 57 ne | 14.05.18 20:36:45 | |||
K1M | Vorel Zdeněk | 1974 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057044 | 56 so 57 ne | 15.05.18 00:31:19 | |
K1M | Záruba Martin | 1974 | V | 2 | TJ Dvůr Králové | 053026 | 56 so 57 ne | 15.05.18 11:17:55 | |
K1M | Marek Lukáš | 1980 | V | 2 | TJ Dvůr Králové | 053001 | 56 so 57 ne | 15.05.18 18:36:26 | |
K1M | Hek Jan | 1979 | V | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049013 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:27:41 | |
K1M | Kulhánek Jan | 1978 | V | 2 | Delfín Jablonec | 046012 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:56:44 | |
K1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 56 so 57 ne | 15.05.18 22:17:11 | |
K1M | Hajský Stanislav | 1969 | V | 3+ | TJ Semily | 059016 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:07:53 | |
K1M | Benda Libor | 1966 | V | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049034 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:27:41 | |
K1M | Kořínek Martin | 1977 | V | 3+ | Delfín Jablonec | 046006 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:56:44 | |
K1M | Pražák Jan | 1963 | V | 3 | KVS Hradec Králové | 045020 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:07:47 | |
K1M | Brebta Vladimír | 1972 | V | 3 | Delfín Jablonec | 046002 | 56 so 57 ne | 15.05.18 11:10:00 | |
K1M | Winter Eduard | 1956 | V | 3 | Delfín Jablonec | 046026 | 56 so 57 ne | 15.05.18 11:10:00 | |
K1M | Kulhánek Josef | 1951 | V | 3 | Delfín Jablonec | 046010 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:56:44 | |
K1M | Jarolímek Otto | 1961 | V | 3 | TJ Turnov | 062006 | 56 so 57 ne | 16.05.18 18:06:28 | |
K1M | Kvíčala Čestmír | 1970 | V | 3 | TJ Turnov | 062031 | 56 so 57 ne | 16.05.18 18:06:28 | |
K1M | Zummer Ondřej | 1968 | V | 3 | TJ Turnov | 062023 | 56 so 57 ne | 16.05.18 18:06:28 | |
K1M | Polívka Karel | 1945 | V | 3 | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055021 | 56 so 57 ne | 16.05.18 18:10:14 | |
K1M | Musil Pavel | 1964 | V | Delfín Jablonec | 046015 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:56:44 | ||
K1M | Kruťa Kryštof | 2000 | DS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 | 56 so 57 ne | 14.05.18 22:40:01 | |
K1M | Saal Štěpán | 2001 | DS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 046048 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:56:44 | |
K1M | Hlobil Josef | 2001 | DS | 3 | TJ Turnov | 062003 | 56 so 57 ne | 16.05.18 18:06:28 | |
K1M | Stehno Petr | 2003 | DM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090034 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:07:15 | |
K1M | Kovářík Vít | 2003 | DM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011072 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
K1M | Suk Jakub | 2002 | DM | 3+ | Loko Trutnov | 060053 | 56 so 57 ne | 15.05.18 18:36:26 | |
K1M | Hynek Pavel | 2003 | DM | 3+ | TJ Semily | 059012 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:07:53 | |
K1M | Řehák Jiří | 2003 | DM | 3 | TJ Semily | 059044 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:07:53 | |
K1M | Fuchs Matouš | 2002 | DM | Delfín Jablonec | 046042 | 56 so 57 ne | 15.05.18 11:10:01 | ||
K1M | Müller Ondřej | 2002 | DM | TJ Turnov | 062014 | 56 so 57 ne | 16.05.18 18:06:28 | ||
K1M | Jinek Hugo | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 | 56 so 57 ne | 13.05.18 19:01:35 | |
K1M | Zach Radovan | 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011055 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
K1M | Semerád Adam | 2004 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:27:41 | |
K1M | Čmejrek Cyril | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009140 | 56 so 57 ne | 13.05.18 19:22:17 | |
K1M | Körner Adam | 2004 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011061 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
K1M | Petr Lukáš | 2004 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011048 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
K1M | Popelka Petr | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011047 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
K1M | Taraba Matyáš | 2004 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 011070 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
K1M | Valášek Jan | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
K1M | Juda Štěpán | 2004 | ZS | 3+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010108 | 56 so 57 ne | 15.05.18 15:09:09 | |
K1M | Stolín Adam | 2005 | ZS | 3+ | Loko Trutnov | 060046 | 56 so 57 ne | 15.05.18 18:36:26 | |
K1M | Lžičař David | 2004 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090006 | 56 so 57 ne | 15.05.18 20:34:15 | |
K1M | Vodrážka Matěj | 2004 | ZS | 3+ | TJ Semily | 059049 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:07:53 | |
K1M | Benda Jan | 2005 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049006 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:27:41 | |
K1M | Pištora Michal | 2005 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049029 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:27:41 | |
K1M | Jeřábek Tomáš | 2004 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011073 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
K1M | Kindl Ferdinand | 2004 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009039 | 56 so 57 ne | 15.05.18 18:33:17 | |
K1M | Novotný Ondřej | 2005 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049069 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:27:41 | |
K1M | Kořínek Vojtěch | 2004 | ZS | 3 | Delfín Jablonec | 046049 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:56:44 | |
K1M | Kvíčala Matyáš | 2005 | ZS | 3 | TJ Turnov | 062022 | 56 so 57 ne | 16.05.18 18:06:28 | |
K1M | Schiff Tomáš | 2005 | ZS | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011077 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | ||
K1M | Tureček Ondřej | 2005 | ZS | Loko Trutnov | 060071 | 56 so 57 ne | 15.05.18 18:36:26 | ||
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 56 so 57 ne | 13.05.18 16:39:13 | |
K1M | Marek Kryštof | 2006 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049067 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:27:41 | |
K1M | Saidl František | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009153 | 56 so 57 ne | 09.05.18 19:48:07 | |
K1M | Heger Jonáš | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045021 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:07:47 | |
K1M | Indruch Matěj | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045012 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:07:47 | |
K1M | Svoboda Adam | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 56 so 57 ne | 14.05.18 21:26:35 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:27:41 | |
K1M | Bačina Jan | 2006 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043001 | 56 so 57 ne | 14.05.18 22:40:01 | |
K1M | Bandas Matěj | 2006 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011069 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
K1M | Foltín Šimon | 2006 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011049 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
K1M | Kaplický Jindřich | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011016 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
K1M | Nahodil Václav | 2006 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011081 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
K1M | Novotný Štěpán | 2006 | ZM | 3 | TJ Semily | 059024 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:07:53 | |
K1M | Pokorný Lukáš | 2007 | ZM | Delfín Jablonec | 046027 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:56:44 | ||
K1M | Pokorný Šimon | 2007 | ZM | Delfín Jablonec | 046025 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:56:44 | ||
K1M | Přenosil Jakub | 2007 | ZM | Delfín Jablonec | 046032 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:56:44 | ||
K1M | Indruch Tomáš | 2008 | PZ | KVS Hradec Králové | 045002 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:07:47 | ||
K1M | Fuks Jáchym | 2008 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011060 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | ||
K1M | Svoboda Šimon | 2008 | PZ | TJ DUKLA Praha | 010112 | 56 so 57 ne | 15.05.18 15:09:09 | ||
K1M | Slušný Vojtěch | 2008 | PZ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010115 | 56 so 57 ne | 15.05.18 15:09:09 | ||
K1M | Bolehovský Oto | 2011 | PZ | Loko Trutnov | 060070 | 56 so 57 ne | 15.05.18 18:36:26 | ||
celkem K1M: 76 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Buriánková Anežka | 1994 | 3+ | TJ Semily | 059011 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:07:53 | ||
K1Ž | Lacinová Leona | 1974 | V | 3+ | TJ Semily | 059008 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:07:53 | |
K1Ž | Řeháková Dana | 1970 | V | 3+ | TJ Semily | 059045 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:07:53 | |
K1Ž | Marková Jitka | 1978 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053033 | 56 so 57 ne | 15.05.18 18:36:26 | |
K1Ž | Bednářová Anna | 2002 | DM | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043006 | 56 so 57 ne | 14.05.18 22:40:01 | |
K1Ž | Houšková Kateřina | 2003 | DM | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043014 | 56 so 57 ne | 14.05.18 22:40:01 | |
K1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 56 so 57 ne | 14.05.18 09:02:23 | |
K1Ž | Morenová Adriana | 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:29:05 | |
K1Ž | Bednářová Markéta | 2004 | ZS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043005 | 56 so 57 ne | 14.05.18 22:40:01 | |
K1Ž | Saifrtová Magdaléna | 2005 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049009 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:27:41 | |
K1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 56 so 57 ne | 14.05.18 22:27:16 | |
K1Ž | Heková Natálie | 2006 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049063 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:27:41 | |
K1Ž | Štěpánková Julie | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045033 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:07:47 | |
K1Ž | Motlová Andrea | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045016 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:07:47 | |
K1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
K1Ž | Beerová Anežka | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049066 | 56 so 57 ne | 15.05.18 21:27:41 | |
K1Ž | Štěpánková Stella | 2006 | ZM | 3 | KVS Hradec Králové | 117321 | 56 so 57 ne | 14.05.18 19:07:47 | |
K1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | |
K1Ž | Saifrtová Magdaléna | 2008 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011071 | 56 so 57 ne | 15.05.18 06:50:32 | ||
K1Ž | Beierová Běta | 2008 | PZ | Loko Trutnov | 060063 | 56 so 57 ne | 15.05.18 18:36:26 | ||
celkem K1Ž: 20 | |||||||||
počty C1M: 24 C1Ž: 4 C2M: 12 C2X: 3 K1M: 76 K1Ž: 20 celkem: 139 |