• 58  19.05.2018 sobota, 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 + Akademické MČR, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
  • 59  19.05.2018 sobota, Boat Cross, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
  • 60  20.05.2018 neděle, 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
19.05.2018 - 20.05.2018, Klub Kanoistika Roudnice n.L.
on-line přihlašování od 12.04.2018 00:00:00 do 11.05.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MHaleš Antonín1992MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.024012  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
C1MNovosad Lukáš1976V1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024001  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
C1MKlíma Vojtěch2002DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024033  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
C1MSkořepa Vojtěch19991SK Vltava Č. Krumlov z.s.024015  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
C1MŠvadlena Václav19851SK Vltava Č. Krumlov z.s.024032  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
C1MNovák Martin19911SK Vltava Č. Krumlov z.s.024043  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
C1MRygel Marek19891Kanoe Klub Spoj Brno103047  58 so
 59 so
 60 ne
10.05.18 07:06:18
C1MŠmoldas Michal19981TJ Vodní Sporty Litovel116061  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 19:23:35
C1MŠotola Karel19971TJ Vodní Sporty Litovel116049  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 19:23:35
C1MKristek Václav19961UP Olomouc119213  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
C1MSuchánek Daniel19931SKK Vysoké Mýto064021  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 23:00:58
C1MŠilar Jakub19871SKK Vysoké Mýto064033  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 23:00:58
C1MUrban Daniel2001DS2TJ Šumperk z.s.129021  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 20:17:37
C1MMareš Jakub2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024055  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
C1MRežňák Ladislav1966V2Kanoe Klub Spoj Brno103034  58 so
 59 so
 60 ne
10.05.18 07:06:18
C1MRašner Karel2004ZS2KK Postřelmov185007  58 so
 59 so
 60 ne
10.05.18 11:40:49
C1MJelínek Šimon19942Bohemians Praha001018  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 08:17:25
C1MSalaj František2004ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116095  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 19:23:35
C1MHořínek Jaroslav1963V2TJ Vodní Sporty Litovel116009  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 19:23:35
C1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
C1MPavlík Radek19923TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108033  58 so
 59 so
 60 ne
07.05.18 21:39:11
C1MVejnar Samuel2005ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024042  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
C1MGeprt David2005ZS3TJ Vodní Sporty Litovel116098  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 19:23:35
C1MPapula Jan2005ZS3TJ Vodní Sporty Litovel116094  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 19:23:35
C1MŠmakal Petr2003DM3TJ Vodní Sporty Litovel116088  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 19:23:35
C1MVodák Norbert2004ZS3TJ Vodní Sporty Litovel116097  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 19:23:35
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS3UP Olomouc119045  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
C1MVitoul Tomáš2003DMTJ Vodní Sporty Litovel116107  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 19:23:35
celkem C1M: 28    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽNěmcová Marie2000DSMTKanoe Klub Spoj Brno103024  58 so
 59 so
 60 ne
10.05.18 07:06:18
C1ŽSatková Martina1998MTDUKLA Brandýs012074  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 20:46:47
C1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
C1ŽPlachtová Alexandra19981SK Vltava Č. Krumlov z.s.024030  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
C1ŽDziadková Zuzana2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103009  58 so
 59 so
 60 ne
10.05.18 07:06:18
C1ŽSatková Gabriela2001DS1Kanoe Klub Spoj Brno103016  58 so
 59 so
 60 ne
10.05.18 07:06:18
C1ŽNovosadová Kristina2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
C1ŽPaloudová Anežka19992SK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
C1ŽBáčová Michaela19982KK Brandýs nad Labem011023  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:15:28
celkem C1Ž: 9    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MVeselý Petr
Rygel Marek
1976
1989
MTTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
Kanoe Klub Spoj Brno
108045
103047
 58 so
 59 so
 60 ne
07.05.18 21:39:11
C2MHaleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024012
024043
 58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
C2MKristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
MTUP Olomouc
Bohemians Praha
119213
001016
 58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
C2MRežňák Ladislav
Hořínek Jaroslav
1966
1963
V1Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní Sporty Litovel
103034
116009
 58 so
 59 so
 60 ne
10.05.18 07:06:18
C2MZapletal Vojtěch
Zapletal Mikuláš
1998
2000
1Bohemians Praha
Bohemians Praha
001112
001113
 58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 08:17:25
C2MSkořepa Vojtěch
Walter Jakub
1999
1998
1SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Šumperk z.s.
024015
129014
 58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 11:42:03
C2MŠmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
1TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116061
116049
 58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 19:23:35
C2MSuchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
1SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
064021
057071
 58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 23:00:58
C2MMatula Zdeněk
Chlouba Luboš
1955
1959
V2TJ Tesla Brno
Bohemians Praha
105016
001061
 58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 12:06:03
C2MŠvagr Rostislav
Koblížek Daniel
2000
2000
DS2SK Týniště nad Orlicí
Loko Trutnov
063058
060040
 58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 21:51:21
C2MVejnar Samuel
Mareš Jakub
2005
2003
DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024042
024055
 58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
C2MJelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
2Bohemians Praha
Bohemians Praha
001018
001037
 58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 08:17:25
C2MKrejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
2SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
064010
064033
 58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 23:00:58
C2MGeprt David
Papula Jan
2005
2005
ZS3TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116098
116094
 58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 19:23:35
C2MKratochvíl Martin
Janů Filip
2003
2002
DM3UP Olomouc
UP Olomouc
119139
119159
 58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
C2MWalter David
Řezník Vít
2001
2001
DSTJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
129013
129017
 58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 20:17:37
C2MŠmakal Petr
Vitoul Tomáš
2003
2003
DMTJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116088
116107
 58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 19:23:35
C2MSalaj František
Vodák Norbert
2004
2004
ZSTJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116095
116097
 58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 19:23:35
celkem C2M: 18    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MMrůzek Kamil1977VMTDUKLA Brandýs012007  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 20:46:47
K1MHála Richard1992MTUP Olomouc119150  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1MHric Filip1993MTUP Olomouc119140  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1MMatějíček Vojtěch2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103036  58 so
 59 so
 60 ne
10.05.18 07:06:18
K1MSatke Adam19941Kanoe Klub Spoj Brno103041  58 so
 59 so
 60 ne
10.05.18 07:06:18
K1MNachtigal Jiří19971Sportclub 80 Chomutov z.s.020008  58 so
 59 so
 60 ne
10.05.18 10:05:00
K1MZieris Matyáš19951Bohemians Praha001103  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 08:17:25
K1MZapletal Vojtěch19981Bohemians Praha001112  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 08:17:25
K1MZapletal Mikuláš2000DS1Bohemians Praha001113  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 08:17:25
K1MPolívka Radek1980V1Sk VS Slávia Hradec Králové055020  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 09:10:16
K1MPanzer Aleš1974V1TJ Loko Plzeň039023  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 14:05:55
K1MŠindelář Pavel1970V1TJ Loko Plzeň039055  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 14:05:55
K1MKrč Ladislav19991DUKLA Brandýs012016  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 20:46:47
K1MKratochvíl Petr1971V1UP Olomouc119040  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1MNeubert Adam19971UP Olomouc119002  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1MKyzlík Milan19991Klub Kanoistika Roudnice n.L.049018  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 22:05:02
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  58 so
 59 so
 60 ne
08.05.18 09:44:14
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  58 so
 59 so
 60 ne
08.05.18 20:31:01
K1MWalter David2001DS2TJ Šumperk z.s.129013  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 20:17:37
K1MŠvagr Rostislav2000DS2SK Týniště nad Orlicí063058  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 21:51:21
K1MOlšák Matyáš2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024067  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
K1MOndřich Václav2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024072  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  58 so
 59 so
 60 ne
10.05.18 07:06:18
K1MBergmann Ondřej2000DS2Kanoe Klub Spoj Brno103026  58 so
 59 so
 60 ne
10.05.18 07:06:18
K1MJelínek Filip19962Bohemians Praha001016  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 08:17:25
K1MSmolka Ondřej19942Bohemians Praha001037  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 08:17:25
K1MKirchner David2002DM2Bohemians Praha001114  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 08:17:25
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2Bohemians Praha001106  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 08:17:25
K1MNovák Filip2002DM2Bohemians Praha001030  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 08:17:25
K1MŠindelář Jan2002DM2TJ Loko Plzeň039050  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 14:05:55
K1MHrabec Bohumil1960V2VK Kroměříž112014  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 16:44:22
K1MPlachý Vojtěch2001DS2VK Kroměříž112045  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 16:44:22
K1MBáča Milan1973V2KK Brandýs nad Labem011021  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:15:28
K1MŠtibrányi David2004ZS2KK Brandýs nad Labem011068  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:15:28
K1MGabrlík Jakub2004ZS2UP Olomouc119152  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1MGabrlík Tomáš2000DS2UP Olomouc119116  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1MKnebel Robert1971V2UP Olomouc119035  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1MSlepica Karel19882UP Olomouc119071  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1MHezina Jiří2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049068  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 22:05:02
K1MKrejza Filip19892SKK Vysoké Mýto064010  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 23:00:58
K1MVeniger Jan2000DS2SKK Vysoké Mýto064042  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 23:00:58
K1MFilipi Robert1964V3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:48:07
K1MSobotka Adam2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103001  58 so
 59 so
 60 ne
10.05.18 07:06:18
K1MDziadek Marek2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103017  58 so
 59 so
 60 ne
10.05.18 07:06:18
K1MNedvěd Matěj2001DS3Bohemians Praha001123  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 08:17:25
K1MLigurský Ivo19903VK Kroměříž112046  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 16:44:22
K1MMartinka Antonín19933VK Kroměříž112028  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 16:44:22
K1MŠiška Ondřej2004ZS3VK Kroměříž112018  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 16:44:22
K1MMráka Jan2004ZS3UP Olomouc119154  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1MŠotek Adam2005ZS3UP Olomouc119118  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1MŠtybnar Vojtěch2005ZS3UP Olomouc119197  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1MUrban Jaroslav2004ZS3UP Olomouc119205  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1MKratochvíl Lukáš2005ZS3UP Olomouc119045  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1MKonečný Daniel1997VK Kroměříž112001  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 16:44:22
K1MZrzavý Jakub2005ZSSKK Vysoké Mýto064056  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 23:00:58
celkem K1M: 55    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽDimovová Barbora2000DSMTTJ Vodní Sporty Litovel116082  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 19:23:35
K1ŽSatková Martina1998MTDUKLA Brandýs012074  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 20:46:47
K1ŽHricová Klára1999MTUP Olomouc119090  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1ŽBílovská Gabriela1974V1VS Lipník nad Bečvou115040  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 11:47:08
K1ŽPlachtová Alexandra19981SK Vltava Č. Krumlov z.s.024030  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
K1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
K1ŽPaloudová Anežka19991SK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
K1ŽNěmcová Marie2000DS1Kanoe Klub Spoj Brno103024  58 so
 59 so
 60 ne
10.05.18 07:06:18
K1ŽSatková Gabriela2001DS1Kanoe Klub Spoj Brno103016  58 so
 59 so
 60 ne
10.05.18 07:06:18
K1ŽBayerová Barbora19981Bohemians Praha001124  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 08:17:25
K1ŽDvořáková Dominika2002DM1Bohemians Praha001115  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 08:17:25
K1ŽPaďourová Klára19941TJ Loko Plzeň039013  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 14:05:55
K1ŽČapáková Eliška19951TJ Vodní Sporty Litovel116072  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 19:23:35
K1ŽTykalová Jana1968V1TJ Ohře Klášterec048072  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 19:56:41
K1ŽVaňková Klára2001DS2VS Tábor030043  58 so
 59 so
 60 ne
08.05.18 09:44:14
K1ŽKolihová Hana2003DM2SK Domeček Soběslav026018  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 14:23:56
K1ŽBočánková Jana2003DM2SK Domeček Soběslav026019  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 14:23:56
K1ŽNovosadová Kristina2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
K1ŽDziadková Zuzana2002DM2Kanoe Klub Spoj Brno103009  58 so
 59 so
 60 ne
10.05.18 07:06:18
K1ŽVaňková Michaela2000DS2TJ Vodní Sporty Litovel116080  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 19:23:35
K1ŽBáčová Michaela19982KK Brandýs nad Labem011023  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:15:28
K1ŽHalašková Petra1974V2UP Olomouc119019  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1ŽNajmanová Kateřina19842UP Olomouc119099  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 21:25:46
K1ŽKleinová Štěpánka2005ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024059  58 so
 59 so
 60 ne
09.05.18 22:03:17
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS3SKK Vysoké Mýto064055  58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 23:00:58
celkem K1Ž: 28    
počty C1M: 28   C1Ž: 9   C2M: 18   K1M: 55   K1Ž: 28     celkem: 138

Zahraniční závodníci

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1MFRANCESKIN MAKS
1992
SLO Slovenia
KKK Ljubljana
 58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 14:03:09
K1MNovak Tim
1997
SLO Slovenia
KKK Ljubljana
 58 so
 59 so
 60 ne
11.05.18 14:03:09
celkem K1M: 2    
počty zahraničních závodníků K1M: 2     celkem : 2
Celkové součty: C1M: 28   C1Ž: 9   C2M: 18   K1M: 57   K1Ž: 28     celkem : 140