• 45  05.05.2018 sobota, Slalom v Zábřehu, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 46  06.05.2018 neděle, Slalom v Zábřehu, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
05.05.2018 - 06.05.2018, Vodní sporty Zábřeh
on-line přihlašování od 29.03.2018 00:00:00 do 27.04.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
C1MWalter Jakub19982TJ Šumperk z.s.129014  45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C1MKosík Dan2004ZS3+UP Olomouc119173  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C1MKristek Václav19963+UP Olomouc119213  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C1MMalý Vojtěch2006ZM3+UP Olomouc119191  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C1MSchreiber Zbyněk1963V3+Vodní sporty Desná128030  45 so
 46 ne
27.04.18 22:37:24
C1MBrokeš Marek2003DM3TJ Šumperk z.s.129038  45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
C1MHric Ondřej2004ZS3UP Olomouc119092  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C1MRetek Toman2007ZM3UP Olomouc119188  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C1MRetek Václav2007ZM3UP Olomouc119189  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C1MStřílka Richard2006ZM3UP Olomouc119180  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C1MSvoboda Ondřej2006ZM3UP Olomouc119190  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C1MHeřmanský Jan2005ZSTJ Šumperk z.s.129039  45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
C1MNovák Tobiáš2008PZUP Olomouc119182  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
celkem C1M: 15    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽŠtěpánková Petra2001DS2+UP Olomouc119068  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C1ŽMinárová Aneta2001DS2VK Tzunami Ostrava118015  45 so
 46 ne
27.04.18 21:08:48
C1ŽDaňková Anna2004ZS3+TJ Šumperk z.s.129007  45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
C1ŽRetková Anna2005ZS3+UP Olomouc119005  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C1ŽVrbová Marie2007ZM3+UP Olomouc119198  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C1ŽMinárová Natálie2001DS3+VK Tzunami Ostrava118016  45 so
 46 ne
27.04.18 21:08:48
C1ŽFabianová Anna2007ZM3+VK Tzunami Ostrava118017  45 so
 46 ne
27.04.18 21:08:48
C1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3UP Olomouc119176  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C1ŽMalá Magdaléna2007ZM3UP Olomouc119192  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C1ŽNovosadová Eliška2005ZS3UP Olomouc119206  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C1ŽRetková Marie2003DM3UP Olomouc119215  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C1ŽStřílková Jana2004ZS3UP Olomouc119181  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C1ŽKudělásková Monika2003DM3VK Tzunami Ostrava118014  45 so
 46 ne
27.04.18 21:08:48
C1ŽMarousková Tereza2009PZUP Olomouc119177  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
celkem C1Ž: 14    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MHolínek Svatopluk
Walter Jakub
2001
1998
2TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
129016
129014
 45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
C2MGabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119152
119154
 45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C2MKratochvíl Lukáš
Urban Jaroslav
2005
2004
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119045
119205
 45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C2MJežek Ondřej
Čížek Matěj
2001
2001
DSRaft team H2O Jeseník
Raft team H2O Jeseník
188006
188003
 45 so
 46 ne
27.04.18 11:24:00
C2MRaděj Tomáš
Ručka Vítězslav
2002
2002
DMRaft team H2O Jeseník
Raft team H2O Jeseník
188001
188008
 45 so
 46 ne
27.04.18 11:24:00
C2MDrastich Pavel
Vyroubal Jakub
2002
2002
DMRaft team H2O Jeseník
Raft team H2O Jeseník
188004
188007
 45 so
 46 ne
27.04.18 11:24:00
celkem C2M: 6    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽHřebíčková Hanna
Rutarová Kateřina
2006
2005
ZS3Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
128004
128015
 45 so
 46 ne
27.04.18 22:37:24
celkem C2Ž: 1    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XUrban Michal
Daňková Anna
2004
2004
ZS3TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
129024
129007
 45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
C2XHansgutová Monika
Štybnar Vojtěch
2005
2005
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119207
119197
 45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
C2XRaděj Tomáš
Ručková Adéla
2002
2004
DMRaft team H2O Jeseník
Raft team H2O Jeseník
188001
188009
 45 so
 46 ne
27.04.18 11:24:00
celkem C2X: 3    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MPlachý Vojtěch2001DS2VK Kroměříž112045  45 so
 46 ne
26.04.18 05:24:10
K1MŠiška Ondřej2004ZS2VK Kroměříž112018  45 so
 46 ne
26.04.18 05:24:10
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  45 so
 46 ne
26.04.18 19:27:33
K1MBergmann Ondřej2000DS2Kanoe Klub Spoj Brno103026  45 so
 46 ne
26.04.18 19:27:33
K1MSatke Adam19942Kanoe Klub Spoj Brno103041  45 so
 46 ne
26.04.18 19:27:33
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
K1MVácha Ondřej2001DS2TJ Šumperk z.s.129010  45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
K1MHolínek Svatopluk2001DS2TJ Šumperk z.s.129016  45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
K1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
K1MGabrlík Jakub2004ZS2UP Olomouc119152  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MMráka Jan2004ZS2UP Olomouc119154  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MPostuwka Patrik2003DM2VK Tzunami Ostrava118033  45 so
 46 ne
27.04.18 13:10:10
K1MSvoboda Zdeněk1970V3+VS Lipník nad Bečvou115001  45 so
 46 ne
20.04.18 07:18:36
K1MHrabec Bohumil1960V3+VK Kroměříž112014  45 so
 46 ne
26.04.18 05:24:10
K1MDziadek Marek2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103017  45 so
 46 ne
26.04.18 19:27:33
K1MSobotka Adam2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103001  45 so
 46 ne
26.04.18 19:27:33
K1MBrokeš Marek2003DM3+TJ Šumperk z.s.129038  45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
K1MVácha Marek2003DM3+TJ Šumperk z.s.129037  45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
K1MWalter David2001DS3+TJ Šumperk z.s.129013  45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
K1MŘezník Vít2001DS3+TJ Šumperk z.s.129017  45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
K1MHric Ondřej2004ZS3+UP Olomouc119092  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MKosík Dan2004ZS3+UP Olomouc119173  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MRetek Toman2007ZM3+UP Olomouc119188  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MRetek Václav2007ZM3+UP Olomouc119189  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MStřílka Richard2006ZM3+UP Olomouc119180  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MŠotek Adam2005ZS3+UP Olomouc119118  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MŠtybnar Vojtěch2005ZS3+UP Olomouc119197  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MUrban Jaroslav2004ZS3+UP Olomouc119205  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MOlšár Petr2003DM3+VK Tzunami Ostrava118003  45 so
 46 ne
27.04.18 13:10:10
K1MBoháč Robert19893+VK Tzunami Ostrava118051  45 so
 46 ne
27.04.18 21:08:48
K1MKökörčin Matěj2003DM3+Vodní sporty Desná128008  45 so
 46 ne
27.04.18 22:37:24
K1MRutar Martin2003DM3+Vodní sporty Desná128014  45 so
 46 ne
27.04.18 22:37:24
K1MStrnad Ondřej2004ZS3+Vodní sporty Desná128016  45 so
 46 ne
27.04.18 22:37:24
K1MRaděj Tomáš2002DM3Raft team H2O Jeseník188001  45 so
 46 ne
15.04.18 13:27:28
K1MDrastich Pavel2002DM3Raft team H2O Jeseník188004  45 so
 46 ne
15.04.18 13:27:28
K1MJežek Ondřej2001DS3Raft team H2O Jeseník188006  45 so
 46 ne
15.04.18 13:27:28
K1MPetr David19873VS Lipník nad Bečvou115003  45 so
 46 ne
20.04.18 07:18:36
K1MChuděj Zdeněk1975V3VS Lipník nad Bečvou115004  45 so
 46 ne
20.04.18 07:18:36
K1MVícha Lubomír1982V3VS Lipník nad Bečvou115005  45 so
 46 ne
20.04.18 07:18:36
K1MBernat Pavel2004ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103019  45 so
 46 ne
26.04.18 19:27:33
K1MRouča Jaroslav1970V3TJ Šumperk z.s.129034  45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
K1MLoun Matěj2004ZS3TJ Šumperk z.s.129040  45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
K1MKutín Filip2007ZM3UP Olomouc119218  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MMalý Vojtěch2006ZM3UP Olomouc119191  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MSvoboda Ondřej2006ZM3UP Olomouc119190  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MBláha Vojtěch2006ZM3VK Tzunami Ostrava118021  45 so
 46 ne
27.04.18 21:08:48
K1MČížek Matěj2001DSRaft team H2O Jeseník188003  45 so
 46 ne
15.04.18 13:27:28
K1MVyroubal Jakub2002DMRaft team H2O Jeseník188007  45 so
 46 ne
15.04.18 13:27:28
K1MRučka Vítězslav2002DMRaft team H2O Jeseník188008  45 so
 46 ne
15.04.18 13:27:28
K1MDorničák Maxim2007ZMKanoe Klub Spoj Brno103029  45 so
 46 ne
26.04.18 19:27:33
K1MJežek Jakub2008PZKanoe Klub Spoj Brno103027  45 so
 46 ne
26.04.18 19:27:33
K1MKratochvíl Jakub2009PZUP Olomouc119175  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MNovák Tobiáš2008PZUP Olomouc119182  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MŠtybnar Matěj2009PZUP Olomouc119209  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1MAmbroz Michal2008PZVK Tzunami Ostrava118010  45 so
 46 ne
27.04.18 21:08:48
K1MFabian František2009PZVK Tzunami Ostrava118018  45 so
 46 ne
27.04.18 21:08:48
K1MKápka Kryštof2007ZMVK Tzunami Ostrava118027  45 so
 46 ne
27.04.18 21:08:48
K1MKápka Lukáš2009PZVK Tzunami Ostrava118028  45 so
 46 ne
27.04.18 21:08:48
celkem K1M: 60    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽBílovská Gabriela1974V2VS Lipník nad Bečvou115040  45 so
 46 ne
20.04.18 07:18:36
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1ŽŠtěpánková Petra2001DS2UP Olomouc119068  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1ŽFabianová Anna2007ZM2VK Tzunami Ostrava118017  45 so
 46 ne
27.04.18 21:08:48
K1ŽKudělásková Monika2003DM2VK Tzunami Ostrava118014  45 so
 46 ne
27.04.18 21:08:48
K1ŽMinárová Aneta2001DS2VK Tzunami Ostrava118015  45 so
 46 ne
27.04.18 21:08:48
K1ŽMinárová Natálie2001DS2VK Tzunami Ostrava118016  45 so
 46 ne
27.04.18 21:08:48
K1ŽDaňková Anna2004ZS3+TJ Šumperk z.s.129007  45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
K1ŽHorová Klára19983+UP Olomouc119058  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3+UP Olomouc119176  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1ŽNajmanová Kateřina19843+UP Olomouc119099  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1ŽRetková Marie2003DM3+UP Olomouc119215  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1ŽVrbová Marie2007ZM3+UP Olomouc119198  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1ŽStřílková Jana2004ZS3+UP Olomouc119181  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1ŽRutarová Kateřina2005ZS3+Vodní sporty Desná128015  45 so
 46 ne
27.04.18 22:37:24
K1ŽDopitová Daniela2002DM3UP Olomouc119216  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1ŽMalá Magdaléna2007ZM3UP Olomouc119192  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1ŽStloukalová Aneta2007ZM3UP Olomouc119196  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1ŽSrpová Lada2006ZM3VK Tzunami Ostrava118024  45 so
 46 ne
27.04.18 21:08:48
K1ŽSrpová Stela2006ZM3VK Tzunami Ostrava118011  45 so
 46 ne
27.04.18 21:08:48
K1ŽHřebíčková Hanna2006ZM3Vodní sporty Desná128004  45 so
 46 ne
27.04.18 22:37:24
K1ŽJurajdová Veronika2007ZM3Vodní sporty Desná128007  45 so
 46 ne
27.04.18 22:37:24
K1ŽJurajdová Simona2007ZM3Vodní sporty Desná128006  45 so
 46 ne
27.04.18 22:37:24
K1ŽRučková Adéla2004ZSRaft team H2O Jeseník188009  45 so
 46 ne
15.04.18 13:27:28
K1ŽBergmannová Sandra2008PZKanoe Klub Spoj Brno103010  45 so
 46 ne
26.04.18 19:27:33
K1ŽŠtěpánková Markéta2008PZTJ Šumperk z.s.129041  45 so
 46 ne
27.04.18 08:39:03
K1ŽChromá Nikol2004ZSUP Olomouc119224  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1ŽKočířová Valentýna2008PZUP Olomouc119208  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1ŽLinhartová Nela2007ZMUP Olomouc119219  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1ŽMarousková Tereza2009PZUP Olomouc119177  45 so
 46 ne
27.04.18 10:24:36
K1ŽMichajlovičová Sára2009PZVK Tzunami Ostrava118013  45 so
 46 ne
27.04.18 21:08:48
K1ŽPavelková Eva2008PZVodní sporty Desná128017  45 so
 46 ne
27.04.18 22:37:24
celkem K1Ž: 32    
počty C1M: 15   C1Ž: 14   C2M: 6   C2Ž: 1   C2X: 3   K1M: 60   K1Ž: 32     celkem: 131