- 33 28.04.2018 sobota, 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
- 34 28.04.2018 sobota, Mistrovství ČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
- 35 29.04.2018 neděle, 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
28.04.2018 - 29.04.2018, TJ Loko Plzeň
on-line přihlašování od 26.03.2018 23:00:00 do 22.04.2018 23:59:59
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Báčová Michaela | 1998 | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011023 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:02:49 | ||
K1M | Báča Milan | 1973 | V | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011021 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:02:49 | |
K1M | Štibrányi David | 2004 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011068 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:02:49 | |
K1Ž | Báčová Michaela | 1998 | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011023 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:02:49 | ||
K1Ž | Štibrányi Kateřina | 2000 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011044 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:02:49 | |
celkem C1Ž: 1 K1M: 2 K1Ž: 2 | |||||||||
Kanoe Klub Spoj Brno | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Rygel Marek | 1989 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103047 | 33 so 34 so 35 ne | 18.04.18 06:42:46 | ||
C1Ž | Němcová Marie | 2000 | DS | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 33 so 34 so 35 ne | 18.04.18 06:42:46 | |
C1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DM | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 33 so 34 so 35 ne | 18.04.18 06:42:46 | |
C1Ž | Satková Gabriela | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009046 | 33 so 34 so 35 ne | 18.04.18 06:42:46 | |
C2M | Rygel Marek Veselý Petr | 1989 1976 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 103047 108045 | 33 so 34 so 35 ne | 18.04.18 06:42:46 | ||
C2M | Režňák Ladislav Hořínek Jaroslav | 1966 1963 | V | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno TJ Vodní Sporty Litovel | 103034 106009 | 33 so 34 so 35 ne | 18.04.18 06:42:46 | |
K1M | Satke Adam | 1994 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103041 | 33 so 34 so 35 ne | 18.04.18 06:42:46 | ||
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 33 so 34 so 35 ne | 18.04.18 06:42:46 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 33 so 34 so 35 ne | 18.04.18 06:42:46 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | DS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 33 so 34 so 35 ne | 18.04.18 06:42:46 | |
K1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DM | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 33 so 34 so 35 ne | 18.04.18 06:42:46 | |
K1Ž | Němcová Marie | 2000 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 33 so 34 so 35 ne | 18.04.18 06:42:46 | |
K1Ž | Satková Gabriela | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009046 | 33 so 34 so 35 ne | 18.04.18 06:42:46 | |
celkem C1M: 1 C1Ž: 3 C2M: 2 K1M: 4 K1Ž: 3 | |||||||||
Klub Kanoistika Roudnice n.L. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Kyzlík Milan | 1999 | 1 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049018 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 22:00:36 | ||
K1M | Hezina Jiří | 2004 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049068 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 22:00:36 | |
celkem K1M: 2 | |||||||||
Loko Trutnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Beier Matouš | 2004 | ZS | 1 | Loko Trutnov | 060047 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 23:57:46 | |
C2M | Beier Alva Beier Matouš | 2005 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice Loko Trutnov | 057157 060047 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 23:57:46 | |
K1M | Koblížek Daniel | 2000 | DS | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057140 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 23:57:46 | |
K1M | Marek Aleš | 1978 | V | 1 | Loko Trutnov | 060030 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 23:57:46 | |
K1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 23:57:46 | |
K1M | Stehlík Alexander | 2002 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060065 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 23:57:46 | |
celkem C1M: 1 C2M: 1 K1M: 4 | |||||||||
SK Domeček Soběslav | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Kolihová Hana | 2003 | DM | 1 | SK Domeček Soběslav | 026018 | 33 so 34 so 35 ne | 16.04.18 20:47:52 | |
K1Ž | Bočánková Jana | 2003 | DM | 2 | SK Domeček Soběslav | 026019 | 33 so 34 so 35 ne | 16.04.18 20:47:52 | |
celkem K1Ž: 2 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Haleš Antonín | 1992 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024012 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | ||
C1M | Klíma Vojtěch | 2002 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024033 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | |
C1M | Skořepa Vojtěch | 1999 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024015 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | ||
C1M | Novák Martin | 1991 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024043 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | ||
C1M | Švadlena Václav | 1985 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024032 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | ||
C1M | Novosad Lukáš | 1976 | V | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024001 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | |
C1M | Mareš Jakub | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024055 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | |
C1M | Vejnar Samuel | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | |
C1Ž | Paloudová Anežka | 1999 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | ||
C1Ž | Plachtová Alexandra | 1998 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024030 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | ||
C1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | |
C1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | |
C1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | |
C2M | Haleš Antonín Novák Martin | 1992 1991 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024012 024043 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | ||
C2M | Mareš Jakub Vejnar Samuel | 2003 2005 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024055 024042 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | |
K1M | Ondřich Václav | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024072 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | |
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | |
K1M | Davídek Tomáš | 1985 | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024047 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | ||
K1Ž | Paloudová Anežka | 1999 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | ||
K1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | |
K1Ž | Kleinová Štěpánka | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | |
K1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | |
K1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | |
K1Ž | Plachtová Alexandra | 1998 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024030 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 10:08:05 | ||
celkem C1M: 8 C1Ž: 5 C2M: 2 K1M: 4 K1Ž: 6 | |||||||||
Sk VS Slávia Hradec Králové | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Polívka Radek | 1980 | V | 1 | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055020 | 33 so 34 so 35 ne | 03.04.18 07:50:03 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
SKK Vysoké Mýto | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Suchánek Daniel | 1993 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064021 | 33 so 34 so 35 ne | 20.04.18 13:24:40 | ||
C1M | Šilar Jakub | 1987 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064033 | 33 so 34 so 35 ne | 20.04.18 13:24:40 | ||
C2M | Suchánek Daniel Rolenc Ondřej | 1993 1991 | MT | SKK Vysoké Mýto TJ Syntesia Pardubice | 064021 057071 | 33 so 34 so 35 ne | 20.04.18 13:24:40 | ||
C2M | Krejza Filip Šilar Jakub | 1989 1987 | 1 | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064010 064033 | 33 so 34 so 35 ne | 20.04.18 13:24:40 | ||
K1M | Krejza Filip | 1989 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064010 | 33 so 34 so 35 ne | 20.04.18 13:24:40 | ||
K1M | Veniger Jan | 2000 | DS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064042 | 33 so 34 so 35 ne | 20.04.18 13:24:40 | |
K1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 33 so 34 so 35 ne | 20.04.18 13:24:40 | |
K1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | ZS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 33 so 34 so 35 ne | 20.04.18 13:24:40 | |
celkem C1M: 2 C2M: 2 K1M: 3 K1Ž: 1 | |||||||||
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Janů Filip | 2002 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119159 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
C1M | Kristek Václav | 1996 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119213 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | ||
C1M | Lisický David | 1981 | V | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119020 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
C1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119139 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
C1Ž | Kneblová Tereza | 2003 | DM | 1 | TJ DUKLA Praha | 119053 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
C1Ž | Kneblová Klára | 2005 | ZS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
C1Ž | Divíšková Petra | 2001 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119068 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
C1Ž | Horová Klára | 1998 | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119058 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | ||
C1Ž | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
C1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
C2M | Kristek Václav Jelínek Filip | 1996 1996 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ Bohemians Praha | 119213 001016 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | ||
C2M | Lisický David Uncajtik Lukáš | 1981 1984 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ Syntesia Pardubice | 119020 057059 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | ||
C2M | Kratochvíl Martin Janů Filip | 2003 2002 | DM | 1 | TJ DUKLA Praha SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119139 119159 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
C2M | Rudorfer Martin Hradec Matěj | 2003 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119094 119142 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1M | Slepica Karel | 1988 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119071 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | ||
K1M | Hric Filip | 1993 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119140 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | ||
K1M | Hála Richard | 1992 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119150 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | ||
K1M | Neubert Adam | 1997 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119002 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | ||
K1M | Hradec Matěj | 2003 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119142 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1M | Procházka Vojtěch | 2002 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119124 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1M | Kratochvíl Petr | 1971 | V | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119040 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1M | Knebel Robert | 1971 | V | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119035 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1M | Gabrlík Tomáš | 2000 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119116 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1M | Rudorfer Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119094 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1M | Hala Jiří | 2002 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119143 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1M | Urban Jaroslav | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | ||
K1Ž | Hricová Klára | 1999 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119090 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | ||
K1Ž | Halašková Petra | 1974 | V | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119019 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1Ž | Kneblová Tereza | 2003 | DM | 1 | TJ DUKLA Praha | 119053 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1Ž | Najmanová Kateřina | 1984 | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119099 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | ||
K1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1Ž | Kneblová Klára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1Ž | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1Ž | Retková Marie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 21:34:23 | |
K1Ž | Velešíková Petra | 1986 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119100 | 33 so 34 so 35 ne | start pouze v případě udělení výjimky | 19.04.18 21:34:23 | ||
celkem C1M: 5 C1Ž: 6 C2M: 4 K1M: 18 K1Ž: 12 | |||||||||
Sportclub 80 Chomutov z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Nachtigal Jiří | 1997 | 2 | Sportclub 80 Chomutov z.s. | 020008 | 33 so 34 so 35 ne | 20.04.18 12:40:54 | ||
celkem K1M: 1 | |||||||||
TJ Vodní Sporty Litovel | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Šmoldas Michal | 1998 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106061 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 07:39:44 | ||
C1M | Šmakal Petr | 2003 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106088 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 07:39:44 | |
C1M | Šotola Karel | 1997 | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106049 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 07:39:44 | ||
C1M | Vodák Norbert | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106097 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 07:39:44 | |
C1M | Salaj František | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 07:39:44 | |
C1M | Papula Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 07:39:44 | |
C1M | Geprt David | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106098 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 07:39:44 | |
C1M | Vitoul Tomáš | 2003 | DM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106107 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 07:39:44 | ||
C2M | Šmoldas Michal Šotola Karel | 1998 1997 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106061 106049 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 07:39:44 | ||
C2M | Vitoul Tomáš Šmakal Petr | 2003 2003 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106107 106088 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 07:39:44 | |
K1M | Stratil Filip | 2006 | ZM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 07:39:44 | |
K1M | Weiser Kryštof | 2007 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106090 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 07:39:44 | ||
K1Ž | Dimovová Barbora | 2000 | DS | MT | TJ Vodní Sporty Litovel | 106082 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 07:39:44 | |
K1Ž | Novosadová Michaela | 2000 | DS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106080 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 07:39:44 | |
celkem C1M: 8 C2M: 2 K1M: 2 K1Ž: 2 | |||||||||
TJ Bohemians Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Zapletal Mikuláš Zapletal Vojtěch | 2000 1998 | 2 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001113 001112 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 18:46:39 | ||
K1M | Zapletal Vojtěch | 1998 | MT | TJ Bohemians Praha | 001112 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 18:46:39 | ||
K1M | Zapletal Mikuláš | 2000 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 001113 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 18:46:39 | |
K1M | Kirchner David | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 001114 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 18:46:39 | |
K1M | Zieris Matyáš | 1995 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001103 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 18:46:39 | ||
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 18:46:39 | |
K1M | Novák Filip | 2002 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001030 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 18:46:39 | |
K1M | Nedvěd Matěj | 2001 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001123 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 18:46:39 | |
K1M | Jelínek Filip | 1996 | 2 | TJ Bohemians Praha | 001016 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 18:46:39 | ||
K1Ž | Bayerová Barbora | 1998 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001124 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 18:46:39 | ||
K1Ž | Dvořáková Dominika | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 001115 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 18:46:39 | |
celkem C2M: 1 K1M: 8 K1Ž: 2 | |||||||||
TJ DUKLA Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Satková Martina | 1998 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012074 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 19:39:07 | ||
K1M | Krč Ladislav | 1999 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012016 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 19:39:07 | ||
K1Ž | Satková Martina | 1998 | MT | TJ DUKLA Praha | 012074 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 19:39:07 | ||
celkem C1Ž: 1 K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Semily | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hajský Stanislav | 1969 | V | 2 | TJ Semily | 059016 | 33 so 34 so 35 ne | 16.04.18 15:44:04 | |
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059021 | 33 so 34 so 35 ne | 16.04.18 15:44:04 | |
K1Ž | Lacinová Leona | 1974 | V | 2 | TJ Semily | 059008 | 33 so 34 so 35 ne | 16.04.18 15:44:04 | |
celkem C1M: 1 K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Šumperk z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Walter Jakub | 1998 | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129045 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 19:20:03 | ||
C1M | Urban Daniel | 2001 | DS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012088 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 19:20:03 | |
C2M | Walter Jakub Skořepa Vojtěch | 1998 1999 | 2 | TJ Šumperk z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 129045 024015 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 19:20:03 | ||
C2M | Walter David Řezník Vít | 2001 2001 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. TJ Šumperk z.s. | 129013 129017 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 19:20:03 | |
K1M | Walter David | 2001 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129013 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 19:20:03 | |
celkem C1M: 2 C2M: 2 K1M: 1 | |||||||||
TJ Tesla Brno | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Matula Zdeněk Chlouba Luboš | 1955 1959 | V | 1 | TJ Tesla Brno TJ Bohemians Praha | 105016 001061 | 33 so 34 so 35 ne | 20.04.18 08:55:15 | |
celkem C2M: 1 | |||||||||
TJ Valašské Meziříčí | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hendrych Tomáš | 2000 | DS | 2 | TJ Valašské Meziříčí | 132020 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 14:10:12 | |
C1M | Nachtigal RIchard | 2000 | DS | 2 | TJ Valašské Meziříčí | 132022 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 14:10:12 | |
C2M | Hendrych Tomáš Nachtigal RIchard | 2000 2000 | DS | 1 | TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí | 132020 132022 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 14:10:12 | |
C2M | Švéda Daniel Smilek Jiří | 2002 2003 | DM | 1 | TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí | 132004 132005 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 14:10:12 | |
celkem C1M: 2 C2M: 2 | |||||||||
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Pavlík Radek | 1992 | 1 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108033 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 21:27:23 | ||
K1M | Střecha Jan | 2001 | DS | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108042 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 21:27:23 | |
K1Ž | Dobešová Eva | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 21:27:23 | |
K1Ž | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 21:27:23 | |
K1Ž | Vojtěchová Barbora | 2004 | ZS | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 33 so 34 so 35 ne | 22.04.18 21:27:23 | ||
celkem C1M: 1 K1M: 1 K1Ž: 3 | |||||||||
VK Kroměříž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Hrabec Bohumil | 1960 | V | 2 | VK Kroměříž | 112014 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 07:34:14 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
VS Lipník nad Bečvou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Bílovská Gabriela | 1974 | V | 1 | VS Lipník nad Bečvou | 115040 | 33 so 34 so 35 ne | 29.03.18 08:39:25 | |
celkem K1Ž: 1 | |||||||||
VS Tábor | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 14:22:54 | |
K1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 1 | VS Tábor | 030043 | 33 so 34 so 35 ne | 19.04.18 14:22:54 | |
celkem K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Jindrák Petr Oliverius Jan | 1969 1967 | V | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007041 007047 | 33 so 34 so 35 ne | 21.04.18 07:34:25 | |
celkem C2M: 1 | |||||||||
počty C1M: 31 C1Ž: 16 C2M: 20 K1M: 55 K1Ž: 37 celkem: 159 |