• 33  28.04.2018 sobota, 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
  • 34  28.04.2018 sobota, Mistrovství ČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
  • 35  29.04.2018 neděle, 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
28.04.2018 - 29.04.2018, TJ Loko Plzeň
on-line přihlašování od 26.03.2018 23:00:00 do 22.04.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MRygel Marek1989MTKanoe Klub Spoj Brno103047  33 so
 34 so
 35 ne
18.04.18 06:42:46
C1MJanů Filip2002DM1UP Olomouc119159  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
C1MKristek Václav19961UP Olomouc119213  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
C1MBeier Matouš2004ZS1Loko Trutnov060047  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 23:57:46
C1MSuchánek Daniel19931SKK Vysoké Mýto064021  33 so
 34 so
 35 ne
20.04.18 13:24:40
C1MŠilar Jakub19871SKK Vysoké Mýto064033  33 so
 34 so
 35 ne
20.04.18 13:24:40
C1MHaleš Antonín19921SK Vltava Č. Krumlov z.s.024012  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
C1MKlíma Vojtěch2002DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024033  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
C1MSkořepa Vojtěch19991SK Vltava Č. Krumlov z.s.024015  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
C1MNovák Martin19911SK Vltava Č. Krumlov z.s.024043  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
C1MŠvadlena Václav19851SK Vltava Č. Krumlov z.s.024032  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
C1MNovosad Lukáš1976V1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024001  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
C1MŠmoldas Michal19981TJ Vodní Sporty Litovel116061  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 07:39:44
C1MPavlík Radek19921TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108033  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 21:27:23
C1MHajský Stanislav1969V2TJ Semily059016  33 so
 34 so
 35 ne
16.04.18 15:44:04
C1MWalter Jakub19982UP Olomouc119014  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 19:20:03
C1MUrban Daniel2001DS2TJ Šumperk z.s.129021  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 19:20:03
C1MLisický David1981V2UP Olomouc119020  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
C1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
C1MMareš Jakub2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024055  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
C1MVejnar Samuel2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024042  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
C1MŠmakal Petr2003DM2TJ Vodní Sporty Litovel116088  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 07:39:44
C1MŠotola Karel19972TJ Vodní Sporty Litovel116049  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 07:39:44
C1MVodák Norbert2004ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116097  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 07:39:44
C1MSalaj František2004ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116095  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 07:39:44
C1MPapula Jan2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116094  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 07:39:44
C1MGeprt David2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116098  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 07:39:44
C1MHendrych Tomáš2000DS2TJ Valašské Meziříčí132020  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 14:10:12
C1MNachtigal Richard2000DS2TJ Valašské Meziříčí132022  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 14:10:12
C1MVitoul Tomáš2003DMTJ Vodní Sporty Litovel116107  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 07:39:44
celkem C1M: 31    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽNěmcová Marie2000DSMTKanoe Klub Spoj Brno103024  33 so
 34 so
 35 ne
18.04.18 06:42:46
C1ŽPaloudová Anežka1999MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
C1ŽDziadková Zuzana2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103009  33 so
 34 so
 35 ne
18.04.18 06:42:46
C1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
C1ŽKneblová Klára2005ZS1UP Olomouc119064  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
C1ŽŠtěpánková Petra2001DS1UP Olomouc119068  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
C1ŽPlachtová Alexandra19981SK Vltava Č. Krumlov z.s.024030  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
C1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
C1ŽSatková Martina19981DUKLA Brandýs012074  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 19:39:07
C1ŽSatková Gabriela2001DS2Kanoe Klub Spoj Brno103016  33 so
 34 so
 35 ne
18.04.18 06:42:46
C1ŽBáčová Michaela19982KK Brandýs nad Labem011023  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:02:49
C1ŽHorová Klára19982UP Olomouc119058  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
C1ŽDoležalová Lucie2003DM2UP Olomouc119157  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
C1ŽNovosadová Kristina2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
celkem C1Ž: 16    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MRygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
MTKanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
103047
108045
 33 so
 34 so
 35 ne
18.04.18 06:42:46
C2MKristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
MTUP Olomouc
Bohemians Praha
119213
001016
 33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
C2MSuchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
MTSKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
064021
057071
 33 so
 34 so
 35 ne
20.04.18 13:24:40
C2MRežňák Ladislav
Hořínek Jaroslav
1966
1963
V1Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní Sporty Litovel
103034
116009
 33 so
 34 so
 35 ne
18.04.18 06:42:46
C2MLisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
1UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
119020
057059
 33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
C2MKratochvíl Martin
Janů Filip
2003
2002
DM1UP Olomouc
UP Olomouc
119139
119159
 33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
C2MMatula Zdeněk
Chlouba Luboš
1955
1959
V1TJ Tesla Brno
Bohemians Praha
105016
001061
 33 so
 34 so
 35 ne
20.04.18 08:55:15
C2MKrejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
1SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
064010
064033
 33 so
 34 so
 35 ne
20.04.18 13:24:40
C2MHaleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
1SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024012
024043
 33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
C2MŠmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
1TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116061
116049
 33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 07:39:44
C2MHendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
DS1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132020
132022
 33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 14:10:12
C2MŠvéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
DM1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132004
132005
 33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 14:10:12
C2MWalter Jakub
Skořepa Vojtěch
1998
1999
2UP Olomouc
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
119014
024015
 33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 19:20:03
C2MWalter David
Řezník Vít
2001
2001
DS2TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
129013
129017
 33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 19:20:03
C2MRudorfer Martin
Hradec Matěj
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119094
119142
 33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
C2MBeier Alva
Beier Matouš
2005
2004
ZS2Loko Trutnov
Loko Trutnov
060054
060047
 33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 23:57:46
C2MJindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
V2Technika Praha
Technika Praha
007041
007047
 33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 07:34:25
C2MMareš Jakub
Vejnar Samuel
2003
2005
DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024055
024042
 33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
C2MVitoul Tomáš
Šmakal Petr
2003
2003
DM2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116107
116088
 33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 07:39:44
C2MZapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
2Bohemians Praha
Bohemians Praha
001113
001112
 33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 18:46:39
celkem C2M: 20    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MSatke Adam1994MTKanoe Klub Spoj Brno103041  33 so
 34 so
 35 ne
18.04.18 06:42:46
K1MSlepica Karel1988MTUP Olomouc119071  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MHric Filip1993MTUP Olomouc119140  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MZapletal Vojtěch1998MTBohemians Praha001112  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 18:46:39
K1MPolívka Radek1980V1Sk VS Slávia Hradec Králové055020  33 so
 34 so
 35 ne
03.04.18 07:50:03
K1MMatějíček Vojtěch2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103036  33 so
 34 so
 35 ne
18.04.18 06:42:46
K1MHála Richard19921UP Olomouc119150  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MNeubert Adam19971UP Olomouc119002  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MHradec Matěj2003DM1UP Olomouc119142  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MKyzlík Milan19991Klub Kanoistika Roudnice n.L.049018  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 22:00:36
K1MKoblížek Daniel2000DS1Loko Trutnov060040  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 23:57:46
K1MMarek Aleš1978V1Loko Trutnov060030  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 23:57:46
K1MKrejza Filip19891SKK Vysoké Mýto064010  33 so
 34 so
 35 ne
20.04.18 13:24:40
K1MZapletal Mikuláš2000DS1Bohemians Praha001113  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 18:46:39
K1MKirchner David2002DM1Bohemians Praha001114  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 18:46:39
K1MZieris Matyáš19951Bohemians Praha001103  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 18:46:39
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  33 so
 34 so
 35 ne
16.04.18 15:44:04
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  33 so
 34 so
 35 ne
18.04.18 06:42:46
K1MBergmann Ondřej2000DS2Kanoe Klub Spoj Brno103026  33 so
 34 so
 35 ne
18.04.18 06:42:46
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 14:22:54
K1MWalter David2001DS2TJ Šumperk z.s.129013  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 19:20:03
K1MBáča Milan1973V2KK Brandýs nad Labem011021  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:02:49
K1MŠtibrányi David2004ZS2KK Brandýs nad Labem011068  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:02:49
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MProcházka Vojtěch2002DM2UP Olomouc119124  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MKratochvíl Petr1971V2UP Olomouc119040  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MKnebel Robert1971V2UP Olomouc119035  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MGabrlík Tomáš2000DS2UP Olomouc119116  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MHala Jiří2002DM2UP Olomouc119143  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MGabrlík Jakub2004ZS2UP Olomouc119152  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MŠtybnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MHezina Jiří2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049068  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 22:00:36
K1MBeier Alva2005ZS2Loko Trutnov060054  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 23:57:46
K1MNachtigal Jiří19972Sportclub 80 Chomutov z.s.020008  33 so
 34 so
 35 ne
20.04.18 12:40:54
K1MVeniger Jan2000DS2SKK Vysoké Mýto064042  33 so
 34 so
 35 ne
20.04.18 13:24:40
K1MHrabec Bohumil1960V2VK Kroměříž112014  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 07:34:14
K1MOndřich Václav2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024072  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2Bohemians Praha001106  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 18:46:39
K1MNovák Filip2002DM2Bohemians Praha001030  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 18:46:39
K1MNedvěd Matěj2001DS2Bohemians Praha001123  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 18:46:39
K1MJelínek Filip19962Bohemians Praha001016  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 18:46:39
K1MKrč Ladislav19992DUKLA Brandýs012016  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 19:39:07
K1MMráka Jan2004ZS3UP Olomouc119154  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MUrban Jaroslav2004ZS3UP Olomouc119205  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MŠotek Adam2005ZS3UP Olomouc119118  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MStehlík Alexander2002DM3Loko Trutnov060065  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 23:57:46
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  33 so
 34 so
 35 ne
20.04.18 13:24:40
K1MDavídek Tomáš19853SK Vltava Č. Krumlov z.s.024047  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
K1MStratil Filip2006ZM3TJ Vodní Sporty Litovel116086  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 07:39:44
K1MStřecha Jan2001DS3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108042  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 21:27:23
K1MKratochvíl Lukáš2005ZSUP Olomouc119045  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1MFuriš Eduard2004ZSSK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
K1MOlšák Matyáš2001DSSK Vltava Č. Krumlov z.s.024067  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
K1MWeiser Kryštof2007ZMTJ Vodní Sporty Litovel116090  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 07:39:44
celkem K1M: 55    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽPaloudová Anežka1999MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
K1ŽDimovová Barbora2000DSMTTJ Vodní Sporty Litovel116082  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 07:39:44
K1ŽSatková Martina1998MTDUKLA Brandýs012074  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 19:39:07
K1ŽBílovská Gabriela1974V1VS Lipník nad Bečvou115040  33 so
 34 so
 35 ne
29.03.18 08:39:25
K1ŽKolihová Hana2003DM1SK Domeček Soběslav026018  33 so
 34 so
 35 ne
16.04.18 20:47:52
K1ŽDziadková Zuzana2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103009  33 so
 34 so
 35 ne
18.04.18 06:42:46
K1ŽNěmcová Marie2000DS1Kanoe Klub Spoj Brno103024  33 so
 34 so
 35 ne
18.04.18 06:42:46
K1ŽVaňková Klára2001DS1VS Tábor030043  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 14:22:54
K1ŽHricová Klára19991UP Olomouc119090  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1ŽHalašková Petra1974V1UP Olomouc119019  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
K1ŽBayerová Barbora19981Bohemians Praha001124  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 18:46:39
K1ŽDvořáková Dominika2002DM1Bohemians Praha001115  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 18:46:39
K1ŽLacinová Leona1974V2TJ Semily059008  33 so
 34 so
 35 ne
16.04.18 15:44:04
K1ŽBočánková Jana2003DM2SK Domeček Soběslav026019  33 so
 34 so
 35 ne
16.04.18 20:47:52
K1ŽSatková Gabriela2001DS2Kanoe Klub Spoj Brno103016  33 so
 34 so
 35 ne
18.04.18 06:42:46
K1ŽBáčová Michaela19982KK Brandýs nad Labem011023  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:02:49
K1ŽŠtibrányi Kateřina2000DS2KK Brandýs nad Labem011044  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:02:49
K1ŽNajmanová Kateřina19842UP Olomouc119099  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1ŽKneblová Klára2005ZS2UP Olomouc119064  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1ŽDoležalová Lucie2003DM2UP Olomouc119157  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  33 so
 34 so
 35 ne
19.04.18 21:34:23
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS2SKK Vysoké Mýto064055  33 so
 34 so
 35 ne
20.04.18 13:24:40
K1ŽKleinová Štěpánka2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024059  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
K1ŽNovosadová Kristina2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
K1ŽPlachtová Alexandra19982SK Vltava Č. Krumlov z.s.024030  33 so
 34 so
 35 ne
21.04.18 10:08:05
K1ŽVaňková Michaela2000DS2TJ Vodní Sporty Litovel116080  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 07:39:44
K1ŽDobešová Eva2004ZS2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 21:27:23
K1ŽStřechová Ela2005ZS3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 21:27:23
K1ŽVojtěchová Barbora2004ZS3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108034  33 so
 34 so
 35 ne
22.04.18 21:27:23
K1ŽVelešíková Petra1986UP Olomouc119100  33 so
 34 so
 35 ne
start pouze v případě udělení výjimky19.04.18 21:34:23
celkem K1Ž: 37    
počty C1M: 31   C1Ž: 16   C2M: 20   K1M: 55   K1Ž: 37     celkem: 159