• 31  21.04.2018 sobota, 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, startovné: mládež 50,-   dospělí 0,-
  • 32  22.04.2018 neděle, 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, startovné: mládež 50,-   dospělí 0,-
21.04.2018 - 22.04.2018, KK Opava
on-line přihlašování od 14.03.2018 23:00:00 do 13.04.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  31 so
 32 ne
02.04.18 17:13:06
C1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  31 so
 32 ne
11.04.18 10:02:07
C1MMrázek Jakub2004ZS2KK Opava121103  31 so
 32 ne
11.04.18 21:29:36
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
C1MRašner Karel2004ZS2KK Postřelmov185007  31 so
 32 ne
13.04.18 07:00:59
C1MŠedivý Vít2004ZS2SK VS Č. Budějovice023135  31 so
 32 ne
13.04.18 14:02:31
C1MHartl Jakub2004ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  31 so
 32 ne
13.04.18 23:42:01
C1MDrábek Matyáš2005ZS3+KVS Hradec Králové045022  31 so
 32 ne
05.04.18 20:21:18
C1MIndruch Matěj2006ZM3+KVS Hradec Králové045012  31 so
 32 ne
05.04.18 20:21:18
C1MVejnar Samuel2005ZS3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024042  31 so
 32 ne
11.04.18 20:24:21
C1MPollert Jáchym2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009136  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3+WWCC FROL090011  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
C1MRetek Václav2007ZM3+UP Olomouc119189  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
C1MRetek Toman2007ZM3+UP Olomouc119188  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
C1MKosík Dan2004ZS3+UP Olomouc119173  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
C1MStřílka Richard2006ZM3+UP Olomouc119180  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
C1MMalý Vojtěch2006ZM3+UP Olomouc119191  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
C1MHric Ondřej2004ZS3+UP Olomouc119092  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
C1MPrüher Vojtěch2006ZM3+SK VS Č. Budějovice023071  31 so
 32 ne
13.04.18 14:02:31
C1MSvoboda Adam2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009119  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
C1MJinek Hugo2005ZSUniverzitní sportovní klub Praha009146  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
celkem C1M: 24    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKneblová Klára2005ZS1UP Olomouc119064  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
C1ŽMorenová Adriana2004ZS2+Univerzitní sportovní klub Praha009096  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2+UP Olomouc119127  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
C1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  31 so
 32 ne
11.04.18 21:06:41
C1ŽErlová Natálie2006ZM2Univerzitní sportovní klub Praha009019  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
C1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2SK VS Č. Budějovice023017  31 so
 32 ne
13.04.18 14:02:31
C1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  31 so
 32 ne
13.04.18 23:42:01
C1ŽDaňková Anna2004ZS3+TJ Šumperk z.s.129007  31 so
 32 ne
02.04.18 17:13:06
C1ŽNovosadová Kristina2004ZS3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  31 so
 32 ne
11.04.18 20:24:21
C1ŽKremrová Adéla2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009034  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
C1ŽStřílková Jana2004ZS3+UP Olomouc119181  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
celkem C1Ž: 12    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MJiras Filip
Černík Štěpán
2005
2006
ZS2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009130
009036
 31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
C2MPechač Jonáš
Pollert Jáchym
2004
2004
ZS2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009149
009136
 31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
C2MGabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119152
119154
 31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
C2MPrüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
ZS2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023135
 31 so
 32 ne
13.04.18 14:02:31
celkem C2M: 4    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XJanů Veronika
Novák Matyáš
2005
2005
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119137
119076
 31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
C2XČervenková Amélie
Ondruš Mario
2005
2005
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009138
009133
 31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
C2XHansgutová Monika
Štybnar Vojtěch
2005
2005
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119207
119197
 31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
celkem C2X: 3    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MMrázek Jakub2004ZS2+KK Opava121103  31 so
 32 ne
11.04.18 21:29:36
K1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  31 so
 32 ne
02.04.18 17:13:06
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  31 so
 32 ne
02.04.18 17:13:07
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  31 so
 32 ne
11.04.18 09:20:09
K1MKudrna Josef2004ZS2DUKLA Brandýs012073  31 so
 32 ne
11.04.18 09:20:09
K1MVenc Štěpán2004ZS2DUKLA Brandýs012066  31 so
 32 ne
11.04.18 09:20:09
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  31 so
 32 ne
11.04.18 10:02:07
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  31 so
 32 ne
11.04.18 10:02:07
K1MFuriš Eduard2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  31 so
 32 ne
11.04.18 20:24:21
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2Bohemians Praha001106  31 so
 32 ne
11.04.18 21:25:28
K1MHajduch Jaroslav2004ZS2Otava Strakonice027010  31 so
 32 ne
12.04.18 08:42:07
K1MČerník Štěpán2006ZM2Univerzitní sportovní klub Praha009036  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1MRetek Toman2007ZM2UP Olomouc119188  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1MŠtybnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1MGabrlík Jakub2004ZS2UP Olomouc119152  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1MMráka Jan2004ZS2UP Olomouc119154  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1MGaluška Zdeněk2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  31 so
 32 ne
13.04.18 11:46:25
K1MŠvejd Jáchym2007ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  31 so
 32 ne
13.04.18 11:46:25
K1MTurner Karel2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  31 so
 32 ne
13.04.18 11:46:25
K1MStanovský Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023048  31 so
 32 ne
13.04.18 14:02:31
K1MŠedivý Vít2004ZS2SK VS Č. Budějovice023135  31 so
 32 ne
13.04.18 14:02:31
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  31 so
 32 ne
13.04.18 15:03:33
K1MHrňák Jáchym2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  31 so
 32 ne
13.04.18 15:03:33
K1MChochola Ondřej2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014078  31 so
 32 ne
13.04.18 15:03:34
K1MMarek Kryštof2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  31 so
 32 ne
13.04.18 21:11:02
K1MSemerád Adam2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  31 so
 32 ne
13.04.18 21:11:02
K1MBízek Marek2005ZS2KK Brandýs nad Labem011026  31 so
 32 ne
13.04.18 21:36:45
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  31 so
 32 ne
13.04.18 21:36:45
K1MDziadek Marek2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103017  31 so
 32 ne
19.03.18 08:24:54
K1MSobotka Adam2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103001  31 so
 32 ne
19.03.18 08:24:54
K1MIndruch Matěj2006ZM3+KVS Hradec Králové045012  31 so
 32 ne
05.04.18 20:21:18
K1MHauck Marek2007ZM3+KVS Hradec Králové045019  31 so
 32 ne
05.04.18 20:21:18
K1MPanzer Martin2007ZM3+TJ Loko Plzeň039033  31 so
 32 ne
11.04.18 08:47:54
K1MVálek Michal2006ZM3+VS Tábor030025  31 so
 32 ne
11.04.18 10:02:07
K1MNovák Matouš2006ZM3+VS Tábor030024  31 so
 32 ne
11.04.18 10:02:07
K1MBohatý Oto2007ZM3+SK Třebechovice061038  31 so
 32 ne
11.04.18 21:06:41
K1MBurger Jáchym2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009050  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1MRendó Enrique2005ZS3+WWCC FROL090013  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1MHadraba Martin2005ZS3+WWCC FROL090014  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1MKárník Tadeáš2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009029  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1MOndruš Mario2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009133  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1MPechač Jonáš2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009149  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1MSlavík Vojtěch2005ZS3+WWCC FROL090011  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1MSvoboda Adam2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1MPollert Jan2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009129  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1MRetek Václav2007ZM3+UP Olomouc119189  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1MKratochvíl Lukáš2005ZS3+UP Olomouc119045  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1MKosík Dan2004ZS3+UP Olomouc119173  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1MStřílka Richard2006ZM3+UP Olomouc119180  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1MHric Ondřej2004ZS3+UP Olomouc119092  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1MJaroš Michael2006ZM3+UP Olomouc119171  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1MSvoboda Ondřej2006ZM3+UP Olomouc119190  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1MŠotek Adam2005ZS3+UP Olomouc119118  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1MUrban Jaroslav2004ZS3+UP Olomouc119205  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1MBláha Vojtěch2006ZM3+VK Tzunami Ostrava118021  31 so
 32 ne
13.04.18 13:10:18
K1MKomárek Jakub2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023037  31 so
 32 ne
13.04.18 14:02:31
K1MNovotný David2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023029  31 so
 32 ne
13.04.18 14:02:31
K1MStrnad Ondřej2004ZS3+Vodní sporty Desná128016  31 so
 32 ne
13.04.18 18:43:10
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  31 so
 32 ne
13.04.18 21:11:02
K1MHezina Jiří2004ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049068  31 so
 32 ne
13.04.18 21:11:02
K1MSemerád Jakub2006ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  31 so
 32 ne
13.04.18 21:11:02
K1MŠtercl Dominik2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011043  31 so
 32 ne
13.04.18 21:36:45
K1MValášek Jan2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011042  31 so
 32 ne
13.04.18 21:36:45
K1MVenc Ondřej2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011022  31 so
 32 ne
13.04.18 21:36:45
K1MVoneš Jakub2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011065  31 so
 32 ne
13.04.18 21:36:45
K1MLoun Matěj2004ZS3TJ Šumperk z.s.129040  31 so
 32 ne
02.04.18 17:13:07
K1MPelikán Václav2005ZS3Bohemians Praha001111  31 so
 32 ne
11.04.18 21:25:28
K1MKovář Filip2006ZM3KK Opava121017  31 so
 32 ne
11.04.18 21:29:36
K1MStropek Tobiáš2007ZM3KK Opava121007  31 so
 32 ne
11.04.18 21:29:36
K1MTrač Matyáš2004ZS3KK Opava121050  31 so
 32 ne
11.04.18 21:29:36
K1MCísařovský Adam2005ZS3WWCC FROL090016  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1MKutek Michal2006ZM3WWCC FROL090023  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1MMalý Vojtěch2006ZM3UP Olomouc119191  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1MPomajbík Filip2006ZM3UP Olomouc119187  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1MKlimeš Vít2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  31 so
 32 ne
13.04.18 15:03:33
K1MNovotný Ondřej2005ZS3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049069  31 so
 32 ne
13.04.18 21:11:02
K1MFoltín Šimon2006ZM3KK Brandýs nad Labem011049  31 so
 32 ne
13.04.18 21:36:45
K1MBandas Matěj2006ZM3KK Brandýs nad Labem011069  31 so
 32 ne
13.04.18 21:36:45
K1MHanzel Jáchym2008PZTJ Loko Plzeň039039  31 so
 32 ne
11.04.18 08:47:54
K1MAntl Tomáš2008PZKK Opava121001  31 so
 32 ne
11.04.18 21:29:36
K1MBaar Dominik2007ZMKK Opava121061  31 so
 32 ne
11.04.18 21:29:36
K1MBalarin Evžen2008PZKK Opava121044  31 so
 32 ne
11.04.18 21:29:36
K1MKubita Tomáš2008PZKK Opava121016  31 so
 32 ne
11.04.18 21:29:36
K1MŠeda Jaroslav2008PZKK Opava121011  31 so
 32 ne
11.04.18 21:29:36
K1MStrejc Václav2005ZSSK VS Č. Budějovice023044  31 so
 32 ne
13.04.18 14:02:31
K1MŠtádlík Jiří2005ZSKlub Kanoistika Roudnice n.L.049016  31 so
 32 ne
13.04.18 21:11:02
celkem K1M: 88    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽKneblová Klára2005ZS2+UP Olomouc119064  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2+SK VS Č. Budějovice023017  31 so
 32 ne
13.04.18 14:02:31
K1ŽDaňková Anna2004ZS2TJ Šumperk z.s.129007  31 so
 32 ne
02.04.18 17:13:07
K1ŽSoučková Lucie2004ZS2KVS Hradec Králové045024  31 so
 32 ne
05.04.18 20:21:18
K1ŽNovosadová Kristina2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  31 so
 32 ne
11.04.18 20:24:21
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  31 so
 32 ne
11.04.18 21:06:41
K1ŽMrázková Klára2006ZM2KK Opava121035  31 so
 32 ne
11.04.18 21:29:36
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1ŽErlová Natálie2006ZM2Univerzitní sportovní klub Praha009019  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1ŽKolářová Markéta2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009023  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1ŽMorenová Adriana2004ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009096  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009099  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1ŽGalušková Bára2006ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  31 so
 32 ne
13.04.18 11:46:25
K1ŽFabianová Anna2007ZM2VK Tzunami Ostrava118017  31 so
 32 ne
13.04.18 13:10:18
K1ŽTesařová Hana2004ZS2SK VS Č. Budějovice023085  31 so
 32 ne
13.04.18 14:02:31
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014011  31 so
 32 ne
13.04.18 15:03:34
K1ŽRutarová Kateřina2005ZS2Vodní sporty Desná128015  31 so
 32 ne
13.04.18 18:43:10
K1ŽHeková Natálie2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  31 so
 32 ne
13.04.18 21:11:02
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  31 so
 32 ne
13.04.18 23:42:01
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  31 so
 32 ne
13.04.18 23:42:01
K1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  31 so
 32 ne
19.03.18 08:24:54
K1ŽŠtěpánková Julie2006ZM3+KVS Hradec Králové045033  31 so
 32 ne
05.04.18 20:21:18
K1ŽMotlová Andrea2006ZM3+KVS Hradec Králové045016  31 so
 32 ne
05.04.18 20:21:18
K1ŽŠefčíková Anastázie2004ZS3+KK Opava121006  31 so
 32 ne
11.04.18 21:29:36
K1ŽBurgerová Ester2004ZS3+WWCC FROL090019  31 so
 32 ne
12.04.18 20:52:13
K1ŽStřílková Jana2004ZS3+UP Olomouc119181  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1ŽNovosadová Eliška2005ZS3+UP Olomouc119206  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3+UP Olomouc119176  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1ŽVrbová Marie2007ZM3+UP Olomouc119198  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1ŽBočková Kateřina2007ZM3+SK VS Č. Budějovice023007  31 so
 32 ne
13.04.18 14:02:31
K1ŽHoráková Julie2006ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  31 so
 32 ne
13.04.18 15:03:34
K1ŽHřebíčková Hanna2006ZM3+Vodní sporty Desná128004  31 so
 32 ne
13.04.18 18:43:10
K1ŽBeerová Anežka2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049066  31 so
 32 ne
13.04.18 21:11:02
K1ŽŠtěpánková Stella2006ZM3KVS Hradec Králové045034  31 so
 32 ne
05.04.18 20:21:18
K1ŽMalá Magdaléna2007ZM3UP Olomouc119192  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1ŽStloukalová Aneta2007ZM3UP Olomouc119196  31 so
 32 ne
12.04.18 21:13:25
K1ŽJurajdová Veronika2007ZM3Vodní sporty Desná128007  31 so
 32 ne
13.04.18 18:43:10
K1ŽJurajdová Simona2007ZM3Vodní sporty Desná128006  31 so
 32 ne
13.04.18 18:43:10
K1ŽŠvehlová Rozárie2008PZSK VS Č. Budějovice023015  31 so
 32 ne
13.04.18 14:02:31
K1ŽPavelková Eva2008PZVodní sporty Desná128017  31 so
 32 ne
13.04.18 18:43:10
celkem K1Ž: 45    
počty C1M: 24   C1Ž: 12   C2M: 4   C2X: 3   K1M: 88   K1Ž: 45     celkem: 176

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

USK Praha: 2
K1M: 1   K1Ž: 1     celkem : 2

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 24   C1Ž: 12   C2M: 4   C2X: 3   K1M: 89   K1Ž: 46     celkem : 178