- 26 14.04.2018 sobota, 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
- 27 15.04.2018 neděle, 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
14.04.2018 - 15.04.2018, TJ Bohemians Praha
on-line přihlašování od 07.03.2018 23:00:00 do 11.04.2018 15:00:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Rolenc Ondřej | 1991 | MT | TJ Syntesia Pardubice | 057071 | 26 so 27 ne | 09.04.18 19:47:32 | ||
C1M | Slanina Vladimír | 1994 | MT | TJ Loko Žatec | 052028 | 26 so 27 ne | 10.04.18 10:16:39 | ||
C1M | Rygel Marek | 1989 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103047 | 26 so 27 ne | 11.04.18 11:44:44 | ||
C1M | Janů Filip | 2002 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119159 | 26 so 27 ne | 05.04.18 21:09:58 | |
C1M | Pavlík Radek | 1992 | 1 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108033 | 26 so 27 ne | 08.04.18 19:06:46 | ||
C1M | Šťastný Jan | 1970 | V | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057047 | 26 so 27 ne | 09.04.18 19:47:32 | |
C1M | Pischek Jan | 1977 | V | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057011 | 26 so 27 ne | 09.04.18 19:47:32 | |
C1M | Šmoldas Michal | 1998 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106061 | 26 so 27 ne | 10.04.18 20:07:37 | ||
C1M | Suchánek Daniel | 1993 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064021 | 26 so 27 ne | 11.04.18 11:29:36 | ||
C1M | Haleš Antonín | 1992 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024012 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:33:52 | ||
C1M | Klíma Vojtěch | 2002 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024033 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:33:52 | |
C1M | Novák Martin | 1991 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024043 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:33:52 | ||
C1M | Skořepa Vojtěch | 1999 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024015 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:33:52 | ||
C1M | Švadlena Václav | 1985 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024032 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:33:52 | ||
C1M | Mareš Jakub | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024055 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:33:52 | |
celkem C1M: 15 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Němcová Marie | 2000 | DS | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 26 so 27 ne | 11.04.18 11:44:44 | |
C1Ž | Paloudová Anežka | 1999 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:33:52 | ||
C1Ž | Satková Martina | 1998 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012074 | 26 so 27 ne | 11.04.18 09:25:58 | ||
C1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DM | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 26 so 27 ne | 11.04.18 11:44:44 | |
C1Ž | Satková Gabriela | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009046 | 26 so 27 ne | 11.04.18 11:44:44 | |
celkem C1Ž: 5 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Kristek Václav Jelínek Filip | 1996 1996 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ Bohemians Praha | 119213 001016 | 26 so 27 ne | 05.04.18 21:09:58 | ||
C2M | Veselý Petr Rygel Marek | 1976 1989 | MT | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. Kanoe Klub Spoj Brno | 108045 103047 | 26 so 27 ne | 08.04.18 19:06:46 | ||
C2M | Rolenc Ondřej Suchánek Daniel | 1991 1993 | MT | TJ Syntesia Pardubice SKK Vysoké Mýto | 057071 064021 | 26 so 27 ne | 09.04.18 19:47:32 | ||
C2M | Lisický David Uncajtik Lukáš | 1981 1984 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ Syntesia Pardubice | 119020 057059 | 26 so 27 ne | 05.04.18 21:09:58 | ||
C2M | Nachtigal RIchard Hendrych Tomáš | 2000 2000 | DS | 1 | TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí | 132022 132020 | 26 so 27 ne | 07.04.18 01:56:55 | |
C2M | Matula Zdeněk Chlouba Luboš | 1955 1959 | V | 1 | TJ Tesla Brno TJ Bohemians Praha | 105016 001061 | 26 so 27 ne | 10.04.18 08:45:59 | |
C2M | Slanina Vladimír Slanina Vladimír | 1994 1969 | 1 | TJ Loko Žatec TJ Loko Žatec | 052028 052035 | 26 so 27 ne | 10.04.18 10:16:39 | ||
C2M | Hořínek Jaroslav Režňák Ladislav | 1963 1966 | V | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel Kanoe Klub Spoj Brno | 106009 103034 | 26 so 27 ne | 10.04.18 20:07:37 | |
C2M | Šmoldas Michal Šotola Karel | 1998 1997 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106061 106049 | 26 so 27 ne | 10.04.18 20:07:37 | ||
C2M | Mornštejn Roman Šťastný Michal | 1969 1965 | V | 1 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001128 001038 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:32:25 | |
C2M | Haleš Antonín Novák Martin | 1992 1991 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024012 024043 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:33:52 | ||
celkem C2M: 11 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Hric Filip | 1993 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119140 | 26 so 27 ne | 05.04.18 21:09:58 | ||
K1M | Slepica Karel | 1988 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119071 | 26 so 27 ne | 05.04.18 21:09:58 | ||
K1M | Satke Adam | 1994 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103041 | 26 so 27 ne | 11.04.18 11:44:44 | ||
K1M | Zapletal Vojtěch | 1998 | MT | TJ Bohemians Praha | 001112 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:32:25 | ||
K1M | Polívka Radek | 1980 | V | 1 | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055020 | 26 so 27 ne | 19.03.18 08:05:31 | |
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DM | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 26 so 27 ne | 03.04.18 19:55:24 | |
K1M | Košík Michal | 1995 | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 26 so 27 ne | 03.04.18 19:55:24 | ||
K1M | Hradec Matěj | 2003 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119142 | 26 so 27 ne | 05.04.18 21:09:58 | |
K1M | Hála Richard | 1992 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119150 | 26 so 27 ne | 05.04.18 21:09:58 | ||
K1M | Neubert Adam | 1997 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119002 | 26 so 27 ne | 05.04.18 21:09:58 | ||
K1M | Kyzlík Milan | 1999 | 1 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049018 | 26 so 27 ne | 06.04.18 07:27:07 | ||
K1M | Marek Aleš | 1978 | V | 1 | Loko Trutnov | 060030 | 26 so 27 ne | 08.04.18 14:08:31 | |
K1M | Koblížek Daniel | 2000 | DS | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057140 | 26 so 27 ne | 08.04.18 14:08:31 | |
K1M | Krejza Filip | 1989 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064010 | 26 so 27 ne | 11.04.18 11:29:36 | ||
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 26 so 27 ne | 11.04.18 11:44:44 | |
K1M | Zieris Matyáš | 1995 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001103 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:32:25 | ||
K1M | Zapletal Mikuláš | 2000 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 001113 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:32:25 | |
K1M | Kirchner David | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 001114 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:32:25 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 26 so 27 ne | 05.04.18 21:09:58 | |
K1M | Procházka Vojtěch | 2002 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119124 | 26 so 27 ne | 05.04.18 21:09:58 | |
K1M | Kratochvíl Petr | 1971 | V | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119040 | 26 so 27 ne | 05.04.18 21:09:58 | |
K1M | Knebel Robert | 1971 | V | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119035 | 26 so 27 ne | 05.04.18 21:09:58 | |
K1M | Hrabec Bohumil | 1960 | V | 2 | VK Kroměříž | 112014 | 26 so 27 ne | 07.04.18 10:13:21 | |
K1M | Filipi Robert | 1964 | V | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 26 so 27 ne | 09.04.18 22:25:49 | |
K1M | Nachtigal Jiří | 1997 | 2 | Sportclub 80 Chomutov z.s. | 020008 | 26 so 27 ne | 10.04.18 08:49:09 | ||
K1M | Veniger Jan | 2000 | DS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064042 | 26 so 27 ne | 11.04.18 11:29:36 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 26 so 27 ne | 11.04.18 11:44:44 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | DS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 26 so 27 ne | 11.04.18 11:44:44 | |
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039055 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:41:28 | |
K1M | Kruťa Kryštof | 2000 | DS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 | 26 so 27 ne | 09.04.18 22:25:49 | |
celkem K1M: 30 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Dimovová Barbora | 2000 | DS | MT | TJ Vodní Sporty Litovel | 106082 | 26 so 27 ne | 10.04.18 20:07:37 | |
K1Ž | Satková Martina | 1998 | MT | TJ DUKLA Praha | 012074 | 26 so 27 ne | 11.04.18 09:25:58 | ||
K1Ž | Paloudová Anežka | 1999 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:33:52 | ||
K1Ž | Bílovská Gabriela | 1974 | V | 1 | VS Lipník nad Bečvou | 115040 | 26 so 27 ne | 13.03.18 05:46:21 | |
K1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DM | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 26 so 27 ne | 03.04.18 19:55:24 | |
K1Ž | Hricová Klára | 1999 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119090 | 26 so 27 ne | 05.04.18 21:09:58 | ||
K1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 1 | VS Tábor | 030043 | 26 so 27 ne | 09.04.18 09:26:26 | |
K1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DM | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 26 so 27 ne | 11.04.18 11:44:44 | |
K1Ž | Němcová Marie | 2000 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 26 so 27 ne | 11.04.18 11:44:44 | |
K1Ž | Bayerová Barbora | 1998 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001124 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:32:25 | ||
K1Ž | Dvořáková Dominika | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 001115 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:32:25 | |
K1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:33:52 | |
K1Ž | Báčová Michaela | 1998 | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011023 | 26 so 27 ne | 09.04.18 22:01:27 | ||
K1Ž | Satková Gabriela | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009046 | 26 so 27 ne | 11.04.18 11:44:44 | |
K1Ž | Plachtová Alexandra | 1998 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024030 | 26 so 27 ne | 12.04.18 21:33:52 | ||
celkem K1Ž: 15 | |||||||||
počty C1M: 15 C1Ž: 5 C2M: 11 K1M: 30 K1Ž: 15 celkem: 76 |