• 26  14.04.2018 sobota, 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
  • 27  15.04.2018 neděle, 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
14.04.2018 - 15.04.2018, Bohemians Praha
on-line přihlašování od 07.03.2018 23:00:00 do 11.04.2018 15:00:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MRolenc Ondřej1991MTTJ Syntesia Pardubice057071  26 so
 27 ne
09.04.18 19:47:32
C1MSlanina Vladimír1994MTTJ Loko Žatec052028  26 so
 27 ne
10.04.18 10:16:39
C1MRygel Marek1989MTKanoe Klub Spoj Brno103047  26 so
 27 ne
11.04.18 11:44:44
C1MJanů Filip2002DM1UP Olomouc119159  26 so
 27 ne
05.04.18 21:09:58
C1MPavlík Radek19921TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108033  26 so
 27 ne
08.04.18 19:06:46
C1MŠťastný Jan1970V1TJ Syntesia Pardubice057047  26 so
 27 ne
09.04.18 19:47:32
C1MPischek Jan1977V1TJ Syntesia Pardubice057011  26 so
 27 ne
09.04.18 19:47:32
C1MŠmoldas Michal19981TJ Vodní Sporty Litovel116061  26 so
 27 ne
10.04.18 20:07:37
C1MSuchánek Daniel19931SKK Vysoké Mýto064021  26 so
 27 ne
11.04.18 11:29:36
C1MHaleš Antonín19921SK Vltava Č. Krumlov z.s.024012  26 so
 27 ne
12.04.18 21:33:52
C1MKlíma Vojtěch2002DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024033  26 so
 27 ne
12.04.18 21:33:52
C1MNovák Martin19911SK Vltava Č. Krumlov z.s.024043  26 so
 27 ne
12.04.18 21:33:52
C1MSkořepa Vojtěch19991SK Vltava Č. Krumlov z.s.024015  26 so
 27 ne
12.04.18 21:33:52
C1MŠvadlena Václav19851SK Vltava Č. Krumlov z.s.024032  26 so
 27 ne
12.04.18 21:33:52
C1MMareš Jakub2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024055  26 so
 27 ne
12.04.18 21:33:52
celkem C1M: 15    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽNěmcová Marie2000DSMTKanoe Klub Spoj Brno103024  26 so
 27 ne
11.04.18 11:44:44
C1ŽPaloudová Anežka1999MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  26 so
 27 ne
12.04.18 21:33:52
C1ŽSatková Martina19981DUKLA Brandýs012074  26 so
 27 ne
11.04.18 09:25:58
C1ŽDziadková Zuzana2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103009  26 so
 27 ne
11.04.18 11:44:44
C1ŽSatková Gabriela2001DS2Kanoe Klub Spoj Brno103016  26 so
 27 ne
11.04.18 11:44:44
celkem C1Ž: 5    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MKristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
MTUP Olomouc
Bohemians Praha
119213
001016
 26 so
 27 ne
05.04.18 21:09:58
C2MVeselý Petr
Rygel Marek
1976
1989
MTTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
Kanoe Klub Spoj Brno
108045
103047
 26 so
 27 ne
08.04.18 19:06:46
C2MRolenc Ondřej
Suchánek Daniel
1991
1993
MTTJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
057071
064021
 26 so
 27 ne
09.04.18 19:47:32
C2MLisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
1UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
119020
057059
 26 so
 27 ne
05.04.18 21:09:58
C2MNachtigal Richard
Hendrych Tomáš
2000
2000
DS1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132022
132020
 26 so
 27 ne
07.04.18 01:56:55
C2MMatula Zdeněk
Chlouba Luboš
1955
1959
V1TJ Tesla Brno
Bohemians Praha
105016
001061
 26 so
 27 ne
10.04.18 08:45:59
C2MSlanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
1TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
052028
052035
 26 so
 27 ne
10.04.18 10:16:39
C2MHořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
V1TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
116009
103034
 26 so
 27 ne
10.04.18 20:07:37
C2MŠmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
1TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116061
116049
 26 so
 27 ne
10.04.18 20:07:37
C2MMornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
V1Bohemians Praha
Bohemians Praha
001128
001038
 26 so
 27 ne
12.04.18 21:32:25
C2MHaleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
1SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024012
024043
 26 so
 27 ne
12.04.18 21:33:52
celkem C2M: 11    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MHric Filip1993MTUP Olomouc119140  26 so
 27 ne
05.04.18 21:09:58
K1MSlepica Karel1988MTUP Olomouc119071  26 so
 27 ne
05.04.18 21:09:58
K1MSatke Adam1994MTKanoe Klub Spoj Brno103041  26 so
 27 ne
11.04.18 11:44:44
K1MZapletal Vojtěch1998MTBohemians Praha001112  26 so
 27 ne
12.04.18 21:32:25
K1MPolívka Radek1980V1Sk VS Slávia Hradec Králové055020  26 so
 27 ne
19.03.18 08:05:31
K1MIvánek Roman2002DM1SK Veselí nad Moravou133063  26 so
 27 ne
03.04.18 19:55:24
K1MKošík Michal19951SK Veselí nad Moravou133058  26 so
 27 ne
03.04.18 19:55:24
K1MHradec Matěj2003DM1UP Olomouc119142  26 so
 27 ne
05.04.18 21:09:58
K1MHála Richard19921UP Olomouc119150  26 so
 27 ne
05.04.18 21:09:58
K1MNeubert Adam19971UP Olomouc119002  26 so
 27 ne
05.04.18 21:09:58
K1MKyzlík Milan19991Klub Kanoistika Roudnice n.L.049018  26 so
 27 ne
06.04.18 07:27:07
K1MMarek Aleš1978V1Loko Trutnov060030  26 so
 27 ne
08.04.18 14:08:31
K1MKoblížek Daniel2000DS1Loko Trutnov060040  26 so
 27 ne
08.04.18 14:08:31
K1MKrejza Filip19891SKK Vysoké Mýto064010  26 so
 27 ne
11.04.18 11:29:36
K1MMatějíček Vojtěch2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103036  26 so
 27 ne
11.04.18 11:44:44
K1MZieris Matyáš19951Bohemians Praha001103  26 so
 27 ne
12.04.18 21:32:25
K1MZapletal Mikuláš2000DS1Bohemians Praha001113  26 so
 27 ne
12.04.18 21:32:25
K1MKirchner David2002DM1Bohemians Praha001114  26 so
 27 ne
12.04.18 21:32:25
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  26 so
 27 ne
05.04.18 21:09:58
K1MProcházka Vojtěch2002DM2UP Olomouc119124  26 so
 27 ne
05.04.18 21:09:58
K1MKratochvíl Petr1971V2UP Olomouc119040  26 so
 27 ne
05.04.18 21:09:58
K1MKnebel Robert1971V2UP Olomouc119035  26 so
 27 ne
05.04.18 21:09:58
K1MHrabec Bohumil1960V2VK Kroměříž112014  26 so
 27 ne
07.04.18 10:13:21
K1MFilipi Robert1964V2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  26 so
 27 ne
09.04.18 22:25:49
K1MNachtigal Jiří19972Sportclub 80 Chomutov z.s.020008  26 so
 27 ne
10.04.18 08:49:09
K1MVeniger Jan2000DS2SKK Vysoké Mýto064042  26 so
 27 ne
11.04.18 11:29:36
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  26 so
 27 ne
11.04.18 11:44:44
K1MBergmann Ondřej2000DS2Kanoe Klub Spoj Brno103026  26 so
 27 ne
11.04.18 11:44:44
K1MŠindelář Pavel1970V2TJ Loko Plzeň039055  26 so
 27 ne
12.04.18 21:41:28
K1MKruťa Kryštof2000DS3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  26 so
 27 ne
09.04.18 22:25:49
celkem K1M: 30    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽDimovová Barbora2000DSMTTJ Vodní Sporty Litovel116082  26 so
 27 ne
10.04.18 20:07:37
K1ŽSatková Martina1998MTDUKLA Brandýs012074  26 so
 27 ne
11.04.18 09:25:58
K1ŽPaloudová Anežka1999MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  26 so
 27 ne
12.04.18 21:33:52
K1ŽBílovská Gabriela1974V1VS Lipník nad Bečvou115040  26 so
 27 ne
13.03.18 05:46:21
K1ŽKošíková Denisa2002DM1SK Veselí nad Moravou133047  26 so
 27 ne
03.04.18 19:55:24
K1ŽHricová Klára19991UP Olomouc119090  26 so
 27 ne
05.04.18 21:09:58
K1ŽVaňková Klára2001DS1VS Tábor030043  26 so
 27 ne
09.04.18 09:26:26
K1ŽDziadková Zuzana2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103009  26 so
 27 ne
11.04.18 11:44:44
K1ŽNěmcová Marie2000DS1Kanoe Klub Spoj Brno103024  26 so
 27 ne
11.04.18 11:44:44
K1ŽBayerová Barbora19981Bohemians Praha001124  26 so
 27 ne
12.04.18 21:32:25
K1ŽDvořáková Dominika2002DM1Bohemians Praha001115  26 so
 27 ne
12.04.18 21:32:25
K1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  26 so
 27 ne
12.04.18 21:33:52
K1ŽBáčová Michaela19982KK Brandýs nad Labem011023  26 so
 27 ne
09.04.18 22:01:27
K1ŽSatková Gabriela2001DS2Kanoe Klub Spoj Brno103016  26 so
 27 ne
11.04.18 11:44:44
K1ŽPlachtová Alexandra19982SK Vltava Č. Krumlov z.s.024030  26 so
 27 ne
12.04.18 21:33:52
celkem K1Ž: 15    
počty C1M: 15   C1Ž: 5   C2M: 11   K1M: 30   K1Ž: 15     celkem: 76