- 147 16.10.2021 Saturday, Podzimní sjezd na Lužnici, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 148 16.10.2021 Saturday, Podzimní sjezd na Lužnici, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
16.10.2021 - 16.10.2021, TJ Jiskra Bechyně
on-line entries from 09.09.2021 00:00:00 till 12.10.2021 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Martin Jakub | 2009 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001107 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:10:57 | |
C1M | Slanina Vladimír | 1969 | V | TJ Loko Žatec | 052035 | 147 Sat 148 Sat | 08.10.21 11:11:11 | ||
C1M | Štochl Vojtěch | 2007 | ZS | TJ Bohemians Praha | 001010 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:10:57 | ||
total C1M: 3 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2M | Slanina Vladimír Svoboda Martin | 1969 2005 | V | 1 | TJ Loko Žatec TJ Loko Žatec | 052035 052034 | 147 Sat 148 Sat | 08.10.21 11:11:11 | |
C2M | Doležal Vilém Krechler Miroslav | 1951 1952 | V | SK Jihlava SK Jihlava | 081010 081009 | 147 Sat 148 Sat | 09.10.21 10:48:35 | ||
C2M | Háša Michal Martin Václav | 1981 1971 | V | TJ Jiskra Bechyně TJ Bohemians Praha | 076013 001027 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 18:54:13 | ||
C2M | Pech Antonín Pech Jaroslav | 2006 2008 | DM | SK Domeček Soběslav SK Domeček Soběslav | 026007 026005 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 20:17:44 | ||
C2M | Kovářík Vít Körner Adam | 2003 2004 | DS | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011072 011061 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:41:30 | ||
total C2M: 5 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | 1 | TJ Loko Plzeň | 039050 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 17:47:28 | ||
K1M | Uhlík Jan | 2008 | ZS | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 18:48:08 | |
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039055 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 17:47:28 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:08:42 | |
K1M | Nachtigal Jiří | 1997 | 2 | Sportclub 80 Chomutov z.s. | 020008 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:29:18 | ||
K1M | Jarolímek Otto | 1961 | V | 3 | TJ Turnov | 062006 | 147 Sat 148 Sat | 07.10.21 12:37:29 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | DM | 3 | TJ Loko Žatec | 052034 | 147 Sat 148 Sat | 08.10.21 11:15:06 | |
K1M | Uhlík František | 1975 | V | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076007 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 18:48:08 | |
K1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | ZM | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 18:48:08 | |
K1M | Šafařík Pavel | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 19:46:21 | |
K1M | Kasper Jakub | 2007 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 19:46:21 | |
K1M | Koudelka Tomáš | 1964 | V | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024027 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 19:46:21 | |
K1M | Šutta Jan | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024065 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 19:46:21 | |
K1M | Kot Michal | 2006 | DM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001139 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:10:57 | |
K1M | Martin Jakub | 2009 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001107 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:10:57 | |
K1M | Pelikán Martin | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009189 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:10:57 | |
K1M | Pluta Adam | 2008 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001109 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:10:57 | |
K1M | Rendón Marco | 2008 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001144 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:10:57 | |
K1M | Popelka Petr | 2005 | DM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011047 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:41:30 | |
K1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 23:51:16 | |
K1M | Bureš Jan | 1978 | V | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042062 | 147 Sat 148 Sat | 05.10.21 12:08:24 | ||
K1M | Kodet Marcel | 1965 | V | TJ Loko Žatec | 052008 | 147 Sat 148 Sat | 08.10.21 11:11:11 | ||
K1M | Pazourek Jan | 1948 | V | TJ Jiskra Bechyně | 076002 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 18:48:08 | ||
K1M | Pazourek Pavel | 1976 | V | TJ Jiskra Bechyně | 076004 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 18:48:08 | ||
K1M | Fikejs Jáchym | 2014 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 19:46:21 | ||
K1M | Šafařík Viktor | 2011 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024002 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 19:46:21 | ||
K1M | Myška Matěj | 2009 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024079 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 19:46:21 | ||
K1M | Kopřiva Filip | 2008 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024069 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 19:46:21 | ||
K1M | Kofroň Lukáš | 2008 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024044 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 19:46:21 | ||
K1M | Lamač Kristián | 2007 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024048 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 19:46:21 | ||
K1M | Pech Antonín | 2006 | DM | SK Domeček Soběslav | 026007 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 20:17:44 | ||
K1M | Pech Jaroslav | 2008 | ZS | SK Domeček Soběslav | 026005 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 20:17:44 | ||
K1M | Dodal Jan | 1953 | V | TJ Bohemians Praha | 001008 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:10:57 | ||
K1M | Hrubec Matěj | 2010 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001094 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:10:57 | ||
K1M | Pluta Štěpán | 2012 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001110 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:10:57 | ||
K1M | Seidl Marek | 2010 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001122 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:10:57 | ||
K1M | Sýkora Ondřej | 2010 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001108 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:10:57 | ||
K1M | Štochl Vojtěch | 2007 | ZS | TJ Bohemians Praha | 001010 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:10:57 | ||
K1M | Zachystal Adam | 2010 | ZM | Wild Water Canoe Club FROL | 001137 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:10:57 | ||
K1M | Fabián Filip | 2010 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001029 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:10:57 | ||
K1M | Körner Adam | 2004 | DS | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011061 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:41:30 | ||
K1M | Horák Jakub | 2011 | PZ | VS Tábor | 030076 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 22:02:24 | ||
total K1M: 42 | |||||||||
Kategorie K1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1W | Milotová Dora | 2007 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001120 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:10:57 | |
K1W | Nachtigal Jiří | 1997 | 2 | Sportclub 80 Chomutov z.s. | 020008 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 20:40:22 | ||
K1W | Šafaříková Alena | 2006 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 19:46:21 | |
K1W | Lagnerová Jana | 1959 | V | 3 | SK Domeček Soběslav | 026010 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 20:17:44 | |
K1W | Pospíšilová Jitka | 1989 | 3 | VS Tábor | 030019 | 147 Sat 148 Sat | Prosím o start na konci všech kategorií. Střídání lodě se Zdeňkem Bočkem | 12.10.21 22:02:24 | |
K1W | Kasperová Kateřina | 2012 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024011 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 19:46:21 | ||
K1W | Myšková Dorota | 2012 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024078 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 19:46:21 | ||
K1W | Celnerová Amélie | 2010 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024075 | 147 Sat 148 Sat | 11.10.21 19:46:21 | ||
K1W | Válková Tereza | 2012 | PZ | VS Tábor | 030054 | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 22:02:24 | ||
total K1W: 9 | |||||||||
C1M: 3 C2M: 5 K1M: 42 K1W: 9 total: 59 |
Foreigners
Kategorie K1W | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | age c. | country, team | partic. | notes | entry time |
K1W | Marxreiter Alexandra | 1995 | HUN Hungary SC 80 Chomutov | 147 Sat 148 Sat | 12.10.21 21:07:06 | ||
total K1W: 1 | |||||||
number of foreign competitors K1W: 1 total : 1 |