- 90 04.07.2020 Saturday, Slalom v Kadani, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 91 05.07.2020 Sunday, Slalom v Kadani, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
04.07.2020 - 05.07.2020, TJ DNT VS Kadaň
on-line entries from 28.05.2020 00:00:00 till 01.07.2020 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 09:42:28 | |
C1M | Kočí Martin | 1991 | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048081 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 14:55:17 | ||
C1M | Volák Jaroslav | 1990 | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048068 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 14:55:17 | ||
C1M | Kopička Ondřej | 1989 | 3+ | Delfín Jablonec | 046108 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 14:33:56 | ||
C1M | Svoboda Adam | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | |
C1M | Vránek Jan | 2004 | DM | 3 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 09:06:37 | |
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | ZM | 3 | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 09:15:15 | |
C1M | Pinkava Matyáš | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | |
C1M | Kliment Tomáš | 2008 | ZM | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 12:55:12 | ||
C1M | Kvasnička Matěj | 2008 | ZM | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 12:55:12 | ||
C1M | Fabian František | 2009 | ZM | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 20:35:20 | ||
C1M | Kolman Vít | 2010 | PZ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 21:19:01 | ||
C1M | Kvapil Kryštof | 2012 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 09:15:15 | ||
C1M | Němec Aleš | 1976 | V | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 17:58:08 | ||
C1M | Uhlík Jan | 1978 | V | TJ Loko Žatec | 052039 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:16:43 | ||
C1M | Boura Samuel | 2007 | ZS | Univerzitní sportovní klub Praha | 009002 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | ||
C1M | Dvořák Vít | 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009057 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | ||
C1M | Langer Filip | 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009071 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | ||
C1M | Pinkava Jonáš | 2011 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009023 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | ||
C1M | Řežábek Dominik | 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009040 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | ||
total C1M: 20 | |||||||||
Kategorie C1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1W | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 09:15:15 | |
C1W | Srpová Lada | 2006 | ZS | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120004 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 20:35:20 | ||
C1W | Riantová Anežka | 2008 | ZM | VS Tábor | 030067 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 22:32:38 | ||
C1W | Riantová Marie | 2006 | ZS | VS Tábor | 030068 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 22:32:38 | ||
C1W | Černá Lucie | 1977 | V | TJ DNT VS Kadaň | 047013 | 90 Sat 91 Sun | 02.07.20 11:15:52 | ||
total C1W: 5 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2M | Volák Jaroslav Kočí Martin | 1990 1991 | 1 | TJ Ohře Klášterec TJ Ohře Klášterec | 048068 048081 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 14:55:17 | ||
C2M | Krejčí Antonín Vaněk Jiří | 1955 1987 | 3 | TJ Roztoky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 065002 014009 | 90 Sat 91 Sun | 02.07.20 10:57:26 | ||
C2M | Dvořák Vít Král Ondřej | 2009 2008 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009057 009079 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | ||
C2M | Svoboda Adam Boura Samuel | 2006 2007 | ZS | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 009002 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | ||
total C2M: 4 | |||||||||
Kategorie C2W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2W | Sakalová Magdaléna Sakalová Markéta | 2007 2007 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 014081 | 90 Sat 91 Sun | 02.07.20 10:57:26 | |
total C2W: 1 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2X | Riant Josef Riantová Marie | 2013 2006 | ZS | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030056 030068 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 22:32:38 | |
C2X | Riant Antonín Riantová Anežka | 2010 2008 | ZM | VS Tábor VS Tábor | 030040 030067 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 22:32:38 | ||
C2X | Hoření Hedvika Němec Aleš | 2008 1976 | V | TJ DNT VS Kadaň TJ DNT VS Kadaň | 047008 047015 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 17:58:08 | ||
C2X | Podušková Julie Hilar Mikoláš | 2010 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009128 009063 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | ||
total C2X: 4 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Táborský Jan | 2003 | DS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 12:55:12 | |
K1M | Lepík Filip | 1976 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034017 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 18:35:44 | |
K1M | Němec Aleš | 1976 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 02:33:26 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 09:06:37 | |
K1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 09:42:28 | |
K1M | Strasser Marek | 2004 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052025 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:16:43 | |
K1M | Hron Robin | 1979 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014023 | 90 Sat 91 Sun | 02.07.20 10:57:26 | |
K1M | Kysela David | 1977 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014024 | 90 Sat 91 Sun | 02.07.20 10:57:26 | |
K1M | Machuta Zdeněk | 1964 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014054 | 90 Sat 91 Sun | 02.07.20 10:57:26 | |
K1M | Císařovský Adam | 2005 | DM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090016 | 90 Sat 91 Sun | 20.06.20 12:02:10 | |
K1M | Táborský Pavel | 1972 | V | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066004 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 12:55:12 | |
K1M | Hadraba Martin | 2005 | DM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090014 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 16:40:57 | |
K1M | Koshelev Sergey | 1960 | V | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042040 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 16:57:23 | |
K1M | Dolejš Martin | 1980 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034015 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 18:35:44 | |
K1M | Procházka Miloš | 1954 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034036 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 18:35:44 | |
K1M | Riant Martin | 1977 | V | 3+ | VS Tábor | 030065 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 22:32:38 | |
K1M | Budák David | 2003 | DS | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047010 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 02:33:25 | |
K1M | Volák Jaroslav | 1990 | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048068 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 14:55:17 | ||
K1M | Legutko Josef | 2006 | ZS | 3+ | TJ Loko Žatec | 052065 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:16:43 | |
K1M | Plas Tobiáš | 2008 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009093 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | |
K1M | Svoboda Adam | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | |
K1M | Klimeš Vít | 2007 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014034 | 90 Sat 91 Sun | 02.07.20 10:57:26 | |
K1M | Císařovský Petr | 1977 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090010 | 90 Sat 91 Sun | 20.06.20 12:02:10 | |
K1M | Pártl Miroslav | 1954 | V | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024018 | 90 Sat 91 Sun | 23.06.20 12:51:15 | |
K1M | Krejčí Hynek | 1978 | V | 3 | TJ Roztoky | 065026 | 90 Sat 91 Sun | 25.06.20 21:51:27 | |
K1M | Podzimek Jan | 2004 | DM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048034 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 11:27:24 | |
K1M | Kliment Tomáš | 2008 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 12:55:12 | |
K1M | Kvasnička Matěj | 2008 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 12:55:12 | |
K1M | Žatecký Jiří | 1969 | V | 3 | TJ Roztoky | 065008 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 13:14:11 | |
K1M | Fabian František | 2009 | ZM | 3 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 20:35:20 | |
K1M | Kot Michal | 2006 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001139 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 21:19:01 | |
K1M | Martin Jakub | 2009 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001107 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 21:19:01 | |
K1M | Dodal Jan | 1953 | V | 3 | TJ Bohemians Praha | 001008 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 21:19:02 | |
K1M | Piskáček Jan | 1966 | V | 3 | SK Štětí | 050016 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 21:14:02 | |
K1M | Hoření Petr | 1975 | V | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047025 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 02:33:26 | |
K1M | Kvapil Matěj | 2009 | ZM | 3 | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 09:15:15 | |
K1M | Sládek Michal | 2009 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039005 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 20:38:58 | |
K1M | Tesař Petr | 2006 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039042 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 20:38:58 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | ZS | 3 | TJ Loko Žatec | 052060 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:16:43 | |
K1M | Boura Samuel | 2007 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009002 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | |
K1M | Dvořák Vít | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009057 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | |
K1M | Hilar Mikoláš | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009063 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | |
K1M | Král Matěj | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009047 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | |
K1M | Král Ondřej | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009079 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | |
K1M | Langer Filip | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009071 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | |
K1M | Pinkava Matyáš | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | |
K1M | Pollert Jonáš | 2007 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | |
K1M | Řežábek Dominik | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009040 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | |
K1M | Přibyla Šimon | 2004 | DM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001138 | 90 Sat 91 Sun | 02.07.20 10:59:18 | |
K1M | Kováč Tobiáš | 2011 | PZ | TJ Ohře Klášterec | 048024 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 11:41:21 | ||
K1M | Rolinec František | 2008 | ZM | TJ Ohře Klášterec | 048020 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 11:41:21 | ||
K1M | Bouda Vladimír | 2009 | ZM | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066015 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 12:55:12 | ||
K1M | Cihlář David | 2009 | ZM | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066010 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 12:55:12 | ||
K1M | Táborský Vojtěch | 2010 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 12:55:12 | ||
K1M | Vejvančický Pavel | 2009 | ZM | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066019 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 12:55:12 | ||
K1M | Cardoselli Lucas | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009188 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 21:19:01 | ||
K1M | Hrubec Matěj | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001094 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 21:19:01 | ||
K1M | Kolman Vít | 2010 | PZ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 21:19:01 | ||
K1M | Novák Filip | 2002 | DS | TJ Bohemians Praha | 001030 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 21:19:01 | ||
K1M | Seidl Marek | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001122 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 21:19:01 | ||
K1M | Štochl Vojtěch | 2007 | ZS | TJ Bohemians Praha | 001010 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 21:19:02 | ||
K1M | Zachystal Adam | 2010 | PZ | Wild Water Canoe Club FROL | 001137 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 21:19:02 | ||
K1M | Semerád Vít | 2010 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049026 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 22:19:17 | ||
K1M | Riant Antonín | 2010 | PZ | VS Tábor | 030040 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 22:32:38 | ||
K1M | Riant Josef | 2013 | PZ | VS Tábor | 030056 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 22:32:38 | ||
K1M | Černoch Štěpán | 2009 | ZM | TJ DNT VS Kadaň | 047004 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 02:33:26 | ||
K1M | Lupinski Zdeněk | 2006 | ZS | TJ DNT VS Kadaň | 047022 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 02:33:26 | ||
K1M | Kvapil Kryštof | 2012 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 09:15:15 | ||
K1M | Hadraba Michal | 1976 | V | Wild Water Canoe Club FROL | 090032 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 14:38:52 | ||
K1M | Petříček Adam | 2007 | ZS | TJ Loko Žatec | 052026 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 19:44:43 | ||
K1M | Kutáč Zdeněk | 2010 | PZ | TJ Loko Žatec | 052007 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:16:43 | ||
K1M | Král Jakub | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009009 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | ||
K1M | Král Tomáš | 1979 | V | Univerzitní sportovní klub Praha | 009056 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | ||
K1M | Pinkava Jonáš | 2011 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009023 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | ||
K1M | Štefan Vojtěch | 2011 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009065 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | ||
K1M | Voves Ladislav | 1985 | V | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014003 | 90 Sat 91 Sun | 02.07.20 10:57:26 | ||
total K1M: 76 | |||||||||
Kategorie K1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1W | Bednářová Anna | 2002 | DS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043006 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 19:52:43 | |
K1W | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 09:15:15 | |
K1W | Strasserová Barbora | 2001 | 2 | TJ Loko Žatec | 052011 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:16:43 | ||
K1W | Bačáková Radka | 1983 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009101 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | |
K1W | Vaňková Kristýna | 1991 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014040 | 90 Sat 91 Sun | 02.07.20 10:57:26 | ||
K1W | Forejtová Andrea | 1988 | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024007 | 90 Sat 91 Sun | 23.06.20 12:51:15 | ||
K1W | Podzimková Markéta | 1974 | V | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048033 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 11:27:24 | |
K1W | Riantová Anežka | 2008 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030067 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 22:32:38 | |
K1W | Riantová Marie | 2006 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030068 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 22:32:38 | |
K1W | Černá Lucie | 1977 | V | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047013 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 02:33:26 | |
K1W | Sakalová Magdaléna | 2007 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 90 Sat 91 Sun | 02.07.20 10:57:26 | |
K1W | Sakalová Markéta | 2007 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 90 Sat 91 Sun | 02.07.20 10:57:26 | |
K1W | Žatecká Taťána | 2007 | ZS | 3 | TJ Roztoky | 065014 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 13:14:11 | |
K1W | Srpová Lada | 2006 | ZS | 3 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120004 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 20:35:20 | |
K1W | Srpová Stela | 2006 | ZS | 3 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 20:35:20 | |
K1W | Borská Alena | 1976 | V | 3 | TJ Bohemians Praha | 001067 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 21:19:02 | |
K1W | Šrétrová Štěpánka | 2009 | ZM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049038 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 22:19:17 | |
K1W | Apolínová Nela | 2007 | ZS | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034055 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 18:35:44 | |
K1W | Turčinová Anna | 2002 | DS | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034013 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 18:35:44 | |
K1W | Bláhová Karolína | 2007 | ZS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043008 | 90 Sat 91 Sun | 30.06.20 19:52:43 | |
K1W | Hoření Hedvika | 2008 | ZM | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047008 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 02:33:26 | |
K1W | Kohoutová Lenka | 1974 | V | 3 | Kotva Bráník | 077016 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 18:27:44 | |
K1W | Panzerová Kateřina | 2003 | DS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039020 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 20:38:58 | |
K1W | Sládková Linda | 2004 | DM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039009 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 20:38:58 | |
K1W | Petriková Barbora | 2008 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052046 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:16:43 | |
K1W | Hronová Šárka | 2009 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014087 | 90 Sat 91 Sun | 02.07.20 10:57:26 | |
K1W | Petriláková Anastázie | 2007 | ZS | TJ Ohře Klášterec | 048023 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 11:41:21 | ||
K1W | Petriláková Markéta | 2009 | ZM | TJ Ohře Klášterec | 048022 | 90 Sat 91 Sun | 29.06.20 11:41:21 | ||
K1W | Podušková Julie | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009128 | 90 Sat 91 Sun | 01.07.20 21:26:29 | ||
K1W | Hronová Ludmila | 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014088 | 90 Sat 91 Sun | 02.07.20 10:57:26 | ||
K1W | Machutová Hana | 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014057 | 90 Sat 91 Sun | 02.07.20 10:57:26 | ||
K1W | Vybulková Julie | 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014012 | 90 Sat 91 Sun | 02.07.20 10:57:26 | ||
total K1W: 32 | |||||||||
C1M: 20 C1W: 5 C2M: 4 C2W: 1 C2X: 4 K1M: 76 K1W: 32 total: 142 |