- 70 04.07.2020 Saturday, 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
- 71 05.07.2020 Sunday, 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
04.07.2020 - 05.07.2020, SK Vodní slalom České Budějovice
on-line entries from 30.04.2020 00:00:00 till 01.07.2020 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Gebas Vítězslav | 1984 | V | MT | Univerzitní sportovní klub Praha | 009032 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
C1M | Lhota Matyáš | 1999 | MT | Univerzitní sportovní klub Praha | 009081 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
C1M | Rohan Lukáš | 1995 | MT | Univerzitní sportovní klub Praha | 009068 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
C1M | Hrobský Milan | 1983 | 1 | Raft klub Troja | 097014 | 70 Sat 71 Sun | 22.06.20 16:50:59 | ||
C1M | Kaminský Jan | 1999 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009017 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
C1M | Karásek Petr | 1986 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009018 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
C1M | Král Adam | 2003 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009114 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
C1M | Příhoda Matouš | 1998 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009082 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
C1M | Větrovský Jan | 1997 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009038 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
C1M | Kuna Václav | 1998 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012077 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | ||
C1M | Urban Daniel | 2001 | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012088 | 70 Sat 71 Sun | 04.06.20 16:37:53 | ||
C1M | Urban Michal | 2004 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012089 | 70 Sat 71 Sun | 04.06.20 16:37:53 | |
C1M | Rašner Karel | 2004 | DM | 2+ | TJ Bohemians Praha | 185007 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:06:12 | |
C1M | Ulitzka Oliver | 2002 | DS | 2+ | KK Opava | 121003 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:32:00 | |
C1M | Wendl Denis | 2000 | 2+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066016 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:50:28 | ||
C1M | Pešek Michal | 1992 | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014029 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 13:37:24 | ||
C1M | Buchtel Martin | 1982 | V | 2+ | TJ SK Hubertus KV | 034033 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 20:25:14 | |
C1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DS | 2+ | TJ DUKLA Praha | 119139 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C1M | Lhota Kryštof | 2002 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009106 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
C1M | Říha Matyáš | 2003 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009117 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
C1M | Gürtler Adam | 2001 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009143 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
C1M | Foukal Pavel | 1987 | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012044 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | ||
C1M | Rašek Michal | 1977 | V | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012030 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | |
C1M | Drábek Matyáš | 2005 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045022 | 70 Sat 71 Sun | 18.06.20 17:55:46 | |
C1M | Indruch Matěj | 2006 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045012 | 70 Sat 71 Sun | 18.06.20 17:55:46 | |
C1M | Hartl Jakub | 2004 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:50:28 | |
C1M | Kuneš Daniel | 2003 | DS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066020 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:50:28 | |
C1M | Wendl Samuel | 2003 | DS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066018 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:50:28 | |
C1M | Válek Michal | 2006 | ZS | 2 | VS Tábor | 030025 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 17:41:59 | |
C1M | Vaněk Matěj | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030044 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 17:41:59 | |
C1M | Beier Matouš | 2004 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060047 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 20:39:55 | |
C1M | Míl Jakub | 2003 | DS | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 20:39:55 | |
C1M | Leskovjan Martin | 1986 | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007016 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 10:30:50 | ||
C1M | Kosík Dan | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C1M | Havlíček Jan | 1982 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009021 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
C1M | Jiras Filip | 2005 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
C1M | Pollert Jáchym | 2004 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
C1M | Pollert Jan | 2005 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
C1M | Větrovský Tomáš | 2005 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009016 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
C1M | Capalini Daniel | 2005 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012061 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | |
C1M | Mrůzek Vojtěch | 1998 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012057 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | ||
C1M | Čihovský Šimon | 2003 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 18:59:40 | |
C1M | Šandl Lukáš | 1983 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023035 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 18:59:40 | |
C1M | Šedivý Vít | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 18:59:40 | |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | DM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 70 Sat 71 Sun | 06.06.20 08:19:35 | |
C1M | Beier Alva | 2005 | DM | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 20:39:55 | |
C1M | Hric Ondřej | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C1M | Kučera Tomáš | 1970 | 3 | Raft klub Troja | 097021 | 70 Sat 71 Sun | 22.06.20 16:50:59 | ||
total C1M: 52 | |||||||||
Kategorie C1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1W | Kneblová Tereza | 2003 | DS | MT | TJ DUKLA Praha | 119053 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C1W | Satková Martina | 1998 | MT | TJ DUKLA Praha | 012074 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | ||
C1W | Kloboučková Ivana | 2003 | DS | 1 | KK Opava | 121009 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:32:00 | |
C1W | Němcová Marie | 2000 | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 17:55:34 | ||
C1W | Doležalová Lucie | 2003 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C1W | Freislebenová Patricie | 2003 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009142 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
C1W | Havlíčková Kateřina | 1985 | V | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009031 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
C1W | Satková Gabriela | 2001 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009046 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
C1W | Matulková Jana | 1996 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012064 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | ||
C1W | Kašparová Anna | 1985 | V | 2+ | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055012 | 70 Sat 71 Sun | 04.06.20 17:26:46 | |
C1W | Košíková Denisa | 2002 | DS | 2+ | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 70 Sat 71 Sun | 24.06.20 11:41:48 | |
C1W | Samková Olga | 2005 | DM | 2+ | SK Třebechovice | 061039 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 22:43:41 | |
C1W | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 2+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 17:55:34 | |
C1W | Doležalová Bára | 2005 | DM | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C1W | Janů Veronika | 2005 | DM | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C1W | Retková Anna | 2005 | DM | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C1W | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
C1W | Fabianová Anna | 2007 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 70 Sat 71 Sun | 24.06.20 19:38:54 | |
C1W | Vaňková Klára | 2001 | 2 | VS Tábor | 030043 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 17:41:59 | ||
C1W | Kratochvílová Tereza | 2003 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 13:45:23 | |
C1W | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C1W | Malá Magdalena | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C1W | Střílková Jana | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C1W | Vrbová Marie | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C1W | Matějíčková Anežka | 2005 | DM | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 17:55:34 | |
C1W | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 17:55:34 | |
C1W | Chromá Nicol | 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C1W | Jelínková Sára | 2005 | DM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009012 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
C1W | Kneblová Klára | 2005 | DM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | ||
total C1W: 29 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2M | Kašpar Martin Klimuškin Pavel | 1967 1964 | V | 1 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. Kotva Bráník | 008010 077003 | 70 Sat 71 Sun | 28.06.20 20:48:11 | |
C2M | Wendl Denis Pohanka Vít | 2000 2000 | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Kanoistický klub Klatovy z.s. | 066016 036019 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:50:28 | ||
C2M | Kuneš Daniel Hartl Jakub | 2003 2004 | DS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066020 066024 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:50:28 | |
C2M | Gabrlík Jakub Mráka Jan | 2004 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 119154 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C2M | Suchý Matěj Suchý Ondřej | 1986 1979 | 2 | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 012009 012049 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | ||
total C2M: 5 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2X | Drábek Matyáš Samková Olga | 2005 2005 | DM | 2 | KVS Hradec Králové SK Třebechovice | 045022 061039 | 70 Sat 71 Sun | 18.06.20 17:55:46 | |
C2X | Hansgutová Monika Štýbnar Vojtěch | 2005 2005 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 119197 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C2X | Kneblová Tereza Kratochvíl Martin | 2003 2003 | DS | 2 | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 119053 119139 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
C2X | Šedivý Vít Švehlová Kateřina | 2004 2005 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 023017 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 18:59:40 | |
total C2X: 4 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Pohanka Vít | 2000 | 1 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036019 | 70 Sat 71 Sun | 23.06.20 06:15:37 | ||
K1M | Zajíc Ondřej | 1990 | 1 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049047 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 22:17:23 | ||
K1M | Buchtel Martin | 1982 | V | 1 | TJ SK Hubertus KV | 034033 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 20:25:14 | |
K1M | Bárta Jan | 2000 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009184 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
K1M | Buchtel Michal | 1986 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009053 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
K1M | Matějka Michael | 1997 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009077 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
K1M | Petřík Matouš | 1997 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009030 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
K1M | Žížala Josef | 1999 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009085 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
K1M | Hilgert Luboš | 1986 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012001 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | ||
K1M | Krejčí Jakub | 2002 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 012054 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | |
K1M | Rouča Samuel | 2002 | DS | 2+ | TJ Šumperk z.s. | 129002 | 70 Sat 71 Sun | 04.06.20 16:37:53 | |
K1M | Cubr Filip | 2000 | 2+ | TJ ČSAD Plzeň | 038008 | 70 Sat 71 Sun | 19.06.20 17:21:40 | ||
K1M | Košík Michal | 1995 | 2+ | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 70 Sat 71 Sun | 24.06.20 11:41:48 | ||
K1M | Mrázek Jakub | 2004 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:32:00 | |
K1M | Mrázek Jan | 1998 | 2+ | KK Opava | 121030 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:32:00 | ||
K1M | Rousek Tomáš | 1997 | 2+ | KK Opava | 121032 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:32:00 | ||
K1M | Hala Jiří | 2002 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119143 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DS | 2+ | TJ DUKLA Praha | 119139 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | DM | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1M | Rudorfer Martin | 2003 | DS | 2+ | TJ DUKLA Praha | 119094 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1M | Tichý Štěpán | 2000 | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012086 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | ||
K1M | Frencl Josef | 2002 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009134 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1M | Chmátal Petr | 1990 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009165 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
K1M | Bohatý Karel | 2001 | 2+ | SK Třebechovice | 061027 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | ||
K1M | Kubričan Lukáš | 1984 | V | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012028 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | |
K1M | Procházka Josef | 2002 | DS | 2+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 012046 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | |
K1M | Heřmanský Jan | 2005 | DM | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 70 Sat 71 Sun | 04.06.20 16:37:53 | |
K1M | Holínek Svatopluk | 2001 | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129016 | 70 Sat 71 Sun | 04.06.20 16:37:53 | ||
K1M | Urban Michal | 2004 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 70 Sat 71 Sun | 04.06.20 16:37:53 | |
K1M | Loun Matěj Václav | 2004 | DM | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129040 | 70 Sat 71 Sun | 04.06.20 16:37:53 | |
K1M | Kutek Michal | 2006 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012087 | 70 Sat 71 Sun | 06.06.20 08:19:35 | |
K1M | Horák David | 1976 | V | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090008 | 70 Sat 71 Sun | 06.06.20 08:19:35 | |
K1M | Rendón Enrique | 2005 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001023 | 70 Sat 71 Sun | 09.06.20 11:44:13 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 70 Sat 71 Sun | 16.06.20 15:05:05 | |
K1M | Hauck Marek | 2007 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045019 | 70 Sat 71 Sun | 18.06.20 17:55:46 | |
K1M | Hajduch Jaroslav | 2004 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090030 | 70 Sat 71 Sun | 23.06.20 11:39:28 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 70 Sat 71 Sun | 24.06.20 11:41:48 | |
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 70 Sat 71 Sun | 24.06.20 11:41:48 | |
K1M | Zeman Šimon | 2004 | DM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133127 | 70 Sat 71 Sun | 24.06.20 11:41:48 | |
K1M | Postuwka Patrik | 2003 | DS | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120011 | 70 Sat 71 Sun | 24.06.20 19:40:26 | |
K1M | Jeřábek Tomáš | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011073 | 70 Sat 71 Sun | 24.06.20 21:31:04 | |
K1M | Kovářík Vít | 2003 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011072 | 70 Sat 71 Sun | 24.06.20 21:31:04 | |
K1M | Taraba Matyáš | 2004 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 011070 | 70 Sat 71 Sun | 24.06.20 21:31:04 | |
K1M | Körner Adam | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011061 | 70 Sat 71 Sun | 24.06.20 21:31:04 | |
K1M | Štibrányi David | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011068 | 70 Sat 71 Sun | 24.06.20 21:31:04 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 70 Sat 71 Sun | 25.06.20 11:16:56 | |
K1M | Popelka Petr | 2005 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011047 | 70 Sat 71 Sun | 26.06.20 12:00:21 | |
K1M | Saal Štěpán | 2001 | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 046048 | 70 Sat 71 Sun | 26.06.20 17:10:53 | ||
K1M | Kökörčin Matěj | 2003 | DS | 2 | Vodní sporty Desná | 128008 | 70 Sat 71 Sun | 26.06.20 19:41:11 | |
K1M | Rutar Martin | 2003 | DS | 2 | Vodní sporty Desná | 128014 | 70 Sat 71 Sun | 26.06.20 19:41:11 | |
K1M | Antl Tomáš | 2008 | ZM | 2 | KK Opava | 121001 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 09:52:29 | |
K1M | Kovář Filip | 2006 | ZS | 2 | KK Opava | 121017 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 09:52:29 | |
K1M | Brokeš Marek | 2003 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001063 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:06:12 | |
K1M | Bohatý Oto | 2007 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 011088 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:27:50 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:27:50 | |
K1M | Zach Radovan | 2005 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011055 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:27:50 | |
K1M | Žák Jiří | 1986 | 2 | KK Opava | 121040 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:32:00 | ||
K1M | Prell Pavel | 1976 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014017 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 13:37:24 | |
K1M | Dolista Jan | 1987 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014005 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 13:37:24 | ||
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 13:37:24 | |
K1M | Hrňák Jáchym | 2004 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014067 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 13:37:24 | |
K1M | Neugebauer Roman | 1965 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014096 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 13:37:24 | |
K1M | Westfal Mattias | 2004 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014094 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 13:37:24 | |
K1M | Novák Václav | 2005 | DM | 2 | VS Tábor | 030071 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 17:41:59 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZS | 2 | VS Tábor | 030034 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 17:41:59 | |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030044 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 17:41:59 | |
K1M | Míl Jakub | 2003 | DS | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 20:39:55 | |
K1M | Hanuš Jakub | 2007 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 21:49:01 | |
K1M | Semerád Adam | 2004 | DM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 22:17:23 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 22:17:23 | |
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 06:23:08 | |
K1M | Bednárek Jan | 1983 | V | 2 | Vodní sporty Zábřeh | 135001 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 06:45:22 | |
K1M | Pátek Vítězslav | 2003 | DS | 2 | Vodní sporty Zábřeh | 135046 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 06:45:22 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 07:20:40 | |
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 17:55:34 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 17:55:34 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 17:55:34 | ||
K1M | Sobotka Adam | 2005 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103001 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 17:55:34 | |
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 22:51:45 | |
K1M | Burger Jáchym | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009050 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1M | Duřt Vojtěch | 2003 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009122 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1M | Houska Jan | 2001 | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009123 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
K1M | Jančar Filip | 1976 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009118 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1M | Jinek Hugo | 2005 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1M | Kárník Tadeáš | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1M | Ondruš Mario | 2005 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009133 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1M | Pechač Jonáš | 2004 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1M | Pollert Antonín | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1M | Zvolský Kristian Ladislav | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009161 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1M | Rolenc Ondřej | 1991 | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057071 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 15:27:07 | ||
K1M | Bízek Marek | 2005 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012076 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | |
K1M | Capalini Daniel | 2005 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012061 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | |
K1M | Kudrna Josef | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011093 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | |
K1M | Macášek Tomáš | 1992 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012035 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | ||
K1M | Mrůzek David | 1976 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012010 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | |
K1M | Rubín Daniel | 1975 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012032 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | |
K1M | Venc Štěpán | 2004 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012066 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | |
K1M | Štercl Vít | 1999 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012056 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | ||
K1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 18:59:40 | |
K1M | Komárek Jakub | 2005 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 18:59:40 | |
K1M | Mulač Viktor | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023028 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 18:59:40 | |
K1M | Novotný David | 2005 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023029 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 18:59:40 | |
K1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 18:59:40 | |
K1M | Putzer Hynek | 2003 | DS | 2 | SK Kaplice, z.s | 025003 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 18:59:40 | |
K1M | Rezek Tomáš | 2001 | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023162 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 18:59:40 | ||
K1M | Stanovský Jakub | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023048 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 18:59:40 | |
K1M | Šimák Jakub | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023050 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 18:59:40 | |
K1M | Tesař Vojtěch | 2002 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023077 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 18:59:40 | |
K1M | Beneš Jindřich | 1985 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042001 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 19:31:50 | |
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | DM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 19:31:50 | |
K1M | Švejd Jakub | 2001 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042008 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 19:31:50 | ||
K1M | Turner Karel | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 19:31:50 | |
K1M | Bouzek Filip | 1992 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042024 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 19:31:50 | ||
K1M | Potužák Jan | 1988 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042032 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 19:31:50 | ||
K1M | Sahula Matěj | 2003 | DS | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010102 | 70 Sat 71 Sun | 02.07.20 14:32:34 | |
K1M | Stránský Daniel | 2002 | DS | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010103 | 70 Sat 71 Sun | 02.07.20 14:32:34 | |
K1M | Stránský Dominik | 1999 | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010026 | 70 Sat 71 Sun | 02.07.20 14:32:34 | ||
K1M | Veverka Lukáš | 2002 | DS | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010008 | 70 Sat 71 Sun | 02.07.20 14:32:34 | |
K1M | Abraham Tomáš | 1992 | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010013 | 70 Sat 71 Sun | 02.07.20 14:32:34 | ||
total K1M: 125 | |||||||||
Kategorie K1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1W | Vojtová Veronika | 1990 | MT | Univerzitní sportovní klub Praha | 009013 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
K1W | Vrbová Alexandra | 2000 | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066009 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:50:28 | ||
K1W | Neugebauerová Anna Marie | 2002 | DS | 1 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014065 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 13:37:24 | |
K1W | Kneblová Tereza | 2003 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 119053 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1W | Nesnídalová Lucie | 2002 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009080 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 22:51:45 | |
K1W | Dušková Kateřina | 1998 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009070 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
K1W | Dušková Michala | 2000 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009105 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
K1W | Satková Gabriela | 2001 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009046 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | ||
K1W | Beková Kateřina | 2002 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 012038 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | |
K1W | Hilgertová Štěpánka | 1968 | V | 1 | TJ DUKLA Praha | 012008 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | |
K1W | Karlíková Barbora | 2002 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 012069 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | |
K1W | Satková Martina | 1998 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012074 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | ||
K1W | Kašparová Anna | 1985 | V | 2+ | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055012 | 70 Sat 71 Sun | 04.06.20 17:26:46 | |
K1W | Kloboučková Ivana | 2003 | DS | 2+ | KK Opava | 121009 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:32:00 | |
K1W | Machutová Iva | 2003 | DS | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014019 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 13:37:24 | |
K1W | Vaňková Klára | 2001 | 2+ | VS Tábor | 030043 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 17:41:59 | ||
K1W | Samková Olga | 2005 | DM | 2+ | SK Třebechovice | 061039 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 22:43:41 | |
K1W | Doležalová Bára | 2005 | DM | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1W | Doležalová Lucie | 2003 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1W | Janů Veronika | 2005 | DM | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1W | Retková Anna | 2005 | DM | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1W | Červenková Vanessa | 2003 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009139 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1W | Růžičková Kateřina | 2003 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1W | Švehlová Kateřina | 2005 | DM | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 18:59:40 | |
K1W | Tesařová Hana | 2004 | DM | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023085 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 18:59:40 | |
K1W | Galušková Bára | 2006 | ZS | 2+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042006 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 19:31:50 | |
K1W | Haucková Gabriela | 2002 | DS | 2 | KVS Hradec Králové | 045006 | 70 Sat 71 Sun | 18.06.20 17:55:46 | |
K1W | Součková Lucie | 2004 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045024 | 70 Sat 71 Sun | 18.06.20 17:55:46 | |
K1W | Košíková Denisa | 2002 | DS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 70 Sat 71 Sun | 24.06.20 11:41:48 | |
K1W | Fabianová Anna | 2007 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 70 Sat 71 Sun | 24.06.20 19:38:54 | |
K1W | Rutarová Kateřina | 2005 | DM | 2 | Vodní sporty Desná | 128015 | 70 Sat 71 Sun | 26.06.20 19:41:11 | |
K1W | Šefčíková Anastázie | 2004 | DM | 2 | KK Opava | 121006 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 09:52:29 | |
K1W | Nekolná Žofie | 2006 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:27:50 | |
K1W | Mrázková Klára | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:32:00 | |
K1W | Hojdová Eliška | 2005 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:50:28 | |
K1W | Hojdová Markéta | 2007 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 12:50:28 | |
K1W | Horáková Julie | 2006 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 13:37:24 | |
K1W | Hrdličková Sára | 2003 | DS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014015 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 13:37:24 | |
K1W | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 17:41:59 | ||
K1W | Šindelářová Tereza | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030046 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 17:41:59 | |
K1W | Heková Natálie | 2006 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049063 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 22:17:23 | |
K1W | Šrétrová Amálie | 2007 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 22:17:23 | |
K1W | Kratochvílová Tereza | 2003 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 13:45:23 | |
K1W | Němcová Marie | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 17:55:34 | ||
K1W | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 17:55:34 | |
K1W | Tůmová Veronika | 2006 | ZS | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034027 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 20:25:14 | |
K1W | Hansgutová Monika | 2005 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1W | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1W | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1W | Retková Marie | 2003 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1W | Vrbová Marie | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1W | Červenková Amélie | 2005 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1W | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1W | Jelínková Sára | 2005 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009012 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1W | Kremrová Adéla | 2005 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1W | Pollertová Ema | 2003 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009008 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1W | Sedláková Magdalena | 2005 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009099 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1W | Pavelková Markéta | 2005 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012084 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | |
K1W | Švehlová Rozárie | 2008 | ZM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 18:59:40 | |
K1W | Kofroňová Zuzana | 2002 | DS | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010009 | 70 Sat 71 Sun | 02.07.20 14:32:34 | |
K1W | Tkadlecová Kateřina | 2005 | DM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014076 | 70 Sat 71 Sun | 29.06.20 13:37:24 | |
K1W | Matějíčková Anežka | 2005 | DM | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 17:55:34 | |
K1W | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 17:55:34 | |
K1W | Chromá Nicol | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | |
K1W | Kristl Anouk | 2003 | DS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009015 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 10:06:33 | |
K1W | Kneblová Klára | 2005 | DM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 70 Sat 71 Sun | 30.06.20 21:44:57 | ||
K1W | Matulková Jana | 1996 | TJ DUKLA Praha | 012064 | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 17:10:14 | |||
total K1W: 67 | |||||||||
C1M: 52 C1W: 29 C2M: 5 C2X: 4 K1M: 125 K1W: 67 total: 282 |
Foreigners
Kategorie K1W | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | age c. | country, team | partic. | notes | entry time |
K1W | Altman Marcella | 2004 | DM | USA United States PWRC | 70 Sat 71 Sun | 28.06.20 08:38:29 | |
K1W | Atman Isabella | 2007 | ZS | USA United States PWRC | 70 Sat 71 Sun | 01.07.20 11:00:51 | |
total K1W: 2 | |||||||
number of foreign competitors K1W: 2 total : 2 |