- 85 29.06.2019 Saturday, Slalom v Dolních Kounicích, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 86 30.06.2019 Sunday, Slalom v Dolních Kounicích, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
29.06.2019 - 30.06.2019, TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
on-line entries from 23.05.2019 00:00:00 till 25.06.2019 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Brokeš Marek | 2003 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001063 | 85 Sat 86 Sun | 24.06.19 17:06:57 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | |
C1M | Kristek Václav | 1996 | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119213 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | ||
C1M | Walter Jakub | 1998 | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129045 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | ||
C1M | Holínek Svatopluk | 2001 | DS | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129016 | 85 Sat 86 Sun | 24.06.19 17:06:57 | |
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | |
C1M | Kupka Lukáš | 2007 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118026 | 85 Sat 86 Sun | 23.06.19 22:55:36 | |
C1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 85 Sat 86 Sun | 24.06.19 17:06:57 | |
C1M | Dragon Jakub | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121031 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | |
C1M | Košík Michal | 1995 | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:54 | ||
C1M | Veselý Petr | 1976 | V | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108045 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 23:01:39 | |
C1M | Šefčík Václav | 2008 | ZM | KK Opava | 121033 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | ||
C1M | Kovář Michal | 2009 | PZ | KK Opava | 121022 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | ||
C1M | Rousek David | 2010 | PZ | KK Opava | 121057 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | ||
C1M | Kovář Filip | 2006 | ZS | KK Opava | 121017 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | ||
total C1M: 15 | |||||||||
Kategorie C1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1W | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 2+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | |
C1W | Němcová Marie | 2000 | 2+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | ||
C1W | Košíková Denisa | 2002 | DS | 2+ | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:54 | |
C1W | Minárová Aneta | 2001 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118015 | 85 Sat 86 Sun | 23.06.19 22:55:36 | |
C1W | Střílková Jana | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | |
C1W | Mrázková Klára | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 15:19:17 | |
C1W | Dobešová Eva | 2004 | DM | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 23:01:39 | |
C1W | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | |
C1W | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | |
C1W | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 23:01:39 | |
C1W | Štěpánková Markéta | 2008 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 129041 | 85 Sat 86 Sun | 24.06.19 17:06:57 | |
C1W | Šefčíková Anastázie | 2004 | DM | 3 | KK Opava | 121006 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | |
C1W | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | |
C1W | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | |
C1W | Lebedová Adéla | 2010 | PZ | KK Opava | 121014 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | ||
total C1W: 15 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2M | Kristek Václav Walter Jakub | 1996 1998 | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ Šumperk z.s. | 119213 129045 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | ||
C2M | Antl Tomáš Stropek Tobiáš | 2008 2007 | ZM | 3 | KK Opava KK Opava | 121001 121007 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | |
C2M | Balarin Evžen Kubita Tomáš | 2008 2008 | ZM | KK Opava KK Opava | 121044 121016 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | ||
C2M | Kratochvíl Radek Kratochvíl Jakub | 1977 2009 | V | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119039 119175 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | ||
total C2M: 4 | |||||||||
Kategorie C2W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2W | Novosadová Eliška Střílková Jana | 2005 2004 | DM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 119181 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | ||
total C2W: 1 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2X | Horová Klára Kristek Václav | 1998 1996 | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119058 119213 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | ||
total C2X: 1 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Košík Michal | 1995 | 2+ | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:54 | ||
K1M | Ligurský Ivo | 1968 | V | 2 | VK Kroměříž | 112019 | 85 Sat 86 Sun | 20.06.19 14:59:12 | |
K1M | Hrabec Bohumil | 1960 | V | 2 | VK Kroměříž | 112014 | 85 Sat 86 Sun | 20.06.19 14:59:12 | |
K1M | Brokeš Marek | 2003 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001063 | 85 Sat 86 Sun | 24.06.19 17:06:57 | |
K1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 85 Sat 86 Sun | 24.06.19 17:06:57 | |
K1M | Holínek Svatopluk | 2001 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129016 | 85 Sat 86 Sun | 24.06.19 17:06:57 | |
K1M | Rousek Martin | 1965 | V | 2 | KK Opava | 121024 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | |
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | |
K1M | Satke Adam | 1994 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103041 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | ||
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | ||
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:54 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:55 | |
K1M | Tomeček Petr | 1978 | V | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133031 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:55 | |
K1M | Ligurský Ivo | 1990 | 3+ | VK Kroměříž | 112046 | 85 Sat 86 Sun | 20.06.19 14:59:12 | ||
K1M | Boháč Robert | 1989 | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118051 | 85 Sat 86 Sun | 23.06.19 22:55:36 | ||
K1M | Svoboda Zdeněk | 1970 | V | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108011 | 85 Sat 86 Sun | 24.06.19 11:08:14 | |
K1M | Rouča Jaroslav | 1970 | V | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129034 | 85 Sat 86 Sun | 24.06.19 17:06:57 | |
K1M | Walter David | 2001 | DS | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129013 | 85 Sat 86 Sun | 24.06.19 17:06:57 | |
K1M | Antl Tomáš | 2008 | ZM | 3+ | KK Opava | 121001 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | |
K1M | Kovář Filip | 2006 | ZS | 3+ | KK Opava | 121017 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | |
K1M | Jaroš Michael | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119171 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | |
K1M | Pomajbík Filip | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119187 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | |
K1M | Urban Jaroslav | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | |
K1M | Sobotka Adam | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103001 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | |
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | |
K1M | Šamánek Pavel | 1972 | V | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103038 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | |
K1M | Doležal Filip | 2004 | DM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133023 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:54 | |
K1M | Rolenc Jakub | 2004 | DM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133025 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:55 | |
K1M | Zeman Šimon | 2004 | DM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133127 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:55 | |
K1M | Kupka Petr | 1981 | V | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118053 | 85 Sat 86 Sun | 23.06.19 22:55:36 | |
K1M | Chytil Lumír | 2006 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129042 | 85 Sat 86 Sun | 24.06.19 17:06:57 | |
K1M | Balarin Evžen | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121044 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | |
K1M | Dragon Jakub | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121031 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | |
K1M | Kubita Tomáš | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121016 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | |
K1M | Stropek Tobiáš | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121007 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | |
K1M | Šefčík Václav | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121033 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | |
K1M | Ježek Jakub | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103027 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | |
K1M | Němec Jakub | 1969 | V | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103039 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | |
K1M | Vítek David | 2007 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103012 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | |
K1M | Bernat Pavel | 2004 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103019 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | |
K1M | Doležal Tomáš | 2002 | DS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133022 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:54 | |
K1M | Polášek Martin | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133034 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:54 | |
K1M | Zeman Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133017 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:55 | |
K1M | Brázda Šimon | 2007 | ZM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 23:01:39 | ||
K1M | Veselý Petr | 1976 | V | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108045 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 23:01:39 | |
K1M | Vyskočil Viktor | 2008 | ZM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108039 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 23:01:39 | |
K1M | Střecha Martin | 1972 | V | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108035 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 23:01:39 | |
K1M | Jakubík Štěpán | 2008 | ZM | KK Opava | 121038 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | ||
K1M | Kovář Michal | 2009 | PZ | KK Opava | 121022 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | ||
K1M | Rousek David | 2010 | PZ | KK Opava | 121057 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | ||
K1M | Steklý Pavel | 2010 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119231 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | ||
K1M | Šumbera Vít | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119229 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | ||
K1M | Valenta Josef | 2010 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119238 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | ||
K1M | Boxan Šimon | 2012 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119228 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | ||
K1M | Gross Benedikt | 2005 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103006 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | |||
K1M | Nekuda Lukáš | 2010 | PZ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103018 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | ||
K1M | Šamánek Filip | 2010 | PZ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103003 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | ||
K1M | Dorničák Maxim | 2007 | ZM | Kanoe Klub Spoj Brno | 103029 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | ||
K1M | Habarta Jan | 2009 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133038 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:54 | ||
K1M | Habarta Tomáš | 2009 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133037 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:54 | ||
K1M | Minařík Šimon | 2007 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133033 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:54 | ||
K1M | Novák Štěpán | 2011 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133064 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:54 | ||
K1M | Tomeček David | 2011 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133020 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:55 | ||
total K1M: 66 | |||||||||
Kategorie K1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1W | Němcová Marie | 2000 | 2+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | ||
K1W | Martinková Blanka | 1994 | 2 | VK Kroměříž | 112049 | 85 Sat 86 Sun | 20.06.19 14:59:12 | ||
K1W | Bílovská Gabriela | 1974 | V | 2 | VS Lipník nad Bečvou | 115040 | 85 Sat 86 Sun | 24.06.19 11:08:14 | |
K1W | Rousková Kateřina | 1973 | V | 2 | KK Opava | 121034 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | |
K1W | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | |
K1W | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | |
K1W | Košíková Denisa | 2002 | DS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:55 | |
K1W | Mrázková Klára | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 15:19:17 | |
K1W | Dobešová Eva | 2004 | DM | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 23:01:39 | |
K1W | Šefčíková Anastázie | 2004 | DM | 3+ | KK Opava | 121006 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | |
K1W | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | |
K1W | Střílková Jana | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | |
K1W | Horová Klára | 1998 | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119058 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | ||
K1W | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | |
K1W | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 23:01:39 | |
K1W | Štěpánková Markéta | 2008 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 129041 | 85 Sat 86 Sun | 24.06.19 17:06:57 | |
K1W | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | |
K1W | Procházková Pavla | 1983 | V | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103011 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 12:46:09 | |
K1W | Kuskevych Anastasia | 2004 | DM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 23:01:39 | ||
K1W | Vojtěchová Barbora | 2004 | DM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 23:01:39 | ||
K1W | Sochůrková Sarah | 2009 | PZ | VS Lipník nad Bečvou | 115006 | 85 Sat 86 Sun | 24.06.19 11:08:14 | ||
K1W | Bílovská Monika | 2009 | PZ | VS Lipník nad Bečvou | 115002 | 85 Sat 86 Sun | 24.06.19 11:08:14 | ||
K1W | Ondráčková Barbora | 2010 | PZ | TJ Šumperk z.s. | 129028 | 85 Sat 86 Sun | 24.06.19 17:06:57 | ||
K1W | Lebedová Adéla | 2010 | PZ | KK Opava | 121014 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:16:10 | ||
K1W | Berylová Karolína | 2011 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119235 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 08:38:07 | ||
K1W | Habartová Lucie | 2009 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133036 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:55 | ||
K1W | Mišurcová Simona | 2007 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133032 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:55 | ||
K1W | Nováková Nella | 2008 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133065 | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 14:49:55 | ||
K1W | Havlíčková Nela | 2008 | ZM | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 85 Sat 86 Sun | 25.06.19 23:01:39 | |||
total K1W: 29 | |||||||||
C1M: 15 C1W: 15 C2M: 4 C2W: 1 C2X: 1 K1M: 66 K1W: 29 total: 131 |