- 118 24.08.2019 Saturday, 9. Český pohár ve sprintu na Lipně, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
- 119 25.08.2019 Sunday, 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
24.08.2019 - 25.08.2019, SK Vltava Č. Krumlov z.s.
on-line entries from 09.08.2019 00:00:00 till 20.08.2019 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Rolenc Ondřej | 1991 | MT | TJ Syntesia Pardubice | 057071 | 118 Sat 119 Sun | 14.08.19 19:21:30 | ||
C1M | Rygel Marek | 1989 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103047 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 13:24:43 | ||
C1M | Slanina Vladimír | 1994 | MT | TJ Loko Žatec | 052028 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:29:46 | ||
C1M | Suchánek Daniel | 1993 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064021 | 118 Sat 119 Sun | 14.08.19 11:56:49 | ||
C1M | Šilar Jakub | 1987 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064033 | 118 Sat 119 Sun | 14.08.19 11:56:49 | ||
C1M | Šmoldas Michal | 1998 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106061 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 10:09:39 | ||
C1M | Janů Filip | 2002 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119159 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | |
C1M | Kristek Václav | 1996 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119213 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | ||
C1M | Haleš Antonín | 1992 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024012 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:26:29 | ||
C1M | Novák Martin | 1991 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024043 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:26:29 | ||
C1M | Novosad Lukáš | 1976 | V | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024001 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:26:29 | |
C1M | Švadlena Václav | 1985 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024032 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:26:29 | ||
C1M | Pischek Jan | 1977 | V | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057011 | 118 Sat 119 Sun | 22.08.19 13:04:28 | |
C1M | Beier Matouš | 2004 | DM | 1 | Loko Trutnov | 060047 | 118 Sat 119 Sun | 22.08.19 14:43:28 | |
C1M | Šmakal Petr | 2003 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106088 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 10:09:39 | |
C1M | Salaj František | 2004 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 10:09:39 | |
C1M | Papula Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 10:09:39 | |
C1M | Jelínek Šimon | 1994 | 2 | TJ Bohemians Praha | 001018 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 18:16:44 | ||
C1M | Vejnar Samuel | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:26:29 | |
C1M | Ruffer Matěj | 1999 | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057005 | 118 Sat 119 Sun | 22.08.19 13:04:28 | ||
C1M | Fencl Jáchym | 2003 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057087 | 118 Sat 119 Sun | 22.08.19 13:04:28 | |
C1M | Veselý Ondřej | 2004 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057054 | 118 Sat 119 Sun | 22.08.19 13:04:28 | |
C1M | Šťastný Matěj | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057075 | 118 Sat 119 Sun | 22.08.19 13:04:28 | |
C1M | Plášil Hynek | 2006 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057086 | 118 Sat 119 Sun | 22.08.19 13:04:28 | |
total C1M: 24 | |||||||||
Kategorie C1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1W | Němcová Marie | 2000 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 13:24:43 | ||
C1W | Divíšková Petra | 2001 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119068 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | |
C1W | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 13:24:43 | |
C1W | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:26:29 | |
C1W | Paloudová Karolína | 2000 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:26:29 | ||
C1W | Plachtová Alexandra | 1998 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024030 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:26:29 | ||
C1W | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | |
C1W | Košíková Denisa | 2002 | DS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 07:16:22 | |
total C1W: 8 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2M | Suchánek Daniel Rolenc Ondřej | 1993 1991 | MT | SKK Vysoké Mýto TJ Syntesia Pardubice | 064021 057071 | 118 Sat 119 Sun | 14.08.19 11:56:49 | ||
C2M | Kristek Václav Jelínek Filip | 1996 1996 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ Bohemians Praha | 119213 001016 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | ||
C2M | Rygel Marek Veselý Petr | 1989 1976 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 103047 108045 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 13:24:43 | ||
C2M | Krejza Filip Šilar Jakub | 1989 1987 | 1 | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064010 064033 | 118 Sat 119 Sun | 14.08.19 11:56:49 | ||
C2M | Smilek Jiří Švéda Daniel | 2003 2002 | DS | 1 | TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí | 132005 132004 | 118 Sat 119 Sun | 16.08.19 09:22:07 | |
C2M | Hendrych Tomáš Nachtigal RIchard | 2000 2000 | 1 | TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí | 132020 132022 | 118 Sat 119 Sun | 16.08.19 09:22:07 | ||
C2M | Šmoldas Michal Zapletal Vojtěch | 1998 1998 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Bohemians Praha | 106061 001112 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 10:09:39 | ||
C2M | Hořínek Jaroslav Režňák Ladislav | 1963 1966 | V | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel Kanoe Klub Spoj Brno | 106009 103034 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 10:09:39 | |
C2M | Mornštejn Roman Šťastný Michal | 1969 1965 | V | 1 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001128 001038 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 18:16:44 | |
C2M | Novák Martin Haleš Antonín | 1991 1992 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024043 024012 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:26:29 | ||
C2M | Slanina Vladimír Slanina Vladimír | 1994 1969 | 1 | TJ Loko Žatec TJ Loko Žatec | 052028 052035 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:29:46 | ||
C2M | Koblížek Daniel Švagr Rostislav | 2000 2000 | 1 | TJ Syntesia Pardubice SK Týniště nad Orlicí | 057140 063009 | 118 Sat 119 Sun | 22.08.19 14:43:28 | ||
C2M | Salaj František Šmakal Petr | 2004 2003 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 106088 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 10:09:39 | |
C2M | Jindrák Petr Oliverius Jan | 1969 1967 | V | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007041 007047 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 21:08:09 | |
C2M | Skořepa Vojtěch Študlar Patrik | 1999 1999 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024015 024061 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:26:29 | ||
C2M | Tatíček Miroslav Pischek Jan | 1985 1977 | 2 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057049 057011 | 118 Sat 119 Sun | 22.08.19 13:04:28 | ||
total C2M: 16 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Hric Filip | 1993 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119140 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | ||
K1M | Slepica Karel | 1988 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119071 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | ||
K1M | Satke Adam | 1994 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103041 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 13:24:43 | ||
K1M | Zapletal Vojtěch | 1998 | MT | TJ Bohemians Praha | 001112 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 18:16:44 | ||
K1M | Krejza Filip | 1989 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064010 | 118 Sat 119 Sun | 14.08.19 11:56:49 | ||
K1M | Polívka Radek | 1980 | V | 1 | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055020 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 08:32:32 | |
K1M | Švagr Rostislav | 2000 | 1 | SK Týniště nad Orlicí | 063009 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 14:57:34 | ||
K1M | Hradec Matěj | 2003 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119142 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | |
K1M | Košík Michal | 1995 | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 07:16:22 | ||
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DS | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 07:16:22 | |
K1M | Mrůzek Kamil | 1977 | V | 1 | TJ Semily | 059017 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 11:39:32 | |
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 13:24:43 | |
K1M | Zieris Matyáš | 1995 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001103 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 18:16:44 | ||
K1M | Zapletal Mikuláš | 2000 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001113 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 18:16:44 | ||
K1M | Kirchner David | 2002 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 001114 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 18:16:44 | |
K1M | Koblížek Daniel | 2000 | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057140 | 118 Sat 119 Sun | 22.08.19 14:43:28 | ||
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059021 | 118 Sat 119 Sun | 13.08.19 10:08:48 | |
K1M | Hrabec Bohumil | 1960 | V | 2 | VK Kroměříž | 112014 | 118 Sat 119 Sun | 15.08.19 07:19:28 | |
K1M | Nachtigal Jiří | 1997 | 2 | Sportclub 80 Chomutov z.s. | 020008 | 118 Sat 119 Sun | 16.08.19 09:45:45 | ||
K1M | Míka Hynek | 2006 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 118 Sat 119 Sun | 16.08.19 21:43:49 | |
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | |
K1M | Kratochvíl Petr | 1971 | V | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119040 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | |
K1M | Procházka Vojtěch | 2002 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119124 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 13:24:43 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 13:24:43 | ||
K1M | Bernat Pavel | 2004 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103019 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 13:24:43 | |
K1M | Smolka Ondřej | 1994 | 2 | TJ Bohemians Praha | 001037 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 18:16:44 | ||
K1M | Novák Filip | 2002 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001030 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 18:16:44 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 18:30:36 | |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 22:11:30 | |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039050 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 22:11:30 | |
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039055 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 22:11:30 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:26:29 | |
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:26:29 | |
K1M | Filipi Robert | 1964 | V | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 22:39:13 | |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030044 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 22:40:46 | |
total K1M: 39 | |||||||||
Kategorie K1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1W | Dimovová Barbora | 2000 | MT | TJ Vodní Sporty Litovel | 106082 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 10:09:39 | ||
K1W | Satková Martina | 1998 | MT | TJ DUKLA Praha | 012074 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 11:39:32 | ||
K1W | Bílovská Gabriela | 1974 | V | 1 | VS Lipník nad Bečvou | 115040 | 118 Sat 119 Sun | 14.08.19 10:59:04 | |
K1W | Kolihová Hana | 2003 | DM | 1 | SK Domeček Soběslav | 026018 | 118 Sat 119 Sun | 16.08.19 21:43:49 | |
K1W | Halašková Petra | 1974 | V | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119019 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | |
K1W | Hricová Klára | 1999 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119090 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | ||
K1W | Košíková Denisa | 2002 | DS | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 07:16:22 | |
K1W | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 13:24:43 | |
K1W | Němcová Marie | 2000 | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 13:24:43 | ||
K1W | Bayerová Barbora | 1998 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001124 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 18:16:44 | ||
K1W | Dvořáková Dominika | 2002 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 001115 | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 18:16:44 | |
K1W | Paloudová Karolína | 2000 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:26:29 | ||
K1W | Vaňková Klára | 2001 | DS | 1 | VS Tábor | 030043 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 22:40:46 | |
K1W | Tykalová Jana | 1968 | V | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048072 | 118 Sat 119 Sun | 14.08.19 21:14:54 | |
K1W | Bočánková Jana | 2003 | DM | 2 | SK Domeček Soběslav | 026019 | 118 Sat 119 Sun | 16.08.19 21:43:49 | |
K1W | Dimovová Viktorie | 2000 | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106081 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 10:09:39 | ||
K1W | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | |
K1W | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | |
K1W | Retková Marie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 118 Sat 119 Sun | 19.08.19 15:58:31 | |
K1W | Mádrová Amálie | 2003 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039027 | 118 Sat 119 Sun | Jen sobota | 20.08.19 22:11:30 |
K1W | Kleinová Štěpánka | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:26:29 | |
K1W | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:26:29 | |
K1W | Novosadová Kristina | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 118 Sat 119 Sun | 21.08.19 08:26:29 | |
total K1W: 23 | |||||||||
C1M: 24 C1W: 8 C2M: 16 K1M: 39 K1W: 23 total: 110 |
Foreigners
Kategorie C1M | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | age c. | country, team | partic. | notes | entry time |
C1M | CRESSER Nicky | 1981 | V | GBR United Kingdom Nottingham Kayak Club | 118 Sat 119 Sun | 16.08.19 09:00:51 | |
C1M | Obadic Luka | 1996 | CRO Croatia Koncar | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 07:14:24 | ||
C1M | Tolic Ivan | 1996 | CRO Croatia Koncar | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 07:14:24 | ||
C1M | Zonjic Jadran | 1996 | CRO Croatia Koncar | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 07:14:24 | ||
C1M | Smadilo Maks | 2004 | DM | CRO Croatia Koncar | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 07:14:24 | |
C1M | Hohnjec Tomislav | 1979 | V | CRO Croatia Koncar | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 07:14:24 | |
total C1M: 6 | |||||||
Kategorie C1W | |||||||
boat c. | name | born | age c. | country, team | partic. | notes | entry time |
C1W | Grzin Alba Zoe | 1996 | CRO Croatia Koncar | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 07:14:24 | ||
total C1W: 1 | |||||||
Kategorie C2M | |||||||
boat c. | name | born | age c. | country, team | partic. | notes | entry time |
C2M | Obadic Luka Tolic Ivan | 1996 1996 | CRO Croatia Koncar | 118 Sat 119 Sun | 20.08.19 07:14:24 | ||
total C2M: 1 | |||||||
Kategorie K1M | |||||||
boat c. | name | born | age c. | country, team | partic. | notes | entry time |
K1M | CRESSER Nicky | 1981 | V | GBR United Kingdom Nottingham Kayak Club | 118 Sat 119 Sun | 16.08.19 09:00:51 | |
K1M | Civico Jack | 1997 | GBR United Kingdom Pennine Canoe Club | 118 Sat 119 Sun | 16.08.19 09:06:18 | ||
K1M | SHEPPY Alex | 1998 | GBR United Kingdom Devizes Canoe Club | 118 Sat 119 Sun | 16.08.19 09:07:50 | ||
K1M | BAROUH Maxence | 1995 | FRA France France canoe | 118 Sat 119 Sun | 16.08.19 09:11:29 | ||
total K1M: 4 | |||||||
Kategorie K1W | |||||||
boat c. | name | born | age c. | country, team | partic. | notes | entry time |
K1W | DILAI Magdalen | 1986 | GBR United Kingdom Nottingham Kayak Club | 118 Sat 119 Sun | 16.08.19 09:00:51 | ||
K1W | DURRANT Esme | 2000 | GBR United Kingdom Nottingham Kayak Club | 118 Sat 119 Sun | 16.08.19 09:00:51 | ||
K1W | CHMIEL Kasia | 2000 | GBR United Kingdom Nottingham Kayak Club | 118 Sat 119 Sun | 16.08.19 09:00:51 | ||
K1W | SEED Ellie | 1996 | GBR United Kingdom Pinkston Panthers | 118 Sat 119 Sun | 16.08.19 09:04:31 | ||
K1W | Collin Georgina | 1997 | AUS Australia Australian Canoe | 118 Sat 119 Sun | 16.08.19 09:09:39 | ||
K1W | DUPRAS Phenicia | 1996 | FRA France France canoe | 118 Sat 119 Sun | 16.08.19 09:11:29 | ||
total K1W: 6 | |||||||
number of foreign competitors C1M: 6 C1W: 1 C2M: 1 K1M: 4 K1W: 6 total : 18 |
Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:
VS Tábor: 1C1M: 1 total : 1