- 27 20.04.2019 Saturday, 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
- 28 21.04.2019 Sunday, 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
20.04.2019 - 21.04.2019, TJ Bohemians Praha
on-line entries from 05.02.2019 23:00:00 till 17.04.2019 20:00:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Rygel Marek | 1989 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103047 | 27 Sat 28 Sun | 10.04.19 07:39:51 | ||
C1M | Slanina Vladimír | 1994 | MT | TJ Loko Žatec | 052028 | 27 Sat 28 Sun | 12.04.19 14:04:54 | ||
C1M | Rolenc Ondřej | 1991 | MT | TJ Syntesia Pardubice | 057071 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 11:49:46 | ||
C1M | Šťastný Jan | 1970 | V | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057047 | 27 Sat 28 Sun | 18.03.19 13:20:20 | |
C1M | Pavlík Radek | 1992 | 1 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108033 | 27 Sat 28 Sun | 12.04.19 20:25:51 | ||
C1M | Beier Matouš | 2004 | DM | 1 | Loko Trutnov | 060047 | 27 Sat 28 Sun | 14.04.19 20:56:41 | |
C1M | Suchánek Daniel | 1993 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064021 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 08:43:06 | ||
C1M | Šilar Jakub | 1987 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064033 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 08:43:06 | ||
C1M | Klíma Vojtěch | 2002 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024033 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 18:12:39 | |
C1M | Novosad Lukáš | 1976 | V | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024001 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 18:12:39 | |
C1M | Novák Martin | 1991 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024043 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 18:12:39 | ||
C1M | Skořepa Vojtěch | 1999 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024015 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 18:12:39 | ||
C1M | Švadlena Václav | 1985 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024032 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 18:12:39 | ||
C1M | Janů Filip | 2002 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119159 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 08:15:35 | |
C1M | Šmoldas Michal | 1998 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106061 | 27 Sat 28 Sun | 17.04.19 08:06:05 | ||
C1M | Mareš Jakub | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024055 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 18:12:39 | |
C1M | Vejnar Samuel | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 18:12:39 | |
C1M | Salaj František | 2004 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 | 27 Sat 28 Sun | 17.04.19 08:06:05 | |
C1M | Šmakal Petr | 2003 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106088 | 27 Sat 28 Sun | 17.04.19 08:06:05 | |
C1M | Ruffer Matěj | 1999 | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057005 | 27 Sat 28 Sun | 17.04.19 10:45:48 | ||
C1M | Jílek Jan | 1993 | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064038 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 08:43:06 | ||
total C1M: 21 | |||||||||
Kategorie C1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1W | Němcová Marie | 2000 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 27 Sat 28 Sun | 10.04.19 07:39:51 | ||
C1W | Paloudová Anežka | 1999 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 18:12:39 | ||
C1W | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 27 Sat 28 Sun | 10.04.19 07:39:51 | |
C1W | Plachtová Alexandra | 1998 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024030 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 18:12:39 | ||
C1W | Paloudová Karolína | 2000 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 18:12:39 | ||
C1W | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 18:12:39 | |
C1W | Divíšková Petra | 2001 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119068 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 08:15:35 | |
C1W | Satková Martina | 1998 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012074 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 13:17:40 | ||
total C1W: 8 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2M | Rygel Marek Veselý Petr | 1989 1976 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 103047 108045 | 27 Sat 28 Sun | 10.04.19 07:39:51 | ||
C2M | Suchánek Daniel Rolenc Ondřej | 1993 1991 | MT | SKK Vysoké Mýto TJ Syntesia Pardubice | 064021 057071 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 08:43:06 | ||
C2M | Kristek Václav Jelínek Filip | 1996 1996 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ Bohemians Praha | 119213 001016 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 08:15:35 | ||
C2M | Slanina Vladimír Slanina Vladimír | 1969 1994 | 1 | TJ Loko Žatec TJ Loko Žatec | 052035 052028 | 27 Sat 28 Sun | 12.04.19 14:04:54 | ||
C2M | Lisický David Uncajtik Lukáš | 1981 1984 | V | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ Syntesia Pardubice | 119020 057059 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 08:15:35 | |
C2M | Hendrych Tomáš Nachtigal RIchard | 2000 2000 | 1 | TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí | 132020 132022 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 21:19:00 | ||
C2M | Hořínek Jaroslav Režňák Ladislav | 1963 1966 | V | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel Kanoe Klub Spoj Brno | 106009 103034 | 27 Sat 28 Sun | 17.04.19 08:06:05 | |
C2M | Šťastný Michal Mornštejn Roman | 1965 1969 | V | 1 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001038 001128 | 27 Sat 28 Sun | 18.04.19 18:01:44 | |
C2M | Oliverius Jan Jindrák Petr | 1967 1969 | V | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007047 007041 | 27 Sat 28 Sun | 11.04.19 13:27:16 | |
total C2M: 9 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Satke Adam | 1994 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103041 | 27 Sat 28 Sun | 10.04.19 07:39:51 | ||
K1M | Hric Filip | 1993 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119140 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 08:15:35 | ||
K1M | Slepica Karel | 1988 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119071 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 08:15:35 | ||
K1M | Zapletal Vojtěch | 1998 | MT | TJ Bohemians Praha | 001112 | 27 Sat 28 Sun | 18.04.19 18:01:44 | ||
K1M | Košík Michal | 1995 | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 27 Sat 28 Sun | 04.04.19 14:11:31 | ||
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DS | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 27 Sat 28 Sun | 04.04.19 14:11:31 | |
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 27 Sat 28 Sun | 10.04.19 07:39:51 | |
K1M | Polívka Radek | 1980 | V | 1 | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055020 | 27 Sat 28 Sun | 12.04.19 07:52:36 | |
K1M | Švagr Rostislav | 2000 | 1 | SK Týniště nad Orlicí | 063009 | 27 Sat 28 Sun | 12.04.19 19:31:47 | ||
K1M | Marek Aleš | 1978 | V | 1 | Loko Trutnov | 060030 | 27 Sat 28 Sun | 14.04.19 20:56:41 | |
K1M | Koblížek Daniel | 2000 | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057140 | 27 Sat 28 Sun | 14.04.19 20:56:41 | ||
K1M | Hradec Matěj | 2003 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119142 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 08:15:35 | |
K1M | Neubert Adam | 1997 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119002 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 08:15:35 | ||
K1M | Mrůzek Kamil | 1977 | V | 1 | TJ Semily | 059017 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 13:17:40 | |
K1M | Zieris Matyáš | 1995 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001103 | 27 Sat 28 Sun | 18.04.19 18:01:44 | ||
K1M | Kirchner David | 2002 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 001114 | 27 Sat 28 Sun | 18.04.19 18:01:44 | |
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059021 | 27 Sat 28 Sun | 05.04.19 10:07:11 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 27 Sat 28 Sun | 10.04.19 07:39:51 | ||
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 27 Sat 28 Sun | 10.04.19 07:39:51 | |
K1M | Hrabec Bohumil | 1960 | V | 2 | VK Kroměříž | 112014 | 27 Sat 28 Sun | 10.04.19 13:43:25 | |
K1M | Veniger Jan | 2000 | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064042 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 08:43:06 | ||
K1M | Ondřich Václav | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024072 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 18:12:39 | |
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 18:12:39 | |
K1M | Kratochvíl Petr | 1971 | V | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119040 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 08:15:35 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 08:15:35 | |
K1M | Procházka Vojtěch | 2002 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119124 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 08:15:35 | |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 14:24:45 | |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039050 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 14:24:45 | |
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039055 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 14:24:45 | |
K1M | Novák Filip | 2002 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001030 | 27 Sat 28 Sun | 18.04.19 18:01:44 | |
K1M | Kruťa Kryštof | 2000 | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 00:37:41 | ||
K1M | Trefný Jiří | 1982 | V | 3 | TJ Bohemians Praha | 001046 | 27 Sat 28 Sun | 18.04.19 18:01:44 | |
total K1M: 32 | |||||||||
Kategorie K1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1W | Paloudová Anežka | 1999 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 18:12:39 | ||
K1W | Satková Martina | 1998 | MT | TJ DUKLA Praha | 012074 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 13:17:40 | ||
K1W | Dimovová Barbora | 2000 | MT | TJ Vodní Sporty Litovel | 106082 | 27 Sat 28 Sun | 17.04.19 08:06:05 | ||
K1W | Bílovská Gabriela | 1974 | V | 1 | VS Lipník nad Bečvou | 115040 | 27 Sat 28 Sun | 01.04.19 13:54:34 | |
K1W | Košíková Denisa | 2002 | DS | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 27 Sat 28 Sun | 04.04.19 14:11:31 | |
K1W | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 27 Sat 28 Sun | 10.04.19 07:39:51 | |
K1W | Němcová Marie | 2000 | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 27 Sat 28 Sun | 10.04.19 07:39:51 | ||
K1W | Kolihová Hana | 2003 | DM | 1 | SK Domeček Soběslav | 026018 | 27 Sat 28 Sun | 14.04.19 20:22:39 | |
K1W | Paloudová Karolína | 2000 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 18:12:39 | ||
K1W | Hricová Klára | 1999 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119090 | 27 Sat 28 Sun | 16.04.19 08:15:35 | ||
K1W | Bayerová Barbora | 1998 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001124 | 27 Sat 28 Sun | 18.04.19 18:01:44 | ||
K1W | Dvořáková Dominika | 2002 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 001115 | 27 Sat 28 Sun | 18.04.19 18:01:44 | |
K1W | Novosadová Kristina | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 27 Sat 28 Sun | 15.04.19 18:12:39 | |
K1W | Tykalová Jana | 1968 | V | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048072 | 27 Sat 28 Sun | 17.04.19 08:32:35 | |
total K1W: 14 | |||||||||
C1M: 21 C1W: 8 C2M: 9 K1M: 32 K1W: 14 total: 84 |