- 103 04.08.2018 Saturday, Slalom pod Borskou přehradou, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 104 05.08.2018 Sunday, Slalom pod Borskou přehradou, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
04.08.2018 - 05.08.2018, TJ Loko Plzeň
on-line entries from 01.07.2018 00:00:00 till 31.07.2018 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Vácha Viktor | 1985 | 2 | KK Rakovník | 017056 | 103 Sat 104 Sun | 04.07.18 16:53:29 | ||
C1M | Jícha Dušan | 1982 | V | 2 | TJ Sokol Písek | 080008 | 103 Sat 104 Sun | 04.07.18 21:30:18 | |
C1M | Keller Miloslav | 1962 | V | 2 | VS Tábor | 030009 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | |
C1M | Habich Tomáš | 1997 | 2 | VS Tábor | 030061 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | ||
C1M | Habich Lukáš | 1991 | 2 | VS Tábor | 030003 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | ||
C1M | Jiras Filip | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 11:04:46 | |
C1M | Pechlát Adam | 2007 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 15:27:29 | |
C1M | Hartl Jakub | 2004 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 20:54:59 | |
C1M | Hojda Ladislav | 1973 | V | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066002 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 20:54:59 | |
C1M | Wendl Miloslav | 1978 | V | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066011 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 20:54:59 | |
C1M | Wendl Samuel | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066018 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 20:54:59 | |
C1M | Kvapil Martin | 1976 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035009 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 12:04:58 | |
C1M | Vaněk Jiří | 1987 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014009 | 103 Sat 104 Sun | 01.08.18 18:06:14 | ||
C1M | Kubeš Vladimír | 1961 | V | 3+ | VS Tábor | 030011 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | |
C1M | Krofta Dominik | 1993 | 3+ | VS Tábor | 030047 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | ||
C1M | Krofta Zdeněk | 1959 | V | 3+ | VS Tábor | 030045 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | |
C1M | Habich Karel | 1994 | 3+ | VS Tábor | 030031 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | ||
C1M | Válek Michal | 1974 | V | 3+ | VS Tábor | 030022 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | |
C1M | Válek Michal | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030025 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | |
C1M | Mulač Oldřich | 1961 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034020 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 19:28:50 | |
C1M | Táborský Jan | 2003 | DM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 20:54:59 | |
C1M | Brtek Tomáš | 1981 | V | 3+ | KK Beroun | 013001 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 21:38:32 | |
C1M | Blahník Miroslav | 1980 | V | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035014 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 12:04:58 | |
C1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 19:58:13 | |
C1M | Pollert Jáchym | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 21:35:01 | |
C1M | Kolman Filip | 1973 | V | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008022 | 103 Sat 104 Sun | 09.07.18 09:32:08 | |
C1M | Saidl František | 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009153 | 103 Sat 104 Sun | 22.07.18 10:41:42 | |
C1M | Kubát Zdeněk | 1991 | 3 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036024 | 103 Sat 104 Sun | 28.07.18 21:21:08 | ||
C1M | Černík Štěpán | 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:53:35 | |
C1M | Poula Jan | 1955 | V | 3 | TJ Slavia K. Vary | 035012 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 12:04:58 | |
C1M | Vránek Jan | 2004 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 13:29:19 | |
C1M | Krejčí Antonín | 1955 | V | 3 | TJ Roztoky | 065002 | 103 Sat 104 Sun | 01.08.18 18:06:14 | |
C1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 15:27:29 | ||
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 12:04:58 | ||
C1M | Král Jiří | 1973 | V | TJ Loko Plzeň | 039054 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 20:10:40 | ||
C1M | Jandáš Roman | 1965 | V | TJ DNT VS Kadaň | 047048 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 21:31:00 | ||
total C1M: 36 | |||||||||
Kategorie C1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1W | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | ||
C1W | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 20:54:59 | |
C1W | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 12:04:58 | |
C1W | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 15:12:35 | |
C1W | Šindelářová Tereza | 2004 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030046 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | |
C1W | Hojdová Markéta | 2007 | ZM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 20:54:59 | |
C1W | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 21:00:38 | |
C1W | Nekolná Žofie | 2006 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 09:08:33 | |
C1W | Saifrtová Magdaléna | 2008 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011071 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 09:08:33 | ||
total C1W: 9 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2M | Šrámek Jiří Veselý Josef | 1966 1950 | V | 2 | KK Rakovník Kanoistický klub Klatovy z.s. | 017058 036020 | 103 Sat 104 Sun | 27.07.18 11:31:01 | |
C2M | Krofta Dominik Krofta Zdeněk | 1993 1959 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030047 030045 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | ||
C2M | Habich Lukáš Habich Karel | 1991 1994 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030003 030031 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | ||
C2M | Válek Michal Kubeš Vladimír | 1974 1961 | V | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030022 030011 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | |
C2M | Jiras Filip Černík Štěpán | 2005 2006 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 012007 009036 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 14:20:06 | |
C2M | Martin Václav Martin Jakub | 1971 2009 | V | 2 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001027 001107 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 13:39:03 | |
C2M | Pechač Jonáš Pollert Jáchym | 2004 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 009136 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 18:14:08 | |
C2M | Vácha Viktor Jícha Dušan | 1985 1982 | 3 | KK Rakovník TJ Sokol Písek | 017056 080008 | 103 Sat 104 Sun | 04.07.18 16:53:29 | ||
C2M | Čmejrek Cyril Jinek Hugo | 2004 2005 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009140 009146 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 10:40:07 | |
C2M | Pelikán Václav Pelikán Martin | 2005 2009 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 001111 009189 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 13:39:03 | |
C2M | Poula Jan Kučera Tomáš | 1955 1950 | V | TJ Slavia K. Vary TJ Slavia K. Vary | 035012 035006 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 12:04:58 | ||
C2M | Panzer Martin Hanzel Jáchym | 2007 2008 | ZM | TJ Loko Plzeň TJ Loko Plzeň | 039033 039039 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 19:58:13 | ||
total C2M: 12 | |||||||||
Kategorie C2W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2W | Mádrová Amálie Šampalíková Klára | 2003 2004 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň TJ Bohemians Praha | 039027 039029 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 19:58:13 | |
total C2W: 1 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2X | Pospíšilová Jitka Keller Miloslav | 1989 1962 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030019 030009 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | ||
C2X | Wendl Miloslav Habichová Polesná Jitka | 1978 1990 | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn TJ Loko Plzeň | 066011 039058 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 20:54:59 | ||
C2X | Martin Václav Bokrová Kristýna | 1971 1991 | 2 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001027 001033 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 13:39:03 | ||
C2X | Kremrová Adéla Pollert Jáchym | 2005 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 009136 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 21:35:01 | |
C2X | Vrzalová Veronika Kubát Zdeněk | 1991 1991 | 3 | TJ Loko Plzeň Kanoistický klub Klatovy z.s. | 039012 036024 | 103 Sat 104 Sun | 28.07.18 21:13:55 | ||
C2X | Šindelářová Tereza Válek Michal | 2004 2006 | ZS | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030046 030025 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | |
C2X | Brtek Tomáš Brtková Viktorie | 1981 2010 | V | KK Beroun KK Beroun | 013001 013007 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 21:38:32 | ||
total C2X: 7 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Horák David | 1976 | V | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090008 | 103 Sat 104 Sun | 14.07.18 10:49:33 | |
K1M | Saal Štěpán | 2001 | DS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 046048 | 103 Sat 104 Sun | 26.07.18 12:56:37 | |
K1M | Kubát Zdeněk | 1991 | 2 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036024 | 103 Sat 104 Sun | 28.07.18 21:21:08 | ||
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZM | 2 | VS Tábor | 030034 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | |
K1M | Novák Václav | 2005 | ZS | 2 | VS Tábor | 030071 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:53:35 | |
K1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 15:27:29 | |
K1M | Tůma Martin | 1972 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034026 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 19:28:50 | |
K1M | Procházka Miloš | 1954 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034036 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 19:28:50 | |
K1M | Táborský Jan | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 20:54:59 | |
K1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 01:19:53 | |
K1M | Mulač Viktor | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023028 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 01:19:53 | |
K1M | Martin Václav | 1971 | V | 2 | TJ Bohemians Praha | 001027 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 13:39:03 | |
K1M | Bláha Petr | 2000 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039077 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 19:58:13 | |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 19:58:13 | |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039050 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 19:58:13 | |
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039055 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 19:58:13 | |
K1M | Němec Aleš | 1976 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 21:31:00 | |
K1M | Chochola Ondřej | 2004 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014078 | 103 Sat 104 Sun | 01.08.18 18:06:15 | |
K1M | Saidl František | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009153 | 103 Sat 104 Sun | 22.07.18 10:41:42 | |
K1M | Pollert Antonín | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 103 Sat 104 Sun | 25.07.18 18:11:39 | |
K1M | Zvolský Kristian Ladislav | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009161 | 103 Sat 104 Sun | 25.07.18 18:11:39 | |
K1M | Šrámek Jiří | 1966 | V | 3+ | KK Rakovník | 017058 | 103 Sat 104 Sun | 27.07.18 11:31:01 | |
K1M | Rendón Enrique | 2005 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001023 | 103 Sat 104 Sun | 27.07.18 16:16:48 | |
K1M | Hadraba Martin | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090014 | 103 Sat 104 Sun | 29.07.18 09:26:40 | |
K1M | Dodal Jan | 1953 | V | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001008 | 103 Sat 104 Sun | 29.07.18 17:22:09 | |
K1M | Kraus Václav | 1961 | V | 3+ | TJ ČSAD Plzeň | 038004 | 103 Sat 104 Sun | 29.07.18 20:12:15 | |
K1M | Kárník Tadeáš | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 103 Sat 104 Sun | 29.07.18 22:49:00 | |
K1M | Válek Michal | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030025 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | |
K1M | Velenovský Jiří | 1978 | V | 3+ | VS Tábor | 030072 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | |
K1M | Babouček Antonín | 2007 | ZM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090039 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 10:46:58 | |
K1M | Čmejrek Cyril | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009140 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 13:46:08 | |
K1M | Červenka Ondřej | 1996 | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034043 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 19:28:50 | ||
K1M | Míka Hynek | 2006 | ZM | 3+ | TJ Bohemians Praha | 026001 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 21:06:29 | |
K1M | Škop Jáchym | 2005 | ZS | 3+ | Otava Strakonice | 027017 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 07:34:37 | |
K1M | Blahník Miroslav | 1980 | V | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035014 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 12:04:58 | |
K1M | Jacoš Pavel | 1988 | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035023 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 12:04:58 | ||
K1M | Kubát Jiří | 1988 | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035024 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 12:04:58 | ||
K1M | Vránek Jan | 2004 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 033009 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 13:29:19 | |
K1M | Pechač Jonáš | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 18:14:08 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 19:58:13 | |
K1M | Koshelev Sergey | 1960 | V | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042040 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 20:58:55 | |
K1M | Manas Adam | 2004 | ZS | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047012 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 21:31:00 | |
K1M | Hron Robin | 1979 | V | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014023 | 103 Sat 104 Sun | 01.08.18 18:06:15 | |
K1M | Vácha Viktor | 1985 | 3 | KK Rakovník | 017056 | 103 Sat 104 Sun | 04.07.18 16:53:29 | ||
K1M | Petříček Adam | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052026 | 103 Sat 104 Sun | 25.07.18 22:26:57 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052060 | 103 Sat 104 Sun | 25.07.18 22:26:57 | |
K1M | Zýka Petr | 1951 | V | 3 | TJ ČSAD Plzeň | 038022 | 103 Sat 104 Sun | 29.07.18 20:12:15 | |
K1M | Kutek Michal | 2006 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 012087 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:05:24 | |
K1M | Babouček Ondřej | 1977 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090001 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 10:49:10 | |
K1M | Pechlát Adam | 2007 | ZM | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 15:27:29 | |
K1M | Krbec Ondřej | 2004 | ZS | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066023 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 20:54:59 | |
K1M | Hartl Jakub | 2004 | ZS | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 20:54:59 | |
K1M | Žatecký Jiří | 1969 | V | 3 | TJ Roztoky | 065008 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 21:39:55 | |
K1M | Škop Jan | 2007 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027016 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 07:34:37 | |
K1M | Salák Petr | 2004 | ZS | 3 | VS Blovice | 033004 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 13:29:19 | |
K1M | Martin Václav | 2002 | DM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001074 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 13:39:03 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001111 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 13:39:03 | |
K1M | Veverka Čeněk | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039014 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 19:58:13 | |
K1M | Weissar Petr | 1970 | V | 3 | TJ Loko Plzeň | 039026 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 19:58:13 | |
K1M | Pollert Jonáš | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 21:35:01 | |
K1M | Langer Filip | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009071 | 103 Sat 104 Sun | 07.07.18 23:20:25 | ||
K1M | Král Matěj | 2008 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009047 | 103 Sat 104 Sun | 10.07.18 23:15:56 | ||
K1M | Pinkava Matyáš | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 103 Sat 104 Sun | 23.07.18 13:48:41 | ||
K1M | Petřík Marek | 2008 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 103 Sat 104 Sun | 25.07.18 10:58:44 | ||
K1M | Plas Tobiáš | 2008 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009093 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:05:46 | ||
K1M | Riant Antonín | 2010 | PZ | VS Tábor | 030040 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | ||
K1M | Velenovský Vojtěch | 2008 | PZ | VS Tábor | 030074 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | ||
K1M | Táborský Vojtěch | 2010 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 20:54:59 | ||
K1M | Vejvančický Pavel | 2009 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066019 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 20:54:59 | ||
K1M | Kvasnička Matěj | 2008 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 20:54:59 | ||
K1M | Honzík Jáchym | 2009 | PZ | Otava Strakonice | 027052 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 07:34:37 | ||
K1M | Kvapil Matěj | 2009 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 12:04:58 | ||
K1M | Martin Jakub | 2009 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001107 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 13:39:03 | ||
K1M | Kolman Vít | 2010 | PZ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 13:39:03 | ||
K1M | Pelikán Martin | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009189 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 13:39:03 | ||
K1M | Seidl Marek | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001122 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 13:39:03 | ||
K1M | Sýkora Ondřej | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001108 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 13:39:03 | ||
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | PZ | TJ Loko Plzeň | 039039 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 19:58:13 | ||
K1M | Mihalik Tomáš | 2004 | ZS | TJ DNT VS Kadaň | 047023 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 21:31:00 | ||
K1M | Uhlík Jan | 2008 | PZ | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 103 Sat 104 Sun | 01.08.18 18:10:21 | ||
K1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | PZ | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 103 Sat 104 Sun | 01.08.18 18:10:21 | ||
total K1M: 82 | |||||||||
Kategorie K1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1W | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | ||
K1W | Šindelářová Tereza | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030046 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | |
K1W | Tůmová Veronika | 2006 | ZM | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034027 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 19:28:50 | |
K1W | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 20:54:59 | |
K1W | Hojdová Markéta | 2007 | ZM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 20:54:59 | |
K1W | Lagnerová Jana | 1959 | V | 2 | SK Domeček Soběslav | 026010 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 21:06:29 | |
K1W | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 12:04:58 | |
K1W | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 15:12:35 | |
K1W | Šampalíková Klára | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 039029 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 19:58:13 | |
K1W | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 21:00:37 | |
K1W | Černá Lucie | 1977 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047013 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 21:31:00 | |
K1W | Vaňková Kristýna | 1991 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014040 | 103 Sat 104 Sun | 01.08.18 18:06:15 | ||
K1W | Šrétrová Amálie | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 103 Sat 104 Sun | 01.08.18 18:06:15 | |
K1W | Zýková Barbora | 1990 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014038 | 103 Sat 104 Sun | 01.08.18 18:06:15 | ||
K1W | Riantová Marie | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030068 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | |
K1W | Nekolná Žofie | 2006 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 09:08:33 | |
K1W | Pechlátová Nikola | 2004 | ZS | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042041 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 15:27:29 | |
K1W | Přibylová Karolína | 1978 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034016 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 19:28:50 | |
K1W | Mulačová Marta | 1986 | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 097012 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 08:58:38 | ||
K1W | Bokrová Kristýna | 1991 | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001033 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 13:39:03 | ||
K1W | Brotánková Petra | 2001 | DS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039015 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 19:58:13 | |
K1W | Mádrová Amálie | 2003 | DM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039027 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 19:58:13 | |
K1W | Habichová Polesná Jitka | 1990 | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039058 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 19:58:13 | ||
K1W | Horáková Ela | 2006 | ZM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090009 | 103 Sat 104 Sun | 14.07.18 10:47:30 | |
K1W | Žatecká Taťána | 2007 | ZM | 3 | TJ Roztoky | 065014 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 21:39:55 | |
K1W | Kylbergerová Iva | 2007 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027003 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 07:34:37 | |
K1W | Milotová Dora | 2007 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001120 | 103 Sat 104 Sun | 31.07.18 13:39:03 | |
K1W | Chocholová Veronika | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014079 | 103 Sat 104 Sun | 01.08.18 18:06:15 | |
K1W | Riantová Anežka | 2008 | PZ | VS Tábor | 030067 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 08:23:24 | ||
K1W | Saifrtová Magdaléna | 2008 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011071 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 09:08:33 | ||
K1W | Jirasová Klára | 2008 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011094 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 11:04:46 | ||
K1W | Daneková Jana | 2002 | DM | TJ SK Hubertus KV | 034014 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 19:28:50 | ||
K1W | Podušková Klára | 2008 | PZ | Sokol Trója | 086008 | 103 Sat 104 Sun | 30.07.18 22:13:46 | ||
K1W | Hronová Šárka | 2009 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014087 | 103 Sat 104 Sun | 01.08.18 18:06:15 | ||
K1W | Šrétrová Štěpánka | 2009 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049038 | 103 Sat 104 Sun | 01.08.18 18:06:15 | ||
total K1W: 35 | |||||||||
C1M: 36 C1W: 9 C2M: 12 C2W: 1 C2X: 7 K1M: 82 K1W: 35 total: 182 |