Vodácký florbalový turnaj se vrací ke slovu

Počtrnácté v řadě se v trojském vodáckém areálu uskuteční již legendární florbalový turnaj TROJA FLORBAL Cup 2022 – Memoriál Michala Makovského (8. - 9. ledna 2022). 
Rádi bychom vás všechny pozvali na sportovní, ale zároveň i kulturní událost, na které žádný z vodáků nesmí chybět. V pražské loděnici UK FTVS na vás budou čekat nervy drásající souboje týmů, nejen z celé republiky, o prestižní ocenění nejlepší florbalisté jezdící na vodě a pohár Michala Makovského. Dále spousta zábavy s vyvrcholením v podobě sobotního večírku.

 

V létě roku 2013 nás náhle, po zákeřné nemoci, opustil zakladatel našeho vodáckého turnaje, vodák, velký sportovec, trenér, kamarád, a především úžasný člověk, Michal Makovský. I na jeho počest pokračujeme v jeho práci a chceme vidět, co nejvíce týmů o prvním lednovém víkendu v tělocvičně v Troji. Ať se má Micháč čím kochat!Program celého víkendu:
Stejně jako v minulých ročnících se bude turnaj odehrávat ve dvou hracích dnech, a to o víkendu 8. - 9. ledna 2022 (pořadatelé si vyhrazují právo změny při neúčasti dostatečného počtu týmu, bude upřesněno).

Začátek sobotního programu je předpokládán na 9:00, kdy se odehrají základní skupiny. Nedělní program bude po sobotním večírku odstartován v rozumnou ranní hodinu vyřazovacím pavoukem. Vrchol turnaje v podobě finále se bude hrát kolem 2 hodiny odpolední.

Stejně jako v minulých ročnících se bude také soutěžit o individuální Micháč trophy, kterou získá nejvšestrannější hráč z dovednostní soutěže.

Družstva: 3+1 (maximálně 7 hráčů)

Jedná se o florbalový turnaj, kterého se mohou zúčastnit slalomové, sjezdové, rychlostní, raftové, paddleboardové a další vodácké kluby. Všichni hráči jednotlivých družstev musí být členy ČSK nebo SvoČRu, případně obdobných svazů domácích či zahraničních! Z jednoho klubu se může přihlásit více týmů. Přesné detaily (časové, organizační a hrací systémy) budou včas oznámeny po obdržení všech přihlášených týmů na Facebookové události akce.

Startovné: 150Kč/hráč
POZOR!!! Při placení startovného je tým povinen předložit registrační průkazy všech hráčů!!!

Přihlášky zasílejte nejpozději do 4. ledna 2022 přes tento formulář: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjrm2vRBfy5wIVjXfllC67oGBhTRRBDRlmgMn1Bw8Dm4c_JQ/viewform?fbclid=IwAR0UYs5Co4gkn0c1IoSt7Zlynws114SKHiMvrAALp3rUmDhVJoHJztsvQ7c

Událost na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/129753532706702

Reportáž České televize z ročníku 2017:

http://www.ceskatelevize.cz/sport/ostatni/reportaze/346678-vodaci-si-na-zacatek-noveho-roku-zahrali-florbalovy-turnaj/

 

Foto z minulého ročníku od Jana Homolky:

https://www.zonerama.com/Kanoe/Album/5935882

Těšíme se na vás!

Váš organizační tým USK „M“

florbal cup 1 640

Tagy: top, florbal cup

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00