Kanoe.cz

Kvalifikaci MS ovládly České debly a semifinále vysílá živě web ČT.

Pokud náhodou nejste na kanále v Praze Troji, tak si zapněte internet a sledujte odpolední semifinálové jízdy českých lodí živě na webu ČT sport. Přenos startuje v 15:30 a ukážou se singlíři ( za domácí pojedou Michal Jáně, Vítězslav Gebas a Stanislav Ježek), které budou následovat kajakáři i s českým triem Vavřinec Hradilek, Jiří Prskavec a Jan Vondra. http://www.ceskatelevize.cz/sport/ostatni/241906-patecni-semifinale-c1-a-k1-sledujte-exkluzivne-na-webu-ct-sport/

Semifinále by také měly běžet mezi zápasy Davis Cupu na programu ČT sport. Buďte u toho, nejlépe přímo v Troji a povzbuďte naše lodě v cestě za postupem!

Těsně po poledni skončily poslední dvě kvalifikace. Češi vybojovali další tři umístění mezi nejlepší trojkou. Z třetí pozice půjde do semifinálových jízd kajakářka Kateřina Kudějová. Druzí dojeli na úvod MS deblíři Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem a dvojice Jaroslav Volf s Ondřejem Štěpánkem vyjela místo první a do semifinálových jízd vjedou naši borci v neděli jako poslední. Dařilo se i Ondřeji Karlovskému s Jakubem Jáněm, kteří po třetím místě v prvním kole klesli na výslednou čtvrtou pozici. Bezpečný postup dál ujela i kajakářka Štěpánka Hilgertová, ta jde dál jako čtrnáctá žena kvalifikace. Bohužel pro Evu Ornstovou individuální soutěž skončila. Naše třetí kajakářka obsadila 31. místo a semifinále jí uniklo o 0,13s. Šampionát skončil i pro Corinnu Kuhnleovou. Mistryně světa z posledních dvou šampionátů připsala na své konto v obou kvalifikacích padesátku a nechtěně se postarala  o největší překvapení pražského MS.

Výsledky MS: http://events.slalom.canoeicf.com/live-results-page

Ohlasy v médiích

- Hilgertová a Kudějová jsou v semifinále, pro Ornstovou MS smolně končí

 

Mistrovství Evropy

Český pohár Skupiny ČEZ

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Generální partner logo Skupina ČEZ 

Hlavní partneři

logo LITOVELlogo Galasportlogo OPTREALlogo GRM systemlogo AutoTreid      

Partneři

logo HIKOlogo PlantInspektalogo canon


Mediální partneři
logo Ceska Televizelogo Media Bohemia