Kanoe.cz

MČR žáků ve slalomu a sjezdu v Roztokách

Zpráva a výsledky z Mistrovství České republiky ve slalomu a sjezdu 2005.
Po tomto víkendu známe žákovské Mistry republiky v kanoistice na divoké vodě pro rok 2005. Na nedávno vybudované umělé slalomové dráze se uskutečnily závody ve všech disciplínách. V sobotu změřili žáčci své síly ve slalomu a neděle patřila sjezdovým soutěžím. Umělá slalomová dráha (USD) v Roztokách na řece Berounce nabídla výborný vodní terén. Podle všech zúčastněných se jednalo vůbec o nejtěžší vodu, na které se kdy Mistrovství republiky žáků konalo. Přesto se v Roztokách nekonaly žádná jatka i když samozřejmě několik plavců si dráha vybrala.
 
Jednoznačně nejúspěšnějším závodníkem se stal Jiří Dupal z Olomouce. Ten prokázal svou sportovní všestrannost a získal mezi staršími žáky (ročníky narození 91 a 92) celkem 6 zlatých a 2 stříbrné medaile. Mezi mladšími žáky (ročníky narození 93 a 94) si výborně vedl Jaroslav Strnad z pražských USK. Ten se specializuje na slalom a získal titul jak na kajaku tak i singlkánoi a stal se nejúspěšnějším kanoistou v nejmladší kategorii.
 
Kanoistický program je v této době velice nabitý. Již příští týden se koná MČR ve slalomu a sjezdovém sprintu na Vltavě pod lipenskou přehradou a rovněž další dva zářijové víkendy budou patřit mistrovským soutěžím ve slalomu a sjezdu dorostenců.
 
Výsledky MČR žáků ve slalomu naleznete zde
Výsledky MČR žáků ve sjezdu ve naleznete zde

Mistrovství Evropy

Výsledky mezinárodní

Canoe ICF
results & rankings

Archiv výsledků
canoeslalom.net

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

Generální partner logo Skupina ČEZ 

Hlavní partneři

logo LITOVELlogo Galasportlogo OPTREALlogo GRM systemlogo AutoTreid      

Partneři

logo HIKOlogo PlantInspektalogo canon


Mediální partneři
logo Ceska Televizelogo Media Bohemia