NKZ České Budějovice - výsledky

Uplynulý víkend byla uzavřena sezóna celostátních vodáckých závodů. Poslední dva Národní kvalifikační závody v Českém Vrbném určily postupující do Českého poháru v roce 2006.
Ve všech kategoriích oba závody vyhráli stejní závodníci. V kategorii kajaku mužů to byl Vavřinec Hradílek. Věkem ještě dorostenec, pátý junior z Mistrovství Evropy v Krakově, zakončil sezónu 2005 ve vítězném stylu.

Na kajaku žen pocity vítězky dvakráte okusila Kateřina Kudějová. Patnáctiletá závodnice využila momentální výkonnosti  a soupeřkám nedala jedinou šanci.

Znalost domácí tratě využil Ladislav Tomek. Sedmý junior starého kontinentu dokázal i v posledním závodě roku, že u nás je asi nejlepší juniorský singl kanoista.

Bratři Zdráhalová dominovali v kategorii C2. Naše královská kategorie přinesla nejjasnější výsledky. Zejména sobotní závod byl jednoznačný.