Kanoe.cz

Výsledky Mistrovství Evropy ve slalomu 2006

Výsledky Mistrovství Evropy ve vodním slalomu 2006, které se jelo na trati ve francouzském L'Argentieres - La Besse. Pátek - 30. 6. 2006
První závodní den na Mistrovství Evropy patřil kvalifikačním jízdám kategorií K1 ženy a C1. Kromě toho se rozdávaly medaile v závodech družstev. České kajakářky - Hilgertová, Pavelková, Řihošková získaly stříbro a singlkanoisté - Ježek, Indruch, Mašek vybojovali medaili bronzovou. 

výsledky (ve formátu .pdf):


Sobota 1. 7. 2006
Na trati se bojovalo o postup do semifinále mezi kajakáři a deblkanoisty. Jediný komu se postup nepodařil byl Lukáš Kubričan, který po velmi riskantním průjezdu jedné z přesazených branek inkasoval 50 vteřinovou penalizaci. Odpoledne se však již závodilo o medaile. Čeští deblkanoisté Jiras-Máder, Volf-Štěpánek a Pospíšil-Pollert ve velmi vyrovnaném soboji vybojovali bronzovou medaili, když podlehli pouze vítězným němcům a druhým francouzům.

výsledky (ve formátu .pdf):

Neděle 2. 7. 2006
Poslední den byli na pořadu finálové jízdy všech kategorií. Jedinou medaili vybojoval Tomáš Indruch, který skončil na třetím místem za francouzem Tony Estanguetem a slovákem Michalem Martikánem.

 
výsledky (ve formátu .pdf):

Mistrovství Evropy

Výsledky mezinárodní

Canoe ICF
results & rankings

Archiv výsledků
canoeslalom.net

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

Generální partner logo Skupina ČEZ 

Hlavní partneři

logo LITOVELlogo Galasportlogo OPTREALlogo GRM systemlogo AutoTreid      

Partneři

logo HIKOlogo PlantInspektalogo canon


Mediální partneři
logo Ceska Televizelogo Media Bohemia